WU19 Belgija vs. WU19 Lietuva

Re: WU-19

2016 Spa 21 11:19

ATRANKOS PRADŽIOJE – GALINGŲ VARŽOVIŲ PAMOKA

Europos merginų WU-19 (iki 19 metų, gimusios 1998 m. ir jaunesnės) čempionato atrankos turnyro starte Mogiliave Lietuvos rinktinė neprilygo galingai Belgijos ekipai.

Europos WU-19 čempionato atrankos etapo 3 grupės turnyre Baltarusijoje varžosi šeimininkių komanda, Belgijos, Austrijos ir Lietuvos atstovės.
Pirmasis testas lietuvaitėms buvo pats sunkiausias – dvikova su tarp aštuonių stipriausių Europoje (pagal šios amžiaus grupės reitingą) patenkančia Belgijos ekipa.
Varžovės pademonstravo savo pranašumą nuo rungtynių pradžios ir pirmajame kėlinyje pasižymėjo tris kartus. Po pertraukos lietuvaičių gynyba atsilaikydavo vis rečiau – praleisti šeši įvarčiai.

Kitose grupės rungtynėse staigmeną pateikė Baltarusija (33 vieta reitinge), kuri sugebėjo 0:0 sužaisti su Austrija (18 vieta). Šeštadienį mūsiškės žais su austrėmis.

Rungtynių statistika
WU-19 Belgija – Lietuva 9:0 (3:0)
Mogiliavo „Spartak“ stadionas
Teisėja - Ivana Vlaič (Bosnija ir Hercegovina)
Įvarčiai: 9 min. Shari Van Belle 29 ir 78 min. Kassandra Missipo, 30 ir 53 min. Marie Minnaert, 51 min. Abdulai Toloba, 58 min. Elena Dhont, 72 ir 88 min. Celien Guns.

WU-19 Lietuva: Aušra Klevečkaitė, Paulina Narbutaitė, Sonata Stankevičiūtė (77 min. Ema Buivydaitė), Evelina Buividavičiūtė, Lolita Žižytė (43 min. Simona Rumčikaitė), Deimantė Griesiūtė (34 min. Eva Šelepen), Paulina Sarkanaitė, Paulina Potapova, Anika Kyžaitė, Karolina Zabolotnaja, Lijana Gedminaitė.

Atsargoje: Domantė Grėbliunaitė, Roneta Mardosaitė, Alina Neznanova, MIglė Stankevičiūtė.
Turnyro tvarkaraštis:

Spalio 22 d. (šeštadienis)
Austrija – Lietuva (Mogiliovo „Spartak“ stadionas, 19:00)
Belgija – Baltarusija (Oršos miesto stadionas, 16:00)

Spalio 25 d. (antradienis)
Lietuva – Baltarusija (Oršos miesto stadionas, 18:00)
Austrija – Belgija (Mogiliovo „Spartak“ stadionas, 18:00)

Re: WU-19

2016 Spa 29 10:37

2016-10-25
ORŠOS MŪŠYJE NUSILEISTA BALTARUSĖMS

Lietuvos WU-19 (iki 19 metų, gimusios 1998 m. ir jaunesnės) rinktinei Europos merginų čempionato atrankoje nepavyko iškovoti pergalių - trečiose rungtynėse teko pripažinti šeimininkės Baltarusijos pranašumą.

Žymia LDK pergale viduramžiais pasižymėjusiame Oršos mieste jaunosioms Lietuvos futbolininkėms dvikova prasidėjo nesėkmingai. Sudėtingomis oro sąlygomis vykusiame susitikime 13 minutę po smūgio iš toli kamuolys atšoko tiesiai prieš vartus buvusiai varžovei ir ši įmušė iš arti.

Dar kartą baltarusės pasižymėjo kėlinio viduryje, o kartą – prieš pertrauką. Sužaidus kiek daugiau nei valandą atsilikimą sušvelnino Lijana Gedminaitė, bet šeimininkių atakos buvo dažnesnės ir 87 min. jos pridėjo ketvirtą įvartį – 1:4.

Visas tris pergales grupėje iškovojo Belgiją, kuri 2:1 įveikė Austrijos atstoves. Pastarosios liko antroje vietoje dėl geresnio įvarčių santykio už baltaruses.

WU-19 Lietuva – Baltarusija 1:4 (0:3)
Oršos miesto stadionas
Teisėja – Ivana Vlaič (Bosnija ir Hercegovina)
Įvarčiai: 61 min. Lijana Gedminaitė (Lietuva); 13 min. Alina Lodyga, 22 ir 87 min. Ksenia Kubičnaja, 44 min. Karolina Žitko.
Įspėta: 52 min. Anika Kyžaitė (Lietuva)
WU-19 Lietuva: Aušra Klevečkaitė, Eva Šelepen, Evelina Buividavičiūtė (46 min. Deimantė Griesiūtė), Paulina Narbutaitė, (62 min. Miglė Stankevičiūtė) Paulina Sarkanaitė, Sonata Stankevičiūtė, Ema Buivydaitė (46 min. Karolina Zabolotnaja), Anika Kyžaitė, Lolita Žižytė, Paulina Potapova, Lijana Gedminaitė. Atsargoje: Domantė Grėbliunaitė, Roneta Mardosaitė, Alina Neznanova, Simona Rumčikaitė

Re: WU-19

2016 Lap 12 10:16

SUŽINOJO KITŲ METŲ ATRANKOS VARŽOVUS

Lietuvos merginų (WU-19, gimusios 1999 m. ir jaunesnės žaidėjos) rinktinė būsimoje Europos čempionato atrankoje žais su Danijos, Rumunijos ir Slovakijos atstovėmis.

Tai paaiškėjo UEFA būstinėje Šveicarijoje ištraukus 2017/18 sezono čempionato atrankos burtus.

Lietuvių komanda (44 reitingas) pateko į 3 atrankos grupę su Danija (10 reitingas Europoje), Rumunija (20) ir Slovakija (33).

Šios grupės atrankos turnyras numatomas 2017 m. rugsėjo 7-15 dienomis Lietuvoje.

Europos WU-19 čempionato atrankoje iš viso dalyvaus net 48 rinktinės.

Į kitą etapą pateks po dvi geriausias atrankos grupių komandas. Po antrojo etapo paaiškės septynios komandos, kurios kartu su šeimininkių ekipa dalyvaus finaliniame etape Šveicarijoje.

Re: WU-19

2017 Rgs 05 10:37

ALYTUJE IR MARIJAMPOLĖJE VYKS WU-19 ATRANKOS TURNYRAS

Šią savaitę Lietuvos merginų (WU-19 - gimusios 1999 m. ir jaunesnės žaidėjos) rinktinė pradės kovą atrankoje į Europos čempionatą.

Rugsėjo 8–14 dienomis Alytuje ir Marijampolėje lietuvės 3 grupėje susitiks su Danijos, Slovakijos ir Rumunijos komandomis. Į antrąjį atrankos etapą pateks po dvi geriausias atrankos grupių ekipos.
Po antrojo etapo paaiškės septynios komandos, kurios kartu su šeimininkių ekipa dalyvaus finaliniame etape Šveicarijoje. Europos WU-19 čempionato atrankoje iš viso dalyvaus net 48 rinktinės.

Lietuvos komandos rungtynes internetu tiesiogiai transliuos Futbolo.TV.

Europos WU-19 čempionato atrankos 3 grupės tvarkaraštis:

Rugsėjo 8 d. (penktadienis):
15 val. Slovakija – Rumunija (Marijampolės stadionas)
18 val. Danija – Lietuva (Alytaus SRC stadionas)

Rugsėjo 11 d. (pirmadienis):
15 val. Danija – Slovakija (Marijampolės stadionas)
18 val. Rumunija – Lietuva (Alytaus SRC stadionas)

Rugsėjo 14 d. (ketvirtadienis):
18 val. Lietuva – Slovakija (Alytaus SRC stadionas)
18 val. Rumunija – Danija (Marijampolės stadionas)

Re: WU-19

2017 Rgs 09 10:45

EUROPOS WU-19 ČEMPIONATO ATRANKA: SKAIČIAI IR ŠANSAI

Beveik visą savaitę Lietuvoje bus galima mėgautis devyniolikmečių merginų (gimusių 1999 m. ir jaunesnių žaidėjų) aukšto lygio futbolu: Alytus ir Marijampolė taps Europos atrankos mūšių teritorija.

FIFA ir UEFA skiria vis didesnį dėmesį moterų futbolo vystymui ir populiarinimui. Naujausi pasiekimai įkvepia: vasarą Nyderlanduose oranžiniu viesulu praūžusį Europos moterų čempionatą, kuriame pirmąsyk kovojo net 16 rinktinių, primins ne tik įspūdingas pirmenybių šeimininkių triumfas, bet ir lankomumo rekordai – finalą stebėjo daugiau negu 28 tūkstančiai žiūrovų, o bendras apsilankiusiųjų Nyderlandų stadionuose skaičius – 240 tūkstančių futbolo gerbėjų.

Rugpjūtį Šiaurės Airijoje vykusio merginų Senojo žemyno finalinio turnyro – 2017 WU-19 Euro lankomumo statistika gerokai kuklesnė (lankomiausios rungtynės Šiaurės Airija – Ispanija, kurias stebėjo 4269 žiūrovai), tačiau nereikia pamiršti, jog šios amžiaus grupės čempionatai nuo 1998-ųjų metų organizuojami kasmet (iki 2001 tai buvo WU-18 pirmenybės). Devyniolikmečių merginų Europos čempionėmis šiemet tapo Ispanijos futbolininkės, dramatiškame finalo trileryje 3:2 palaužusios Prancūzijos talentes.

Tituluočiausia WU-19 Europos futbolo čempionatų rinktinė – Vokietija, savo trofėjų kolekcijoje „priglaudusi“ 6 nugalėtojų taures. Jaunosios prancūzės laimėjo 4, švedės – 3, ispanės – 2 čempionatus, o danės, olandės, italės, rusės ir anglės triumfavo vieną kartą.

Lietuvai rengti patikėtas WU-19 Europos čempionato pirmojo atrankos etapo turnyras, rugsėjo 8–14 dienomis vyksiantis Alytuje ir Marijampolėje – nepaprastai intriguojantis renginys, kurį savo kalendoriuje verta pasižymėti kiekvienam futbolo gerbėjui. Ir didžiulis išbandymas Lietuvos devyniolikmečių merginų rinktinei, kuri trečiojoje grupėje išmėgins jėgas su bendraamžėmis iš Danijos, Slovakijos ir Rumunijos.

Jau pirmąją turnyro dieną Alytaus stadione lietuvaites egzaminuos pajėgiausia šio ketverto komanda, kurių vyresnės kolegės – nacionalinės moterų rinktinės žaidėjos šią vasarą tapo Europos vicečempionėmis. Viešnios iš Danijos gali pasigirti laimėjusios patį pirmąjį Europos merginų futbolo čempionatą 1998-aisiais metais (tuometinį – WU-18), penkis kartus jos žaidė pusfinalyje, o viename turnyre pasidabino sidabro medaliais.

Praėjusiame atrankos cikle Danijos WU-19 rinktinė savo grupėje liko antra, sutriuškinusi Juodkalnijos atstoves 7:0, o slovakes net 10:1, tačiau pralaimėjusi vengrėms 0:2. Antrame – elitiniame kvalifikaciniame etape danės vienodais rezultatais 5:0 nugalėjo Turkijos ir Čekijos merginų nacionalines ekipas, bet kelią į finalinį aštuonių komandų turnyrą Šiaurės Airijoje joms užkirto pralaimėjimas 0:2 Anglijos rinktinei. Ambicingosioms danėms nepavyko tapti geriausia antrąja elitinio grupių etapo komanda ir į finalo aštuonetą jos neprasibrovė.

Pirmadienį Vyto Jančiausko auklėtinių laukia Rumunijos WU-19 komanda, praėjusiais metais pirmajame atrankos etape užėmusi trečiąją vietą. Rumunės 0:2 nusileido Lenkijos devyniolikmetėms ir net 0:7 kapituliavo prieš Norvegijos bendraamžes. Vienintelę pergalę būsimosios lietuvaičių varžovės tokiu pačiu triuškinamu skirtumu 7:0 iškovojo prieš Armėnijos merginas.

Paskutinė lietuvių priešininkė – Slovakijos rinktinė prieš metus rungtyniavo vienoje atrankos grupėje su danėmis, prieš kurias dvikovje tiesiog „subyrėjo“ 1:10. Užtat kitose dvikovose slovakės smarkiai „patriukšmavo“, 4:2 įveikdamos Juodkalniją ir sužaisdamos lygiosiomis 1:1 su grupės nugalėtoja Vengrija.

Kokie Lietuvos WU-19 rinktinės šansai šioje EURO atrankoje? Klausimą derėtų formuluoti kitaip – kaip toli mūsiškės per šiuos metus pažengė į priekį?

Praėjusiame Europos čempionato atrankos cikle jos pralaimėjo visas tris dvikovas – 0:9 Belgijai, 0:3 Austrijai ir 1:4 Baltarusijai. Tačiau šį balandį UEFA jaunųjų talenčių turnyre Vilniuje lietuvaitės su būsimosiomis varžovėmis slovakėmis per pagrindinį rungtynių laiką sužaidė lygiosiomis 2:2, o baudinių serijoje išplėšė pergalę 4:3.

Re: WU-19

2017 Rgs 09 10:53

DANIJAI NUSILEISTA SU GARBĖS ĮVARČIU

Europos WU-19 čempionato atrankos turnyre Lietuvos merginų (WU-19, gimusios 1999 m. ir jaunesnės žaidėjos) rinktinė Alytuje nusileido Danijos atstovėms.

Rungtynėse su grupės favoritėmis lietuvaitės sėkmingai gynėsi iki 38 minutės, tačiau prieš pertrauką praleido tris įvarčius.
Aukštesnio meistriškumo Danijos komanda po pertraukos pasižymėjo dar du kartus. Rungtynių pabaigoje Lietuvos komandai baudos smūgiu gražų paguodos įvartį pelnė Paulina Potapova.

Kitose 3 grupės rungtynėse Marijampolėje Slovakija rezultatu 3:2 pranoko Rumunijos ekipą. Pirmadienį Lietuvos futbolininkės žais su Rumunija.

Rungtynių statistika:

WU-19 Danija - Lietuva 5:1 (3:0)
Alytaus miesto stadionas
Teisėja - Vera Opeykina (Rusija)
Įvarčiai: 38 min. Signe Holt Andersen, 40 ir 81 min. Sarah Jankovska, 43 min. Sofie Svava, 52 min. Agnete Nielsen (Danija); 85 min. Paulina Potapova (Lietuva).

Lietuva: Aušra Klevečkaitė, Urtė Šmigelskaitė, Paulina Narbutaitė, Deimantė Griesiūtė, Viktorija Čiapaitė (68 min. Agneta Patilskytė), Alina Neznanova (68 min. Simona Rumčikaitė), Justina Baltrūnaitė (68 min. Indrė Apkevičiūtė), Anika Kyžaitė, Paulina Potapova, Liucija Vaitukaitytė, Gabija Gedgaudaitė.

---

Lietuva WU-19 - Danija WU-19 (įvarčiai)

Kadangi atkūrimo linke yra raidė N ir po jos seka X, tai neleidžia video paklijuoti. Sekite linką.

Jums teks įeiti į postą ir rankiniu būdu išsikimarinti :)

Re: WU-19

2017 Rgs 11 18:26

24 minutę rumunės jau 2-0 pirmauja. https://www.youtube.com/watch?v=Kw7yazQKkls" onclick="window.open(this.href);return false;

Re: WU-19

2017 Rgs 11 18:47

Liucija Vaitukaitytė 45 min. įkalė 11 metrų baudinį. Jį uždirbinėjo Gedgaudaitė Gabija. Lyg sulėtinatame kine trynė kamuolį baudos aikštelėje, kol rumunėm nervai neišlaikė. :D

Rumunija 2 : 1 Lietuva po I kėlinio.

Re: WU-19

2017 Rgs 12 10:21

ANTROSIOSE RUNGTYNĖSE – SKAUDUS RUMUNIŲ KIRTIS

Europos WU-19 čempionato atrankos turnyre Lietuvos merginų (WU-19, gimusios 1999 m. ir jaunesnės žaidėjos) rinktinė pirmadienį rungtynėse su Rumunija pademonstravo kovingą charakterį, tačiau neišnaudojo savo progų ir turėjo pripažinti varžovių pranašumą rezultatu 1:4.

Rungtynių pradžioje abi komandos keitėsi išpuoliais, bet 11 minutę rumunės išsiveržė į priekį. Po perdavimo iš krašto Madalina Boros atsidengė ir tiksliai smūgiavo į Aušros Klevečkaitės ginamus vartus.
Kraujo skonį pajutusios svetės nubaudė Lietuvos komandą antru įvarčiu kontratakoje po mažiau nei dešimtis minučių. Oana Negrea prasiveržė kairiuoju kraštu ir perdavė kamuolį nuo galinės linijos iki baudos aikštelės vidurio, kur M. Boroš vėl pasinaudojo savo šansu.
Lietuvos rinktinė nesiruošė pasiduoti ir bandė ieškoti galimybių priekyje. Iš pradžių ambicingą sprintą atliko Gabija Gedgaudaitė, kurios akistatoje su vartininke triumfavo varžovė, o Paulinos Potapovos bandymas iš tolimos distancijos tuščius vartus buvo netikslus.
40 minutę M. Boroš galėjo įtvirtinti savo „hat-tricką“ baudos smūgio epizode, bet rumunė sudrebino vartų skersinį.
44 minutę buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys į Rumunijos vartus, kai po kontakto su vartininke griuvo G. Gedgaudaitė. Rezultatą tiksliu smūgiu sušvelninti pavyko L. Vaitukaitytei.
Po pertraukos lietuvės turėjo iniciatyvą savo rankose. Jau pirmąją minutę L. Vaitukaitytė buvo puikiai išvesta prieš vartininkę, bet lietuvė vietoje smūgio pasirinko perdavimą, kuris buvo netikslus. Vėliau įvarčio autorė baudos smūgiu rimtai pagrasino svečių vartams, bet vartininkė blokavo jos bandymą.
Visgi Lietuvos ekipos spaudimas nedavė vaisių, o 68 minutę rumunės surengė kontrataką, po kurios buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys į mūsų komandos vartus, kai ranka sužaidė Deimantė Griesiūtė. Baudinį realizavo M. Boroš.
Neilgai trukus Rumunija įmušė ir ketvirtą įvartį. Nicole Piperea prie baudos aikštelės prieigų įspūdingai smūgiavo kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir nepaliko vilčių vartininkei.
79 minutę rumunės liko žaisti dešimtiese. Už paskutinės vilties pražangą raudona kortele buvo nubausta Kata Peter, kuri aikštėje praleido tik dvi minutes. Lietuvės toliau bandė ieškoti spragų oponenčių gynyboje ir kovėsi iki galo. Bet išnaudoti pranašumo nepavyko ir rungtynės baigėsi pralaimėjimu 1:4.
Ketvirtadienį Lietuvos rinktinė žais paskutines atrankos 3-iosios grupės rungtynes su Slovakijos bendraamžėmis. Šiuo metu lietuvės neturi surinkusios nė taško, bet pergalė trijų įvarčių skirtumu padėtų ekipai užimti antrą vietą atrankos grupėje ir taip žengti į kitą etapą.

Lietuva WU-19 – Rumunija WU-19 1:4 (1:2)
Alytaus SRC stadionas
Teisėja – Graziella Pirriatore
Įvarčiai: 12 min. M. Boroš (0:1), 20 min. M. Boroš (0:2), 45 min. L. Vaitukaitytė (1:2, 11 m), 68 min. M. Boroš (1:3, 11 m), 70 min. N. Piperea (1:4).
Įspėta: 57 min. T. Krall (Rumunija)
Pašalinta: 79 min. K. Peter (Rumunija)

Lietuva: Aušra Klevečkaitė (90+4 min. Emilija Kaselytė), Viktorija Čiapaitė (27 min. Miglė Stankevičiūtė), Paulina Narbutaitė, Deimantė Griesiūtė, Paulina Potapova, Gabija Gedgaudaitė, Anika Kyžaitė, Justina Baltrūnaitė (69 min. Alina Neznanova), Indrė Apkevičiūtė, Urtė Šmigelskaitė, Liucija Vaitukaitytė. Atsargoje: Gintarė Blažytė, Ieva Lidikauskaitė, Simona Rumčikaitė, Ema Buivydaitė, Evelina Petrauskaitė.

Re: WU-19

2017 Rgs 12 10:27

Stebino greičiai. Rumunės puolime viską labai greitai darė, priiminėjo sprendimus ir skirstė kamuolius, o lietuvaitės viską darė taip lėtai, kad su tokiu puolimu tvarkytis rumunėms sekėsi.
Nors rumunių silpnoji grandis gynyba. Vartininkė ir gynėjos tokios biškutį panikuotojos. Gaila, kad nepavyko jų išgąsdinti lėtu puolimu. :roll:

2017 09 14 su slovakėmis rungtynės. :roll: Kol kas matau tragišką žaidimą. :roll:

Re: WU-19

2017 Rgs 18 10:48

PASIRODYMĄ ATRANKOJE BAIGĖ MINIMALIU PRALAIMĖJIMU

Lietuvos merginų (WU-19, gimusios 1999 m. ir jaunesnės žaidėjos) rinktinė ketvirtadienį po įtemptos kovos nusileido Slovakijos komandai ir baigė pasirodymą Europos WU-19 čempionato atrankoje.

Rungtynių pradžioje varžovės žaidė aktyviau ir keli jų smūgiai buvo blokuoti. 17 minutę realią progą įmušti Diana Lemešova, bet jos smūgiuotą kamuolį į apatinį vartų kampą sustabdė vartininkė Aušra Klevečkaitė.
Po kelių minučių lietuvės susikūrė geriausią galimybę įmušti, kai Paulina Potapova sulaukė perdavimo prie baudos aikštelės prieigų ir bandė užsukti kamuolį į kairįjį kampą, tačiau Slovakijos vartininkė blokavo šį šūvį.
Kėliniui einant į pabaigą varžovės užspaudė Lietuvos vartus ir A. Klevečkaitė toliau gelbėjo savo komandą. Visgi slovakėms visgi pavyko išsiveržti per pirmojo kėlinio antrą pridėto laiko minutę. Po pakelto kampinio kamuolys patogiai nukrito baudos aikštelės centre buvusiai Tamarai Gmitterovai, kuri stipriu smūgiu sugebėjo įmušti įvartį.
Antrojoje rungtynių dalyje daugiau pavojingų epizodų buvo užfiksuota prie lietuvių vartų, tačiau mūsų komanda solidžiai apsigynė nuo varžovių išpuolių. Visgi įmušti išlyginamojo įvarčio Vyto Jančiausko auklėtinėms nepavyko ir rungtynės baigėsi rezultatu 0:1.
Lietuva trečioje atrankos grupėje liko ketvirta su nuliu tašku. Grupės varžybas laimėjo Danijos merginos (9 tšk.), antroje vietoje liko Slovakija (6 tšk.). Abi šios komandos žengė į tolimesnį Europos čempionato atrankos etapą.

Lietuva WU-19 – Slovakija WU-19 0:1 (0:1)
Teisėja – Vera Opeykina
Įvarčiai: 45+2 min. T. Gmitterova (0:1)
Įspėti: 8 min. A. Bogorova (Slovakija)
Lietuva: Aušra Klevečkaitė, Paulina Narbutaitė, Deimantė Griesiūtė, Paulina Potapova, Gabija Gedgaudaitė, Anika Kyžaitė (78 min. Simona Rumčikaitė), Justina Baltrūnaitė (68 min. Gintarė Blažytė), Indrė Apkevičiūtė (69 min. Ema Buivydaitė), Urtė Šmigelskaitė, Liucija Vaitukaitytė, Miglė Stankevičiūtė. Atsargoje: Emilija Kaselytė, Ieva Lidikauskaitė, Viktorija Čiapaitė, Alina Neznanova, Evelina Petrauskaitė.

Re: WU-19

V. JANČIAUSKAS: „TURIME PADARYTI IŠVADAS“

Po nesėkmingo pasirodymo Europos čempionato atrankoje, Lietuvos merginų (WU-19, gimusios 1999 m. ir jaunesnės žaidėjos) rinktinės treneris Vytis Jančiauskas apžvelgė dvikovas su varžovėmis ir paaiškino pralaimėjimų priežastis.

3-ioje atrankos grupėje lietuvės susitiko su Danijos, Rumunijos ir Slovakijos bendraamžėmis. Alytuje vykusiame turnyre mūsų komanda pralaimėjo oponentėms atitinkamai 1:5, 1:4 ir 0:1 bei liko be taškų.
„Danijos komanda yra iš elitinės moterų futbolo grupės ir matėme, kaip jos dalyvavo moterų finalinėse varžybose. Pasirinkome taktiką atiduoti joms kontrolę aikštėje ir iniciatyvą, bet stengėmės žaisti kontratakuodamos. Bet ne viskas pavyko, nes visapusiškai nusileidome greičiu, tarpusavio susižaidimu, kamuolio atėmimo kokybėje, kamuolio valdymo technikoje. Bet, pagal esamas galimybes, sužaidėme garbingai, pelnėme įvartį. Stengėmės kontratakuoti, uždirbome baudos smūgį ir įmušėme. puikiai išpildytoje standartinėje situacijoje“, – sakė V. Jančiauskas.
„Tiek rumunės, slovakės buvo panašaus pajėgumo komandos. Turėjome laimėti ir bandėm, bet mače su Rumunija buvo ne mūsų diena, dauguma žaidėjų sužaidė silpniau savo galimybių. Spaudėme, atakavome, bet įvarčiai krito ne į mūsų vartus. Esant rezultatui 1:2 turėjom dvi puikias progas, kuriomis nepasinaudojome.“
„Slovakių žaidimą žinojome nuo talenčių turnyro ir tas rungtynes prieš jas laimėjome. Todėl dabar jautėme savotišką pasitikėjimą ir merginos sužaidėme gerokai sėkmingiau nei su Rumunija, nors tą įvartį prasileidome į rūbinę per pridėtinį laiką. Bet, kaip treneris likau patenkintas, nes buvo ir žaidimo kokybė. Gaila kad neišnaudojom susikurtų progų. Darėme mažiau broko, mažiau taktinių klaidų, bet pritrūko jėgų ir ištvermės“, – tikino specialistas.
V. Jančiauskas teigia, kad po turnyro yra iš ko pasimokyti ateičiai: „Mūsų fizinė būklė buvo prastesnė už slovakių ir rumunių, tuo labiau danių, ir to priežastis yra ta, jog daugelis merginų vasarą atostogauja. Reikėtų surasti išeitį tarp atostogų ir treniruočių proceso bei rimčiau rengtis. Ateityje tokiems turnyrams reikia ruoštis dar anksčiau nei prieš metus, tuomet galėtume susidėlioti tikslesnį planą, atrinkti kandidates. Turime padaryti išvadas“.
„Norėčiau padėkoti visų regionų, iš kurių atvykusios merginos, treneriams, merginoms, kurios savo laisvalaikį leidžia žaisdamos futbolą, jaučia pasitenkinimą žaisdamos rinktinėje. Dalis jų turi didesnių tikslų – patekti į moterų rinktinę. Norėčiau palinkėti joms kantrybės, ištvermės ir pasiryžimo siekti rezultatų“, – pridėjo treneris.

Pranešimai: 8537

Re: WU-19

2022 Bal 06 21:32

Aš galvojau čia merginos praslydo kažkaip į antrą atrankos etapą ir sekiau rytą rungtynes, o pasirodo čia UEFA pridėjo visoms išmestoms ekipoms paguodos etapą.

Pergalė prieš Juodkalnietes visai jau geras rezultatas, žinant šios rinktinės buvusį pajėgumą. Įdomu, gal bus šeštadienį pažiūrėti kur prieš Serbes.?