2015-06-27, 18:00 Utenis VS. Žalgiris, "Utenio" stadionas
2015-06-30, 18:00 Spyris VS. Granitas, S.Dariaus ir S.Girėno stadionas
2015-06-30, 20:00 Šiauliai VS.Stumbras, Šiaulių sav. stadionas

Utenos „Utenis“ – : - Vilniaus „Žalgiris“
A lyga, XIX turas
Utenos miesto stadionas
Birželio 27, šeštadienis, 18:00 val.

2:0. Tokiu tradiciniu rezultatu baigėsi abu komandų susitikimai. Pirmose „SMScredit.lt A lygos“ sezono rungtynėse Vilniuje uteniškius skriaudė du įvarčius pelnęs brazilas Elivelto Ribeiro Dantas, o Utenoje taikliais šūviais pasižymėjo Andro Švrljuga ir Vytautas Lukša.

Kraitis. Po paskutinės komandų akistatos „Utenis“ iškovojo 12 taškų. Iškovoję tris pergales bei tiek pat kartų sužaidę lygiosiomis uteniškiai savo kelyje sutramdė tokias komandas, kaip „Trakai“ ar „Sūduva“, o Klaipėdoje pažabojo „Atlanto“ puolimo mašiną ir išsivežė vieną tašką. Susikrovę nemažą taškų kraitį ekipa šoktelėjo į 6 turnyro lentelės poziciją, nors pirmajame rate Utenos futbolininkai buvo surinkę tik 7 taškus.

Sugrįžo. Į pergalių kelią sugrįžo ir žalgiriečiai. Po ne itin malonios nesėkmių serijos, kurios metu buvo netikėtai nusileista „Andrejui Paniukovui ir ko“ bei taikiai išsiskirta Pakruojyje, „Žalgirio“ futbolininkai iškovojo tris taškus Marijampolės stadione. Šiame mače puikiai debiutavo naujokas iš Portugalijos Jorge‘as Chula, kuris ne tik terorizavo varžovų gynybą, bet ir pelnė fantastišką įvartį per „Sūduvos“ vartininką, o galutinį tašką padėjo bosnis Semiras Kerla, išplėšęs pergalę paskutinėmis rungtynių akimirkomis.

Gynyba. Pirmajame rate „Utenis“ buvo viena iš daugiausiai įvarčių praleidusių komandų – 16. Susiėmę uteniškiai šį rodiklį smarkiai pagerino, o iki pastarųjų rungtynių su „Spyriu“ kamuolį iš savų vartų tinklo traukė tik šešis kartus. Šiai statistikai ypač pagelbėjo net trys iš eilės „sausos“ rungtynės, tačiau paskutiniajame susitikime praleisti trys įvarčiai, du iš jų – nuo 11 metrų žymos.

Dykinėja. Taip galima apibūdinti „Utenio“ puolimo grandį. Būsimieji „Žalgirio“ varžovai išlieka viena nerezultatyviausių komandų visoje „SMScredit.lt A lygoje“, o jų pelnytus 16 įvarčių kol kas pranoksta tik miegantys „Šiaulių“ puolėjai, kurių sąskaitoje – 12 taiklių smūgių. 20 pelnytų įvarčių kartelės taip pat nėra peržengę ir „Kruojos“ bei „Klaipėdos granito“ komandų futbolininkai.

Rekordai. Galbūt netikėta, tačiau kol kas daugiausia žiūrovų dėmesio sulaukia žalgiriečių dvikovos ne prieš artimiausius persekiotojus turnyro lentelėje, o susitikimai su „Uteniu“. Sezono atidarymo rungtynes stebėjo 1500 žiūrovų, o antrojo rato mače Utenoje komandų akistata sulaukė 1800 stebėtojų. Tai – šio sezono lankomumo rekordas.

Kalibras. Pasak vyriausiojo Utenos „Utenio“ trenerio Mindaugo Čepo, jis tarp abiejų komandų labai skiriasi. „Žalgiriečiai mus įveikė pademonstravę brandumą ir ramybę. Mes buvome per daug nuspėjami, jautėme įtampą, galiausiai perdegėme“, - tokiais žodžiais pastarąjį ekipų susitikimą vertino varžovų strategas.

Repeticija. Mačas Utenoje taps vienu paskutiniųjų žinių patikrinimų prieš artėjančią UEFA Čempionų lygos atranką. Praėjus birželio 27-ąjai žalgiriečiams prasidės pertrauka šalies čempionate, todėl artimiausios oficialios rungtynės vyks jau Malmėje, Švedijoje.

Sentimentai. Juos į šalį atidėti turės net keli „Utenio“ komandos futbolininkai: „Žalgiriui“ priklausantys Ignas Plūkas, Mantas Fridrikas ir Darius Kazubovičius, taip pat žalgiriečiams anksčiau atstovavęs bei juos treniravęs Mindaugas Čepas. Toks pats likimas laukia ir Roberto Freidgeimo, turėsiančio kovoti prieš savo brolį Georgą.

Derlius. Antrasis turas žalgiriečių puolėjams kaip niekada derlingas. Nuo balandžio pabaigos Vilniaus miesto komanda pasižymėjo 34 kartus, o praleido 9 įvarčius. Aštuonių taiklių šūvių tiradą atliko Linas Pilibaitis, penkis įvarčius pridėjo prie atakų mielai prisijungiantis bei kelis kartus saugo poziciją išbandęs Andro Švrljuga, keturis – Elivelto Ribeiro Dantas.

...

2015 Bir 27 13:20

Utenos „Utenis“ – Vilniaus „Žalgiris“

Birželio 27 dieną 18 val. Utena, „Utenio“ stadionas. Ankstesnės rungtynės: 0:2, 0:2.

Mindaugo Čepo treniruojamiems futbolininkams abu kartus teko pripažinti čempionų pranašumą, o dabar teks mesti iššūkį lyderiams be traumuotų ir svarbių žaidėjų. Sostinės komandai tai bus paskutinė akistata čempionate prieš artėjantį mūšį su Švedijos pirmenybių nugalėtojais.

Pastaruoju metu uteniškių sudėtis gerokai nukraujavusi: Mindaugas Grigaravičius, Mantas Fridrikas ir Danielis Gunevičius komandai negali padėti dėl traumų, maža to, dvikovoje su Kauno „Spyriu“ aikštę priverstinai paliko dar vienas svarbus žaidėjas – Robertas Freidgeimas. Be šių futbolininkų „Utenio“ užduotis gerokai apsunkės, tačiau baltos vėliavos šeimininkai tikrai nekels. Savo vertę žalgiriečiams norės įrodyti ir anksčiau šiai komandai priklausę broliai Krasnovskiai, ir Edgaras Mastianica, ir 1999 metais su vilniečiais Lietuvos pirmenybėse triumfavęs veteranas Pavelas Leusas.

„Žalgiris“ po dramatiškos kovos triumfavo Marijampolėje ir efektingu stiliumi nutraukė dviejų nelaimėtų rungtynių seriją. Komandos naujokai – Lucasas Gaucho ir Jorge Chula – paliko teigiamą įspūdį, o pastarasis futbolininkas, pelnęs pirmąjį dvikovos įvartį, buvo išrinktas į „SMScredit.lt A lygos“ turo rinktinę. Šį kartą galime tikėtis ne tokio atsargaus žalgiriečių žaidimo, tad turėsime daugiau galimybių pamatyti legionierius su kamuoliu. „Žalgiriui“ dėl traumos negalės padėti kapitonas Deividas Šemberas, o Jurijus Kendyšas akistatą praleis dėl surinktų kortelių. Anot pasirodžiusios informacijos, komandą netrukus oficialiai paliks vienas lyderių – Jakubas Wilkas. Lenkas šiame sezone atliko vienuolika rezultatyvių perdavimų ir pagal šį rodiklį jis vis dar yra antras visoje „SMScredit.lt A lygoje“.

...

Kauno „Spyris“ – „Klaipėdos granitas“

Birželio 30 dieną 18 val. Kaunas, S.Dariaus ir S.Girėno stadionas. Ankstesnės rungtynės: 2:1, 1:1.

Puikiai pastaruoju metu rungtyniaujantys kauniečiai gali prieš čempionato pertrauką pakilti į trečią turnyro lentelės poziciją. Norint pasiekti šį tikslą, „Spyriui“ reikalinga pergalė.

Laikinosios sostinės ekipa per pastarąsias devynerias rungtynes iškovojo net šešias pergales ir vietoje anksčiau deklaruotos kovos dėl išlikimo, šiuo metu turi ambicijų pakovoti dėl vietų, suteikiančių galimybę kitais metais žaisti Europos taurėse. Laimį Bičkauską turėtų džiuginti ir žaidėjų, kylančių nuo atsarginių suolelio, indėlis į komandos žaidimą. Puolimo lyderį Andrių Veličką pakeitęs Lukas Sendžikas akistatoje su „Uteniu“ įformino dublį, o vietoje diskvalifikuoto Klimo Gusočenkos į aikštę žengęs Marius Miškinis taip pat rungtyniavo patikimai. Šį kartą dėl surinktų geltonų kortelių „Spyriui“ negalės padėti Paulius Daukša ir legionierius iš Italijos Giussepe Palma.

Granitiečiai praėjusiame ture iškovojo svarbų tašką Šiauliuose ir neleido Saulės miesto atstovams priartėti. Iškovoję pergalę Gedimino Jarmalavičiaus treniruojami futbolininkai gali užnugaryje palikti Pakruojo „Kruoją“ ir pagal pelnytus taškus susilyginti su Kauno „Stumbru“. Šį kartą klaipėdiečiams galės padėti visi futbolininkai, kurie šiuo metu nėra patyrę traumų.

...

2015 Bir 27 13:21

Šiaulių „Šiauliai“ – Kauno „Stumbras“

Birželio 30 dieną 20 val. Šiauliai, Šiaulių savivaldybės stadionas. Ankstesnės rungtynės: 1:3, 1:1.

Abiejų klubų laukia dar vienas svarbus mačas: „Šiauliai“ turės galimybę prieš pertrauką sumažinti deficitą iki artimiausių konkurentų, o iškovoję pergalę kauniečiai galės už nugaros palikti „Utenį“.

Šiauliečiams pastaruoju metu pavyko užkamšyti skyles gynyboje, tačiau ekipos puolimas vis dar gerokai stringa. Per penkerias pastarąsias rungtynes buvo įmuštas tik vienas įvartis, o toks rezultatyvumas tikrai negarantuos kilimo iš dugno. Strategas Tomas Ražanauskas neretai suteikia šansą aikštėje pasirodyti jauniems „Šiaulių“ akademijos atstovams ir rečiau rungtyniaujantiems žaidėjams. Visgi jauna atakuojanti linija ne visada randa kelių link varžovų vartų, o prieš fiziškai stiprius kauniečių gynėjus kovoti bus tikrai sunku.

Savo ruožtu kauniečiai nepralaimi jau trejose rungtynėse iš eilės ir, įgavę pasitikėjimo savo jėgomis, sieks savo grįžimą į Saulės miestą vainikuoti pergale. Visgi „Stumbro“ saugas Mohamedas Djabrailovas praėjusioje dvikovoje su Pakruojo „Kruoja“ patyrė skausmingą traumą ir vargu, ar galės padėti savo komandai. Būtent šis futbolininkas ir pelnė išlyginamąjį įvartį antrojo rato dvikovoje. Nors Artūras Rimkevičius pripažino, jog dar nėra geriausios sportinės formos, tačiau šimtąjį įvartį aukščiausioje šalies lygoje pelnęs puolėjas yra pasiryžęs nubausti savo buvusią komandą.

...

2015 Bir 29 10:26

Utenos „Utenis“ – Vilniaus „Žalgiris“ 0:3 (0:1)

10‘ [0:1] Elivelto Ribeiro Dantas
50‘ [0:2] Mantas Kuklys
90+2‘ [0:3] Paulius Janušauskas

Vilniaus „Žalgirio“ sudėtis: Armantas Vitkauskas, Andro Švrljuga, Algis Jankauskas, Semiras Kerla, Egidijus Vaitkūnas, Mantas Kuklys, Linas Pilibaitis, Jorge‘as Chula (62‘ Georgas Freidgeimas), Vytautas Lukša, Lucas‘as Gaucho (76‘ Paulius Janušauskas), Elivelto Ribeiro Dantas (80‘ Kristis Andreou).
- brazilas jokio teigiamo įspūdžio nepaliko.. nafik, tokius imti į komandą???

...

2015 Bir 29 10:27

ŽALGIRIEČIAI „UTENĮ“ ĮVEIKĖ IR TREČIĄ KARTĄ

Vilniaus futbolo klubas „Žalgiris“ išvyka į Uteną pradėjo trečią „SMScredit.lt A lygos“ ratą. Devyniolikto turo rungtynėse žalgiriečiai susitiko su pastaruoju metu šeštoje turnyro lentelės vietoje įsitaisiusiais „Utenio“ futbolininkais ir po trijų gražių įvarčių triumfavo rezultatu 3:0 (1:0).

Prieš rungtynes komandos neišvengė netekčių. Žalgiriečiams padėti negalėjo traumą dar vis besigydantis Deividas Šemberas bei geltonų kortelių per daug prisirinkęs Jurijus Kendyšas. „Utenio“ ekipai atstovauti negalėjo taip pat traumas patyrę Robertas Freidgeimas ir Danielis Gunevičius.

Gan aktyviai rungtynes pradėję žalgiriečiai pirmą pavojingą progą susikūrė jau 10 žaidimo minutę. Kamuolį atkovojęs ir Mantui Kukliui perdavęs Elivelto kantriai išlaukė perdavimo iš komandos naujoko Lucas‘o Gaucho, o atsidūręs vienas prieš „Utenio“ vartininką lengvai nuginklavo Igną Plūką ir išvedė savo komandą į priekį.

Prabėgus kiek daugiau nei pusei pirmojo kėlinio kartą jau pasižymėjęs brazilas turėjo progą tai pakartoti. Eilinės atakos metus M. Kuklys puikiai perduoda kamuolį baudos aikštelėje jo jau laukusiam Elivelto, tačiau legionieriaus smūgis yra kiek per silpnas ir atsidūrė Igno Plūko glėbyje.

Po įvarčio kamuolio kontrolę palikę „Žalgiriui“, Utenos klubo futbolininkai pirmajame kėlinyje dažniausiai spietėsi prie savų vartų, o epizodinės atakos buvo greitai nutraukiamos. Dažnai atakuojantys žalgiriečiai, deja, taip ir nesugebėjo pralaužti tirštos ir koncentruotos „Utenio“ gynybos ir pirmasis kėlinys baigėsi minimalia vilniečių persvara 1:0.

Antrąjį kėlinį žalgiriečiai ir vėl pradėjo aktyviau nei priešininkai. Prabėgus vos penkioms minutėms uteniškiai prarado kamuolį šalia savų vartų, kamuolį priėmęs Linas Pilibaitis kaip ant lėkštės patiekė puikų perdavimą M. Kukliui, kuris fantastišku smūgiu išvalė voratinklius iš apatinio vartų kampo ir padvigubino savo komandos rezultatą.

Antrojo kėlinio viduryje primigę „Utenio“ futbolininkai leido įsisiautėti Vytautui Lukšai, kuris varžovų vartams pagrasino du kartus iš eilės. Pirmąjį kartą saugas gavo aukštą perdavimą į baudos aikštelę, o jį susistabdęs lengvu klaidinamu judesiu paliko gynėją sau už nugaros, tačiau likęs vienas prieš vartininką smūgiavo per stipriai ir šūvis skriejo gerokai virš vartų.

Vos po akimirkos saugas ir vėl atsidūrė greitos atakos smaigalyje, tačiau susistabdęs aukštą perdavimą nutarė pats atakos neužbaigti ir bandė atiduoti kamuolį patogesnėje pozicijoje atsidūrusiam Elivelto. Visgi, uteniškių gynyba nebraškėjo ir išmušė kamuolį toliau nuo pavojingos zonos.

Gynyboje susispietę „Utenio“ futbolininkai ilgai neatsilaikė ir galiausiai palūžo. Antrą pridėto žaidimo minutę po keitimo pasirodęs Paulius Janušauskas galingu smūgiu privertė I. Plūką trečią kartą traukti kamuolį iš vartų, o žalgiriečiai šventė lengvą pergalę rezultatu 3:0.

Tai buvo paskutinis „Žalgirio“ mačas „SMScredit.lt A lygoje“ prieš pirmąsias UEFA Čempionų lygos atrankos rungtynes. Jau liepos 15 dieną žalgiriečiai keliaus į Švediją, kur susitiks su FF „Malmo“ ekipa. Rungtynių pradžia – 19 valandą.

...

2015 Bir 29 10:28

DAMBRAUSKAS: DOMINAVOME VISŲ RUNGTYNIŲ METU

Trečią „SMScredit.lt A lygos“ ratą Vilniaus futbolo klubas „Žalgiris“ pradėjo pergalingai. Utenoje žalgiriečiai rezultatu 3:0 (1:0) jau trečią kartą įveikė „Utenio“ futbolininkus bei iškovojo tris taškus.

Vyriausiasis žalgiriečių treneris Valdas Dambrauskas sakė, kad dar prieš rungtynes jis su kolegomis juokais aptarinėjo galutinį mačo rezultatą.

„Juokavome, kad prieš „Utenį“ negalime pelnyti daugiau nei dviejų įvarčių, o štai trečią įvartį pelnėme paskutinę žaidimo minutę. Manau, kad šiandien pasiekėme gerą rezultatą“, - sakė žalgiriečių strategas.

Puikiai pradėję rungtynes sostinės klubo žaidėjai išsiveržė jau 10 žaidimo minutę, o įvarčiu pasižymėjo rezultatyviausias šio sezono komandos narys Elivelto Ribeiro Dantas.

„Matėme, kad varžovai turėjo planą gintis kompaktiškai šalia baudos aikštelės. Dažniausiai pasirinkus tokį žaidimo planą ir praleidus greitą įvartį yra sunku patiems sėkmingai pulti. Pirmajame kėlinyje buvo per daug žaidimo broko, tačiau antrajame kėlinyje vėl pelnėme greitą įvartį, o rungtynes kontroliavome nuo pradžios iki pabaigos“, - konstatavo V. Dambrauskas.

Trenerio teigimo, šiose rungtynėse jį labiausiai nudžiugino puiki komandos gynyba. Žalgiriečių strategas apgailestavo, kad pastarosiose trejose rungtynėse prieš Klaipėdos „Atlantą“, Pakruojo „Kruoją“ bei Marijampolės „Sūduvą“ jo auklėtiniai praleido per daug įvarčių.

„Smagu, kad šį kartą išlaikėme „sausus“ vartus, tai žaidėjams suteiks daugiau pasitikėjimo. Taip žaidėme didžiąją sezono dalį, tačiau vėliau pakliuvome į duobę, todėl paskutinėse trijose rungtynėse nepavyko nepraleisti įvarčių. Tikiuosi, kad susigrąžinsime ankstesnę formą ir ryšį tarp žaidėjų, kurį turėjome gegužės mėnesį“, - vylėsi V. Dambrauskas.

Pasak jo, klubo naujokai Lucas‘as Gaucho ir Jorge‘as Chula dar vis bando įsilieti į ekipą, o tam, kad jie greičiau priprastų prie komandos draugų, legionieriai šiose rungtynėse gavo daugiau žaidimo laiko.

„Mes iš jų tikimės labai daug, tačiau šiuo metu jų pasirodymas mus visiškai tenkina. Suprantame, kad jiems dar trūksta laiko ir daugiau treniruočių kartu su komanda tam, kad jie galėtų pilnai atsiskleisti“, - sakė Lietuvos Čempionų vedlys.

Vėlyvą įvartį pelnęs Paulius Janušauskas teigė, kad komandai šiandien pavyko išpildyti trenerio paruoštą planą, o futbolininkai į Uteną važiavo tik kovoti dėl pergalės. Pasak saugo, šios rungtynės tapo savotiška repeticija prieš UEFA Čempionų lygos atrankos rungtynes Malmėje, Švedijoje.

„Kai prieš mus praleidžia ankstyvą įvartį, priešininkams būna sunkoka atsakyti tuo pačiu. „Uteniui“ jau trečią kartą neleidome pelnyti nė vieno įvarčio į mūsų vartus, manau jautėsi, kad žaidė dvi skirtingo kalibro komandos.

Pasirodžiau šiandien po keitimo, treneris nurodė spausti varžovų gynėjus ir dažniau prisijungti prie atakų. Sakė, kad pelnysiu įvartį, taip ir nutiko. Atsidūriau geroje vietoje, o po Egidijaus Vaitkūno perdavimo beliko įmušti į beveik tuščius vartus“, - savo pasirodymu džiaugėsi žalgiriečių saugas.

Žalgiriečių kapitonas Algis Jankauskas teigė, kad nors ir rezultatas šį kartą buvo įtikinantis, tačiau prieš rungtynes šansų laimėti turi kiekviena ekipa.

„Į aikštę mes žengėme motyvuoti ir susikaupę, todėl šiandien nugalėjo didesnio meistriškumo žaidėjai. Mes žaidėme ramiau ir užtikrinčiau, valdėme situaciją visų rungtynių metu.

Šiandien buvo svarbu gerai ir kompaktiškai sužaisti gynyboje, nepraleisti įvarčio, taip pat laimėti. Manau, kad visa tai mums ir pavyko. Tai buvo paskutinės oficialios rungtynės prieš Čempionų lygą, todėl reikėjo būtinai laimėti. Kiekviena pergalė duoda psichologinį impulsą. Manau, kad šios rungtynės nėra išimtis.

Kiekvieno futbolininko svajonė yra žaisti Čempionų lygoje, ypač grupių etape. Tai yra ne tik didelė atsakomybė prieš „Žalgirį“, bet ir prieš visą šalį“, - sakė gynėjas.

Po šio mačo žalgiriečių laukia trumpa pertrauka „SMScredit.lt A lygoje“, o liepos 15-ąją – kelionė į Malmę, Švediją. Čia jie sužais pirmąsias atrankos į UEFA Čempionų lygą antro etapo rungtynes prieš tituluotą FF „Malmo“ ekipą. Intriguojančio susitikimo pradžia – 19 valandą.

UTENIS 0 - 3 ŽALGIRIS
2015-06-27 | 19 turas | "Utenio" stadionas | Teisėjas: Darius Petraška | Žiūrovų: 650

Praėjusio sezono „SMScredit.lt A lygos“ čempionai Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai trečiąjį kartą šiame sezone nugalėjo Utenos „Utenį“. Devynioliktojo turo akistatoje sostinės ekipa išvykoje 3:0 (1:0) palaužė Mindaugo Čepo treniruojamą komandą. „Žalgiris“ iškovojo penkioliktą pergalę ir šešiais taškais atitrūko nuo antroje vietoje žengiančių „Trakų“. Savo ruožtu uteniškiai patyrė dešimtąjį pralaimėjimą ir turnyro lentelėje užima šeštąją poziciją.

Pirmosiomis rungtynių minutėmis šeimininkai kartas nuo karto įsiverždavo į žalgiriečių aikštės pusę, tačiau gynėjai neutralizuodavo bet kurią atakos užuomazgą.

10-ąją minutę svečiai pasinaudojo pirma „Utenio“ gynybos klaida ir netrukus išsiveržė į priekį. Lucasas Gaucho vienu lietimu perdavė kamuolį link Elivelto, kuris įsiveržė į baudos aikštelę ir tiksliai mušė iš arti.

Po pirmo įvarčio svečiai akivaizdžiai perėmė iniciatyvą ir rengė ilgas pozicines atakas. Aktyviai dešiniajame krašte rungtyniavo „Žalgirio“ naujokas Jorge Chula, ne kartą vertęs iš peties plušėti šeimininkų gynėjus.

Įpusėjus kėliniui, uteniškiai turėjo retą progą smūgiuoti į vartus. Kontratakos metu Linas Savastas perdavė kamuolį link Povilo Krasnovskio, kurio bandymas buvo itin nesėkmingas.

Antroje kėlinio dalyje žaliai balti turėjo dvi neblogas progas padvigubinti rezultatą. Sykį Elivelto smūgiavo tiesiai į vartininką, o Andro Švrljugos muštas kamuolys skriejo virš vartų.

Netrukus po pertraukos „Žalgirio“ futbolininkai vėl pasinaudojo šeimininkų klaida ir pelnė antrą įvartį. 50-ąją minutę Andrius Arlauskas prarado kamuolį savo aikštės pusėje, o jį perėmęs Linas Pilibaitis suteikė progą Mantui Kukliui mušti iš toli. Saugas nedelsdamas smūgiavo ir nepaliko Ignui Plūkui jokių vilčių.

Po kelių minučių Elivelto galėjo pasiekti dublį, bet brazilo kelyje paskutinę akimirką atsidūrė „Utenio“ vartininkas, nutraukęs itin pavojingą išpuolį.

Kėlinio viduryje vyravo gana atviras futbolas, tad šeimininkai nevengdavo didelėmis pajėgomis bėgti į priekį. Visgi visi uteniškių smūgiai buvo nepavojingi ir vartininkui problemų nesukėlė.

Kartą savo baudos aikštelėje suklydo Aurimas Tručinskas, suteikdamas progą Vytautui Lukšai pelnyti trečiąjį įvartį. Saugas puikiai suklaidino varžovą, bet iš kelių metrų smūgiavo virš vartų.

Vis dėlto svečiams dar kartą pavyko pasižymėti: per teisėjo pridėtą laiką po keitimo aikštėje pasirodęs Paulius Janušauskas sulaukė Egidijaus Vaitkūno perdavimo ir pasiuntė kamuolį į tuščius vartus. Žalgiriečiai šventė užtikrintą pergalę ir neleido suabejoti savo pranašumu.