...

WU-19

2014 Lap 19 16:57

Lietuvos merginų U-19 rinktinė sužinojo savo varžoves kitų metų atrankoje

Trečiadienį UEFA būstinėje Nijone (Šveicarija) ištraukti 2015/16 metų merginų U-17 ir U-19 čempionatų pirmojo atrankos etapo burtai.

Lietuvos merginų U-19 rinktinei burtai lėmė 4 atrankos grupę, kurioje taip pat žais Suomijos, Lenkijos ir Turkijos futbolininkės. Atrankos turnyras numatytas rugsėjo 15-20 d. Suomijoje.

Į kitą varžybų etapą pateks po dvi geriausias grupių komandas. Elitinis etapas bus surengtas Anglijoje ir Ispanijoje, o čempionato finalas 2016 metais liepos 19-31 dienomis įvyks Slovakijoje.

CEZIS
Pranešimai: 1582
Užsiregistravo: 2011 Kov 15 14:55
Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

Merginų U-19 rinktinė Baltijos taurės starte nusileido azerėms

Rugpjūčio 21 dieną Rygos Arkadijos stadione prasidėjo tradicinis merginų iki 19 metų (WU-19) Baltijos taurės turnyras. Lietuvių pirmu varžovu tapo Azerbaidžano U-19 rinktinė, kuriai nusileista rezultatu 0:1.

Vienintelis susitikimo įvartis krito antro kėlinio viduryje, 68 minutę pasižymėjus Jaizai Relėjai. Kitas rungtynes Lietuvos merginų rinktinė žais šeštadienį su Estijos bendraamžėmis.

Lietuvos U-19 rinktinės sudėtis: Aistė Griciūtė, Vaida Aliukonytė, Greta Guižauskaitė, Sonata Stankevičiūtė, Evelina Buividavičiūtė, Paulina Sarkanaitė, Laura Ruzgutė, Eglė Raznauskaitė, Renata Jevtušenkaitė (75 min. Eimantė Žalytė), Ugnė Adamavičiūtė (78 min. Lolita Žižytė), Karolina Zabolotnaja (67 min. Lijana Gedminaitė).

CEZIS

Re: WU-19

2015 Rgp 24 12:26

Latvija WU19 - Lietuva WU-19 4:1 (2:0)
Rygos Arkadijos stadionas
Teisėja - Laura Treimane (Latvija)
Įvarčiai: 6, 72 min. Anastasija Tarasova, 15 min. Alise Rukse, 53 min. (11 m baud.) Tatjana Baličeva (Latvija); 84 min. Greta Guižauskaitė (Lietuva)
Įspėtos: 88 min. Anastasija Tarasova (Latvija); 90+3 min. Evelina Buividavičiūtė (Lietuva)
Lietuva WU19:

Aistė Griciūtė, Lolita Žižytė (42 min. Karolina Zabolotnaja), Vaida Aliukonytė, Greta Guižauskaitė, Sonata Stankevičiūtė, Evelina Buividavičiūtė, Paulina Sarkanaitė (66 min. Jovilė Vašėtaitė), Laura Ruzgutė, Eglė Raznauskaitė, Lilijana Gedminaitė (66 min. Eimantė Žalytė), Ugnė Adamavičiūtė.

CEZIS

Re: WU-19

2015 Rgp 24 12:28

Neatsilaikė ir prieš latves

Baltijos taurės varžybose Lietuvos merginų U-19 rinktinė pralaimėjo visas žaistas rungtynes.

Paskutinę turnyro dieną 1:4 nusileido ir šeimininkėms latvėms.
Lietuvaitėms paguodos įvartį antrojo kėlinio pabaigoje pelnė kapitonė Greta Guižauskaitė.

Baltijos merginų U-19 taurė atiteko Azerbaidžano atstovėms.
Jos paskutinę turnyro dieną rezultatu 5:0 pranoko estes.
Trečios liko latvės, ketvirtos - lietuvaitės.

Obuolys nuo obels paprastai krenta netoli.. :roll:
Vienu metu jau buvau bepradedąs galvoti, kad blogai tik su mūsų vyrų futbolu.. :roll:
Moterys juk - kitokios.. Ypač - lietuvaitės.. 8-)
Jos, juk, visus 4-is namų kampus ant savo pečių laiko (suvargusį ir prie alaus bambalio parimusį vyrą, prakiurusį stogą, paskolą banke ir vaikučių-pabiručių tris eiles apie pečių.. :D
Bet, pasirodo, tas(aprašytas ir išgirtas) grožis ir tobulumas yra tik mitas..
tik pasakose jos nugali slibiną, o realybė gi šiek tiek kitokia.. :evil:

***

Merginų rinktinė iš Suomijos parsiveža pralaimėjimą 0:8
(2015-09-18 11:23:40)

Lietuvos merginų U-19 rinktinė (gimusios 1997 m. ir jaunesnės žaidėjos) Europos čempionato atrankos varžybose patyrė antrają nesėkmę. Šį kartą Vytauto Jančiausko vadovaujamos lietuvaitės nepasipriešino kur kas sėkmingiau rungtyniavusioms šeimininkėms Suomijos futbolininkėms.

Suomijos atstovės savo įvarčių sąskaitą atidarė jau 3-ąją minutę, kuomet tolimu smūgiu pasižymėjo Kaisa Collin. Po dešimties minučių savo įvarčių sąskaitą atidarė šeimininkių snaiperė Heidi Kollanen, kuri pasižymėjo du kartus per keturias minutes.

Kur kas prasčiau lietuvaitėms nuo suomių atakų sekėsi gintis po pertraukos. Savo įvarčių sąskaitą ir toliau didino H. Kollanen, antrajame kėlinyje pelniusi dar tris įvarčius, o iš viso penkis. Per paskutines dešimt minučių suomės pasižymėjo dar tris kartus, o galutinis rezultatas ypač skaudus lietuvėms – 0:8.

Sekmadienį Lietuvos U-19 merginų rinktinė atrankos varžybas užbaigs dvikova su turkėmis, kurios pirmąją dieną minimaliu rezultatu 0:1 pralaimėjo Suomijai, o ketvirtadienio vakarą žaidė su lenkėmis.

CEZIS

Re: WU-19

2015 Rgs 18 15:59

Suomija WU-19 - Lietuva WU-19 8:0 (3:0)
Tamelos „Eerikkilä" arena
Teisėja - Liudmyla Telbukh (Ukraina)
Įvarčiai: 3, 63 min. Kaisa Collin, 11, 14, 49, 80, 89 min. Heidi Kollanen, 90+3 min. Roosa Bröijer (Suomija)
Įspėtos: 82 min. Maaria Roth (Suomija); 83 min. Eglė Raznauskaitė (Lietuva)

Lietuvos merginų U-19 rinktinės sudėtis: Aistė Griciūtė, Laura Ruzgutė, Vaida Aliukonytė, Greta Guižauskaitė, Sonata Stankevičiūtė, Evelina Buividavičiūtė, Eglė Raznauskaitė, Paulina Sarkanaitė (61 min. Jovilė Vašėtaitė), Ugnė Adamavičiūtė, Renata Jevtušenkaitė (46 min. Karolina Zabolotnaja), Eva Šelepen (46 min. Lijana Gedminaitė).

Pranešimai: 7334

Re: WU-19

2016 Bir 28 18:42

Kaune vyks WU-19 Jaunųjų talenčių turnyras

Birželio 28 - liepos 1 dienomis Kaune vyks UEFA Jaunųjų talenčių turnyras. Jame dalyvaus WU-19 (iki 19 metų, gim. 1998 ir jaunesnių) merginų rinktinės iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Farerų salų.

Vytauto Jančiausko treniruojama komanda turnyrą pradės antradienį rungtynėmis su Estija, trečiadienį susitiks su Farerų salų atstovėmis, o varžybas baigs dvikova su Latvija. Šis turnyras šiemet pakeis tradicines Baltijos U-19 merginų taurės varžybas.

Penkerios iš šešerių rungtynių bus sužaistos Kaune, Nacionalinės futbolo akademijos stadione, o vienerios paskutinio turo rungtynės vyks Vilniuje.

12 val. Latvija - Lietuva
12 val. Farerų salos - Estija (LFF stadionas, Vilnius)

Lietuvos WU-19 rinktinės sudėtis:
(Vardas, pavardė, klubas / futbolo mokykla)

Vartininkės:
Aušra Klevečkaitė (Šiaulių ŠSG-FA - Akmenė-SC / Panevėžio FA)
Augustė Mikalauskytė (Gargždų "Banga")

Gynėjos:
Eva Šelepen (Vilniaus MFA „Žalgiris")
Roberta Tarasevičiūtė (Gargždų "Banga")
Evelina Buividavičiūtė (Šiaulių "Gintra-Universitetas")
Sonata Stankevičiūtė (MFA "Žalgiris" / Kaišiadorių KKSC)
Simona Rumčikaitė (Šiaulių FA)
Lolita Žižytė (Jonavos „KKSC EOS-Aušra" / Ukmergės SC)
Laura Ivaškaitė (MFA "Žalgiris")

Saugės:
Paulina Narbutaitė (Gargždų "Banga")
Paulina Potapova (Jonavos „KKSC EOS-Aušra")
Alina Neznanova (Ukmergės "SC-Keliai" / MFK "Žalgiris")
Paulė Milkintytė (MFA "Žalgiris")
Miglė Stankevičiūtė (Vilniaus MFA „Žalgiris")
Ema Buivydaitė (Šiaulių ŠSG-FA - Akmenė-SC / Klaipėdos FM)
Paulina Sarkanaitė (Jonavos „KKSC EOS-Aušra")
Anika Kyžaitė (Šiaulių ŠSG-FA - Akmenė-SC / Panevėžio FA)
Evelina Petrauskaitė (Gargždų "Banga")

Puolėjos:
Karolina Zabolotnaja (Šiaulių "Gintra-Universitetas")
Lijana Gedminaitė (Gargždų „Banga" / Klaipėdos FM)

Re: WU-19

2016 Bir 29 12:46

Lietuva WU-19 – Estija WU-19 2:2 (0:0)
Po baudinių serijos – 6:5
NFA stadionas, 100 žiūrovų
Teisėja – Jurgita Mačikunytė (Lietuva)
Įvarčiai: 73 min. Karolina Zabolotnaja, 88 min. Lijana Gedminaitė (Lietuva WU-19); 69 min. Laada Tereštšenkova – iš 11 m.b., 84 min. Ariina Murkhain (Estija WU-19)
Įspėta: 68 min. Aušra Klevečkaitė (Lietuva WU-19)

Lietuvos WU-19 rinktinė: Aušra Klevečkaitė, Eva Šelepen, Paulina Narbutaitė, Evelina Buividavičiūtė, Paulina Sarkanaitė (76 min. Paulė Milkintytė), Anika Kyžaitė, Paulina Potapova (76 min. Ema Buivydaitė), Karolina Zabolotnaja, Lijana Gedminaitė, Sonata Stankevičiūtė, Lolita Žižytė (76 min. Simona Rumčikaitė)

Re: WU-19

2016 Bir 29 12:47

Pademonstravo charakterį ir du kartus pasivijo varžoves

Lietuvos merginų WU-19 rinktinė, Kaune vykstančio UEFA Jaunųjų talenčių turnyro pirmąją dieną susitiko su varžovėmis iš Estijos. Dvikovos pirmajame kėlinyje žiūrovai įvarčių neišvydo, tačiau jų apstu buvo rungtynių antroje pusėje.

69 min. Estijos futbolininkės išsiveržė į priekį po realizuoto 11 metrų baudinio. Po keturių minučių Karolina Zabolotnaja atsakė tiksliu smūgiu ir rezultatas tapo lygus. Visgi baigiantis susitikimui komandos dar kartą apsikeitė įvarčiais – 84 minutę estės vėl išsiveržė į priekį, tačiau ir vėl praėjus 4 minutėms lietuvaitės sugebėjo išlyginti rezultatą. Pasižymėjo Lijana Gedminaitė.

Rungtynėms pasibaigus lygiosiomis, pagal šio turnyro reglamentą, komandos stojo mušti 11 metrų baudinius. Jų serijoje geriau sekėsi lietuvaitėms, kurios laimėjo rezultatu 4:3. Lemiamą baudinį realizavo vartininkė Aušra Klevečkaitė.

Kitose turnyro rungtynėse Farerų salų atstovės net 6:0 pranoko latves. Trečiadienį lietuvaičių laukia akistata prieš Farerų salų rinktinę, o penktadienį – prieš Latviją.

Re: WU-19

2016 Bir 29 17:44

Merginų WU-19 rinktinių UEFA Jaunųjų talenčių turnyre antrąją dieną Latvija 3:1 pranoko Estiją, o nuo 18 val. Lietuva susitiks su Farerų salų komanda.

Re: WU-19

2016 Lie 04 15:47

Merginų U-19 rinktinė laimėjo Baltijos taurę

Lietuvos merginų WU-19 (1998 m. gimusios ir jaunesnės) rinktinė paskutinę UEFA Jaunųjų talenčių turnyro dieną rezultatu 4:0 sutriuškino Latviją ir užėmė pirmąją vietą tarp Baltijos šalių komandų.

Pagal trišalį susitarimą Baltijos merginų U-19 taurės kovos šiemet vyko UEFA Jaunųjų talenčių turnyro metu. Šiose varžybose dalyvavo ir Farerų salų komanda, nors į tradicinį kaimyninių valstybių turnyro trofėjų ji nepretendavo.

U-19 rinktinė pirmąją turnyro dieną po baudinių serijos nugalėjo prieš Estiją. Savo ruožtu Latvija 3:1 pranoko Estiją, tad viskas sprendėsi paskutinėse rungtynėse.

Pirmojo kėlinio pabaigoje pelniusios įvartį lietuvaitės po pertraukos pajuto įvarčių skonį ir susitikimo pabaigoje Latvijos futbolininkes nubaudė dar trimis tiksliais smūgiais. Pirmąjį įvartį pelnė Paulina Sarkanaitė, o vėliau dubliu pasižymėjo Lijana Gedminaitė bei vieną pridėjo Paulina Potapova.

Lietuvos merginų U-19 rinktinė po trijų metų pertraukos tapo stipriausia komanda Baltijos šalyse.

Tuo metu UEFA Jaunųjų talenčių turnyre visas tris pergales iškovojo Farerų salų komanda, kuri paskutinę turnyro dieną Vilniuje 3:0 įveikė Estiją.

Rungtynių statistika

Latvija WU-19 – Lietuva WU-19 0:4 (0:1)
NFA stadionas, 50 žiūrovų
Teisėjas – Šarūnas Tamulynas (Lietuva)
Įvarčiai: 38 min. Paulina Sarkanaitė, 83, 90 min. Lijana Gedminaitė, 86 min. Paulina Potapova (Lietuva WU-19)
Įspėtos: 61 min. Sandra Voitane (Latvija WU-19); 5 min. Laura Ivaškaitė, 25 min. Evelina Buividavičiūtė (Lietuva WU-19)

Lietuva WU-19 rinktinės sudėtis: Augustė Mikalauskytė (54 min. Aušra Klevečkaitė), Paulina Narbutaitė, Roberta Tarasevičiūtė, Evelina Buividavičiūtė, Paulina Sarkanaitė (86 min. Simona Rumčikaitė), Paulina Potapova, Alina Neznanova, Karolina Zabolotnaja, Lijana Gedminaitė, Laura Ivaškaitė (46 min. Sonata Stankevičiūtė) , Gerda Jasionytė (46 min. Ema Buivydaitė).

Farerų salos WU-19 – Estija WU-19 3:0 (1:0)
LFF stadionas, 40 žiūrovų
Teisėja – Rasa Imanalijeva (Lietuva)
Įvarčiai: 38 min. Elisabet Vang, 56 min. Evy A Lakjuni (Farerų salos WU-19); 78 min. Criselle Tennosaar (Estija WU-19)

2016-07-01 16:36

Re: WU-19

2016 Spa 20 12:00

WU-19 rinktinės treneris Vytas Jančiauskas prieš kelionę į Baltarusiją liko patenkintas pasiruošimo stovykla Birštone, bet pripažino, kad laukia labai stiprios varžovės.
EUROPOS ČEMPIONATO ATRANKOS KOVOS MERGINŲ LAUKIA PAS KAIMYNUS

Lietuvos merginų (iki 19 metų, gimusios 1998 m. ir jaunesnės žaidėjos) rinktinė išvyko į Baltarusiją - ten rytoj startuoja Europos WU-19 čempionato atrankos turnyras.

Lietuvos WU-19 ekipa žais vienoje grupėje su šeimininkėmis bei Austrijos ir Belgijos komandomis.

Rinktinės treneris Vytas Jančiauskas liko patenkintas komandos pasiruošimo sąlygomis Birštone, tačiau pripažino, jog teks sutikti galingus varžovus. "Šios komandos yra tarp vidutinio Europos lygio, todėl mums reikės labai pasistengti, kad galėtume garbingai sužaisti. Stengėmės auklėti komandą, kad kovotume tiek, kiek turime jėgų ir leidžia pasiruošimas", - sakė V. Jančiauskas.

"Visos žaidėjos labai stengėsi, treniruotėje atidavė visas jėgas, stengėsi išnaudoti kiekvieną minutę. Varžovės tikrai stiprios, bet tikrai nebijome varžovių ir kovosime", - kalbėjo komandos gynėja Eva Šelepen.
Pirmose rungtynėse lietuvaitės ketvirtadienio vakare išbandys jėgas su belgėmis.