Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: XIII (13) turas:

2014 Geg 11 14:15

keista, kad Andželkovičius nelošia pastoviai. Tik išėjo į aikštę iš kart pasiukai vienu lietimu. O šiaip nežinau. Sūduva tai suprantu be atraminio saugo žaidžia, kairėje kiauras gynėjas tai jie 3 golus prasileisti gali, bet kaip Trakai tiek golų prisirinko tai sunku suprasti.
Faktas kad visa trakų komanda per aukštai žaidė ir įmušę įvartį nesugebėjo persirikiuoti į gynybines pozicijas
Kaip sakoma, rungtynes pralošia treneris. Jankauskas nesugebėjo suvaldyti komandos dukart pirmaujant. Ne viską išmoko iš JM :)
visi keturi įvarčiai sūduvos po kontro atakų ir visus mušo esant lygiam arba minusiniam rezultatui.

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: XIII (13) turas:

2014 Geg 11 14:26

keista, kad Andželkovičius nelošia pastoviai. Tik išėjo į aikštę iš kart pasiukai vienu lietimu. O šiaip nežinau. Sūduva tai suprantu be atraminio saugo žaidžia, kairėje kiauras gynėjas tai jie 3 golus prasileisti gali, bet kaip Trakai tiek golų prisirinko tai sunku suprasti.
Faktas kad visa trakų komanda per aukštai žaidė ir įmušę įvartį nesugebėjo persirikiuoti į gynybines pozicijas
nu jei būtum matęs, kaip anas sezono pradžioje lošė, tai nieko tame keisto nematytum...

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: XIII (13) turas:

2014 Geg 11 16:00

O tai kas gerai žaidė sezono pradžioje už sūduvą?

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: XIII (13) turas:

2014 Geg 11 16:15

O tai kas gerai žaidė sezono pradžioje už sūduvą?
na bent jau sūduvos gerbėjų nuomonė, andelkovičius išskirtinai blogai už ką ir buvo pasodintas...

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: XIII (13) turas:

2014 Geg 11 18:33

ten pas juos treneris mokosi :)
nežinau kaip kitaip paaiškinti tokį pasiruošimą sezonui kai jam prasidėjus nėra aišku kas kokioje pozicijoje gali žaisti :)
paprastai būna, kad būtent sezono pradžioje žaidžia pastoviai tie patys žaidėjai ir sezono metu kažkas yra nukonkuruojamas, sutraumuojamas, nuperkamas ir panašiai. O pas Sūduvą atrodo atvirkščiai.

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: XIII (13) turas:

2014 Geg 11 18:42

ten pas juos treneris mokosi :)
nežinau kaip kitaip paaiškinti tokį pasiruošimą sezonui kai jam prasidėjus nėra aišku kas kokioje pozicijoje gali žaisti :)
paprastai būna, kad būtent sezono pradžioje žaidžia pastoviai tie patys žaidėjai ir sezono metu kažkas yra nukonkuruojamas, sutraumuojamas, nuperkamas ir panašiai. O pas Sūduvą atrodo atvirkščiai.
čia paprastai taip gal kažkur ir būna, Lietuvoje čia greičiau įprasta, kad likus savaitei iki registracijos pabaigos dar neaišku kokie žaidėjai atvyks, jau neklabant apie jų ten kažkokias pozicijas, ypač kai tos komandos beveik prieš kiekvieną sezoną praktiškai iš naujo surenkamos...

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: XIII (13) turas:

2014 Geg 11 18:53

ten pas juos treneris mokosi :)
nežinau kaip kitaip paaiškinti tokį pasiruošimą sezonui kai jam prasidėjus nėra aišku kas kokioje pozicijoje gali žaisti :)
paprastai būna, kad būtent sezono pradžioje žaidžia pastoviai tie patys žaidėjai ir sezono metu kažkas yra nukonkuruojamas, sutraumuojamas, nuperkamas ir panašiai. O pas Sūduvą atrodo atvirkščiai.
čia paprastai taip gal kažkur ir būna, Lietuvoje čia greičiau įprasta, kad likus savaitei iki registracijos pabaigos dar neaišku kokie žaidėjai atvyks, jau neklabant apie jų ten kažkokias pozicijas, ypač kai tos komandos beveik prieš kiekvieną sezoną praktiškai iš naujo surenkamos...
Nori pasakyti Lietuvoje ne taip?
Pernai Žalgiris ne tik, kad sezono pradėjo aiškiu 11tuku, bet ir pabaigė beveik nepakitusi. Tik Leliūga įsitvirtino ir Seržas pakeitė Wilką.
Atlantas kai pradėjo sezoną visi sakė, kad va neturi suoliuko išvis. Bet bėgant sezonui pasijungė, įsidrasino jaunimas. Bet sudėtis pagrindinė buvo aiški jau pavasaryje.
Ir taip su visomis komandomis kurios ruošiasi sezonui.. praktiškai bet kuris gerbėjas galėtų išvardinti smogiamąjį 11tuką ir dar pora žaidėjų kurie bus ant pakeitimo.

o tas bardakas kuris sezono pradžioje vyko Sūduvoje tai aš kažką panašaus pirmą kartą mačiau.

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: XIII (13) turas:

2014 Geg 11 19:11

aga išvardink man granito, trakų ar tarkim bangos tą smogiamąjį 11tuką, tas pats atlantas kaitalioja žaidėjus pakankamai daug (aišku gal labiau dėl traumų)

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: XIII (13) turas:

2014 Geg 11 19:50

aga išvardink man granito, trakų ar tarkim bangos tą smogiamąjį 11tuką, tas pats atlantas kaitalioja žaidėjus pakankamai daug (aišku gal labiau dėl traumų)
Ai, ai, ai, kaip pro šalį. Stabiliausią daugiausiai žaidžiančių sudėtį turi Kruoja (11239 minutės iš 12870 galimų), toliau Trakai, Banga, Žalgiris, Šiauliai, Ekranas, Granitas, Sūduva, Atlantas ir Dainava (9486).

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: XIII (13) turas:

2014 Geg 11 19:58

aga išvardink man granito, trakų ar tarkim bangos tą smogiamąjį 11tuką, tas pats atlantas kaitalioja žaidėjus pakankamai daug (aišku gal labiau dėl traumų)
Granitas su Trakais yra naujokai. todėl natūralu, kad jie ieškojimų kelyje.. ar jau Sūduva taip nusivažiavo, kad ją dedi į tą pačią lentyną kaip ir lygos naujokus.
Bangą tai, manau, išvardinčiau. bėda ta, kad tai man viena neįdomiausių komandų Lietuvoje.

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: XIII (13) turas:

2014 Geg 11 20:07

aga išvardink man granito, trakų ar tarkim bangos tą smogiamąjį 11tuką, tas pats atlantas kaitalioja žaidėjus pakankamai daug (aišku gal labiau dėl traumų)
Granitas su Trakais yra naujokai. todėl natūralu, kad jie ieškojimų kelyje.. ar jau Sūduva taip nusivažiavo, kad ją dedi į tą pačią lentyną kaip ir lygos naujokus.
Bangą tai, manau, išvardinčiau. bėda ta, kad tai man viena neįdomiausių komandų Lietuvoje.
tai čia ne dėl nusivažiavimų reikia žiūrėt, kiek komandos pasikeitė, pas sūdųvą naujokų pakankamai daug...

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: XIII (13) turas:

2014 Geg 11 20:09

aga išvardink man granito, trakų ar tarkim bangos tą smogiamąjį 11tuką, tas pats atlantas kaitalioja žaidėjus pakankamai daug (aišku gal labiau dėl traumų)
Ai, ai, ai, kaip pro šalį. Stabiliausią daugiausiai žaidžiančių sudėtį turi Kruoja (11239 minutės iš 12870 galimų), toliau Trakai, Banga, Žalgiris, Šiauliai, Ekranas, Granitas, Sūduva, Atlantas ir Dainava (9486).
na kas iš tų bangos tarkim minučių, jei koks urbaitis sugebėjo jau keturiose pozicijoje palošti, ruskichas ir gi perkeliavo per visą saugų liniją...

Tobex
Pranešimai: 10884
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

Re: XIII (13) turas:

2014 Geg 11 20:22

aga išvardink man granito, trakų ar tarkim bangos tą smogiamąjį 11tuką, tas pats atlantas kaitalioja žaidėjus pakankamai daug (aišku gal labiau dėl traumų)
Granitas su Trakais yra naujokai. todėl natūralu, kad jie ieškojimų kelyje.. ar jau Sūduva taip nusivažiavo, kad ją dedi į tą pačią lentyną kaip ir lygos naujokus.
Bangą tai, manau, išvardinčiau. bėda ta, kad tai man viena neįdomiausių komandų Lietuvoje.
tai čia ne dėl nusivažiavimų reikia žiūrėt, kiek komandos pasikeitė, pas sūdųvą naujokų pakankamai daug...
kaip galima Sūduvą lyginti su Trakais ir Granitu.
Sūduva: tas pats treneris, komanda prarado tik du startinės sudėties žaidėjus lyginant su pernai metų pabaiga. Pernai ketvirti. Naujokus patys pirmi pristatė. Stovykla Kipre.
Trakai: nauja lyga, naujas treneris, naujas miestas, naujokus surinko tik tada kai jau kitur transferų langai užsidarę buvo.
Granitas irgi panašiai kaip Trakai, tik į kitą miestą nesikraustė ir žaidžiančio trenerio nekeitė.

Šiaip įdomu su tavimi diskutuoti. Atrodo apie akivaizdų dalyką šnekam, bet savo nuomonės nekeiti.
Dainava irgi buvai įsitikinęs, kad po poros turų jau bus konkurencinga. Stebėtinas optimizmas, žinant, kad net aprangų neturėjo sezono pradžioje :D

šiaip
Pranešimai: 3829
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

Re: XIII (13) turas:

2014 Geg 11 20:45

na kas iš tų bangos tarkim minučių, jei koks urbaitis sugebėjo jau keturiose pozicijoje palošti, ruskichas ir gi perkeliavo per visą saugų liniją...
Jei tokius kriterijus kelsi, tai čia tik vartininkai yra stabilūs bet kurioj komandoj :)
Esmė yra tokia, kad Bangoje, Trakuose ir Kruojoje kur kas legviau nuspėti aikštėje pasirodysiantį vienuoliktuką nei, pavyzdžiui, kas išbėgs pas Žalgirį.

karys
Pranešimai: 9153
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

Re: XIII (13) turas:

2014 Geg 11 20:55

kurioje aš čia tau vietoje buvau dėl dainavos įsitikinęs? į sūduvą atėjo vaskela, andelkovičius, russo, kovačevius, činikas ir grigaravičius, bet jau sprendžiant pagal tai kaip kalbėjo gvildys dauguma jų visiškai ne jo pageidavimu, ir va sulipdyk tu tą komandą, kad ir naujokus pabandyt, kurie bent ant popieriaus kažkieks stipresni už senbuvius ir, kad senųjų nenuskriaust, tai va pirmoje sezono dalyje buvo bandoma pseudo stipresnius naujokus leisti, po to kai pamatė kad nekas gaunasi ir stabilizavosi tas žaidimas, beje praeitame sezone sūduva kažkokiu stabiliu žaidimu irgi nelabai pasižymėjo, taip jau gaunasi, kai viskas labiau charakteriu, o ne taktika paremta, bent mano nuomone...

Grįžti į