šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: X (10) turas:

2013 Geg 06 11:59

Jei trumpai, - "Atlanto" vyriausiasis treneris Konstantinas Sarsanija sakė štai tokius žodžius: "Mūsų komandoje šiandien pagrinde žaidė net keturi 18-19-mečiai žaidėjai. Nė vienoje Lietuvos komandoje to nėra. Nepaisant to, mes turėjome iniciatyvą, valdėme žaidimą. Būtume mes pirmieji išnaudoję turėtas progas - būtų kitoks rezultatas. Na, nepavyko laimėti. Tai yra futbolas, sportas."
Tai čia mums verkti ar džiaugtis reiktų dėl to, kad pats Sarsanija tokius žaidėjus išleido?

...

Re: X (10) turas:

2013 Geg 06 12:17

Kaip supratau, tai taupė Razulį ir kitus pagrindo zaidejus ir tikejosi SŪDUVĄ apžaisti viena koja ir jaunimu... :roll: ot, naivumas netikro gruzino... :mrgreen:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: X (10) turas:

2013 Geg 06 12:37

ŠIAULIAI 1 - 4 BANGA

CEZIS, 90min.lt

Ten pats buvau. O mane net galima matyti įrašuose...
Tokio Š****, turiu mintyje FC Š**** senai nesu matęs. #$!%&*@!, kažkokia parodija.
O visi žiūrovai šiauliečiai tik ir kalbėjo apie parduotas rungtynes.
Joo, gėda į tokius FC š*** pasirodymus žiūrėti, o BANGOS nėra už ką girti... nieko neparodė. :twisted:
Vienžo, klaikuma ta A lyga..
apžvalgininke, taigi pasižiūrėk kartais į kalendorių. Mėnesio pradžia jau ir galima spėti, kad už balandį Šiauliai su Kruoja algų dar negavo. Tokia jau ta A lyga. Va pas mus, antroje ar trečioje lygose visi ardosi iš idėjos, tai ir žiūrėti visai kitas reikalas. Negerų minčių visiškai nekyla.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: X (10) turas:

2013 Geg 06 12:40

Tai čia mums verkti ar džiaugtis reiktų dėl to, kad pats Sarsanija tokius žaidėjus išleido?
tokiais momentais labai svarbu kažką optimizuojančio pasakyti, ką treneris ir padarė... Tau 'šiaip' manau neturėtų kilti tokių klausimų. Argi nesidžiaugi Atlanto prarastais taškais?

...

Re: X (10) turas:

2013 Geg 06 12:52

apžvalgininke, taigi pasižiūrėk kartais į kalendorių. Mėnesio pradžia jau ir galima spėti, kad už balandį Šiauliai su Kruoja algų dar negavo. Tokia jau ta A lyga. Va pas mus, antroje ar trečioje lygose visi ardosi iš idėjos, tai ir žiūrėti visai kitas reikalas. Negerų minčių visiškai nekyla.
dzin, man kalendorius, ne boba esu, kad kalendorių turėčiau, nežinau net kokie dabar metai... :mrgreen:
ir be algų gražūs... johaidi, dubleriai tai lošia, bėga, greitai, smūguoja, o pagrindas algų laukia??? :twisted:

Aš irgi iš idėjos spardžiau ir jutau kaifą, o tie kuo užsiima, tai PYPT žino... :roll:

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: X (10) turas:

2013 Geg 06 13:31

dzin, man kalendorius, ne boba esu, kad kalendorių turėčiau, nežinau net kokie dabar metai... :mrgreen:
:
tik nesakyk, dar labiau nei boba į kalendorių žvalgaisi tikrindamas tvarkaraščių datas ir tapyba užsiminėdamas. Bet, kad tik skaičius matai, o ne esmę :)

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: X (10) turas:

2013 Geg 06 13:34

ir be algų gražūs... johaidi, dubleriai tai lošia, bėga, greitai, smūguoja, o pagrindas algų laukia??? :twisted:
dubleriai tam ir laksto, kad į pagrindą patektų, o paskui sau ramiai algų lauktų.

...

Re: X (10) turas:

2013 Geg 06 13:41

Matau, kad mano tapyba susilaukė dėmesio. Beje, vienas iš mano darbelių nacionalinėje galerijoje prieš kokius 20 metų buvo iškabintas. esu talentas. :mrgreen:
Pasižvalgau kartais, bet pernai TOTO rezus pavėlavau pateikti, nors ir žvalgausi...

Esmė??? prasmė??? Nieko nematau, tik skaičiukų kalbą suprantu... Pažįsti mane kaip nuluptą. :roll:
Ir dabar ant mano stalo tik skaičiukai ir nieko daugiau... sielos nerasta. :mrgreen:
dubleriai tam ir laksto, kad į pagrindą patektų, o paskui sau ramiai algų lauktų.
Du kartus buvau dublerių rungtynėse ir jie man labiau patiko nei pagrindo žaidimas...
KRUOJOS dubleriai tai net prikolni... ypač Eltermanis... tasai tai ir už pagrindą ir už dublerius žaidžia, pats muša 11 metrų baudinius, ir, juos atmuša...
va, dėl tokio šou ir verta eiti į dublerius, ten gal lažybininkai nešeimininkauja??? :roll:

The Miz

Re: X (10) turas:

2013 Geg 06 17:02

Gražiausio „SMScredit.lt A lygos“ X turo įvarčio rinkimai
2013-05-06

video: http://www.futbolo.tv/reportazai/2013-m ... o-rinkimai" onclick="window.open(this.href);return false;

Žygutis
Pranešimai: 422
Užsiregistravo: 2014 Lie 17 12:56
Palaikoma komanda: Lietuvos rinktinė.
Miestas: Vilkaviškio raj.

Re: X (10) turas:

2014 Rgp 06 10:44

Dešimtojo 2013 m. "SMSCREDIT.LT" A lygos turo apžvalga:

Absoliutus autsaideris iškovojo pirmą pergalę. Lyderis prarado taškų. Antrojo „SMScredit.lt A lygos“ rato startas pažėrė staigmenų ir parodė, kad jokiose rungtynėse jokių tvirtų garantijų neturi net stipriausi šalies futbolo klubai.

Staigmenos. Panevėžio „Ekranas“ dešimtajame čempionato ture buvo vienintelė komanda, kuriai pavyko įveikti žemiau už save turnyro lentelėje esančius varžovus. Trečiąją poziciją užimantys panevėžiečiai atkakliose rungtynėse 2:1 palaužė į paskutinę vietą smuktelėjusią Alytaus „Dainavą“. Kitose dvikovose „SMScredit.lt A lygos“ lyderis Klaipėdos „Atlantas“ Gargžduose neįveikė Marijampolės „Sūduvos“, pergales išvykose iškovojo autsaiderių grupėje balansuojantys Gargždų „Banga“ ir Tauragės „Tauras“.

Įvarčių liūtis. Per ketverias turo rungtynes į vartų tinklą krito 17 įvarčių. Nė viena iš aštuonių komandų nepaliko aikštės neįmušusi.

Manevrai. Ypač intensyvioje sezono tvarkaraščio atkarpoje atsidūrusio „Atlanto“ treneris Konstantinas Sarsanija nusprendė leisti pailsėti savo lyderiams. Antradienio rungtynėms su Vilniaus „Žalgiriu“ jėgas ant suolo kaupė Evaldas Razulis, Andrius Bartkus, Marius Papšys ir Andrius Urbšys. Visi jie, išskyrus A.Bartkų, po pertraukos buvo mesti į „Sūduvos“ vartų šturmą, bet padėti komandai laimėti nepajėgė. Rungtynėse, kurios baigėsi 2:2, abu įvarčius klaipėdiečiams pelnė pirmą kartą šį sezoną į pagrindinę sudėtį prasimušęs Gediminas Kruša.

Bausmė. Pirmąjį įvartį „Sūduvai“ pelnęs italas gynėjas Maximiliano Ugge rungtynes su „Atlantu“ baigė užribyje. 57-ąją min. baudos aikštelėje kamuolys atsimušė į šio futbolininko ranką, teisėjui Gediminui Mažeikai neliko nieko kito, tik skirti 11 metrų baudinį ir parodyti M.Uggei antrą geltoną kortelę. Paskutinis rungtynių pusvalandis marijampoliečiams buvo karštas, nors G.Kruša baudinį įmušė ir rezultatą išlygino.

Frazė.Pirmas įvartis per dešimt mėnesių. Kiti griebiasi už galvos, kai neįmuša, aš – kai įmušu“, - nestandartinę reakciją į savo paties įvartį paaiškino „Sūduvos“ saugas Valentinas Baranovskis.

Serija. „Ekranui“ jau beveik tris kėlinius įvarčius renka tik vienas žaidėjas – Giedrius Tomkevičius. Po pergalingo smūgio į „Tauro“ vartus savo buvimą aikštėje per dvikovą su „Dainava“ čempionų komandos senbuvis įprasmino dubliu. Antroji tiksli G.Tomkevičiaus ataka vėl atnešė „Ekranui“ pergalę.

Patranka. „Dainavos“ saugas Artūras Juchno kamuolį į „Ekrano“ vartus pasiuntė tokiu šūviu iš 30 metrų, kad vos nesudraskė tinklo viršutiniame kampe.

Liūdnas sugrįžimas. Sezoną ant sintetinės Panevėžio futbolo akademijos žolės pradėjusi Pakruojo „Kruoja“ grįžo namo. Sugrįžimas nenusisekė – ketvirtoje turnyro lentelės vietoje esanti komanda gavo skaudų nokdauną nuo „Tauro“, kuris laimėjo 3:2 ir atidarė savo pergalių sąskaitą šio sezono „SMScredit.lt A lygoje“.

Greitošauda. „Tauro“ futbolininkai Simonas Babilius ir Maksimas Lukaševičius bei Nerijus Mačiulis iš „Kruojos“ triskart pasiųsti kamuolį į vartus spėjo per vos porą minučių. Ta atkarpa leido tauragiškiams įgyti lemiamą pranašumą, nors po N.Mačiulio įvarčio rungtynių pabaiga autsaideriams buvo sunki.

Deja vu. Panašiai jau buvo – taip galėjo pagalvoti „Šiaulių“ futbolininkai po pralaimėjimo „Bangai“ 1:4. Iki šios dvikovos „SMScredit.lt A lygoje“ ir LFF taurės turnyre šiauliečiai buvo pralaimėję tik vienerias rungtynes iš septynerių, bet tada, kai buvo nusileista, buvo tas pats savas Gytarių stadionas, ir tas pats rezultatas. Tąsyk „Šiaulių“ duobkasiu tapo tris įvarčius įmušęs „Ekrano“ puolėjas Artūras Rimkevičius. Šįkart pasismagino dukart kamuolį į vartus pasiuntęs Aurelijus Staponka.

Žolė. Vis daugiau lygos komandų išbando gyvą gazoną. Pirmi devintajame ture tai padarė „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai. Praėjusį savaitgalį ant žolės Pakruojyje jau žaidė „Kruoja“ su „Tauru“, o Panevėžyje - „Ekranas“ su „Dainava“.
:mrgreen: Laikas bėga, bet futbolas išlieka tas pats.

Grįžti į