Re: X (10) turas:

2017 Geg 03 10:47

KETURIOS A LYGOS X TURO INTRIGOS (ANONSAS)
2017-05-03 | Martynas Pocius

Trečiadienį prasidėsiančiame A lygos X ture įvyks net trys turnyro lentelės kaimynių dvikovos, kurių pergalės kaina yra dvigubai brangesnė. Pateikiame keturias jo intrigas.

„Sūduvos“ problemos gynyboje išspręstos?

Suvalkijos klubas šiame sezone kol kas praleido dvigubai daugiau įvarčių nei kitos pirmojo ketverto komandos. Suprantama, kad treneris Vladimiras Čeburinas ėmėsi priemonių ir per paskutines dvejas rungtynes gynybos grandyje darbavosi naujas centro gynėjų duetas – Henris Ndongas ir Aleksandaras Živanovičius. To rezultatas – praleistas vos vienas įvartis mače su „Jonava“, o ir tą jonaviškiai įmušė kiek kuriozinėje situacijoje.

Vis tik, tikrąjį „Sūduvos“ gynybos veidą geriausiai patikrins Klaipėdos „Atlantas“ su Andrejumi Paniukovu priešakyje. Pirmojo rato akistatoje įvarčių pelnyta nebuvo, tačiau tąsyk svečių treneris Konstantinas Sarsanija neliko patenkintas savo auklėtinių žaidimų. Žinant, kad uostamiesčio ekipa buvo rezultatyvi visose namų rungtynėse ir savo žiūrovų akivaizdoje visada žaidžia kur kas geriau, šįkart Marijampolės atstovų lauks žymiai rimtesnis testas.

Pavyks Kauno „Stumbrui“ įmušti ir Vilniuje?

„Stumbras“ figūruoja komandų, kurios sugebėjo įmušti vos penkis įvarčius praleidusiam čempionui, sąraše. Vis tik, antrajame rate A lygos lyderis kol kas demonstruoja puikią gynybą ir abu mačus išlaikė savo vartus „sausus“. Įdomu ir tai, kad kauniečiai akistatose su „Žalgiriu“ paprastai sėkmingiau žaidžia svečiuose ir pernai, sezono finiše, pirmą kartą sugebėjo iškovoti tašką, sužaisdamas lygiosiomis 2:2. Galbūt sulauksime nemažo siurprizo ir nutrūkusios vilniečių pergalių serijos?

Po praėjusio turo rungtynių su „Trakais“ treneris Mariano Barreto turėjo didelių priekaištų lygos arbitrams teigdamas, kad šie yra palankesni pirmojo ketverto komandoms. Po tokių pareiškimų kelionė į Vilnių įgaus papildomų prieskonių ir, galima neabejoti, teisėjų delegacijos darbas bus stebimas tarsi pro padidinamąjį stiklą.

Išlips „Jonava“ iš pralaimėjimų liūno?

Po kiekvieno naujo pralaimėjimo trenerio Donato Vencevičiaus veidas tampa vis niūresnis. Vis tik, po gero starto „Jonava“ pralaimėjo penkias rungtynes iš eilės ir turėtas pasitikėjimas savimi liko tik maloniu prisiminimu. Jo atstatymui gali pasitarnauti išvyka į laikinąją sostinę, kur pergalė prieš „Kauno Žalgirį“ pagerintų situaciją turnyro lentelėje. Traumų ir diskvalifikacijų išretinta Jonavos komanda neturi kur trauktis, nes, kaip mėgstama sakyti, „šešių taškų vertės“ rungtynėse dar vienas pralaimėjimas ją priartintų prie pat turnyro lentelės dugno nuo kurio skiria keturi taškai.

Žalgiriečiai į šias rungtynes eis tarsi į paskutinį mūšį, nes pergalių sezone dar neiškovusiai ekipai kiekvienas iškovotas taškas yra auksinis. Papildomo užsivedimo pridės ir tai, kad komandos žaidimas akivaizdžiai gerėja. Mačo su „Uteniu“ antrąjį kėlinį bene pirmą kartą sezone būtent „Kauno Žalgiris“ rungtyniavo „pirmuoju numeriu“ prispausdamas varžovus prie jų vartų. Taip pat komanda po paskutinio sužaisto turo atsisveikino su treneriu Vitalijumi Stankevičiumi, kurį pakeis iki šio sezono jai vadovavęs Laimis Bičkauskas. Ar tai sudrebins komandą, pasakyti sunku. Be to, tiek kauniečiai, tiek jonaviečiai turi ribotus resursus ant atsarginių suolo, o rungtynių maratonas pareikalavo daug jėgų. Todėl svarbesniu faktoriumi bus tai, kuri ekipa jų išsaugojo daugiau.

Pirmasis ketvertas taps pirmuoju penketu?

„Utenį“ nuo ketvirtoje vietoje esančių „Trakų“ skiria vos 3 taškai. Uteniškių pergalės atveju, jei „Jonava“ ir „Stumbras“ liks be taškų, nemaža takoskyra nuo šeštosios vietos taps didžiule. „Naujojo senojo“ trenerio Olego Boičyšino vedami aukštaičiai sugebėjo laimėti Kaune, todėl Visagine, kur žaisti yra sunku visoms komandoms, tikėsis pakartoti sėkmę ir atsirevanšuoti riteriams už nesėkmę pirmajame rate bei pasivyti juos turnyro lentelėje.

„Trakai“ ir toliau buksuoja. Prieš sezoną tikėję savo galimybėmis mesti iššūkį „Žalgiriui“, vicečempionai vis dar nesusitvarko su iššūkiu surasti savo žaidimą. Komanda ir toliau vargsta puolime, nesugebėdama įmušti daugiau nei vieno įvarčio, ir reguliariai barsto taškus, jau penkias dvikovas baigusi taikiai. Šiuo metu riterių rezultatai yra pasikartojantys – rezultatyvias lygiąsias keičia pergalės nepraleidžiant įvarčio, todėl, vadovaujantis tokia seka, atrodytų, uteniškių laukia nesėkmė. Pirmaujančios čempionate trys komandos Visagine triumfavo, o „Atlantui“ ir „Sūduvai“ susitinkant tarpusavyje, čia laimėti privalo ir „Trakai“.

TRENERIŲ POKYČIO ĮKVĖPTAS „UTENIS“ ĮVEIKĖ IR „TRAKUS“

Utenos „Utenis“ pagilino „Trakų“ krizę šių metų A lygos čempionate. Aukštaitijos komanda X turo dvikovoje Visagine sugebėjo įveikti mažumoje likusius varžovus ir atsirevanšuoti už nesėkmę I rate – 1:0 (0:0). Pergalingą įvartį uteniškiams antrą mačą iš eilės pelnė Gabrielius Zagurskas.

Prie komandos vairo sugrįžus Olegui Boičyšinui, „Utenis“ laimėjo abi žaistas rungtynes ir turnyro lentelėje pasivijo riterius, kurie liko ketvirtoje vietoje tik dėl geresnio įvarčių santykio.

Be įvarčių pasibaigusiame pirmajame kėlinyje įmušti norėjo abi komandos, todėl kamuolys aikštės viduryje ilgai neužsilaikydavo. Pirmieji vartininko budrumą patikrino „Trakai“, kai Dejanui Garačai teko šuoliu atremti tolimą Maksimo Maksimovo smūgį.

Vėliau riterių legionierius iš Rusijos po perdavimo iš aikštės gilumos iššoko prieš vartus, tačiau pergudrauti varžovų varto nesugebėjo, D.Garača vėl išgelbėjo savo komandą.

Svečių vartininkui Ignui Plūkui demonstruoti savo reakcijos iki pertraukos neteko. Rimčiausias pavojus jo vartams kilo po Mykolos Večurkos smūgio, kurį blokuodamas vos kamuolio į savo vartus nenukreipė gynėjas Justinas Januševskis.

Matomas buvo ir priekyje žaidęs „Utenio“ naujokas Stefanas Cebara, bet sykį nuo nemalonumų trakiškius išgelbėjo laiku jam po kojomis kritęs Valdemaras Borovskis, vėliau jau pats kroatas greitos atakos metu šovė šalia vartų.

Antrasis kėlinys nesiskyrė nuo pirmojo. „Trakai“ padidino žaidimo greitį, tačiau progas kūrė tik tolimais smūgiais. Jei Aleksandro Byčenoko bandymą D.Garača sugavo nesunkiai, tai Vaidoto Šilėno į vartų stačiakampį pasiųstą kamuolį švedas viena ranka atrėmė ne be vargo.

Sužaidus valandą, „Trakai“ liko mažumoje. Jau turėjęs vieną įspėjimą Modestas Vorobjovas prarado kamuolį savo aikštės pusėje ir tik prasižengdamas šalia baudos aikštelės neleido prieš vartus išbėgti Rokui Štrausui. Arbitras pražangą įvertino antra geltona kortele bei trakiškį pašalino iš aikštės.

Netrukus savo reakciją teko rodyti ir I.Plūkui, už vartų nukreipiant G. Zagursko baudos smūgį.

Žaidėjo netektis „Trakų“ iš vėžių neišmušė, svečiai ir toliau skubėjo į priekį. A.Byčenoko galingas tolimas šūvis į skersinį privertė aiktelti stadione susirinkusius žiūrovus. Virš vartų mušė aikštėje pasirodęs Tadas Labukas.

Mačui artėjant prie pabaigos dar sykį puikiai sužaidė D.Garača. Aikštės šeimininkų vartininkas sugebėjo pasiekti aštrų Jurijaus Mamajevo perdavimą, kurio jau laukė T.Labukas.

Rungtynių herojumi antrose rungtynėse iš eilės tapo G.Zagurskas. Puikiu slalomu kone per pusę aikštės jis perpjovė varžovų gynybą, įsiveržė į baudos aikštelę ir nukreipė kamuolį į tinklą, likus žaisti 4 minutes.

Per likusį laiką visos riterių pastangos įmušti sėkmės neatnešė, „Utenio“ gynyba klaidų nedarė.

Martynas Pocius, alyga.lt

O.BOIČYŠINAS: „TAI ŽAIDĖJŲ NUOPELNAS“
A.Tručinskas: „Pavyko laikytis rungtynių plano“

O.Vasilenko: „Net žaisdami dešimtyje siekėme pergalės“ https://www.youtube.com/watch?v=zDYfxKRQ3WM" onclick="window.open(this.href);return false;

UŽTIKRINTA VILNIAUS „ŽALGIRIO“ PERGALĖ NAMUOSE

Jau pirmojo kėlinio pradžioje užsitikrinę pranašumą žalgiriečiai Vilniuje 4:1 (3:0) įveikė Kauno „Stumbrą“. Čempionai turnyrinėje lentelėje vis tolsta ir įsitvirtina A lygos pirmenybių viršūnėje.

Nesužaidus net 10 minučių, čempionai išsiveržė į priekį. Po aukšto Serge’o Nyuiadzi perdavimo galva tiksliai smūgiavo Bahrudinas Atajičius, kuris pelnė antrą savo įvartį šiame sezone.

12–ąją minutę šeimininkai padvigubino rezultatą. Po užsitęsusios standartinės padėties Linas Klimavičius perdavė kamuolį link B. Atajičiaus, kuris vėl tiksliai mušė vienu lietimu. 15–ąją minutę įmuštas dar vienas įvartis. Rolandas Baravykas surengė puikų reidą dešiniuoju kraštu ir perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kur tiksliai galva mušė Komnenas Andričius.

Netrukus svečiai atliko kelis perdavimus į baudos aikštelę, uždirbo kampinį, bet žalgiriečiai užtikrintai apsigynė. 25–ąją minutę prie kamuolio prisilietė Saulius Klevinskas, kuriam teko sugauti silpną Nasro Boucharebo smūgį. Už pražangą prieš Alexandre Kore buvo įspėtas L. Klimavičius.

35–ąją minutę dar kartą atakos smaigalyje atsidūrė B. Atajičius. Žalgirietis gavo kamuolį iš R. Baravyko ir iš arti smūgiavo virš vartų. Tuoj pat iš toli pabandė smūgiuoti Slavko Blagojevičius. Bandymas buvo geras, stipriai smūgiuotą kamuolį Rodrigo Josviakis buvo priverstas sugauti.

Pirmasis kėlinys baigėsi žalgiriečių persvara 3:0, o prieš pat švilpuką virš vartų dar mušė A. Kore.

Per pertrauką buvo pakeistas S. Blagojevičius. Vietoje jo į aikštę žengė Matija Ljujičius. Jis 49–ąją minutę iš 18 metrų smūgiavo, tačiau šį kartą kamuolys skriejo tiesiai į vartininką. Justas Lasickas pakeitė S. Nyuiadzi.

Pirmą keitimą atliko ir kauniečiai: vietoje Mariaus Papšio aikštėje pasirodė Danielis Romanovskis. Iš karto po to standartimės padėties metu pro šalį galva smūgiavo L. Klimavičius. 64–ąją minutę vilniečiai sukūrė dar vieną aštrią ataką. J. Lasickas surado Elivelto, kuris pažeme smūgiavo į vartų plotą, bet R. Josviakis buvo savo vietoje.

Vėliau į S. Klevinską iš toli smūgiavo ir Levanas Mačarašvilis. 68–ąją minutę kauniečiai surengė kontrataką, kuri baigėsi Fabio Lopezo smūgiu iš toli virš vartų,

Susižeidusį ir mačo tęsti negalintį Andre Almeidą pakeitė Dominykas Barauskas, o 73–ąją minutę N. Boucharebą pakeitė Benjamin Terry. Tuoj pat pavojingai standartinės padėties metu smūgiavo L. Mačarašvilis. Kamuolys kliudė žalgirietį ir nuskriejo už galinės linijos.

85–ąją minutę į aikštę pirmą kartą A lygoje žengė Karolis Uzėla, kuris pakeitė Elivelto. Tuoj po įspūdingo M. Ljujičiaus perdavimo iš savo aikštės pusės M. Kuklys pabėgo nuo varžovo ir puikiai perkėlė kamuolį per vartus palikusį vartininką. Dar viena puiki ir rezultatyviai užbaigta proga.

Per pridėtą laiką kamuolys dėkingai atšoko D. Romanovskiui, kuris tiksliu smūgiu iš arti sušvelnino rezultatą.

Aštuntoji iš eilės pergalė vilniečiams ir jau šeštasis pralaimėjimas kauniečių sąskaitoje.

AUTSAIDERIŲ DVIKOVOJE KAUNE PERGALĘ IŠPLĖŠĖ „JONAVA“

Pirmą kartą šiame sezone rungtynės Kaune tarp „Kauno Žalgirio“ ir „Jonavos“ buvo žaidžiamos ant natūralios vejos, S. Dariaus ir S. Girėno stadione. Nors mačą aktyviau pradėjo šeimininkai, „Jonava“ įsivažiavo ir nutraukė pralaimėjimų seriją – 3:1 (1:0) įveikė kauniečius jų žiūrovų akivaizdoje.

Pirmąją rimtą progą po Andrejaus Čuchlejaus pedavimo sukūrė Klaudijus Upstas. Saugas smūgiavo link varžovų vartų, tačiau Levanas Chapozde blokavo smūgį. Sumaištis Kauno žalgiriečių baudos aikštelėje: Martynas Dapkus bandė išmušti kamuolį iš Nemanja Bjelano rankų, grubiai jį kliudė, bet laiku pasirodęs rungtynių teisėjas aistras nuramino.

16–oji minutė skaudi buvo L. Chapodze, gynėją čia pargriovė tautienis Davidas Makaradze. Su D. Makaradze smūgiu po standartinės situacijos be didelių problemų susitvarkė N. Bjelanas. Povilas Malakas surengė ataką prie svečių vartų, smūgiavo, tačiau nesėkmingai. Tuoj pat taisykles pažeidė Artūras Rocys. Brunno siuntė kamuolį į baudos aikštelę, tačiau smūgį Karolis Salikas atrėmė.

38–ąją minutę geltona kortele buvo nubaustas Eduardas Ževnerovas. Netrukus po puikaus D. Makaradze perdavimo iš aikštės vidurio įvartį kritęs ant kelių baudos aikštelėje pelnyti sugebėjo Tadas Eliošius.

Kėliniui artėjant prie pabaigos, komandos apsikeitė atakomis, tačiau rezultatas švieslentėje prieš žengiant į rūbines liko toks pat.

Po pertraukos „Kauno Žalgiris“ atliko vieną keitimą – vietoje Brunno aikštėje pasirodė Rokas Sikorskis. Savo ruoštu Jonavos ekipa grįžo tokios pačios sudėties. Prieš Maksimą Marusičių prasižengęs Rokas Sikorskis padovanojo standartinę situaciją „Jonavai“. T. Eliošiaus link vartų siųstas kamuolys adresatų nesurado.

Kauno ekipos futbolininkai vis didesnėmis pajėgomis spaudė varžovus. M. Marusičiui per kojas kirto R. Sikorskis, šiandienos rungtynėse jau užsidirbęs vieną geltoną kortelę. Progą antrajam įvarčiui 69–ąją minutę turėjo T. Eliošius, tačiau kamuolys nuoskriejo virš vartų.

K. Upstas pasinaudojęs varžovų gynėjų klaidomis vienas atkeliavo iki vartų linijos ir pelnė „Jonavai“ antrąjį įvartį. Po akimirkos puikiai sužaidė Laurynas Stonkus –perdavė kamuolį M. Marusičiui, tačiau jo smūgis nebuvo taiklus. 82–ąją minutę visai šalia vartų vėl smūgiavo K. Upstas.

Netrukus, po L. Chapodze perdavimo Aurimas Raginis sušvelnino rezultatą. Laiko išsigelbėti nuo pralaimėjimo liko labai mažai.

Kauniečiams nespėjus pasidžiaugti vieninteliu pelnytu įvarčiu, po keitimo aikštėje pasirodęs Laurynas Stonkus tiksliai smūgiavo į vartų plotą ir persvarą vėl padidino.

„Kauno Žalgiriui“ teko tenkintis eiliniu pralaimėjimu.

D. Vencevičius: „Rungtynes galėjome užbaigti anksčiau“: https://www.youtube.com/watch?v=E8O6Hn_zS5E" onclick="window.open(this.href);return false;

KOVOJE DĖL ANTROSIOS VIETOS – „ATLANTO“ IR „SŪDUVOS“ LYGIOSIOS

Dėl antrosios vietos turnyro lentelėje kovojusios Klaipėdos „Atlanto“ ir Marijampolės „Sūduvos“ komandos antrą sykį čempionate išsiskyrė taikiai. Svečiai iš Suvalkijos įmušė pirmieji, tačiau antrajame kėlinyje rezultatą išlygino rezultatyviausias lygos puolėjas Andrejus Paniukovas – 1:1 (0:1). Tai buvo jau 10 puolėjo įvartis.

Dvikova prasidėjo abipusėmis atakomis. Jau 5-ą minutę klaipėdietis Donatas Kazlauskas techniškai permetė kamuolį pro Algį Jankauską, atsidūrė prieš vartus, tačiau stipriai smūgiuoti galva nesugebėjo, Ivanas Kardumas kamuolį sugavo.

Vėliau stadione nuaidėjo žiūrovų nusivylimo atodūsis bei plojimai savo komandos futbolininkui, kai įspūdingu tolimu šūviu virpstą sudrebino Olegas Dmitrijevas.

„Sūduva“ taip pat turėjo savų argumentų. Galva kampinio metu pro šalį mušė Henris Ndongas, greitos atakos metu į vartus nepataikė iš gynybos atskubėjęs Darius Isoda.

Kėlinio viduryje gražią kombinacija surengę svečiai išsiveržė į priekį. Povilas Leimonas baudos aikštelėje surado Andro Švrljugą, kurio smūgį Deividas Mikelionis atrėmė, bet pirmasis prie kamuolio suskubo ir jį į tinklą nukreipė Karolis Laukžemis.

Suvalkiečiams teko atlikti priverstinį keitimą, nes mačo tęsti nebegalėjo Aleksandaras Živanovičius. Jį pakeitęs Radanfahas Abu Bakras iškart užsidirbo įspėjimą, nušienaudamas Andrejų Paniukovą.

Sužaidus pusvalandį, antrą įvartį privalėjo įmušti K.Laukžemis. Po dar vienos puikios „Sūduvos“ atakos Ernesto Veliulio perdavimo prieš vartus išvesto puolėjo smūgį kažkokiu būdu sugebėjo atremti D.Mikelionis.

Puikiai tame epizode sužaidęs klaipėdiečių vartininkas po kelių minučių grubiai suklydo, baudos aikštelėje išleisdamas iš rankų sugautą kamuolį, kuri netrukus išmušė nugriaudamas atskubėjusį K.Laukžemį. Svečių reikalavimų skirti baudinį arbitras neišgirdo.

Baudinio vėliau tikėjosi ir „Atlanto“ žaidėjai, apeliuodami, kad svečių gynėjai sužaidė pavojingai prieš galva kamuolį pasiekti bandžiusį Jurijų Vereščiaką. Kilus diskusijoms, pastarasis smogė sūduviškiui A.Jankauskui. Arbitras abiem žaidėjams parodė geltonas korteles, tuo nustebindamas varžovo pašalinimo laukusius marijampoliečius.

Kėlinio pabaigoje pavojingą išpuolį surengę klaipėdiečiai patikrino I.Kardumo šuolio galimybes po gražaus A.Paniukovo reido ir J.Vereščiako smūgio.

Po pertraukos abi gynybos linijos iki minimumo sumažino pavojingų momentų skaičių. „Atlantas“ didesnėmis pajėgomis ėmė artėti prie svečių vartų, tačiau didelių gaisrų jam nepavyko sukelti iki 66-os minutės, kai į baudos aikštelę įsiveržęs A.Paniukovas aplenkė R.Abu Bakrą ir nuginklavo I.Kardumą, išlygindamas rezultatą.

Šansų greitoms atakoms laukusi „Sūduva“ pabandė grasinti pora K.Laukžemio smūgių.

Likus žaisti 5 minutes, H.Ndongas išgelbėjo svečiams tašką, ant vartų linijos blokuodamas J.Vereščiako bandymą nukreipti kamuolį į tuščius vartus po greitos „Atlanto“ atakos.

K.Sarsanija: „Mes buvome arčiau pergalės“: https://www.youtube.com/watch?v=UoX2R4VsAD8" onclick="window.open(this.href);return false;

V.Čeburinas: „Rezultatas geras visiems, tik ne mums“: https://www.youtube.com/watch?v=QqbsrH5JbZA" onclick="window.open(this.href);return false;

2017 Geg 06 14:13

TURNYRO LENTELĖS VIDURYJE KYLA KARŠTIS (TURO APŽVALGA)
2017-05-06 | Martynas Pocius

Į pirmąjį ketvertą bando prasibrauti dvi pergales iš eilės pasiekęs Utenos „Utenis“.

Tolsta. Čempionas iškovojo jau aštuntąją pergalę iš eilės ir, pasinaudodamas Marijampolės „Sūduvos“ ir Klaipėdos „Atlanto“ lygiosiomis, padidino savo atotrūkį nuo antrosios vietos turnyro lentelėje iki 8 taškų.

Dviženklis. Andrejus Paniukovas pridėjo dar vieną įvartį į savo sąskaitą, pirmasis lygoje pasiekdamas dviženklę jų ribą. Tai buvo 10 taiklus puolėjo smūgis.

Nukirto. Prieš turo pradžią nusirito dar vieno trenerio galva. „Kauno Žalgiris“ atsisveikino su Vitalijus Stankevičiumi. Jo postą užėmė Laimis Bičkauskas, vadovavęs komandai pirmuosius jos sezonus A lygoje. Trenerio sugrįžimas sėkmės neatnešė, žalgiriečiai nusileido „Jonavai“.

Antroji. Tuo tarpu trenerį pakeitęs Utenos „Utenis“ laimėjo antras rungtynes iš eilės, įveikdamas buksuojančius „Trakus“.

Pradžia. Trys smūgiai per pirmas 15 minučių virto trimis čempionato lyderių įvarčiais, žaibiškai nusprendusiais mačo Vilniuje baigtį.

Nedrausmingi. Modestas Vorobjovas tapo antruoju iš aikštės pašalintu riteriu šiame sezone, o „Trakai“ – lyderiu šioje statistikos kategorijoje.

Ateitis. Žalgirietis Karolis Uzėla rungtynių su Kauno „Stumbru“ pabaigoje sulaukė savo šanso pasirodyti aikštėje ir tapo jauniausiu lygoje debiutavusiu žaidėju šiame sezone.

Sugrįžo. „Kauno Žalgiris“ iš NFA stadiono persikėlė į S.Dariaus ir S.Girėno stadioną ir tapo antrąja komanda šiemet savo rungtynes žaisiančia ant natūralios vejos.

Įrodinėja. „Žalgiriui“ priklausantis, bet nuomos pagrindais į „Stumbrą“ persikėlęs Danielis Romanovskis vėl įmušė įvartį į čempionų vartus. Praėjusiame sezone saugas lygiai taip pat priminė savo komandai, atstovaudamas „Uteniui“.

88. Simboliška, bet 88 numeriu pažymėtais marškinėliais rungtyniaujantis žalgirietis Mantas Kuklys įvartį „Stumbrui“ pelnė 88-ą minutę.

Ringas. Klaipėdietis Jurijus Vereščiakas, kritęs baudos aikštelėje ir tikėjęsis užfiksuotos Algio Jankausko pražangos, neliko patenkintas šio futbolininko veiksmais ir komentarais, todėl, atsistojęs ant kojų, į darbą paleido rankas ir už tokį veiksmą arbitro buvo įvertintas geltona kortele. Tokį pat „paskatinimą“ išvyko į suvalkiečių kapitonas.

Išmoko. Juokaujant galima teigti, kad „Utenio“ gynėjas Gabrielius Zagurskas išsamiai išstudijavo „Sūduvos“ gynėjų žaidimą ir perėmė geriausias jų savybes, pasižymėdamas dvi rungtynes iš eilės. Abu jo įvarčiai lėmė pergales aukštaičiams.