Įvarčiai: 22 min. G. Juška (Šilutė); 44 min. V. Kavaliauskas (Utenis)
Įspėti: 77 min. O. Abramavičius (Šilutė); 14 min. A. Naumov (Utenis)

68) Lietava (Jonava) - Palanga (Palanga) 3:0 (1:0)
Įvarčiai: 22 ir 68 min. M. Ganusauskas, 84 min. A. Lyberis (Lietava)
Įspėti: 56 min. M. Sirvydas, 63 min. M. Ganusauskas, 83 min. J. Juriak, 89 min. L. Miščiukas (Lietava)

69) Tauras (Tauragė) - Nevėžis (Kėdainiai) 1:0 (1:0)
Tauragės dirbt. dangos stadionas, 400 žiūrovų
Teisėjas - S. Karka (Kaunas)
Įvartis: 20 min. S. Babilius (Tauras)
Įspėti: 31 min. S. Pilypas, 32 min. D. Malkevičius, 53 min. J. Rimkus, 64 min. M. Lėkis (Tauras); 87 min. R. Bolotov (Nevėžis)
Pašalintas: 88 min. D. Malkevičius (Tauras)

Birželio 15 d. (sekmadienis)

70) Baltija (Panevėžys) - Lokomotyvas (Radviliškis) 1:3
Panevėžio FA stadionas, 50 žiūrovų
Teisėjas - D. Šimėnas (Vilnius)
Įvarčiai: 28 min. N. Sasnauskas (Baltija); 35, 36, 42 min. T. Bielickas (Lokomotyvas)
Įspėti: 44 min. N. Sasnauskas (Baltija); 9 min. I. Šapola, 15 min. D. Paulauskas (Lokomotyvas)

71) Stumbras (Kaunas) - Spyris (Kaunas) 0:0
NFA stadionas, 700 žiūrovų
Teisėjas - V. Kazlauskas (Kaunas)
Įspėti: 30 min. L. Pangonis (Stumbras); 42 min. B. Olencevičius (Spyris)

...

2014 Bir 16 10:27

I lygos lyderių mūšyje nugalėtojas nepaaiškėjo

LFF I lygos XII turas padidino pirmenybių intrigą neišaiškėjus vienvaldžiui lyderiui, o turnyro lentelėje klubams išsidėsčius dar glausčiau. Pirmaujantys Kauno klubai - „Stumbras" ir „Spyris" (po 25 tšk.) sužaidė lygiosiomis, o trečią vietą užimantis Kėdainių „Nevėžis" (21 tšk.) nelauktai pralaimėjo Tauragės „Taurui" (15 tšk.). Įtikinamas pergales iškovojo sostinės MRU ir Jonavos „Lietava" (17 tšk.) bei Radviliškio „Lokomotyvas" (7 tšk.).

Lyderių trejetukas prarado taškus

Centrine 12 turo dvikova tapo Kauno derbis. Susirinkę žiūrovai, deja, neišvydo įvarčių, tačiau liko patenkinti atkaklia kova. Rezultatas 0:0 lėmė, jog abi komandos dalijasi pirmą vietą, tačiau „Stumbras" yra sužaidęs vienomis rungtynėmis mažiau.

Staigmena galima laikyti rezultatyviausio I lygos klubo - „Nevėžio" kluptelėjimą Tauragėje. „Tauras" neįpusėjus pirmajam kėliniui įgijo persvarą po Simono Babiliaus įvarčio. Per likusią rungtynių dalį svečiai presingavo, tad šeimininkai atkakliai ginėsi.

Įvarčių liūtys Vilniuje ir Jonavoje

MRU komanda savo debiutiniame I lygos sezone pateisina prieš sezoną deklaruotas ambicijas. Kovoje dėl penktos vietos, vilniečiai 3:0 įveikė savo konkurentus Kazlų Rūdos „Šilą". Dublį atliko techniškasis Gajus Kulbis, o rungtynių pabaigoje Mindaugo Grigalevičiaus įvartis nulėmė galutinį rezultatą.

„Lietava" ir toliau džiugina savo sirgalius efektyviomis pergalėmis. Jonaviškiai savo stadione priėmė „Palangą" ir nesunkiai pasiekė norimą rezultatą. Po keitimo pasirodęs Marius Ganusauskas atliko dublį, o susitikimo pabaigoje savo žodį tarė vienas tiksliausių I lygos snaiperių Aivaras Lyberis.

Taškų sąskaitą papildė „Šilutė" ir „Lokomotyvas"

Lygos apačioje esanti „Šilutė" savo stadione atėmė taškus iš debiutantų - Utenos „Utenio". Gvidas Juška anksti išvedė šeimininkus į priekį, o Vitalijus Kavaliauskas sugebėjo prieš pat pirmo kėlinio pabaigą išlygino rezultatą. Per likusį laiką rezultatas nekito - 1:1.

Dviejų autsaiderių mūšyje Panevėžyje stipresni pasirodė „Lokomotyvo" komanda. Nerijaus Sasnausko įvartis suteikė minimalią persvarą vietos „Baltijai", tačiau greitasis Tomas Bielickas pirmajame kėlinyje atliko hetriką ir padėjo radviliškiečiams iškovoti antrą pergalę sezone bei priartėti prie „Palangos" klubo.