Rimo komentaras apie teisėjavimą - griežtai skėlė :)

- Marijus kaip visada apie teisėjus kalba nevyniodamas į vatą. 8-)

...

2015 Rgp 03 11:04

A.Startos vedami „Trakai–2“ pranoko „Auską“ ir įsirašė antrąją pergalę iš eilės

LFF Pirmos lygos dvidešimtojo turo „Auskos“ ir „Trakų–2“ susitikime užfiksuota trakiškių pergalė, kurie po atkaklios kovos rezultatu – 3:2 (2:1) šventė pergalę išvykoje. Pirmasis ekipų susitikimas taip pat baigėsi „Trakų–2“ pergale, tuomet užtikrintai įveikusių varžovus – 5:0.

Prasidėjus pirmajam kėliniui jau 10–ąją minutę kamuolį į svečių vartus pasiuntė ir „Auską“ į priekį išvedė Gvidonas Narmontas – 1:0. Ilgai varžovų atsako laukti neteko, 14–ąją minutę atakos smaigalyje atsidūręs Andrius Starta rungtynių rezultatą išlygino – 1:1. Kėlinio metu ekipos demonstravo atkaklų bei permainingą žaidimą. Likus vienai minutei iki pirmojo kėlinio pabaigos dubliu pasižymėjo ir komandą į priekį išvedė Andrius Starta – 2:1.

Sugrįžus po pertraukos aktyviai pradėję kėlinį trakiškiai jau 50–ąją minutę sukūrė pavojingą ataką, kurios metu įvarčiu pasižymėjo ir ekipos pranašumą padidino Rokas Masenzovas – 3:1. Vis tik alytiškiai buvo nusiteikę kovingai ir netrukus rungtynių rezultatą pavyko sušvelninti ekipos kapitonui Modestui Atmanavičiui – 2:3. Iki rungtynių pabaigos nors ekipos turėjo keletą progų rezultatą pakeisti, kamuolys daugiau nepasiekė nei vienos ekipos vartų. Išvykoje rezultatu – 3:2 pergalę šventė Trakų futbolininkai.

Rungtynių statistika

Alytaus „Auska“ – „Trakai–2“ 2:3 (1:2)

Alytaus miesto stadionas: 200 žiūrovų

Įvarčiai: 10 min. Gvidonas Narmontas (1:0), 14 min. Andrius Starta (1:1), 44 min. Andrius Starta (1:2), 50 min. Rokas Masenzovas (1:3), 54 min. Modestas Atmanavičius (2:3).

Įspėjimai: 24 min. Modestas Atmanavičius – geltona kortelė („Auska“), 40 min. Benas Lučiūnas – geltona kortelė (Trakai–2), 55 min. Matas Juodelis – geltona kortelė („Trakai–2“), 61 min. Vaidotas Rutkauskas – geltona kortelė („Auska“).

...

2015 Rgp 03 11:05

„Šilutės“ ir „Panevėžio“ akistatoje – panevėžiečių pergalė

LFF Pirmos lygos dvidešimtojo turo „Šilutės“ ir „Panevėžio“ susitikimas baigėsi panevėžiečių pergale, kurie svečiuose – 1:0 (0:0) įveikė „Šilutės“ vienuolikę. Pirmasis šių ekipų susitikimas Panevėžyje baigėsi lygiosiomis – 2:2.

Pirmajame kėlinyje ekipos demonstravo gan apylygį žaidimą, netrūko emocijų ir kietų dvikovų. Įpusėjus kėliniui keletą pavojingesnių atakų ekipoms pavyko sukurti, tačiau nei viena, nei kita iki galo jų sėkmingai nerealizavo. Po pirmojo kėlinio ekipos tenkinosi lygiosiomis – 0:0.

Antrajame kėlinyje progų išsiveržti į priekį turėjo tiek „Šilutė“, tiek ir „Panevėžio“ futbolininkai, tačiau įvarčių pasiekti nepavykdavo. Vis dėlto 75–ąją minutę varžovų gynybą pralaužė „Panevėžys“, kuomet Džiugas Petrauskas tolimuoju smūgiu kamuolį tiksliai pasiuntė į „Šilutės“ vartus ir komandą išvedė į priekį – 1:0. Nors iki kėlinio pabaigos ekipos demonstravo atkaklią kovą, rezultatas iki rungtynių pabaigos nepasikeitė. Rezultatu – 1:0 pergalę ir tris taškus išsivežė „Panevėžio“ futbolininkai.

„Šilutė“ – „Panevėžys“ 0:1 (0:0)

Šilutės miesto stadionas: 150 žiūrovų

Įvarčiai: 75 min. Džiugas Petrauskas (0:1).

Įspėjimai: 36 min. Darius Paldauskas – geltona kortelė („Šilutė“), 82 min. Osvaldas Deringis – geltona kortelė („Šilutė“), 83 min. Paulius Obolevičius – raudona kortelė („Panevėžys“).

...

2015 Rgp 03 11:06

Netikėta atomazga Radviliškyje – „Tauras“ išlipo iš pralaimėjimų duobės

LFF Pirmos lygos dvidešimtojo turo rungtynėse tarp Radviliškio ir Tauragės ekipų netikėta atomazga – 1:0 (1:0) pergalę po ilgo nesėkmių periodo šventė „Tauro“ vienuolikė. Pirmasis ekipų susitikimas pirmajame rate baigėsi lygiosiomis – 2:2.

Nuo pirmųjų rungtynių minučių kamuolio kontrolė priklausė aikštės šeimininkams. Pirmajame kėlinyje „Lokomotyvo“ vienuolikė ne kartą kėlė kampinius ir turėjo galimybę atsidaryti savo įvarčių sąskaitą, tačiau jų sėkmingai realizuoti nesisekė. Įpusėjus pirmam kėliniui kamuolio kontrolės valdymą perėmė „Tauras“ ir sukūrė net keletą pavojingų atakų prie „Lokomotyvo“ vartų, vienos iš jų metu kamuolys krito į „Lokomotyvo“ vartų tinklą, kuomet pabėgęs į priekį vienas prieš vartininką Sigitas Taroza kamuolį tiksliai pasiuntė į radviliškiečių vartus – 1:0. Iki kėlinio pabaigos aikštės šeimininkams išlyginti rezultato nepavyko, „Tauras“ pirmavo – 1:0.

Vos grįžus į aikštelę „Lokomotyvas“ kėlinį pradėjo staigia ataka, deja, įvartis pelnytas nebuvo. 53–ąją minutę „gaisras“ kilo prie Radviliškio ekipos vartų, tuomet komandą nuo Gabrielio Mensah smūgio išgelbėti pavyko Erlandui Duršlikui. 80–ąją minutę šimtaprocentinės progos realizuoti nepavyko „Lokomotyvui“, kai Vitalijaus Kavaliausko pasiųstas kamuolys skriejo virš „Tauro“ vartų, o po minutės buvo neišnaudota ir dar viena proga. „Lokomotyvo“ nesėkmės tęsėsi 88–ąją minutę po antros geltonos kortelės aikštelę turėjo palikti Nikolajus Misiukas, po kurio pašalinimo Radviliškio vienuolikė liko mažumoje. Iki kėlinio pabaigos daugiau kamuolys nepasiekė nei vienos ekipos vartų. Rezultatu – 1:0 pergalę po ilgo pergalių bado šventė tauragiškiai.

Radviliškio „Lokomotyvas“– Tauragės „Tauras“ 0:1 (0:1)

Radviliškio miesto stadionas: 100 žiūrovų

Įvarčiai: 29 min. Sigitas Taroza (0:1).

Įspėjimai: 6 min. Justas Rimkus – geltona kortelė („Tauras“), 11 min. Nikolajus Misiukas – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 11 min. Karolis Gečas – geltona kortelė („Tauras“), 37 min. Vitalijus Kavaliauskas – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 57 min. Elvis Daraškevičius – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 57 min. Gabrielis Mensah – geltona kortelė („Tauras“), 85 min. Giedrius Barevičius – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 88 min. Nikolajus Misiukas – geltona–raudona kortelė („Lokomotyvas“).

...

2015 Rgp 03 11:07

Po ilgo nesėkmių laikotarpio – „Kražantės“ pergalė prieš MRU

LFF Pirmos lygos dvidešimtojo turo Kelmės „Kražantės“ ir Vilniaus MRU susitikimas baigėsi aikštės šeimininkų pergale, kurie namuose – 1:0 (0:0) įveikė MRU ekipą. Pirmasis šių ekipų susitikimas pirmajame rate baigėsi rezultatu – 4:1, tuomet pergalę šventė vilniečiai.

Pirmajame kėlinyje ekipos demonstravo atkaklų bei permainingą žaidimą. Pirmojo rungtynių įvarčio teko palaukti, įpusėjus kėliniui 36–ąją minutę atakos smaigalyje atsidūręs Artūras Juchno pralaužė „Kražantės“ futbolininkų gynybą bei kamuolį pasiuntė tiesiai į varžovų vartų tinklą – 1:0. Likusio kėlinio metu ekipos sukūrė keletą pavojingesnių atakų varžovų aikštės pusėje, tačiau nei vienai iš ekipų progų iki galo realizuoti nepavyko. Po pirmojo kėlinio pirmavo aikštės šeimininkai – 1:0.

Antrajame kėlinyje komandos demonstravo gan apylygį žaidimą, pavojingas progas kurti sunkiai sekėsi abiems ekipoms. Ir nors keletas „gaisrų“ varžovų aikštės pusėje kilo, tačiau vos kamuolys pasiekdavo baudos aikštelę, varžovai atakas nutraukdavo. Iki rungtynių pabaigos daugiau įvarčių pelnyta nebuvo. Pirmajame kėlinyje Artūro Juchno pelnytas įvartis kelmiškiams leido švęsti ilgai lauktą pergalę namuose –1:0.

Kelmės „Kražantė“ – Vilniaus MRU 1:0 (1:0)

Kelmės miesto stadionas: 150 žiūrovų

Įvarčiai: 36 min. Artūras Juchno (1:0).

Įspėjimai: 32 min. Tomas Mickevičius – geltona kortelė (MRU), 50 min. Giedrius Viktoravičius – geltona kortelė („Kražantė“), 54 min. Latwaynas Andersonas – geltona kortelė (MRU), 57 min. Dalius Kišla – geltona kortelė („Kražantė“), 59 min. Paulius Osauskas – geltona kortelė (MRU), 69 min. Kęstutis Balčiūnas – geltona kortelė (MRU), 79 min. Kildras Kavaliukas – geltona kortelė („Kražantė“).

...

2015 Rgp 03 11:09

„Minijos“ ir „Žalgirio B“ susitikime – nerezultatyvios lygiosios

LFF Pirmos lygos dvidešimtojo turo „Minijos ir „Žalgirio B“ susitikime užfiksuotos nerezultatyvios lygiosios – 0:0. Pirmasis šių ekipų susitikimas baigėsi vilniečių pergale – 4:1.

Kėlinį abi ekipos pradėjo aktyviai, kiek daugiau pavojingų atakų sukurti pavyko žalgiriečiams. 14–ąją minutę Aldas Korsakas ir Julius Momkus sukūrė pavojingą ataką, kuri vos nesibaigė įvarčių, tačiau varžovams pavyko apsiginti. Grėsmingi „Žalgirio B“ išpuoliai tęsėsi, deja, įvarčių ekipai ir toliau pelnyti nesisekė. Įpusėjus kėliniui komandos daugiau žaidė aikštės viduryje, kūrė kur kas mažiau atakų. 39–ąją minutę „gaisras“ kilo prie žalgiriečių vartų, vis tik komandos vartus pavyko išsaugoti Karoliui Čirbai. Po pirmojo kėlinio komandos tenkinosi lygiosiomis – 0:0.

Antrasis kėlinys prasidėjo gan ramiu žaidimo tempu. 54–ąją minutę savo meistriškumo dėka Aldas Korsakas sukūrė pavojingą situaciją „Minijai“, tačiau kretingiškiams paskutinę akimirką ataką pavyko nutraukti. Jau po keleto akimirkų „Minija“ varžovams atsakė pavojinga ataka, tačiau ir šis bandymas nebuvo sėkmingas. Iki kėlinio pabaigos abi ekipos turėjo keletą progų rungtynių rezultatą pakeisti, deja, kamuolys nekrito nei į vienos ekipos vartų tinklą. Pasibaigus rungtynių laikui buvo užfiksuotos nerezultatyvios lygiosios – 0:0.

Kretingos „Minija“ – Vilniaus „Žalgiris B“ 0:0 (0:0)

Kretingos miesto stadionas: 350 žiūrovų

Įspėjimai: 24 min. Jevgenijs Koršakovs – geltona kortelė („Minija“), 90 min. Gražvydas Gujis – geltona kortelė („Minija“).

...

2015 Rgp 03 11:10

„Palanga“ pademonstravo puikų žaidimą nepalikdama vilčių „Nevėžiui“

LFF Pirmos lygos dvidešimtojo turo susitikime tarp „Palangos“ ir Kėdainių „Nevėžio“ rezultatyvią pergalę namuose rezultatu – 6:2 šventė „Palangos“ futbolininkai. Pirmasis komandų susitikimas Kėdainiuose baigėsi „Nevėžio“ pergale – 2:0.

Aktyviai pradėjusi pirmąjį kėlinį „Palanga“ jau 5–ąją minutę išsiveržė į priekį, kai kamuolį į „Nevėžio“ vartų tinklą tiksliai pasiuntė Gvidas Juška – 1:0. Po pirmojo greito įvarčio ekipos demonstravo atkaklią bei kietą kovą. 32–ąją minutę komandos įvarčius padvigubino Gvidas Juška – 2:0. Nors iki kėlinio pabaigos keletas „gaisrų“ kilo tiek vienos, tiek kitos ekipos aikštės pusėje, tačiau įvarčiai realizuoti nebuvo, „Palanga“ pirmavo – 2:0.

Sugrįžus po pertraukos 47–ąją minutę „Nevėžio“ padėtį kiek sušvelninti pavyko Simonui Babiliui, tačiau neilgam, jau sekančią minutę kėdainiškiams įvarčiu atsakė Arturas Skuratovičius – 3:1. 53–ąją minutę „Nevėžio“ situaciją pataisyti pavyko Alison E Silva, po kurio įvarčio rezultatas tapo – 2:3. Vis tik „Palangos“ išpuoliai ir toliau nesiliovė, 64–ąją minutę atakos smaigalyje atsidūręs Arturas Skuratovičius pasižymėjo antruoju įvarčiu, padidindamas ekipos pranašumą – 4:2. 76–ąją minutę dėl antros geltonos kortelės aikštę turėjo palikti „Nevėžio“ futbolininkas Domantas Nebilevičius, ekipai likus mažumoje, aikštės šeimininkai savo įvarčius padidino dar dvejais, kurių autoriais tapo „Palangos“ ekipos snaiperiai – Gvidas Juška bei Arturas Skuratovičius. Nuaidėjus arbitro švilpukui buvo užfiksuota rezultatyvi „Palangos“ pergalė namuose – 6:2.

„Palanga“ – Kėdainių „Nevėžis“ 6:2 (2:0)

Palangos stadionas 250 žiūrovai

Įvarčiai: 5 min. Gvidas Juška (1:0), 32 min. Gvidas Juška (2:0), 47 min. Simonas Babilius (2:1), 48 min. Arturas Skuratovičius (3:1), 53 min. Alison E Silva (3:2), 64 min. Arturas Skuratovičius(4:2), 77 min. Gvidas Juška (5:2), 81 min. Artur Skuratovič (6:2).

Įspėjimai: 4 min. Skirmantas Rakauskas – geltona kortelė („Palanga“), 5 min. Domantas Nebilevičius – geltona kortelė („Nevėžis“), 34 min. Alison E Silva – geltona kortelė („Nevėžis“), 55 min. Aivaras Lyberis – geltona kortelė („Nevėžis“), 76 min. Domantas Nebilevičius – geltona–raudona kortelė („Nevėžis“).

...

2015 Rgp 03 11:11

„Lietava“ apgynė lyderės poziciją

LFF Pirmos lygos dvidešimtojo turo „Lietavos“ ir „Kauno“ susitikimas baigėsi užtikrinta Jonavos ekipos pergale, kuri namuose – 5:0 (1:0) nepaliko vilčių varžovams iš Kauno. Pirmasis šių ekipų susitikimas taip pat baigėsi „Lietavos“ pergale rezultatu – 1:0.

Prasidėjus pirmajam kėliniui kamuolio kontrolė kur kas dažniau priklausė aikštės šeimininkams, Kauno vienuolikei kamuolį aikštės centre išlaikyti sekėsi gan sunkiai. Jau 15–ąją minutę jonaviškiai sukūrė pavojingą ataką varžovams, tačiau „Kaunui“ pavyko apsiginti, keletą „Lietavos“ progų nutraukė puikų žaidimą pademonstravęs „Kauno“ vartų sargas Nemanja Bjelan. Vis tik 30–ąją minutę varžovų gynybą aikštės šeimininkai pralaužė, „Lietavos“ snaiperis Laurynas Stonkus tiksliu smūgiu kamuolį pasiuntė tiesiai į „Kauno“ vartus ir komandą išvedė į priekį – 1:0. Jau 32–ąją minutę rezultatą sušvelninti mėgino Josuetl Hernandez Rea, visgi kamuolys vartų tinklo nepasiekė. Jau kitą minutę pabėgęs nuo varžovų ir atsidūręs vienas prieš vartininką kamuolį į vartus smūgiavo Kristijonas Gedgaudas, vis tik ir šis bandymas „Kaunui“ nebuvo sėkmingas, vartus išsaugoti „sausus“ pavyko Laurynui Verteliui. Po pirmojo kėlinio – 1:0 pirmavo „Lietava“.

Prasidėjus antrajam kėliniui 48–ąją minutę įvarčiu pasižymėjo ir ekipos pranašumą padidino Aretas Gėgžna – 2:0. „Lietava“ ir toliau tęsė pavojingas atakas, tačiau kurį laiką varžovams apsiginti pavyko. 68–ąją minutę rezultatyvią progą sukurti pavyko Aretui Gėgžnai, po kurio tikslaus perdavimo Mariui Ganusauskui Jonava pirmavo – 3:0. 71–ąją minutę dar vieną progą išnaudojo Laurynas Stonkus, rungtynėse pasižymėdamas dubliu – 4:0. 76–ąją minutę Josuetl Hernandez Rea pavojingu smūgiu dar kartą mėgino rungtynių rezultatą sušvelninti,deja, kamuolys skriejo virš vartų. Kėliniui einant į pabaigą po keitimo aikštėje pasirodęs „Lietavos“ žaidžiantysis treneris Marius Bezykornovas kamuolį tiksliai pasiuntė į „Kauno“ vartus, varžovams nepalikdamas jokių vilčių. Iki rungtynių pabaigos daugiau įvarčių pasiekta nebuvo, pasibaigus rungtynių laikui užtikrintą pergalę namuose – 5:0 šventė Jonavos futbolininkai.

Jonavos „Lietava“ – „Kaunas“ 5:0 (1:0)

Jonavos miesto stadionas: 418 žiūrovų

Įvarčiai: 30 min. Laurynas Stonkus (1:0), 48 min. Aretas Gėgžna (2:0), 68 min. Marius Ganusauskas (3:0), 71 min. Laurynas Stonkus (4:0), 82 min. Marius Bezykornovas (5:0).

Įspėjimai: 7 min. Andrius Petraška – geltona kortelė („Kaunas“), 23 min. Arnas Gabulas – geltona kortelė („Lietava“).

...

2015 Rgp 03 11:12

Aštuonių įvarčių fiestoje „Banga“ nušlavė „Kruojos–2“ vienuolikę

LFF Pirmos lygos dvidešimtojo turo „Kruojos–2“ ir Gargždų „Bangos“ mačas baigėsi rezultatyvia gargždiškių pergale, kurie išvykoje – 8:1 (2:1) sutriuškino Pakruojo vienuolikę. Pirmasis šių ekipų susitikimas taip pat baigėsi „Bangos“ pergale rezultatu – 2:1.

Pirmieji į priekį kėlinyje išsiveržė Pakruojo futbolininkai, kai 7–ąją minutę tiksliu smūgiu pasižymėjo Tomas Salamanavičius – 1:0. Ilgai varžovų atsako laukti neteko, atakos smaigalyje atsidūręs Aleksandras Ivanauskas 14–ąją minutę rungtynių rezultatą išlygino – 1:1. Kamuolio kontrolę valdžiusi „Bangos“ vienuolikė 38–ąją minutę rezultatą persvėrė sau naudinga linkme, kai Karolis Urbaitis kamuolį pasiuntė į „Pakruojo–2“ vartų tinklą – 2:1. Po pirmojo kėlinio pirmavo Gargždų futbolininkai.

Sugrįžus po pertraukos jau 46–ąją minutę dubliu pasižymėjo Karolis Urbaitis, o visai netrukus atakos smaigalyje atsidūręs Algimantas Bačanskis ekipos pranašumą padidino – 4:1. „Bangos“ atakos tęsėsi, 60–ąją minutę antruoju įvarčiu pasižymėjo Algimantas Bačanskis, o kiek vėliau savo įvarčių šou pratęsė Karolis Urbaitis, rungtynėse pasižymėjęs hetriku – 6:1. Iš visų jėgų mėginusiems apsiginti pakruojiškiams „Bangos“ futbolininkų išpuolių sulaikyti ir toliau nesisekė. Rungtynėms bėgant į pabaigą svečių ekipai savo pranašumą pavyko padidinti dar dvejais įvarčiais, kurių autoriais tapo – Simonas Jurkus ir Andrius Butkus. Iki kėlinio pabaigos didesnių progų neturėjusiai „Kruojos–2“ ekipai teko pripažinti varžovų pergalę, kurie išvykoje triumfavo – 8:1.

Pakruojo „Kruoja–2“ – Gargždų „Banga“ 1:2 (1:8)

Pakruojo miesto stadionas: 50 žiūrovų

Įvarčiai: 7 min. Tomas Salamanavičius (1:0), 14 min. Aleksandras Ivanauskas (1:1), 38 min. Karolis Urbaitis (1:2), 46 min. Karolis Urbaitis (1:3), 49 min. Algimantas Bačanskis (1:4), 60 min. Algimantas Bačanskis (1:5), 73 min. Karolis Urbaitis (1:6), 83 min. Simonas Jurkus (1:7), 86 min. Andrius Butkus (1:8).

Įspėjimai: 41min. Tomas Salamanavičius – geltona kortelė („Kruoja–2“), 56 min. Aleksandras Ivanauskas – geltona kortelė („Banga“), 72 min. Lukas Slavinskis – geltona kortelė („Kruoja–2“).

...

2015 Rgp 03 11:13

Atkakli „Šilo“ ir „Džiugo“ dvikova baigėsi lygiosiomis

Sekmadienio pavakare vykusiose LFF Pirmos lygos XX turo rungtynėse Kazlų Rūdos „Šilas“ susitiko su Telšių „Džiugo“ vienuolike. Nors svečių komanda išvykoje buvo įveikta rezultatu 2:1, šįkart parklupdyti Žemaitijos komandos futbolininkų nepavyko. Nors visų rungtynių metu Sauliaus Vikerto vadovaujama komanda dominavo, ne kartą ir ne du galėjo paženklinti varžovų vartus, tačiau rungtynės baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Žemaitijos komanda buvo spaudžiama į kampą nuo pat pirmų rungtynių minučių. Jau pirma „Šilo“ ataka pasibaigė kampiniu prie varžovų vartų. Ataka po atakos „Šilas“ vis dažniau lankėsi varžovų aikštės pusėje. Jau 12 min. galėjo būti pasiektas pirmas įvartis. Iš aikštės gilumos į dešinį kraštą kamuolį gavo Andrius Urbšys, kuris verždamasis baudos aikšte smūgiavo į vartus, tačiau telšiškių vartininkas sugebėjo atremti smūgį ir nukreipti kamuolį nuo vartų. Tuomet prie kamuolio prišoko prie pat baudos aikštės buvęs Ramūnas Mačežinskas, kuris po keleto klaidinančių judesių dar kartą smūgiavo. „Džiugo“ vartininkas išsaugojo vartus sausus ir smūgį dar kartą atrėmė. 14 min. vėl įvarčio išvengė svečių futbolininkai. Po vieno iš kampinių Aurimo Raginio keltą kamuolį baudos aikštėje tiksliu smūgiu į kairį apatinį vartų kampą galva nukreipė Gytis Urba, tačiau „Džiugo“ vartininkui ir šis smūgis buvo įkandamas ir jis kamuolį krisdamas numušė nuo vartų ploto zonos. Kazlų Rūdos „Šilo“ atakų bangos ir toliau tęsėsi, neįtikėtinas Telšių komandos sugebėjimas išvengti įvarčio taip pat. 33 min puikų šūvį iš baudos aikštės prieigų paleido gerai užkabinęs kamuolį Aurimas Raginis. Varžovų vartininkas smūgį atrėmė, tačiau kartoti smūgio niekam iš netoliese buvusių nuo kamuolio Kazlų Rūdos komandos futbolininkų nepavyko. Deja, 34 min „Šilo“ komandai teko atlikti priverstinį keitimą, aikštę paliko šlubčiojantis Evaldas Grigaitis. Nepaisant to, einant į pabaigą pirmam kėliniui, centimetrais skaičiuojamo tikslumo pritrūko Aurimui Raginiui, kuomet po baudos smūgio atliekamo dešiniau nuo vartų netoli baudos aikštės atžymos, lanku skriejantis kamuolys leidosi iškart už viršutinio vartų virpsto. Planus išsiveržti į priekį „Šilui“ teko atidėti antram kėliniui.

Antros rungtynių dalies metu vaizdas aikštėje iš esmės nesikeitė. Kazlų Rūdos komandos futbolininkai vėl daugiau lankėsi svečių aikštės pusėje. Deja, nesikeitė ir rezultatas. 60 min. pro varžovų gynėją verždamasis su kamuoliu mėgino smūgiuoti Andrius Urbšys, tačiau kamuolys prazvimbė pro telšiškių vartų plotą. Kartas nuo karto antroje rungtynių dalyje susikurdavo kampinių prie „Šilo“ vartų ir svečiai. Vienas pavojingesnių iš jų buvo 61 min., kuomet tiksliai į vartų plotą, į baudos aikštę siųsto kamuolio galva nepataikė varžovas. 65 min. baudos aikštėje labai netoli vartų gavo kamuolį Ramūnas Mačežinskas. Ko gero karjeros geriausias rungtynes žaidęs „Džiugo“ vartininkas ir šįkart kamuolį „ištraukė“. Likus žaisti kiek daugiau nei 20 minučių į aikštę buvo priverstas išbėgti Mantas Makutunovičius, kuris dar jausdamas kojoje skausmus mėgino pridėti „Šilui“ smogiamosios jėgos, tačiau Žemaitijos futbolininkai atkakliai priešinosi, gindamiesi dviem linijomis apsunkino „Šilo“ komandai galimybes smūgiuoti net į vartus. Negana to, pačioje rungtynių pabaigoje Kazlų Rūdos komanda pati vos išvengė įvarčio. Modestui Kulikauskui iš rankų išslydus kamuoliui, vos šia dovanėle nepasinaudojo netoli buvęs varžovas, tačiau „Šilo“ vartininkas krisdamas prie kamuolio sugebėjo jį sukrapštyti. Apgultis prie varžovų vartų buvo ir pridėjus teisėjui papildomas tris minutes, tačiau abiejų komandų vartai liko sausi ir „Šilas“ su Džiugu“ pasidalino po tašką.

Po rungtynių kalbintas „Šilo“ strategas Saulius Vikertas paklaustas, kas asmeniškai jam kėlė daugiausia nerimo prieš dvikovą, teigė, kad daugiausia rūpesčių kėlė mintys, ar pavyks komandai psichologiškai persilaužti po pralaimėtų rungtynių prieš „Žalgirį B“. Pasak trenerio, nors lyg ir viskas dvikovoje gavosi, tačiau tokį rezultatą nulėmė neišnaudotos mūsų komandos progos. Sauliaus Vikerto vertinimu, pasiektas rezultatas labai blogas, kadangi taip sužaista su komanda, kuri šiuo metu yra daugiau apatinėje turnyrinės lentelės dalyje. Treneris užtikrino, kad „Šilas“ reabilituosis rungtynėse prieš „Taurą“.

Kazlų Rūdos „Šilas“ – Telšių „Džiugas“ 0:0

Įspėjimai: 18 min. Clarence Augustus Warren – geltona kortelė („Džiugas“), 23 min. Edvinas Puzara – geltona kortelė („Šilas“), 32 min. Ramūnas Mačežinskas – geltona kortelė („Šilas“), 45 min. Kęstutis Petkus– geltona kortelė („Džiugas“), 51 min. Mindaugas Čeponas – geltona kortelė („Džiugas“), 66 min. Eimantas Marozas – geltona kortelė („Džiugas“),85 min. Artūras Rudokas – geltona kortelė („Džiugas“).

...

2015 Rgp 03 11:24

CEZIS apie I-os lygos XX (20) turą

Vos futbolo guru Remigijus R. savo bloge išpranašavo TAURO žlugimą, atkaklūs žemaičiai ėmė ir sukovojo. Minimalia persvara nugalėjo LOKO. Marijus Rimas buvo piktas ant teisėjų, kurie jo nuomone lėmė rungtynių baigtį, bet pergalė įskaityta TAURUI.

Kelmės vundertymas namie nugalėjo MRU ir iškovojo kiek netikėtą pergalę. Su kuo ir sveikinu KRAŽANTĘ.

MINIJA atsilaikė prieš B komandą. Žalgiriečiai nieko neįrodė. pirma lyga rašo nerezultatyvios lygiosios, bet juk buvo nulinės lygiosios, tai gal derėjo rašyti, kad nulinės..

PALANGA sutrypė NEVĖŽĮ. 6-2, jau nepadorus rezultatas.

LIETAVA dar labiau nuskalpavo KAUNĄ. 5-0, Jonaviškiai totaliai uždominavo ir kauniečiai pasirodė lyg choristai, kurie iki tol nėra žaidę futbolo.

BANGA tiesiog išsityčiojo iš KRUOJOS dublerių ir juos sumindė 8-1.. gėdingas rezultatas..

DŽIUGAS išvykoje nulinėmis lygiosiomis sužaidė su ŠILO komanda..

Vienžo, šis savaitgalis kaip niekada buvo sėkmingas ŽEMAITIJOS klubams, kurie rinko taškus ir skynė pergales.