2015-07-29 18:00 Tiesiogiai per futbolo.tv

...

Re: XIX (19) turas:

2015 Lie 28 14:19

19 turas: ar bus revanšas?

Antradienį 19:30 Gargždų miesto stadione "Banga" susitiks su Kėdainių "Nevėžiu".

Antrąją sezono dalį "Banga" pradės su varžovu, kuriam balandžio 4 dieną Kėdainiuose nusileido 0:1.
"Nevėžis" puikiai startavo pirmenybėse ir per pirmąsias ketverias rungtynes (visas Kėdainiuose) surinko 10 taškų, tačiau vėliau, prasidėjus kelionėms, taškų kraitį pildyti sekėsi sunkiau. Prieš trijų savaičių pertrauką kėdainiečiai netgi patyrė tikrą antausį Kretingoje - "Minijai" nusileido 0:6.
Liepos mėnesį "Nevėžio" klube įvyko reikšmingi pokyčiai. Kėdainiečiai atsisveikino su vyr.treneriu D.Urbelioniu, o komandos vairą patikėjo ir anksčiau klube dirbusiam S.Verteliui. Bene didžiausias "Nevėžio" praradimas - į užsienio klubą išvykęs A.Dos Santos. Taip pat atsisveikinta su D.Werling ir daugiau skandalais nei geru žaidimu pasižymėjusiu F.Paim. Juos pakeitė "Klaipėdos Granitui" priklausęs, bet daugiausiai "Minijoje" žaidęs A.E Silva (Kėdainių klubą "įtikino" keturi jo įvarčiai į "Nevėžio" vartus paskutinėse rungtynėse), "Šilutei" atstovavęs S.Babilius ir egiptietis F.Attia.
"Bangos" sudėtyje taip pat įvyko permainų, tačiau jos nebuvo tokios įspūdingos. Klubas atsisveikino su nedaug rungtyniavusiais puolėju K.Kelpšu ir gynėju E.Rudavičiumi bei kiek reikšmingesnį vaidmenį vaidinusiu saugu J.Adamu.
Šiuos žaidėjus pakeitė du į "Bangą" sugrįžtantys futbolininkai - 26 metų saugas Mikas Kura ir 29 metų gynėjas Deividas Padaigis.
Dvikovoje su "Nevėžiu" mūsų komandai teks verstis be K.Urbaičio, praleidžiančio vienerias rungtynes dėl surinktų šešių geltonų kortelių.

...

2015 Lie 28 16:25

Pailsėjusios komandos į kovas grįžta devynioliktajame ture

Antradienis, 07.28, 17:30, Tauro d.d. stadionas.

Tauragės „Tauras“ – Alytaus „Auska“

Nuo aštuntojo turo pergalės skonio nepajutęs „Tauras“ po pertraukos Pirmos lygos kovose stos į akistatą su „Auskos“ klubu. Iš paskutinės turnyrinės lentelės pozicijos išsikapstyti negalintys tauragiškiai savų žiūrovų akivaizdoje bandys palaužti aštuonioliktajame ture pergalę šventusią „Auską“, kuri su šešiomis pergalėmis savo sąskaitoje rikiuojasi keturioliktoje vietoje. Tiesa, alytiškiai poilsio turėjo kiek mažiau, nes dar sužaidė atkeltą mačą su „Palanga“, kuris „Auskai“ nebuvo sėkmingas ir teko pripažinti varžovų pranašumą rezultatu 4:0. Ar po pertraukos „Tauras“ grįš įgavęs naujų jėgų kovoti ir sėkmės – visi atsakymai jau greitai.

Antradienis, 07.28, 17:30, Kelmės miesto stadionas.

Kelmės „Kražantė“ – „Palanga“

Po „Kražantės“ pergalės penkioliktajame ture, futbolo dievai ir vėl nusisuko nuo kelmiškių bei šiems teko patirti skaudžius pralaimėjimus nemažais rezultatais. Nors paskutiniame mače prieš „Lietavą“ Kelmės klubas rodė kibų žaidimą bei pirmieji išsiveržė į priekį, tačiau tai ir buvo viskas, ką „Kražantė“ sugebėjo pademonstruoti. Tiesa, aštuonioliktajame ture skaudų pralaimėjimą teko patirti ir „Palangai“, kuri gana sensacingai nusileido „Lokomotyvo“ vienuolikei, tačiau palangiškiai reabilitavo atkeltame Pirmos lygos mače, kuriame nepasigailėjo „Auskos“. Nors „Palanga“ šiuo metu žengia penkta, o „Kražantė“ rikiuojasi tik šešioliktoje pozicijoje, tačiau Pirmoje lygoje staigmenų netrūksta, todėl neužbėkime įvykiams už akių.

Antradienis, 07. 28, 18:00, Trakų miesto stadionas.

„Trakai-2“ – „Šilutė“

Antrojo rato kovas „Trakai-2“ pradėjo itin sunkia dvikova su „Žalgiriu B“, kurioje trakiškiams teko pripažinti vilniečių pranašumą rezultatu 3:2, tačiau kovingieji riteriai po pertraukos turėtų grįžti dar labiau pagalandę ginklus. „Šilutės“ stovykloje nuotaikos turėtų būti neblogos, nes paskutiniame mače buvo įveiktas FBK „Kaunas“, tačiau užimama devinta pozicija, visgi, neturėtų itin džiuginti. Dviem pergalėmis daugiau iškovoję Trakų dubleriai žengia aštunti, todėl kaimyninių komandų dvikova turėtų žadėti didelę intrigą. Tiems, kas neturės galimybės stebėti mačo Trakuose, turime gerų žinių – rungtynių transliacija tiesiogiai per http://www.futbolo.tv" onclick="window.open(this.href);return false;.

Antradienis, 07. 28, 18:30, Telšių d.d. stadionas.

Telšių „Džiugas“ – „Panevėžys“

Triuškinančia pergale prieš „Taurą“ antrojo rato kovas pradėjęs „Džiugas“ po pertraukos susitiks su ambicijų neslepiančiu „Panevėžiu“. Pastarieji paskutiniame mače lygiosiomis sužaidė su „Banga“ ir buvo taškus priversti pasidalinti po lygiai. Panevėžiečiams šios lygiosios nutraukė keturių iš eilės pergalių seriją, todėl tikėtina, kad mače prieš telšiškius „Panevėžys“ dės visas pastangas, kad sugrįžtų į pergalių kelią. Namuose žaisiantis „Džiugas“ šiuo metu užima dvyliktą poziciją, o „Panevėžys“ yra beveik per pusę aukščiau – žengia septintas.

Antradienis, 07. 28, 18:30, Kretingos miesto stadionas.

Kretingos „Minija“ – FBK „Kaunas“

Prieš Pirmos lygos pertrauką, didžiausią staigmeną pateikė „Minija“, kuri net 6:0 sutriuškino „Nevėžio“ vienuolikę. Įvarčių šou pademonstravę kretingiškiai ne tik tiksliai mušė įvarčius, bet ir itin atsakingai saugojo savo vartus. Tuo tarpu, kauniečiams teko pajusti pralaimėjimo kartėlį ir pripažinti „Šilutės“ pranašumą minimaliu rezultatu. Fortūnos vis neprisiviliojantys „Kauno“ futbolininkai rikiuojasi tik vienuoliktoje pozicijoje, kas akivaizdu, neturėtų džiuginti nei klubo žaidėjų, nei vadovų. Penkias pergales iškovoję laikinosios sostinės futbolininkai panašiai rungtyniauja tiek namuose, tiek ir išvykose, todėl ir Kretingoje gali pademonstruoti aktyvų žaidimą. Ar tryliktoje pozicijoje esanti „Minija“ apgins savo tvirtovę, sužinosime jau antradienį.

Antradienis, 07. 28, 18:30, Jonavos miesto stadionas.

Jonavos „Lietava“ – Vilniaus MRU

Antrajame LFF Pirmos lygos rato starte vienvaldė lyderė, Jonavos ekipa, Kelmėje pratęsė keturių pergalių seriją patogiai įsitaisydama pirmoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Devynioliktajame ture jonaviškiai namuose priims MRU vienuolikę, kuriai antrojo rato pradžia sėkmės neatnešė. Patyrę pralaimėjimą Alytuje, vilniečiai turės gerokai paplušėti, norėdami papildyti savo taškų atsargas. Dešimtuką turnyrinėje lentelėje užbaigiantys MRU futbolininkai gali būti ir kietu riešutu, ką pademonstravo sezono pradžioje, todėl jonaviečiams gali tekti ir rimčiau padirbėti, nepaisant lyderių etiketės.

Antradienis, 07. 28, 18:30, Pakruojo miesto stadionas.

Pakruojo „Kruoja-2“ – Radviliškio „Lokomotyvas“

„Kruojos-2“ ekipa vis dar neatranda pergalių į sėkmę. Nors aštuonioliktajame ture, dvikovoje su „Šilo“ futbolininkais, pakruojiškiai parodė tvirtą charakterį ir atkaklų žaidimą, visgi pergalės iškovoti nepavyko: po dviejų taiklių „Šilo“ smūgių, atsitiesti jėgų nepakako. Ateinančiame ture „Kruojos-2“ vienuolikė jėgas surems su Radviliškio futbolininkais, kuriems kitaip nei pastariesiems, antrasis ratas prasidėjo itin sėkmingai. Net tris įvarčius į „Palangos“ vartus pasiuntę radviliškiečiai namo parsivežė pergalę ir tris taškus. Ar fortūna ir toliau lydės „Lokomotyvą“, ar sėkmė pagaliau atsisuks Pakruojo klubui – atsakymai jau šį antradienį.

Antradienis, 07. 28, 19:30, Gargždų miesto stadionas.

Gargždų „Banga“ – Kėdainių „Nevėžis“

Ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje įsitaisiusi „Banga“ po susitikimo su „Panevėžiu“ į lyderiaujančių trejetą nepakilo. Po atkaklaus mačo išvykoje, gargždiškiai antrąjį turą užbaigė lygiosiomis ir su panevėžiečiais bei įsirašė po tašką. Devynioliktajame ture „Bangos“ futbolininkų laukia nemenkas išmėginimas – ekipa namuose mes iššūkį „Nevėžiui“, kuris antrąjį lygos ratą pažymėjo itin triuškinančiu pralaimėjimu „Minijos“ futbolininkams. Ar pavyks „Bangos“ vienuolikei pranokti „Nevėžį“ ir pakilti į stipriausiųjų trejetą – tiesiogiai stebėkite http://www.futbolo.tv" onclick="window.open(this.href);return false;.

Trečiadienis, 07.29, 18:00, Kazlų Rūdos miesto stadionas.

Kazlų Rūdos „Šilas“ – Vilniaus „Žalgiris B“

„Šilui“ debiutas sugrįžus į namų stadioną pasisekė puikiai – 2:1 įveikę varžovus iš Pakruojo, Kazlų Rūdos futbolininkai su 36 taškais užtikrintai įsitaisė antroje turnyrinės lentelės pozicijoje. Devynioliktajame ture namų aikštėje „Šilo“ futbolininkai priims varžovus iš Vilniaus – „Žalgiro“ vienuolikę, kuri savo sirgalius jau kuris laikas džiugina triuškindama savo varžovus bei turnyrinės lentelės pakopomis kildama aukštyn. Trečiadienį vyksiančioje dvikovoje pergalės neabejotinai sieks abi ekipos, tad žiūrovų laukia gražus ir atkaklus mačas. Rungtynes tiesiogiai stebėti galėsite http://www.futbolo.tv" onclick="window.open(this.href);return false;.

...

2015 Lie 28 16:42

Oro sąlygos šiandien šlykščios - lyja, griaudi.. nežinia, koks futbolas bus, kai reiks žaisti..

...

2015 Lie 29 10:07

Įnirtinga bei arši „Tauro“ ir „Auskos“ dvikova baigėsi alytiškių pergale

LFF Pirmos lygos devynioliktojo turo rungtynėse tarp Tauragės „Tauro“ ir Alytaus „Auskos“ rezultatu 3:1 (0:1) pergalę ir tris taškus įsirašė „Auskos“ vienuolikė. Pirmajame rate ekipos rungtynes užbaigė rezultatu 4:0, tuomet pergalę taip pat šventė alytiškiai.

Pirmasis kėlinys prasidėjo aktyviu bei kovingu ekipų žaidimu. Jau 26–ąją minutę už labai grubų žaidimą raudoną kortelę rungtynių arbitras parodė „Tauro“ futbolininkui Ishmeal Afutu Ashie, po kurios tauragiškiai liko kovoti mažumoje. Vis tik ši nesėkmė komandos iš pusiausvyros neišmušė, 31–ąją minutę kamuolį į alytiškių vartus pasiuntė Edgaras Kalkys ir „Taurą“ išvedė į priekį – 1:0. Nors kėlinio metu pavojingų situacijų netrūko, tačiau iki kėlinio pabaigos rezultatas išliko nepakitęs – pirmavo aikštės šeimininkai.

Antrajame kėlinyje kamuolio kontrolė daugiau priklausė „Auskos“ ekipai, kuri gan sėkmingai kūrė pavojingas progas prie prie mažumoje žaidusių „Tauro“ futbolininkų vartų, visgi tauragiškiai pavojingus smūgius atlaikė sėkmingai. Tik įpusėjus antrajam kėliniui „Auskos“ futbolininkams pavyko pralaužti aikštės šeimininkų gynybą ir rezultatą išlyginti – 1:1. Pavojingas ekipų žaidimas nesiliovė, todėl 81–ąją bei 83–ąją minutėmis raudonas korteles prieš save išvydo „Auskos“ žaidėjas Alan Vinicius Miranda bei varžovas Vidmantas Gudjonis, po kurių ekipų gretos dar labiau sumažėjo. Rungtynėms bėgant į pabaigą „Auskos“ vienuolikei pranašumą pelnė Mindaugas Strauka, o dar po keleto akimirkų tauragiškius įvarčiu nubaudė ir Gvidonas Narmontas, po kurio įvarčio alytiškiai išsiveržė į priekį – 3:1. Iki kėlinio pabaigos rezultato sušvelninti „Tauro“ vienuolikei nepavyko, rezultatu 3:1 pergalę svečiuose šventė Alytaus „Auska“.

Rungtynių statistika

Tauragės „Tauras“– Alytaus „Auska“ 1:3 (1:0)

Tauragės d.d. stadionas: 200 žiūrovų

Įvarčiai: 31 min. Edgaras Kalkys (1:0), 73 min. Vaidotas Rutkauskas (1:1), 86 min. Mindaugas Strauka (1:2), 88 min. Gvidonas Narmontas (1:3).

Įspėjimai: 26 min. Ishmeal Afutu Ashie – raudona kortelė („Tauras“), 54 min. Dominykas Norkus – geltona kortelė („Tauras“), 60 min. Ervinas Chvesko – geltona kortelė („Auska“), 63 min. Gabriel Mensah – geltona kortelė („Tauras“), 66 min. Tomas Miklinevičius – geltona kortelė („Auska“), 70 min. Renaldas Stankevičius – geltona kortelė („Auska“), 70 min. Simonas Pilypas – geltona kortelė („Tauras“), 79 min. Vidmantas Gudjonis – geltona kortelė („Tauras“), 81 min. Alan Vinicius Miranda – raudona kortelė („Auska“), 83 min. Vidmantas Gudjonis – raudona kortelė („Tauras“).

...

2015 Lie 29 10:15

„Palanga“ pranoko „Kražantę“ ir įsirašė trečiąją pergalę iš eilės

LFF Pirmos lygos devynioliktojo turo Kelmės „Kražantės“ ir„Palangos“ susitikime rezultatu 3:1 (2:0) užtikrintą pergalę svečiuose šventė Palangos vienuolikė. Pirmojo rato mačą su „Kražante“ taip pat šventė palangiškiai, tuomet triuškinančia persvara 7:1 įveikę varžovus iš Kelmės.

Pirmajame kėlinyje atakas ekipoms kurti sekėsi gan sunkiai. Pirmasis rungtynių įvartis buvo pelnytas rungtynėms įpusėjus, kai 22–ąją minutę įvartį „Palangai“ pelnė Gerardas Žukauskas – 1:0. Nors kamuolio kontrolė daugiau priklausė palangiškiams, varžovų atakas Kelmės futbolininkai kurį laiką atlaikė sėkmingai. Vis tik 42–ąją kėlinio minutę „Kražantės“ gynybą pralaužti bei savo ekipos įvarčius padvigubinti pavyko Justui Raziūnui – 2:0.

Antrajame kėlinyje iniciatyva ir toliau priklausė „Palangos“ ekipai. Visgi 49–ąją kėlinio minutę 11 m. baudinio metu tiksliai kamuolį į „Palangos“ vartus pasiuntė Andrius Viktoravičius, rungtynių rezultatą sušvelnindamas – 1:2. Kėlinio metu ekipoms rezultatyvias progas kurti sekėsi ne itin sėkmingai. Tik įpusėjus antrajam kėliniui „Palangos“ pranašumą padidinti pavyko Simonui Urbiui, kai 65–ąją minutę kamuolį tiksliai pasiuntė į „Kražantės“ vartų tinklą. Iki kėlinio pabaigos nei vienai iš ekipų rungtynių rezultato daugiau pakeisti nepavyko. Pergalę išvykoje rezultatu – 3:1 šventė „Palangos“ futbolininkai.

Kelmės „Kražantė“ – Palangos „Palanga“ 1:3 (0:2)

Kalmės miesto stadionas: 80 žiūrovų

Įvarčiai: 22 min. Gerardas Žukauskas (0:1), 42 min. Justas Raziūnas (0:2), 49 min. Andrius Viktoravičius (1:2), 65 min. Simonas Urbys (1:3).

Įspėjimai: 30 min. Simonas Urbys – geltona kortelė („Palanga“), 47 min. Aidas Capas – geltona kortelė („Palanga“), 61 min. Kildras Kavaliukas – geltona kortelė („Kražantė“), 70 min. Elvinas Indrišiūnas – geltona kortelė („Kražantė“),70 min. Edgaras Ditmonas – geltona kortelė („Palanga“), 88 min. Rokas Petrikas– geltona kortelė („Palanga“).

...

2015 Lie 29 10:17

Antroje rungtynių dalyje „Lokomotyvas“ pranoko „Kruojos-2“ vienuolikę

LFF Pirmos lygos devynioliktajame ture pergalę išvykoje šventė Radviliškio „Lokomotyvas“, kuris svečiuose rezultatu 3:0 (1:0) pranoko Pakruojo „Kruojos-2“ vienuolikę. Pirmoje šių komandų tarpusavio dvikovoje stipresni buvo pakruojiškiai, kurie Radviliškyje šventė pergalę rezultatu 1:0.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Lokomotyvo“ futbolininkai, kurie jau 7-ąją minutę, po tikslaus Edgaro Stankevičiaus smūgio išsiveržė į priekį – 1:0. Nors pirmajame kėlinyje aktyvesni buvo radviliškiečiai, tačiau „Kruojos-2“ ekipa taip pat turėjo progų pasižymėti. Per likusį kėlinio laiką nei vienai iš ekipų surengtų progų realizuoti nepavyko, o po pirmojo kėlinio pranašumą ir toliau išlaikė „Lokomotyvas“ – 1:0.

Antrajame kėlinyje ir toliau pavojingas progas rengė Radviliškio ekipa. 66-ąją minutę dar karta Pakruojo klubo vartininką nuginkluoti pavyko Mariui Ligeikai, po kurio tikslaus smūgio „Lokomotyvo“ persvara jau padvigubėjo – 2:0. Nepraėjus nei dešimčiai minučių, radviliškiečiams dar kartą pavyko užpulti šeimininkų vartus. Šį kartą atakos smaigalyje atsidūrė Nikolajus Misiukas, po kurio įvarčio „Lokomotyvas“ įtikinamai atitrūko nuo varžovų – 3:0. Per likusį laiką „Kruojai-2“ atsilikimo sušvelninti taip ir nepavyko, o persvarą išlaikęs „Lokomotyvas“ į savo sąskaitą įsirašė įtikinamą pergalę – 3:0.

Pakruojo „Kruoja-2“– Radviliškio „Lokomotyvas“ 0:3 (0:1)

Pakruojo miesto stadionas: 100 žiūrovų

Įvarčiai: 7 min. Edgaras Stankevičius (0:1), 66 min. Marius Ligeika (0:2), 73 min. Nikolaj Misiuk (0:3).

Įspėjimai: 60 min. Vilius Paslavičius – geltona kortelė („Kruoja-2“), 61 min. Vilius Paslavičius – raudona kortelė („Kruoja-2“), 63 min. Deividas Navadunskis – geltona kortelė („Kruoja-2“), 72 min. Maksym Adamenko – geltona kortelė („Kruoja-2“).

...

2015 Lie 29 10:18

„Lietava“ lyderės vardą įrodė mače su MRU

Pergalę LFF Pirmos lygos devynioliktajame ture šventė lygos lyderė Jonavos „Lietavos“ ekipa, kuri namuose 4:1 (2:1) įveikė Vilniaus MRU klubą. Pirmasis šių komandų susitikimas Vilniuje baigėsi MRU futbolininkų pergale 2:0.

Pirmojo rungtynių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. Jau 4-ąją rungtynių minutę sėkmingą ataką suorganizuoti pavyko vilniečiams, o atakos smaigalyje atsidūręs Paulius Osauskas išvedė MRU vienuolikę į priekį – 1:0. Visgi vėliau iniciatyvą perėmė šeimininkai, kurie 20-ąją minutę, vedami Arno Gabulo, rezultatą išlygino 1:1. Pirmojo kėlinio pabaigoje, 39-ąją minutę, „Lietavai“ dar kartą pavyko pralaužti vilniečių gynybą bei pelnyti įvartį. Šį kartą tikslaus smūgio autoriumi tapo Lukas Miščiukas, po kurio smūgio prieš antrąją rungtynių dalį „Lietava“ buvo priekyje rezultatu 2:1.

Antrajame kėlinyje ir toliau kamuolio kontrolė priklausė „Lietavos“ ekipai. 64-ąją rungtynių minutę dar kartą vilniečių vartus pralaužė Aretas Gėgžna, po kurio įvarčio jonaviečių pranašumas tapo jau 3:1. Tačiau tuo rungtynių įvarčiai nesibaigė. 80-ąją minutę pavyko pasižymėti „Lietavos“ žaidžiančiajam treneriui Mariui Bezykornovui, kuris pasiuntė tiksliai kamuolį į vartus ir įtvirtino savo ekipos pergalę – 4:1. Per likusį laiką MRU futbolininkams rezultato sušvelninti jau nebepavyko.

Jonavos „Lietava“ – Vilniaus MRU 4:1 (2:1)

Jonavos miesto stadionas: 350 žiūrovų

Įvarčiai: 4 min. Paulius Osauskas (0:1), 20 min. Arnas Gabulas (1:1), 39 min. Lukas Miščiukas (2:1), 64 min. Aretas Gėgžna (3:1), 80 min. Marius Bezykornovas (4:1).

Įspėjimai: 57 min. Martynas Stirbys – geltona kortelė („Lietava“), 62 min. Eisvinas Utyra – geltona kortelė („Lietava“), 63 min. Latwayne Anderson – geltona kortelė (MRU), 86 min. Lukas Miščiukas – raudona kortelė („Lietava“).

...

2015 Lie 29 10:20

Dramatiškoje kovoje pergalę išplėšė „Trakai-2“

LFF Pirmos lygos devynioliktojo turo susitikime tarp „Trakų–2“ ir „Šilutės“ pergalę ir tris taškus įsirašė trakiškiai, antrajame kėlinyje pranokę varžovus bei runtynes užbaigę rezultatu 4:3 (2:2). Pirmojo rato susitikime pergalę šventė „Šilutės“ vienuolikė, kuomet namuose rezultatu 2:1 įveikė „Trakus–2“.

Pirmąjį kėlinį pradėję itin iniciatyviai „Šilutės“ futbolininkai jau 3–ąją minutę išsiveržė į priekį, kai atakos smaigalyje atsidūręs Pavelas Belanovskis pelnė pirmąjį rungtynių įvartį – 1:0. Ilgai laukti trakiškių atsako neteko, jau 6–ąją kėlinio minutę pavojingą smūgį į varžovų vartus siuntė Povilas Malinauskas, nors kamuolys prieš pasiekdamas vartus lietė komandą mėginusį gelbėti Aldą Žernį,vis tik vartų tinklą pasiekė – 1:1. Kėlinio metu vyko gan apylygė kova, netrūko emocijų bei atkaklaus žaidimo. Po tikslaus Manto Leonavičiaus perdavimo 22–ąją kėlinio minutę įvartį ir pranašumą „Trakams–2“ pelnė Rokas Stanulevičius – 2:1. Kėliniui bėgant į pabaigą pridėto laiko 46–ąją minutę po pakelto kampinio intrigą padidino „Šilutės“ žaidėjo Pauliaus Juškos įvartis, po kurio rezultatas dar kartą tapo lygus – 2:2.

Antrajame kėlinyje vyravo dinamiškas žaidimas, abi ekipos kurė pavojingas progas, demonstravo gan kietą kovą, kurdami pavojingas progas varžovų aikštės pusėje, vis tik kurį laiką kamuolys nepasiekė nei vienos komandos vartų tinklo. 74–ąją minutę įvartį komandai pelnė bei leido išsiveržti į priekį Maksimas Lukashevichius – 3:2. Vis tik ilgai komanda pranašumu nepasidžiaugė, 87–ąją minutę savo debiutą Trakų ekipoje įvarčiu pažymėjo Haroldas Vaineikis ir rezultatą išlygino – 3:3, o 92–ąją pridėto laiko minutę varžovų apmaudą padidino Romualdas Kliukoitis, kuris pasinaudojęs varžovų klaida pelnė lemtingą rungtynių įvartį išplėšdamas pergalę – 4:3.

Trakų „Trakai–2“ – Šilutės „Šilutė“ 4:3 (2:2)

Trakų miesto stadionas: 46 žiūrovai

Įvarčiai: 3 min. Pavelas Belanovskis (0:1), 7 min. Aldas Žernys Į.S.V. (1:1), 22 min. Rokas Stanulevičius (2:1), 45+1 min. Paulius Juška (2:2), 74 min. Maksimas Lukashevichius (2:3), 87 min. Haroldas Vaineikis (3:3), 90+2 min. Romualdas Kliukoitis (4:3).

Įspėjimai: 37 min. Arnoldas Nausėdas – geltona kortelė („Šilutė“), 73 min. Kasparas Naskauskas – geltona kortelė („Trakai–2“).

...

2015 Lie 29 10:21

„Banga“ neišnaudojo sėkmingų progų, o pergalę įsirašė „Nevėžis“

LFF Pirmos lygos devynioliktojo turo susitikime pergalę rezultatu 2:0 (0:0) šventė Kėdainių „Nevėžio“ futbolininkai, kurie svečiuose pranoko Gargždų „Bangos“ ekipą. Tai buvo jau antroji kėdainiškių pergalė prieš „Bangos“ vienuolikę. Pirmajame rate „Nevėžis“ šventė pergalę rezultatu 1:0.

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių iniciatyva priklausė „Bangos“ futbolininkams. 4-ąją minutę pirmą progą pasižymėti turėjo gargždiškių žaidėjas Aurelijus Staponka, tačiau kamuolys pataikė į virpstą. Identišką progą A.Staponka turėjo ir 8-ąją minutę, tačiau smūgio realizuoti nepavyko. Aktyviai žaidusi „Banga“ rungtynių pradžioje valdė situaciją ir „Nevėžio“ vienuolikei neleido susikurti sėkmingų atakų. Per pirmąsias keturiasdešimt penkias minutes „Bangos“ futbolininkas pritrūko sėkmės realizuojant progas, o gynyboje sėkmingai rungtyniavę kėdainiškiai savo vartus apgynė bei prieš antrąją rungtynių dalį išlaikė lygų rezultatą – 0:0.

Antroje rungtynių pusėje aktyviau rungtyniauti pradėjo ir „Nevėžio“ futbolininkai, kurie pasinaudojo sėkminga proga ir išsiveržė į priekį. 50-ąją minutę įvarčiu pasižymėjo kėdainiškių naujokas Alison E Silva, kurio pasiųstas kamuolys nuo virpsto skriejo į vartus, o rezultatas tapo 1:0. Netrukus, 52-ąją minutę, galimybę išlyginti rezultatą turėjo ir „Banga“, tačiau kamuolys pataikė į skersinį. Dar po minutės Algimantas Bačanskis nepasinaudojo dar viena galimybę, kuomet pabėgęs vienas prieš vartininką tiksliai kamuolio į vartus nepasiuntė. 74-ąją minutę dar vieną sėkmingą ataką suorganizavo „Nevėžis“, o kamuolį į vartus pasiuntęs Aivaras Lyberis padvigubino savo komandos pranašumą – 2:0. Nors šansų rungtynių pabaigoje turėjo tiek Sigitas Urbys, tiek kiti „Bangos“ futbolininkai, tačiau „Nevėžis“ pranašumą išlaikė ir šventė pergalę rezultatu 2:0.

Gargždų „Banga“ – Kėdainių „Nevėžis“ 0:2 (0:0)

Gargždų miesto stadionas: 800 žiūrovų

Įvarčiai: 50 min. Alison E Silva (0:1), 74 min. Aivaras Lyberis (0:2).

Įspėjimai: 44 min. Aurelijus Staponka – geltona kortelė („Banga“), 70 min. Aleksandras Ivanauskas – geltona kortelė („Banga“).

...

2015 Lie 29 10:22

Josuetlo Rea įvartis atnešė pergalę „Kaunui“

LFF Pirmos lygos devynioliktajame ture pergalę iškovojo FBK „Kauno“ ekipa, kuri svečiuose Kretingoje rezultatu 1:0 (1:0) palaužė vietos „Minijos“ vienuolikę. Pirmasis šių komandų tarpusavio susitikimas taip pat baigėsi kauniečių pergalę, tik tą kartą „Kaunas“ laimėjo rezultatu 2:1.

Nuo pirmųjų rungtynių minučių aikštėje „virė“ įnirtinga kova. 11-ąją minutę suorganizuoti pavojingą ataką pavyko kauniečiams. Po Vitalijaus Antonovo baudos smūgio, kuomet kamuolys pataikė į skersinį, smūgį dar kartą pakartojo „Kauno“ legionierius Josuetlas Rea, kurio pasiųstas kamuolys skrodė „Minijos“ vartų tinklą – 1:0. Per likusį kėlinio laiką geltonai žaliems pranašumą pavyko išsaugoti bei prieš antrąją rungtynių dalį būti priekyje – 1:0.

Antrajame kėlinyje tiek kauniečiai, tiek ir „Minijos“ futbolininkai turėjo ne vieną galimybę pelnyti įvarčius, tačiau progų realizuoti nepavyko. Kibiai gindamiesi kauniečiai sugebėjo savo vartus išlaikyti „sausus“, tačiau ir patys kretingiškių gynybos gniaužtų daugiau nepralaužė. Nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui, „Kaunas“ šventė pergalę rezultatu 1:0.

Kretingos „Minija“ – „Kaunas“ 0:1 (0:1)

Kretingos miesto stadionas: 400 žiūrovų

Įvarčiai: 11 min. Josuetl Hernandez Rea (0:1).

Įspėjimai: 39 min. Viktors Jefremovs – geltona kortelė („Minija“), 40 min. Jurijus Kurbangalijevas – geltona kortelė („Minija“), 60 min. Lukas Bielskis – geltona kortelė („Minija“).

...

2015 Lie 29 10:23

„Panevėžio“ įvarčių šturmas bei triumfas Telšiuose

LFF Pirmos lygos devynioliktojo turo mačas tarp Telšių „Džiugo“ ir „Panevėžio“ baigėsi užtikrinta panevėžiečių pergale rezultatu – 5:1 (2:1). Pirmasis šių ekipų susitikimas rezultatu 1:0 taip pat baigėsi „Panevėžio“ pergale namų aikštėje.

Pirmajame rungtynių kėlinyje jau 5–ąją minutę į priekį išsiveržė „Panevėžio“ futbolininkai, kai po Manto Savėno pakelto kampinio kamuolį į telšiškių vartus pasiuntė Giedrius Tomkevičius – 1:0. Vis tik ilgai atsako laukti neteko, jau 10–ąją minutę įvarčiu pasižymėjo ir rezultatą išlygino Eimantas Marozas – 1:1. Komandos demonstravo gan įnirtingą bei kietą futbolą. 32–ąją rungtynių minutę po dar kartą sėkmingai pakelto M.Savėno kapinio įvartį „Panevėžiui“ pelnė Povilas Lukšys – 2:1. Iki kėlinio pabaigos rezultatas nepasikeitė – 2:1 pirmavo svečiai.

Antrajame kėlinyje kamuolio kontrolės valdymas priklausė „Panevėžio“ futbolininkams, tuo tarpu „Džiugas“ dėmesį telkė gynybai. 65–ąją minutę pavojingos atakos metu dubliu pasižymėjo ir ekipos persvarą padidino Povilas Lukšys, o jau 69–ąją minutę varžovų gynybą pralaužti pavyko ir Svajūnui Čyžui – 4:1. 74–ąją kėlinio minutę „Džiugą“ ištiko dar viena nesėkmė, po Andriaus Lipskio pašalinimo iš aikštės, dėl surinktų dviejų geltonų kortelių, 11 m. baudinio metu penktąjį „Panevėžio“ ekipos įvartį pelnė Jonas Skinderis. Rezultatu – 5:1 nepalikę vilčių varžovams užtikrintą pergalę svečiuose šventė „Panevėžio“ vienuolikė.

Telšių „Džiugas“ – Panevėžio „Panevėžys“ 1:5 (1:2)

Telšių miesto stadionas: 400 žiūrovų

Įvarčiai: 7 min. Giedrius Tomkevičius (0:1), 10 min. Eimantas Marozas (1:1), 32 min. Povilas Lukšys (1:2), 65 min. Povilas Lukšys (1:3), 69 min. Svajūnas Čyžas (1:4), 74 min. Jonas Skinderis (1:5).

Įspėjimai: 38 min. Andrius Lipskis – geltona kortelė („Džiugas“), 73 min. Andrius Lipskis – geltona–raudona kortelė („Džiugas“).