M. Kura: „Pagal progas turėjome laimėti 6:1“

Užsiregistravo: 2012 Bal 19 15:54
Palaikoma komanda: Vėtra
Miestas: Vilnius

2015 Lie 29 17:59

Šiaip tikrai keistos varžybos buvo. Nevėžis nieko gero nenuveikė pirmame kėlinyje, tik antrame truputį atsigavo. O Banga tiek virpstų ir skersinių prišaudė, kad sunku suskaičiuoti. Pagal viską Banga turėjo ramiai sutraiškyti Nevėžį, o tas įmušė 2 progas iš 3. Banga nulį iš milijono.
Yesterday, upon the stair, I met a man who wasn't there. He wasn't there again today, I wish, I wish he'd go away...

...

2015 Lie 31 10:39

Jaunatviškas žalgiriečių maksimalizmas įveikė patirtį sukaupusią „Šilo“ vienuolikę

LFF Pirmos lygos devynioliktojo turo rungtynėse tarp „Šilo“ ir Vilniaus „Žalgirio B“ rezultatu 2:1 (0:1) pergalę ir tris taškus įsirašė žalgiriečiai. Pirmajame šių ekipų susitikime pergalę rezultatu – 1:0 šventė Kazlų Rūdos futbolininkai.

Pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo greita „Šilo“ ataka, kai 4–ąją minutę po pakelto kampinio įvartį pelnė Aurelijus Jakelaitis – 1:0. 17–ąją kėlinio minutę „gaisras“ kilo prie aikštės šeimininkų vartų, kai po pakelto kampinio rezultatas vos netapo lygus, kamuolys skriejo šalia virpsto. Kėlinio metu netrūko pavojingų momentų, abi ekipos žaidė dinamišką bei atkaklų futbolą. Vis tik iki kėlinio pabaigos žalgiriečiams „Šilo“ gynybos pralaužti nepavyko.

Sugrįžus po pertraukos nuo pirmųjų kėlinio minučių abi komandos žaidė iniciatyviai, kūrė pavojingas situacijas varžovams. 50–ąją kėlinio minutę puikią progą padvigubinti įvarčius turėjo Kazlų Rūdos futbolininkai, tačiau jos neišnaudojo. 85–ąją minutę radęs progą iš baudos aikštelės prieigų kamuolį į „Šilo“ vartus pasiuntė ir rezultatą išlygino Danielis Romanovskis – 1:1. Lygiosiomis nebuvo patenkinta nei viena iš ekipų ir jau 88–ąją minutę po tikslaus Justo Lasicko perdavimo Eliandro Dos Santos Gonzaga savo debiutą „Žalgirio B“ ekipoje pažymėjo įvarčiu, kuris žalgiriečiams atnešė pergalę. Likusio laiko metu „Šilui“ situacijos pakeisti nepavyko, pasibaigus rungtynių laikui buvo užfiksuota vilniečių pergalė rezultatu – 2:1.

Rungtynių statistika

Kazlų Rūdos „Šilas“– Vilniaus „Žalgiris B“ 1:2 (1:0)

Kazlų Rūdos miesto stadionas: 450 žiūrovų

Įvarčiai: 4 min. Aurelijus Jakelaitis (1:0), 85 min. Danielis Romanovskis (1:1), 88 min. Eliandro Dos Santos Gonzaga (1:2).

Įspėjimai: 25 min. Justas Lasickas – geltona kortelė („Žalgiris B“), 37 min. Žilvinas Banys – geltona kortelė („Šilas“), 77 min. Mantas Makutunovičius – geltona kortelė („Šilas“), 90+3 min. Darius Cibulskas – geltona kortelė („Šilas“).