2015 07 06 16:00 Šilutės Šilutė - Kauno Kaunas 1 : 0
2015 07 06 16:00 Kelmės Kražantė - Jonavos Lietava 1 : 5
2015 07 06 18:00 Panevėžio Panevėžys - Gargždų Banga 0 : 0
2015 07 06 18:00 Kazlų Rūdos Šilas - Pakruojo Kruoja-2 2 : 1
2015 07 06 18:00 Alytaus Auska - Vilniaus MRU 2 : 1
2015 07 06 18:00 Telšių Džiugas - Tauragės Tauras 5 : 1
2015 07 06 18:00 Palangos Palanga - Radviliškio Lokomotyvas 0 : 3
2015 07 07 18:30 Trakų Trakai-2 - Vilniaus Žalgiris B _ : _

...

Re: XVIII (18) turas:

2015 Lie 07 11:36

Alisono Silvos įvarčių šou pažymėjo sensacingą „Minijos“ pergalę prieš „Nevėžį“

LFF Pirmos lygos aštuonioliktasis turas startavo sensacija. Kretingos „Minijos“ vienuolikė namuose rezultatu net 6:0 (2:0) pranoko Kėdainių „Nevėžio“ klubą.

Pirmajame kėlinyje šeimininkų įvarčių lietų pradėjo Marius Papšys, kuris 28-ąją minutę pasiuntė tiksliai kamuolį į vartus ir išvedė „Miniją“ į priekį – 1:0. 35-ąją minutę kretingiškių gretose savo įvarčių šou pradėjo legionierius Brazilijos Alison E Silva, po kurio tikslaus smūgio „Minijos“ pranašumas padvigubėjo – 2:0. Prieš ilgąją pertrauką rezultato nesugebėję sumažinti kėdainiškiai leido „Minijai“ pirmauti rezultatu 2:0.

Antrajame kėlinyje „Nevėžis“ ir toliau nerado jokių priešnuodžių prieš kretingiškių puolimą, o „Minija“ žaidė lyg iš natų. 51-ąją minutę dar kartą kamuolį pasiuntė A.Silva (3:0), o dar kartą jis tai pakartojo ir 71-ąją minutę, kuomet į savo sąskaitą įsirašė jau trečiąjį įvartį – 4:0. „Minija“ nebuvo linkusi atsipalaiduoti iki pat mačo pabaigos ir toliau demonstravo neįtikėtiną puolimą. 85-ąją minutę dar vieną taiklų smūgį pridėjo Liutauras Rimkus ir leido kretingiškiams pirmauti jau sunkiai pavejamu rezultatu – 5:0. Neįtikėtinais įvarčiais šiose rungtynėse pasirodęs A.Silva šiame susitikime padėjo ir galutinį tašką. Brazilas 89-ąją minutę dar kartą smogė į „Nevėžio“ vartus ir po galutinio teisėjo švilpuko su savo komandos draugais šventė triuškinančią pergalę rezultatu 6:0.

***

Kretingos „Minija“ – Kėdainių „Nevėžis“ 6:0 (2:0)

Kretingos miesto stadionas: 100 žiūrovų

Įvarčiai: 28 min. Marius Papšys (1:0), 35 min. Alison E Silva (2:0), 51 min. Alison E Silva (3:0), 71 min. Alison E Silva (4:0), 85 min. Liutauras Rimkus (5:0), 89 min. Alison E Silva (6:0).

Įspėjimai: 39 min. Kazys Mažionis – geltona kortelė („Minija“), 57 min. Aivaras Lyberis – geltona kortelė („Nevėžis“), 65 min. Domantas Nebilevičius – geltona kortelė („Nevėžis“).

...

2015 Lie 07 12:07

M.Lukaševičiaus įvarčio užteko „Šilutei“ palaužti FBK „Kauną“

LFF Pirmos lygos aštuonioliktajame ture pergalę namuose šventė „Šilutės“ ekipa, kuri rezultatu 1:0 (1:0) palaužė FBK „Kauno“ futbolininkus.

Pirmojo įvarčio šiame mače ilgai laukti nereikėjo. Jau 5-ąją minutę pavojingą ataką surengė šilutiškiai, o atakos smaigalyje atsidūręs Maksimas Lukaševičius tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Šilutę“ į priekį – 1:0. Nors pirmoje rungtynių dalyje progų pasižymėti turėjo ir kauniečiai, tačiau šeimininkai sėkmingai gynė savo vartus ir sugebėjo po pirmojo kėlinio išlaikyti turėtą persvarą – 1:0.

Antroje rungtynių dalyje progų atakuoti abi ekipos turėjo ženkliai mažiau, o šilutiškiai sėkmingai gindami vartus išlaikė turėtą persvarą. Per antrąjį kėlinį sėkmingų progų nepavyko surengti nei vienai komandai, todėl rezultatas nebuvo nei išlygintas, nei padidintas šeimininkų. Galutinis teisėjo švilpukas skelbė „Šilutės“ pergalę prieš FBK „Kauną“ rezultatu 1:0. „Šilutei“ tai buvo antroji pergalė iš eilės.

***

„Šilutė“ – FBK „Kaunas“ 1:0 (1:0)

Šilutės miesto stadionas: 200 žiūrovų

Įvarčiai: 5 min. Maksim Lukashevich (1:0).

Įspėjimai: 32 min. Tomas Čeliauskas – geltona kortelė (FBK „Kaunas“), 41 min. Andrius Petraška – geltona kortelė (FBK „Kaunas“), 42 min. Simonas Babilius – geltona kortelė („Šilutė“), 57 min. Tadas Kazlauskas – geltona kortelė („Šilutė“), 66 min. Simoras Savukynas – geltona kortelė (FBK „Kaunas“), 68 min. Laimonas Vaitekaitis – geltona kortelė (FBK „Kaunas“), 71 min. Tomas Rakauskas – geltona kortelė (FBK „Kaunas“).

...

2015 Lie 07 12:09

Rezultatyviausio Pirmos lygos žaidėjo vedama „Lietava“ pranoko „Kražantę“

LFF Pirmos lygos aštuonioliktajame ture pergalę į savo sąskaitą įsirašė Jonavos „Lietavos“ klubas, kuris svečiuose rezultatu 5:1 (1:1) įtikinamai įveikė Kelmės „Kražantę“.

Dar prieš mačą, per apšilimą, traumą patyrė pagrindinis „Kražantės“ vartininkas Rimvydas Čypas, kurį pakeitė atsarginis vartų sargas Lukas Jurgėlas. Tačiau tai kelmiškių nesugniuždė, nes rungtynes pirmieji įvarčiu atidarė būtent „Kražantės“ futbolininkai. Jau 5-ąją minutę pasižymėjo kelmiškių puolimo lyderis Vaidas Viktoravičius susirinkusių sirgalių džiaugsmui išvedė „Kražantę“ į priekį – 1:0. Tačiau šeimininkai pirmauti galėjo kiek mažiau nei dvidešimt minučių, nes 23-ąją minutę įvarčiu pasižymėjo naudingiausias lygos žaidėjas ir „Lietavos“ lyderis Laurynas Stonkus bei rezultatą išlygino – 1:1. Per likusį pirmojo kėlinio laiką įvarčiais ekipos daugiau nepasižymėjo ir prieš antrąją rungtynių dalį išsiskyrė taikiai – 1:1.

Antrajame kėlinyje jonaviškiai pademonstravo savo puolamąją jėgą. 79-ąją minutę „Lietavą“ į priekį išvedė žaidžiantysis jonaviškių strategas Marius Bezykornovas (2:1), o dar po kelių minučių persvarą padidino ir Marius Ganusauskas – 3:1. Rungtynių pabaigoje pirmuoju smuiku ir toliau griežė L.Stonkus. 86-ąją minutę puolėjas dar kartą nuginklavo „Kražantės“ vartus (4:1), o paskutinį tašką pridėjo per teisėjo pridėtą laiką. 93-ąją minutę L.Stonkus dar kartą kamuolį tiksliai pasiuntė į kelmiškių vartus ir leido „Lietavai“ iškovoti įtikinamą pergalę – 5:1.

Rungtynių statistika

Kelmės „Kražantė“ – Jonavos „Lietava“ 1:5 (1:1)

Kelmės miesto stadionas: 100 žiūrovų

Įvarčiai: 5 min. Vaidas Viktoravičius (1:0), 23 min. Laurynas Stonkus (1:1), 79 min. Marius Bezykornovas (1:2), 82 min. Marius Ganusauskas (1:3), 86 min. Laurynas Stonkus (1:4), 90 + 3 min. Laurynas Stonkus (1:5).

Įspėjimai: 28 min. Agnius Juozapaitis – geltona kortelė („Kražantė“), 50 min. Artūr Juchno – geltona kortelė („Kražantė“), 57 min. Benas Spietinis – geltona kortelė („Lietava“), 79 min. Aivaras Renusas – geltona kortelė („Kražantė“).

...

2015 Lie 07 12:11

„Panevėžys“ ir „Banga“ rungtynes baigė taikiai bei taškus pasidalijo po lygiai

LFF Pirmos lygos aštuonioliktajame ture lygiosiomis baigėsi mačas Panevėžyje, kur vietos „Panevėžys“ rezultatu 0:0 (0:0) sužaidė su Gargždų „Bangos“ futbolininkais.

Rungtynes aktyviau pradėjo gargždiškiai, kurie 5-ąją minutę sukūrė bene geriausią savo progą: Sigitas Urbys atitrūko nuo šeimininkų gynėjų, bet smūgiavo kamuolį dešiniau vartų ir įvarčio nepelnė. Antroje kėlinio pusėje žaidimas tapo apylygiu, o ir panevėžiečiai pamėgino paspausti svečius per paskutines penkias minutes. 44-ąją minutę Mantas Savėnas uždirbo baudinį ir pats smūgiavo, tik vartininkas sugavo kamuolį. Gerą progą turėjo Arnas Ribokas, perėmęs kamuolį iš svečių gynėjų ir pelnęs kampinį. Tačiau nei vienai iš ekipų pasižymėti pirmoje rungtynių dalyje taip ir nepavyko, o prieš ilgąją pertrauką rezultatas buvo lygus – 0:0.

Antrajame kėlinyje žiūrovai išvydo daug netikslių smūgių iš distancijos. Nuostabią progą turėjo 51-ąją minutę turėjo Algimantas Bačanskis, smūgiavęs į pustuščius aukštaičių vartus, bet reakciją pademonstravo Giedrius Tomkevičius, nukreipęs kamuolį į kampinį. Panevėžiečiai atkuto ir padidino apsukas susitikimo pabaigoje, bet sukūrė tik du rimtesnius momentus. 68-ąją minutę geros progos neišnaudojo jaunasis puolėjas Paulius Obolevičius. Per paskutines sekundes M.Savėnas uždirbto perspektyvų baudinį, bet smūgiavo jis virš vartų. Per visą mačą varžovų vartų įvarčiais nenubaudusios ekipos pasibaigus mačui turėjo tenkintis lygiosiomis – 0:0.

***

„Panevėžys“ – Gargždų „Banga“ 0:0 (0:0)

Aukštaitijos stadionas: 480 žiūrovų

Įspėjimai: 17 min. Andrius Arlauskas – geltona kortelė („Panevėžys“), 42 min. Giedrius Tomkevičius – geltona kortelė („Panevėžys“), 81 min. Aivaras Meškinis – geltona kortelė („Panevėžys“), 84 min. Karolis Urbaitis – geltona kortelė („Banga“), 90 + 1 min. Simonas Jurkus – geltona kortelė („Banga“), 90 + 3 min. Andrius Butkus – geltona kortelė („Banga“).

...

2015 Lie 07 12:19

Pirmas rungtynes namuose šį sezoną žaidęs „Šilas“ pergalės „Kruojai-2“ neatidavė

Aštuonioliktajame LFF Pirmos lygos mače Kazlų Rūdos „Šilas“ namuose rezultatu 2:1 (1:0) pranoko Pakruojo „Kruojos-2“ vienuolikę ir įsirašė pergalę.

„Šilo“ ekipa pirmą kartą šį sezoną rungtynes žaidė Kazlų Rūdos miesto stadione. Debiutiniame mače namuose „Šilo“ futbolininkus susirinko palaikyti gausus būrys žiūrovų – net 750.

Pirmajame kėlinyje aktyvesni buvo šeimininkai, kurie agresyviai kėsinosi į pakruojiškių vartus. Kibus „Šilo“ žaidimas pasiteisino ir 39-ąją minutę, po tikslaus Ramūno Mačežinsko smūgio, Kazlų Rūdos ekipa išsiveržė į priekį – 1:0. Per likusias šešias pirmojo kėlinio minutes „Kruoja-2“ rezultato išlyginti nesugebėjo, o persvarą išlaikęs „Šilas“ po pirmosios rungtynių dalies buvo priekyje – 1:0.

Antroje rungtynių dalyje sėkmingiau sekėsi šeimininkams, kurie 68-ąją minutę rezultatą sugebėjo padvigubinti. Šį kartą sėkmingos atakos smaigalyje atsidūrė Andrius Urbšys ir padidino „Šilo“ atotrūkį nuo varžovų – 2:0. Tačiau pakruojiškiai nepalūžo ir atsilikinėdami bei perėmę kamuolio kontrolę sugebėjo rezultatą sušvelninti. Vienintelio „Kruojos-2“ įvarčio autoriumi tapo Domas Tamošauskas, po kurio smūgio rezultatas tapo 1:2. Nors mačo pabaigoje žymiai aktyvesni prie varžovų vartų buvo „Šilo“ futbolininkai, tačiau jiems daugiau įvarčių pelnyti nepavyko. Pasibaigus rungtynių laikui Kazlų Rūdos ekipa šventė pergalę rezultatu 2:1 bei į savo sąskaitą įsirašė tris taškus.

***

Kazlų Rūdos „Šilas“ – Pakruojo „Kruoja-2“ 2:1 (1:0)

Kazlų Rūdos miesto stadionas: 750 žiūrovų

Įvarčiai: 39 min. Ramūnas Mačežinskas (1:0), 68 min. Andrius Urbšys (2:0), 71 min. Domas Tamošauskas (2:1).

Įspėjimai: 27 min. Arnas Mikaitis – geltona kortelė („Kruoja-2“), 90+3 min. Aurimas Raginis – geltona kortelė („Šilas“), 90+3 min. Domas Tamošauskas – geltona kortelė („Kruoja-2).

...

2015 Lie 07 12:21

„Džiugas“ savo aikštelėje aplaužė ragus „Taurui“

Įtikinamą pergalę LFF Pirmos lygos aštuonioliktajame ture namuose iškovojo Telšių „Džiugas“, kuris rezultatu 5:1 (1:1) nugalėjo Tauragės „Tauro“ vienuolikę.

Jau nuo pirmųjų minučių iniciatyviau rungtyniavo šeimininkai, kurie 15-ąją minutę po Eimanto Marozo tikslaus smūgio išsiveržė į priekį – 1:0. Nors kamuolio kontrolė labiau priklausė šeimininkams, tačiau besibaigiant pirmajam kėliniui, 38-ąją minutę, rezultatą tiksliu smūgiu išlygino Vidmantas Gudjonis – 1:1.

Antrajame kėlinyje savo puolimo galimybes pademonstravo legionierius iš Kanados Clarencas Augustas Warrenas, kuris pirmuoju savo įvarčiu šiame mače pasižymėjo 62-ąją minutę ir vėl išvedė į priekį „Džiugą“ – 2:1. Prabėgus vos kelioms minutėms telšiškių persvara dar labiau išaugo, nes atakos smaigalyje atsidūręs Kęstutis Petkus pasiuntė tiksliai kamuolį į „Tauro“ vartus – 3:1. Per likusį kėlinio laiką ir toliau tęsėsi kanadiečio įvarčių šou. 78-ąją ir 81-ąją minutę dar dviem įvarčiais pasižymėjęs C.Warrenas leido „Džiugui“ švęsti pergalę rezultatu 5:1 ir įsirašyti tris taškus į savo sąskaitą.

***

Telšių „Džiugas“ – Tauragės „Tauras“ 5:1 (1:1)

Telšių d.d. stadionas: 300 žiūrovų

Įvarčiai: 15 min. Eimantas Marozas (1:0), 38 min. Vidmantas Gudjonis (1:1), 62 min. Clarence Augustus Warren (2:1), 64 min. Kęstutis Petkus (3:1), 78 min. Clarence Augustus Warren (4:1), 81 min. Clarence Augustus Warren (5:1).

Įspėjimai: 5 min. Edgaras Mejeris – geltona kortelė („Tauras“), 17 min. Lukas Ankudinovas – geltona kortelė („Tauras“), 51 min. Ovidijus Barkauskas – geltona kortelė („Tauras“), 74 min. Lukas Ankudinovas – raudona kortelė („Tauras“), 83 min. Marijus Šamonskis – geltona kortelė („Tauras“).

...

2015 Lie 07 12:25

Sensaciją pateikęs „Lokomotyvas“ išvykoje nepaliko vilčių „Palangai“

Netikėtą pergalę LFF Pirmos lygos aštuonioliktajame ture šventė Radviliškio „Lokomotyvas“, kuris išvykoje rezultatu 3:0 (1:0) pranoko vienus lyderių – „Palangos“ futbolininkus.

Nuo pirmųjų rungtynių minučių „Lokomotyvas“ nenusileido namuose žaidusiems palangiškiams. Aktyvus radviliškiečių žaidimas pasiteisino ir jau 19-ąją minutę „Lokomotyvą“ į priekį pavyko išvesti Karoliui Mikutavičiui – 1:0. Per likusį kėlinio laiką „Palangai“ taip ir nepavyko prasibrauti iki „Lokomotyvo“ vartų, o apsigynę radviliškiečiai po pirmųjų keturiasdešimt penkių minučių buvo priekyje – 1:0.

Antrajame kėlinyje šeimininkai turėjo ne vieną galimybę rezultatą išlyginti, tačiau kamuolys radviliškiečių vartų tinklo taip ir neskrodė. Antroje rungtynių dalyje ir toliau žaidimą kontroliavę „Lokomotyvo“ futbolininkai 77-ąją minutę pranašumą sugebėjo padvigubinti, kuomet kamuolį tiksliai į vartus pasiuntė Nikolajus Misiukas – 2:0. Radviliškiečiai nors ir pirmaudami, tačiau nenuleido rankų iki pat susitikimo pabaigos. 84-ąją minutę pranašumą dar labiau padidino Vitalijus Kavaliauskas ir leido savo ekipai įveikti „Palangą“ rezultatu 3:0.

***

„Palanga“ – Radviliškio „Lokomotyvas“ 0:3 (0:1)

Palangos stadionas: 200 žiūrovų

Įvarčiai: 17 min. Karolis Mikutavičius (0:1), 77 min. Nikolaj Misiuk (0:2), 84 min. Vitalijus Kavaliauskas (0:3).

Įspėjimai: 19 min. Tomas Sirevičius – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 33 min. Vitalijus Kavaliauskas – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 47 min. Mantas Perepliotovas – geltona kortelė („Palanga“), 54 min. Edvinas Mučinis – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 83 min. Mindaugas Bitinas – raudona kortelė („Palanga“).

...

2015 Lie 07 12:31

Antroje rungtynių dalyje „Auska“ palaužė MRU futbolininkus

Pergalę LFF Pirmos lygos aštuonioliktajame ture į savo sąskaitą įsirašė Alytaus „Auskos“ klubas, kuris namuose rezultatu 2:1 (0:1) įveikė Vilniaus MRU ekipą.

Pirmajame kėlinyje žaidimas vyko apylygiai ir abi ekipos turėjo galimybių pelnyti įvarčius bei išsiveržti į priekį. Pirmieji šiame mače tiksliu smūgiu pasižymėjo vilniečiai, kuomet „Auskos“ spraga gynyboje pasinaudojęs Gediminas Paberžis 37-ąją minutę išvedė MRU komandą į priekį – 1:0. Per likusias minutes alytiškiai pavojingų progų nesurengė ir prieš ilgąją pertrauką priekyje leido būti vilniečiams – 1:0.

Antrąją rungtynių dalį alytiškiai pradėjo labiau susikaupę ir aktyviau žaisdami perėmė žaidimo kontrolę, kuri pasiteisino jau antrojo kėlinio pradžioje. 49-ąją minutę pelnyti įvartį pavyko Tomui Miklinevičiui, po kurio smūgio rezultatas tapo lygus – 1:1. Nors antrajame kėlinyje komandos ir vėl demonstravo apylygį žaidimą, tačiau sėkmė labiau lydėjo šeimininkus. 75-ąją minutę dar vieną sėkmingą ataką surengė „Auskos“ vienuolikė, o atakos smaigalyje atsidūręs Marius Šarkelis tiksliai pasiuntė kamuolį į vilniečius vartus bei išvedė savo komandą į priekį – 2:1. Per likusį rungtynių laiką MRU futbolininkams rezultato išlyginti nepavyko, o pranašumą išlaikę alytiškiai įsirašė pergalę rezultatu 2:1 į savo sąskaitą.

***

Alytaus „Auska“ – Vilniaus MRU 2:1 (0:1)

Alytaus miesto stadionas: 300 žiūrovų

Įvarčiai: 37 min. Gediminas Paberžis (0:1), 49 min. Tomas Miklinevičius (1:1), 75 min. Marius Šarkelis (2:1).

Įspėjimai: 36 min. Vaidotas Rutkauskas – geltona kortelė („Auska“), 86 min. Erik Yuiti Mitsui – geltona kortelė („Auska“).

...

2015 Lie 08 12:23

Vilniaus „Žalgirio B“ vienuolikė svečiuose rezultatu 3:2 (1:0) pranoko „Trakų-2“ ekipą

Šiame mače trakiškiai turėjo verstis be dalies žaidėjų, o tarp jų ir lyderio Povilo Malinausko, kurie su pagrindine „Trakų“ sudėtimi išvyko į Farerų salas, kur Trakų komandos lauks atsakomosios rungtynės UEFA Europos lygos atrankos etape.

Pirmąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo vilniečiai, kurie jau 3-ąją rungtynių minutę surengė pavojingą ataką ir sėkmingai ją užbaigė, o atakos smaigalyje atsidūrė bei įvartį pelnė Haroldas Šidlauskas, kuris išvedė „Žalgirį B“ į priekį – 1:0. Nors „Trakai-2“ pirmoje rungtynių dalyje taip pat turėjo galimybių rezultatą išlyginti, tačiau vilniečiai savo vartus apsaugojo „sausus“ ir po pirmojo kėlinio buvo priekyje – 1:0.

Antrąją rungtynių dalį įvarčiu pradėjo šeimininkai, kurie 49-ąją minutę, vedini Ernesto Zakarevičiaus, pelnė įvartį ir išlygino rezultatą – 1:1. Antrajame kėlinyje, kaip ir buvo galima tikėtis, sėkmingu smūgiu pasižymėjo rezultatyviausias žalgiriečių puolėjas Julius Momkus, kuris 56-ąją minutę pelnė įvartį ir vėl išvedė vilniečius į priekį – 2:1. Tačiau trakiškiai ir toliau nenuleido rankų bei atkakliai rungtyniaudami 66-ąją minutę rezultatą dar kartą išlygino. Šį kartą žalgiriečių vartus paženklino Aurimas Stasiulionis ir rezultatas vėl tapo lygus – 2:2. Neilgai teko laukti ir dar vieno vilniečių įvarčio. 69-ąją minutę tiksliai kamuolį į vartus pasiuntė Haroldas Vaineikis ir „Žalgiris B“ vėl buvo priekyje – 3:2. Per likusį rungtynių laiką šeimininkai daugiau sėkmingų progų nesurengė bei rezultato išlyginti nesugebėjo, o persvarą išlaikęs „Žalgiris B“ įsirašė pergalę rezultatu 3:2.

„Trakai-2“ – Vilniaus „Žalgiris B“ 2:3 (0:1)

Trakų miesto stadionas: 100 žiūrovų

Įvarčiai: 3 min. Haroldas Šidlauskas (0:1), 49 min. Ernestas Zakarevičius (1:1), 56 min. Julius Momkus (1:2), 66 min. Aurimas Stasiulionis (2:2), 69 min. Haroldas Vaineikis (2:3).

Įspėjimai: 53 min. Aurimas Stasiulionis – geltona kortelė („Trakai-2“), 86 min. Haroldas Šidlauskas – geltona kortelė („Žalgiris B“).