75) 17:00 Palanga (Palanga) – Lokomotyvas (Radviliškis)
73) 21:00 Spyris (Kaunas) – MRU-TiuMenas (Vilnius)

76) 12:00 Baltija (Panevėžys) – Žalgirietis (Vilnius)
71) 14:00 Nevėžis (Kėdainiai) – Utenis (Utena)
72) 17:00 Šilas (Kazlų Rūda) – Tauras (Tauragė)

2014 Bir 07 11:19

2014 m. LFF I lygos pirmenybių XI turo anonsas

2014 m. LFF I lygos pirmenybės

61) 13:00 Lietava (Jonava) - Stumbras (Kaunas), tiesiogiai per Futbolo.TV
62) 17:00 Palanga (Palanga) - Lokomotyvas (Radviliškis), Kretingos miesto stadionas
63) 21:00 Spyris (Kaunas) - MRU (Vilnius)

64) 12:00 Baltija (Panevėžys) - Žalgirietis (Vilnius), tiesiogiai per Futbolo.TV
65) 14:00 Nevėžis (Kėdainiai) - Utenis (Utena) (nukelta į 06.17)

Lietava 2 : 1 Stumbras

Paskutinį kartą redagavo 1 matvaju. Iš viso redaguota 2014 kartus.

2014 Bir 07 20:50

2014 m. LFF I lygos XI turo rungtynių statistika (2014 06 07)

Birželio 7 d. (šeštadienis)

61) Lietava (Jonava) - Stumbras (Kaunas) 2:1 (1:1)
Jonavos stadionas, 420 žiūrovų
Teisėjas - N. Dunauskas (Vilnius), 420 žiūrovų
Įvarčiai: 37 min. A. Gėgžna, 87 min. A. Lyberis (Lietava); 17 min. K. Upstas (Stumbras)
Įspėti: 47 min. D. Regelskis, 60 min. L. Miščiukas (Lietava); 47 min. K. Jaškus (Stumbras)
Pašalintas: 80 min. D. Regelskis (Lietava)

62) Palanga (Palanga) - Lokomotyvas (Radviliškis) 3:1 (2:1)
Kretingos m. stadionas, 50 žiūrovų
Teisėjas - Robertas Šmitas (Šilutė)
Įvarčiai: K. Laukžemis iš 11 m. baudinio, 25 min. L. Bielskis, 85 min. H. Jonauskis (Palanga); 44 min. M. Ligeika (Lokomotyva)
Įspėti: 77 min. K. Laukžemis (Palanga); 78 min. A. Miliškevičius (Lokomotyvas)

Kitos rungtynės

Birželio 8 d. (sekmadienis)

64) 12:00 Baltija (Panevėžys) - Žalgirietis (Vilnius)
66) 17:00 Šilas (Kazlų Rūda) - Tauras (Tauragė)

matvaju

2014 Bir 09 09:45

2014 m. LFF I lygos XI turo rungtynių statistika (2014 06 07, 08)

Įvarčiai: K. Laukžemis iš 11 m. baudinio, 25 min. L. Bielskis, 85 min. H. Jonauskis (Palanga); 44 min. M. Ligeika (Lokomotyvas)

63) Spyris (Kaunas) - MRU (Vilnius) 2:1 (1:1)
S. Dariaus ir S. Girėno stadionas, 200 žiūrovų
Teisėjas - D. Šimėnas (Vilnius)
Įvarčiai: 32 min. T. Bučma, 84 min. A. Raginis (Spyris); 17 min. J. Baltrimavičius (MRU)
Įspėti: 32 min. I. Dedura, 76 min. L. Sendžikas (Spyris); 83 min. M. Grigalevičius (MRU)

64) Baltija (Panevėžys) - Žalgirietis (Vilnius) 0:6 (0:2)
Panevėžio FA stadionas, 75 žiūrovai
Teisėjas - M. Lukjančukas (Šiauliai)
Įvarčiai: 8, 13 ir 48 min. A. Skuratovič, 65 min. D. Stankevič, 68 min. T. Misiūnas, 89 min. K. Strolys (Žalgirietis)
Įspėti: 59 min. Markevičius (Baltija)
Pašalintas: 20 min. A. Juška (Baltija)

66) Šilas (Kazlų Rūda) - Tauras (Tauragė) 2:1 (0:1)
Kazlų Rūdos stadionas, 620 žiūrovai
Teisėjas - D.Bisigirskas (Jonava)
Įvarčiai: 55 min. iš 11 m.b. M.Samusiovas, 76 min. A.Urbšys ("Šilas"); 6 min. S.Babilius ("Tauras")
Įspėti: 40 min. M.Vaičys, 69 min. J.Meištininkas ("Tauras")

matvaju

LFF I lygos 11 turo apžvalga

LFF I lygos XI turo esminiu įvykiu tapo Kauno „Stumbro” (24 taškai) patirtas pirmasis pralaimėjimas Jonavoje, nusileidus vietos „Lietavai” (14 tšk.). Šiuo lyderių kluptelėjimu pasinaudojo trečioje vietoje įsitvirtinę Kauno „Spyrio” (21 tšk.) ir ketvirtoje – Kazlų Rūdos „Šilo” (17 tšk.) klubai.
Rezultatyviausią pergalę pasiekė į penktą vietą šoktelėjęs Vilniaus „Žalgirietis”, o apatinėje lentelės dalyje šuolį aukštyn atliko „Palanga” (7 tšk.).

Lygos viršūnėje atmosfera kaista

"Stumbras" XI ture galėjo padidinti pranašumą nuo persekiotojų Kėdainių "Nevėžio" (praleidusio turą) ir "Spyrio" įveikę lygos senbūvius „Lietava". Klaudijus Upstas rungtynėse anksti išvedė kauniečius į priekį, tačiau Aretas Gėgžna sugražino intrigą prieš pat pertrauką. Svečiai įgijo vieno žaidėjo pranašumą rungtynių pabaigoje, tačiau jonaviškiai parodė charakterį ir greitos kontratakos metu Aivaras Lyberis pelnė įvartį, padovanojusį "Lietavai" sensacingą pergalę 2:1.
Centriniu turo susitikimu tapo „Spyrio" ir Vilniaus MRU dvikova, pasibaigusi rezultatu 2:1. Svečiai įgijo persvarą po Justino Baltrimavičiaus tikslaus smūgio, bet pirmajame kėlinyje pusiausvyrą atstatė Tomas Bučma. Lemiamą šūvį rungtynių pabaigoje atliko „Spyrio" lyderis Aurimas Raginis. Iškovota pergalė leido 21 tašką pelniusiam „Spyriui" susilyginti su „Nevėžiu". MRU iš ketvirtos vietos smuktelėjo į šeštą.

„Šilo", „Žalgiriečio" ir „Palangos" tramplinas

XI turas leido trims komandoms palypėti į aukštesnės pozicijas. "Šilas" susigražino ketvirtą vietą po atkaklios dvikovos su Tauragės "Tauru", pasibaigusios rezultatu 2:1. Simonas Babilius elegantišku smūgiu išvedė svečius į priekį, kurie pirmą kėlinį baigė pakeltomis galvomis. Šeimininkai išlygino rezultatą teisėjui skyrus 11 m. baudinį, kurį realizavo Mantas Samusiovas, o rezultatyviausias „Šilo" žaidėjas Andrius Urbšys padovanojo savo klubui pergalę.
Prarastas pozicijas susigražina Vilniaus "Žalgirietis", kuris antrose rungtynėse iš eilės susitiko su lygos autsaideriu bei užtikrintai pelnė 3 taškus. Šįsyk sostinės jaunimas nusiaubė Panevėžio FA stadioną, rezultatu 6:0 pažeminę vietos „Baltiją". Artur Skuratovič atliko hetriką, po vieną įvartį pridėjo Dominikas Stankevič, Tomas Misiūnas ir Karolis Strolys.
„Palangos" klubas įsitvirtino vienuoliktoje vietą, iš jos išstūmęs Radviliškio „Lokomotyvą". Karolis Laukžemio realizuotas 11 m. baudinys ir Luko Bielskio įvartis suteikė palangiškiams komfortą, tačiau Marius Ligeika pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje sumažino svečių atsilikimą iki minimumo. Nuožmi kova antrajame kėlinyje pasibaigė Haroldo Jonauskio įvarčiu, fiksavusiu galutinį rezultatą 3:1.