XX (20) turas:

2012 Lie 05 14:38

Pranešimas dėl "General Financing A Lygos" rungtynių FK „Reo“ – FK „Ekranas" nukėlimo
2012-07-05 14:31

Lietuvos futbolo federacija informuoja, kad "General Financing A lygos" čempionato rungtynės nr. 96 FK "Reo" (Vilnius) - FK "Ekranas" (Panevėžys), kurios turėjo būti žaidžiamos 2012 m. liepos mėn. 21/22 d. 15.00 val., nukeliamos į rezervinę dieną, dėl FK "Ekranas" dalyvavimo UEFA Čempionų lygos atrankos varžybose

Re: XX (20) turas:

2012 Lie 14 19:07

Pranešimas dėl "General Financing A Lygos" rungtynių laiko pakeitimo
2012-07-14 14:32

Lietuvos futbolo federacijos federacija informuoja, kad LFF "General Financing A lygos" čempionato rungtynės nr. 99 VMFD "Žalgiris" (Vilnius) - FK "Atlantas" (Klaipėda), kurios turėjo būti žaidžiamos 2012 m. liepos mėn 22 d. 15.00 val., bus žaidžiamos 2012 m. liepos 22 d. 19.00 val. LFF stadione.

10 ATLANTAS 20 1 4 15 6-51 7
Paskutinį kartą redagavo 3 .... Iš viso redaguota 2012 kartus.

Pulsedriver
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 2012 Kov 20 18:56
Palaikoma komanda: REO Vilnius

2012 Lie 17 14:21

REO ir Ekrano klubai apsigalvojo ir nukėlimas atšauktas. Tad rungtynės Žalgirio stadione vyks liepos 21 d. 15.00 kaip ir planuota.

2012 Lie 17 14:34

išsigando Ekranas , kad iki nukėlimo gali dar daugiau žaidėjų išsibėgioti.

...

2012 Lie 17 17:51

:mrgreen: net ir dubleriai iš EKRANO pradėjo bėgti, tai geras čempionatas nusimato. :mrgreen:

...

2012 Lie 20 13:00

Būsimųjų varžovų stovykloje – drastiškos permainos

„General Financing A lygos“ savaitgalio rungtynėms su VMFD „Žalgiris“ ekipa besiruošiančiame Klaipėdos „Atlante“ – didelis sujudimas

Tautvydas Lukaševičius

Ketvirtadienį uostamiesčio futbolo klubas išplatino pranešimą apie komandoje vykstančias drastiškas permainas.

Vyriausiuoju treneriu paskirtas prancūzas Sebastienas Roquesas, asistentu Mindaugas Jonelys. Sporto direktoriaus portfelis įteiktas italui Giorgio Bissonui. Buvęs vyriausiasis treneris Romualdas Norkus vadovaus dublerių ekipai.

Komandą papildė net 17 naujų žaidėjų, tarp jų daug užsieniečių – kroatų, prancūzų, kanadiečių ir italas.

Ketvirtadienį, po pietų, Klaipėdos „Atlanto“ futbolo klubas surengė trumpą naujo vyriausiojo trenerio ir naujo sporto direktoriaus pristatymą.

Treneris Sebastienas Roquesas ir sporto direktorius Giorgio Bissonas papasakojo, kad visiškai naujai suburta komanda yra geros nuotaikos ir su nekantrumu laukia susitikimo su „Žalgiriu“.

„Vyrai tikrai daug dirbo ir yra pasirengę, tikslas – neiškristi iš A lygos. Šiuo metu yra net 17 naujų žaidėjų, 7 – iš Prancūzijos“, - teigė treneris.

„Manau, kad tie, kurie eis į aikštę, tikrai neverti paskutinės vietos, tiesiog jų nugalėtojų mentalitetas ir noras laimėti labai stiprus“, - pasakojo sporto direktorius.

Futbolininkai per pastarąją savaitę turėjo net 8 treniruotes, prieš susitikimą su „Žalgiriu“ neramu tik dėl Davydo Arlauskio sveikatos. Vienas komandos pagrindinių ramsčių yra susižeidęs koją.

Naujieji „Atlanto“ darbuotojai iki sezono galo dirbs už dyką, o vėliau, jei pasiekti rezultatai ir žaidimas tenkins, su jais bus sudaromos sutartys.

Naujasis treneris iki tol daugiausia dirbo su jaunimu tiek Prancūzijoje, tiek Kanadoje. Trenerio nuomone, žaidžiant Lietuvoje reikia aukštų ir fiziškai stiprių žaidėjų.

„Manau A lygoje reikia turėti fiziškai pajėgių, aukštų žaidėjų, kurie nebijo kietos kovos. Čia ne Ispanija ar Italija. Gal jie nėra tokie techniški, bet jų jėga tikrai pravers“, - pasakojo treneris.

„Šiuo metu dirbame su 3-4 kompanijomis iš Klaipėdos dėl rėmimo. Tai mano darbas. Jei pavyks išlaikyti visus žaidėjus iki „transferių“ pabaigos manau pateiksime ne vieną staigmeną“, - teigė sporto direktorius.

Giorgio Bisson bijo tik vieno - komanda gali perdegti. „Žaidėjai pasirengę psichologiškai, laukia sekmadienio varžybų. Žinome, kad „Žalgiris" - stiprus varžovas, tačiau visus nustebinti, kai esi turnyrinės lentelės dugne daug lengviau, negu, kai esi lyderis, ir iš tavęs visi labai daug tikisi", - teigė jis.

Lietuvoje sublizgėti bandys ir jaunieji talentai, sportavę „G4keeper“ akademijoje Toronte. Paklaustas, kas bus pagrindinis vartininkas, treneris atsakė, jog, jei niekas nepasikeis, juo bus Kanados pilietybę turintis Maksimiras Luboricas, kuris prieš tai rungtyniavo Zagrebo klube.

„Noriu padėkoti visiems ištikimiausiems sirgaliams, kurie nepaliko, kai buvo labai sunku. Šiuo metu klubas jokių įsiskolinimų neturi", - teigė klubo prezidentas Romualdas Jonaitis.

Klubo vadovybė dar nežino, kiek futbolininkų sekmadienį Vilniuje galės rungtyniauti prieš žalgiriečius. Tai priklausys nuo to, kuriems iš jų bus atsiųsti paleidžiamieji raštai.

Naujoji Klaipėdos futbolo ekipos valdžia nusiteikusi optimistiškai – viliasi pakelti uostamiesčio komandą iš paskutiniosios vietos.

Po 19 rungtynių „Atlantas“ turi 7 taškus, artimiausia – Gargždų „Banga“ yra iškovojusi 15 taškų.

Sekmadienį, liepos 22 dieną, Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ ir Klaipėdos „Atlanto“ ekipų dvikova LFF stadione prasidės 19 valandą.
_____________________________________________________

Marens
Pranešimai: 388
Užsiregistravo: 2012 Vas 06 14:54
Palaikoma komanda: Lietuva

2012 Lie 21 12:11

Oho,tipo perversmas gresia :D ,joo is kur cia tie Prancuzai atsirado,idomu idomu,na tiek Prancuzu A lygoje dar neturejome :lol:

2012 Lie 22 11:24

Alfredas Skroblas: „Tikiuosi, trečias kartas nemeluos“
21 liepos 2012

Sekmadienį, 17 valandą, Pakruojo „Kruoja“ Šiauliuose stos į kovą vietos ekipa. Šiemet šiauliečiai varžovų nėra įveikę. „Labai svarbios rungtynės. Tikiuosi, trečias kartas nemeluos. Reikalingi taškai, jų barstyti nebegalima“, – kovingai nusiteikęs „Kruojos“ gynėjas Alfredas Skroblas.

Į aikštę – po pertraukos

„Kruoja“ kausis po trijų savaičių pertraukos. „Šiauliai“ nesiilsėjo, o varžėsi UEFA Europos lygos pirmajame kvalifikaciniame etape. Šiauliečiai Talino „Levadia“ (Estija) pralaimėjo apmaudžiai – svečiuose įsimušė į savuosius vartus ir nusileido 0:1. Pergalės 2:1 namie „Šiauliams“ nepakako. „Žiūrėjome rungtynes su „Levadia“ Šiauliuose. Šiauliečiai žaidė agresyviai ir, mano nuomone, turėjo patekti į kitą etapą. Šeštadienį mums nebus lengva. „Šiauliai“ – lygus varžovas“, – varžovus gyrė A. Skroblas. „Kruoja“ į treniruotes grįžo liepos 11-ąją – po 10 dienų atostogų. „Per daug poilsio. Tiek turėti nesu pratęs. Aplankiau tėvus, gimtadienių progomis pasveikinau brolį, sesę“, – pasakojo A. Skroblas.

Neparankiausia ekipa

„Kruoja“ A lygoje žengia trečia (37 taškai), šiauliečiai – penkti (30 tšk.). „Šiauliams“ rungtynės – tarsi paskutinis šansas. Juos slėgs papildoma įtampa – jei pralaimės, šiauliečiai nuo mūsų atsiliks jau 10-čia taškų. Dvikova su mumis „Šiauliams“ – žūtbūtinis mūšis“, – įsitikinęs A. Skroblas. Nepaisant aukštesnės vietos turnyrinėje lentelėje, „Kruoja“ varžovų šiemet nėra įveikusi. II ture svečiuose Pakruojo ekipa nusileido 1:2. Pirmajame kėlinyje „Kruojos“ gynėjas Maksimas Bilykas pasiuntė kamuolį į savuosius vartus (1:0). 53 minutę skirtumą padvigubino Andrius Bartkus (2:0), o 66-ąją minutę „Kruojai“ įvartį pelnė Irmantas Zelmikas. XI ture Pakruojyje „Šiauliai“ varžovus sutriuškino 4:0. Tris įvarčius pelnė Artūras Rimkevičius (22, 53, 55 min.), vieną – Robertas Vėževičius (67 min.).

„Šiauliai“ šį sezoną mums neparankiausia komanda“, – įvertino 28-erių A. Skroblas. „Kruojai“ pergalės nepadės siekti blauzdos traumą besigydantis Linas Savastas. A. Skroblas viliasi jo netektį kompensuos sirgaliai: „Jų pagalba labai reikalinga. Kuo daugiau atvyks į Šiaulius, tuo smagiau. Malonu ir džiugu, kai stadione aplanko.“

2012 Lie 22 14:49

Įdomi akistata Tauragėje laikia - tarp garsiojo Tauro trenerio ir jo buvusio asistento.

...

2012 Lie 23 10:19

“Banga” svečiuose sutriuškino “Dainavą”

Po pertraukos atsinaujinusiame Lietuvos futbolo A lygos čempionate penktadienį sužaistos vienerios rungtynės.

Pastaruoju metu kiek nukraujavusi Alytaus “Dainava” priėmė Gargždų “Bangą” ir pralaimėjo 0:4. Ypač alytiškiams atsiliepė jų atakų lyderio Arsenijaus Buinickio praradimas. Nors ekipa kartais neblogai kontroliuodavo kamuolį, bet įmušti taip ir nesugebėjo. Tuo tarpu gargždiškiai viską išsprendė dar pirmajame kėlinyje. Įpusėjus jam du kartus įmušė Aurelijus Staponka, o prieš pat pertrauką pasižymėjo ir komandos naujokas Georgi Alaverdašvili. Tas pats “Bangos” legionierius dar kartą įmušė jau pačioje susitikimo pabaigoje ir padėjo tašką “Dainavos” sutriuškinime.

Alytaus “Dainava” – Gargždų “Banga” 0:4 (0:3)
Teisėjas: S.Dirda (Kaunas), 1800 žiūrovų
Įvarčiai: 33 min. ir 36 min. A.Staponka, 42 min. ir 90 min. G.Alaverdašvili („Banga”)
Įspėjimai: 2 min. A.Ivanauskas, 32 min. G.Alaverdašvili, 56 min. M.Kura („Banga”)
_________________________________________________________________________

...

2012 Lie 23 10:20

LFF pareiškimas dėl informacijos žiniasklaidoje apie galimą “REO” klubo pasitraukimą

Lietuvos futbolo federacija išplatino pareiškimą dėl galimo Vilniaus REO klubo pasitraukimo iš šalies futbolo.

Lietuvos futbolo federacija (LFF) pareiškia, jog nėra gavusi jokių oficialių Vilniaus „REO” futbolo klubo raštiškų pareiškimų dėl pasitraukimo iš LFF organizuojamų varžybų.

Jei „REO” komanda nedalyvautų liepos 21 d. 15 val. numatytose Lietuvos čempionato rungtynėse, klubui būtų pritaikytos LFF Drausmės kodekse numatytos sankcijos.

Tuo pačiu LFF pažymi, jog žiniasklaidoje pasirodžiusi informacija – dėl neva iš „REO” atimtos teisės dalyvauti UEFA Regionų taurės (UEFA REGION’S CUP) varžybose – neatitinka tikrovės.

Pagal LFF varžybų nuostatų 35 punktą, LFF I lygos pirmenybių nugalėtojai įgyja teisę atstovauti Lietuvai minėtose varžybose, tačiau tik įvykdžius visus UEFA varžybų nuostatų keliamus reikalavimus. Neįvykdžius šių reikalavimų, varžybose žaidžia žemesnes vietas užėmusios komandos.

UEFA Regionų taurės varžybų nuostatų 18 straipsnio antroje dalyje nustatyta, jog šiose varžybose gali dalyvauti tik žaidėjai, kurie atitinka mėgėjų statuso kriterijus: negali būti bet kada anksčiau pasirašę profesionalaus kontrakto (FIFA žaidėjų statuso ir perėjimų (transfer) taisyklėse nustatyta, jog profesionalas yra žaidėjas, jog turi rašytinę sutartį su klubu ir jam skiriamas apmokėjimas už dalyvavimą futbolo veikloje viršija jo patiriamas išlaidas), nėra žaidę profesionalioje ir aukščiausioje šalies lygoje.

Minėtų reikalavimų „REO” klubas neatitinka, nes jame registruoti žaidėjai šiemet rungtyniauja aukščiausioje šalies lygoje – Lietuvos A lygos čempionate – ir šiuo metu ar anksčiau yra pasirašę profesionalų kontraktus.

Taip pat LFF pažymi, jog sprendimas atsisakyti registruoti naujus „REO” klubo žaidėjus priimtas atsižvelgiant į klubo įsiskolinimus už teisėjavimo paslaugas. Pagal LFF varžybų nuostatų 122 punkto 3 dalį, klubui nesumokėjus teisėjavimo mokesčio sumos, jis neturi teisės registruoti žaidėjų antrajame registracijos periode (birželio 29 d. – liepos 29 d.).

Be to, birželio 21 d. „REO” klubas buvo raštiškai įspėtas, jog iki liepos 1 d. privalo sumokėti už teisėjavimo paslaugas, arba į klubo namų rungtynes nebus skiriami teisėjai. Minėtas įsiskolinimas iki šiol nebuvo apmokėtas.
___________________________________________

...

2012 Lie 23 10:23

REO ir “Ekrano” “susitikimas” prabėgo linksmai

Kaip ir buvo tikėtasi, šiandien neįvyko rungtynės tarp Vilniaus REO ir Panevėžio “Ekrano”.

Vakar sostinės klubo atstovai paskelbė viešą pareiškimą apie pasitraukimą iš A lygos čempionato. Kadangi REO į Lietuvos futbolo federaciją neatsiuntė jokio oficialaus rašto, šiandien Vilniaus “Žalgirio” stadione pasirodė tiek “Ekrano” komanda, tiek rungtynėms paskirta teisėjų brigada. Svečių komandą atlydėjo ir ištikimų aistruolių būrys. Pastarieji laiko veltui neleido ir susirinkusius žiūrovus palinksmino dainomis. Ypač visiems patiko improvizacija šiuo metu daugelio futbolininkų pamėgtos brazilų atlikėjo Michelio Telo dainos “Ai Se Eu Te Pego” tema. Panevėžiečiai prisiminė REO prezidentą Rimantą Turskį ir užtraukė: “Turski, Turski, kur REO pakavojai? Ai kaip tau skauda, ai ai kaip tau skauda”. Įvykį nušviesti susirinko ir gausus spaudos atstovų būrys. Turbūt jų buvo net daugiau, nei prieš keletą dienų Vilniuje vykusiose Europos taurių turnyro rungtynėse. Be to, dvikovos pažiūrėti atvyko ir turistų iš Vokietijos bei Anglijos, tačiau pamatyti lietuviško futbolo jiems taip ir nepavyko.

Persirengę šalies čempionų ekipos futbolininkai intensyviai pasitreniravo aikštėje, tačiau varžovų taip ir neišvydo. Stadione ar jo priegose nesimatė ir REO atstovų. Praėjus 45 minutėms startinis “Ekrano” vienuoliktukas pasirodė aikštėje, o komandos gerbėjai skandavo “Įvartį, Įvartį!” Tačiau įvarčio taip niekas ir neišvydo. Futbolininkai pasisveikino su teisėjais, o arbitras Audrius Kancleris paskelbė rungtynių pabaigą.
________________________________________________________

...

2012 Lie 23 10:25

“Sūduva” svečiuose įveikė “Taurą”

Tauragės “Tauras” namuose priėmė Marijampolės “Sūduvą” ir pralaimėjo 1:2. Pirmajame kėlinyje vyko apylygis žaidimas, bet įpusėjus svečių gynėjo ir vartininko savitarpio supratimo stoka pasinaudojęs Giampietro Demurtas išvedė tauragiškius į priekį. Dar iki pertraukos ekipos apiskeitė aštresniais išpuoliais, bet rezultatas nepakito.

Prasidėjus antrajam kėliniui suvalkiečiai ėmė žaisti gerokai aktyviau ir neilgai trukus rezultatą išlygino Rafaelis Ledesma. “Sūduva” nemažino apsukų ir kiek kuriozinėje situacijoje pataikė į šeimininkų vartų skersinį. Tačiau vos po kelių minučių tas pats R.Ledesma puikiai atliko baudos smūgį ir marijampoliečiai jau pirmavo 2:1. Praleidę antrą įvartį “Tauro” futbolininkai gerokai sutriko ir varžovai vos dar kelis kartus nenuginklavo jų vartininko. Nors futbolas ir tapo gerokai aktyvesnis, komandos daugiau nebeįmušė ir “Sūduva” išsaugojo pergalingą rezultatą.
________________________

...

2012 Lie 23 10:27

“Šiauliai” palaužė “Kruoją”

Susitikimą ekipos pradėjo atsargiai ir daugiau dėmesio skyrė gynybai. Iki pertraukos iniciatyvą turėjo tai viena, tai kita komanda, bet įmušti niekam taip ir nepavyko. Kiek aštresnių momentų kilo prie abiejų vartų, bet šios progos nebuvo labai pavojingos.

Po pertraukos komandos vėl žaidė atsargiai, o pavojingų atakų buvo nedaug. Baigiantis susiytikimui pavojingą svečių ataką nutraukė “Šiaulių” gynėjai, o vėliau šeimininkams pavyko ir įmušti. Šiame epizode pirmasis po komandos draugo smūgio galva prie kamuolio suskubo Artūras Rimkevičius ir nulėmė savo ekipos pergalę.