XX (20) turas:

2015 Lie 14 12:51

Liepos 23, 18:00, Kaunas
Stumbras - : - Sūduva

- Nežinia kiek sustiprėjo Marės klubas, bet bus rimta jėga bet kuriuo atveju. sakyčiau, kad jie yra rungtynių favoritai.

...

Re: XX (20) turas:

2015 Lie 14 12:54

Liepos 23, 20:00, Šiauliai
Šiauliai - : - Spyris

- Neįsivaizduoju kokios ten rokiruotės įvyko saulės miesto futbolo centriuko komandoje, bet naujienų jokių ir nelabai tikiu, kad bus skambių pirkinių.

O štai šių metų išsišokėliai gali dar kartą lengvai prigriebti 3 taškus.

Jeigu psichologas už bilietą ir girą sumokėtų, gal net nuvaryčiau į šiaulius, kad pažiūrėti tokį intriguojantį grajų. :D

...

2015 Lie 14 12:56

Liepos 25, 19:00, Klaipėda
Granitas - : - Žalgiris

- pernai KG buvo siaubas baubas vilkams, kurie daugybę taškų pratratino su jais žaisdami. Bet, tikimės, kad nebus jokių fors mažorų ir vilkai laimės.

...

2015 Lie 14 13:01

Liepos 26 17:00, Utena
Utenis - : - Atlantas

- Abu klubai pasikeitę, kad UTENIS gali sukovoti, tai mes jau matėme, grėsmingas varžovas. O kokie bus ATLANTO vyrai, ar sukovos. Čia net yra šiokia tokia intriga. juk Klaipėdoje 11 ture 1-1 buvo ir UTENIS uždominavo.

rungtynes bus galima stebėti per LRT chaltūros kanalą.

...

2015 Lie 14 13:04

Liepos 26, 19:30, Vilnius
Trakai - : - Kruoja

- Europiečiai grįš namo į A lygą. KRUOJA nieko ten neįrodė, o riteriai apturėję grėsmingus varžovus gal žais neatsipalaidavę ir sukovos.

Rezo kaip JAGAI atkalė pakruojiečius nesitikiu, bet slapta viliuosi kažko panašaus.

...

2015 Lie 22 13:57

Orakulų mūšis: S. Tamaševičius prieš G. Kaselytę

Tradicinėje „Futbolo.TV“ rubrikoje „Orakulų mūšis“, skirtoje „SMScredit.lt A lygai“, XX ture susigrūmė ir dailiosios lyties atstovė – Lietuvos moterų rinktinės, Šiaulių „Gintros-Universiteto“ vartininkė Greta Kaselytė. Jos varžovas – „Futbolo.TV“ operatorius-montuotojas-transliacijų režisierius Saulius Tamaševičius.

***

Kauno „Stumbras“ – Marijampolės „Sūduva - abu kaip susitarę 1-2, už kalakutų galybės pergalę prieš stumbrėkus..

„Šiauliai“ – Utenos „Utenis“ - Saulius už Kauną, o Greta tiki lygiosiomis

„Klaipėdos granitas“ – Vilniaus „Žalgiris“ - 0:4, 1-4 - abu nurašė KG kontorą kaip netinkama gadinti oro ir nuotaikos vilkams..

Utenos „Utenis“ – Klaipėdos „Atlantas- Saulius tiki lygybe, o Greta teikia viltį klaipėdiečiams..

„Trakai“ – Pakruojo „Kruoja“ - 2-0, 0-2.. čia jų nuomonės skiriasi.. pačiam įdomu, kokia ta KRUOJA bus..

...

2015 Lie 23 12:57

„Šiauliai“ – Kauno „Spyris“ 1:2 (0:1)

„Šiauliai“: P.Valinčius, V.Gašpuitis, E.Pilypas, R.Radavičius, T.Rapalavičius, D.Petrauskas, R.Gedminas (65 min. E.Jasaitis), R.Leščius (65 min. D.Šešplaukis), M.Ivanovas, M.Vorobjovas (73 min. D.Konikas), E.Tamulevičius.
„Spyris“: D.Mikelionis, P.Daukša, D.Šinkūnas (71 min. K.Gvildys), M.Miškinis, I.Dedura, T.Bučma, J.Morozas, R.Sikorskis (65 min. D.Stulga), D.Rekišas, K.Šilkaitis, A.Velička (78 min. B.Olencevičius).

Įvarčiai: D.Šešplaukis (90+3); D.Petrauskas (29 į savo vartus), D.Rekišas (52).
Geltonos kortelės: E.Tamulevičius (39); K.Gvildys (90).

...

2015 Lie 23 12:58

Nemažina apsukų: A lygoje – trečia Kauno „Spyrio“ pergalė iš eilės

A A Kauno „Spyris“ ir po pertraukos nemažina apsukų „A lygoje“. Debiutantai svečiuose trečią kartą sezone įveikė „Šiaulių“ klubą, neleisdami Marijampolės „Sūduvai“ sumažinti atotrūkio turnyro lentelėje. Visas tris pergales prieš čempionato autsaiderius kauniečiai iškovojo identišku rezultatu 2:1.

Jau 6-ą rungtynių minutę Povilui Valinčiui teko pademonstruoti savo meistriškumą ir atremti be priežiūros palikto Roko Sikorskio smūgį, suklydus šiauliečių gynybos linijai po Dmitrijaus Rekišo prasiveržimo į baudos aikštelę.

Ne daug darbo pirmoje dvikovos pusėje turėjęs Donatas Mikelionis sužaidė patikimai 16-ą minutę, į kampinį nukreipdamas labai pavojingą Maksimo Ivanovo perdavimą link vartų standartinės situacijos metu.

Kėlinio viduryje iniciatyva priklausė „Spyriui“, kuris kontroliavo kamuolį ir rengė pavojingas atakas. Iš pradžių po gaisro prie aikštės šeimininkų vartų, stipriu smūgiu pažeme tiesiai į vartininką kamuolį pasiuntė Jevgenijus Morozas. Netrukus pavojingai iš toli savo laimę pabandė Andrius Velička.

29-ą minutę nelaimė ištiko neįprastoje sau gynėjo pozicijoje rungtyniavusį Donatą Petrauską. Šiaulietis galva nukreipė kamuolį į savo vartų tinklą po aukšto J.Morozo perdavimo.

Vėliau būtent D.Petrauskas išgelbėjo komanda nuo antrojo įvarčio, kai prieš vartus iššokęs D.Rekišas išvengė jį pasitikusio vartininko, tačiau jo smūgį į tuščius vartus sugebėjo atmušti laiku vartininkui į pagalbą suskubęs „Šiaulių“ gynėjas.

Kėlinio pabaigoje gerą progą rezultatui išlyginti sukūrė Ramūnas Radavičius, bet įsiveržęs į baudos aikštelę ir suklaidinęs du varžovus futbolininkas smūgiu pažeme nepataikė į tolimą vartų kampą.

Aikštės šeimininkų pastangas perniek pavertė klaida perduodant kamuolį. A.Velička tiksliu perdavimu prieš vartus išvedė D.Rekišą, kurio smūgio P.Valinčiui atremti nepavyko.
Antrąjį kėlinį šiauliečiai pradėjo labai aktyviai. Dar vienos galimybės neišnaudojo R.Radavičius, pasiuntęs kamuolį virš skersinio po E.Tamulevičiaus perdavimo. Kitos atakos metu įspūdingą Roko Gedmino reidą flangu nutraukė Paulius Daukša, sužaidęs labai patikimai ir paskutinę akimirką išmušęs kamuolį iš po „Šiaulių“ komandos puolėjo kojų.

Tačiau aikštės šeimininkų pastangas perniek pavertė klaida perduodant kamuolį. Jį perėmę kauniečiai surengė rezultatyvią ataką. A.Velička tiksliu perdavimu prieš vartus išvedė D.Rekišą, kurio smūgio P.Valinčiui atremti nepavyko.

Po antrojo įvarčio „Šiauliai“ metėsi į priekį, atverdami daugiau erdvių, kurias į gynybą atsitraukusi Kauno komanda stengėsi išnaudoti greitais išpuoliais.

75-ą minutę labai arti įvarčio buvo po keitimo aikštėje pasirodęs Donatas Stulga, smūgiu iš krašto sudrebinęs varžovų vartų konstrukciją. Dar po dešimties minučių D.Rekišas vėl iššoko prieš vartus, tačiau šįkart nesugebėjo pergudrauti jį pasitikusio P.Valinčiaus. Puikiai sužaidęs šiauliečių vartininkas

Šiauliečiai nenuleido rankų ir jų pastangos buvo vainikuotos per pridėtą arbitro laiką. Pakėlus kampinį, kamuolys atšoko savo debiuto lygoje sulaukusiam Deividui Šešplaukiui. Jaunojo futbolininko smūgis buvo ir stiprus, ir taiklus.

...

2015 Lie 23 13:01

Kauno „Stumbras“ – Marijampolės „Sūduva“ 0:4 (0:1)

„Stumbras“: G. Kvedaras, L. Čerkauskas, L. Pangonis, A. Račkus, R. Sadauskas, M. Dapkus (25 min. A. Bareikis), M. Grigaravičius, N. Mačiulis (72 min. D. Stradalovas), E. Skripkinas, K. Upstas (58 min. M. Djabrailovas), A. Rimkevičius.

„Sūduva”: D. Bartkus, V. Bagdanavičius, N. Prebiračevičius, M. Ugge, M. Živkovičius (81 min. M. Kovačevičius) , K. Chvedukas, N. Jamakas, A. Kecapas (74 min. V. Baranovskis), M. Šoblinskas (58 min. K. Laukžemis), E. Veliulis, T. Radzinevičius.

Įvarčiai: T. Radzinevičius (18, 82), N. Jamakas (56, 90).

Geltonos kortelės: L. Čerkauskas (13), E. Skripkinas (62) ; K.Chvedukas (70), M. Ugge (78)

...

2015 Lie 23 13:05

Triuškinanti Marijampolės „Sūduvos“ pergalė Kaune

Užtikrinta pergale antrąją sezono pusę pradėjo Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai. „A lygos“ 20-ojo turo akistatoje Aleksandro Veselinovičiaus treniruojama ekipa 4:0 (1:0) sutriuškino Kauno „Stumbrą“ ir, iškovojusi devintą pergalę, pagal pelnytus taškus susilygino su Klaipėdos „Atlantu“.
Daugiau 15min.lt sporto naujienų ir diskusijų – mūsų Facebook puslapyje!

Šiame mače labiausiai žibėjo du „Sūduvos“ futbolininkai – Tomas Radzinevičius ir Nerminas Jamakas. Tiek puolėjas, tiek legionierius iš Bosnijos ir Hercegovinos pasiekė dublius ir svariausiai prisidėjo prie komandos pergalės. T. Radzinevičius savo sąskaitoje turi septyniolika įvarčių bei pagal šį rodiklį susilygino su „Atlanto“ snaiperiu Andrejumi Paniukovu.

Dvikovos pradžioje kauniečiai surengė keletą aštrių išpuolių, o aktyviausiai rungtyniavo dešiniajame krašte varžovų gynybą terorizavęs Klaudijus Upstas.

Būtent šis saugas greitos kontratakos metu buvo visiškai laisvas baudos aikštelėje, tačiau vietoje smūgio perdavė kamuolį link Artūro Rimkevičiaus. Visgi nuo K. Upsto sumanymo apsigynė laiku suskubęs „Sūduvos“ gynėjas.

Kiek vėliau svečiai perėmė kamuolio kontrolę, tad „Stumbro“ futbolininkams teko ilgesnį laiką praleisti savo aikštės pusėje. Marijampoliečiams nepavyko rimčiau pagrasinti šeimininkų vartams, tačiau apmaudi vartininko klaida lėmė pirmą praleistą įvartį.

18-ąją minutę Giedrius Kvedaras nesėkmingai išmušė kamuolį bei suteikė progą svečiams surengti pavojingą išpuolį. Baudos aikštelėje T. Radzinevičius suklaidino varžovą ir tiksliai smūgiavo kaire koja.

Kauniečiai kėlinio pabaigoje buvo aktyvesni ir patys galėjo pasinaudoti Džiugo Bartkaus neužtikrintu žaidimu. Vartininkas standartinės padėties metu neapdairiai paliko vartus, o tuo pasinaudojęs A. Rimkevičius smūgiavo galva. Visgi puolėjas mušė iš gana aštraus kampo, tad kamuolys skriejo pro šalį.

Po pertraukos šeimininkai nenusileido „Sūduvai“, todėl kova buvo ganėtinai atkakli. Visgi įtakos akistatos baigčiai turėjo individualus svečių žaidėjų meistriškumas – būtent T. Radzinevičius ir N. Jamakas paskandino „Stumbrą“.

56-ąją minutę legionierius iš Bosnijos ir Hercegovinos apsikeitė perdavimais su pirmojo įvarčio autoriumi ir tiksliai smūgiavo iš 15 metrų. Tai – debiutinis saugo įvartis „SMScredit.lt A lygoje“.

Šeimininkai kėlinio viduryje rankų nenuleido, o prie to itin prisidėjo po keitimo aikštėje pasirodęs Mohamedas Djabrailovas. Netrukus apie save ir priminė ir kiti „Stumbro“ futbolininkai, sukurdami du pavojingus epizodus po pakeltų kampinių.

Pirmame epizode tik laiku tinkamoje vietoje buvęs Marko Živkovičius išmušė kamuolį nuo vartų linijos, apsigindamas nuo nesėkmingo Vilmanto Bagdanavičiaus epizodo. Netrukus galva mušė Ainas Bareikis, privertęs D. Bartkų rodyti savo meistriškumą. Vartų sargui taip pat teko atremti ir pavojingą Eriko Skripkino baudos smūgį.

Entuziastingai varžovų vartus atakavę šeimininkai 82-ąją minutę buvo nubausti: T. Radzinevičius sulaukė Valentino Baranovskio perdavimo ir tiksliai smūgiavo kaire koja.

Galutinį tašką šiame mače 90-ąją minutę padėjo N. Jamakas. Bosnis galingai mušė vienu lietimu po perdavimo iš kairiojo krašto.

2015 Lie 23 15:45

Laikinojoje sostinėje iškovoti įtikinama pergalė (nuotraukos)

S. Dariaus ir S. Girėno stadionas

Rungtynių teisėjas – Darius Petraška

Kauno “Stumbras” 0-4 Marijampolės “Sūduva”
18′ [0-1] T. Radzinevičius
57′ [0-2] N. Jamak
82′ [0-3] T. Radzinevičius
90′ [0-4] N. Jamak

Startinės komandų sudėtys:

“Stumbras”: G. Kvedaras, A. Račkus, E. Skripkinas, K. Upstas (58′ M. Djabrailov), A. Rimkevičius, R. Sadauskas, L. Pangonis, M. Dapkus (26′ A. Bareikis), N. Mačiulis, M. Grigaravičius, L. Čerkauskas.

“Sūduva”: D. Bartkus, M. Živkovič, M. Ugge, N. Prebiračevič, V. Bagdanavičius (81′ M. Kovačevič), N. Jamak, M. Šoblinskas (58′ K. Laukžemis), A. Kecap (75′ V. Baranovskij), E. Veliulis, K. Chvedukas, T. Radzinevičius.
Dvikova Kaune prasidėjo apylygiu komandų žaidimu bei kieta kova aikštės viduryje. Tiek “Sūduva”, tiek “Stumbras” žaidė ant pražangos ribos bei dažnai stabdydavo varžovų atakas pažeidžiant taisykles.

11 susitikimo minutę “sūduviečiai” suklydo aikštės viduryje, o šia klaida pasinaudoję “Stumbro” futbolininkai surengė pavojingą ataką. Iš aikštės vidurio kamuolys buvo perduotas kraštu kertančiam Klaudijui Upstui, šis netrukdomas įsiveržė į baudos aikštelę ir bandė atlikti perdavimą, tačiau šį kauniečio bandymą nutraukė kamuolį išmušę “Sūduvos” gynėjai.

18 minutę su kamuoliu užsižaidė “Stumbro” vartininkas Giedrius Kvedaras, kuriam nesėkmingai išmušus kamuolį “Sūduva” surengė pavojingą ataką. Marijampolės ekipos puolėjas Tomas Radzinevičius suklaidino vieną varžovų gynėją ir atsidūręs vienas prieš vartininką sužaidė užtikrintai ir pelnė įvartį.

Kėlinio viduryje laimę iš toli pabandė „sūduviečiai“ V. Bagdanavičius ir K. Chvedukas, tačiau abiejų futbolininkų smūgiai praskriejo gerokai virš vartų.

38 minutę Nikola Prebiračevičius prasižengė baudos aikštelės prieigose. Prie kamuolio stojęs Nerijus Mačiulis atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę, kurio “Sūduvos” vartų sargas Džiugas Bartkus pasiekti nesugebėjo, o galva perdavimą “uždaryti” pamėginęs Artūras Rimkevičius buvo arti tikslo.

Pasibaigus pirmajam kėliniui “Sūduva” turėjo įgijusi minimalų pranašumą, kurį lėmė 18 minutę tiksliai smūgiavęs Tomas Radzinevičius.

Antrame kėlinyje sužaidus 12 minučių “Sūduva” padvigubino rezultatą. Po “Stumbro” gynėjų išmušto kamuolio pirmasis prie jo suskubo Marijampolės ekipos legionierius, kuris susitvarkė kamuolį ir tiksliu smūgiu pažeme pasiuntė kamuolį į apatinį kauniečių vartų kampą.

63 minutę “Sūduva” ir vėl sukėlė pavojų prie aikštės šeimininkų vartų. Iš pradžių Tomo Radzinevičiaus smūgį blokavo A. Račkus, o po kelių sekundžiu juvelyrinis N. Jamako perdavimas į smūgio poziciją išvedė po keitimo į aikštę žengusį Karolį Laukžemį, tačiau šio “sūduviečio” smūgį už galinės linijos nukreipė gynėjas.

76 susitikimo minutę po sumaišties “Sūduvos” nuo įvarčio Marijampolės ekipą išgelbėjo beveik nuo vartų linijos kamuolį išmušęs Marko Živkovičius. Jau kitos “Stumbro” atakos metu ir vėl kilo pavojus prie svečių vartų. Kauniečių saugo Mindaugo Grigaravičiaus reidą pražanga sustabdė Maximiliano Ugge. Baudos smūgį atliko pats M. Grigaravičius, kuris smūgiavo į tolimą apatinį vartų kampą, tačiau marijampoliečius išgelbėjo patikimai sužaidęs Džiugas Bartkus.

83 minutę Tomas Radzinevičius pelnė savo antrąjį ir komandos trečiąjį įvartį. Po Valentino Baranovskio perdavimo baudos aikštelės prieigose buvęs “Sūduvos” kapitonas gavo kamuolį ir tiksliu bei technišku smūgiu kaire koja pelnė įvartį.

90 minutę perdavimą iš Milošo Kovačevičiaus gavo ant 16 metrų linijos buvęs Nerminas Jamakas ir labai stipriu smūgiu nepaliko vilčių varžovų vartininkui.

Rungtynės baigėsi įtikinama marijampoliečių pergale rezultatu 4:0. Po du įvarčius pelnė rezultatyviausias komandos žaidėjas Tomas Radzinevičius ir Nerminas Jamakas.

...

2015 Lie 24 12:10

„Klaipėdos granitas“ – Vilniaus „Žalgiris“
Liepos 25 dieną 18 val. Klaipėda, centrinio stadiono dirbtinė aikštė. Ankstesnės rungtynės: 0:2, 0:6.

Skaudžiai Malmės „Malmo FF“ ekipai pralaimėję ir iš Čempionų lygos kovų pasitraukę žalgiriečiai koncentruosis tik į „SMScredit.lt A lygos“ kovas. Pirmasis jų varžovas – atsinaujinęs „Klaipėdos granitas“.

Artėjant pertraukai, klaipėdiečiai du kartus skaudžiai nusileido Kauno klubams ir nuvylė strategą Gediminą Jarmalavičių, teigusį, jog komandoje būtinos permainos. Uostamiesčio ekipai teks grumtis be Kazimiero Gnedojaus ir Karolio Laukžemio, o susidariusias spragas sieks užkamšyti naujokai. Vienas jų – centro gynėjas Tamirlanas Kozubajevas, praėjusį sezoną rungtyniavęs G. Jarmalavičiaus treniruojamoje „Šiaulių“ komandoje. „Klaipėdos granitas“ per pertrauką sužaidė dvejas draugiškas rungtynes ir jas pralaimėjo. Liepojos „Liepaja“ klubui buvo nusileista 1:2, o Utenos „Uteniui“ – 0:1. Artėjančią dvikovą dėl diskvalifikacijos bus priverstas praleisti saugas Deividas Lukošius.

Ar klaipėdiečiai pasitaikė „Žalgiriui“ ne vietoje ir ne laiku? – Greičiausiai taip. Dar kartą ties pirmuoju barjeru suklupę vilniečiai visą dėmesį skirs artėjančioms čempionato kovoms. Situacija turnyro lentelėje tai įpareigoja, kadangi dvejomis rungtynėmis mažiau sužaidę „Trakai“ yra praradę tiek pat taškų. Bus smagu matyti po septynerių metų pertraukos į stipriausio Lietuvos futbolo čempionato kovas sugrįšiantį Darvydą Šerną, o taip pat galėsime įvertinti Eliandro bei Donovano Slijngardo žaidimą. Vis dėlto komandą per pertrauką paliko krašto gynėjas Artakas Jedigarianas, tačiau armėno indėlis šiame sezone nebuvo itin reikšmingas. Dėl šios dvikovos favorito abejonių nekyla – „Žalgiris“ po skaudžios pamokos neturėtų atsipalaiduoti bei barstyti svarbių taškų uostamiestyje.
- Tai pažiūrėsim, kokie ten vilkai baisūs.. ar šernai. :D

Prieš šliužus turėtų sukovoti kaip reikalas.. :roll:

...

2015 Lie 24 12:12

Utenos „Utenis“ – Klaipėdos „Atlantas“

Liepos 27 dieną 17 val. Utena, „Utenio“ stadionas. Ankstesnės rungtynės: 1:2, 1:1.

Po ne visai nusisekusio pasirodymo Europos lygos atrankoje klaipėdiečiai tęs kovą dėl medalių „SMScredit.lt A lygoje“. Antrąją sezono pusę uostamiesčio ekipa pasitiks kiek pasikeitusi, kadangi klube nebeliko kelių futbolininkų.

Su keliais žaidėjais atsisveikino ir uteniškiai: Ignas Plūkas komandos vartų daugiau nebegins, Andrius Arlauskas išvyko į „Panevėžį“, M. Grigaravičius – į „Stumbrą“, o paskutinis „Utenio“ klubą paliko gynėjas Martynas Dūda. Per pertrauką Aukštaitijos ekipa sužaidė draugiškas rungtynes su „Klaipėdos granitu“, kuriose iškovojo pergalę rezultatu 1:0. Tą kartą uteniškių sudėtyje buvo galima pastebėti perspektyvų saugą Tomą Dombrauskį ir vieną legionierių.

Savo ruožtu atlantiečiai atsisveikino net su keliais vilčių teikiančiais futbolininkais: Edvinas Gertmonas sugrįžo į „Rennes“ klubą, Dovydas Virkšas papildė Sent Etjeno AS „Saint-Etienne“, o Ričardo Šveikausko laukia Lilio „Lille“ komanda. Anot Rusijos žiniasklaidos, rezultatyviausias čempionato futbolininkas Andrejus Paniukovas yra sulaukęs „Monaco“, AS „Saint-Etienne“ ir „Rennes“ pasiūlymų, tad karjerą turėtų tęsti vienoje iš šių komandų. Prieš antrosios dalies startą „Atlantas“ sužaidė draugiškas rungtynes, kuriose 3:2 įveikė Kretingos „Miniją“. Artėjančioje dvikovoje atlantiečių garbę galės ginti į komandą sugrįžę arba traumas išsigydę futbolininkai. Ovidijus Verbickas sugrįžo iš Ispanijos, Kazimieras Gnedojus – iš „Klaipėdos granito“, o Dominykas Galkevičius jau pasveiko po patirto sužeidimo. Su klubu taip pat atsisveikino Marius Kazlauskas, Lukas Artimavičius ir Donatas Navikas, persikėlęs į Pakruojo „Kruoją“.

Abejos klubų tarpusavio rungtynės buvo atkaklios, tad šį kartą turėtume sulaukti kažko panašaus: „Utenis“ namuose visada rungtyniauja kovingai, o klaipėdiečiams gali tekti verstis be smogiamosios jėgos puolime.

...

Trakų „Trakai“ – Pakruojo „Kruoja“

Liepos 27 dieną 19.30 val. Vilnius, LFF stadionas. Ankstesnės rungtynės: 1:1, 2:0.

Skaudų antausį Limasolyje patyrę „riteriai“ greičiausiai jau turės koncentruotis į vietines pirmenybes, kur kova dėl titulo priklauso tik nuo jų pačių. Pirmieji trakiškių kelyje – net dvylikoje iš eilės mačų pergalės džiaugsmo nepatyrę „Kruojos“ futbolininkai.

Įdomu, kaip „Trakų“ puolimą paveiks Luko Kochanausko trauma – dešimt įvarčių pelnęs futbolininkas itin svariai prisidėjo prie puikaus rezultato turnyro lentelėje. Taip pat pastaruosiuose mačuose komandai negalėjo padėti Artiomas Gurenka bei Edvardas Gaurilovas, tačiau šie futbolininkai jau turėtų netrukus grįžti į rikiuotę. Antroje sezono pusėje „riteriams“ padės su „Sūduva“ atsisveikinęs Vaidotas Šilėnas, jau rungtyniavęs Europos lygos atrankos mačuose.

„Kruoja“ prieš startą tarptautinėse batalijose pranešė, jog naujuoju komandos treneriu tapo Nikolajus Trubačiovas, gana skambiai deklaravęs tikslus, iškeltus likusiai sezono daliai. Kartu su strategu į komandą atvyko praėjusiame sezone „Klaipėdos granitui“ atstovavęs Aleksandras Tarasenka ir kitas ukrainietis Vadimas Barba. Be to, „Kruoją“ papildė ir patyręs Donatas Navikas. Klube jau neturėtume pamatyti Edelino ir Diogo Mirandos – abu portugalai sugrįžo į savo gimtinę. Jeigu pakruojiečiai grumsis taip pat nuožmiai kaip pirmoje akistatoje su Balstogės „Jagiellonia“ – dvylikos nelaimėtų rungtynių serija gali būti nutraukta. Visgi atsakomasis mačas Lenkijoje paliko daug klaustukų, į kuriuos „Kruojos“ futbolininkai atsakys artimiausiu metu. Dvikovoje su „Trakais“ praėjusio sezono vicečempionams negalės padėti diskvalifikuotas Tadas Eliošius.