Šarūnas Tamulynas
Mindaugas Jackus

RAUDONOMIS KORTELĖS PAŽENKLINTOJE KOVOJE „JONAVA“ NUSILEIDO „ŽALGIRIUI“
2017-05-10

Raudonų kortelių ir emocijų kupiname mūšyje „Jonavos“ futbolininkai neatsilaikė prieš A lygos lyderį Vilniaus „Žalgirį“. Abi ekipos mačą baigė dešimtyje, o pirmajame kėlinyje savo progas išnaudoję svečiai 2:0 (2:0) išsivežė pergalę iš Jonavos.
Jau rungtynių pradžioje abi ekipos apsikeitė pavojingomis atakomis. Klaudijus Upstas baudos aikštelėje surado Maksimą Marusičių, tačiau Ukrainos puolėjo smūgis buvo netikslus ir praskriejo šalia tolimojo virpsto. Netrukus pavojus kilo jau jau prie „Jonavos“ vartų, kai „Žalgirio“ puolėjas Seržas Nyuiadzi įveikė jonaviškių gynybą, bet situaciją išgelbėjo kamuolį atmušęs Karolis Salikas.

Gerą šansą turėjo ir kitas vilniečių puolėjas Komnenas Andričius, kurio smūgis galva skriejo visai šalia vartų. Antros galimybės pasižymėti sulaukė S. Nyuiadzi, kuris paleido smūgį galva, visgi vėl puikiai susitvarkė K. Salikas. Deja, 19 min. svečiai rado būdą įveikti „Jonavos“ gynybą. Slavko Blagojevičius, sulaukęs Matija Ljujičio perdavimo, paleido tolimą smūgį pažeme į „Jonavos“ vartus ir, nors K. Salikas lietė kamuolį, jis krito į vartus – 0:1.

Tuo metu Donatas Vencevičius turėjo atlikti du priverstinius keitimus: iš pradžių aikštę paliko Andrejus Čuchlėjus, dėl traumos 20 min. teko pakeisti ir K. Upstą. M. Marusičius susitvarkė su Lino Klimavičiaus gynyba, griuvo baudos aikštelėje, bet teisėjas pražangos neįžvelgė. Po kelių minučių ukrainietis vėl atsidūrė atakos smaigalyje, perdavė kamuolį į baudos aikštelę įkirtusiam Tadui Eliošiui, deja, kapitono pasiųstas kamuolys praskriejo šalia tolimojo virpsto. Dar vieną šansą jonaviškiai turėjo po „Žalgirio“ klaidos aikštės viduryje, kai po keitimo pasirodęs Laurynas Stonkus greitos atakos metu pabadė surasti M. Marusičių, bet legionierius iš Ukrainos prie kamuolio nespėjo.

Ramybės „Jonavos“ gynėjams toliau nedavė S. Nyuiadzi: vienos atakos metu jis smūgiavo virš vartų, o vėliau eilinį puolėjo bandymą atrėmė K. Salikas. Visgi 43 min. „Žalgirio“ legionieriui pavyko savo ekipą išvesti į ataką, kurią sėkmingai užbaigė ir rezultatą padvigubino pirmas prie atšokusio kamuolio suspėjęs Elivelto.

Antrą rungtynių dalį pradėjo Eduardo Ževnerovo tolimas šūvis, kurį pagavo Saulius Klevinskas. Gerą progą įmušti trečią įvartį po baudos smūgio turėjo žalgirietis Donovanas Slijngardas, kurio stiprus šūvis atsimuša į virpstą. 62 min.jonaviškiai turėjo bene geriausią progą pakeisti rungtynių rezultatą. Po L. Stonkaus perdavimo vienas prieš vartininką iššoko Tomas Salamanavičius, tačiau puikią reakciją parodė „Žalgirio“ vartininkas, kojomis atrėmęs saugo smūgį. Vėliau sekė dar vienas šeimininkų bandymas, kurio metu kamuolio prie vartų nepavyko pasiekti Martynui Dapkui.

Tik aštriau pradėjusių žaisti jonaviškių laukė dar vienas nemalonumas: 65 min. antrą geltoną kortelę užsidirbo ir aikštę paliko Artūras Rocys. Tačiau po keletos minučių jėgos išsilygino: už pražangą prieš Td. Eliošių iš aikštės buvo išvytas taip pat antrą kortelę gavęs žalgirietis S. Nyuiadzi. Maža to, teisėjo sankcijų susilaukė ir jonaviškių vyr. treneris D. Vencevičius, kuris už ginčus su arbitrais turėjo palikti aikštę.

Rungtynių pabaigoje keletą pavojingų reidų suregzti pabandė Td. Eliošius, permesti kamuolį per „Žalgirio“ gynėjus pabandė ir T. Salamanavičius. „Žalgiris“ atsakė Darvydo Šerno bandymu, kai puolėjas perėmė kamuolį iš Vitalijaus Barinovo. Visgi latvis savo klaidą ištaisė išmušdamas kamuolį, o teisėjas netrukus paskelbė čempionato lyderių pergalę 2:0 (2:0).

„Žalgiris“ (30 taškų) toliau neapleidžia lyderio pozicijos, o „Jonavos“ ekipa (9 taškai) lieka šeštoje vietoje.
„Jonavos“ startinė sudėtis: K. Salikas, B. Spietinis, E. Ževnerovas, A. Čuchlėjus (nuo 13 min. J. Aleksandravičius), V. Barinovas, M. Dapkus, A. Rocys (65 min. – raudona kortelė) T. Salamanavičius, Td. Eliošius, K. Upstas (nuo 20 min. L. Stonkus) ir M. Marusičius (nuo 71 min. D. Makaradzė).

D. Vencevičius: „Realių progų mes turėjome daugiau“: https://www.youtube.com/watch?v=2RhlIky0z5U" onclick="window.open(this.href);return false;

V. Dambrauskas: „Šį sezoną lengvų rungtynių nėra“: https://www.youtube.com/watch?v=ekoP2tijwYM" onclick="window.open(this.href);return false;

Laikas skirtas mėgautis futbolu

Geriausias sezono rungtynes sužaidę „Trakų“ futbolininkai 4:1 nugalėjo Klaipėdos „Atlantą“ bei nutraukė trejų nelaimėtų rungtynių seriją. Įvarčius nugalėtojams pelnė Vaidotas Šilėnas, Maksimas Maksimovas, Alma Wakili ir Oscaras.

Šalies vicečempionai rungtynes pradėjo be diskavalifikuoto Modesto Vorobjovo bei traumą patyrusio Dariaus Kazubovičiaus. Jų vietas aikštėje užėmė Pavelas Krukas ir Deividas Česnauskis. Pastarasis dešiniajame krašte sėkmingai keitėsi su Valdemaru Borovskiu, o P.Krukas pirmąsyk šį sezoną užėmė atraminio saugo poziciją.

„Iš šono gal matėsi geriau, bet jaučiausi gana komfortiškai. Per karjerą kelis kartus yra tekę žaisti šioje pozicijoje, tad šiuo aspektu nesu naujokas“, – šypsojosi P.Krukas.

Rungtynes „Trakai“ pradėjo aktyviau už savo varžovus, o pirmąją pavojingą progą pavertė įvarčiu. Puikiu smūgiu galva sezono sąskaitą atidarė Vaidotas Šilėnas. Atrodė, kad šis įvartis turėtų pažadinti klaipėdiečius, tačiau nepažadino. Riteriai ir toliau valdė aikštės vidurį, tačiau įvartį po kampinio įmušė „Atlantas“. Nieko nedengiamas įvartį pelnė Sergejus Obivalinas.

Nuo tos akimirkos klaipėdiečiai buvo ant bangos. Maždaug dešimties minučių atkarpą jie sužaidė taip gerai, kaip nežaidė nei iki tol, nei po to. Tą atkarpą vainikavo Andrejaus Paniukovo sukurta bei neišnaudota proga, o dar po poros minučių „Trakų“ įmuštas įvartis. Idealiai kamuolį Oscaras atidavė Maksimui Maksimovui, o šis savo galimybės nepraleido. Tai buvo trečiasis puolėjo tikslus smūgis bei pirmas kartas, kai šiame sezone riteriai įmušė daugiau nei vieną kartą.

Šį buvusio „Atlanto“ futbolininko įvartį galime laikyti rungtynių lūžiu. Po jo klaipėdiečiai nebuvo panašūs į tą komandą, kuri dar gali pasikandžioti. Besibaigiant pirmajai rungtynių daliai, trakiškiai turėjo dar vieną idealią progą, tačiau tris smūgius mistiniu būdu sugebėjo atremti Deividas Mikelionis.

Antrasis kėlinys dar labiau priklausė aikštės šeimininkams. Jie buvo pranašesni visur: tiek D.Česnauskio – V.Borovskio krašte, tiek geriausias sezono rungtynes sužaidusio Oscaro zonoje, tiek gynyboje, kur visus kamuolius susirinko Justinas Januševskis.

Antrojo kėlinio kertiniu epizodu tapo Almos Wakili tikslus smūgis. Pasijungęs į ekipos ataką jis stipriu smūgiu į tolimąjį apatinį vartų kampą nepaliko šansų D.Mikelioniui. Ties šiuo įvarčiu buvo galima dėti tašką.

„Tai didelio mūsų visų darbo ir tikėjimo rezultatas. Sezonas dar nebaigtas – viskas dar tik prasideda“, – po dvikovos kalbėjo treneris Olegas Vasilenka.

„Trakų“ pergalę lėmė begalinis noras laimėti. Paprastas pavyzdys: gydytojai treneriams rodo, jog V.Šilėnas negali tęsti rungtynių, šis stojasi ir žaidžia „per negaliu“.

Besibaigiant rungtynėms, klaipėdiečiai kamuolį iš tinklo traukė ir ketvirtą kartą. M.Maksimovas ir Oscaras atsidūrė dviese prieš priešininkų vartininką, rusui pasižymėti nepavyko, tačiau šalia buvęs liberietis įmušė į tuščius vartus. Tiesa, verta pažymėti, kad tuo metu „Atlanto“ futbolininkų aikštėje buvo likę tik dešimt – po keitimo pasirodęs Dovydas Norvilas vos per dešimt minučių užsidirbo dvi geltonas korteles bei buvo pašalintas iš aikštės.

Po ketvirtojo įvarčio netrukus buvo paskelbta dvikovos pabaiga. Dvikovos, kurioje riteriai mėgavosi žaidimu. Pagaliau tai įvyko.

O.Vasilenko: „Kova dėl titulo dar nėra baigta“: https://www.youtube.com/watch?v=L9U3V9qetW0" onclick="window.open(this.href);return false;

R.Žvingilas: „Žais tie, kas nori tai daryti“: https://www.youtube.com/watch?v=VvkNcAQNNLw" onclick="window.open(this.href);return false;

a) mini trauma Garačai
b) spaudimas iš vadovybės jaunuosius "talentus" labiau integruoti, dėl ko galimai buvo išpirdolintas švedas.

2017 Geg 11 18:49

Keistai čia jie integruotų grynai vieną :) Greičiausiai vis dėlto trauma.

2017 Geg 11 18:53

Gražų Utenis skėlė, šiaip simpatiškai žaidžia, gal tik kiek susižaidimo trūksta atakoje...

„Sūduvos“ sudėtis:
I.Kardumas, P.Leimonas, M.Činikas, H.Ndongas, R.Abu Bakras(88‘M.Altiparmakovskis), A.Jankauskas, A.Švrljuga, E.Veliulis, P.Janušauskas, O.Verbickas(71‘D.Antanavičius), K.Laukžemis(70‘ R.Vėževičius)

Nuo pirmųjų minučių aikštėje užvirė atkakli kova. Pirmąjį kampinį rungtynėse, jau 2-ą minutę „uždirbo“ svečiai. Ir toliau uteniškiai stengėsi užmegzti kovą aikštės viduryje, neleisdami šeimininkams lengvai organizuoti atakų.

11-ą minutę pavojingą „Sūduvos“ ataką paskutiniu momentu nutraukė „Utenio“ gynėjęs, išmušęs kamuolį iš po Ernesto Veliulio kojų.

„Sūduva“ po truputį pradėjo ilgiau kontroliuoti kamuolį, tačiau aštrumo atakose akivaizdžiai trūko.

23-ią minutę po marijampoliečių kampinio kyla nedidelė sumaištis svečių baudos aikštelėje, kuri baigėsi šeimininkų pražanga.

27-ą minutę svečių gynėjui S.Rudmilsonui rodoma geltona kortelė. Po kelių minučių į baudos aikštelę įsiveržusiam K.Laukžemiui nepavyko rasti perdavimu komandos draugo.

30-ą minutę aštrų Ovidijaus Verbicko prasiveržimą nutraukęs Kasperas Brunas sulaukia irgi geltonos kortelės.

„Sūduvos“ spaudimas stiprėja, nuo kelių pavojingų atakų svečiai nelengvai apsigynė, bet 34-ą minutę pakeltas kampinis jiems tapo lemtingu. Prie puikiai Andro Švrljugos pakelto kamuolio pirmasis suskumba Povilas Leimonas ir neatremiamu smūgiu siunčia jį į vartus- 1:0.

Netrukus dar viena geltona kortele baudžiami svečiai. Šį kartą baudžiamas Stefanas Cebara.

Po įvarčio „Sūduva“ nenurimsta. Atakos seka viena po kitos, keliami dar keli kampiniai ir „Utenio“ gynyba dirba pilnais apsisukimais.

Visgi kėlinio pabaigoje reta uteniškių ataka baigėsi netikėtu bet stipriu ir gražiu, o svarbiausia – tiksliu Timotėjaus Dodleko smūgiu. Rezultatas tampa lygus – 1:1.

Pirmasis kėlinys taip ir baigiasi rezultatu 1:1.

Antrajame kėlinyje pirmą smūgį į vartų plotą atlieka „Utenis“, kamuolys skrieja tiesiai Ivanui Kardumui į rankas. „Sūduva“ bando atakuoti kraštais, kur aktyviai žaidžia A.Švrljuga. Vis tik „Uteniui“ pirmasias atakas pavyksta atmušti ir svečiai antro kėlinio pradžioje žaidžia gan užtikrintai, dažnai kontroliuoja kamuolį.

52-ą minutę atliekamas pirmasis keitimas „Utenio“ gretose, aikštėje pasirodo Edvinas Baniulis, pakeitęs S.Cebarą. Už kelių minučių Edvinas pavojingai smūgiuoja, vartus gelbsti Ivanas Kardumas.

57-ą minutę iš už baudos aikštelės smūgiuoja Povilas Leimonas, tačiau smūgis silpnokas. Tuoj pat pavojingu išpuoliu atsakė „Utenis“, šeimininkų gynėjai nelengvai apsigina.

65-ą minutę geltona kortelė parodoma ir šeimininkų žaidėjui Povilui Leimonui. „Sūduvos“ atakos klimpsta svečių gynybiniuose redutuose, „Utenis“ taip pat esant galimybei bando atakuoti.

Antro kėlinio viduryje „Sūduvos“ vyr. treneris atlieka du keitimus, vietoj Laukžemio ir Verbicko kovon mesdamas Vėževičių ir Antanavičių. Tuoj pat priverstinį keitimą atlieka ir „Utenio“ strategas, vietoj traumą patyrusio Štrauso aikštėn išleisdamas Matsunagą.

90-ą minutę po Antanavičiaus smūgio „Utenį“ gelbsti Rudmilsonas, išmušęs kamuolį iš tuščių vartų. Tuoj pat sekė pavojingas „Utenio“ išpuolis, pasibaigęs kampiniu, po kurio teko padirbėti Kardumui.

Per pridėtą laiką graži „Sūduvos“ ataka baigėsi lemiamu dūriu – Švrljuga sužaidžia sienelę su Altiparmakovskiu, gražus perdavimas Pauliui Janušauskui ir pastarasis iš kelių metrų galva muša tiksliai. Rungtynės baigiasi sunkia „Sūduvos“ pergale 2:1.

Naglis Miknevičius

P.Janušauskas: „Jausmas kaip gimus vaikui“ https://www.youtube.com/watch?v=-on9WWTDAZw" onclick="window.open(this.href);return false;

O.Boičyšinas: „Dėl šio pralaimėjimo nėra gėda“: https://www.youtube.com/watch?v=kVPTNUkyf84" onclick="window.open(this.href);return false;

ANTRAJAME KAUNO DERBYJE „STUMBRAS“ NUDŪRĖ ŽALGIRIEČIUS

Antrojoje šio sezono A lygos Kauno komandų akistatoje triumfavo „Stumbras“. Pirmą sykį šiemet namų rungtynes S.Dariaus ir S.Girėno stadione žaidę „mėlynieji“ antrajame kėlinyje palaužė mažumoje likusį „Kauno Žalgirį“ – 3:0 (0:0).

Po šio pergalės „Stumbras“ turnyro lentelėje vėl pavijo ir dėl geresnio tarpusavio rungtynių rezultato aplenkė „Jonavą“. „Kauno Žalgirio“ atsilikimas nuo artimiausių varžovų išaugo iki 7 taškų.

Pirmajame kėlinyje netrūko kietos kovos, tačiau stadione susirinkę žiūrovai aštriais epizodais lepinami nebuvo. Kiek aktyviau mačą pradėję nominalūs svečiai grasino Rodrigo Josviakio ginamiems vartams netiksliu Tomo Bučmos tolimu smūgiu.

Kėlinio viduryje iniciatyvą perėmė „Stumbras“. Porą sykių po pražangos šalia vartų mušė Marius Papšys. Kartą pirmąsias rungtynes starto vienuolikėje pradėjęs Modestas Stonys šuoliu gelbėjo žalgiriečius po pavojingo Nasro Boucharebo šūvio į vartų kampą.

Sužaidus kone 40 minučių, „Kauno Žalgiris“ liko mažumoje, kai vieną po kitos dvi geltonas korteles už pernelyg kietas pražangas užsidirbo Aurimas Raginis. Nepaisant to, svečiai tiek prieš pertrauką, tiek po jos nevengė atakuoti ir varžovams persvaros atakuoti neketino.

Antrojo kėlinio pradžioje traumą patyrė ir tik neštuvų pagalba aikštę paliko N.Boucharebas, aikštės šeimininkams teko atlikti priverstinį keitimą.

Abi komandos stengėsi įmušti, kamuolys ėmė nebeužsilaikyti aikštės viduryje. Aktyviai krašte žaidė M.Papšys, į vartus mušė Levanas Matčarašvilis ir Benjaminas Boatengas.

Greitais išpuoliai bandė atsakyti ir žalgiriečiai, R.Josviakiui teko padirbėti gaudant Brunno smūgį. Įmušti privalėjo Rokas Krušnauskas, tačiau prieš vartininką iššokęs puolėjas permesti kamuolio per jį kamuolį nesugebėjo.

Tuščios Kauno derbių minutės baigėsi 73-ią minutę. Įmušęs Vilniaus „Žalgiriui“, Danielis Romanovskis pasiuntė kamuolį ir į „Kauno Žalgirio“ vartus gražiu smūgiu, neleisdamas jam nusileisti ant žemės po idealaus Jardelio Nazare perdavimo.

Pasinaudojęs varžovų sutrikimu, netrukus „Stumbras“ padvigubino persvarą, kai puikiu baudos smūgiu savo įvarčių sąskaitą A lygoje atidarė Fabio Lopezas.

Jau per pridėtą laiką šeimininkų pergalę įtvirtino ir taip pat pirmąjį savo įvartį pelnė B.Boatengas, po Marcoso Junioro perdavimo išvengęs nuošalės ir nepalikęs M.Stoniui jokių šansų.

Martynas Pocius, alyga.lt

L.Bičkauskas: „Eilinį kartą futbolo Dievai nusisuko nuo mūsų“ https://www.youtube.com/watch?v=vyWl34xu9Gg" onclick="window.open(this.href);return false;

M.Barreto: „Tai buvo geras išbandymas mums“: https://www.youtube.com/watch?v=ZKG9PY8Qxl8" onclick="window.open(this.href);return false;

2017 Geg 12 11:26

KAUNO DERBYJE – PUIKŪS „STUMBRO“ ĮVARČIAI IR TRIUŠKINAMA PERGALĖ
2017 m. gegužės 11 d. http://fcstumbras.lt/kauno-derbyje-puik ... a-pergale/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kauno „Stumbro“ futbolininkai pergalingai sugrįžo į pagrindinį miesto Dariaus ir Girėno stadioną. A lygos 11-ojo turo rungtynėse Kauno derbyje „Stumbras“ triuškinamu rezultatu 3:0 pranoko principinius varžovus „Kauno Žalgirį“.

Mariano Barreto auklėtiniams ši svarbi pergalė leido A lygos turnyro lentelėje pakilti į šeštą poziciją ir vėl aplenkti „Jonavos“ klubą.

„Stumbro“ startinėje sudėtyje šį kartą įvyko nemažai pasikeitimų, nes komandai negalėjo padėti iki šiol visose rungtynėse žaidę gynėjas Andre Almeida bei puolėjas Alexandre Kore. Pirmąjį pakeitė startinėje sudėtyje debiutavęs Dominykas Barauskas, tuo tarpu puolimo trejete ir vėl žaidė tiek Marius Papšys, tiek Levanas Matčarašvilis.

Susitikimo pradžia buvo apylygė ir nei vienai komandai nepavyko perimti žaidimo kontrolės. Abi ekipos nevengė tolimų perdavimų, tačiau nieko ypatingai pavojingo taip ir nesukūrė.

Kėliniui įpusėjus vis akivaizdesnis tapo „Stumbro“ žaidybinis pranašumas. Nominalūs aikštės šeimininkai vis dažniau pradėjo lankytis „Kauno Žalgirio“ aikštės pusėje, kur aktyviai žaidė puolėjas Nasro Boucharebas, gana aštrūs buvo ir M. Papšys bei gruzinas L. Matčarašvilis.

Pavojingiausius išpuolius „Stumbras“ surengė kėlinio pabaigoje. Iš toli pavojingai baudos smūgį atliko M. Papšys, o kiek vėliau kauniečiams pritrūko užbaigimo paskutinėse atakų stadijose greitų atakų metu.

Verta paminėti, jog pačioje kėlinio pabaigoje už grubią pražangą prieš Jardelį Nazare prieš save antrą geltoną kortelę išvydo Aurimas Raginis, kuriam susitikimas baigėsi anksčiau laiko ir „Kauno Žalgiris“ liko dešimtyje.

Antrasis dvikovos kėlinys startavo itin nemaloniu įvykiu visiems žiūrovams – vienoje situacijų traumą patyrė „Stumbro“ puolėjas N. Boucharebas, kuris aikštę paliko ant neštuvų, o jo vieta aikštėje užėmė Benjaminas Terry.

Nors žalgiriečiai ir liko dešimtyje, tačiau „Stumbrui“ nebuvo lengva ir „Kauno Žalgiris“ kėliniui įpusėjus surengė keletą itin pavojingų greitų atakų, kurių pabaigoje tikslumo pristigdavo tai Rokui Krušnauskui, tai kitiems atakuojantiems futbolininkams.

M. Barreto netrukus sustiprino šeimininkų puolimą ir vietoje gynėjo Luko Artimavičiaus ant vejos žengė Benjaminas Boatengas. 67-ąją minutę būtent jis pavojingai smūgiavo iš baudo aikštelės prieigų.

Vos po kelių minučių auksinę progą turėjo jau varžovai, tačiau vienas prieš vartininką atsidūręs R. Krušnauskas nesėkmingai bandė permesti kamuolį per Rodrigo Josviaki, kuris sužaidė nepriekaištingai ir šį sumanymą perskaitė.

Atviras žaidimas vyko ir toliau, o 73-ąją minutę krito pirmasis įvartis – po J. Nazare perdavimo iš kairiojo krašto puikų įvartį vienu lietimu įmušė Danielis Romanovskis – 1:0!

Prabėgo vos minutė ir baudos aikštelės prieigose buvo pargriautas L. Matčarašvilis, o prie kamuolio stojęs F. Lopesas baudos smūgį išpildė tiesiog nepriekaištingai, taip padidindamas „Stumbro“ pranašumą iki 2:0.

Ir tai dar nebuvo pabaiga – jau per teisėjo pridėtą laiką nuostabų perdavimą į baudos aikštelę atliko M. Junioras, o vienam prieš vartininką atsidūrusiam Benjaminui Boatengui beliko padidinti pranašumą iki triuškinamo – 3:0!

Per likusį laiką „Stumbras“ tiesiog mėgavosi futbolu, o aidint finaliniam teisėjo Gedimino Mažeikos švilpukui kėlė rankas į viršų – svarbi ir pelnyta pergalė rezultatu 3:0, kuri leidžia turnyro lentelėje pakilti į šeštąją poziciją.

2017 Geg 12 11:31

Toks pastebėjimas, kad alyga.lt pirmų trijų rungtynių aprašymai paimti iš klubų svetainių http://www.fkjonava.lt" onclick="window.open(this.href);return false; - http://www.fkt.lt" onclick="window.open(this.href);return false; - http://www.fksuduva.lt" onclick="window.open(this.href);return false; ir tik paskutinės parašytos Pociaus, nors Jakelis irgi parašė Stumbrui. :roll:
A lygos regresas nusimato viešųjų ryšių sektoriuje? :roll: Tą ryškiai matome Pirmoje lygoje. :roll:

Sūduvos ir Utenio rungtynėse įvarčiai gražūs sukrito. O kitose rungtynėse darbiniai tokie. :roll: