2015 06 27 17:00 Kelmės Kražantė - Kėdainių Nevėžis _ : _
2015 06 27 17:00 Panevėžio Panevėžys - Palangos Palanga _ : _
2015 06 27 19:00 Trakų Trakai-2 - Kazlų Rūdos Šilas _ : _
2015 06 28 16:00 Gargždų Banga - Vilniaus MRU _ : _
2015 06 28 16:00 Radviliškio Lokomotyvas - Kauno Kaunas _ : _
2015 06 28 18:00 Alytaus Auska - Vilniaus Žalgiris B _ : _

2015 Bir 27 10:34

Šešioliktajame ture – intriga turnyrinės lentelės viršuje

Šeštadienis, 06.27, 13:00, Telšių d.d. stadionas.
Telšių „Džiugas“ – „Šilutė“

„Džiugo“ stovykloje ir vėl prastos nuotaikos. Nutraukę nesėkmių seriją ir įveikę „Kruoją-2“, šį kartą telšiškiai svečiuose turėjo pripažinti „Auskos“ pranašumą. „Džiugas“ ir toliau labiausiai stringa puldamas ir niekaip nesugeba išnaudoti susikurtų progų. „Šilutei“ penkioliktasis turas taip pat susiklostė nesėkmingai. Rezultatyviame susitikime šilutiškiai nusileido „Šilui“ ir pratęsė nesėkmių serija iki dviejų susitikimų. Lentelės viršuje ilgą laiką išsilaikiusi „Šilutė“ po nesėkmių smuktelėjo net į dešimtąją poziciją, todėl norint kovoti dėl aukštesnių vietų, šilutiškiams pergalė reikalinga kaip oras. Kaip klostysis susitikimas Žemaitijos sostinėje – tiesiogiai stebėkite per http://www.futbolo.tv" onclick="window.open(this.href);return false;.

Šeštadienis, 06.27, 15:00, Tauro d.d. stadionas.
Tauragės „Tauras“ – Kretingos „Minija“

Praėjusiame ture „Tauras“ gavo itin skaudų antausį, net 0:9 teko nusileisti „Lietavos“ vienuolikei, todėl neabejotina, kad tauragiškių nuotaikos ne pačios geriausios. Tai buvo jau septintoji iš eilės „Tauro“ nesėkmė, kuri neleidžia tauragiškiams pakilti iš lentelės dugno. „Minija“ taip pat pergalės skonį juto jau labai seniai. Paskutinį kartą pajūrio atstovai pergalę šventė penktajame ture ir iki dabar geriausiais jų pasiektas rezultatas yra tik lygiosios. Kam pavyks pagaliau nutraukti nesėkmių seriją ir kam pagaliau nusišypsos sėkmė, sužinosime jau šį šeštadienį.

Šeštadienis, 06.27, 15:00, Jonavos miesto stadionas.
Jonavos „Lietava“ – Pakruojo „Kruoja-2“

Jonavos ekipa Jonines atšventė išties triukšmingai ir įsimintinai. „Lietavos“ komanda net 9:0 sutriuškino „Taurą“ ir į savo sąskaitą įsirašė kol kas rezultatyviausią šio sezono pergalę bei nutraukė ne itin sėkmingą seriją. Prieš tai jonaviečiai du turus sužaidė lygiosiomis ir patyrė pralaimėjimą. Tuo tarpu „Kruoja-2“ ir toliau žygiuoja nesėkmingai. Penkioliktajame ture Pakruojo komanda suklupo ir prieš iš turnyro dugno išlipusią „Kražantę“. Nekyla abejonių, kad šios dvikovos favoritai yra „Lietavos“ futbolininkai, bet bus įdomu stebėti, kokį planą prieš vienus turnyro lyderių bus paruošusi ir „Kruoja-2“.

Šeštadienis, 06.27, 17:00, Aukštaitijos stadionas.
„Panevėžys“ – „Palanga“

Vis stabilesnį žaidimą demonstruojantis „Panevėžys“ įveikė ir dar vienus Pirmos lygos lyderius. Nugalėję „Lietavą“, šį kartą panevėžiečiai pranoko ir „Nevėžį“. Neabejotina, kad šios pergalės įkvėpė panevėžiečius dar įnirtingesnėms kovoms, todėl mačas su „Palanga“ žada didžiulę intrigą. Palangiškiai išgyvena ne patį geriausią periodą: pralaimėjimas „Auskai“ ir lygiosios su MRU komanda, nustūmė „Palangą“ į penktąją lentelės poziciją. Palangiškiai šiuo metu yra kiek nukraujavę, nes iš rikiuotės visam sezonui iškrito traumą patyręs Linas Vaitkus, bet vargu, ar tai atims iš pajūrio atstovų didžiulį kovingumą ir norą siekti pergalių.

Šeštadienis, 06.27, 17:00, Kelmės miesto stadionas.
Kelmės „Kražantė“ – Kėdainių „Nevėžis“

Pergalės skonį pajutusi „Kražantė“, atrodo, sustoti neketina. Penkioliktajame ture kelmiškiai įveikė „Kruojos-2“ ekipą, iškovojo antrąją pergalę iš eilės ir pasiekė savo pelnytų įvarčių rekordą. Pirmą kartą šiame sezone „Kražantė“ varžovus nubaudė net keturis kartus. Be abejonės, ateinančiame susitikime į pergalių karuselę įsisukusi „Kražantė“ mėgins įveikti ir trečioje turnyrinės lentelės vietoje esančios Kėdainių ekipos gynybą. Ar jiems pasiseks, ar dukart suklupusiam „Nevėžiui“ trečiasis kartas bus sėkmingas, sužinosime šeštadienį Kelmės miesto stadione.

Šeštadienis, 06.27, 19:00, Trakų miesto stadionas.
„Trakai-2“ – Kazlų Rūdos „Šilas“

Po pergalės sugrįžus į namų stadioną trakiškiai kluptelėjo susitikime su Kretingos „Minijos“ vienuolike, kai pridėto laiko metu nesugebėjo išsaugoti turimo pranašumo. Šešioliktame ture Trakų futbolininkų laukia itin nemažas iššūkis – jėgas ekipa surems su į pirmąją turnyrinės lentelės poziciją šoktelėjusiais „Šilo“ futbolininkais. Ar „Trakams-2“ pavyks atlaikyti „Šilo“ smogiamąją artileriją sužinosime jau šį šeštadienį.

Sekmadienis, 06.28, 16:00, Gargždų miesto stadionas.
Gargždų „Banga“ – Vilniaus MRU

Tryliktajame ture patyrę netikėtas lygiąsias „Bangos“ futbolininkai sugrįžo į pergalių kelią ir skaičiuoja jau antrąją pergalę iš eilės. Gargždiškiai sezono metu iškovoję devynias pergales, trejas rungtynes sužaidė lygiosiomis ir tris kartus patyrę pralaimėjimo kartėlį su 27 taškais rikiuojasi ketvirtoje turnyrinės lentelės pozicijoje. Tuo tarpu būsimas varžovas, Vilniaus MRU klubas, su penkiais laimėjimais, penkiomis lygiosiomis ir penkiomis pralaimėtomis dvikovomis, turnyrinėje lentelėje įsitaisęs devintoje vietoje. Jau kurį laiką stabiliu žaidimu nepasižymintis MRU po lygiosiomis sužaistų rungtynių Palangoje neabejotinai sieks pergalės, tad kam pavyks įsirašyti laimėjimą ir tris taškus – atsakymai sekmadienį.

Sekmadienis, 06.28, 16:00, Radviliškio miesto stadionas.
Radviliškio „Lokomotyvas“ – FBK „Kaunas“

Penkioliktajame ture „Lokomotyvo“ sugrįžimo šventę į namų aikštę aptemdė žalgiriečių įvarčių šturmas. Tris turus savo rakto į sėkmę neatrandantys radviliškiečiai, neabejotinai, mėgins reabilituotis susitikime su „Kauno“ vienuolike, kuri taip pat neatranda savojo žaidimo ir pergalės nėra patyrę jau penkis turus iš eilės. Kuriai iš ekipų pagaliau pavyks pralaužti nesėkmių barjerą ir sugrįžti į pergalių kelią – atsakymai sekmadienį Radviliškio miesto stadione. Kas negalės atvykti į stadioną tiesiogiai rungtynes galės stebėti http://www.futbolo.tv" onclick="window.open(this.href);return false;.

Sekmadienis, 06.28, 18:00, Alytaus miesto stadionas.
Alytaus „Auska“ – Vilniaus „Žalgiris B“

„Auskos“ ekipa po ilgo nesėkmių laikotarpio tryliktajame ture lyg feniksas pakilo iš pelenų ir sėkmingai įsirašo jau trečiąją pergalę iš eilės. Vis tik ateinančiame ture alytiškių laukia rimtas jėgų išmėginimas – namuose „Auska“ priims „Žalgirio B“ futbolininkus, kurie tris turus iš eilės negailestingai dorodami varžovus, be abejonės, mėgins įveikti ir alytiškius. Ar „Auskai“ pavyks atsilaikyti prieš varžovus iš Vilniaus, ar žalgiriečiams pavyks pratęsti savo laimėjimų seriją, sužinosime jau ateinantį savaitgalį. Negalėsiantys savo mylimos ekipos palaikyti stadione, turės galimybę transliaciją stebėti tiesiogiai per http://www.futbolo.tv" onclick="window.open(this.href);return false;.

2015 Bir 27 15:03

"Tauro" dirbtinės dangos stadione startawa Lietuvos I lygos varžybos tarp Kretingos "Minijos" ir Tauragės "Tauro".

Taip norėtųsi, kad TT laimėtų.. :roll: kažin, ar realu.. :D

Zemaitiss
Pranešimai: 960
Užsiregistravo: 2014 Vas 06 15:36
Palaikoma komanda: Džiugas

2015 Bir 27 15:18

kiek gali feilint Dziugo vartininkas...kazkada svente ir i musu kiema turi ateit... :D

...

2015 Bir 29 11:15

„Džiugo“ pergalė paženklinta E.Marozo dubliu

LFF Pirmos lygos šešioliktajame ture pergalę namuose iškovojo Telšių „Džiugas“, kuris rezultatu 2:1 (0:1) antroje rungtynių dalyje įveikė „Šilutės“ vienuolikę.

Pirmajame kėlinyje atakuoti bandė abi ekipos ir žaidė agresyviai prie varžovų vartų, tačiau kiek vėliau kamuolio kontrolę perėmė šilutiškiai. 23-ąją minutę, po tikslaus perdavimo iš krašto, atakos smaigalyje atsidūręs Donatas Surblys tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Šilutę“ į priekį – 1:0. Nors per likusį kėlinio laiką komandos žaidė apylygiai, tačiau varžovų gynybos daugiau nei vienai iš ekipų pralaužti nepavyko. Prieš ilgąją pertrauką priekyje buvo šilutiškiai – 1:0.

Antroje rungtynių dalyje atkaklios kovos ir emocijų netrūko. Kibiai rungtyniavusios komandos rezgę pavojingas atakas prie varžovų vartų. 59-ąją minutę pavojingą ataką surengė telšiškiai. Eimantas Marozas techniškai atliko baudos smūgį link kairiojo virpsto ir nors „Šilutės“ vartininkas Osvaldas Deringis į smūgį sureagavo gerai ir greitai, tačiau kamuolys skrodė vartų tinklą ir „Džiugas“ išlygino rezultatą – 1:1. 80-ąją minutę itin apmaudžia klaidą padarė šilutiškių vartininkas, kuris nesugavo E.Marozo pasiųsto kamuolio ir leido „Džiugui“ išsiveržti į priekį – 2:1. Per likusį kėlinio laiką „Šilutei“ rezultato išlyginti taip ir nepavyko, o sėkmingai apsigynęs „Džiugas“ įsirašė į savo sąskaitą pergalę rezultatu 2:1.

Rungtynių statistika

Telšių „Džiugas“ – „Šilutė“ 2:1 (0:1)

Telšių d.d. stadionas: 150 žiūrovų

Įvarčiai: 24 min. Donatas Surblys (0:1), 59 min. Eimantas Marozas (1:1), 80 min. Eimantas Marozas (2:1).

Įspėjimai: 21 min. Donatas Surblys – geltona kortelė („Šilutė“), 36 min. Mindaugas Čeponas – geltona kortelė („Džiugas“), 67 min. Deividas Augustinavičius – geltona kortelė („Džiugas“), 72 min. Tadas Kazlauskas – geltona kortelė („Šilutė“), 80 min. Eimantas Marozas – geltona kortelė („Džiugas“), 89 min. Mantas Lėkis – geltona kortelė („Šilutė“), 90 + 2 min. Tadas Kazlauskas – raudona kortelė („Šilutė“).

...

2015 Bir 29 11:17

Pergalių badą „Minija“ nutraukė mače su „Tauru“

LFF Pirmos lygos šešioliktajame ture pergalę svečiuose šventė Kretingos „Minija“, kuri Tauragėje 1:0 (1:0) pranoko vietos „Taurą“ ir nutraukė nuo penktojo turo užsitęsusį pergalių badą.

Pirmajame kėlinyje iniciatyva ir kamuolio kontrolė priklausė svečiams, todėl atkaklus žaidimas prie varžovų vartų „Minijai“ pasiteisino jau pirmajame kėlinyje. 38-ąją minutę po Viktoro Jefremovo atlikto tikslaus baudos smūgio kretingiškiai išsiveržė į priekį – 1:0. Pranašumą „Minija“ išlaikė iki kėlinio pabaigos ir po pirmosios rungtynių dalies buvo priekyje – 1:0.

Antrajame kėlinyje abi ekipos turėjo sėkmingų progų, tačiau jų realizuoti nepavyko. Namuose žaidusiam „Taurui“ antrajame kėlinyje taip ir nepavyko išlyginti rezultato bei mačą baigti bent jau lygiosiomis. Tiesa, kretingiškiai daugiau rezultatyvių atakų taip pat nesurengė ir galutinis teisėjo švilpukas skelbė „Minijos“ pergalę rezultatu 1:0.

Tauragės „Tauras“ – Kretingos „Minija“ 0:1 (0:1)

Tauro d.d. stadionas: 200 žiūrovų

Įvarčiai: 38 min. Viktors Jefremovs (1:0).

Įspėjimai: 19 min. Kazys Mažionis – geltona kortelė („Minija“), 20 min. Simonas Pilypas – geltona kortelė („Tauras“), 29 min. Julius Meištininkas – geltona kortelė („Tauras“), 89 min. Sigitas Taroza – geltona kortelė („Tauras), 90 + 2 min. Andrius Paulauskas – geltona kortelė („Minija“).

...

„Lietavos“ puolamąją jėgą pajuto ir „Kruojos-2“ vienuolikė

Jonavos „Lietava“ LFF Pirmos lygos šešioliktąjį turą pažymėjo dar viena triuškinančia pergale. Jonaviečiai namuose rezultatu 6:0 (3:0) nugalėjo Pakruojo „Kruojos-2“ klubą.

Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių „Lietava“ įrodinėjo savo pranašumą ir kontroliavo žaidimą. 22-ąją minutę pirmuoju įvarčiu pasižymėjo ir šeimininkus į priekį išvedė Aretas Gėgžna – 1:0. Po kiek mačiau nei dvidešimties minučių dar vienu tiksliu smūgiu „Kruoją-2“ nubaudė ir Eisvinas Utyra bei padvigubino „Lietavos“ pranašumą – 2:0. Neilgai trukus šeimininkai surengė dar vieną pavojingą ataką, kurios smaigalyje atsidūrė A.Gėgžna bei pelnęs antrąjį savo įvartį leido „Lietavai“ prieš antrąją rungtynių dalį pirmauti jau 3:0.

Antrajame kėlinyje ir toliau tęsėsi jonaviečių įvarčių šou. Sužaidus antrajame kėlinyje kiek daugiau nei penkias minutes, tiksliai kamuolį į Pakruojo ekipos vartus pasiuntė Benas Spietinis ir dar labiau padidino savo komandos pranašumą – 4:0. Tačiau tuo šeimininkų įvarčiai nesibaigė. 70-ąją minutę į Jonavos miesto stadioną susirinkusius žiūrovus dar kartą nudžiugino Augustinas Montvydas, po kurio įvarčio „Lietavos“ pranašumas tapo jau sunkiai pavejamas – 5:0. Galutinį tašką šiame mače 76-ąją minutę padėjo Laurynas Stonkus, po kurio taiklaus smūgio „Kruojos-2“ ekipa nebeturėjo jokių šansų atsigauti – 6:0.

Jonavos „Lietava“ – Pakruojo „Kruoja-2“ 6:0 (3:0)

Jonavos miesto stadionas: 250 žiūrovų

Įvarčiai: 22 min. Aretas Gėgžna (1:0), 40 min. Eisvinas Utyra (2:0), 42 min. Aretas Gėgžna (3:0), 51 min. Benas Spietinis (4:0), 70 min. Augustinas Montvydas (5:0), 76 min. Laurynas Stonkus (6:0).

Įspėjimai: 30 min. Diarra Boubakary – geltona kortelė („Kruoja-2“), 35 min. Edvinas Nocius – geltona kortelė („Kruoja-2“), 71 min. Laurynas Zimba – geltona kortelė („Kruoja-2“).

...

2015 Bir 29 11:19

Į pergalių kelią „Nevėžis“ grįžo įtikinamai įveikdamas „Kražantę“

LFF Pirmos lygos šešioliktajame ture į pergalių kelią sugrįžo Kėdainių „Nevėžio“ klubas, kuris išvykoje rezultatu 6:0 (2:0) įtikinamai įveikė Kelmės „Kražantės“ vienuolikę.

Pirmajame kėlinyje svečiai nuo pirmųjų minučių pradėjo įrodinėti savo pranašumą ir kietai rungtyniavo tiek puolime, tiek ir gynyboje. 28-ąją minutę pirmąjį „Nevėžio“ įvartį pelnė Martynas Juknevičius ir išvedė kėdainiškius į priekį – 1:0. Neilgai trukus, po dar penkių žaidimo minučių, „Nevėžio“ pranašumą padvigubino Aivaras Lyberis – 2:0. „Kražantė“ pirmajame kėlinyje prie „Nevėžio“ vartų neprisibrovė ir po pirmosios rungtynių dalies turėjo pripažinti „Nevėžio“ pranašumą – 2:0.

Antrajame kėlinyje Kėdainių klubas ir toliau žaidimo kontrolės varžovams neatidavė ir per antrąją rungtynių dalį pademonstravo savo puolimo jėgą. 54-ąją minutę dar vieną įvartį „Nevėžiui“ pelnė Rokas Mikuckis (3:0), o vos po kelių minučių antruoju savo smūgių dar kartą pasižymėjo A.Lyberis – 4:0. Tačiau tuo „Nevėžio“ įvarčių šturmas nesibaigė. 78-ąją minutę kėdainiškių pranašumą dar labiau padidino Tadas Markevičius ir „Nevėžis“ tapo jau nebepavejamas – 5:0. „Kražantė“ ir antroje rungtynių dalyje jokių priešnuodžių prieš varžovus nerado, o iki pat mačo pabaigos aktyviai žaidę svečiai 83-ąją minutę savo pranašumą padidino dar kartą. Atakos smaigalyje atsidūręs Gajus Kulbis tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir leido „Nevėžiui“ švęsti triuškinančią pergalę – 6:0.

Kelmės „Kražantė“ – Kėdainių „Nevėžis“ 0:6 (0:2)

Kelmės miesto stadionas: 100 žiūrovų

Įvarčiai: 28 min. Martynas Juknevičius (0:1), 35 min. Aivaras Lyberis (0:2), 54 min. Rokas Mikuckis (0:3), 57 min. Aivaras Lyberis (0:4), 78 min. Tadas Markevičius (0:5), 83 min. Gajus Kulbis (0:6).

Įspėjimai: 82 min. Erikas Milašauskas – geltona kortelė („Kražantė“), 82 min. Aivaras Renusas – geltona kortelė („Kražantė“).

...

2015 Bir 29 11:20

Prieš vis solidesnį žaidimą demonstruojantį „Panevėžį“ neatsilaikė ir „Palanga“

LFF Pirmos lygos šešioliktojo turo mače pergalę šventė „Panevėžio“ klubas, kuris namuose rezultatu 2:1 (1:0) pranoko „Palangos“ ekipą ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.

Nuo pirmųjų minučių aikštėje vyko atkaklus susitikimas ir abi ekipos turėjo galimybių paženklinti varžovų vartus. 37-ąją minutę, po Arno Riboko pakelto kampinio, tiksliai kamuolį į vartus pasiuntė Aivaras Meškinis ir išvedė „Panevėžį“ į priekį – 1:0. Per likusias pirmojo kėlinio minutes „Palangos“ ekipa išlyginti rezultato nesugebėjo, o prieš ilgąją pertrauką priekyje ir toliau buvo aikštės šeimininkai – 1:0.

Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo „Palanga“ ir sužaidus antroje rungtynių dalyje vos tris minutes, sėkmingą ataką suorganizavo ir tikslų smūgį į vartus pasiuntė Andrius Marcinkevičius, po kurio įvarčio pajūrio atstovai išlygino rezultatą – 1:1. Emocingame ir permainingame mače ir toliau netrūko geros kovos bei pavojingų atakų. Nors žaidimas vyko apylygiai, tačiau 71-ąją minutę dar vieną sėkmingą progą puolime susikūrė „Panevėžio“ futbolininkai ir Povilo Lukšio vedami persvėrė rezultatą į savo pusę – 2:1. Per likusias beveik dvidešimt žaidimo minučių palangiškiams išlyginti rezultato jau nebepavyko, o nuaidėjus teisėjo švilpukui pergalė buvo įrašyta „Panevėžiui“ – 2:1.

„Panevėžys“ – „Palanga“ 2:1 (1:0)

Aukštaitijos stadionas: 500 žiūrovų

Įvarčiai: 37 min. Aivaras Meškinis (1:0), 48 min. Andrius Marcinkevičius (1:1), 71 min. Povilas Lukšys (2:1).

Įspėjimai: 28 min. Arnas Ribokas – geltona kortelė („Panevėžys“), 51 min. Simonas Urbys – geltona kortelė („Palanga“), 57 min. Marius Stonkus – geltona kortelė („Palanga“), 68 min. Aurimas Jurgelevičius – geltona kortelė („Palanga“), 70 min. Aurimas Skurdelis – geltona kortelė („Palanga“), 72 min. Aivaras Meškinis – geltona kortelė („Panevėžys“), 88 min. Artūras Rutkevičius – geltona kortelė („Panevėžys“).

...

2015 Bir 29 11:21

R.Masenzovas rungtynių pabaigoje pakirto „Šilą“

LFF Pirmos lygos šešioliktojo turo mače pergalę šventė „Trakų-2“ ekipa, kuri savo aikštėje rezultatu 1:0 (0:0) pranoko Kazlų Rūdos „Šilą“ ir nutraukė pastarųjų šešių iš eilės pergalių seriją.

Jau nuo pirmųjų minučių rungtynės garantavo atkaklią ir įdomią kovą abiejų komandų aikštės pusėse. Nors pirmoje rungtynių dalyje abi ekipos buvo susikūrusios pavojingų atakų, tačiau progų nerealizavo. Kibi gynyba ir vartų sargų geras žaidimas lėmė, kad po pirmojo kėlinio vyravo lygybė – 0:0.

Antroje rungtynių dalyje susirinkę žiūrovai įvarčio taip pat ilgai neišvydo. Ir toliau atkaklų žaidimą demonstravusios vienuolikės ir toliau sėkmingai dirbo puolime bei varžovų arti vartų neprisileido. Visgi rungtynių pabaiga buvo sėkmingesnė šeimininkams. 87-ąją minutę sėkmingai ataką surengė „Trakai-2“, o kamuolį į vartus tiksliai pasiuntęs Rokas Masenzovas ne tik savo komandą išvedė į priekį, bet ir nulėmė rungtynių baigtį. Per likusias minutes „Šilas“ rezultato išlyginti nesugebėjo, o „Trakai-2“ įsirašė į savo sąskaitą pergalę ir tris taškus – 1:0.

„Trakai-2“ – Kazlų Rūdos „Šilas“ 1:0 (0:0)

Trakų miesto stadionas: 124 žiūrovai

Įvarčiai: 87 min. Rokas Masenzovas (1:0).

Įspėjimai: 30 min. Darius Cibulskas – geltona kortelė („Šilas“), 36 min. Kasparas Naskauskas – geltona kortelė („Trakai-2“), 88 min. Žilvinas Banys – geltona kortelė („Šilas“), 90 + 4 min. Lukas Žukauskas – geltona kortelė („Trakai-2“), 90 + 4 min. Andrius Lipskis – geltona kortelė („Trakai-2“).

...

2015 Bir 29 11:25

„Banga“ į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę iš eilės ir tris taškus

LFF Pirmos lygos šešioliktajame ture pergalę namuose iškovojo Gargždų „Bangos“ futbolininkai, kurie rezultatu 2:1 (2:0) pranoko Vilniaus MRU vienuolikę.

Pirmajame kėlinyje žaidimo kontrolė ir kamuolio valdymas priklausė šeimininkams, o jų atkaklus žaidimas pasiteisino jau 21-ąją minutę. Sėkmingą ataką surengė gargždiškiai, vedami Karolio Urbaičio, surengė sėkmingą ataką ir išsiveržė į priekį – 1:0. Sužaidus kiek daugiau nei dešimt minučių, atkakliai prie varžovų vartų žaidę „Bangos“ futbolininkai surengė dar vieną sėkmingą ataką ir jos smaigalyje atsidūręs Aurelijus Staponka tiksliai pasiuntė kamuolį į vilniečių vartus – 2:0. Per likusį pirmojo kėlinio laiką MRU futbolininkams sušvelninti atsilikimo nepavyko, todėl prieš ilgąją pertrauką ir toliau priekyje buvo šeimininkai – 2:0.

Antrajame kėlinyje aktyviau pradėjo rungtyniauti ir vilniečiai. 57-ąją minutę pasižymėti ir atsilikimą sušvelninti pavyko MRU žaidėjui Tadui Švaikevičiui ir rezultatas tapo 1:2. Priekyje būdami šeimininkai antroje rungtynių dalyje aktyviai dirbo gynyboje ir varžovams surengti tikslių atakų neleido. Per likusį laiką pranašumą išlaikiusi „Banga“ po galutinio teisėjo švilpuko šventė pergalę rezultatu 2:1.

Gargždų „Banga“ – Vilniaus MRU 2:1 (2:0)

Gargždų miesto stadionas: 400 žiūrovų

Įvarčiai: 21 min. Karolis Urbaitis (1:0), 33 min. Aurelijus Staponka (2:0), 57 min. Tadas Švaikevičius (2:1).

Įspėjimai: 26 min. Sigitas Urbys – geltona kortelė („Banga“), 31 min. Andrius Butkus – geltona kortelė („Banga“), 37 min. Mantas Gudauskas – geltona kortelė („Banga“), 43 min. Gediminas Paberžis – geltona kortelė (MRU), 47 min. Tomas Misiūnas – raudona kortelė (MRU), 56 min. Karolis Urbaitis – geltona kortelė („Banga“), 86 min. Justas Adamas – geltona kortelė („Banga“).

...

2015 Bir 29 11:26

Devyniese likęs „Lokomotyvas“ išplėšė lygiąsias prieš FBK „Kauną“

LFF Pirmos lygos šešioliktajame ture mačas Radviliškyje tarp vietos „Lokomotyvo“ ir FBK „Kauno“ baigėsi lygiosiomis – 3:3. Po pirmojo kėlinio priekyje rezultatu 2:1 pirmavo kauniečiai.

Pirmąjį kėlinį aktyviau pradėjo svečiai iš laikinosios sostinės, kurie sužaidus kiek daugiau nei dvidešimt minučių, po Mariaus Žukovo įvarčio išsiveržė į priekį – 1:0. Neilgai trukus, dar vienu tiksliu smūgiu „Kauno“ pranašumą padidino ir legionierius Josuetl Hernandez Rea, kuris atsidūrė atakos smaigalyje ir tiksliai pasiuntė kamuolį į radviliškiečių vartus – 2:0. Tačiau „Lokomotyvas“ agresyviai kovojo iki kėlinio pabaigos ir likus iki kėlinio pabaigos kiek mažiau nei penkioms minutėms, sugebėjo rezultatą išlyginti. Įvarčio autoriumi tapo Tomas Sirevičius, o šeimininkų atsilikimas sumažėjo – 1:2. Pasibaigus pirmajam kėliniui, už ginčus su rungtynių teisėjais, raudona kortelė buvo parodyta „Lokomotyvo“ žaidėjui Arūnui Šteinus, kuris savo komandą paliko žaisti dešimtyje.

Antrąją rungtynių dalį sėkmingiau ir vėl pradėjo kauniečiai. Kamuolį tiksliai į vartus pasiuntė Mindaugas Zlatkus ir vėl atstatė „Kauno“ pranašumą – 3:1. Tačiau nors ir visą laiką atsilikinėdami, „Lokomotyvo“ futbolininkai ir toliau žaidė aktyviai. Sužaidus daugiau nei pusė antrojo kėlinio, radviliškiečių atsilikimą sušvelnino Edgaras Stankevičius, po kurio įvarčio rezultatas tapo 2:3. Visai netrukus radviliškiečiai savo gretose neteko ir dar vieno žaidėjo. Už dvi geltonas korteles iš aikštės buvo pašalintas T.Sirevičius, o „Lokomotyvas“ liko žaisti devyniese. Tiesa, kauniečių pajėgos taip pat sumažėjo, nes už geltonų kortelių limitą iš aikštės buvo pašalintas ir Simoras Savukynas. Net ir devyniese likęs „Lokomotyvas“ rungtynių pabaigoje žaidė itin aktyviai, o emocijų netrūko nei vienos ekipos barikadų pusėse. 89-ąją minutę tikslų baudos smūgį į viršutinį vartų kampą atliko Marius Butėnas ir fantastišku įvarčiu leido išlyginti šeimininkams rezultatą – 3:3. Per likusias minutes komandos daugiau sėkmingų progų nesurengė, o pasibaigus rungtynėms buvo paskelbtos lygiosios – 3:3.

Radviliškio „Lokomotyvas“ – FBK „Kaunas“ 3:3 (1:2)

Radviliškio miesto stadionas: 150 žiūrovų

Įvarčiai: 21 min. Marius Žukovas (0:1), 24 min. Josuetl Hernandez Rea (0:2), 41 min. Tomas Sirevičius (1:2), 46 min. Mindaugas Zlatkus (1:3), 69 min. Edgaras Stankevičius (2:3), 89 min. Marius Butėnas (3:3).

Įspėjimai: 23 min. Tomas Sirevičius – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 45 min. Arūnas Šteinas – raudona kortelė („Lokomotyvas“), 56 min. Marius Ligeika – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 63 min. Edvinas Mučinis – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 71 min. Aurimas Zulonas – geltona kortelė (FBK „Kaunas“), 75 min. Simoras Savukynas – geltona kortelė (FBK „Kaunas“), 75 min. Tomas Sirevičius – raudona kortelė („Lokomotyvas“), 80 min. Simoras Savukynas – raudona kortelė (FBK „Kaunas“).

...

2015 Bir 29 11:28

J.Momkaus įvarčių fiesta „Žalgiriui B“ padovanojo pergalę Alytuje

Šešioliktajame LFF Pirmos lygos ture įtikinamą pergalę išvykoje šventė Vilniaus „Žalgiris B“, kuris Alytuje rezultatu 4:1 (1:1) įveikė vietos „Auską“.

Pirmojo kėlinio pradžioje komandos demonstravo apylygį žaidimą, o aktyvesni buvo netgi šeimininkai, kurie sužaidus daugiau nei penkiolika minučių nudžiugino Alytaus stadione susirinkusius sirgalius. Sėkmingos „Auskos“ atakos smaigalyje atsidūręs Dominykas Grižas po Tomo Miklinevičiaus perdavimo tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė alytiškius į priekį – 1:0. Kėlinio pabaigoje žaidimo kontrolę perėmė jau vilniečiai ir aktyvus svečių žaidimas pasiteisino. Per teisėjo pridėtą laiką rezultatą pavyko išlyginti Juliui Momkui, kuris ataką užbaigė tiksliu smūgiu – 1:1.

Antroje rungtynių dalyje iniciatyva priklausė „Žalgiriui B“, kurie rengė vieną pavojingą progą po kitos. Vos tik prasidėjus kėliniui, 47-ąją minutę, vilniečius į priekį išvedė tikslų smūgį atlikęs Ernestas Stočkūnas – 2:1. 56-ąją minutę šimtaprocentinės progos neišnaudojo žalgirietis Danielis Romanovskis, tačiau ir po šios atakos „Žalgiris B“ ir toliau kontroliavo žaidimą. Tiesa, 66-ąją minutę rezultatą išlyginti galėjo „Auskos“ žaidėjas Renaldas Stankevičius, tačiau kamuolys pataikė į skersinį. 83-ąją minutę dar vienu tiksliu pasižymėjo žalgiriečių gretose puolamąją jėgą rodantis J.Momkus ir rezultatas tapo 3:1. J.Momkus taip pat dar kartą pakartojo pirmojo kėlinio pabaigos scenarijų. Ir per antrojo kėlinio pridėtą laiką žalgirietis dar kartą surengė sėkmingą ataką bei pelnęs savo trečiąjį įvartį šiame mače įtvirtino „Žalgirio B“ pergalę prieš „Auską“ rezultatu 4:1.

Alytaus „Auska“ – Vilniaus „Žalgiris B“ 1:4 (1:1)

Alytaus miesto stadionas: 400 žiūrovų

Įvarčiai: 19 min. Dominykas Grižas (1:0), 45 + 1 min. Julius Momkus (1:1), 47 min. Ernestas Stočkūnas (1:2), 83 min. Julius Momkus (1:3), 90 + 1 min. Julius Momkus (1:4).

Įspėjimai: 78 min. Dominykas Barauskas – geltona kortelė („Žalgiris B“), 81 min. Arnas Valvonis – geltona kortelė („Auska“).