Pranešimai: 10884

XIII turas

2011 Bir 09 18:02

Po atokvėpio dvikova su kaimynais iš Pakruojo

Po trumpos pertraukos A lygos klubai grįžta į stadionus. XIII ture „Šiaulių“ komandos varžovai – artimiausi kaimynai, „Kruojos“ futbolininkai. Čempionato pradžioje šiauliečiai Gargžduose įveikė Pakruojo ekipą 2 : 1, tačiau pergalė buvo pasiekta nebe pastangų. Lengvų rungtynių savo aikštėje nesitiki nei „Šiaulių“ žaidėjai, nei treneris.

Saulius Širmelis: „Susidariusią pertrauką praleidome produktyviai – leidome žaidėjams atsipūsti, pasižiūrėjome ką kiekvieno fizinėse kondicijose reikia pagerinti. Pasirodė, kad nuovargis nėra toks didelis kaip atrodė prieš šia pertrauką, tačiau poilsio reikėjo. Treniruotėse stengėmės sutvirtinti komandinius ryšius, kad žaidėjai kuo geriau suprastų vienas kitą, kad žaidimas būtų ne skubotas, o greitas. Po mėnesio bus dar viena ilgesnė pertrauka, tada treniruotėse laukia dar sunkesnis darbas, kad pasiruošti „restartui“. O šio šeštadienio rungtynės su „Kruoja“ išties laukia nelengvos. Varžovų stipri gynybos linija, o ir visa komanda gerai ginasi, yra praleidę nedaug įvarčių. Susiduria su panašiomis bėdomis, kaip ir mes – ne itin gerai sekasi atakuojant. Pasiekti pergalę, ypač žaidžiant su artimiausiais persekiotojais savo aikštėje, yra labai svarbu.“

Laurynas Rimavičius: „Manau pertrauka, kad ir trumpa, tikrai duos naudos. Atsigavome nuo rungtynių maratono, atlikome testus – trenerių štabas įvertino mūsų fizines kondicijas. Pagal tai buvo skiriamos ir individualios užduotys treniruotėse, buvo keletas ir lengvesniu įdomesnių komandinių treniruočių. Siekiant aukščiausių tikslų, visos rungtynės svarbios, o šį mėnesį laukia tikrai daug įdomių rungtynių. Jei kalbėtume apie artimiausias rungtynes – šeštadienį su „Kruoja“, tai jie dabar mūsų artimiausias persekiotojas. Reikia dėti maksimalias pastangas, kad nuo varžovų atitrūkti, kad nusikratyti bereikalingos įtampos. Manau „Kruoja“ šiais metais mūsų tiesioginiai konkurentai, tai aiškiai matosi ir pasižiūrėjus į turnyrinę lentelę.“