101) 14:00 Banga (Gargždai) - Žalgiris B (Vilnius)
102) 15:00 Auska (Alytus) - Šilas (Kazlų Rūda)
103) 15:00 Lietava (Jonava) - Trakai-2 (Trakai)
104) 17:00 Kruoja-2 (Pakruojis) - Nevėžis (Kėdainiai)
105) 17:00 Tauras (Tauragė) - Kražantė (Kelmė)
107) 17:00 Džiugas (Telšiai) - Lokomotyvas (Radviliškis)

106) 16:00 Minija (Kretinga) - Šilutė (Šilutė)
100) 18:00 MRU (Vilnius) - Panevėžys (Panevėžys)

...

Re: XII (12) turas:

2015 Bir 04 14:03

Lietuvos futbolo federacija (LFF) informuoja, kad LFF I lygos pirmenybių rungtynės Nr. 101 FK „Žalgiris B" (Vilnius) - FK „Banga" (Gargždai), kurios turėjo būti žaidžiamos 2015 m. birželio 6 d. 14 val., dėl LFF stadiono užimtumo sukeičiamos ratais ir bus žaidžiamos 2015 m. birželio 6 d. 14 val. Gargždų miesto stadione.

...

2015 Bir 06 15:02

Palanga (Palanga) 2 - 0 Kaunas (Kaunas)

šachmatinė nykuma, sakyčiau buvo..

palangiškiai pirmą anksti pelnė, patys kiek užsnūdo, o pabaigoje 11 metrų dar už žaidimą ranką kauniečiai užsidirbo..

...

2015 Bir 08 14:06

Palangos „Palanga“– Kauno „Kaunas“ 2:0 (1:0)

Klaipėdos d.d. stadionas: 80 žiūrovų

Įvarčiai: 1 min. Aurimas Jurgelevičius (1:0), 89 min. Marius Stonkus (2:0)

Įspėjimai: 28 min. Laimonas Vaitekaitis – geltona kortelė („Kaunas“), 52 min. Tomas Čeliauskas – geltona kortelė („Kaunas“), 69 min. Gvidas Juška – geltona kortelė („Palanga“), 86 min. Aurimas Jurgelevičius – geltona kortelė („Palanga“).

***

Rungtynių startą ir finišą pažymėję įvarčiai atnešė pergalę „Palangai“

LFF Pirmos lygos dvyliktojo turo mačas tarp „Palangos“ ir „Kauno“ ekipų baigėsi palangiškių pergale namuose rezultatu – 2:0 (1:0).

Jau pirmąją minutę standartinės situacijos metu, Kauno vartininkui Nemanja Bjelan atrėmus Gvido Juškos smūgį, sėkmingai atšokusį kamuolį į kauniečių vartus atgal pasiuntė Aurimas Jurgelevičius – 1:0. Nors kėlinio metu aikštelėje dominavo „Palangos“ ekipa, tačiau keletą standartinių padėčių turėjo ir kauniečiai, deja, jų sėkmingai iki galo neužbaigė nei viena iš ekipų. Iki kėlinio pabaigos rezultatas išliko nepakitęs – 1:0.

Antrajame kėlinyje kamuolį ir toliau kontroliavo „Palangos“ futbolininkai. 57–ąją minutę „Kauno“ ekipai pavyko surengti pavojingą situaciją palangiškių aikštės pusėje, tačiau aikštės šeimininkams apsiginti pavyko. 60–ąją minutę gaisras kilo prie „Kauno“ komandos vartų, vis tik Palangos futbolininkai įvarčio nepelnė. 70–ąją kėlinio minutę dar vieną pavojingą smūgį į „Kauno“ vartus pasiuntė palangiškiai, tačiau N. Bjelan išsaugojo vartus „sausus“. 89–ąją minutę po užfiksuoto Dariaus Laugalio žaidimo ranka, 11 metrų baudinio metu Marius Stonkus komandos įvarčius padvigubino ir leido įgyti užtikrintą pranašumą – 2:0. Per pridėtą rungtynių laiką skirtumo kauniečiams sumažinti nepavyko, po arbitro švilpuko pergalę namuose – 2:0 šventė „Palangos“ futbolininkai.

...

2015 Bir 08 14:08

Gargždų „Banga“– Vilniaus „Žalgiris B“ 3:2 (0:1)

Gargždų miesto stadionas: 700 žiūrovų

Įvarčiai: 27 min. Lukas Vaičiūnas (0:1), 47 min. Karolis Urbaitis (1:1), 58 min. Julius Momkus (1:2), 82 min. Sigitas Urbys (2:2), 90+1 min. Sigitas Urbys (3:2).

Įspėjimai: 60 min. Aurelijus Staponka – geltona kortelė („Banga“), 61 min. Julius Momkus – geltona kortelė („Žalgiris B“).

***

Sigito Urbio dublis lėmė „Bangos“ pergalę prieš žalgiriečius

LFF Pirmos lygos dvyliktojo turo mače tarp „Bangos“ ir „Žalgirio B“ pergalę ir tris taškus įsirašė „Bangos“ futbolininkai, kurie namuose rezultatu 3:2 (0:1) įveikė vilniečius.

Pirmieji rungtynėse į priekį išsiveržė žalgiriečiai, kai 27–ąją minutę atakos smaigalyje atsidūręs Lukas Vaičiūnas kamuolį tiksliai pasiuntė į gargždiškių vartus – 1:0. Kėlinio metu tiek „Bangos“, tiek „Žalgirio B“ futbolininkai sukūrė keletą gaisrų varžovų aikštės pusėje, tačiau iki kėlinio pabaigos, atkaklų ir kovingą žaidimą demonstravusios ekipos, įvarčių daugiau nepasiekė.

Sugrįžę po pertraukos, jau 47–ąją minutę rezultatą išlygino „Bangos“ futbolininkai, kuomet Karolis Urbaitis kamuolį tiksliai pasiuntė į vilniečių vartų tinklą – 1:1. Nei viena ekipa lygiosiomis patenkinta nebuvo ir jau 58–ąją minutę po rezultatyvaus Juliaus Momkaus smūgio rezultatą savo naudai persvėrė žalgiriečiai – 2:1. Visgi 82–ąją minutę intrigą padidino Sigitas Urbys po kurio pasiekto įvarčio rungtynių rezultatas dar kartą tapo lygus – 2:2. Iki rungtynių pabaigos abi ekipos visomis pastangomis siekė rezultatą persverti sau reikalinga linkme ir jau 91–ąją minutę tą padaryti pavyko Sigitui Urbiui, kurio dublis ir nulėmė „Bangos“ ekipos pergalę namuose rezultatu – 3:2.

...

2015 Bir 08 14:11

Jonavos „Lietava“– Trakų „Trakai–2“ 1:1 (1:1)

Jonavos miesto stadionas: 300 žiūrovų

Įvarčiai: 3 min. Eisvinas Utyra (1:0), 6 min. Ronaldas Solominas (1:1).

Įspėjimai: 42 min. Lukas Miščiukas – geltona kortelė („Lietava“), 44 min. Rokas Stanulevičius – geltona kortelė („Trakai–2), 59 min. Darius Suslavičius – geltona kortelė („Lietava“), 67 min. Almantas Vansevičius – geltona kortelė („Lietava“), 70 min. Mantas Leonavičius – geltona kortelė („Trakai–2).

***

„Lietavos“ ir „Trakai–2“ mūšis baigėsi lygiosiomis

LFF Pirmos lygos dvyliktojo turo susitikime tarp Jonavos „Lietavos“ ir „Trakai–2“ ekipų užfiksuotos lygiosios – 1:1 (1:1).

Rungtynėms prasidėjus jau 3–ąją minutę „Lietavos“ ekipai į priekį išsiveržti leido taiklus Eisvino Utyros smūgis – 1:0. Ilgai netruko laukti ir trakiškių atsako, 6–ąją minutę kamuolį į „Lietavos“ futbolininkų vartus pasiuntė Ronaldas Solominas, po kurio įvarčio rezultatas tapo lygus – 1:1. Kėlinio pradžioje pasiektos lygiosios iki pirmojo kėlinio pabaigos nebuvo persvertos nei vienos, nei kitos ekipos naudai. Po pirmojo kėlinio ekipos tenkinosi lygiosiomis – 1:1.

Antrajame kėlinyje komandoms rezultatyvias progas kurti sekėsi sunkiai, o net ir priartėjus prie varžovų vartų kamuolys taip ir nepasiekdavo jo tinklo. Nors įvarčiais antrajame kėlinyje pasižymėti nepavyko, tačiau buvo pasižymėta geltonomis kortelėmis, 59–ąją ir 67–ąją minutėmis už grubų žaidimą geltonos kortelės buvo parodytos „Lietavos“ futbolininkams Dariui Suslavičiui ir Almantui Vansevičiui, o 70–ąją minutę geltona kortele už nesportišką elgesį buvo sudrausmintas Mantas Leonavičius. Antrojo kėlinio metu ekipos įvarčių nepasiekė, pasibaigus rungtynių laikui buvo užfiksuotos lygiosios 1:1 (1:1).

...

2015 Bir 08 14:13

Alytaus „Auska“ – Kazlų Rūdos „Šilas“ 1:6 (0:5)

Alytaus miesto stadionas: 387 žiūrovai

Įvarčiai: 8 min. Evaldas Grigaitis (0:1), 18 min. Andrius Urbšys (0:2), 25 min. Aurelijus Jekelaitis (0:3), 33min. Evaldas Grigaitis (0:4) 42min. Gytis Urba (0:5), 53 min. Andrius Urbšys (0:6), 89 min. Vytenis Ruzgas (1:6).

Įspėjimai: 20 min. Lukas Šulskis – raudona kortelė („Auska“), 41 min. Nerijus Kavaliauskas – geltona kortelė („Auska“), 50 min. Modestas Atmanavičius – geltona kortelė („Auska“), 57 min. Rokas Simanavičius – geltona kortelė („Šilas“), 72 min. Skirmantas Šeštavickas – geltona kortelė („Auska“), 78 min. Edvardas Kaptainis – geltona kortelė („Šilas“).

***

Dešimtyje žaidusiems alytiškiams „Šilas“ nepaliko jokių vilčių

LFF Pirmos lygos dvyliktame ture „Auskos“ ir „Šilo“ mačas baigėsi triuškinančia „Šilo“ pergale rezultatu – 6:1 (5:0).

Jau 7–ąją minutę kampinio metu „Šilo“ ekipą į priekį išvedė taiklus Evaldo Grigaičio smūgis – 1:0. 18–ąją minutę dešiniuoju kraštu prasiveržęs Andrius Urbšys tiksliai pasiuntė kamuolį į alytiškių vartus ir savo komandos įvarčius padvigubino – 2:0. 20–ąją minutę už grubų žaidimą raudona kortelė buvo parodyta Lukui Šulskiui, po kurios futbolininkas turėjo palikti aikštelę ir Alytaus ekipa toliau liko kautis dešimtyje. 25–ąją minutę Aurelijus Jakelaitis pelnė trečiąjį komandos įvartį, po kurio ekipa įgavo pranašumą – 3:0. „Šilo“ įvarčių šturmas tęsėsi – 33–ąją kėlinio minutę dubliu pasižymėjo Evaldas Grigaitis, o 42–ąją minutę Gyčio Urbos pasiektas įvartis komandai leido užtikrintai pirmauti – 5:0.

Sugrįžę po pertraukos „Šilo“ futbolininkai toliau energingai atakavo šeimininkų vartus, tačiau Giedrius Štreimikis smūgius atlaikė ir vartus išsaugojo nepaliestu. Vis dėlto 52–ąją minutę greitos atakos metu atsidūręs prieš vartininką Evaldas Grigaitis pralaužė „Auskos“ vartininko gynybą ir kamuolį taikliai pasiuntė į alytiškių vartų tinklą – 6:0. 59–ąją minutę greitą ataką prie „Šilo“ vartų surengė Paulius Sakalis, deja, kamuolys skriejo virš vartų. 71–ąją minutę dar vieną pavojingą smūgį varžovams pasiuntė Tomas Miklinevičias, tačiau kamuolys „Šilo“ vartų tinklo nepasiekė. Galiausiai 89–ąją minutę „Šilo“ vartus pralaužė ir garbės įvartį „Auskai“ pelnė jaunasis komandos saugas Vytenis Ruzgas – 1:6, tačiau dešimtyje žaidusiems alytiškiams „Šilas“ nepaliko jokių vilčių, pasibaigus rungtynių laikui rezultatu – 6:1 (5:0) pergalę į savo sąskaitą įsirašė Kazlų Rūdos futbolininkai.

...

2015 Bir 08 14:14

Pakruojo „Kruoja–2“ – Kėdainių „Nevėžis“ 0:3 (0:2)

Pakruojo miesto stadionas: 50 žiūrovų

Įvarčiai: 16 min. Evaldas Kugys (1:0), 18 min. Aivaras Lyberis (2:0), 65min. Armando Tarlazis Dos Santos (3:0).

Įspėjimai: 34 min. Robertas Visockas – geltona kortelė („Kruoja–2“), 71 min. Armando Tarlazis Dos Santos – geltona kortelė („Nevėžis“), 83 min. Tadas Markevičius – geltona kortelė („Nevėžis“), 84 min. Darius Jankauskas – geltona kortelė („Kruoja–2“).

***

„Kruojos–2“ ir „Nevėžio“ akistatoje nugalėjo meistriškumas ir patirtis

LFF Pirmos lygos dvyliktojo turo Pakruojo „Kruojos–2“ ir Kėdainių „Nevėžio“ susitikime užfiksuota rezultatyvi kėdainiškių pergalė rezultatu – 3:0 (2:0).

Pirmajame kėlinyje jau 16–ąją minutę vieną gražiausių sezono įvarčių pelnė Evaldas Kugys, po kurio „Nevėžis“ išsiveržė į priekį – 1:0. Ilgai neteko laukti ir antrojo kėdainiškių įvarčio, kuomet 18–ąją minutę atakos smaigalyje atsidūręs Aivaras Lyberis ekipos pranašumą padvigubino – 2:0. „Kruojos–2“ futbolininkai taip pat sukūrė keletą gaisrų „Nevėžio“ baudos aikštelėje, tačiau įvarčių pelnyti nepavyko. Po pirmojo kėlinio kėdainiškiai pirmavo – 2:0.

Antrajame kėlinyje kamuolio kontrolė ir toliau priklausė „Nevėžiui“. 65–ąją minutę Armando Tarlazis pralaužė varžovų vartininko gynybą ir sėkmingai užbaigęs ataką komandai leido išsiveržti į priekį– 3:0. Rungtynių metu Pakruojo ekipoje technišku žaidimu išsiskyrė Edelino Miguel Ie, deja, jo pastangų įvarčiui pelnyti neužteko. Iki kėlinio pabaigos rezultatas išliko nepakitęs, po antrojo kėlinio pergalę išvykoje rezultatu – 3:0 (2:0) šventė Kėdainių „Nevėžis“.

...

2015 Bir 08 14:19

Telšių „Džiugas“ – Radviliškio „Lokomotyvas“ 0:5 (0:4)

Telšių d.d. stadionas: 300 žiūrovų

Įvarčiai: 4 min. Edvinas Mučinis (0:1), 7 min. Jurijus Jeremejevas (0:2), 15 min. Arūnas Šteinas (0:3), 27 min. Giedrius Barevičius (0:4), 66 min. Marius Ligeika (0:5).

Įspėjimai: 6 min. Arūnas Šteinas – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 61 min. Elvis Daraškevičius – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 61 min. Kęstutis Petkus – geltona kortelė („Džiugas“), 69 min. Mindaugas Šliogeris – geltona kortelė („Džiugas“), 83 min. Domantas Bukauskas– geltona kortelė („Džiugas“).

***

Po rezultatyvių rungtynių „Lokomotyvas“ iš Telšių išsivežė pergalę ir tris taškus

LFF Pirmos lygos dvyliktojo turo rungtynėse tarp Telšių „Džiugo“ ir Radviliškio „Lokomotyvo“ triuškinančiu rezultatu – 5:0 (4:0) pergalę iškovojo radviliškiečiai.

Pirmajame kėlinyje jau 4–ąją minutę įvarčių sąskaitą atsidarė svečiai, kai tikslų smūgį į telšiškių vartus pasiuntė Edvinas Mučinis –1:0. Antrojo įvarčio taip pat ilgai laukti neteko, kai 7–ąją minutę Jurijaus Jeremejevo dėka kamuolys jau antrą kartą atsidūrė „Džiugo“ vartuose – 2:0. 15–ąją minutę dar vieną pavojingą „Lokomotyvo“ ataką sėkmingai užbaigė Arūnas Šteinas, o 27–ąją minutę Giedriaus Barevičiaus įvartis nebepaliko vilčių „Džiugui“ atsitiesti. Po pirmojo kėlinio „Lokomotyvas“ pirmavo – 4:0.

Antrajame kėlinyje „Lokomotyvas“ ir toliau dominavo aikštėje, tiesa, keletą pavojingų atakų svečiams sukūrė ir „Džiugo“ futbolininkai, deja, įvarčių ekipa nepasiekė. 66–ąją minutę atakos smaigalyje atsidūręs Marius Ligeika kamuolį taikliu smūgiu pasiuntė į telšiškių vartus ir savo ekipai leido dar labiau atsiplėšti nuo varžovų – 5:0. Iki kėlinio pabaigos „Džiugo“ futbolininkams triuškinančios varžovų persvaros sušvelninti nepavyko. Pasibaigus rungtynių laikui „Lokomotyvas“ šventė užtikrintą pergalę išvykoje rezultatu – 5:0 (4:0).

...

2015 Bir 08 14:22

Tauragės „Tauras“– Kelmės „Kražantė“ 1:2 (0:1)

Tauro d.d. stadionas: 104 žiūrovai

Įvarčiai: 33 min. Erikas Milašauskas (0:1), 57 min. Agnius Juozapaitis (0:2), 67 min. Edgaras Mejeris (1:2).

Įspėjimai: 29 min. Agnius Juozapaitis – geltona kortelė („Kražantė“), 61 min. Aivaras Renusas – geltona kortelė („Kražantė“), 87 min. Dominykas Norkus – geltona kortelė („Tauras“).

***

Dvyliktame ture – istorinis „Kražantės“ triumfas Tauragėje

LFF I lygos dvyliktame ture „Tauro“ ir „Kražantės“ dvikovoje Kelmės futbolininkai 2:1 (1:0) įveikė „Tauro“ ekipą ir iškovojo pirmąją šio sezono pergalę.

Pirmojo rungtynių įvarčio teko palaukti, 33–ąją kėlinio minutę Erikui Milašauskui pavyko pralaužti „Tauro“ vartų sargo gynybą ir komandą išvesti į priekį – 1:0. Kėlinio metu abi ekipos sukūrė keletą pavojingų situacijų varžovų aikštės pusėje, tačiau įvarčių pelnyti nepavyko. Iki pirmojo kėlinio pabaigos „Kražantė“ pirmavo – 1:0.

Antrajame kėlinyje 57–ąją minutę greitą ataką tauragiškių aikštės pusėje surengė Telšių futbolininkai ir Agniui Juozapaičiui sėkmingai ataką užbaigus „Kražantė“ išsiveržė į priekį –2:0. Po dešimties minučių rungtynių įtampą padidino Edgaro Mejerio tikslus smūgis, po kurio rezultatas tapo –1:2. Nors abi ekipos atkakliai siekė rezultatą pakeisti sau naudinga linkme, vis dėlto, iki rungtynių pabaigos kamuolys nebepasiekė nei vienos ekipos vartų. Pasibaigus rungtynių laikui rezultatu – 2:1 (1:0) pirmąją sezono pergalę šventė Kelmės „Kražantė“.

...

2015 Bir 08 14:25

Kretingos „Minija“– Šilutės „Šilutė“ 1:1 (0:0)

Kretingos miesto stadionas: 200 žiūrovų

Įvarčiai: 47 min. Simonas Babilius (0:1), 90+4 min. Dovydas Švita (1:1).

Įspėjimai: 38 min. Paulius Juška – geltona kortelė („Šilutė“), 58 min. Mantas Lėkis – geltona kortelė („Šilutė“), 75min. Laimonas Trakšelis („Šilutė“)

***

„Minijos “ ir „Šilutės„ dvikovoje – paskutinės atakos metu išplėštos lygiosios

LFF Pirmos lygos dvyliktojo turo mačas tarp „Minijos “ ir „Šilutės“ baigėsi netikėtomis lygiosiomis –1:1 (0:0). Nuo antrojo kėlinio pirmųjų minučių pranašumą turėję šilutiškiai pridėto laiko metu, po sėkmingos „Minijos“ kontratakos, pranašumą prarado ir privalėjo tenkintis lygiosiomis.

Prasidėjus pirmajam kėliniui kamuolio kontrolę valdė „Šilutė“, tačiau „Minija“ aktyviai atsakydavo kontratakomis. Atsargų futbolą žaidusioms ekipoms pavojingas atakas kėlinio metu kurti sekėsi gan sunkiai, kiek daugiau jų sukurti pavyko „Šilutės“ futbolininkams. 37–ąją minutę po standartinės padėties „Minija“ turėjo realią galimybę pelnyti pirmąjį įvartį, tačiau Liudvikui Valiui smūgį pavyko atremti sėkmingai. Po pirmojo kėlinio ekipos tenkinosi lygiosiomis – 0:0.

Jau 47–ąją antrojo kėlinio minutę po tikslaus Arnoldo Nausėdos perdavimo Simonas Babilius pelnė pirmąjį rungtynių įvartį – 1:0. 66–ąją minutę gaisras kilo prie „Šilutės“ vartų, tačiau L. Valius atrėmė pavojingą Jevgenijaus Koršakovo smūgį. 80–ąją minutę prie „Šilutės“ vartų greitą ataką surengė Evaldas Garbauskas, vis tik iki galo jos sėkmingai neužbaigė. Antrojo kėlinio metu ekipos demonstravo kietą ir atkaklų futbolą. Paskutinę pridėto laiko minutę kontratakos metu „Minijos“ futbolininkams pavyko rezultatą išlyginti. Visą antrąjį kėlinį pirmavę šilutiškiai savo pranašumo neišsaugojo, pasibaigus rungtynių laikui buvo užfiksuotos lygiosios –1:1 (0:0).

...

2015 Bir 08 14:26

Vilniaus MRU – Panevėžio „Panevėžys“ 2:5 (3:0) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

LFF stadionas: 70 žiūrovų

Įvarčiai: 17 min. Ruslanas Kliukoitis Į.S.V.(0:1), 31 min. Povilas Lukšys (0:2), 40 min. Mantas Savėnas (0:3), 62 min. Mantas Savėnas (0:4), 68 min. Arnas Ribokas (0:5), 82 min. Justinas Baltrimavičius (1:5), 90 min. Erikas Grigaitis (2:5).

Įspėjimai: 15 min. Džiugas Petrauskas – geltona kortelė („Panevėžys“), 54 min. Tomas Statkevičius – geltona kortelė (MRU), 71 min. Tomas Misiūnas – geltona kortelė (MRU), 77 min. Vilmantas Bingelis – geltona kortelė (MRU), 79 min. Rokas Janilionis – geltona kortelė (MRU).

***

„Panevėžio“ futbolininkai tęsia pergalių seriją

LFF Pirmos lygos dvyliktame ture MRU ir „Panevėžio“ susitikime panevėžiečiai įveikė Vilniaus MRU ir šventė pergalę išvykoje rezultatu – 5:2 (3:0).

17–ąją rungtynių minutę pirmieji į priekį išsiveržė „Panevėžio“ futbolininkai, kai siekdamas sustabdyti varžovų ataką kamuolį į savus vartus pasiuntė MRU žaidėjas Ruslanas Kliukoitis – 1:0. 31–ąją minutę panevėžiečių įvarčius padvigubino Povilas Lukšys –2:0. 40–ąją minutę atakos smaigalyje atsidūręs Mantas Savėnas „Panevėžio“ pranašumą padidino – 3:0. Iki kėlinio pabaigos MRU rezultato sušvelninti nepavyko, „Panevėžys“ pirmavo – 3:0.

Prasidėjus antrajam kėliniui panevėžiečiai tęsė įvarčių seriją. 62–ąją kėlinio minutę po tikslaus Arno Riboko perdavimo, Mantas Savėnas pasižymėjo dubliu ir komandai leido atsiplėšti nuo varžovų – 4:0. 68–ąją minutę Arnas Ribokas pelnė dar vieną įvartį, kamuolį tiksliai pasiųsdamas į MRU vartų tinklą – 5:0. 82–ąją minutę rezultatyvią ataką prie „Panevėžio“ vartų surengė vilniečiai ir pirmąjį MRU įvartį pelnė Justinas Baltrimavičius – 1:5. Paskutinę kėlinio minutę rungtynių rezultatą sušvelninti pavyko MRU žaidėjui Erikui Grigaičiui. Pasibaigus rungtynių laikui pergalę rezultatu – 5:2 (3:0) išvykoje šventė „Panevėžio“ futbolininkai.

...

2015 Bir 08 14:29

Įnirtingos dvyliktojo turo kovos pažymėtos istorine pergale

LFF Pirmos lygos dvyliktame ture netrūko emocingos ir atkaklios kovos. Ture buvo pasiektos septynios pergalės ir dvejos lygiosios, o per visus mačus futbolo sirgaliai buvo pradžiuginti trisdešimt šešiais įvarčiais.

Pergalingi starto ir finišo įvarčiai. Dvyliktajame ture „Palanga“ išlipo iš du turus pasikartojusios lygiųjų serijos ir 2:0 įveikę „Kauno“ vienuolikę įsirašė septintąją sezono pergalę. Jau pirmąją kėlinio minutę gaisras kilo prie „Kauno“ ekipos vartų, Nemanja Bjelan atrėmus pirmąjį smūgį, laiku ir vietoje pasirodęs Aurimas Jurgelevičius kamuolį dar kartą pasiuntė į kauniečių vartus ir komandą išvedė į priekį. Rungtynes pradėję įvarčiu Palangos futbolininkai jas ir užbaigė įvarčiu, kai likus minutei iki rungtynių pabaigos 11 metrų baudinio metu taikliai realizuotas Mariaus Stonkaus smūgis „Palangos“ ekipai įvarčius padvigubino ir leido švęsti užtikrintą pergalę. „Kaunui“ tai ketvirtasis sezono pralaimėjimas, ekipa taip pat savo sąskaitoje sukaupusi keturias lygiąsias ir yra iškovojusi keturias pergales. Ateinančiame ture „Kauno“ laukia nemažas jėgų patikrinimas su „Šilo“ ekipa.

Paskutinę akimirka išplėšta pergalė. Šeštadienio popietę Gargžduose netrūko emocijų ir atkaklios kovos. Nuo pirmųjų kėlinio minučių kamuolį kontroliavusi „Bangos“ ekipa po keleto klaidų buvo nubausta žalgiriečio Luko Vaičiūno įvarčiu, tiesa, vilniečiai turėjo ir daugiau progų pralaužti Igno Driomovo saugomus vartus, tačiau pritrūko tikslumo. Sugrįžę po pertraukos futbolininkai buvo nusiteikę kur kas kovingiau, netrukus rungtynių rezultatas buvo išlygintas, o žalgiriečiams vėl susigrąžinus pranašumą „Banga“ dar kartą varžovus nuskausmino, kai taiklų smūgį žalgiriečiams pasiuntė Sigitas Urbys. Kai atrodė, jog ekipos rungtynes užbaigs taikiomis lygiosiomis – 2:2, pridėto laiko metu Karolis Urbys dar kartą pademonstravo savo meistriškumą ir „Bangos“ ekipai išplėšė pergalę –3:2. Ateinančiame ture Gargždų futbolininkų laukia išvyką į Kelmę, kur jėgas surems su pirmą sezono pergalę iškovojusia „Kražante“, o žalgiriečiai namuose priims Telšių „Džiugo“ vienuolikę.

„Šilo“ įvarčių fiesta Alytuje. Po du turus iš eilės pasibaigusių lygiųjų „Auskos“ futbolininkai buvo skaudžiai pamokyti „Šilo“ vienuolikės. Jau 8–ąją minutę pirmąjį įvartį pelnę svečiai rungtynių metu sukūrė tikrą įvarčių fiestą ir alytiškius nubaudė net šešiais taikliais smūgiais. Tiesa, jau nuo 20–os minutės „Auskai“ teko kovoti mažumoje, dėl Lukui Šulskiui parodytos raudonos kortelės. Vis gi rungtynių pabaigoje alytiškiai pralaužė ir įsismarkavusių varžovų vartininko gynybą – garbės įvartį alytiškiams pelnė jaunasis ekipos saugas Vytenis Ruzgas. Tryliktame ture „Auskos“ futbolininkų laukia rungtynės Pakruojyje, kur, tikėkimės, futbolininkams pavyks reabilituotis ir atsitiesti po ilgo nesėkmių laikotarpio.

Greitų įvarčių lygiosios. Du įvarčiai per pirmas šešias rungtynių minutes nulėmė Jonavos „Lietavos“ ir „Trakų-2“ ekipų susitikimo baigtį. 3-ąją minutę „Lietavos“ ekipai į priekį išsiveržti leido taiklus Eisvino Utyros smūgis, o jau 6-ąją minutę trakiškis Ronaldas Solominas lygino rezultatą – 1:1. Per likusį laiką geležinę gynybą pademonstravusios komandos daugiau į stadioną susirinkusių žiūrovų taikliais smūgiais nenudžiugino. Iškovotos lygiosios jonaviškiams ir toliau leido išlikti lyderių pozicijoje, o „Trakai-2“ šiuo metu užimą šeštąją poziciją ir nėra itin nutolę nuo aukščiau esančių varžovų. Verta paminėti, kad šiame mače nepasireiškė komandų lyderiai – nei „Lietavos“ įvarčių meistras Laurynas Stonkus, nei „Trakų-2“ „puolimo mašina“ Povilas Malinauskas, įvarčiais nepasižymėjo.

Triumfuojanti Kelmė. Vienuolika turų laukę, pagaliau sulaukė. Kelmės „Kražantė“ išvykoje rezultatu 2:1 Tauragėje įveikė „Tauro“ ekipą ir namo, pagaliau, grįžo ne tuščiomis bei iškovojo pirmąją pergalę LFF Pirmoje lygoje. Po pirmosios rungtynių dalies pirmavę kelmiškiai šį kartą pergalės iš rankų jau nepaleido, o iškovoję tris taškus į paskutinę vietą turnyro lentelėje nustūmė būtent „Taurą“. Tauragiškiams tai buvo jau ketvirtasis pralaimėjimas iš eilės, todėl galima teigti, kad po šio pralaimėjimo „Tauras“ įklimpo į dar didesnį nesėkmių liūną, iš kurio sunku bus išbristi ir tryliktajame ture, kuriame tauragiškių laukia kova išvykoje su „Šilute“. „Taurui“ greitai reikės surasti naują sėkmės receptą.

„Lokomotyvo“ puolamoji artilerija. Po dviejų nesėkmingai susiklosčiusių turų, Radviliškio „Lokomotyvo“ futbolininkai puolimo jėgą pademonstravo Telšiuose ir net 5:0 įveikė vietos „Džiugą“. Šių rungtynių intriga išblėso jau pirmajame kėlinyje, kuriame šeimininkų vartus radviliškiečių siųstas kamuolys skrodė net keturis kartus. Po dviejų pralaimėjimų iš eilės, radviliškiečiai vėl sugrįžo į pergalių kelią, o „Džiugui“ tai buvo jau trečiasis kluptelėjimas per pastaruosius tris turus bei trečiasis turas iš eilės, kuriame telšiškiai nepelnė nei vieno įvarčio. Kitame ture „Džiugo“ laukia ne ką lengvesnė kova – išvyka į Vilnių ir mačas su „Žalgiriu B“.

Penktoji pergalė iš eilės. Kėdainių „Nevėžis“ ir toliau tęsia savo pergalingą žygį. Išvykoje 3:0 įveikę Pakruojo „Kruojos-2“ ekipą, kėdainiškiai pergalę šventė jau penktą kartą iš eilės ir toliau tvirtai žengia turnyro lentelės viršuje. Pakruojo futbolininkai per pastaruosius du turus buksuoja tiek puolime, tiek ir gynyboje. Į savo vartus praleisti net devyni įvarčiai, o varžovai nenubausti nei karto. Pelnytų ir praleistų įvarčių santykis tikrai neturėtų tenkinti „Kruojos-2“ ekipos žaidėjų bei trenerių, todėl pakruojiškiai turėtų tikėtis, kad kova tryliktajame ture su „Auska“ jiems bus sėkmingesnė.

„Auksinis“ įvartis ir lygiosios. Po antrojo kėlinio pradžioje pelnyto Simono Babiliaus įvarčio „Šilutė“ ilgą laiką galėjo jaustis rami pirmaudama rezultatu 1:0, tačiau ramybė buvo nutraukta paskutinę pridėto laiko minutę. Nelauktas ir netikėtas Dovydo Švitos pasiųstas kamuolys tiksliai skrodė šilutiškių vartų tinklą, o „Minija“ taip pratęsė lygiųjų seriją – 1:1. Kretingiškiams tai buvo trečiasis mačas iš eilės pasibaigęs lygiosiomis. Tiesa, šios lygiosios prie prizininkų trejeto norinčiai būti „Šilutei“ nebuvo itin palankios – šilutiškiai po šio turo smuktelėjo į aštuntą poziciją.

Galingas šuolis iš lentelės dugno. „Panevėžio“ ekipa dideliais žingsniai šuoliuoja į turnyro lentelės viršų. Su „minusiniu“ bagažu sezoną pradėję panevėžiečiai šiuo metu yra įsitvirtinę septintoje pozicijoje, o paskutiniuosius keturis turus savo gerbėjus džiugino pergalėmis. Dvyliktajame ture panevėžiečiai išvykoje 5:2 pranoko MRU vienuolikę ir nepaliko varžovams jokių šansų. MRU ekipa ir toliau žygiuoja be pergalių. Paskutinį pergalės skonį septintajame ture patyrę vilniečiai nebėra panašūs į tą komanda, kuri sezono pradžioje skynė pergales. Tryliktame ture sostinės komanda galės namuose reabilituotis prieš „Miniją“ ir mėginti vėl susigrąžinti sėkmę į savo pusę.