Birželio 9 d. (antradienis)

Žalgiris B (Vilnius) - Džiugas (Telšiai) 3:0 (1:0)
LFF stadionas, 80 žiūrovų
Teisėjas - S. Melnikovas (Vilnius)
Įvarčiai: 44 min. J. Momkus, 60 min. H. Šidlauskas, 70 min. (iš 11 m baudinio) D. Romanovskij (Žalgiris B)
Įspėti: 39 min. K. Jankauskas, 63 min. T. Vyšniauskas (Džiugas)

...

Re: XIII (13) turas:

2015 Bir 10 11:29

Birželio 10 d. (trečiadienis)

109) 19:00 Trakai-2 (Trakai) - Panevėžys (Panevėžys), atkelta iš 06 13

112) 20:00 MRU (Vilnius) - Minija (Kretinga)

***

Birželio 11 d. (ketvirtadienis)

114) 19:00 Kaunas (Kaunas) - Šilas (Kazlų Rūda)

***

Birželio 13 d. (šeštadienis)

111) 13:00 Kražantė (Kelmė) - Banga (Gargždai)

116) 13:00 Lokomotyvas (Radviliškis) - Nevėžis (Kėdainiai)

115) 15:00 Lietava (Jonava) - Palanga (Palanga)

110) 17:00 Kruoja-2 (Pakruojis) - Auska (Alytus)

117) 17:00 Šilutė (Šilutė) - Tauras (Tauragė)

...

2015 Bir 10 11:31

ŽALGIRIS B 3 - 0 DŽIUGAS

LFF Pirmos lygos tryliktąjį turą pergale pradėjo Vilniaus „Žalgirio B“ vienuolikė, kuri namuose rezultatu 3:0 (1:0) pranoko Telšių „Džiugo“ komandą.

Pirmajame kėlinyje iniciatyva daugiau priklauso vilniečiams, o „Džiugo“ futbolininkams sekėsi sunkiau išlaikyti kamuolį. „Žalgirio B“ futbolininkai pirmoje rungtynių dalyje bandė sukurti ne vieną sėkmingą ataką, tačiau telšiškiai kibiai dirbo gynyboje ir sėkmingai savo vartus apsaugodavo nuo vilniečių išpuolių. Pirmajame kėlinyje „Džiugo“ futbolininkai turėjo galimybių atakuoti žalgiriečių vartus, tačiau itin pavojingų progų svečiams sukurti nepavyko. 42-ąją minutę „Džiugas“ turėjo galimybę išsiveržti į priekį, kuomet prieš žalgiriečių vartus atsidūręs Augustas Warrenas pasiuntė kamuolį į vartus, bet smūgis nebuvo tikslus. Tačiau jau kitoje atakoje buvo pasiektas pirmasis šių rungtynių įvartis. Greitą ataką surengę vilniečiai, vedini Juliaus Momkaus, ataką baigė tiksliu smūgiu į telšiškių vartus ir leido „Žalgiriui B“ išsiveržti į priekį ir po pirmosios rungtynių dalies pirmauti rezultatu 1:0.

Antrajame kėlinyje šeimininkai ir toliau demonstravo savo panašumą bei diktavo rungtynių tempą. Sužaidus antrajame kėlinyje kiek daugiau nei penkiolika minučių, perdavimą link „Džiugo“ vartų atliko Danielis Romanovskis, o kilus sujudimui prie telšiškių vartų, Haroldas Šidlauskas pasiuntė kamuolį į svečių vartus ir leido „Žalgiriui B“ padidinti savo pranašumą – 2:0. Prabėgus dar penkioms minutėms, šeimininkai po paskirto 11 metrų baudinio turėjo dar vieną galimybę padidinti savo persvarą. Smūgį šaltakraujiškai realizavo D.Romanovskis ir „Žalgiris B“ įgavo jau sunkiai panaikinamą pranašumą – 3:0. Per likusį laiką telšiškiams sukurti pavojingų progų nebepavyko, o iniciatyvą iki rungtynių pabaigos išlaikę „Žalgirio B“ futbolininkai iškovojo įtikinamą pergalę – 3:0.

...

2015 Bir 11 10:24

„Panevėžys“ – „Trakai-2“ 2:3 (1:1)

Aukštaitijos stadionas: 500 žiūrovų

Įvarčiai: 5 min. Povilas Lukšys (1:0), 33 min. Ronald Solomin (1:1), 47 min. Rokas Masenzovas (1:2), 64 min. Martynas Vasiliauskas (2:2), 66 min. Ernestas Mininas (2:3).

Įspėjimai: 77 min. Povilas Malinauskas – geltona kortelė („Trakai-2“), 87 min. Vaidas Kavaliauskas – geltona kortelė („Panevėžys“).

***

Ricerių dubleriai nukalė panevėžiokus

LFF Pirmos lygos tryliktajame ture pergalę išvykoje šventė „Trakų-2“ ekipa, kuri rezultatu 3:2 (1:1) įveikė „Panevėžį“.

Pirmajame kėlinyje įvarčio laukti ilgai nereikėjo. Sužaidus vos penkias minutes namuose žaidžiantys panevėžiečiai, vedami Povilo Lukšio, surengė sėkmingą ataką ir taikliu smūgiu išsiveržė į priekį – 1:0. „Trakams-2“ sėkmingas atakas sekėsi rengti sunkiai. Vienintelė pavojingą progą buvo surengęs svečių lyderis Povilas Malinauskas, tačiau jo aštrus smūgis nebuvo tikslus. Pirmoje rungtynių dalyje „Panevėžys“ demonstravo kibią gynybą ir lengvai varžovų prie savo vartų nebuvo linkę prisileisti. 32-ąją rungtynių minutę trakiškiams pavyko surengti greitą ataką ir pagaliau pralaužti panevėžiečių gynybos ledus. Atakos smaigalyje atsidūręs Ronaldas Solominas tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir leido „Trakams-2“ išlyginti rezultatą – 1:1. Per likusį kėlinio laiką ekipos sėkmingų atakų prie varžovų vartų nebesurengė ir prieš ilgąją pertrauką vyravo lygybė – 1:1.

Antrajame kėlinyje iniciatyvą perėmė svečiai. Vos tik prasidėjus antrajai rungtynių daliai, 47-ąją minutę trakiškius į priekį išvedė Rokas Masenzovas – 2:1. Atkakliai puolime ir toliau dirbo panevėžiečiai, o jų kovingumas davė vaisių. 64-ąją minutę sėkmingą ataką surengė šeimininkai, o Martynas Vasiliauskas tiksliu smūgiu „Panevėžiui“ rezultatą leido išlyginti – 2:2. Prabėgus vos porai minučių, trakiškiai ir vėl pademonstravo jėgą puolime. Tikslų smūgį į vartus pasiuntė Ernestas Mininas ir ne tik išvedė savo komandą į priekį, bet kaip vėliau paaiškėjo, nusprendė ir šių rungtynių baigtį – 3:2. Per likusį mačo laiką panevėžiečiai rezultato nebeišlygino, o svečiai savo persvaros padidinti taip pat nesugebėjo. Galutinis rungtynių švilpukas skelbė „Trakų-2“ pergalę rezultatu 3:2.

...

2015 Bir 11 10:34

Vilniaus MRU – Kretingos „Minija“ 1:1 (0:0)

LFF stadionas: 62 žiūrovai

Įvarčiai: 71 min. Liutauras Rimkus (0:1), 90 + 2 min. Tadas Švaikevičius (1:1).

Įspėjimai: 29 min. Jevgenijs Koršakovs – geltona kortelė („Minija“), 56 min. Villi Grigaitis – geltona kortelė („Minija“).

***

MRU per pridėtą laiką išsigelbėjo mače su „Minija“

LFF Pirmos lygos tryliktajame ture mačas tarp Vilniaus MRU ir Kretingos „Minijos“ sostinėje baigėsi taikiu rezultatu – 1:1.
Po pirmojo kėlinio priekyje buvo svečiai iš Kretingos – 1:0.
:D [nusipezėta] :P

Pirmajame kėlinyje abiems ekipoms sėkmingas atakas prie varžovų kartų sukurti sekėsi sunkiai. Nors ekipos turėjo galimybę išsiveržti į priekį, tačiau pademonstruota kieta gynyba lėmė, kad po pirmųjų keturiasdešimt penkių minučių įvarčių pelnyta nebuvo – 0:0.

Antrajame kėlinyje iniciatyva buvo MRU komandos pusėje, tačiau kretingiškiai rado spragų šeimininkų gynyboje ir 71-ąją minutę išsiveržė į priekį. Įvarčio autoriumi tapo Liutauras Rimkus, po kurio smūgio „Minija“ buvo priekyje – 1:0. Tačiau net ir atsilikinėdami vilniečiai optimizmo neprarado. 92-ąją minutę MRU ekipa atliko kampinį, tačiau nei vienas iš komandos draugų tinkamai nesureagavo ir kamuolys nuriedėjo į kitą pusę. Pirmasis prie kamuolio suskubo Erikas Grigaitis, kuris atliko perdavimą Tadui Švaikevičiui, o pastarasis pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rungtynių rezultatą – 1:1. Nors per pridėtą rungtynių laiką šeimininkai dar turėjo progų išsiveržti į priekį, tačiau atakos baigėsi nesėkmingai. Pasibaigus rungtynių laikui rezultatas buvo lygus – 1:1.

...

2015 Bir 11 10:54

futbolas.lt
1 val. ·
Pašto dėžutėje šįryt radau klausimą: "Gal galit sužinoti, kodėl rungtynės tarp MRU ir Minijos prasidėjo 10 minučių vėliau?"

CEZIS
Pranešimai: 1582
Užsiregistravo: 2011 Kov 15 14:55
Palaikoma komanda: LFF kontora
Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

2015 Bir 12 10:27

FBK „Kaunas“ – Kazlų Rūdos „Šilas“ 1:4 (0:1)

S.Dariaus ir S.Girėno stadionas: 170 žiūrovų

Įvarčiai: 33 min. Evaldas Grigaitis (0:1), 49 min. Lukas Turauskas (1:1), 53 min. Darius Cibulskas (1:2), 69 min. Gytis Urba (1:3), 77 min. Andrius Urbšys (1:4).

Įspėjimai: 13 min. Renaldas Stankevičius – geltona kortelė („Šilas“), 17 min. Paulius Giedraitis – geltona kortelė (FBK „Kaunas“).

***

„Šilo“ sąskaitoje – įtikinama pergalė laikinojoje sostinėje

LFF Pirmos lygos tryliktajame ture pergalę svečiuose iškovojo Kazlų Rūdos „Šilo“ ekipa, kuri rezultatu 4:1 (1:0) pranoko Kauno FBK „Kauną“.

Pirmajame kėlinyje abiems ekipos sunkiai sekėsi realizuoti susikurtas progas, tačiau atkakliai prie varžovų vartų brovęsis „Šilas“ pirmieji sugebėjo sukurti ir realizuoti tikslią ataką. Tikslų smūgį 33-ąją rungtynių minutę į kauniečių vartus atliko Evaldas Grigaitis ir leido „Šilui“ išsiveržti į priekį – 1:0. Per likusį kėlinio laiką daugiau įvarčių išvysti nepavyko ir po pirmosios rungtynių dalies priekyje buvo svečiai – 1:0.

Antrajame kėlinyje kauniečių gynyba šlubavo, o tuo puikiai pasinaudojo „Šilo“ futbolininkai. FBK „Kauno“ gretose rungtynės nebuvo pačios geriausios vartininkui Nemanja Bjelanui, kuris sėkmingai neapsaugojo savo komandos vartų. Visgi, 49-ąją minutė šeimininkams pavyko surengti sėkmingą ataką ir išlyginti rezultatą. FBK „Kauno“ gretose pasižymėjo Lukas Turauskas – 1:1. Tačiau per likusį laiką „Šilas“ antrajame kėlinyje sužaidė kiečiau aikštės kraštuose ir tai tapo prielaida pralaužti Kauno barikadas. 53-ąją minutę Evaldas Raginis atliko tolimą baudos smūgį, o kauniečių vartininkas kamuolį pasiuntė tiesiai į Darių Cibulską, kuriam beliko tik kamuolį pasiųsti į vartus ir išvesti „Šilo“ ekipą į priekį – 2:1. 69-ąją minutę svečiams pavyko suorganizuoti dar vieną sėkmingą ataką ir padidinti persvarą. Ataką sėkmingai užbaigė Gytis Urba ir „Šilo“ pranašumas išaugo – 3:1. Tuo Kazlų Rūdos ekipos įvarčių šou nesibaigė. 77-ąją minutę dar vieną tikslų smūgį į kauniečių vartus pasiuntė Andrius Urbšys ir leido „Šilui“ pirmauti jau labiau nei įtikinamu rezultatu – 4:1. Per likusį rungtynių laiką FBK „Kaunui“ persvaros sumažinti jau nebepavyko, o „Šilas“ šventė įtikinamą pergalę rezultatu 4:1.

2015 Bir 12 11:44

O tas švedas treneriukas dar treniruoja Trakų dublerius? Po rungtynių su Panevėžiu jau kitas treneris interviu davė. Aišku tai nieko nereiškia, bet kažkaip su juo prasti rezultatai buvo, tai gal kažkas pasikeitė

T.Markevičiaus vedamas „Nevėžis“ nepaliko šansų „Lokomotyvui“

LFF Pirmos lygos tryliktajame ture triuškinančią pergalę iškovojo Kėdainių „Nevėžis“, kuris svečiuose rezultatu 6:1 (2:0) pranoko Radviliškio „Lokomotyvą“.

Jau nuo pat rungtynių pradžios puolime aktyviau žaidė kėdainiškiai, o 14-ąją minutę pirmąjį „Nevėžio“ įvartį pelnė Gajus Kulbis ir išvedė svečius į priekį – 1:0. Sužaidus dar maždaug penkiolika minučių, Kėdainių ekipa surengė dar vieną pavojingą ataką prie „Lokomotyvo“ vartų, o antrąjį komandos įvartį pelnęs Tadas Markevičius leido „Nevėžiui“ pirmauti jau dvigubai – 2:0. Per likusį laiką radviliškiečiams sušvelninti atsilikimo nepavyko, o „Nevėžis“ po pirmosios rungtynių dalies pirmavo įtikinamai – 2:0.

Antroje rungtynių dalyje ir toliau sėkmingiau rungtyniavo svečiai. 50-ąją minutę atakos smaigalyje atsidūręs Rokas Mikuckis dar kartą padidino „Nevėžio“ persvarą – 3:0. 65-ąją minutę T.Markevičius pasiekė dublį – dar kartą sėkmingai pasiuntė kamuolį į „Lokomotyvo“ vartus ir pirmavo jau daugiau nei įtikinamu rezultatu – 4:0. Po šio įvarčio emocijų nesutramdė „Lokomotyvo“ žaidėjas Edvinas Mučinis, kuris už ginčus ir netinkamą elgesį su teisėju buvo nubaustas raudona kortele ir pašalintas iš aikštės. Per likusį laiką ir toliau tęsėsi „Nevėžio“ įvarčių šou. 70-ąją minutę „Lokomotyvą“ nubaudė Evaldas Kugys (5:0), o 83-ąją minutę savo trečiąjį įvartį pelnė T.Markevičius ir „Nevėžis“ pirmavo jau triuškinančiu rezultatu – 6:0. 89-ąją minutę paguodos įvartį pavyko pelnyti Mariui Ligeikai ir šiek tiek sušvelninti „Lokomotyvo“ atsilikimą, tačiau nepaisant to, įtikinamą pergalę šventė „Nevėžis“ – 6:1.

***

Radviliškio „Lokomotyvas“ – Kėdainių „Nevėžis“ 1:6 (0:2)
Radviliškio miesto stadionas: 130 žiūrovų

Įvarčiai: 14 min. Gajus Kulbis (0:1), 29 min. Tadas Markevičius (0:2), 50 min. Rokas Mikuckis (0:3), 65 min. Tadas Markevičius (0:4), 70 min. Evaldas Kugys (0:5), 83 min. Tadas Markevičius (0:6), 89 min. Marius Ligeika (1:6).

Įspėjimai: 24 min. Martynas Šležys – geltona kortelė („Nevėžis“), 35 min. Marijus Rimas – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 59 min. Justas Gulbinas – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 65 min. Edvinas Mučinis – raudona kortelė („Lokomotyvas“).

***

LFF Pirmos lygos tryliktajame ture susitikimas Kelmėje tarp vietos „Kražantės“ ir Gargždų „Bangos“ baigėsi taikiai – 0:0 (0:0).

Pirmajame kėlinyje abiems komandoms pulti sekėsi sunkiai ir realizuoti atakas. Nors tiek kelmiškiai, tiek ir svečiai iš Gargždų turėjo progų pelnyti įvarčius ir išsiveržti į priekį, tačiau vartų sargai dirbo be priekaištų ir įvarčių per pirmąją rungtynių dalį pelnyta nebuvo – 0:0.

Antrajame kėlinyje žaidimas buvo panašus. Abiejų komandų pusėse ir toliau dominavo gynyba, o atakų sėkmingais smūgiais pabaigti nepavykdavo. Per visą antrąją rungtynių dalį ekipos taip ir nesuorganizavo tikslių atakų prie varžovų vartų ir baigė rungtynes be įvarčių taikiu rezultatu – 0:0.

Rungtynių statistika

Kelmės „Kražantė“ – Gargždų „Banga“ 0:0 (0:0)

Kelmės miesto stadionas: 80 žiūrovų

Įspėjimai: 31 min. Karolis Urbaitis – geltona kortelė („Banga“), 41 min. Sigitas Urbys – geltona kortelė („Banga“), 53 min. Andrius Viktoravičius – geltona kortelė („Kražantė“).

Vytis Snarskis
Tryliktajame LFF Pirmos lygos ture Jonavoje vykęs susitikimas tarp „Lietavos“ ir „Palangos“ vienuolikių baigėsi be įvarčių taikiu rezultatu – 0:0 (0:0).

Pirmajame kėlinyje abi komandos turėjo šansų pelnyti įvarčius, tačiau sėkmingai progų realizuoti nepavyko. Kibią gynybą pademonstravusios ekipos pirmoje rungtynių dalyje susirinkusių žiūrovų įvarčiais nepradžiugino ir prieš ilgąją pertrauką išsiskyrė taikiai – 0:0.

Prasidėjus antrajam kėliniui, 47-ąją minutę, Eisvinas Utyra turėjo puikią progą į priekį išvesti „Lietavą“, tačiau kamuolys vartų tinklo neskrodė. Antroje rungtynių dalyje aktyviau žaisti puolime pradėjo šeimininkai, tačiau įvarčio įmušti į „Palangos“ vartus vis tiek nepavykdavo. 55-ąją minutę puikią galimybę pasižymėti turėjo palangiškiai, tačiau puikiai vartuose žaidė „Lietavos“ vartininkas Laurynas Vertelis, kuris jonaviškius gelbėjo ne tiek nuo šios, bet ir nuo kitų palangiškių pavojingų progų. Antrajame kėlinyje aukštesnę pavarą įjungė ir „Palanga“ bei turėjo ne vieną gerą progą realizuoti įvartį, tačiau „Lietavos“ vartų sargas dirbo užtikrintai. Antroje dalyje komandos taip ir nepralaužė priešininkų gynybos bei rungtynes baigė be įvarčių lygiu rezultatu – 0:0.

***

Jonavos „Lietava“ –„Palanga“ 0:0 (0:0)
Jonavos miesto stadionas: 300 žiūrovų

Įspėjimai: 10 min. Artūras Rocys – geltona kortelė („Lietava“), 13 min. Marius Stonkus – geltona kortelė („Palanga“), 35 min. Benas Spietinis – geltona kortelė („Lietava“), 65 min. Mantas Perepliotovas – geltona kortelė („Palanga“), 68 min. Arnas Gabulas – geltona kortelė („Lietava“), 81 min. Mikas Kura – geltona kortelė („Palanga“), 90 min. Julius Kasparavičius – geltona kortelė („Palanga“).

Rokas Petrevičius
LFF Pirmos lygos tryliktajame ture triuškinančią pergalę iškovojo „Šilutė“, kuri namuose rezultatu 6:1 (3:0) nepasigailėjo Tauragės „Tauro“ komandos.

Nuo pat pirmųjų minučių šilutiškiai aktyviai žaidė puolime ir jau 19-ąją minutę pirmą kartą pasižymėjo šiame susitikime. Atakos smaigalyje atsidūręs Simonas Babilius pasiuntė tiksliai kamuolį į vartus ir leido „Šilutei“ išsiveržti į priekį – 1:0. Maždaug po penkių minučių prabilo ir „Šilutės“ lyderis Maksimas Lukaševičius, kuris padvigubino savo komandos pranašumą – 2:0. Besibaigiant pirmajai rungtynių daliai, M.Lukaševičius varžovus nubaudė ir dar kartą, o prieš ilgąją pertrauką „Šilutė“ įtikinamai pirmavo – 3:0.

Antrajame kėlinyje ir toliau varžovams nesisekė stabdyti įsismarkavusio šilutiškių lyderio. 52-ąją minutę M.Lukaševičius surengė dar vieną tikslią ataką ir pelnė trečiąjį savo įvartį – 4:0. Futbolininkas ir toliau nesustojo. Dar du tikslius smūgius M.Lukaševičius atliko 63-ąją ir 70-ąją minutėmis bei leido „Šilutei“ pirmauti jau triuškinančiu rezultatu – 6:0. Šilutės komandos puolėjas tapo pirmuoju žaidėju, kuris šiame sezone per mačą pelnė penkis įvarčius. 90-ąją minutę „Taurui“ pavyko pelnyti paguodos įvartį, kurio autoriumi tapo Vidmantas Gudjonis – 6:1. Galutinis teisėjo švilpukas skelbė įtikinamą „Šilutės“ pergalę – 6:1.

***

„Šilutė“ – Tauragės „Tauras“ 6:1 (3:0)

Šilutės miesto stadionas: 150 žiūrovų

Įvarčiai: 19 min. Simonas Babilius (1:0), 24 min. Maksim Lukashevich (2:0), 45 min. Maksim Lukashevich (3:0), 52 min. Maksim Lukashevich (4:0), 63 min. Maksim Lukashevich (5:0), 70 min. Maksim Lukashevich (6:0), 90 min. Vidmantas Gudjonis (6:1).

Aldas Kartašovas
LFF Pirmos lygos tryliktajame ture įtikinamą pergalę iškovojo Alytaus „Auska“, kuris svečiuose rezultatu 3:0 (0:0) nugalėjo Pakruojo „Kruojos-2“ klubą.

Pirmajame rungtynių kėlinyje abiejų komandų pusėse dominavo gynyba, o vartų sargai sėkmingai atliko savo darbą ir lengvų įvarčių pelnyti neleido. Nors tiek svečiai, tiek ir šeimininkai turėjo progų išsiveržti į priekį, tačiau kamuolys vartų tinklo neskrodė. Po pirmosios rungtynių dalies komandos žaidė lygiai – 0:0.

Antrajame kėlinyje puolime aktyviau pradėjo žaisti „Auskos“ futbolininkai, kurių kibus žaidimas žaidimas pasiteisino ir 70-ąją minutę buvo pelnytas pirmasis rungtynių įvartis, kurio autoriumi tapo Arnas Valvonis ir išvedė alytiškius į priekį – 1:0. Per likusias dvidešimt minučių „Auska“ sugebėjo pasižymėti ir dar du kartus. 80-ąją minutę svečių pranašumą padvigubino Deividas Kumeta (2:0), o 90-ąją minutę atakos smaigalyje atsidūrė ir galutinį tašką šiame mače padėjo Paulius Golubickas – 3:0.

***

Pakruojo „Kruoja-2“ – Alytaus „Auska“ 0:3 (0:0)

Pakruojo miesto stadionas: 50 žiūrovų

Įvarčiai: 70 min. Arnas Valvonis (0:1), 80 min. Deividas Kumeta (0:2), 90 min. Paulius Golubickas (0:3).

Įspėjimai: 44 min. Tomas Miklinevičius – geltona kortelė („Auska“).

...

2015 Bir 15 16:30

LFF I lygos XIII ture - lyderių permaina ir žaidėjo pentatrikas

LFF I lyga šį savaitgalį sirgalius nudžiugino itin rezultatyviu 13-tu turu. Kėdainių „Nevėžis" (30 taškų) pasinaudojo savo varžovų „Lietavos" (28 tašk.) ir „Palangos" (25 tašk.) lygiosiomis ir užėmė pirmą vietą. Į lyderių trejetą prasibrovė ir Kazlų Rūdos „Šilas" (27 tašk.)

Turo žvaigžde tapo „Šilutės" snaiperis Maksimas Lukaševičius, birželio 13-ąją atlikęs vadinamąjį pentatriką - įmušęs 5 įvarčius į autsaiderių „Tauro" vartus.

Žalgiriečiai vartus išsaugojo „sausus". Praėjusiame ture paskutinę akimirką suklupę ir atidavę laimėjimą šilutiškiams, šįkart žalgiriečiai užtikrintai įsirašė pergalę 3:0 prieš „Džiugo" vienuolikę.

Telšiškiams tai jau ketvirtasis pralaimėjimas iš eilės - per keturias rungtynes praleidę net 11 įvarčių, patys žemaičiai nepelnė nei vieno. Ateinančiame ture „Džiugas" namų aikštelėje jėgas surems su „Kruojos-2" futbolininkais, kurie jau kuris laikas taip pat neatranda kelio į pergales.

Pirmajame kėlinyje įvarčio laukti ilgai nereikėjo. Sužaidus vos 5 minutes namuose žaidžiantys „Trakai-2" nutraukė panevėžiečių 4 pergalių seriją. Panevėžio futbolininkai jau pirmajame kėlinyje suprato, jog varžovas nusiteikęs karingai - įpusėjus rungtynėms rezultatą išlygino Ronaldas Solominas, o antrajame kėlinyje kamuolio kontrolę perėmę trakiškiai neužtruko rezultato persverti sau naudinga linkme.

Ekipos demonstravo atkaklią kovą ir antrajame kėlinyje rezultatas dar kartą buvo išlygintas - 2:2. Vis tik toks rezultatas ekipų netenkino - 66-ąją minutę lemtingą tašką rungtynėse padėjo Ernestas Mininas persvarą sugrąžinęs „Trakams-2".

Paskutinę akimirką išplėštos MRU lygiosios. Vilniaus MRU ir Kretingos „Minija" tryliktajame ture išsiskyrė taikiai. Nepaisant to, jog antrajame kėlinyje aikštelėje dominavo MRU futbolininkai - pirmasis Liutauro Rimkaus taiklus smūgis krito į vilniečių vartus.

Antrajame kėlinyje pirmavusiems ir beveik patikėjusiems savo pergale kretingiškiams, per pridėtą rungtynių laiką, teko gerokai nusivilti - 92-ąją minutę kampinio metu Tadas Švaikevičius kamuolį tiksliai pasiuntė į „Minijos" vartus - 1:1. Tai jau 4 kretingiškių lygiosios paeiliui.

„Šilas" šoktelėjo į lyderių trejetą. Pirmajame kėlinyje FBK „Kauno" ir „Šilo" vyrams įsivažiuoti sekėsi sunkiai, bet Evaldas Grigaitis pirmasis pralaužė ledus ir svečius išvedė į priekį.

Antrajame kėlinyje karingai nusiteikę kauniečiai neilgai trukus rezultatą išlygino, tiesa, neilgam. Į Luko Turausko įvartį buvo atsakyta net trimis „Šilo" taikliais smūgiais, kurie be pasigailėjimo vienas po kito skrodė kauniečių vartus.

6 įvarčiai ir „Nevėžio" 6-ta pergalė iš eilės. Kėdainių „Nevėžio" klubas ir toliau LFF I lygoje išlieka nesustabdomas. Kėdainiškiai svečiuose net 6:1 sutriuškino Radviliškio „Lokomotyvą" ir pasiekė savo rezultatyvumo rekordą. Tadas Markevičius išsiskyrė dubliu bei padejo savo klubui aplenkti buvusius pirmenybių lyderius iš Jonavos.

„Kražantė" nepraleido progos „patampyti nervus". 12-ame ture istorinę pergalę iškovojusi Kelmės „Kražantės" nesustabdė taškų kolekcionavimo. Namuose žaidę kelmiškiai įtikinamai saugojo savo vartus ir neleido pasižymėti šeštą vietą užimantiems gargždiškiams.

Lyderių mūšyje - lygiosios ir „sausi" vartai. Centrinė 13-ojo turo kova vyko šeštadienį Jonavos miesto stadione, kur vietos „Lietava" priėmė svečius iš tolimosios Palangos. Abi komandos pademonstravo kibią gynybą ir tenkinosi lygiosiomis 0:0.

Šios lygiosios „Lietavai" buvo antrosios iš eilės, tad teko užleisti pirmą vietą. „Palangai" lygiosios taip pat nepadėjo pakilti aukščiau - septynios pergalės ir ketvirtoji vieta turnyrinėje lentelėje.

M. Lukaševičius davė penkis. „Šilutės" lyderis Maksimas Lukaševičius mače su Tauragės „Tauru" buvo tiesiog nesustabdomas. 5 įvarčius į varžovų vartus įmušęs puolėjas savo komandai tauragiškius leido sutriuškinti net 6:1.

Pirmos lygos įvarčių rekordą vieneriose rungtynėse pasiekęs baltarusis snaiperių įskaitoje dalinasi sostu su „Panevėžio" futbolininku Povilu Lukšiu. „Taurui" tai buvo penktoji nesėkmė iš eilės, kuri tauragiškiams ir toliau neleidžia pakilti iš turnyrinės lentelės dugno.

Nesėkmingai besitęsianti „Kruojos-2" serija. Tris turus be pergalių žengianti Pakruojo „Kruoja-2" ir tryliktajame ture pergale nepasižymėjo. Alytaus „Auska" po patirto triuškinančio pralaimėjimo, šį kartą mače su „Kruoja-2" sugebėjo reabilituotis.

Antrajame kėlinyje smogiamąją artileriją paleidusi „Auska" 3:0 įveikę Pakruojo vienuolikę ir bent kiek pasigerino padėtį turnyrinėje lentelėje. Alytiškiai kamuoliu dalijosi draugiškai ir įvarčiais leido pasižymėti net trims komandos draugams: Arnui Valvoniui, Deividui Kumetai ir Pauliui Golubickui.