penalty gerbėjai atidžai apžiūrėkite turnyrinę lentelę. :mrgreen:

Birželio mėn. 15 d. (penktadienis)
82) 17:00 Šiauliai (Šiauliai) - Dainava (Alytus) (Šiaulių centrinis stadionas)

Birželio mėn. 16 d. (šeštadienis)
83) 14:00 Tauras (Tauragė) - Banga (Gargždai) (Tauragės "Vytauto" stadionas)
85) 19:00 Sūduva (Marijampolė) - Kruoja (Pakruojis) (Marijampolės "Arvi" arenos stadionas)

Birželio mėn. 17 d. (sekmadienis)
81) 16:00 Žalgiris (Vilnius) - REO (Vilnius) (LFF stadionas), tiesiogiai per "Lietuvos ryto" televiziją
84) 18:00 Ekranas (Panevėžys) - Atlantas (Klaipėda) (Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas)
Paskutinį kartą redagavo 3 .... Iš viso redaguota 2012 kartus.

2012 Bir 11 15:16

Tai kad tu pats pasiklydęs - čia XVII turo rungtynės. Dabar reikės kuopti..

...

Re: XVII (17) turas:

2012 Bir 13 11:25

Pranešimas dėl "General Financing A Lygos" dviejų rungtynių laiko pakeitimo

Lietuvos futbolo federacija informuoja, kad "General Financing A lygos" čempionato rungtynės Nr. 85 FK „Sūduva" (Marijampolė) - FK "Kruoja" (Pakruojis), kurios turėjo būti žaidžiamos 2012 m. birželio mėn. 16 d. 16.00 val. bus žaidžiamos 2012 m.birželio mėn. 16 d. 19.00 val. Marijampolės "Arvi" futbolo arenoje.

"General Financing A lygos" čempionato rungtynės Nr. 74 FK „Sūduva" (Marijampolė) - FK "Banga" (Gargždai), kurios turėjo būti žaidžiamos 2012 m. birželio mėn. 19 d. 17.00 val. bus žaidžiamos 2012 m.birželio mėn. 19 d. 19.00 val.
___________________________________________

...

2012 Bir 15 11:44

17.00 "Šiauliai" namie priims Alytaus "Dainavos" komandą.
Laukiame gausaus palaikymo siekiant parodyti kas čia šeimininkai!
Šarūnas Jurevičius taip pat kviečia visus futbolo mylėtojus rytoj apsilankyti stadione.

matvaju
Pranešimai: 1703
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 10:26

2012 Bir 17 19:07

Tik 400 zmoniu Zalgirio ir reo rungtynese :shock:

2012 Bir 17 22:23

Komanda su piktu Ivanu ant atsarginių suolelio priešakyje ir drausmingai , nors ir sunkiai lakstantys juodai-balti , iš paskutiniųjų kovojantys žaidėjai, kažkuom priminė legendinį Žalgirį. Žaliai-balti žaidėjai, bandantys primesti kažkokius superstarus ir nelabai suprantantys, kad reikia pakovoti kiekviename žingsnyje atrodė apgailėtinai. Šiandien patirtos gėdos, jau nenuplaus net čempiono titulas. Tiek Baranauskas, tiek Ivanauskas dvikovose su kroatu įrodė, kad treneriai jie geresni.

geriantis
Pranešimai: 1450
Užsiregistravo: 2010 Geg 25 21:59

2012 Bir 18 09:15

Tiek Baranauskas, tiek Ivanauskas dvikovose su kroatu įrodė, kad treneriai jie geresni.
kroatas gal ir ne pats geriausias treneris, bet jau šitie du veikėjai tai tikrai netreneriai, vat labai nusivyliau, kad Pankas išėjo iš Žalgirio

...

2012 Bir 18 10:40

17 turo anonsas: Dvikova dėl trečios vietos ir Vilniaus derbis

Giedrius Vaitkevičius, Futbolo.TV

Savaitgalį „General Financing A lygos" XVII ture trečią vietą užimanti Marijampolės „Sūduva" sieks atsirevanšuoti turnyro lentelės kaimynei Pakruojo „Kruojai", o Vilniaus derbyje ginklus surems „Žalgiris" ir „Reo".

Turas startuos „Šiaulių" ir Alytaus „Dainavos" dvikova. Dėl aukštesnių pozicijų kovos Tauragės „Tauras" ir Gargždų „Banga", o Panevėžio „Ekranas" namie priims Klaipėdos „Atlantą".

S.Čirbos nuotr.

„Anksčiau lygos turnyrinės lentelės viršuje būdavo du klubai, dabar matome keturias komandas. Smagu, kad „Kruoja" kovoja dėl medalių, - įspūdžiais dalijosi buvęs Lietuvos rinktinės futbolininkas Ričardas Zdančius.

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) varžybų skyriaus vadybininko pareigas einančiam R. Zdančiui imponuoja solidus „Žalgirio" futbolininko Tomislavo Peko žaidimas. Kroatas ne tik vadovauja savo komandai, bet ir muša įvarčius.

„Patinka gana solidi „Kruojos" vienuolikė. Joje nemažai ukrainiečių, tačiau Ukrainos klubinis futbolas galva aukštesnis nei Lietuvos. Smagu ir miela širdžiai tai, kad jauni lietuviai „Kruojoje" nori ir padeda labiau patyrusiems ukrainiečiams", - vertino R. Zdančius.

Ilgametis Vilniaus „Žalgirio" futbolininkas čempionato rungtynes stebi ir stadione, ir per Futbolo.TV.

„Šiauliai" - Alytaus „Dainava"
Laikas - birželio 15 diena, 17 valanda.
Vieta - Šiaulių miesto savivaldybės stadionas.
Tiesioginė transliacija per Futbolo.TV.
Ričardo Zdančiaus prognozė - 2:1.

Turas startuos „Šiaulių" ir „Dainavos" kova dėl „šešių" taškų. Pergalės atveju jie būtų ne tik iškovoti, bet ir trys atimti iš varžovų. Šiuo metu šiauliečiai ir alytiškiai turi po 18 taškų. „Dainava" žengia penktojoje vietoje, nes laimėjo tarpusavio rungtynes.

„Šiauliai" žais namuose. Čia jie neleidžia varžovams išsivežti lengvų trijų taškų. Statyčiau, kad šiauliečiai ir dabar iškovos bent jau lygiąsias. Spėčiau, jog šeimininkai netgi laimės - 2:1", - prognozavo R. Zdančius.

Jo nuomone, „Dainava" žais kontratakų taktika. Tai komanda, mušanti įvarčius, turinti neblogų „išpildytojų". Ekipos bėda - gynybos grandis.

„Dainavoje" nematau komandos branduolio. Ten atskiri žaidėjai. Ši komanda vieneriose rungtynėse gali nustebinti, bet kitose nei iš šio, nei iš to gali pralaimėti", - alytiškius vertino R. Zdančius.

„Šiauliai" LFF varžybų skyriaus vadybininką nuliūdino: „Prieš sezoną maniau, kad jie kovos dėl medalių. Tačiau pradžioje vienas pralaimėjimas sekė po kito. Dabar komanda pradeda įeiti į vėžes. Jauna komanda randa savąjį žaidimą."

Praėjusiame ture „Dainava" 3:1 nugalėjo „Taurą". „Šiauliai" svečiuose 0:2 nusileido „Žalgiriui". Po šio pralaimėjimo nutrūko naujojo Šiaulių komandos stratego Gedimino Jarmalavičiaus penkių iš eilės nepralaimėtų rungtynių serija.

„Žalgiris" nebuvo visa galva aukštesnis. Šiauliečiai iki pirmojo šeimininkų įvarčio turėjo dvi puikias galimybes pasižymėti, bet Fortūna - nusisuko, neištiesė rankos. Galbūt „Šiauliams" koją pakišo ir jaunatviškumas", - priežasčių ieškojo R. Zdančius.

A lygos VII ture „Dainava" namie varžovus įveikė 1:0. Pergalingą įvartį 52-ąją minutę pelnė pernai vasarą „Šiaulių" peržiūroje dalyvavęs, bet komandoje nelikęs Lukas Kochanauskas.

Pastarasis penktadienį į aikštę dėl diskvalifikacijos neišbėgs.

Tauragės „Tauras" - Gargždų „Banga"
Laikas - birželio 16 d., 14 val.
Vieta - Tauragės „Vytauto" stadionas.
R. Zdančiaus prognozė - 0:1.

Vienos lygos autsaiderių „Tauras" stengsis įveikti laipteliu aukščiau žengiančią „Bangą". Tauragiškiai (10 taškų) - devinti, gargždiškiai (14 tšk.) - aštunti.

„Žemaičių dvikova. Pažiūrėjus į turnyrinę lentelę, komandos - netoli viena kitos. Tačiau tikiu, kad „Banga" nepralaimės, o gal ir išneš sveiką kailį. Spėčiau, jog laimės 1:0", - prognozavo R. Zdančius.

Jis „Banga" domisi bene aktyviausiai, nes pats yra kilęs iš Gargždų. Tiesa, „Bangos" komandoje R. Zdančius nėra žaidęs. Futbolininkas anksti išvyko į Panevėžio sporto mokyklą.

„Seku visas „Bangos" rungtynes. Sezono pradžioje žaidimas nebuvo solidus, maniau, kad jai teks autsaiderės vaidmuo. Tačiau komanda pamažu įsibėgėja, - kalbėjo R. Zdančius. - „Banga" rodo dantukus žaisdama su stipresnėmis komandomis, tačiau liūdina tai, jog ji nieko neparodo su savo lygio komandomis."

Buvusį futbolininką maloniai nustebino „Bangos" žaidimas praėjusiame ture. Gargždiškiai 1:1 sužaidė su „Ekranu". „Tauras" 1:3 pralaimėjo „Dainavai".

„Dėl Tauragės komandos labai liūdžiu. Ji brandaus žaidimo nedemonstruoja. Nedžiugina italai. Galbūt kamuoja vidinės problemos, galbūt tai trenerio problema", - priežasčių ieškojo R. Zdančius.

VIII turo rungtynėse „Banga" tauragiškius namie pranoko 1:0. 86-ąją minutę įvartį pelnė Giorgi Nikabadze.

„Gargždiškiai namie žaidžia geriau. Ten - dirbtinės dangos aikštė, prie kurios jie labiau įpratę. Kaip buvęs futbolininkas žinau, kad žaidimas ant natūralios ir dirbtinės dangos tikrai skiriasi", - mano R. Zdančius.

Marijampolės „Sūduva" - Pakruojo „Kruoja"
Laikas - birželio 16 d., 19 val.
Vieta - Marijampolės „Arvi" arena.
R. Zdančiaus prognozė - 1:1.

Dar vienoje turnyrinės lentelės kaimynų dvikovoje susitiks „Sūduva" - „Kruoja". Namie žaisianti Marijampolės komanda su 30 taškų užima trečiąją vietą, Pakruojo ekipa (27 tšk.) - ketvirtąją poziciją.

„Nugalėtoją prognozuoti sunku. Šansai lygūs - 50 prieš 50. Statyčiau už lygiąsias 1:1. Šiame ture, manau, daug įvarčių nebus pelnyta", - mano R. Zdančius.

Jo nuomone, „Sūduva" atgauna lyderės vardą, rodo gana brandų žaidimą: „Dabar su ja reikia skaitytis. „Ekranas" pirmavo, bet šiuo metu marijampoliečiai vejasi, įtampa auga. „Sūduva" su Panevėžio komanda sužaidė fantastiškas pirmąsias rungtynes. Atrodė, kad šiemet ji tikrai gali nukarūnuoti „Ekraną". Tačiau vėliau marijampoliečiai įkrito į duobę. Skaudūs pralaimėjimai „Kruojai", „Žalgiriui" LFF taurės pusfinalyje."

Pasak R. Zdančiaus, „Kruoja" - gerai sustyguota komanda, galinti ne tik bet kuriai ekipai pralaimėti, bet ir visas įveikti.

„Kruoja" nebuvo verta pirmajame rate nusileisti „Ekranui". Ji tikrai nusipelnė lygiųjų. Pakruojiečiai ilgą laiką namų rungtynes žaidė Panevėžyje, kur dirbtinės dangos aikštė. Komandai tikrai buvo sunku, nes visada rungtyniauji svečiuose", - analizavo R. Zdančius.

Vienas pagrindinių „Sūduvos" variklių turėtų būti revanšo siekimas. VIII turo susitikime „Kruoja" marijampoliečius palaužė 2:1. Abu nugalėtojų įvarčius pelnė Artūras Žulpa (24, 90 minutėmis). 95-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė kitas Pakruojo ekipos lyderis - Irmantas Zelmikas.

„Kruoja" taip pat turės savų ambicijų - sieks įrodyti, kad pergalė buvo neatsitiktinė ir, kad kova dėl medalių nebaigta. „Pakruojyje žmonės labai myli futbolą, tad jie turi savų principų", - sakė R. Zdančius.

Vilniaus „Žalgiris" - Vilniaus „Reo"
Laikas - birželio 17 d., 16 val.
Vieta - Lietuvos futbolo federacijos stadionas.
Tiesioginė transliacija per Futbolo.TV ir „Lietuvos ryto" televiziją.

Vilniaus derbyje „Žalgiris" (33 taškai) susigrums su „Reo" (16 tšk.). Žalgiriečiai A lygos turnyrinėje lentelėje antri, „Reo" futbolininkai - septinti.

„Būsiu stadione, stebėsiu šią dvikovą. Pirmumo teisę teikiu „Žalgiriui", nes tai solidesnė komanda. Prognozuočiau, kad dvikova baigsis 2:1", - spėjo R. Zdančius.

Jo nuomone, „Žalgiris" - komanda, išlaikanti legendinį vardą: „Šiemet tai banguojanti ekipa. Gyvenu Vilniuje, tad dažnai tenka matyti „Žalgirio" komandą. Ji pradžioje nerodė akiai mielo futbolo, brandus žaidimas buvo momentinis. Dabar jis po truputį atsiranda."

Šeši „Žalgirio" futbolininkai dalyvavo Lietuvos nacionalinės rinktinės stovykloje, žaidė keletą draugiškų rungtynių. Ar gali jaustis nuovargis?

„Ekrano" žaidėjai taip pat buvo rinktinėje, tačiau po stovyklų spėjo savo meistriškumą pademonstruoti ir A lygoje. „Žalgiryje" galbūt lyderiai yra ne lietuvaičiai, tad pagrindiniai pergalių kalviai bus išsaugoję daugiau jėgų", - mano R. Zdančius.

Buvęs futbolininkas džiaugiasi atgyjančia „Reo" komanda: „Su Valdo Ivanausko atėjimu ekipa pasikeitė. Matosi profesionalo ranka, nusiteikimas darbui, domėjimasis komanda. Smagu žiūrėti į „Reo".

Jo nuomone, sekmadienį įdomumo pridės ir derbio statusas: „Susitinka dvi didžiausio šalies miesto komandos. Iki šio sezono to Lietuvos futbole seniai nebuvo."

Pirmąjį Vilniaus derbį 2:1 laimėjo „Žalgiris". Jam įvarčius pelnė Calumas Elliotas (57 min.) ir Tomislavas Pekas (87 min.). „Reo" gretose pasižymėjo Soslanas Džojevas (47 min.).

„Reo" - lygos debiutantė, tad dar nebuvo apsipratusi. Dabar ji įgauna savo veidą. Bus įdomu", - su nekantrumu laukia R. Zdančius.

Panevėžio „Ekranas" - Klaipėdos „Atlantas"
Laikas - birželio 17 d., 18 val.
Vieta -Panevėžio „Aukštaitijos" stadionas.
R. Zdančiaus prognozė - 3:0.

Lyderio ir autsaiderio dvikova. Šalies čempionatas ir šio sezono lyderis „Ekranas" (36 tšk.) namie priims autsaiderį „Atlantą" (7 tšk.).

„Ekranui" duodu gana tvirtą pergalę - 3:0", - panevėžiečių sėkme neabejoja R. Zdančius.

Jo nuomone, „Ekranas" sezono pradžioje nedemonstravo puikaus ir suderinto žaidimo: „Jis lygioje kovoje pelnydavo įvartį ir persvarą išlaikydavo. Dabar Panevėžio komanda atrodo gana solidžiai."

Tiesa, R. Zdančius turi kritikos už paskutiniąsias „Ekrano" rungtynes su „Banga", kurios Gargžduose baigėsi lygiosiomis 1:1. „Ekranas" tikrai nieko neparodė. Pagal momentus, energingumą jis galbūt net nebuvo vertas taško. Tačiau tikiu, kad panevėžiečiai atsigaus, tai tik momentinis nuopuolis."

„Ekranas" po nesėkmingų rungtynių sieks reabilituotis. To paties norėtų ir „Atlantas", kuris praėjusiame ture 0:4 nusileido „Sūduvai".

„Klaipėdos komandoje nėra didelio profesionalumo. Šios ekipos užimama pozicija turnyrinėje lentelėje atspinti jos pajėgumą", - nuomonę išsakė R. Zdančius.

VIII turo rungtynėse „Ekranas" Gargžduose „Atlantą" sutriuškino 3:0. Įvarčius pelnė Ramūnas Radavičius (11 min.), Mantas Savėnas (64 min.) ir Andrius Velička (91 min.).

...

2012 Bir 18 10:41

2012 m. Lietuvos futbolo federacijos General Financing A lygos čempionatas

XVII turo statistika

2012 06 15

82. Šiauliai (Šiauliai) - Dainava (Alytus) 4:2 (3:1)
Teisėjas: A.Kancleris (Klaipėda), 400 žiūrovų
Įvarčiai: 24 min. A.Bartkus, 43 min. (iš 11m.), 45 min. ir 62 min. A.Rimkevičius („Šiauliai"); 35 min. (iš 11m.) A.Buinickij, 71 min. D.Cibulskas („Dainava")
Įspėjimai: 83 min. J.Gomes da Silva („Šiauliai")

2012 06 16

83. Tauras (Tauragė) - Banga (Gargždai) 3:2 (0:2)
Teisėjas: G.Mažeika (Kaunas), 420 žiūrovų
Įvarčiai: 50 min. R.Kuzin, 56 min. A.Mascia, 79 min. A.Jokšas („Banga" į savo vartus) („Tauras"); 20 min. G.Nikabadzė, 45 min. A.Staponka („Banga")
Įspėjimai: 59 min. V.Petkevičius („Tauras"); 41 min. E.Grigaitis, 45+1 min. G.Nikabadzė, 77 min. D.Padaigis, 90+4 min. A.Jokšas („Banga")
Pašalinimai: 88 min. V.Petkevičius (už 2-ą įspėjimą) („Tauras"); 78 min. D.Padaigis (už 2-ą įspėjimą) („Banga")

85. Sūduva (Marijampolė) - Kruoja (Pakruojis) 0:1 (0:1)
Teisėjas: J.Paškovskis (Vilnius), 800 žiūrovų
Įvarčiai: 21 min. S.Žygalov („Kruoja")
Įspėjimai: 72 min. P.Leimonas („Sūduva"); 25 min. K.Matsion, 34 min. G.Slavickas, 66 min. M.Eltermanis, 74 min. T.Miklinevičius, 75 min. R.Diakiv, 84 min. A.Skroblas („Kruoja")

2012 06 17

81. Žalgiris (Vilnius) - REO (Vilnius) 0:1 (0:0)
Teisėjas: N.Dunauskas (Vilnius), 450 žiūrovų
Įvarčiai: 57 min. A.Lipskis („REO")
Įspėjimai: 75 min. V.Šilėnas („Žalgiris"); 47 min. D.Malkevičius, 73 min. A.Račkus („REO")

84. Ekranas (Panevėžys) - Atlantas (Klaipėda) 2:0 (0:0)
Teisėjas: I.Kovalenko (Jonava), 750 žiūrovų
Įvarčiai: 69 min. E.Varnas, 71 min. V.Lukša („Ekranas")
Įspėjimai: 45+1 min. U.Umeh, 88 min. Y.Urdinov („Ekranas"); 36 min. V.Zubavičius, 38 min. I.Begič („Atlantas")

...

2012 Bir 18 10:44

XVII (17) turas, 2012 06 15
  • Rezultatyvioje dvikovoje – “Šiaulių” pergalė

Šiauliečiai aktyviau pradėjo rungtynes, kėlė daug kampinių, bet įpusėjus kėliniui komandą į priekį išvedė Andrius Bartkus. Praėjus nedaug laiko Arsenijus Buinickis įmušė 11 metrų baudinį ir rezultatas tapo lygus. Jau paskutinėmis kėlinio minutėmis du kartus sugebėjo įmušti rezultatyvusis Artūras Rimkevičius ir ilsėtis ekipos išėjo esant rezultatui 3:1.

Antrajame kėlinyje ekipos apsikeitė įvarčiais. Jau gerokai po pertraukos trečią kartą rungtynėse įmušė A.Rimkevičius, kiek vėliau rezultatą sušvelnino Darius Cibulskas ir susitikimas baigėsi 4:2.
Šiauliai (Šiauliai) – Dainava (Alytus) 4:2 (3:1)
Įvarčiai: 24 min. A.Bartkus, 43 min. (iš 11m.), 45 min. ir 62 min. A.Rimkevičius („Šiauliai”); 35 min. (iš 11m.) A.Buinickis, 71 min. D.Cibulskas („Dainava”)
Įspėjimai: 83 min. J.Gomes da Silva („Šiauliai”)
_______________________________________

...

2012 Bir 18 10:46

A. Rimekvičius: "Puikus rezultatas, tikimės ir toliau pratęsti pergalių seriją".

Birželio 15 dieną, Šiauliuose įvyko XVI "General Financing A lygos" turas. Jėgas tarpusavyje išmėgino lentelės kaimynai Šiaulių "Šiauliai" ir Alytaus "Dainavos" futbolininkai. Pirmasis abiejų ekipų mačas Alytuje baigėsi minimalia Alytiškių persvara 1-0. "Šiauliai" savo varžovų akivaizdoje siekė ravanšo ir pagrindinis pergalės kalvis tapo Artūras Rimkevičius pelnęs net tris įvarčius.

Startinė "Šiaulių" sudėtis:

Šarūnas Jurevičius, Deivydas Lunskis (K), Santiago Cesanelli (71' Marius Bezykornovas), Igors Kozlovs, Andrius Bartkus, Laurynas Rimavičius, Tomas Birškys (67' Edvinas Jasaitis), Robertas Vėževičius (87' Rokas Urbelis), Ernestas Pilypas, Juvenal, Artūras Rimkevičius.

Rungtynių pradžioje kiek aktyvesni buvo Šiauliečiai. Sužaidus apie 10 minučių prie "Dainavos" vartų jau buvo pakelti net 7 kampiniai, tačiau nei vieno iš jų "Šiauliams" išnaudoti ir paversti įvarčiu nepavyko. Visgi 24 minutę iš baudos aikštelės sėkmingai atmestą kamuolį tiksliai pagal vartų skersinį smūgiuoja Andrius Bartkus ir pelnęs antrą savo įvartį sezone išveda "Šiaulius" į priekį 1-0. "Dainavos" atsako ilgai laukti nereikėjo. 35 minutę technišku reidu į baudos aikštelę įsiveržęs Valentin Baranovskij išprovokuoja Juvenal pražangą ir teisėjas skiria 11 m. baudinį. Prie žymos stojęs Arsenij Buinicij žaidžia tiksliai ir išlygina rezultatą 1-1. Kėliniui artėjant į pabaigą Artūras Rimkevičius 43 minutę stipriu smūgiu išveda "Šiaulius" į priekį 2-1. "Dainavai" dar nespėjus atsitokėti po praleisto įvarčio ir laukiant kada teisėjas paskelbs rungtynių pertrauką, tas pats Artūras Rimkevičius sekančios atakos metu uždirba 11m. baudinį, kurį pats ir realizuoja. 45 minutę rezultatas 3-1 ir komandos išeina ilsėtis.

Antrajame kėlinyje įsivyrauja daugiau pozicinis žaidimas ir abi komandos daugiau laiko praleidžia aikštės viduryje. Puikiu situacijos matymu pasižymėjo Robertas Vėževičius, kuomet tiksliai numatęs "Dainavos" atakos tęsinį aikštės viduryje perėmė kamuolį ir spurtavo link vartų, vis tik jo smūgiuotą kamuolį atrėmė patikimai sužaidęs "Dainavos" vartininkas Aurimas Dubickas. Įpusėjus antrajam kėliniui 62 minutę vėl Artūras Rimkevičius kala jau ketvirtą komandos ir trečią savo įvarti šiose varžybose bei išveda "Šiaulius" į priekį 4-1. Visgi "Dainava" nesudeda ginklų ir sukuria keletą realių progų pasižymėti. Vieną iš jų 71 minutę išnaudoja Darius Cibulskas, kuomet po "Šiaulių" klaidelės gynyboje netrukdomas spyrė į vartus. Rezultatas tampa 4-2. Rungtynėms artėjant į pabaigą 83 minutę už sistemingą taisyklių pažeidinėjimą geltona kortele nubaustas Juvenal Gomes Da Silva. Tai buvo vienintelis įspėjimas šiose rungtynėse. Teisėjas skelbia rungtynių pabaigą ir fiksuoja galutinį "Šiaulių" pranašumą 4-2.

Po šių rungtynių su 14 įvarčių Artūras Rimkevičius tapo rezultatyviausiu "General Financing A lygos" žaidėju.

"Puikus rezultatas, siekėme iškovoti tris taškus ir mums tai pavyko. Tikimės ir toliau pavyks tęsti pergalių seriją, viskas gerai. Pastaruoju metu jaučiuosi šiek teik traumuotas, abu pečiai skauda, dar ranka nėra pilnai sugijusi, niekaip nepavyksta išsigydyti. Visgi juokaujant galima sakyti, kad traumos padeda mušti įvarčius. Smagu tapti rezultatyviausiu, tačiau tai nėra svarbiausias dalykas. Svarbiausia dabar yra iškovoti kuo daugiau taškų ir kuo aukščiau pakilti su "Šiaulių" komanda bei gerai pasirodyti Europos turnyre." Kalbėjo rezultatyviausias A lygos žaidėjas Artūras Rimekvičius.

"Šiaulių" vyr. trenerio Gedimino Jarmalavičiaus komentaras apie rungtynes: "Prieš rungtynes buvo šiek tiek neramu, kaip komandai pavyko atsistatyti tiek fiziškai, tiek psichologiškai po pralaimėtų rungtynių su "Žalgiriu". Smagu, kad pavyko vyrus išvesti iš tokio nusiminimo po pralaimėjimo VIlniuje. Visgi pirmajame kėlinyje mums prireikė šiek tiek laiko įsivažiuoti ir manau pasiekėme tikrai gerą rezultatą. Vyrams drąsiai sakau, kad mes turime vieną geriausių A lygos puolėjų Artūrą Rimkevičių. Duokim jam 50, 60 ar 100 perdavimų, duokim tiek kiek reikia ir tegul jis daro savo darbą ir šiandien kaip matėme tai pavyko. Ir ties tais trim įvarčiai galėjo ir nesibaigti, nes Artūras turėjo ir dar daugiau progų. Mūsų tikslas buvo trys taškai ir jį pavyko įgyvendinti. Džiugu, kad pavyksta daug įmušti, tačiau čia pat neramina faktas kad nemažai ir praleidžiame".
_____________________
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2012 kartus.

...

2012 Bir 18 10:50

XVII (17) turas, 2012 06 16

Atkakliose rungtynėse – “Tauro” pergalė

Šeštadienį Tauragės “Tauras” namuose priėmė Gargždų “Bangą” ir įveikė ją rezultatu 3:2.

Rungtynių pradžioje kiek aktyvesni buvo tauragiškiai, bet jų atakoms trūko aštrumo. Pavojingi nebuvo ir svečių išpuoliai, o abiejų akipų žaidimas buvo chaotiškas. Nepaisant to, įpusėjus kėliniui Georgijus Nikabadzė ryžosi smūgiui per save ir išvedė “Bangą” į priekį. Praleidę įvartį kiek daugiau atagavo “Tauro” futbolininkai ir į skersinį pataikė Vladas Petkevičius. Nepaisant to, jau prieš pat pertrauką į tauragiškių vartus krito antras įvartis, kai šaltakraujiškai pergudravęs vartininką pasižymėjo Aurelijus Staponka.

Aikštės šeimininkai aktyviai pradėjo antrąjį kėlinį ir po Romano Kuzino bei Alessandro Mascia puikaus baudos smūgio rezultatas tapo lygus. Įpusėjus kėliniui atsitiko nemalonus incidentas, po kurio greitosios pagalbos automobiliu iš stadiono buvo išvežtas “Bangos” gynėjas Aleksandras Ivanauskas. Po ilgokos pertraukos atsinaujinus rungtynėms tauragiškiai įmušė dar kartą ir išplėšė pergalę.

Tauragės “Tauras” – Gargždų “Banga” 3:2 (0:2)
Įvarčiai: 50 min. R.Kuzinas, 56 min. A.Mascia, 79 min. A.Jokšas („Banga” į savo vartus) („Tauras”); 20 min. G.Nikabadzė, 45 min. A.Staponka („Banga”)
Įspėjimai: 59 min. V.Petkevičius („Tauras”); 41 min. E.Grigaitis, 45+1 min. G.Nikabadzė, 77 min. D.Padaigis, 90+4 min. A.Jokšas („Banga”)
Pašalinimai: 88 min. V.Petkevičius (už 2-ą įspėjimą) („Tauras”); 78 min. D.Padaigis (už 2-ą įspėjimą) („Banga”)
____________________________________________

...

2012 Bir 18 10:52

Futbolo klubas "Banga" atsiprašo

Futbolo klubo "Banga" pareiškimas.

Futbolo klubas "Banga" atsiprašo 2012 m. birželio 16 dienos rungtynėms "Tauras"-"Banga" teisėjavusio Gedimino Mažeikos, visų tų rungtynių dalyvių ir visų Lietuvos futbolo gerbėjų už netinkamus klubo administracijos darbuotojo veiksmus, kai įpusėjus antrajam kėliniui po vieno iš žaidybinių epizodų sąmonės neteko "Bangos" žaidėjas Aleksandras Ivanauskas.
_________________________

...

2012 Bir 18 10:54

XVII (17) turas, 2012 06 12

“Sūduva” vėl pralaimėjo “Kruojai”

Šeštadienį Marijampolės “Sūduva” namuose priėmė Pakruojo “Kruoja” ir pralaimėjo 0:1. Marijampoliečiai šiame sezone jau antrą kartą nusileido Pakruojo ekipai.

Šeimininkai aktyviau pradėjo rungtynes, bet “Kruoja” palaipsniui sugebėjo žaidimą išlyginti, o įpusėjus pirmajam kėliniui ir įmušti – po kampinio pasižymėjo Sergejus Žygalovas. Dar iki pertraukos “Sūduva” galėjo rezultatą išlyginti, bet Povilas Leimonas stipriu smūgiu pataikė į skersinį. Antrajame kėlinyje kiek aktyviau žaidė marijampoliečiai, bet jų atakoms trūko aštrumo. Nepaisant to, kartą Tadas Eliošius sugebėjo pataikyti į virpstą. “Kruojos” futbolininkams pavyko atlaikyti ne itin didelį šeimininkų spaudimą ir išsaugoti pergalingą rezultatą.

Marijampolės “Sūduva” – Pakruojo “Kruoja” 0:1 (0:1)
Įvarčiai: 21 min. S.Žygalovas („Kruoja”)
Įspėjimai: 72 min. P.Leimonas („Sūduva”); 25 min. K.Matsion, 34 min. G.Slavickas, 66 min. M.Eltermanis, 74 min. T.Miklinevičius, 75 min. R.Diakivas, 84 min. A.Skroblas („Kruoja”)