Pranešimai: 8573

Re: Vykintas Slivka

2020 Gru 14 00:46

Kamberi, Slivka, Maxwell, Docherty: How last season's Hibs players are faring this term

The versatile midfielder left hibs at the end of his contract in the summer and eventually joined Anthony Stokes’ one-time employers Apollon Smyrnis on a two-year deal in the summer. Lithuanian internationalist Slivka is team-mates with former Hearts forward Abiola Dauda, and has played nine times so far, most recently helping the team to a 2-0 win at OFI Crete.

Apollon Smyrnis currently lie 11th in the 14-team Super League with nine points from ten games.

2021 Kov 14 20:55

pirmasis Slivko įvartis Graikijoje
Smyrnis 1-0 Panetolikos

2021 Lie 16 19:42

Draugiškose rungtynėse V.Slivka pelnė įvartį

„Apollos Smyrnis“ draugišką mačą žaidė prieš Sofijos „Septemvri“ ekipą iš antrosios Bulgarijos lygos. Rungtynės pasibaigė lygiosiomis 2:2.

Lietuvio komandos varžovai pirmi pelnė du įvarčius, bet V.Slivkai 38 minutę pavyko pasižymėti po kampinio smūgiu galva. Lietuvis sušvelnino rezultatą, o antrajame kėlinyje „Smyrnis“ rezultatą išlygino.

V.Slivka šiose rungtynėse žaidė visas 90 minučių.

2021 Rgs 24 05:59

Slivkos Smyrnis naują sezoną pradėjo trimis pralaimėjimas ir šiuo metu turi 0 taškų ir 2:11 įvarčių santykį. Kol kas žaidžia visose rungtynėse startinėje sudėtyje.

2021 Spa 26 14:53

Slivkos bendraklubis šiame sezone yra Bruno Alves.
39m gynėjas 2016m tapo Europos čempionu su Portugalijos rinktine.

2022 Sau 05 23:58

Graikijoje prieš lygos lyderį žaisti dėl geltonų kortelių negalėjo Vykintas Slivka, bet ir be lietuvio Atėnų „Smyrnis Apollon“ klubas pateikė staigmeną - sužaidė lygiosiomis 0:0 su Pirėjo „Olympiacos“. Visgi, po šių lygiųjų „Smyrnis“ su 8 taškais lieka paskutinėje, keturioliktoje vietoje.

2022 Sau 13 02:08

Tuo metu stipriausioje Graikijos lygoje Vykintas Slivka žaidė visas rungtynes, bet ankstyva jo komandai parodyta raudona kortelė neleido lietuvio atstovaujamam „Smyrnis“ klubui nugalėti. „Smyrnis“ namuose 0:3 pralaimėjo Kretos OFI klubui.

Smyrnis lygoje paskutiniai, nors turi porą nesužaistų rungtynių prieš galines komandas atsargoje. Beje Graikijos lyga šiemet vėl atrodo laaaabai galingai pagal sudėčių komplektacijas, nors paprastai nurašome dėl Olympiacos dominavimo. OFI su tokia sudėtimi vos šešetuke laikosi. Įdomu būtų kur atrodytų kur nors vidurio Europoje, ar nebūtų prie favoritų...

2022 Sau 19 21:57

V.Slivka trečią kartą iš eilės Graikijoje žaidė visas rungtynes

Trečiadienį Graikijos Super lygoje ir vėl visas rungtynes žaidė lietuvis Vykintas Slivka. Visgi, šįkart lietuvio atstovaujamas Atėnų „Smyrnis Apollon“ klubas išvykoje nusileido 0:1 „Volos“ klubui.

V.Slivkai tai buvo trečiosios rungtynės iš eilės, kuriose jis žaidė visas 90 minučių. Tiesa, po šio pralaimėjimo „Smyrnis“ su 9 taškais lieka paskutinėje vietoje.

2022 Sau 19 22:44

kontraktas dviejų metų baigsis vasarą, tai bet kuriuo atveju reikės ieškot naujos komandos tikriausiai

2022 Vas 08 17:46

Graikijos Super lygoje po šiokios tokios pertraukos vėl žaidė lietuvis Vykintas Slivka. Saugas į aikštelę žengė 58 minutę, o jo atstovaujamas Atėnų „Smyrnis“ klubas išvykoje 0:3 pralaimėjo Atėnų AEK klubui. Kuomet V.Slivka žengė į aikštę, rezultatas dar buvo 0:1.

Po šio pralaimėjimo „Smyrnis“ su 9 taškais lieka paskutinėje vietoje.

2022 Vas 13 19:28

Graikijos Super lygoje lietuvis Vykintas Slivka žaidė visas rungtynes ir padėjo savo atstovaujamai Atėnų „Smyrnis“ klubui sužaisti lygiosiomis 0:0 su „Panetolikos“ klubu.

2022 Geg 08 16:38

Graikijoje V.Slivkos klubas iškrito į žemesnį divizioną

Šeštadienį stipriausioje Graikijos lygoje Vykintas Slivka žaidė 79 minutes, o lietuvo ginamas „Smyrnis“ klubas namuose sužaidė taikiai 0:0 su „Lamia“ klubu. Po šių lygiųjų „Smyrnis“ su 21 tašku lieka paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje ir iš jos jau nepakils.

Iki sezono pabaigos likus vos rungtynėms „Smyrnis“ nuo artimiausio varžovo, kuris ir yra „Lamia“ klubas, atslieka keturiais taškais. Vadinasi, V.Slivkos klubas ateinantį sezoną žais jau antroje Graikijos lygoje.

2022 Geg 09 16:54

Gal Žalgiris pusei sezono šansų turėtų peisikalbinti...

2022 Geg 09 18:09

Jei Slivka reikėtų palyginti su kokiu buvusiu žaidėju tai rinkčiausi Tomą Ražanauską.
Abu kaip ir vieni iš lyderių rinktinės, bet klubinė karjera tokia šiaip sau.
Ražanauskas pusmetį pabuvojo Šveicarijoje, o veliau sekė 2,5m skandinavijoje ir du sezonai Graikijoje.