7 REO 15 4 4 7 17-22 16
8 BANGA 15 3 5 7 11-18 14
9 TAURAS 15 3 1 11 12-34 10
10 ATLANTAS 15 1 4 10 3-34 7

PASTABA. Jeigu lentelę žiūrėjote penalty.lt, tai SŪDUVA turi 30 taškų, o ne 27, kaip ten rašoma.
Paskutinį kartą redagavo 7 .... Iš viso redaguota 2012 kartus.

Donato Vencevičiaus prognozė - 2:1.

Turas prasidės „Dainavos" ir „Tauro" rungtynėmis. Abejoms ekipoms tai šansas pakovoti dėl aukštesnių pozicijų. „Dainava" turi 15 taškų ir užima septintąją vietą, o „Tauras" (10 tšk.) žengia devintas.

„Esu kilęs iš Alytaus, tad norėčiau, kad „Dainava" laimėtų. Manau, kad ji, gausiai palaikoma savų sirgalių, turi puikius šansus. Prognozuočiau alytiškių sėkmę 2:1", - spėjo D. Vencevičius.

Jo nuomone, „Dainava" turėtų diktuoti sąlygas ir žaisti „pirmuoju numeriu".

„Alytiškiai sezoną pradėjo neblogai, tačiau vėliau susilpnėjo. Mačiau „Dainavos" dvikovą Kaune su „Ekranu". Ji paliko neblogą įspūdį. Nors Alytaus vienuolikė pralaimėjo 0:1, bet nesėkmės nebuvo verta", - mano D. Vencevičius.

Treneris „Tauro" ekipą laiko kardinaliai pasikeitusia lyginant su praėjusiu sezonu. Komandoje daug jaunimo.

Pirmoji komandų dvikova buvo viena rezultatyviausių šiame sezone. VII ture „Tauras" namie pralaimėjo 2:4. „Dainava" pirmavo 4:0 po Arsenijaus Buinickio (21 minutė), Renaldo Stankevičiaus (34 min.), Luko Kochanausko (55 min.) ir Martyno Biržinio (66 min.) pelnytų įvarčių. 70-ąją minutę Alytaus komandos atsiplaidavimu pasinaudojo Aleksandras Solovjovas, o paskutinis vartų tinklo sudrebinimas įvyko 73-ąją minutę, kai į savo vartus kamuolį nukreipė Vaidotas Rutkauskas.

„Dabar tiek įvarčių neturėtų būti. „Tauras" su „Dainava" žaidė sezono pradžioje. Be to, mačas ant dirbtinės dangos", - nesureikšmino D. Vencevičius.

Komandos turi nuostolių dėl diskvalifikacijų - „Dainavai" teks verstis be vieno lyderių Valentino Baranovskio, o „Taurui" - be dviejų svarbių saugų - Alessandro Mascia ir Tomo Vyšniausko.
____________________________________________
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2012 kartus.

...

2012 Bir 06 10:55

Vilniaus „Reo" - Pakruojo „Kruoja"
Laikas - birželio 10 d., 15 val.
Vieta - Vilniaus „Žalgirio" stadionas.
D. Vencevičiaus prognozė - 0:1.

Kovoti dėl medalių nusiteikusi „Kruoja" šiuo metu A lygoje ketvirta (26 tšk.). „Reo" (15 tšk.) priversta tenkintis šeštąja pozicija.

„Kruoja" - komanda, stipriai pasistūmėjusi į priekį. Jei nori kovoti dėl aukštų vietų, privalai iškovoti tris taškus. Mano nuomone, Pakruojo ekipa turėtų laimėti 1:0", - prognozavo D. Vencevičius.

Trenerio nuomone, „Kruoja" gali kovoti dėl A lygos medalių. Svarbiausia - rinkti taškus su tomis ekipomis, kurios žemiau už Pakruojo komandą: „Pakruojiečiai palieka tikrai neblogą įspūdį. Jie gali nubausti bet kurią komandą. Tai labai kovinga ekipa."

Pasak D. Vencevičiaus, „Reo" - ekipa, turinti neblogo lygio jaunų žaidėjų, pavojingą puolimo grandį. Pajėgumo prideda patyręs Tomas Ražanauskas. Treneris mato, kad komanda turi bėdų ginantis.

„Nenoriu vertinti „Reo" trenerių pasikeitimo. Nežinau, dėl ko Stasys Baranauskas buvo atleistas. Norint kažką komentuoti plačiau, reikia būti komandos viduje", - mano D. Vencevičius.

„Reo" paskutiniajame ture 3:0 sutriuškino „Atlantą". „Kruoja" 1:1 Gargžduose sužaidė su vietos „Banga". D. Vencevičiaus nuomone, pakruojiečiai prarado du taškus.

VII ture „Kruoja" vilniečius įveikė 2:1. Pakruojo komanda varžovus pribloškė dviem greitais įvarčiais - 6-ąją minutę pasižymėjo Sergėjus Žygalovas, 11-ąją - Artūras Žulpa. 32-ąją minutę skirtumą sušvelnino „Reo" kapitonas Andžejus Romeiko. Pastarasis, atvykus Valdui Ivanauskui, Vilniaus komandą paliko.

Šįkart „Reo" dėl diskvalifikacijos nepadės vienas rezultatyviausių žaidėjų - Soslanas Džojevas.

Nepaisant to, V. Ivanauskas ginklų nesudeda: „Norėtųsi vėl iškovoti pergalę, bet žinome, kad šįkart varžovas yra kito kalibro, todėl laukia labai sunkios rungtynės."

šiaip
Pranešimai: 3828
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 17:49

2012 Bir 06 16:05

Pranešimas dėl "General Financing A Lygos" rungtynių laiko pakeitimo

Lietuvos futbolo federacijos federacija informuoja, kad LFF "General Financing A lygos" čempionato rungtynės nr. 81 VMFD "Žalgiris" (Vilnius) - FK "REO" (Vilnius), kurios turėjo būti žaidžiamos 2012 m. birželio mėn 17 d. 15.00 val., bus žaidžiamos 2012 m. birželio 17 d. 16.00 val. LFF stadione.
Rungtynės nukeltos dėl "Lietuvos ryto" televizijos transliacijos.

“Dainava” įveikė “Taurą”

Po nedidelės pertraukos atsinaujino Lietuvos futbolo A lygos kovos.

Šeštadienį buvo sužaistos vienerios rungtynės, kuriose Alytaus “Dainava” namuose 3:1 įveikė Tauragės “Taurą”. Dvikovą aktyviau pradėjo aikštės šeimininkai ir jau pradžioje sukūrė keletą progų įmušti. Palaipsniui tauragiškiams pavyko atkovoti iniciatyvą, bet “Dainava” į tai atsakė Arsenijaus Buinickio įvarčiu. Dar iki pertraukos “Tauras” galėjo rezultatą išlyginti, bet kartą geros galimybės neišnaudojo Michele Di Piedi, o vėliau italas pataikė į skersinį.

Iš karto po pertraukos rezultatą išlygino Marius Kižys, bet į tai alytiškiai atsakė dviem tiksliais smūgiais. Jau spėjęs pasižymėti A.Buinickis per trumpą laiką dar du kartus nuginklavo tauragiškių vartininką ir įtvirtino komandos persvarą.

Alytaus “Dainava” – Tauragės “Tauras” 3:1 (1:0)
Teisėjas: V.Vasiliauskas (Telšiai), 1500 žiūrovų
Įvarčiai: 32 min., 53 min. ir 57 min. A.Buinickis („Dainava”); 48 min. M.Kižys („Tauras”)
Įspėjimai: 14 min. L.Kochanauskas („Dainava”); 8 min. T.Rimas, 14 min. L.Martišauskis, 47 min. A.Solovjovs, 65 min. M.Kižys, 90+1 min. E.Auryla („Tauras”)
_______________________________________________________________________________

...

2012 Bir 11 11:12

REO 2 - 2 TAURAS
XVI (16) turas, 2012 06 10

REO ir “Kruoja” išsiskyrė taikiai

Sekmadienį sužaistos vienerios Lietuvos futbolo A lygos rungtynės.

Vilniaus “Žalgirio” stadione kol kas sėkmingai runtyniaujanti REO ekipa priėmė Pakruojo “Kruoją” ir sužaidė lygiosiomis 2:2. Pirmasis kėlinys nebuvo labai įdomus, o nedidelę žaidybinę persvarą turėjo šeimininkai. Jau baigiantis kėliniui ganėtinai toli nuo vartų kamuolį gavęs vilniečių saugas Andrius Lipskis nusprendė smūgiuoti ir “neprašovė” – kamuolys atsidūrė vartų tinkle.

Iš karto po pertraukos REO padvigubino savo persvarą, kaip po jų futbolininko smūgio kamuolys kliudė “Kruojos” gynėją Irmantą Zelmiką ir įkrito į vartus. Šiame epizode komandos neišgelbėjo ir kamuolio tiesiog nesugraibęs svečių vartininkas. Praleidę antrą kartą pakruojiečiai tapo gerokai aktyvesni ir nemažai atakavo. Įpusėjus kėliniui po perdavimo iš dešiniojo atakos krašto aukštai iššoko Artūras Žulpa ir nukreipė kamuolį į vartus. Šis įvartis dar labiau įkvėpė svečius ir šie dar labiau užgulė šeimininkų vartus. Neilgai trukus “Kruoja” rezultatą ir išlygino, kai puolėjo įgūdžius pademonstravęs Sergejus Žygalovas pergudravo REO vartininką. Iki susitikimo pabaigos likusį laiką ir toliau aktyviau žaidė pakruojiečiai, bet jau paskutinėmis minutėmis kamuolys tik per stebuklą neatsidūrė jų vartų tinkle.

REO (Vilnius) – Kruoja (Pakruojis) 2:2 (1:0)
Teisėjas: E.Gaigalas (Klaipėda), 350 žiūrovų
Įvarčiai: 36 min. A.Lipskis, 48 min. I.Zelmikas („Kruoja” į savo vartus) („REO”); 72 min. A.Žulpa, 78 min. S.Žygalovas („Kruoja”)
Įspėjimai: 25 min. M.Bilykas, 63 min. R.Diakivas („Kruoja”)

____________________________________________________________________________________

...

2012 Bir 11 11:13

Pavargusiems žalgiriečiams - "Šiaulių" išbandymas

Vilniaus „Žalgiris" - „Šiauliai"
Laikas - birželio 12 d., 17 val.
Vieta - Lietuvos futbolo federacijos stadionas.
D. Vencevičiaus prognozė - 2:1.

Įnirtingai dėl A lygos nugalėtojų vardų besikaunantis „Žalgiris" (2 vieta - 30 taškų) grumsis su sėkmingą kelią atradusiais „Šiauliais" (5 vt. - 18 tšk.).

„Laukiu gražių rungtynių. Jos bus vienos įdomiausių šiame ture. Mano spėjimas - „Žalgiris" laimės 2:1", - vilniečių pergalę pranašavo D. Vencevičius.

Trenerio manymu, „Žalgiris" kontroliuos žaidimą, tačiau „Šiauliai", komandos vairą perėmus Gediminui Jarmalavičiui, pajėgūs kovoti su vilniečiais. Pastariesiems lengva nebus.

D. Vencevičiaus nuomone, vilniečiai gali jaustis pavargę po Lietuvos rinktinių stovyklų - rungtynių ir kelionių. Su nacionaline ekipa plušėjo septyni „Žalgirio" futbolininkai: Algis Jankauskas, Egidijus Vaitkūnas, Georgas Freidgeimas, Mantas Kuklys, Deivydas Matulevičius, Armantas Vitkauskas, Vaidotas Šilėnas.

Du pastarieji stovyklą paliko anksčiau laiko. A. Vitkauskas buvo trečiasis vartininkas, tad vietą užleido kitiems, o V. Šilėnas patyrė traumą. Kol kas neaišku, ar jis galės išbėgti į aikštę mače su buvusia komanda - „Šiauliais". „Žalgiriui" nepadės ir diskvalifikuotas Luka Peričius.

„Žalgiris" - pajėgi komanda. Ją nuo pirmaujančio „Ekrano" skiria penki taškai, tad dar ne viskas prarasta. Liko daug rungtynių, ekipos du kartus žais tarpusavyje", - nuomonę išsakė D. Vencevičius.

Jo nuomone, atėjus naujajam „Šiaulių" strategui Gediminui Jarmalavičiui, viskas pasikeitė kardinaliai: „Tai geriausiai parodo rezultatai. Prieš tai kažkas buvo negerai. Jei rezultatai nebūtų pasikeitę, reikėtų ieškoti priežasties."

Emocingos pirmosios tarpusavio rungtynės Šiauliuose baigėsi lygiosiomis 2:2. Šeimininkai dukart pirmavo po Tautvydo Eliošiaus (15 min.) ir Lauryno Rimavičiaus (45 min.) pelnytų įvarčių. „Žalgiris" dusyk lygino rezultatą - Pavelas Komolovas tai padarė 26-ąją minutę, Mantas Kuklys - 70-ąją.

„Emocijų bus ir dabar. Futbolas - emocijų žaidimas. Jei žaidi futbolą be emocijų, toks ir futbolas", - mano D. Vencevičius.
_________________________________________

...

2012 Bir 11 11:14

Gargždų „Banga" - Panevėžio „Ekranas"
Vieta - Gargždų stadionas.
D. Vencevičiaus prognozė - 0:0.

Aštuntąją vietą A lygoje užimanti „Banga" (13 tšk.) namie priims čempionato lyderį „Ekraną" (35 tšk.).

„Gargždiškiai - žemaičiai su charakteriu. Jie neblogai žaidžia namuose, tad pakovos su „Ekranu". Galbūt prognozuočiau lygiąsias - 0:0", - netikėtą spėjimą pateikė D. Vencevičius.

Jo nuomone, Gargždų ekipa žaidžia banguotai - vienerias rungtynes sužaidžia geriau, kitas - prasčiau.

„Ekranas" dažniausiai nelaimi 5:0 ar 6:0. Jis švenčia pergalę 1:0. Tokius laimėjimus lemia patirtis. Ji - Panevėžio komandos stiprybė", - mano D. Vencevičius.

Trenerio įsitikinimu, „Ekrano" futbolininkams nuovargis nesijaus. Į nacionalinę rinktinę buvo pakviesti Andrius Velička, Ramūnas Radavičius, stovyklos pabaigoje - Vytautas Lukša. Jaunimo iki 21-erių metų rinktinėje žaidė Emilijus Zubas.

„Super. Jis ištraukė komandai pergalę prieš Ukrainos rinktinę", - E. Zubo pasirodymą įvertino D. Vencevičius.

„Lentelė nemeluoja, - „Ekrano" pajėgumą vertino futbolo treneris. - Panevėžiečiai - lyderiai, tačiau kitos komandos lipa ant kulnų. Vis dėlto, „Ekranas" - pagrindinis pretendentas laimėti aukso medalius."

Pirmąsias rungtynes „Ekranas" laimėjo 3:0. Du įvarčius mušė R. Radavičius (75, 93 min.), vieną - Vitalijus Kavaliauskas (56 min.).

Šįkart „Ekranas" versis be kortelių prisirinkusio Aurimo Kučio. Su „Bangos" marškinėliais į aikštę neišbėgs diskvalifikuotas Gytis Gailius.

...

2012 Bir 11 11:15

Klaipėdos „Atlantas" - Marijampolės „Sūduva"
Vieta - Klaipėdos centrinis stadionas.
D. Vencevičiaus prognozė - 0:3.

Dėl išlikimo kovojančiam ir paskutinėje pozicijoje esančiam „Atlantui" (7 tšk.) teks įveikti dėl medalių besikaunančios „Sūduvos" (27 tšk.) barjerą.

„Sūduva" laimės. Manau, kad rezultatas bus 3:0", - marijampoliečių tris taškus pranašavo D. Vencevičius.

Trenerį stebina, kad nuolat dėl aukščiausiųjų pozicijų kovojanti „Sūduva" šįkart anksti į priekį paleido „Ekraną" ir „Žalgirį".

„Atlantas" nepalieka jokio įspūdžio. Mano nuomone, Klaipėdos ekipa - silpniausia", - kritikos negailėjo D. Vencevičius.

VII ture „Sūduva" namie svečius sutriuškino 6:0. Povilas Lukšys pasižymėjo du kartus (21, 90 min.), Marius Šoblinskas (63 min.), Vaidas Slavickas (74 min.), Ričardas Beniušis (80 min.), Tadas Eliošius (85 min.) - po sykį.

„Atlantui" nepadės pagrindinis diskvalifikuoti vartininkas Giedrius Štreimikis ir vienas svarbiausių gynėjų - Denisas Gordėjus.

...

Re: XVI (16) turas:

2012 Bir 11 15:55

A lygoje - „REO” ir „Kruojos” lygiosios

Šiandien buvo žaidžiamos antrosios General Financing A lygos 15-ojo turo rungtynės.
Vilniuje susitiko vietos „REO“ ir Pakruojo „Kruoja“. Rungtynės baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis.
Šeimininkai turėjo progą šiose rungtynėse laimėti, nes buvo įsiveržę rezultatu 2-0, tačiau Pakruojo futbolininkams pavyko išlyginti rezultatą.
Įvarčius „REO“ gretose pelnė Andrius Lipskis ir Mindaugas Grigalevičius, o „Kruojos“ komandoje pasižymėjo Artūras Žulpa bei Sergii‘us Zhygalovas

„REO“ 2 - 2 „Kruoja“

36‘ [1 - 0] Andrius Lipskis
48‘ [2 - 0] Mindaugas Grigalevičius
72‘ [2 - 1] Artūras Žulpa
78‘ [2 - 2] Sergii Zhygalov

Skaitykite daugiau: http://sportas.delfi.lt/abroad/a-lygoje ... z1xUN05UOF" onclick="window.open(this.href);return false;

2012 Bir 12 15:26

Vencevicius sukydo su "Kruoja", tai gal ir del "Zalgirio" su tomis prognozemis.

...

2012 Bir 12 17:48

Aikštės teisėjas: Nerijus Dunauskas

šitas veikėjas padarys viską, kad tik šampinjonai laimėtų. Net raudonos kortos nesugeba išsitraukti ir atvėsinti FKE, kad pradėtų žaisti futbolą.
Tegul Urbonas leidžia jaunimą, nes lievai žaidžia tie senoliai. :roll:

BANGA nenugalės pergalingai žaidžiančių FKE, Nerka skirs 11 metrų baudinį, kad tik EKRANAS laimėtų.

Hau... :ugeek:

...

2012 Bir 13 11:09

XVI (16) turas, 2012 06 12

Gyvųjų numirėlių šou Gargžduose

Panevėžiečiai svečiuose žaidė su Gargždų “Banga” ir susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1. Pirmajame dvikovos kėlinyje abi komandos neskubino įvykių ir pavojingų momentų beveik nesukūrė. Antrasis kėlinys sėkmingiau prasidėjo šeimininkams ir po Nikos Mgeladzės įvarčio jie išsiveržė į priekį. Tačiau gargždiškiams nepavyko išsaugoti persvaros ir rezultatą išlygino Andrius Velička.

78. Banga (Gargždai) - Ekranas (Panevėžys) 1:1 (0:0)
Teisėjas: N.Dunauskas (Vilnius), 1000 žiūrovų
Įvarčiai: 48 min. N.Mgeladze („Banga"); 68 min. A.Velička („Ekranas")
Įspėjimai: 58 min. S.Tatiefang („Banga"); 12 min. D.Gleveckas, 47 min. I.Dedura („Ekranas")
________________________________________________________________

...

2012 Bir 13 11:13

Federacijos čempionai nugalėjo Šiaulius

Vilniaus LFF stadione šiandien “Žalgiris” priėmė “Šiaulius” ir laimėjo 2:0. Vilniečiai aktyviai pradėjo susitikimą ir jau pirmosiomis minutėmis išsiveržė į priekį – pasižymėjo Tomislavas Pekas. Netrukus rezultatą padvigubinti galėjo ir Mantas Kuklys, bet jo smūgį atrėmė šiauliečių vartininkas. Įpusėjus kėliniui žalgiriečiai vėl vos neįmušė, kai tolimu smūgiu į skersinį pataikė Mario Grgurovičius. Netrukus tuo pačiu atsakė ir “Šiauliai”, kai po baudos smūgio nuo žemės atšokęs kamuolys nieko nelietė ir pataikė į skersinį. Prasidėjus antrajam kėliniui pasižymėjo buvęs “Šiaulių” žaidėjas Mantas Kuklys ir rezultatas tapo 2:0. Netrukus vilniečiai vėl vos neįmušė, bet po to kiek aktyviau jau ėmė žaisti svečiai. Ekipoms daugiau pasižymėti taip ir nepavyko, o pergalę iškovojęs “Žalgiris” priartėjo prie Panevėžio “Ekrano”.

80. Žalgiris (Vilnius) - Šiauliai (Šiauliai) 2:0 (1:0)
Teisėjas: D.Petraška (Ukmergė), 1000 žiūrovų
Įvarčiai: 6 min. T.Pek, 54 min. M.Kuklys („Žalgiris")
Įspėjimai: 27 min. T.Pek („Žalgiris"); 32 min. D.Lunskis, 90 min. A.Rimkevičius („Šiauliai")