...

XI (11) turas:

2015 Bir 03 14:02

NEVEŽANTIS 3 - 0 TAURAS

LFF I lygos vienuoliktame ture Kėdainių „Nevėžis“ užtikrintai pranoko „Tauro“ futbolininkus ir namuose šventė pergalę rezultatu – 3:0 (2:0).

Pirmojo rungtynių įvarčio teko palaukti, 39–ąją minutę taikliu smūgiu pasižymėjo ir „Nevėžio“ komandą į priekį išvedė Fabio Paimas (1:0), kuris jau tą pačią minutę už nesportišką elgesį sugebėjo pasižymėti ir dviem geltonomis kortelėmis, po kurių sekė raudona ir žaidėjas privalėjo palikti aikštę. Vis tik kėdainiškių iš vėžių tai neišmušė, jau 44–ąją minutę komandos taškus padvigubinti pavyko Armando Tarlaziui – 2:0. Nors ir demonstruodami atkaklų žaidimą Tauragės futbolininkai iki kėlinio pabaigos varžovų geležinės gynybos pralaužti nesugebėjo, po pirmojo kėlinio „Nevėžis“ pirmavo – 2:0.

Antrajame kėlinyje jau 51–ąją minutę atakos smaigalyje atsidūręs Aivaras Lyberis sėkmingai užbaigęs ataką kamuolį tiksliai pasiuntė į tauragiškių vartus ir savo komandai leido išsiveržti į priekį – 3:0. Iki kėlinio pabaigos kamuolio kontrolę valdė Kėdainių futbolininkai, tačiau daugiau įvarčių pasiekta nebuvo. Pasibaigus rungtynių laikui buvo užfiksuota rezultatyvi „Nevėžio“ ekipos pergalė rezultatu 3:0 (2:0).

Rungtynių statistika

Kėdainių „Nevėžis“ – Tauragės „Tauras“ 3:0 (2:0)

Kėdainių stadionas: 250 žiūrovų

Įvarčiai: 39 min. Fabio Malheiro Paim (1:0), 44 min. Armando Tarlazis Dos Santos (2:0), 51 min. Aivaras Lyberis (3:0).

Įspėjimai: 31 min. Ryuya Maruyama – geltona kortelė („Tauras“), 39 min. Fabio Malheiro Paim – geltona kortelė („Nevėžis“), 39 min Fabio Malheiro Paim – geltona – raudona kortelė („Nevėžis“), 45+1 min. Aivaras Lyberis – geltona kortelė („Nevėžis“), 53 min. Lukas Ankudinovas – geltona kortelė („Tauras“).

...

Re: XI (11) turas:

2015 Bir 03 14:03

ŠILUTĖ 1 - 3 LIETAVA

LFF Pirmos lygos vienuoliktojo turo susitikimas tarp „Šilutės“ ir Jonavos „Lietavos“ po antrojo kėlinio baigėsi svečių pergale rezultatu – 3:1.

Nuo pirmųjų rungtynių minučių abi ekipos demonstravo gan apylygį ir permainingą žaidimą. Pirmieji į priekį išsiveržė šilutiškiai, kai, po geltonos kortelės parodytos „Lietavos“ žaidėjui Martynui Stankevičiui, 20–ąją minutę sėkmingai 11 metrų baudinį realizavo Edgaras Lukoševičius – 1:0. 22–ąją minutę už grubų žaidimą geltona kortele buvo įspėtas Šilutės futbolininkas Simonas Pilypas. 41–ąją minutę 11–os metrų baudinio metu sėkmingai pasirodė ir rezultatą išlygino „Lietavos“ žaidėjas Lukas Miščiukas –1:1. Po pirmojo kėlinio komandos tenkinosi lygiosiomis – 1:1.

Prasidėjus antrajam kėliniui nei viena iš ekipų rezultatu patenkinta nebuvo, tad ir toliau atkakliai siekė pralaužti varžovų vartus. Visgi tik gerokai įpusėjus antrajam kėliniui į priekį išsiveržti pavyko Jonavos futbolininkams, kai 84–ąją minutę kamuolį į savus vartus pasiuntė Lukas Konaverskis – 2:1. Ilgai netruko laukti ir 88–ąją minutę savo ekipos pranašumą padidino Laurynas Stonkus, po kurio įvarčio „Lietava“ atsiplėšė – 3:1. Iki kėlinio pabaigos šilutiškiams varžovų pranašumo sumažinti nepavyko. Po arbitro švilpuko pergalę rezultatu 3:1 šventė „Lietavos“ futbolininkai.

Šilutės „Šilutė“ – Jonavos „Lietava“ 1:3 (1:1)

Šilutės miesto stadionas: 200 žiūrovų

Įvarčiai: 20 min. Edgaras Lukoševičius (1:0), 41 min. Lukas Miščiukas (1:1), 84 min. Lukas Konaverskis (1:2), 88 min. Laurynas Stonkus (1:3).

Įspėjimai: 19 min. Martynas Stankevičius – geltona kortelė („Lietava“), 22 min. Simonas Pilypas – geltona kortelė („Šilutė“), 75 min. Laurynas Vertelis – geltona kortelė („Lietava“).

...

2015 Bir 03 14:05

BANGA 2 - 0 DŽIUGAS

LFF I lygos vienuoliktame ture Gargždų „Bangos“ ir Telšių „Džiugo“ akistata baigėsi gargždiškių pergale rezultatu – 2:0.

Pirmasis rungtynių kėlinys nebuvo rezultatyvus nei vienai iš ekipų. Nors abi komandos turėjo po keletą progų savo įvarčių sąskaitas atidaryti, deja, jų iki galo sėkmingai neužbaigė. 18–ąją kėlinio minutę geltona kortele už nesportišką elgesį buvo sudrausmintas „Bangos“ žaidėjas Algimantas Bačanskis, o 24–ąją minutę už grubų žaidimą geltona kortelė buvo parodyta „Džiugo“ žaidėjui Latwayne Anderson. Po pirmojo kėlinio rezultatas išliko lygus – 0:0.

Antrajame kėlinyje „Džiugo“ nesėkmės tęsėsi, 58–ąją minutę Latwayne Anderson už grubų žaidimą buvo nubaustas antra geltona kortele, po kurios buvo pašalintas iš žaidimo ir Telšių futbolininkai žaidimą turėjo tęsti dešimtyje. Gargždiškiai netruko susiklosčiusią padėtį išnaudoti ir jau 62–ąją minutę atakos smaigalyje atsiduręs Edgaras Drąsutis komandą išvedė į priekį – 1:0. 82–ąją minutę „Bangos“ pranašumą padvigubinti pavyko Algimantui Bačanskiui– 2:0. Likus minutei iki kėlinio pabaigos geltona kortele buvo sudrausmintas Gargždų futbolininkas Andrius Butkus, tačiau galutiniam rezultatui tai įtakos neturėjo. Po antrojo kėlinio rezultatu – 2:0 pergalę šventė Gargždų „Banga“.

Gargždų „Banga“ – Telšių „Džiugas“ 2:0 (0:0)

Gargždų miesto stadionas: 400 žiūrovų

Įvarčiai: 62 min. Edgaras Drąsutis (1:0), 82 min. Algimantas Bačanskis (2:0).

Įspėjimai: 18 min. Algimantas Bačanskis – geltona kortelė („Banga“), 24 min. Latwayne Anderson – geltona kortelė („Džiugas“), 58 min. Latwayne Anderson – geltona–raudona kortelė („Džiugas“), 89 min. Andrius Butkus – geltona kortelė („Banga“).

...

2015 Bir 03 14:07

MINIJA 3 - 3 AUSKA

LFF Pirmos lygos vienuoliktajame ture susitikimas Kretingoje tarp vietos „Minijos“ ir Alytaus „Auskos“ baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis – 3:3. Po pirmojo kėlinio rezultatu 2:0 pirmavo „Minija“.

Pirmajame kėlinyje aktyviau žaidė šeimininkai, kurie kūrė pavojingas atakas prie „Auskos“ vartų. Pirmoje rungtynių dalyje „Minijos“ gretose atakų smaigalyje vis atsidurdavo Jevgenijus Koršakovas, kuris pirmajame kėlinyje pasižymėjo net dviem įvarčiais. Pirmasis J.Koršakovo įvartis į alytiškių vartus skriejo 21-ąją minutę ir leido „Minijai“ išsiveržti į priekį – 1:0. Sužaidus kiek mažiau nei dešimt minučių, kretingiškių persvarą padvigubėjo, kai dar vieną tikslų smūgį atliko J.Koršakovas – 2:0. Per likusį kėlinio laiką „Auskai“ rezultato sušvelninti taip ir nebepavyko.

Antrąjį kėlinį alytiškiai pradėjo tarsi įgavę naujų jėgų. 52-ąją minutę „Auskos“ atsilikimą sumažino Modestas Atmanavičius ir rezultatas tapo 1:2. Po kiek daugiau nei dešimt žaidimo minučių, alytiškiai pasiuntė dar vieną tikslų smūgį į „Minijos“ vartus ir rezultatą išlygino. Šio įvarčio autoriumi tapo atakos smaigalyje atsidūręs Paulius Sakalis. Ir toliau pavojingas atakas rezgę alytiškiai nebuvo linkę nusileisti ir 84-ąją minutę, dar kartą P.Sakalio vedini, „Auskos“ futbolininkai pelnė trečiąjį įvartį ir išsiveržė į priekį – 3:2. Nors atrodė, kad „Auska“ iškovos pergalę svečiuose, tačiau per pridėtą teisėjo laiką itin svarbų tikslų smūgį atliko „Minijos“ žaidėjas Liutauras Rimkus ir išlygino rezultatą – 3:3, kokiu ir baigėsi susitikimas.

Kretingos „Minija“ – Alytaus „Auska“ 3:3 (2:0)

Kretingos miesto stadionas: 250 žiūrovų

Įvarčiai: 21 min. Jevgenijs Koršakovs (1:0), 30 min. Jevgenijs Koršakovs (2:0), 52 min. Modestas Atmanavičius (2:1), 63 min. Paulius Sakalis (2:2), 84 min. Paulius Sakalis (2:3), 90 + 1 min. Liutauras Rimkus (3:3).

Įspėjimai: 22 min. Ignas Baranauskas – geltona kortelė („Auska“), 43 min. Artūras Kurbangalijevas – geltona kortelė („Minija“).

...

2015 Bir 03 14:52

LOKOMOTYVAS 1 - 3 ŠILAS

LFF Pirmos lygos vienuoliktajame ture Kazlų Rūdos „Šilas“ svečiuose rezultatu 3:1 (2:0) nugalėjo Radviliškio „Lokomotyvo“ ekipą.

Kazlų Rūdos ekipa savo sąlygas diktavo jau nuo rungtynių pradžios ir rengė pavojingas atakas prie šeimininkų vartų. 15-ąją minutę „Lokomotyvo“ vartų sargo gynybą pirmasis pralaužė Andrius Urbšys ir išvedė „Šilą“ į priekį – 1:0. Neilgai trukus, 19-ąją minutę, dar vieną tikslų smūgį atliko Aurimas Raginis, po kurio įvarčio svečių pranašumas padvigubėjo – 2:0. Per pirmojo kėlinio antrąją dalį „Lokomotyvui“ taip ir nepavyko prasibrauti prie „Šilo“ vartų, o svečiai taip pat savo pranašumo nepadidinę, po pirmosios mačo dalies pirmavo rezultatu 2:0.

Antrajame kėlinyje aktyviau pradėjo žaisti ir radviliškiečiai, o 74-ąją minutę Arūno Šteino pasiųstas kamuolys skrodė „Šilo“ vartus ir leido „Lokomotyvui“ sumažinti atsilikimą – 1:2. „Šilo“ futbolininkai rungtynių tempo neprarado iki susitikimo pabaigos ir lemiamą tašką padėjo per teisėjo pridėtą kėlinio laiką. Mantas Makutunovičius atsidūręs atakos smaigalyje kamuolį tiksliai pasiuntė į „Lokomotyvo“ vartus ir atstatė rungtynių pradžioje turėtą dviejų įvarčių „Šilo“ pranašumą – 3:1. Šiame mače rezultatas daugiau nebepakito, o „Šilas“ šventė antrąją pergalę iš eilės.

***

Radviliškio „Lokomotyvas“ – Kazlų Rūdos „Šilas“ 1:3 (0:2)

Radviliškio miesto stadionas: 150 žiūrovų

Įvarčiai: 15 min. Andrius Urbšys (0:1), 19 min. Aurimas Raginis (0:2), 74 min. Arūnas Šteinas (1:2), 90 +2 min. Mantas Makutunovičius (13).

Įspėjimai: 50 min. Dominykas Girdvainis – geltona kortelė („Šilas“), 73 min. Aurelijus Jakelaitis – geltona kortelė („Šilas“).

...

2015 Bir 03 14:55

KRAŽANTĖ 1 - 3 TRAKAI-2

„Trakai-2“ LFF Pirmos lygos vienuoliktajame ture iškovojo įtikinamą pergalę. Trakiškiai svečiuose rezultatu 3:1 (1:0) įveikė Kelmės „Kražantės“ vienuolikę.

Pirmajame kėlinyje vyko apylygis žaidimas ir per pirmąją rungtynių dalį, pagrindinį kėlinio laiką, lengvai pasižymėti nepavyko nei vienai komandai. Per pridėto pirmojo kėlinio minutę staigmeną pateikė šeimininkai. Sėkmingą ataką suorganizavusi „Kražantė“ pasiuntė kamuolį į varžovų vartus ir išsiveržė į priekį. Vienintelio pirmojo kėlinio įvarčio autoriumi tapo Vaidas Viktoravičius – 1:0.

Antrąjį kėlinį „Trakai-2“ pradėjo labiau susikaupę ir nuo pat pradžios brovėsi prieš „Kražantės“ vartų. 53-ąją minutę pirmasis varžovų gynybą pralaužė Povilas Malinauskas ir išlygino rungtynių rezultatą – 1:1. Mačo pabaigoje trakiškiai ir toliau kontroliavo žaidimą. o dubliu sugebėjo pasižymėti Andrius Lipskis. Pirmąjį savo įvartį žaidėjas į kelmiškių vartus pasiuntė 85-ąją minutę ir išvedė savo ekipą į priekį – 2:1. Dar po kelių minučių, A.Lipskis mušė ir antrąjį tikslų smūgį, o „Trakai-2“ savo pranašumą padidino – 3:1. Per likusį rungtynių laiką „Kražantė“ daugiau sėkmingų progų nesurengė, o „Trakai-2“ įsirašė dar vieną pergalę – 3:1.

Kelmės „Kražantė“ – „Trakai-2“ 1:3 (1:0)

Kelmės miesto stadionas: 50 žiūrovų

Įvarčiai: 45 + 1 min. Vaidas Viktoravičius (1:0), 53 min. Povilas Malinauskas (1:1), 85 min. Andrius Lipskis (1:2), 88 min. Andrius Lipskis (1:3).

Įspėjimai: 2 min. Rokas Stanulevičius – geltona kortelė („Trakai-2“), 58 min. Giedrius Viktoravičius – geltona kortelė („Kražantė“), 88 min. Erikas Milašauskas – geltona kortelė („Kražantė“).

...

2015 Bir 03 14:59

KAUNAS 1 - 1 MRU

LFF Pirmos lygos vienuolikto turo susitikime Kaune taškus po lygiai pasidalijo FBK „Kauno“ ir Vilniaus MRU ekipos.

Pirmojo rungtynių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. Jau 8-ąją rungtynių minutę svečius į priekį po tikslaus smūgio išvedė Erikas Grigaitis – 1:0. Pirmoje rungtynių dalyje aktyviau žaidė svečiai. 16-ąją minutę vilniečių pranašumą galėjo padidinti Vilius Drazdauskas, kuris atliko pavojingą smūgį į FBK „Kauno“ vartus, tačiau kamuolys vartų tinklo neskrodė. Neilgai trukus, 20-ąją minutę, dar vieną pavojingą progą surengė MRU žaidėjas Tomas Misiūnas, tačiau ir jo kamuolys tikslo taip pat nepasiekė. Tiesa, progą išlyginti rezultatą turėjo ir kauniečių žaidėjas Kristijonas Gedgaudas, bet smūgis buvo netikslus. Pagaliau 34-ąją minutę kauniečiams pavyko pralaužti MRU gynybą ir Mariaus Žukovo vedini šeimininkai rezultatą išlygino – 1:1.

Antrajame kėlinyje abi komandos rengė pavojingas atakas prie varžovų vartų ir bandė persverti rezultatą į savo pusę. Tiesa, atkaklioje kovoje dominavusi gynybą sunkiai leido priartėti prie vartų ir tiksliu smūgiu baigti ataką. Per antrąją kėlinio dalį įvarčių taip ir nepelniusios komandos turėjo tenkintis lygiosiomis ir pasidalinti po tašką – 1:1.

Kuano FBK „Kaunas“ – Vilniaus MRU 1:1 (1:1)

S.Dariaus ir S.Girėno stadionas: 120 žiūrovų

Įvarčiai: 8 min. Erikas Grigaitis (0:1), 34 min. Marius Žukovas (1:1).

Įspėjimai: 57 min. Simoras Savukynas – geltona kortelė (FBK „Kaunas“), 81 min. Erikas Grigaitis – geltona kortelė (MRU).

...

2015 Lie 22 14:14

2015-07-24 19:00

Palanga - : - Žalgiris B

Palangos stadionas
- Atkeltos varžybos jau greitai.. ir gana įdomios bus, kaip čia tuos taųkus dalinsis? Palanga be savo lyderiais tapusių atlantiečių, kažin kokio lygio futboliuką rodys.

2015 Lie 25 10:07

Palanga laimėjo 3:2. Švabovičius skunėsi stadiono būkle - ten lyg remontas vyksta ir aikštė labai nelygi

...

2015 Lie 27 10:37

Po atkaklios kovos su žalgiriečiais – „Palanga“ geriausiųjų trejetuke

LFF Pirmos lygos atkelto vienuoliktojo turo rungtynėse tarp „Palangos“ ir Vilniaus „Žalgirio B“ rezultatu 3:2 (1:1) pergalę ir tris taškus įsirašė Palangos ekipa.

„Palanga“ kėlinį pradėjusi itin aktyviai, jau 6–ąją kėlinio minutę pralaužė varžovų gynybą, kai įvarčiu pasižymėjo Julius Kasparavičius – 1:0. Kėlinio metu ekipos žaidė gan permainingą ir greitą futbolą, sukurdamos pavojingas situacijas varžovų aikštės pusėje, visgi ilgą laiką kamuolys nekrito nei į vienos ekipos vartus. 38–ąją minutę intrigą padidino Juliaus Momkaus tikslus smūgis, po kurio rezultatas tapo lygus –1:1. Iki kėlinio pabaigos daugiau įvarčių pasiekta nebuvo.

Antrajame kėlinyje kamuolio kontrolė daugiau priklausė „Palangos“ ekipai, kuri gan sėkmingai kūrė pavojingas progas prie vilniečių vartų. Prabėgus dvylikai antrojo kėlinio minučių aikštės šeimininkai varžovus nubaudė net du kartus: 57–ąją minutę taiklų smūgį pasiuntė Simonas Urbys, o jau sekančią minutę žalgiriečių vartus šturmavo Gvidas Juška – 3:1. Net ir gavę skaudžią pamoką žalgiriečiai nebuvo nusiteikę lengvai nusileisti, 86–ąją minutę rezultatą kiek sušvelninti pavyko Ernestui Stočkūnui – 2:3. Nors iki kėlinio pabaigos abi ekipos demonstravo atkaklų ir kovingą žaidimą, daugiau įvarčių pasiekti nepavyko. Pasibaigus rungtynių laikui arbitras užfiksavo „Palangos“ pergalę namų aikštėje rezultatu –3:2.

Palangos „Palanga“– Vilniaus „Žalgiris B“ 3:2 (1:1)

Palangos stadionas: 350 žiūrovų

Įvarčiai: 6 min. Julius Kasparavičius (1:0), 38 min. Julius Momkus (1:1), 57 min. Simonas Urbys (2:1), 58 min. Gvidas Juška (3:1), 86 min. Ernestas Stočkūnas (3:2).

Įspėjimai: 20 min. Mindaugas Bitinas – geltona kortelė („Palanga“), 40 min. Haroldas Šidlauskas – geltona kortelė („Žalgiris B“), 45 min. Gvidas Juška – geltona kortelė („Palanga“), 69 min. Donatas Jokubauskas – geltona kortelė („Žalgiris B“), 90 min. Edgaras Žarskis – geltona kortelė („Palanga“).