...

Re: Vojvodina - Sūduva

2012 Lie 20 10:31

“Sūduva” išleido iš rankų pergalę

UEFA Europos lygos atrankos antrojo kvalifikacinio etapo rungtynėse Marijampolės “Sūduva” svečiuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su Novi Sado “Vojvodina”.

Pirmajame kėlinyje tvarkingai besigynę marijampoliečiai varžovams leido sukurti vos du pavojingesnius išpuolius. Kartą Lietuvos klubą išgelbėjo vartininkas, o vėliau iš patogios pozicijos varžovas nepataikė į vartus. Iš karto po pertraukos aikštės šeimininkai sukūrė keletą realių galimybių įmušti, tačiau “Sūduvai” pavyko atsilaikyti, o vėliau Ričardas Beniušis po kampinio išvedė savo ekipą į priekį. Praleidę įvartį “Vojvodina” futbolininkai tapo gerokai aktyvesni ir sukūrė ne vieną galimybę išlyginti rezultatą. Tačiau tai jiems pavyko padaryti tik paskutinėmis susitikimo minutėmis, kai po arbitro marujampoliečių baudos aikštelėje paskirto laisvo smūgio pasižymėjo Aboubakaras Oumarou.
_______________________________________________________________________________

2012 Lie 20 10:37

kas liecia ryzta, tai nustebino suduvos taktika. gvildys antrose rungtynese iseiles nebijojo rizikuoti ir manau pastate visai nebloga taktika. gaila kad autobuso nesugebejo pastatyti rungtyniu gale.

visgi manau kad zalgiris turi daugiau sancu.
tai kad tiesiogine prasme autobusą ir pastatė, kai bankę gavo, jei matei :)
nu ju tas autobusas buvo su visom atvirom durimis :D

tai aš ta prasme kad 8 sienelėje buvo, gana kvailas įvartis, bet šiaip sveikinimai sūduvai viskas jų kojose :)

2012 Lie 20 10:45

Group 4: Seeded
FC Metalurgi Rustavi (GEO)/FC Viktoria Plzeň (CZE), APOEL FC (CYP)/FK Senica (SVK), sc Heerenveen (NED), FC Internazionale Milano (ITA), FC Dacia Chisinau (MDA)/IF Elfsborg (SWE), SK Rapid Wien (AUT)

Unseeded
FC Rapid Bucureşti (ROU)/Myllykosken Pallo-47 (FIN), AC Horsens (DEN), HNK Hajduk Split (CRO)/Skonto FC (LVA), FK Vojvodina (SRB)/FK Sūduva (LTU), Ruch Chorzów (POL)/FK Metalurg Skopje (MKD), KF Tirana (ALB)/Aalesunds FK (NOR)

"Sūduvai" Serbijoje išsprūdo pergalė

Marijampolės "Sūduva" Serbijoje dvikovoje su "Vojvodina" pirmavo, tačiau praleido įvartį per pridėtinį laiką. Marijampoliečių gretose 56 min. pasižymėjo puolėjas Ričardas Beniušis. Toks rezultatas išsaugojo visus šansus atsakomosiose dvikovose pakovoti dėl patekimo į kitą etapą, o geresnes galimybes suteikė "Sūduvai", kuri pelnė įvartį svečiuose.

Gelbėjo vartininkas

Antroji į kovą UEFA Europos lygoje ketvirtadienį stojo „Sūduva" - Marijampolės komanda Novi Sade grumėsi su vietos „Vojvodina". Marijampoliečių strategas Darius Gvildys komandos sudėtyje atliko du pakeitimus - į startinę sudėtį po traumos grįžo Nerijus Radžius, o dešinio saugo pozicijoje kiek netikėtai vietoje Andriaus Urbšio žaidė Povilas Lukšys.

Kaip skelbia fksuduva.lt, „Sūduvos" futbolininkai nuo mačo pradžios žaidė atsargų futbolą ir stengėsi nesuteikti aikštės šeimininkams daug laisvės.

Pavojingiausiose varžovų atakose „Sūduvą" išgelbėjo vartininkas Pavelas Davidovas, o kartą jį pergudravęs Aboubakar Oumarou smūgiavo šalia vartų. „Vojvodina" vartams 38 min. grasino Rafaelio Ledesma baudos smūgis.

Išlygino po laisvo smūgio

Antrajame kėlinyje P.Davidovas atrėmė dar vieną „Vojvodina" pavojingą smūgį, o 56 min. įvartį pelnė „Sūduva". Po R.Ledesma pakelto kampinio Ričardas Beniušis išvengė gynėjų ir galva pasiuntė kamuolį į vartus.

Po praleisto įvarčio šeimininkai užgulė „Sūduvos" vartus, tačiau du kartus iš arti smūgiavo netiksliai. Progą turėjo ir R.Beniušis, bet jam nepavyko įveikti varžovų vartininko Nemanja Supičiaus. Kai atrodė, kad Marijampolės ekipai pavyks išsivežti netikėtą pergalę, trečią pridėtinio laiko minutę „Vojvodina" išlygino rezultatą po retai pasitaikančio epizodo.

Po „Vojvodina" atakos Vaidas Slavickas prie vartų linijos sustabdė riedėjusį kamuolį bei jį užspaudė. Arbitras į „Sūduvos" vartus skyrė laisvą smūgį nuo vartininko aikštelės linijos ir atritus kamuolį svečių didžiulę gynybinę sieną pramušė A.Oumarou.

Atsakomąsias rungtynes „Sūduva" žais liepos 26 dieną Marijampolėje, o „Žalgiris" tą pačią dieną rungtyniaus Austrijoje.

Rungtynių statistika:

Novi Sado „Karadjordje" stadionas,
Teisėjas - Bobby Madden (Škotija)
Novi Sado „Vojvodina" (Serbija) - Marijampolės „Sūduva" (Lietuva) 1:1 (0:0)
Įvarčiai: 90+3 min. Aboubakar Oumarou („Vojvodina"); 56 min. Ričardas Beniušis („Sūduva").

„Sūduva": Pavels Davidovs, Vaidas Slavickas, Sergii Loginov, Nerijus Radžius (79 min. Gytis Urba), Karolis Chvedukas, Tadas Eliošius (68 min. Andrius Urbšys), Povilas Leimonas, Marius Šoblinskas, Rafael Ledesma, Povilas Lukšys, Ričardas Beniušis (70 min. Valdemar Borovskij). Atsarginiai: Džiugas Bartkus, Darius Isoda, Povilas Kiselevskis, Armandas Breivė.
___________________________

...

2012 Lie 20 11:12

Drausmingai žaidusi „Sūduva“ Serbijoje iškovojo lygiąsias

Antrąjį UEFA Europos lygos etapą Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai pradėjo sėkmingai sužaisdami rungtynes Serbijoje. Marijampoliečiai rezultatu 1-1 baigė rungtynes su Novi Sado „Vojvodina“ komanda.

„Karadjorde“ stadionas
Rungtynių teisėjas – Bobby Madden ( Škotija )
Novi Sado „Vojvodina“ 1 – 1 Marijampolės „Sūduva“
56‘ [ 0 – 1 ] Ričardas Beniušis
90+2‘ [ 1 – 1 ] Oumarou Aboubakaras

„Vojvodina“: N.Supič, M.Vuličevič, V.Pavlovič, B.Trajkovič, I.Durič, N.Ajuru ( 60‘ M.Bojovič ), V.Mitoševič, A.Moreira, M.Stevanovič, N.Bilbija ( 71‘ P.Škutelič ), O.Aboubakar.
„Sūduva“: P.Davidovs, K.Chvedukas, P.Leimonas, S.Loginov, V.Slavickas, N.Radžius ( 79‘ G.Urba ),M.Šoblinskas, T.Eliošius ( 68‘ A.Urbšys ), P.Lukšys, R.Ledesma, R.Beniušis ( 70‘ V.Borovskij ).

„Sūduva“ prieš šias rungtynes įvykdė keletą pasikeitimų startinėje sudėtyje. Vietoje Andriaus Urbšio dešiniojo saugo pozicijoje mačą pradėjo Povilas Lukšys. Į startinę sudėtį sugrįžo Nerijus Radžius, mačą su „Daugava“ praleidęs dėl traumos. Jis startinėje sudėtyje pakeitė Gytį Urbą. Po ligos atsigavęs Valdemaras Borovskis į startinę sudėtį nesugrįžo, bet aikštėje pasirodė po keitimo.
„Sūduvos“ futbolininkai nuo mačo pradžios žaidė atsargų futbolą ir stengėsi nesuteikti aikštės šeimininkams daug laisvės. Per pirmąsias 25 minutes marijampoliečiai neleido „Vojvodina“ komandai sukurti progų pelnyti įvartį. Pirmoji reali serbų galimybė įmušti buvo 29 mačo minutę, kai į baudos aikštelę su kamuoliu įsiveržė Nemanja Bilbija, bet jo smūgį iš aštraus kampo atrėmė Pavelas Davidovas.
Vartininkas „Sūduvos“ komandą išgelbėjo ir po Oumarou Aboubakaro smūgio galva. Tiesa, tas pats O.Aboubakaras 41 minutę aplenkė vartus palikusį P.Davidovą, bet Serbijos klubo legionieriaus smūgis iš sunkios padėties buvo netikslus.
Realiausia „Sūduvos“ galimybė pasižymėti pirmajame kėlinyje buvo 38 minutę atliktas firminis Rafaelio Ledesmos smūgis-perdavimas į baudos aikštelę. Šįkart kamuolys skriejo visai šalia Novi Sado klubo vartų.
Antrąjį kėlinį aikštės šeimininkai pradėjo labai aktyviai. 47 minutę galva įvartį pelnyti galėjo Miroslavas Stevanovičius, po kelių minučių stiprų O.Aboubakaro smūgį iš kelių metrų atstumo atrėmė P.Davidovas.
Atlaikiusi šeimininkų atakas kėlinio pradžioje „Sūduva“ sugebėjo kurį laiką kontroliuoti kamuolį, uždirbo kampinį, po kurio Ričardas Beniušis smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus.
Po praleisto įvarčio „Vojvodina“ atakavo dar aktyviau. 63 minutę puikios galimybės išlyginti rezultatą neišnaudojo N.Bilbija. Šio futbolininko smūgis galva skriejo šalia „Sūduvos“ vartų virpsto.
Gindamasi nuo nuolatinių serbų atakų „Sūduva“ 70 minutę sugebėjo surengti greitą ataką, kuri taip pat galėjo pasibaigti įvarčiu. Į puikią smūgio poziciją buvo išvestas R.Beniušis, bet jam nepavyko antrą kartą šiose rungtynėse pergudrauti vartininko Nemanja Supičiaus.
77 minutę dar vienos puikios progos neišnaudojo O.Aboubakaras. „Vojvodina“ puolėjas iš kelių metrų atstumo smūgiavo virš „Sūduvos“ vartų.
Per likusį laiką aikštės šeimininkai palaikė įtampą prie „Sūduvos“ vartų, bet rezultatą išlygint sugebėjo tik per teisėjo pridėtą laiką. Teisėjas paskyrė laisvą smūgį nuo vartininko aikštelės linijos. Šią savo progą serbai išnaudojo – įvartį po tikslaus komandos draugo perdavimo įmušė aktyvusis O.Aboubakaras.
Taigi mačas Serbijoje baigėsi lygiosiomis 1-1. Abiejų komandų likimas spręsis liepos 26 dieną Marijampolėje. „Sūduvai“ labai reikės Jūsų palaikymo!

Strelci : Beniušis (56 min) za Suduvu i Abubakar (90+3 min) za Vojvodinu
Žuti karton : Abubakar i Smiljanić (Vojvodina)

Vojvodina : Supić, Vulićević (od 86 min Smiljanić), Pavlović, Trajković, Đurić, Mitošević, Ađuru (od 60 min Bojović), Moreira, Stevanović, Bilbija (od 70 min Škuletić), Abubakar

Suduva : Davidovs, Leimonas, Loginov, Slavickas, Čvedukas, Radzvins (Urba), Soblinskas, Ledezma, Lukšus, Eliošins (Urbšus), Beniušis (Borovskij)

Umesto da rezultat bude 5 : 1 za Novosađane, na kraju utakmice drugog kvalifikacionog kola za Ligu Evrope između Vojvodine i Suduve, „crveno-beli“ su golom Abubakara u sudijskoj nadoknadi izborili „mršavih“ 1 : 1.
Postojali su svi uslovi za lepu fudbalsku predstavu : lepo vreme, odličan teren, pun stadion …ali fudbal je čudna igra. Litvanci su doputovali u Novi sad da NE igraju fudbal i to im je u potpunosti uspelo. U 90 i nešto minuta, bukvalno su dva, tri puta prešli centar i iz takve „igre“ izvukli dobitak. Pored vodećeg gola koji je nakon odlično izvedenog kornera Brazilca Ledezme glavom postigao visoki Beniušis, imali su gosti iz marijanpolja još jednu veliku priliku u 69 minutu ali je Supić odbranio nemoguće.
Nasuprot njima, Vojvodina je napadala, napadala i napadala ….U prvih 45 minuta, šanse su propustili Bilbija ( u 7 i 29 minutu). Prvi put, mladi napadač pokušao je udarcem glavom dok je druga prilika bila mnogo izglednija. Povratnik u Vošine redove bio je sam pred golmanom ali je njegov udarac iskosa sa leve strane zaustavio litvanski čuvar mreže.
Najbolju šansu propustio je Abubakar kada je odlično skočio na centaršut Nemanje Bilbije, šutirao glavom ali je Davidovs loptu, koja je išla pod prečku, izbio u korner. Do kraja prvih 45 minuta i Stevanović je pokušao da ugrozi gol gostiju, no bez nekog opipljivijeg rezultata.
Drugo poluvreme počelo je sa dve idealne prilike Vojvodine. U 47 minutu, Stevanović je u svom stilu odlično reagovao na centaršur sa leve strane ali je za malo promašio gol. Dva minuta kasnije Abubakar je dobio loptu u srce šesnaesterca, izašao sam pred golmana, no i ovaj put Litvanac je izašao kao pobednik sjajno odbranivši šut Vošinog napadača.
52 minut, Bilbija je pokušao iz slobodnog udarca sa 30 metara, lopta odlazi iznad prečke.
55 minut, Stevanović je sam sebi stvorio priliku za udarac sa 18 metara ali i ovaj put za malo promašuje cilj.
Potom dolazi za Vošu nesrećni 56 minut i vođstvo Suduve. Dok su se štoperi Vojvodine premišljali koji je od njih „odgovoran“ za Beniušisa, robusni Litvanac se samo „poklonio“ sa 6-7 metara i poslao loptu iza leđa nemoćnog Supića.
Nakon vođstva igrači Suduve nastavili su sa sistemom igre 11-0 (svi nazad-niko napred) i grčevito se branili sve do 3. minuta sudijske nadoknade. Minut, dva pre toga stvorila se velika gužva pred golom Suduve. Lopta je na gol liniji ostala „zarobljena“ između nogu i tela dva odbrambena igrača dok su Bojović i Abubakar pokušali da je iščeprkaju i uguraju iza gol linije. Škotski arbitar opravdano je, zbog opstrukcije igre, dosudio indirektan udarac za Vojvodinu sa 5 metara. Cela ekipa Suduve stala je na gol liniju kako bi sprečila pogodak, međutim Škuletić je dobro odložio loptu na levu stranu, a Abubakar snažnim i preciznim udarcem kroz „šumu nogu“ pogodio nebranjeni deo mreže.
__________________________________________________

2012 Lie 22 00:09

D.Gvildys: “Pasiektas rezultatas mane tenkina”

Marijampolės “Sūduvos“ futbolininkai išvykoje lygiosiomis 1-1 sužaidė prieš Novi Sado „Vojvodina“ komandą. Po rungtynių surengtoje spaudos konferencijoje Marijampolės klubo vyriausiasis treneris Darius Gvildys išsakė pagarbą savo varžovams ir pasidžiaugė savo komandos kovingumu. „Visų pirmą noriu išreikšti pagarbą Serbijos futbolui. „Vojvodina“ yra labai pajėgi, kompaktiška, greita komanda. Mes žaidėme drausmingai, esu patenkintas ir tuo, kaip vyrai kovojo, ir pasiektu rezultatu“,- kalbėjo D.Gvildys. Vienas iš Serbijos žurnalistų paklausė „Sūduvos“ trenerio, ar jis ketina naudoti tokią pat taktiką ir atsakomosiose rungtynėse Marijampolėje. D.Gvildys šyptelėjo ir atsakė: „Atleiskite, bet negaliu to pasakyti“.

...

2012 Lie 24 10:54

Svarstau ir bandau prisiminti, kur esu gimęs... Spėju, kad ne Mar`ėj. :mrgreen:

2012 Lie 24 17:49

FK „Sūduva“ ir FK „Vojvodina“ dvikova: kas nutrauks antrojo etapo užkeikimą?

Jau šį ketvirtadienį, liepos 26 dieną, Marijampolės „Arvi“ futbolo arenoje įvyks žūtbūtinės UEFA Europos lygos rungtynės tarp vietos „Sūduvos“ ir Novi Sado „Vojvodina“ komandų. Pergalės kaina – patekimas į trečiąjį turnyro etapą.

Novi Sado klubas yra pasiekęs didžių pergalių Europoje XX amžiuje, bet po patekimo į 1999 metų Intertoto taurės finalą, serbų klubui per penkis sezonus nė karto nepavyko peržengti daugiau nei vieno Europos turnyro etapo per sezoną. Po puikaus pasirodymo Intertoto taurėje „Vojvodina“ kitame sezone žaidė UEFA Europos lygos turnyre ( iki 2009-2010 metų sezono šis turnyras vadinosi UEFA taurė ). Serbai pirmajame etape peržengė „Ujpest“ klubo iš Vengrijos barjerą, bet antrajame etape krito prieš Prahos „Slavia“ komandą. Nuo 2000 iki 2006 metų Novi Sado klubas nedalyvavo Europos turnyruose, o nuo 2007 metų vėl tapo pastebima figūra Europos futbolo žemėlapyje. 2007 metais „Vojvodina“ pirmajame UEFA Europos lygos etape įveikė „Hibernians“ klubą iš Škotijos. Antrajame etape serbų laukė Madrido „Atletico“ komanda, kuri sustabdė serbų žygį link UEFA trofėjaus.

2008 metais Novi Sado klubas dalyvavimą UEFA Europos lygoje vėl pradėjo nuo pirmojo kvalifikacinio etapo, kuriame įveikė Baku „Olimpik“ ekipą. Antrasis turnyro etapas vėl liko neperžengtas dėl pralaimėjimo Tel Avivo „Hapoel“ komandai. 2009 metais „Vojvodina“ klubas vienintelį kartą nuo 1999 metų žaidė trečiajame Europos turnyro etape. Tiesa, serbų klubas į šią turnyro stadiją pateko tiesiogiai, o ne peržengdamas ankstesnius etapus. Novi Sado futbolininkai trečiajame etape pralaimėjo „Vienos“ komandai iš Austrijos.

Tuo tarpu paskutinis serbų klubo dalyvavimas UEFA Europos lygoje virto dideliu šios komandos gerbėjų nusivylimu. „Vojvodina“ kovą Europoje pradėjo tiesiai nuo antrojo etapo, kuriame susitiko su Lichtenšteino „Vaduz“ komanda. Pirmąsias rungtynes išvykoje serbai laimėjo rezultatu 2-0, bet savo aikštėje patyrė pralaimėjimą 3-1 ir iškrito iš tolimesnės kovos. Taigi „Vojvodina“ klubas, turintis ilgą ir spalvingą istoriją, XXI amžiuje kol kas nesugebėjo įveikti daugiau nei vieno varžovo Europoje. Analogiškoje situacijoje yra ir Marijampolės „Sūduvos“ komanda.

Per savo istoriją Marijampolės klubas UEFA organizuojamose varžybose dalyvavo 7 kartus. Pastaruosius šešis kartus marijampoliečiai iš kovos pasitraukė antrajame turnyro etape, nepaisant to, ar dalyvavimą pradėdavo nuo pirmojo, ar nuo antrojo etapo. Arčiausiai patekimo į trečiąjį UEFA Europos lygos etapą „Sūduva“ buvo 2009 metais, kai susitiko su „Randers“ klubu iš Danijos. Marijampoliečiai savo aikštėje pralaimėjo pirmąsias rungtynes rezultatu 0-1, o antrasis susitikimas Danijoje baigėsi lygiosiomis 1-1. Beje, įvartį Marijampolės klubui tuomet pelnė vienas rezultatyviausių šių metų komandos žaidėjų Povilas Luškys.

Taigi ketvirtadienį Marijampolės „Arvi“ futbolo arenoje išvysime ne tik futbolininkų ir trenerių, bet ir dviejų klubų istorijų dvikovas. Lietuviai ir serbai sieks peržengti užkeiktu tapusį antrąjį UEFA Europos lygos etapą. Kviečiame palaikyti savo miesto komandą, kuris bandys atversti naują puslapį savo istorijoje. Rungtynės vyks ketvirtadienį, liepos 26 dieną, 19 valandą 30 minučių.

2012 Lie 24 17:58

"Vojvodina" treneris: Mes laimėsime Marijampolėje

Ketvirtadienį UEFA Europos lygos II atrankos etapo atsakomosiose rungtynėse Marijampolės "Sūduva" namie susitiks su serbų ekipa Novi Sado "Vojvodina". Pirmasis susitikimas Novi Sade baigėsi 1:1, o serbai rezultatą išlygino jau per teisėjo pridėtą laiką. Šios dvikovos nugalėtojas III atrankos etape kausis su žinomu Austrijos klubu Vienos "Rapid". Prieš kelionę į Lietuvą "Vojvodina" treneris Zlatomiras Zagorčičius pripažino, kad jei jo auklėtiniai nori pasidairyti po gražias Vienos gatves, Marijampolėje privalo stipriai pagerinti savo žaidimą. Tačiau prieš kelionę Z.Zagorčičius buvo pasitikintis savimi: "Marijampolėje mes laimėsime. Tuo net neabejoju."

"Vojvodina" komanda trečiadienį per pietus užsakuomuoju skrydžiu iš Novi Sado pasieks Kauną. Vakare serbai surengs pirmąją treniruotę Marijampolėje. Svečiai atvyksta su gausia palyda. Serbų žiniasklaida spėja, kad jų komandą turėtų palaikyti 70-100 gerbėjų. "Vojvodina" pasirodymą taip pat nušvies 11 šios šalies žurnalistų.

2012 Lie 25 08:39

Laimėsime....sukalsime.....net neabejoju.
kas bus jei išeis atvirkščiai.

...

2012 Lie 25 11:06

Kažkaip labai pasitikiu Zlatomir`u, jis atrodo rimtas bachūras, tai laimės kokiu nepadoriu rezultatu. :roll:
Pats gerai žino, kad pralaimėjimo atveju serbai jo nepasigailės... sušers rykliams. :lol:

...

2012 Lie 25 11:11

SVI U NAPAD…
____________________________________

Ukoliko žele da produže svoj boravak u društvu evropskih klubova, vide lepote Beča i istrče na teren stadiona „Gerhard Hanapi“, fudbaleri Vojvodine revanš utakmicu protiv Suduve jednostavno moraju odigraju na mnogo višem nivou nego onu od prošlog četvrtka. Takav zaključak nameće se sam po sebi jer rezultat od 1 : 1 iz prvog meča, bar na papiru, u povoljniji položaj stavlja domaćina. „Crveno-beli“ će biti tim koji „juri“ pobedu ili makar nerešen rezultat sa većim brojem postignutih golova nego u Novom Sadu.
Upravo na taj način je na konferenciji za medije u FC „Vujadin Boškov“ svoj plan izložio šef stručnog štaba Zlatomir Zagorčić. Jednostavan kao i uvek, bez suvišnih reči, na pitanje novinara kako do plasmana u naredno kolo, odgovorio je : „Pobedom, kako god znamo“
Što se tiče kadrovske situacije, Oumaru Abubakar se danas vraća iz domovine i biće prisutan na popodnevnom treningu. Svi ostali prvotimci su zdravi, a trener Vojvodine nije želeo da obelodani spisak putnika za Litvaniju kao i činjenicu (koju je sam potvrdio) da će za razliku od utakmice u Novom Sadu biti nekih izmena u ekipi.

Ekspedicija Vojvodine u Litvaniju putuje čarterom sa aerodroma „Nikola Tesla“. Polazak je u sredu u 10 časova, a sletanje u Kaunas predviđeno je oko 13 časova po litvanskom vremenu (12 časova po našem). Odmah po dolasku fudbaleri Vojvodine ukrcaće se u autobus koji će ih prevesti do Marijanpolja koji je od aerodroma udaljen oko 65 km. Puleni trenera Zagorčića treniraće na stadionu Suduve u vremenu odigravanja utakmice (18,30 po srpskom vremenu).