66) 18:30 Palanga (Palanga) – Žalgirietis (Vilnius)
69) 19:00 Tauras (Tauragė) – Spyris (Kaunas
70) 19:00 Nevėžis (Kėdainiai) – Šilas (Kazlų Rūda)
67) 19:30 Stumbras (Kaunas) – Lokomotyvas (Radviliškis)
68) 21:00 MRU-TiuMenas (Vilnius) – Lietava (Jonava)

64) 19:00 Utenis (Utena) – Polonija (Vilnius)
65) 19:30 Baltija (Panevėžys) – Šilutė (Šilutė)

matvaju

Re: X (10) Turas

2014 Bir 03 21:09

"Tauras" ir "Spyris" pirmajame kėlinyje apsikeitė po vieną taiklų smūgį nuo 11 metrų žymos. Pirmieji į priekį po abejotinos pražangos baudos aikštelėje 11 minutę išsiveržė kauniškiai. Tauragės ekipa rezultatą išlygino baigiantis pirmajai rungtynių daliai. Įvartį nuo 11 metrų žymos pelnė Simonas Babilius. Daugiau progų turėjo aikštės šeimininkai.

matvaju

Aistrų kupinos rungtynės taip ir baigėsi -1:1. Dar vienos lygiosios "Tauro" sąskaitoje.

matvaju

2014 Bir 03 21:10

Po pirmojo kėlinio "Tauras" vs "Spyris" 1:1. Abu įvarčiai pelnyti nuo 11 metrų žymos. Tauragiškių gretose taiklus buvo Simonas Babilius, išlyginęs rezultatą.

matvaju

Rungtynės taip baigėsi 1:1. Sveikiname komandą, iškovojus dar vieną tašką.

matvaju

2014 Bir 03 21:12

Palanga 0 : 2 Žalgirietis

matvaju

2014 Bir 05 10:53

2014 m. LFF I lygos X turo rungtynių statistika (2014 06 03, 04)

2014 m. LFF I lygos pirmenybės

Birželio 3 d. (antradienis)

55) Palanga (Palanga) - Žalgirietis (Vilnius) 0:2 (0:1)
Palangos miesto stadionas, 70 žiūrovų
Teisėjas - V. Gerasimov (Klaipėda)
Įvarčiai: 37, 68 min. E. Baniulis ("Žalgirietis")
Įspėti: 48 min. K. Gricius, 77 min. S. Alsys ("Palanga")

56) Tauras (Tauragė) - Spyris (Kaunas) 1:1 (0:1)
"Tauro" stadionas, 250 žiūrovų
Teisėjas - L. Gedvila (Šilutė)
Įvarčiai: 38 min. S. Babilius ("Tauras"); 22 min. A. Raginis - iš 11 m.b. ("Spyris")
Įspėti: 22 min. M. Cikas, 53 min. S. Pilypas ("Tauras"); 37 min. S. Lipkevičius, 51 min. L. Bružas ("Spyris")

57) Nevėžis (Kėdainiai) - Šilas (Kazlų Rūda) 3:2 (3:0)
Kėdainių miesto stadionas, 160 žiūrovų
Teisėjas - A. Dapkus (Kaunas)
Įvarčiai: 32 min. E. Kugys, 36, 39 min. S. Atmanavičius ("Nevėžis"); 52, 69 min. A. Urbšys ("Šilas")
Įspėti: 12 min. N. Kestenis, 52 min. L. Vertelis, 85 min. A. Lukoševičius ("Nevėžis"); 85 min. A. Sanajevas ("Šilas")

58) Stumbras (Kaunas) - Lokomotyvas (Radviliškis) 6:0 (1:0)
NFA stadionas, 400 žiūrovų
Teisėjas - M. Pomeckis (Panevėžys)
Įvarčiai: 13 min. R. Blaževičius, 53, 62, 70 min. A. Rimkevičius, 59 min. K. Janonis, 65 min. A. Bareikis ("Stumbras")
Įspėti: 41 min. M. Zaleckis, 44 min. A. Rimkevičius, 84 min. I. Prieskenis, 89 min. D. Bendinskas ("Stumbras")

59) MRU (Vilnius) - Lietava (Jonava) 4:0 (2:0)
LFF stadionas, 35 žiūrovų
Teisėjas - V. Kazlauskas (Kaunas)
Įvarčiai: 10 min. T. Mickevičius, 14 min. J. Baltrimavičius, 47 min. T. Miklinevičius, 56 min. G. Kulbis (MRU)
Įspėti: 45 min. T. Mickevičius, 83 min. R. Juška (MRU)

Birželio 4 d. (trečiadienis)

60) Baltija (Panevėžys) - Šilutė (Šilutė) 0:5 (0:1)
Panevėžio FA stadionas, 50 žiūrovų
Teisėjas - D. Ramanauskas (Vilnius)
Įvarčiai: 39 min. S. Juška, 60, 71 ir 73 min. D. Lukošius, 75 min. D. Surblys ("Šilutė")
Įspėti: 16 min. N. Sasnauskas, 89 min. A. Jakstas ("Baltija"); 30 min. A. Miklovis, 33 min. D. Lukošius, 68 min. E. Užkuraitis ("Šilutė")

matvaju

2014 Bir 05 10:54

10 faktų apie I lygos X turą

Intriguojantis LFF I lygos X turas pateikė 6 azartiškus susitikimus ir 23 įvarčių fejerverką. Rezultatyviausią pergalę 6 įvarčių skirtumu iškovojo lygos lyderiai - Kauno „Stumbras" (24 taškai). Kitiems klubams, dalyvaujantiems pirmos vietos medžioklėje ir sekantiems paskui „Stumbrą", X turas susiklostė skirtingai: Kėdainių „Nevėžis" (21 tšk.) turėjo saugoti minimalią persvarą iki pat rungtynių pabaigos, o Kauno „Spyris" išsivežė tik tašką iš Tauragės.

Rezultatyvi pergalė nakties metu pakylėjo MRU (14 tšk.) iki ketvirtos vietos. Ilgai lauktas pergales iškovojo Vilniaus „Žalgirietis" (13 tšk.) ir „Šilutė" (8 tšk.).

Kauno apskrities klubai nepaleidžia prizinių vietų

Lyderiai - nesustabdomi. Visose savo aštuoniose lygos rungtynėse „Stumbras" šventė pergales, įmušę 22 kartus. Šią statistiką pagerino įspūdinga pergalė 6:0 prieš autsaiderį Radviliškio „Lokomotyvą". Hetriką atliko Artūras Rimkevičius, NFA stadione susirinkusiems žiūrovams priminęs, kam priklauso 35 įvarčių per sezoną Lietuvos rekordas.

Vienas iš stabilaus „Stumbro" žaidimo faktorių - geriausia gynyba. Mantas Gintalas kamuolį iš savo vartų šiemet turėjo traukti tik 3 kartus.

„Nevėžis" išlaiko 3 taškų deficitą nuo pirmos vietos. Susitikimas su Kazlų Rūdos „Šilu" kėdainiškiams ilgai išliks atmintyje. Pirmajame kėlinyje šeimininkai sukrovė trijų įvarčių persvarą, tačiau svečiai dukart pralaužė „Nevėžio" gynybinę užtvanką ir privertė rezultatyviausią lygos komandą plušėti gynyboje iki pat rungtynių pabaigos. 3:2 - žiūrovai išvydo netradicinį „Nevėžio" pergalės scenarijų bei Modesto Atmanavičiaus ir Audriaus Urbšio dublius.

M. Atmanavičius - rezultatyviausias lygos snaiperis, „Nevėžio" sąskaitą papildęs 8 įvarčiais. Jo pėdomis seka A. Urbšys, puikiai pavadavęs traumą besigydantį Ramūną Mačežinską.

„Spyrio" kluptelėjimas gražino intrigą dėl trečios vietos. Vienas techniškiausių lygoje, Kauno „Spyris" neperšoko Tauragės gynybinio pylimo. Aurimas Raginis realizavo 11 m. baudinį, tačiau Simonas Babilius iki pirmojo kėlinio pabaigos sugražino pusiausvyrą. Per likusias 45 minutes rezultatas švieslentėje nepakito - 1:1.

„Tauras" - šiurkščiausias lygos klubas. Teisėjai parodė 22 geltonas korteles šio klubo žaidėjams, tačiau atkaklus žaidimas leido tauragiškiams laimėti 3 kartus bei 3 kartus išplėšti lygiąsias.

Vilniečiams pergalės sugražino viltis įsitvirtinti tarp lygos geriausių

Įspūdingas MRU skrydis tęsiasi. Prasidėjusi sesija privertė „studentaujančius" futbolininkus deramai pasiruošti I lygos kovoms, o jų pastangos atsiperka su kaupu. VIII ture lūkuriavę 8-oje vietoje, šiandien vilniečiai išdidžiai žengia 4-oje vietoje ir turi visas galimybes pasiekti išsvajotąjį trejetuką. Pergalė 4:0 prieš „Lietavą" pademonstravo, jog prieš sezoną MRU paskelbtos ambicijos - ne be pagrindo.

„Žalgirietis" susigražina pozicijas. Sezono pradžioje vilniečiai džiugino energija ir aukštomis vietomis, tačiau pastarieji turai nubloškė jaunuolius į depresyvią 9 vietą. Išvyka į pajūrį turėjo pakelti vilniečių ūpą. Edvinas Baniulio įvarčiai į „Palangos" vartus ir iškovoti pergalę 2:0 ir pakilti į 7-ą vietą. Tik taškas skiria žaliai baltus nuo lygos šešetuko.

„Šilutė" nutraukė ilgiausiai nelaimėtų rungtynių seriją. Iškovodami pergalę balandžio 12 d. I ture, šilutiškiai pakartojo triumfą Pannevėžio FA stadione, šįsyk paskandinę „Baltiją" rezultatu 5:0. Hetriką atliko Deividas Lukošius.

„Baltija" - antirekordininkė dėl įmuštų ir praleistų įvarčių. Per 9 susitikimus panevėžiškiai praleido 30 įvarčius, pelnydami tik 5.

matvaju

2014 Bir 05 10:55

Rezultatyviausi žaidėjai:

Modestas Atmanavičius („Nevėžis") - 8
Andrius Urbšys („Šilas") - 6
Evaldas Kugys („Nevėžis"), Aivaras Lyberis („Lietava"), Ramūnas Mačežinskas („Šilas"), Aurimas Raginis („Spyris"), Artūras Rimkevičius („Stumbras") - 5

...

2014 Bir 05 11:15

Baltija (Panevėžys) - Šilutė (Šilutė) 0:5 (0:1)
Draugas buvo ten, tai po rungtyniu sake, kad futbolo parodija buvo, BALTIJA suzaide kazkokias makles, o ne futbola..