Užsiregistravo: 2015 Vas 02 18:02
Palaikoma komanda: Kauno Žalgiris

Re: XX (20) turas:

2017 Rgp 09 19:47

Po tokių nusivylimo sunku kažką rašyt, bet dar kartą pasidžiaugsiu, kad komanda po pertraukos visiškai pasikeitusi, antram kėliny kaip neėdę vilkai atakavo ir kūrėsi progas. Neverti Trakai pergalės buvo, o taškas čia buvo labai svarbus, žinant, kad aukščiau esant ketvertukas žaidžia tarpusavy šitam ture...

2017 Rgp 09 19:52

pirmas kėlinys labai nuviliantis buvo iš KŽ pusės. Antras kur kas geresnis, bet prileido tiek atakuojančių žaidėjų, kad ir įmušę nesugebėjo tvarkingai gynyboje sustoti.
Per tas kelias minutes dvi 100 procentų progras Trakai turėjo, Oscaro smūgis, smūgis po kampinio ir galiausiai Šiška uždėjo.

Matas
Pranešimai: 2787
Užsiregistravo: 2012 Bal 04 15:28

2017 Rgp 10 00:12

Sūduva šiandien turėjo rungtynes baigt devyniese. Leimonas už atvirą koją, o Činikas už marozinimą kai buvo skirtas pendelis.

2017 Rgp 10 09:49

buvo matyti, kad sūduva stengėsi repetuoti pirmų rungtynių su ludogoretsu. Nepatiko, kad kai laukžemio neliko, neliko ir puolimo. Janušauskas kažkur krašte, o Chvedukas nelabai prie kūrimo prisidėjo. Nu bet gali būti sprendimas, kad reikės greičio gynyboje todėl ir pasirinkti buvo Vėževičius ir Chvedukas.

Žalgiris buvo matyti, kad labai gerai išanalizavęs sūduvos standartus. Nei vienas išmetimos iš auto sūduvai nepavyko, visada laimėdavo pirmą kamuolį Žalgiris.

Patiko užsivedimas abiejų komandų ir pagalvojau, kad dabar būtų super dvikova, jei būtų nedidelis taškų skirtumas ir abejos komandos siektų maksimumo. dabar atrodė, kad sūduva sprendžia savo užduotis, bet potencialo kovoti su Žalgiriu yra. Tai gal išvysim taurėje žutbutinę kovą, arba jau kitą sezoną.

„KAUNO ŽALGIRIO“ NEPRALAIMĖTŲ RUNGTYNIŲ SERIJĄ NUTRAUKĖ RITERIAI

Michailo Šyškos įvartis paskutinę rungtynių minutę išplėšė pergalę vilčių kovoti dėl titulo neprarandantiems „Trakams“ laikinojoje sostinėje ir nutraukė šešių iš eilės „Kauno Žalgirio“ nepralaimėtų rungtynių seriją – 2:1 (1:0). Iš dugno lipantys žalgiriečiai sugebėjo išlyginti rezultatą mačui artėjant prie pabaigos, bet dar vieno taško į savo taupyklę neįsidėjo.

Pirmajame kėlinyje į stadioną susirinkę žiūrovai momentais lepinami nebuvo. Abi komandos visų pirma rūpinosi savo vartų saugumu, ypač – aikštės šeimininkai, didelėmis pajėgomis pasitikdami varžovų futbolininkus. Tačiau būtent kauniečiai pirmieji pagrasino riterių vartams Aurimo Raginio smūgiu pažeme.

Kamuolį ilgiau valdę „Trakai“ kaip ir mače Jonavoje leido pailsėti atakos lyderiams. Be jų žaidimas puolime daug pavojaus žalgiriečių vartams nekėlė.

„Kauno Žalgirio“ gynyba be didesnių problemų susitvarkydavo su perdavimais link vartų bei laukė progų greitiems išpuoliams. Vieno jų metu Ernestas Mickevičius idealiu perdavimu prieš vartus išvedė A.Raginį, tačiau M.Šyška paskutiniu momentu spėjo smūgį blokuoti.

Prieš pertrauką į šeimininkų vartus krito įvartis. Kampinio metu kamuolį į vartus nukreipė gynėjo pozicijoje rungtyniavęs Valentinas Jeriomenko, pasižymėdamas pirmą sykį sezone.

Po kelių minučių žalgiriečiai privertė pasijaudinti svečių vartininką Igną Plūką, bet A.Raginio labai tolimas šūvis po pražangos paglostė išorinę virpsto dalį ir nuskriejo už galinės linijos.

Iškart po pertraukos „Kauno Žalgiris“ į aikštė metė Luką Kochanauską, o „Trakai“ – rezultatyviausią savo žaidėją Maksimą Maksimovą, o vaizdas aikštėje išliko toks pats.

Kėlinio viduryje riterius išgelbėjo skersinis. Standartinės situacijos metu galva į jį mušė Klimas Gusočenko. Tuo žalgiriečių ataka nesibaigė, po dar vieno perdavimo link vartų tas pats K.Gusočenko antruoju bandymu mušė virš vartų.

Po šio momento aikštės šeimininkų atakos darėsi vis pavojingesnės. Netrukus greitos atakos smaigalyje atsidūręs L.Kochanauskas smūgiavo pavojingai, bet į vartus nepataikė. Vėliau jau Tomas Bučma galėjo kaltinti tik save, kai kampinio metu pataikė tiesiai į I.Plūką.

Už savo pastangas kauniečiai buvo apdovanoti 82-ą minutę. Po pražangos šalia baudos aikštelės įmušė A.Raginis. Kamuolį I.Plūkas lietė, bet išgelbėti komandos nepavyko.

„Trakai“ lygiosiomis nebuvo patenkinti. Po keitimo aikštėje pasirodęs Oscaras galėjo dar sykį išvesti svečius į priekį, tačiau jo smūgį galva atrėmė puikią reakciją pademonstravęs M.Stonys. Netrukus po kampinio visai šalia virpsto mušė Svajūnas Čyžas.

Paskutinę rungtynių minutę „Kauno Žalgirio“ žaidėjams beliko griebtis už galvų, kai M.Šyška puikiu ir technišku šūviu išplėšė riteriams tris taškus po to, kai atrodė, kad šeimininkams pavyko atmušti varžovų ataką.

Martynas Pocius, alyga.lt

J.McKinstry: „Po rungtynių rūbinėje tvyrojo nusivylimas“: https://www.youtube.com/watch?v=uexB10ZI7kQ" onclick="window.open(this.href);return false;

O.Vasilenka: „Esame patenkinti rezultatu“: https://www.youtube.com/watch?v=EbPGQPw7jQU" onclick="window.open(this.href);return false;

„SŪDUVA“ IŠPLĖŠĖ TAŠKĄ AKISTATOJE SU „ŽALGIRIU“

Generalinė repeticija prieš UEFA Europos lygos atrankos rungtynes Marijampolės „Sūduvai“ pavyko. Suvalkijos komanda svečiuose praleido įvartį antro kėlinio pradžioje, bet sugebėjo išplėšti tašką akistatoje su Vilniaus „Žalgiriu“ – 1:1 (0:0).

„Trakams“ iškovojus pergalę, čempiono turėta dviženklė persvara sumažėjo iki 9-ių, tuo tarpu riterių atotrūkis nuo juos persekiojančių suvalkiečių paaugo iki 5-ių taškų.

Nors mačo pradžioje porą pavojingų momentų sukūrė šeimininkai, kai Ivanui Kardumui teko palikti vartus ir neleisti įmušti prieš jį atsidūrusiam Serge’ui Nyuiadzi, o vėliau šalia vartų smūgiavo Mantas Kuklys, pirma jo pusė įsiminė ne pavojingais momentais, bet kieta kova kiekviename aikštės centimetre.

Sužaidus vos 8 minutes, rungtynių tęsti nebegalėjo traumą patyręs sūduviškis Karolis Laukžemis, po priverstinio keitimo ant vejos pasirodė Ernestas Veliulis.

„Žalgiriui“ sunkiai sekėsi rasti spragų sutankintoje suvalkiečių gynyboje. Puikią progą pasižymėti turėjo Darvydas Šernas, bet po Egidijaus Vaitkūno perdavimo laisvo likusio rezultatyviausio A lygos futbolininko bandymą I.Kardumas sugebėjo nukreipti už galinės linijos.

„Sūduva“ puolime savo argumentų nerado. Čempionų gynėjai nedarė klaidų standartinių situacijų metu, tuo tarpu pozicinėse atakose įsiminė tik E.Veliulio smūgis galva, bei Karolio Chveduko tolimas šūvis, žalgiriečiams išmušus kamuolį nuo vartų kampinio metu.

Prieš pat pertrauką aistras aikštėje sukėlė už pernelyg šiurkščias pražangas kortelėmis apdovanoti S.Nyuiadzi ir Povilas Leimonas. Pastarajam pavojingai sužaidus prieš Liną Klimavičių kilo ir nemažas žaidėjų susistumdymas. Jį iniciavęs žalgirietis taip pat buvo įspėtas.

Netrukus po pertraukos į „Sūduvos“ vartus buvo skirtas baudinys, kai kamuolys pataikė į bandžiusio blokuoti varžovo smūgį Mariaus Činiko ranką. Svečiai šiuo sprendimu buvo labai nepatenkinti, tačiau arbitras jo nepakeitė. Prie 11 m žymos 50 min. stojęs M.Kuklys nesuklydo.

Po kelių minučių Semiras Kerla nugriovė D.Šerną prie baudos aikštelės, bet M.Kukliui dar sykį įmušti baudos smūgiu pritrūko tikslumo.

Praleistas įvartis svečius ilgam išmušė iš vėžių, jie retai priartėdavo prie žalgiriečių vartų. Šansą smūgiui gavo tik E.Veliulis, bet jos tolimas smūgis praskriejo virš vartų.

Ieškodamas vaistų komandos atakoms, „Sūduvos“ vyr. treneris Vladimiras Čeburinas į aikštę metė komandos naujoką Jeremy Manzorro, kuris pagyvino Marijampolės komandos žaidimą. Netrukus standartinės situacijos metu progą įmušti turėjo Radanfahas Abu Bakras, bet galva mušė šalia vartų, o arbitro asistentas užfiksavo nuošalę.

Perėmusiai iniciatyvą „Sūduvai“ rezultatą pavyko išlyginti 79-ą minutę. Po kampinio pratęsus ataką, P.Leimonas gražiai išvengė dviejų varžovų ir perdavė kamuolį S.Kerlai, kurio smūgis galva buvo tikslus.

Per likusį laiką, nepaisant abipusių pastangų, arčiausiai įvarčio buvo tik žalgirietis Vytautas Lukša, prasiveržęs link vartų, bet mušęs tiesiai į I.Kardumą.

V. ČEBURINAS: „RYTOJ SKAMBINSIU V.DAMBRAUSKUI IR KALBĖSIM APIE BULGARŲ ŽAIDIMĄ“
- Ludogorec karščausia tema. :D

V. Dambrauskas: „Mes nusivylę rezultatu“: https://www.youtube.com/watch?v=NFxDUoNgK7Q" onclick="window.open(this.href);return false;

Matas

2017 Rgp 10 22:43

Spėju, kad aštunti šįmet bus Atlantas

2017 Rgp 10 22:58

nesitiki man, sudėtis atlanto 4-5 pagal pajėgumą. turėtų atsigauti dar.

Psichologas

2017 Rgp 11 10:06

už bukumą nusipelno. Bet KŽ iki jų dar cieli 9 taškai, o Stumbrui nors iš 6, bet jie pastaruoju metu irgi grybai, tai labai nemanau, kad atloš.

UTENOJE – EMOCIJOS, LIETUS IR DAR VIENOS „UTENIO“ BEI „STUMBRO“ LYGIOSIOS

Dusyk šiame A lygos sezone lygiosiomis sužaidusios Utenos „Utenio“ ir Kauno „Stumbro“ komandos po tašką pasidalino ir trečiojo rato akistatoje. Emocingose ir aistrų nestokojusiose rungtynėse pirmieji pasižymėjo laikinosios sostinės atstovai, bet šeimininkams pavyko rezultatą išlyginti – 1:1 (0:1).

Turnyro lentelėje „Stumbras“ pasivijo rungtynėmis mažiaus sužaidusią „Jonavą“ ir ją aplenkė dėl geresnio tarpusavio mačų santykio.

Nors pirmajame kėlinyje daugiau kamuolį valdė aikštės šeimininkai, jiems patikrinti Rodrigo Josviakio meistriškumo nepavyko, tuo tarpu už varžovų klaidas perduodant kamuolį, kauniečiai baudė pavojingais greitais išpuoliais.

Pirmasis progą įmušti turėjo iššokęs prieš vartus Alexandre’as Kore, bet to padaryti jam neleido po kojomis kritęs vartininkas Lukas Paukštė.

19-a minutę „Stumbro“ puolėjas savo įvartį įmušė. Levanas Matčarašvilis perėmė kamuolį šalia varžovų baudos aikštelės ir atidavė A.Kore, kuris pažeme mušė tiksliai.

Kėlinio viduryje atakos smaigalyje atsidūrė ir pats legionierius iš Gruzijos. Greito išpuolio metu jis galva apmaudžiai iš kelių metrų mušė netiksliai. Vėliau po dar vieno gero perdavimo iš krašto kamuolio nepasiekė A.Kore.

Kėlinio pabaigoje traumą patyrė Dominykas Galkevičius, todėl per pertrauką „Stumbrui“ teko atlikti priverstinį keitimą. Du naujus futbolininkui nuo solo pakėlė ir „Utenio“ trenerių štabas, nepatenkintas rungtynių eiga.

Jie pagyvino šeimininkų atakas, perdavimai iš kraštų aštrėjo, o rezultatą Utenos komanda išlygino 50-a minutę po standartinės situacijos, kai kamuolį į vartus pasiuntė aukščiau už varžovą iššokęs Guillermo Smitarello.

Laimėti norėjo abi komandos, tačiau prapliupęs lietus nutraukė gana atvirą komandų futbolą, padaugėjo broko, žaidėjai slidinėjo, todėl žaidimo tempas sumažėjo.

Sužaidus daugiau nei valandą plojimų susilaukė Ali Radjelis Cheikhas. Saugas gražiu reidu įsiveržė į kauniečių baudos aikštelę, bet mušė per aukštai.

Johnas Hernandezas prie rezultatyvaus perdavimo galėjo pridėti ir puikų įvartį, kai tolimu šūviu pasiuntė kamuolį visai šalia virpsto, priversdamas R.Josviakį šuoliu palydėti kamuolį. Po to už galvos griebėsi G.Smitarello, kampinio metu visiškai laisvas nepataikęs į vartus.

80-ą minutę į „Utenio“ vartus krito įvartis, kai L.Paukštė neišlaikė kamuolio po kontakto su L.Matčarašviliu, o to laukė šalia buvęs Erickas Kassi. Tačiau arbitras užfiksavo gruzino pražangą prieš vartininką.

„Stumbro“ komanda lengviau atsikvėpė, nes arbitras skyrė baudos smūgį, o ne baudinį, kai prasiveržusį varžovą ant baudos aikštelės linijos nugriovė Dominykas Barauskas, o su tokiu sprendimu nesutiko visa „Utenio“ komanda. J.Hernandezo bandymą blokavo masyvi gyvatvorė.

Aistros pasiekė apogėjų 85-ą minutę, kai šeimininkų gynėjas Diedie Traore šiurkščiai nugriovė Kgaogelo Sekgotą ir prieš save išvydo raudoną kortelę, o aikštėje kilo žaidėjų susistumdymas, kurį numalšinti pavyko tik per porą minučių.

Per likusį laiką išnaudoti kiekybinio pranašumo svečiams nepavyko. Negana to, G.Smitarello galėjo tapti rungtynių didvyriu jau per pridėtą laiką, kai standartinės situacijos metu visiškai laisvas atsidūręs prieš vartus galva mušė šalia virpsto.

M. Barreto: „Futbolas - ne karas“: https://www.youtube.com/watch?v=ghpYgIv6ILk" onclick="window.open(this.href);return false;

D. Campana: „Mes nusipelnėme daugiau“: https://www.youtube.com/watch?v=o-7QUt2wQpI" onclick="window.open(this.href);return false;

A lyga: „Utenis“ – „Stumbras“ (santrauka): https://www.youtube.com/watch?v=ev9LkjBq89A" onclick="window.open(this.href);return false;

2017 Rgp 11 10:44

Verta pažymėti, kad "utenyje" žaidė tik vienas lietuvis - Lukas Paukštė vartuose. "Stumbre" - Lukas Artimavičius, Tomas Snapkauskas, Dominykas Galkevičius (46 min.) ir po keitimo nuo 46` Dominykas Barauskas.

5 lietuviai aikštėje pasirodė žaidime. Auginame ronaldus. :roll: Ugdome jaunimą. :roll:

Vakar dienos rungtynėse ispanai kirsdavo per kojas ir rėkdavo, kad žaidžia į kamuolį. Spirdavo net galvon. Teisėjai dirbo ypač prastai, už tokius fintus, kai kertama per kojas, subėga visi aiškintis santykių ir stumdosi privalu drausminti smarkuolius ir padalinti kortų. Tačiau teisėjai net geltonų kortų neišsitraukdavo, tai ispanai sulipo visiems ant galvų. Žemo lygio koemediantai žaidžia už Uteną. Šlykštu į juos žiūrėti. :roll:

„JONAVA“ NUTRAUKĖ NESĖKMIŲ SERIJĄ, „ATLANTO“ KRIZĖ TĘSIASI

Daugiau nei tris mėnesius nelaimintis Klaipėdos „Atlantas“ patyrė dar vieną skaudų smūgį. Uostamiesčio ekipa namuose antrą sykį sezone nusileido „Jonavai“, nutraukusiai 6 rungtynių be pergalės seriją – 0:1 (0:0). Pergalingą įvartį aukštaičiams pelnė Mindaugas Grigaravičius.

Po lygiųjų Utenoje klaipėdiečiai vis dar išlaiko ketvirtą poziciją turnyro lentelėje, tačiau ant šešto laiptelio įsikūrę jonaviečiai nuo jų atsilieka jau tik 3 taškais.

Labai nykiame pirmajame kėlinyje stadione susirinkę žiūrovai jokių pavojingų momentų neišvydo. Abi komandos bandė ieškoti kelių prie varžovų vartų, kėlė kampinius, siuntė kamuolius link vartų, bet tiek klaipėdiečių, tiek jonaviečių gynybos linijos dirbo be klaidų.

Iš toli savo laimę pabandė „Atlanto“ žaidėjai Davidas Andronicas ir Justas Raziūnas. Tuo tarpu bene pavojingiausią „Jonavos“ išpuolį pražanga netoli baudos aikštelės nutraukė Markas Beneta, nugriaudamas greitoje atakoje galėjusį pabėgti Mindaugą Grigaravičių.

Būtent M.Grigaravičius po pertraukos išvedė „Jonavą“ į priekį. Aurimui Tručinskui atlikus perdavimą iš krašto, suklydo kamuolio nesugavęs vartininkas Deividas Mikelionis, jį numušdamas tiesiai jonaviškiui, kuriam beliko pataikyti į vartus 53-ą minutę.

Praleidęs įvartį, „Atlantas“ pabudo iš miego ir užgulė svečių vartus. Aktyviai nuo suolo į žaidimą įsijungė Donatas Kazlauskas, kitame krašte gynėjams daug rūpesčių kėlė Dmitrijus Germanas.

Atodūsis stadione nuvilnijo po to, kai būtent šis baltarusis labai aštriu perdavimu perpjovė visą svečių baudos aikštelę, tačiau nesurado nei vieno komandos draugo.

Vėliau jau už galvos griebėsi Maksimas Čyžas, kai laisvas baudos aikštelėje sulaukė kamuolio, bet apmaudžiai slystelėjo ir pasiuntė jį toli nuo virpsto.

Didelėmis pajėgomis prie savo vartų atsitraukusi „Jonava“ sėkmingai gynėsi nuo uostamiesčio ekipos šturmo ir, sulaukusi erdvių, surengė kelis pavojingus išpuolius mačui artėjant prie pabaigos.

Sykį po M.Grigaravičiaus perdavimo baudos aikštelėje kamuolį susistabdęs Maksimas Marusičius paslydo ir prarado progą smūgiui. Kitos greitos atakos metu svečių legionierius iš Ukrainos pabandė laime iš toli ir į vartus nepataikė.

Jau per arbitro pridėtą laiką M.Marusičius išsivadavo nuo gynėjo priežiūros, bet jo perdavimą visiškai laisvam Klaudijui Upstui šuoliu atrėmė D.Mikelionis, išgelbėdamas komandą nuo garantuoto antrojo įvarčio.

Nuaidėjus mačo pabaigą paskelbusiam teisėjo švilpukui, kone visa klaipėdiečių komanda griuvo ant vejos, neslėpdama apmaudo dėl pralaimėjimo, kuris dar pagilino jau ir taip gilią „Atlanto“ duobę.

I.Pankratjevas: „Vyrai paprašė laiko pabūti vieni“: https://www.youtube.com/watch?v=2R0Hh_CqMvU" onclick="window.open(this.href);return false;

M.Čepas: „Visos likusios rungtynės tolygios finalui“: https://www.youtube.com/watch?v=cNyj8TTf8lU" onclick="window.open(this.href);return false;