XVI turas

Parašytas: 2011 Bir 25 10:37
slasher
Penktadienį Gargždų miesto stadione "Banga" buvo priversta pripažinti Vilniaus "Žalgirio" pranašumą.
Rungtynės. Po pergalių serijos "Banga" sužaidė ne itin sėkmingas rungtynes. Jau pirmajame kėlinyje svečiai po "Bangos" žaidėjų klaidų turėjo dvi geras progas pasižymėti, tačiau 17 minutę "Žalgirio" puolėjas N.Astrauskas nepataikė į vartus iš kairiojo krašto, o dar po poros minučių V.Šilėnas iš kelių metrų sukirto į virpstą.
Antrojo kėlinio pradžia taip pat nieko gero nežadėjo. 47 minutę, po dar vienos klaidos gynyboje, P.Pocius tik paskutinę akimirką blokavo varžovo smūgį iš baudos aikštelės. Įsibėgėjus kėliniui "Bangai" pavyko kiek ilgiau perkelti žaidimą į svečių aikštės pusę, tačiau įvartis krito į mūsų vartus. Po kampinio P.Pociui pavyko atremti varžovo smūgį galva, tačiau prie atšokusio kamuolio pirmasis suskubo N.Astrauskas ir iš kelių metrų pasiuntė į vartus - 0:1.
64 minutę "Banga" įgijo kiekybinę persvarą - R.Vilėniškis "Bangos" baudos aikštelėje pasiuntė į nokdauną S.Tatiefangą ir išvydo prieš save raudoną kortelę. Deja, net ir turint vienu žaidėju daugiau "Bangai" nesisekė kurti pavojingų epizodų prie varžovų vartų. Dar daugiau - "Žalgiris" netgi turėjo dvi galimybes padidinti persvarą. 75 minutę A.Usačiov tik paskutinę akimirką blokavo pavojingai prie vartų prasiveržusio D.Matulevičiaus smūgį, o per teisėjo pridėtą laiką nuo įvarčio komandą išgelbėjo P.Pocius, atrėmęs vienas prieš vieną išbėgusio A.Nagumanov smūgį.
"Žalgirio" vyr.treneris V.Stankevičius teigė, kad "Žalgirio" pergalė buvo dėsninga: "Galbūt "Banga" jau galvojo apie ketvirtadienį laukiančias rungtynes. Manau, kad laimėjome dėsningai, nes sukūrėme žymiai daugiau pavojingų progų. Mūsų žaidėjo išvarymas aplygino žaidimą, nes iki tol mes jį kontroliavome. Mes netgi sukūrėme vieną šimtaprocentinę progą gale rungtynių. Taigi manau, kad laimėjome pelnytai".
"Bangos" vyr.treneris A.Narbekovas nebuvo patenkintas tuo, ką matė aikštėje: "Šiandien netenkina nei žaidimas, nei rezultatas. Rytoj reikės su žaidėjais kalbėti, kodėl mes po tokios geros serijos buvome tokie pasyvūs. "Žalgiris" turėjo iniciatyvą, tačiau įvartis buvo nesąmoningas. Vienoje pusėje nugriauna K.Urbaitį ir negauname baudos, o po to kitoje pusėje gauname įvartį. Raudona kortelė taip pat keista. Belieka tik pasveikinti varžovus, nes netgi turėdami vienu žaidėju daugiau nesugebėjome sukurti nieko įdomesnio".
"Bangos" sudėtis: P.Pocius, D.Padaigis, M.Bitinas, A.Usačiov, M.Choruži, M.Gudauskas (46' G.Kulbis), R.Grudys (23' S.Tatiefang), K.Urbaitis, A.Lipskis, M.Kura, G.Gailius (71' C.Ekwegwo).

Re: XVI turas

Parašytas: 2011 Bir 25 10:47
slasher
64 minutę "Banga" įgijo kiekybinę persvarą - R.Vilėniškis "Bangos" baudos aikštelėje pasiuntė į nokdauną S.Tatiefangą ir išvydo prieš save raudoną kortelę.
Šaunuolis Vilėniškis. Negalima leisti kad negrai LT stadionuose išsidirbinėtų. Kai FBK žaidė su FC Klaipėda, tai jų negras taipogi sugebėjo išvesti iš pusiausvyros Miklinevičių savo bjauriu, provokuojančiu žaidimu. Kažkodėl tarp lietuvių tokių konfliktų retokai pasitaiko, o čia keli negrai lygoje sugeba tiek problemų sukelti. LT teisėjai, privalėtų tokiems ateiviams fiksuoti pražangas ar rodyti korteles už menkiausius bandymus prasižengti, o panašu vyksta atvirkštinis procesas.

Parašytas: 2011 Bir 27 17:07