Atlantas – Žalgiris jau Klaipėdoj vyks. 18:30.

Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

2012 Geg 04 15:48

Sekantis varžovas - Pakruojo "Kruoja"

Jau šį šeštadienį, Gegužės 5 dieną (05 05) įvyks vienuoliktasis "General Financing A lygos" turas. Šį kartą apskrities derbis keliasi į Pakruojį, kur vietos "Kruoja" pasitiks Šiaulių "Šiaulių" komandą. Pastarasis abiejų komandų susitikimas vyko itin atkakliai ir baigėsi "Šiaulių" pergalę 2-1, kuomet pergalingą įvartį galva pelnė Andrius Bartuks.

Pakruojo "Kruoja" su 19 taškų rikiuojasi trečioje turnyrinės lentelės vietoje. Per pastarąsias 4 varžybas "Kruoja" iškovojo net 3 pergales, tarp kurių pergalė prieš Marijampolės "Sūduvą" 2-1. O praeitame ture tik minimaliu skirtumu nusileista čempionato lyderiui Panevėžio "Ekranui".

"Nėra jokio specialaus pasiruošimo, ruošiamės kaip ir kiekvienoms varžyboms. Su visais varžovais reikia kautis, visos komandos į aikštelė eina pergalės, tad ir šis mačas ne išimtis. Aišku į "Šiaulius" atėjo naujas treneris, kuris įneš savo korekcijas į "Šiaulių" žaidimą. Komanda gerai sukomplektuota, tad laukia įdomus mačas. Nepaisant tokio "Šiaulių" sezono starto ir mūsų sėkmingos atkarpos vis tik nedrįsčiau teigti, kad "Šiauliai" yra šio turo autsaideriai ar "Kruoja" favoritai". Kalbėjo "Kruojos" vyr. treneris Aidas Dambrauskas.

Šiaulių "Šiauliai" po ilgo nesėkmių ruožo, praeitame ture pagaliau įkvėpė gaivaus oro gurkšnį įveikdami Klaipėdos "Atlanto" komandą net 5-1. Kol kas "Šiauliams" per 10 turų pavyko iškovoti 3 pergales ir surinkti 10 taškų. Dabar komanda užima 6 vietą turnyrinėje lentelėje. Artimiausias kaimynas Gargždų "Banga" atsilieka tik dviem taškais.

"Šiaulių" vyr. trenerio Gedimino Jarmalavičiaus mintys prieš varžybas: "Laukiame varžybų su nerimu, nes bus tikrai sunki kova. "Kruoja" šiemet yra tikrai stipri komanda, gerai subalansuota, demonstruoja tikrai gerus rezultatus. Tai bus pirmos "Kruojos" varžybos savoje aikštėje ir tai mano manymu pridės nemažai motyvacijos futbolininkam, juolab, kad savo emocinį užtaisą prideda ir apskrities derbis. Žinau, kad Pakruojis žūt būt stengsis laimėti šią dvikovą, tačiau mes nežadame trauktis. Aišku dar trūksta laiko iki galutinio susibendravimo su komanda, tačiau procesas vyksta ir rezultatai turėtų pasimatyti aikštelėje. Dabar reikia būti itin atsargiems su žaidimo keitimais, kad nesulaužyti to kas yra padaryta gero. Visgi padėtis turnyrinėje lentelėje mus stipriai spaudžia psichologiškai, tad į priekį turime pradėti judėti kuo greičiau".

Rungtynės vyks Pakruojo "Kruojos" stadione šį šeštadienį 18.00. Laukiame visų "Šiaulių" gerbėjų atkaklią kovą žadančiame apskrities derbyje.

...

2012 Geg 04 15:54

Jau laukiu- KRUOJA vs. ŠIAULIAI rungtynių. Turėtų būti tikras saldainiukas. :ugeek:
Ir neįmanoma nuspėti, kaip pasibaigs šis mačas. :roll:
Na, favoritais galėčiau vadinti Kruojos futbolininkus, nes žais namie, o turnyrinėje lentelėje jie yra geresnėse pozicijose... ir norės revanšo už patirtą pralaimėjimą I rato susitikime.

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

2012 Geg 06 15:08

na įdomu, įdomu. Sūduva per marytės plauką išsigelbėjo, o Šiauliai pasikeitus treneriui atrodo kaip ant sparnų. 4:0 prieš Kruoją ir dar išvykoj - ne juokų darbas

mafia7
Pranešimai: 7312
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

2012 Geg 06 21:52

PASTEBĖJIMAS!!!! 11 turas, kaip niekad rezultatyvus.

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

2012 Geg 06 23:10

Septintam ture buvo įmušti 22 įvarčiai. Žalgiriui ryt dar reiks gerai padirbėti, kad šitas turas pasivytų aną :)

...

2012 Geg 07 12:55

XI turo statistika

2012 05 05

52. Sūduva (Marijampolė) – Tauras (Tauragė) 1:0 (0:0)
Teisėjas: J.Paškovskis (Vilnius), 600 žiūrovų
Įvarčiai: 90+4 min. P.Lukšys („Sūduva“)
Įspėjimai: 56 min. V.Slavickas, 62 min. C.Thomson, 90+4 min. P.Lukšys („Sūduva“); 14 min. T.Vyšniauskas, 25 min. M.Lėkis („Tauras“)

53. Kruoja (Pakruojis) – Šiauliai (Šiauliai) 0:4 (0:1)
Teisėjas: D.Petraška (Ukmergė), 300 žiūrovų
Įvarčiai: 22 min., 53 min. ir 55 min. A.Rimkevičius, 67 min. R.Vėževičius („Šiauliai“); 90 min. V.Antipov („Kruoja“) neįmušė 11m. baudinio
Įspėjimai: 20 min. V.Čistjakovs, 38 min. A.Skroblas („Kruoja“); 72 min. I.Kirchners, 89 min. D.Lunskis („Šiauliai“)

2012 05 06

51. Ekranas (Panevėžys) - REO (Vilnius) 6:1 (3:0)
Teisėjas: V.Vasiliauskas (Telšiai), 750 žiūrovų
Įvarčiai: 14 min., 42 min. ir 51 min. R.Radavičius, 22 min. A.Kučys, 56 min. M.Savėnas, 78 min. V.Kavaliauskas („Ekranas“); 76 min. M.Grigalevičius („REO“)
Įspėjimai: 87 min. R.Radavičius („Ekranas“)

55. Banga (Gargždai) – Dainava (Alytus) 2:1 (2:0)
Teisėjas: A.Žuta (Klaipėda), 900 žiūrovų
Įvarčiai: 26 min. M.Kura, 45 min. N.Mgeladze („Banga“); 68 min. A.Buinickij („Dainava“); 68 min. A.Buinickij („Dainava“) neįmušė 11m. baudinio
Įspėjimai: 51 min. M.Suleimanov, 60 min. A.Jokšas, 69 min. E.Grigaitis („Banga“); 32 min. D.Cibulskas, 44 min. R.Kliukoitis, 83 min. N.Bartkevičius, 86 min. A.Buinickij („Dainava“)

...

2012 Geg 07 13:03

XI (11) turas, 2012 05 05

Sunki “Sūduvos” pergalė

Marijampolės “Sūduva” namuose priėmė Tauragės “Taurą” ir laimėjo 1:0.
Susitikimo baigtį nulėmė vienintelis tikslus Povilo Lukšio įvartis jau paskutinėmis susitikimo minutėmis.
Rafaelis Ledesma iš kairiojo krašto pakėlė baudos smūgį ir Povilas Lukšys galva nnukreipė kamuolį į vartus.
Marijampoliečiams buvo pavykę įmušti ir anksčiau, bet arbitras įvarčio neužskaitė.
_______________________________________________________________________
Paskutinį kartą redagavo 2 .... Iš viso redaguota 2012 kartus.

...

2012 Geg 07 13:08

Įtikinama “Šiaulių” pergalė

“Šiauliai” svečiuose net 4:0 sutriuškino Pakruojo “Kruoją”. Pirmasis įvartis į šeimininkų vartus krito įpusėjus pirmajam kėliniui, kai po kampinio įmušė Artūras Rimkevičius. Praėjus nedaug laiko po pertraukos tas pats futbolininkas po kampinio įmušė dar kartą. Netrukus A.Rimkevičius pabėgo nuo varžovų gynėjų ir pasižymėjo trečią kartą. Vėliau atėjo ir Roberto Vėževičiaus eilė. Šis žaidėjas apvedė net kelis varžovus ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Pakruojiečiai sušvelninti rezultatą galėjo susitikimo pabaigoje, bet neįmušė 11 metrų baudinio.
_____________________________________________________________
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2012 kartus.

...

2012 Geg 07 13:13

XI (11) turas, 2012 05 06

Įdomiose rungtynėse “Banga” įveikė “Dainavą”

Svečiai jau pirmosiomis susitikimo minutėmis galėjo išsiveržti į priekį, bet gynėjų klaida nesugebėjo pasinaudoti Lukas Kochanauskas. Įpusėjus kėliniui gargždiškius į priekį išvedė Mikas Kura. Dzūkų vartininkas išbėgęs iš vartų nesėkmingai išsmūgiavo kamuolį, o “Bangos” futbolininkas vienu lietimu jį pasiuntė į vartu tinklą. Jau prieš pat pertrauką Nika Mgeladze rezultatą padvigubino, o netrukus baudos smūgiu vos neįmušė “Dainavos” puolėjas Arsenijus Buinickis.

Po pertraukos abi ekipos daug atakavo ir turėjo progų pasižymėti. Komandų vartininkams ne kartą teko pademonstruoti savo meistriškumą, o gargždiškiai buvo pataikę ir į virpstą. Svečiams rezultatą pavyko sušvelninti, kai savo paties nesėkmingai smūgiuotą 11 metrų baudinį “pataisė” A.Buinickis. Dvikovos pabaigoje jau buvo žaidžiamas “atviras” futbolas, bet rezultatas nepakito.
_________________________________________________________________

...

2012 Geg 07 13:16

“Ekranas” sutriuškino REO

Pirmasis įvartis į svečių vartus krito jau 14 susitikimo minutę, kai pasižymėjo vienas prieš vilniečių vartininką atsidūręs Ramūnas Radavičius. Prabėgus nedaug laiko puikų įvartį įmušė Aurimas Kučys ir rezultatas jau tapo 2:0. Baigiantis kėliniui tas pats R.Radavičius vėl iššoko prieš Valdą Jakimavičių ir pelnė trečiąjį įvartį.

Po pertraukos vilniečiai iš savo vartų tinklo buvo priversti kamuolį traukti ir ketvirtą kartą – ir vėl tikslus buvo R.Radavičius. Netrukus savo šanso sulaukė Mantas Savėnas ir rezultatas tapo 5:0. Jau baigiantis mačui garbės įvartį pelnyti pavyko vilniečiui Mindaugui Grigalevičiui, bet po minutės Vitalijus Kavaliauskas padėjo tašką rungtynėse.
___________________________________________________________________________________________________________

...

2012 Geg 08 10:28

XI (11) turas, 2012 05 07

C.Elliotas vėl įmušė “Atlantui” ir “Žalgiris” laimėjo

Klaipėdos “Atlantas” namuose priėmė Vilniaus “Žalgirį” ir pralaimėjo 0:1. Vilniečiai nuo pat susitikimo pradžios ėmė šeimininkauti aikštėje ir visą pirmąjį kėlinį be perstojo atakavo šeimininkų vartus. Įmušti svečiams pavyko tik baigiantis pirmajam kėliniui – pasižymėjo etatinis “Atlanto” skriaudikas Calumas Elliotas.
Po pertraukos ir toliau iniciatyva priklausė “Žalgiriui”, bet klaipėdiečiai taip pat sugebėdavo užpulti varžovų vartus. Daugiau galimybių įmušti sukūrę žalgiriečiai jau “Atlanto” vartininko nebenuginklavo, bet ir išsaugojo minimalią persvarą.