Pranešimai: 8573
Užsiregistravo: 2015 Bal 02 17:57

Re: XIV (14) turas:

2017 Geg 31 22:01

Na nežinau, po praėjusio turo rašiau, kad jeigu Trakai sutriuškins Sūduvą Vasilenko galima bus skelbti turo treneriu. Pagal žaidimą šiandien ramiai galėjo būti tradicinis Trakų 4-1 ir tegu turisi tą titulą jeigu jam jį duos, bet šiandienos situaciją labai neramiai nuteikia prieš Europą, asmeniškai primena praėjusių metų tendencijas.

Atlantas tarsi įstrigęs, neaišku kaip dėl trenerio, bet realiai nelabai matau geros išeitis, kai ar su Žvingilu ar su tuo rusu geresnių rezultatų tikėtis būtų pakankamai optimistiška(nors turbūt labai optimistiška), tuo tarpu taikytis prie naujo trenerio laiko nelabai yra(ir čia net nemąstant apie tai, kad treneris turės įtikti Vaciui ir co, tad sunku tikėtis optimizmo), Sūduvą lyg stengiasi žaisti gal netinkamas žodis gražų, bet efektyvumu paremtą efektyvų futbolą, bet akivaizdžiai neturi tinkamų žaidėjų(puolančiųjų) pasiekti gerų rezultatų ir nelabai girdisi gandų apie kažkieno atvykimą, neskaitant Tomo susigrąžinimo, o tuo tarpu tas Trakų klaidų laukimas tinka A Lygai, bet kiekvieną kartą žiūrint man susidaro įspūdis, kad jie praleis porą į savo vartus ir tada galės laukti kiek norės.

2017 Geg 31 22:12

Na man šiais metais A-lygos komandų žaidimas iš vis kažkoks baisus, chaotiškas, rungtynės dažnai būna negražios, be ugnies, pilna netikslių perdavimų ir kito techninio broko. Na o kalbant apie Sūduvą tai jiems aiškiai reikia naujų dviejų puolėjų, manau taip ir bus šią vasarą.

karys
Pranešimai: 9142
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 08:59
Palaikoma komanda: Žalgiris

2017 Geg 31 22:39

Nesuprantu, negi negali Jonava normalaus vartininko susirast...

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

2017 Geg 31 22:42

Sūduva didelį dėmesi skiria gynybai nepaisant koks rezultatas. Kai jau pralaiminėjo Trakams, tai nesugebėjo užlipti normaliai, ar spaudimo suorganizuoti. Toliau žaidė savo futbolą paremtą masyvia gynyba ir kontraatakomis. Šiaip tas futbolas gero lygio, bet kai pralaimi reikia kažkokio kito varianto.

geriantis
Pranešimai: 1450
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 21:59

2017 Bir 01 08:33

Pasižiūrėjus Jonavos santrauką, tai kyla minčių ar sportradaras nesusidomės šiomis rungtynėmis?

Makenzis

2017 Bir 01 11:36

JONAVA 1 : 2 STUMBRAS

Įvarčiai:
46' Levanas Matčarašvilis
60' Danielis Romanovskis
91' Laurynas Stonkus

14 Turas
Žiūrovai: 340

D. Vencevičius: „Pralaimėjome pirmame kėlinyje“: https://www.youtube.com/watch?v=DKXFWW4oRh0" onclick="window.open(this.href);return false;

M. Barreto: „Mes laimėjome pelnytai“: https://www.youtube.com/watch?v=iVhGcFCusdM" onclick="window.open(this.href);return false;

Makenzis

2017 Bir 01 11:39

„STUMBRAS“ NUTRAUKĖ „JONAVOS“ PERGALINGĄ SERIJĄ
2017-05-31

Kauno „Stumbro“ užkeikimas ir toliau veikia „Jonavos“ ekipą. Pirmame A lygos XIV turo susitikime namie žaidę jonaviškiai po klaidų gynyboje 1:2 (0:1) turėjo pripažinti Kauno klubo pranašumą.

Pučiant itin stipriam vėjui rungtynių pradžioje su kamuoliu daugiau buvo aikštės šeimininkai, o atakos priekyje po tikslaus perdavimo atsidūrusiam Klaudijui Upstui užfiksuota nuošalė. Vėliau žaidėjas smūgiavo iš aštraus kampo, tačiau kamuolys pataikė į išorinį vartų tinklą.

„Stumbro“ gretose aktyvumu išsiskyrė Danielis Romanovskis, kelis kartus atsidūręs atakų smaigalyje ir galėjęs išvesti savo klubą į priekį, bet jo itin pavojingą bandymą užtikrintai atrėmė „Jonavos“ vartininkas Karolis Salikas. Kauno klubo žaidėjas kitą smūgį paleido pro Juliaus Aleksandravičiaus kojas, visgi jis tikslo nepasiekė.

D. Romanovskis ir toliau nedavė ramybės „Jonavos“ gynėjams, dar vienas jo prasiveržimas baigėsi smūgiu virš vartų, o kitą kartą saugui buvo užfiksuota pražanga prieš vartininką.

Griūdamas į vartus smūgiuoti pamėgino Maksimas Marusičius, o kito bandymu metu puolėjas atsidūrė nuošalėje. Gerą progą jonaviškiai turėjo po baudos smūgio šalia baudos aikštelės linijos, tačiau Tautvydo Eliošiaus paleistas kamuolys vartų tinklo nepasiekė

K. Salikas turėjo atremti Gruzijos futbolininko Levano Mačarašvilio tolimą smūgį, taip pat iš toli laimę pabandė Džardelis Nazare, bet jo šūvis skriejo šalia vartų. Visgi per pridėtą teisėjo laiką „Stumbro“ gruzinui pavyko persverti rezultatą. Įsiveržęs į baudos aikštelę 46 min. L. Mačarašvilis, kuris įvartį pelnė ir pirmame klubų susitikime, po Dominyko Barausko perdavimo paleido kamuolį į tolimąjį vartų kampą, o „Jonavos“ vartininkas jo pagauti nesugebėjo – 0:1.

Antrame rungtynių kėlinyje nieko nelaukę jonaviškiai pradėjo spausti varžovus, po Tv. Eliošiaus perdavimo prie kamuolio suskubti pabandė M. Marusičius, bet apie smūgį jam neleido pagalvoti Kauno klubo gynėjai.

Šeimininkams toliau rezgant atakas, 60 min. gynyboje suklydo J. Aleksandravičius, o tuo pasinaudojęs D. Romanovskis išbėgo vienas prieš K. Saliką ir padvigubino „Stumbro“ pranašumą iki dviejų įvarčių.

„Jonavos“ atakos smaigalyje vėl atsidūręs M. Marusičius krito baudos aikštelėje, tačiau teisėjas pražangos neįžvelgė, o už protestą teisėjas puolėjui parodė geltoną kortelę. Arbitrui priekaištų turėjo ir Tadas Eliošius, kuris reikalavo užfiksuoti varžovų žaidimą ranka.

Kamuolio kontrolę perėmusių šeimininkų, kurių puolimą pastiprino Lauryno Stonkaus, Tomo Salamanavičiaus ir Arno Paškevičiaus pasirodymas, gretose po apsisukimo baudos aikštelėje vėl smūgiavo M. Marusičius, bet kamuolys atsidūrė Rodrigo Josviako rankose.

Rungtynių pabaigoje „Jonava“ toliau stengėsi pakeisti susitikimo baigtį, T. Salamanavičiaus reidą sustabdė varžovų gynyba, kol pagaliau sėkmingas buvo L. Stonkaus įsiveržimas į baudos aikštelę. Susitvarkęs su gynėjų spaudimu ir M. Marusičiaus perdavimo sulaukęs puolėjas jau per pridėtą teisėjo laiką pelnė pirmą savo klubo įvartį.

Jonaviškiai išlyginti rezultatą turėjo kiek daugiau nei minutę, tačiau daugiau progų pasižymėti jie neturėjo ir rungtynės 1:2 baigėsi „Stumbro“, kuris iki vieno taško sumažino atsilikimą nuo aukščiau stovinčių „Jonavos“ ir Utenos „Utenio“ futbolininkų, naudai.

Jonavos „Jonava“ 1–2 Kauno „Stumbras“ (0:1)

„Jonava“: K. Salikas, J. Aleksandravičius, A. Rocys, V. Barinovas, K. Aleksijanas, M. Dapkus, K. Šilkaitis (73 min. T. Salamanavičius), Tv. Eliošius (79 min. A. Paškevičius), Td. Eliošius, K. Upstas (59 min. L. Stonkus), M. Marusičius.

„Stumbras“: R. Josviakis, A. Almeida, L. Artimavičius, J. Nazare, T. Snapkauskas, D. Barauskas, M. Junioras, L. Mačarašvilis (85 min. D. Konikas), K. Janonis (67 min. A. Kore), D. Romanovskis, F. Lopezas (90 min. A. Korsakas).

Įvarčiai: L. Mačarašvilis (46), D. Romanovskis (60), L. Stonkus (91).

Geltonos kortelės: L. Artimavičius (15), L. Mačarašvilis (33), M. Dapkus (35), M. Marusičius (61).

A lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

„Kauno Žalgiris" 13 0 2 11 7:28 2
Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: A. Paniukovas („Atlantas“) – 11, Elivelto („Žalgiris“) – 8, D.Šernas („Žalgiris“) – 6 įvarčiai.

Makenzis

2017 Bir 01 11:42

„STUMBRAS“ SVEČIUOSE NEPALIKO VILČIŲ „JONAVAI“
2017 m. gegužės 31 d. http://fcstumbras.lt/stumbras-sveciuose ... u-jonavai/" onclick="window.open(this.href);return false;

Kauno „Stumbro“ futbolininkai trečiadienį svečiuose A lygos 14-ojo turo rungtynėse nutraukė „Jonavos“ klubo pergalių seriją ir iškovojo įtikinamą pergalę rezultatu 2:1 (1:0). Įvarčius nugalėtojams pelnė Levanas Matčarašvilis ir Danielis Romanovskis.

Pučiant itin stipriam vėjui rungtynių pradžioje su kamuoliu kiek daugiau buvo aikštės šeimininkai, o atakos priekyje po tikslaus perdavimo atsidūrusiam Klaudijui Upstui užfiksuota nuošalė. Vėliau žaidėjas smūgiavo iš aštraus kampo, tačiau kamuolys pataikė į išorinį vartų tinklą.

„Stumbro“ gretose aktyvumu išsiskyrė Danielis Romanovskis, kuris savo krašte tiesiog „maudė“ tiesioginį oponentą ir net kelis kartus atsidūręs atakų smaigalyje galėjo išvesti „Stumbrą“ į priekį, bet jo itin pavojingą bandymą užtikrintai atrėmė „Jonavos“ vartininkas Karolis Salikas. Kauno klubo žaidėjas kitą smūgį paleido pro Juliaus Aleksandravičiaus kojas, visgi ir jis tikslo nepasiekė.

D. Romanovskis ir toliau nedavė ramybės „Jonavos“ gynėjams ir po puikios atakos netrukus atsidūrė vienas prieš vartininką, vis tik K. Salikas savo ekipą išgelbėjo.

„Jonava“ ir toliau puolime nekėlė praktiškai jokio pavojaus „Stumbro“ vartams, o kauniečiai buvo gerokai agresyvesni ir aštresni. Vieną iš retų šansų gavę šeimininkai juo nepasinaudojo baudos smūgį atlikdami silpnai ir nesukeldami jokių problemų vartininkui Rodrigo Josviaki.

Kėlinio pabaigoje iš toli pavojingai smūgiavo L. Matčarašvilis, taip pat savo laimę pabandė Jardelis Nazare. Nors šie smūgiai tikslo nepasiekė, vis tik po Dominyko Barausko perdavimo jau per pridėtą kėlinio laiką dešine koja iš baudos aikštelės kampo pasižymėjo L. Matčarašvilis – 1:0!

Antrąjį kėlinį kiek aktyviau pradėjo šeimininkai – po Tv. Eliošiaus perdavimo prie kamuolio suskubo M. Marusičius, bet apie smūgį jam neleido pagalvoti Kauno klubo gynėjai.

60-ąją minutę „Stumbras“ įtvirtino savo persvarą, kai gynyboje suklydo Julius Aleksandravičius, o tuo pasinaudojęs D. Romanovskis antrą kartą šiame mače pabėgo vienas prieš vartininką, tačiau skirtingai nei pirmąjį kartą šį kartą pastarąjį suklaidino ir įmušė į tuščius vartus – 2:0!

Po šio epizodo kauniečiai kiek sumažino apsukas puolime ir didesnį dėmesį skyrė savų vartų saugumui. „Jonava“ metė gausias pajėgas į priekį, tačiau darė daug broko ir sugebėjo pasižymėti tada, kai nugalėtojas jau praktiškai buvo aiškus – per pridėtą arbitro laiką pasižymėjo vienas prieš vartininką atsidūręs Laurynas Stonkus (1:2).

Prabėgus minutei po šio epizodo Edmundas Gaigalas paskelbė rungtynių pabaigą. „Stumbro“ pergalė leido Mariano Barreto auklėtiniams turnyro lentelėje vos iki taško priartėti prie „Jonavos“ ir „Utenio“.

Kitas rungtynes A lygoje „Stumbras“ žais po rinktinių pertraukos birželio 14 d. su „Trakais“.

Makenzis

2017 Bir 01 11:54

TRAKAI 2 : 0 SŪDUVA

Įvarčiai:
37' Maksimas Maksimovas
68' Maksimas Maksimovas

14 Turas
Žiūrovai: 200

M.MAKSIMOVO DUBLIS PRATĘSĖ „TRAKŲ“ SPURTĄ ČEMPIONATE

Po nesėkmingo sezono starto vis didesniu greičiu riedanti „Trakų“ mašina pervažiavo ir vos antrąjį pralaimėjimą A lygoje patyrusią Marijampolės „Sūduvą“. Daugiau nei du metus Vilniuje prieš riterius nelaimintys suvalkiečiai sėkmės recepto nesurado ir šį kartą. Du Maksimo Maksimovo įvarčiai nulėmė vicečempionų pergalę 2:0 (1:0), po kurios atsilikimą nuo antrojo vietoje esančių varžovų jie sumažino iki dviejų taškų.

Pirmojo kvietimo į nacionalinę futbolo rinktinę sulaukęs „Trakų“ vartininkas nuo dvikovos pradžios neturėjo kada atsikvėpti. Jo budrumą smūgiais iš toli kelis sykius tikrino Andro Švrljuga, savo laimę pabandė ir Ernestas Veliulis bei Vaidas Slavickas. Kėlinio viduryje riterius lydėjo sėkmė, kai greitos atakos metu baudos aikštelėje centimetrų iki kamuolio pritrūko visiškai laisvam Domantui Antanavičiui, o Vaido Slavicko smūgį blokavo gynėjui po kojomis kritęs varžovas.

Sužaidus pusvalandį, progas ėmė kurti ir aikštės šeimininkai. Jie norėjo baudinio po blokuoto Aleksandro Byčenoko smūgio, apeliuodami į tai, kad Radanfahas Abu Bakras kamuolį stabdė ranka netrukus galva šalia vartų mušė M.Maksimovas.

Antrasis „Trakų“ legionieriaus iš Rusijos smūgis galva 37-ą minutę buvo tikslus, o idealiu perdavimu komandos draugą surado tris rungtynes iš eilės įvarčius pelnęs Oscaras.

Iškart po pertraukos savo įvartį galėjo pelnyti ir pats rezultatyvaus perdavimo autorius, bet prieš vartus iššokęs liberietis mušė netiksliai. Vėliau nuo didelių nemalonumų suvalkiečius išgelbėjo I.Kardumas, kai po efektingo M.Maksimovo perdavimo kulnu prieš vartus iššoko Deividas Česnauskis, tačiau įveikti „Sūduvos“ vartininko nepajėgė.

Tik įpusėjus antrajame kėliniui vėl darbo turėjo riterių vartininkas, kuriam teko kumščiai atmušti labai pavojingą V.Slavicko baudos smūgį, o netrukus ir šuoliu palydėti Pauliaus Janušausko perdavimą link tolimojo virpsto.

„Sūduvos“ viltis iškovoti bent tašką sužlugdė grubi Aleksandro Živanovičiaus klaida. Serbas paslydo ir prarado kamuolį šalia baudos aikštelės, o kamuolį perėmęs Oscaras jo nepagailėjo M.Maksimovui, kuris padvigubino „Trakų“ persvarą 68-ą minutę, pelnydamas penktą savo įvartį sezone.

Aikštėje pasirodęs Robertas Vėževičius jau pirmos atakos metu dusyk galėjo sušvelninti rezultatą. Iš pradžių jis visiškai laisvas nepataikė į po gaisro baudos aikštelėje atšokusį kamuolį, po to jo efektingą smūgį per save I.Plūkas sugavo tik pakartotiniu bandymu.

A.Byčenokas pamatė, kad I.Kardumas kiek per toli paliko vartus, ir pabandė kone iš aikštės vidurio klastingu smūgiu permesti kamuolį, bet vartininkas jį sugebėjo pasiekti.

„Sūduvai“ didesnėmis pajėgomis nuskubėjus į priekį, gynyboje ėmė daugėti skylių, kurias riteriai bandė išnaudoti greitomis atakomis. Vienos jų metu prieš vartus iššoko Michailas Šyška, tačiau akistatoje su I.Kardumu įmušti nesugebėjo.

Paskutinę minutę į svečių vartus krito dar vienas įvartis po Svajūno Čyžo tolimo smūgio, tačiau jis nebuvo įskaitytas, nes tuo metu ant žemės gulėjo stiprų smūgį į galvą praleidęs sūduviškių vartininkas. Suteikus medicininę pagalbą, I.Kardumas užbaigti rungtynes galėjo.

„Sūduvos“ sudėtis:
I.Kardumas,R.AbuBakras,P.Leimonas,E.Veliulis,K.Laukžemis(85‘M.Altiparmakovskis),A.Švrljuga, A.Živanovičius(76‘R.Vėževičius), P.Janušauskas V.Slavickas, H.Ndongas, D.Antanavičius(66‘O.Verbickas).

Makenzis

2017 Bir 01 12:02

Po „Trakų“ kojomis krito ir „Sūduva“

Kardinaliai žaidimą prieš mėnesį pakeitę „Trakų“ futbolininkai 2:0 nugalėjo Marijampolės „Sūduvą“, iškovojo trečią pergalę per ketverias rungtynes bei turnyro lentelėje nuo tos pačios „Sūduvos“ atsilieka jau tik dviem taškais. Šios dvikovos herojumi tapo abu įvarčius įmušęs Maksimas Maksimovas. Beje, abusyk po Oscaro perdavimų.

Olegas Vasilenka šioms rungtynėms negalėjo registruoti diskvalifikuoto Arūno Klimavičiaus, kurį į poziciją pakeitė Pavelas Krukas. Dar vienas pasikeitimas, lyginant su paskutinėmis A lygos rungtynėmis, padarytas saugų grandyje – pasveikęs Modestas Vorobjovas ant suolo grąžino Jurijų Mamajevą.

Šių rungtynių pirmąjį „raundą“ laimėjo „Sūduva“. Tiksliau tariant, laimėjo burtų traukimą. O tais atvejais, kai pučia labai stiprus vėjas, tai yra svarbus įvykis.

Natūralu, kad marijampoliečiai pasirinko žaisti pavejui, o tai jiems dvikovos pradžioje garantavo žymiai didesnę energiją nei riteriams. Ypač aktyvus dešiniajame krašte buvo Andro Švrljuga, kuris net kelis sykius pavojingai grasino Igno Plūko ginamiems vartams.

Apskritai, žaidimas priminė pirmąją tarpusavio dvikovą Marijampolėje, kur iki pertraukos iniciatyva priklausė „Sūduvai“. Tiesa, skirtumas toks, kad tada marijampoliečiai savo pranašumą įtvirtino įvarčiu, o šįsyk buvo priversti traukti kamuolį iš savo vartų tinklo.

Net tada, kai „Sūduvai“ priklausė iniciatyva, „Trakai“ nevengdavo savųjų išpuolių. Svarbiausia, kad tie išpuoliai būdavo gana aštrūs ir pavojingi, todėl sakyti, kad riterių įvartis nelogiškas – būtų neteisinga. Dešiniuoju kraštu prasidėjusi ataka pasiekė Oscarą, šis labai tiksliai perdavė kamuolį M.Maksimovui, o pastarasis fantastišku smūgiu išvedė „Trakus“ į priekį.

„Sūduvai“ tai buvo smūgis žemiau juosmens – pirmajame kėlinyje ši ekipa neatsigavo. Tai puikiai iliustravo kelios „Trakų“ atakos, kurios trūkdavo po minutę ir dar daugiau. Vis tik, buvo naivu tikėtis, kad po pertraukos marijampoliečiai nenorės atkovoti to, ką prarado iki pertraukos.

Daug atviresnis futbolas, daugiau pavojų bei pasikeitęs vėjo statusas. Dabar pavejui žaidė „Trakai“, tad jų progos buvo žymiai pavojingesnės nei „Sūduvos“.

Iš pradžių dublį įformino M.Maksimovas, o netrukus tiesiog idealių progų neišnaudojo po keitimo pasirodęs Michailo Šiška bei Vaidotas Šilėnas.

Tiesa, trečią kartą kamuolys vartuose atsidūrė, tačiau arbitras įvarčio neįskaitė, nes.. „Sūduvos“ vartininkas kurį laiką gulėjo ant vejos.

Netrukus rungtynės baigėsi. Rungtynės, garantavusios puikią antrojo rato pabaigą bei keturias išeigines. Tiek „Trakų“ futbolininkai neturėjo nuo sausio 7 dienos.

Makenzis

2017 Bir 01 12:08

Įvarčiai:

O.Vasilenko: „Įdėtas darbas sezono pradžioje pradėjo duoti rezultatus“: https://www.youtube.com/watch?v=e5Qc0D1-V4Q" onclick="window.open(this.href);return false;

V.Čeburinas: „Turėjome progų, bet jų neišnaudojome: https://www.youtube.com/watch?v=jR0r7G7ArrU" onclick="window.open(this.href);return false;

2017 Bir 01 19:54

Stengesi per paskutines ~5 min. ir prideta laika. Ir pries tai keli pavojingi epizodai buvo, bet reik pripazint, Kauno Zalgiris irgi turejo progu, ir ne tik tu, kurias isnaudojo. Akivaizdziai gynyba neveike siandien... O ziurint abstrakciau, Zalgiriui truksta auksto lygio varzybu, todel nera nusiteikimo ir motyvacijos, pvz. kaip siandien.