Buvo numatyta rodyti, bet iškilo kokios tai techninės problemos (nežinau kokios), o A lygos puslapyje anonsas dar neišimtas. Kita transliacija - rugpjūčio 6 d. Utenis - Sūduva. Bišk pabodo man ta Utena jau, norisi ir į kitus miestus palėkti.

Pranešimai: 501
Užsiregistravo: 2014 Kov 08 16:22
Palaikoma komanda: Utenis

2015 Lie 28 12:44

O pagal ką nusprendžiama, kurias rungtynes transliuoti, nes šį sezoną visos LRT transliacijos iš Utenos arba iš Vilniaus.

bronius

2015 Lie 28 15:06

Sprendžia Justas Garliauskas iš Pradas Media, Linas Kunigėlis ir Grumbinas iš LRT (gal dar kas iš LRT). O kadangi Kunigas kilęs iš Utenos... :)

...

2015 Lie 28 15:08

tai mums tenka Utenas dešrelas ir nekokybiškas šių metų Utenas komandas pasirodymas..

Trečiasis šio sezono Kauno derbis baigėsi lygiosiomis 1:1

Trečiame 2015 metų A lygos Kauno derbyje nugalėtojas nepaaiškėjo. Po atkaklios kovos 21-ame ture namuose rungtyniavę „Spyrio“ futbolininkai sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:1) su to paties miesto „Stumbro“ ekipa.

Dariaus Gvildžio treniruojama komanda pakilo į šeštą turnyro lentelės poziciją, savo ruožtu, kitas Kauno klubas vis dar išlieka trečioje vietoje, tačiau yra sužaidęs keliomis rungtynėmis daugiau nei artimiausi oponentai.

Pirmoje kėlinio dalyje pavojingiau atakavo nominalūs aikštės svečiai. Puikią galimybę išvesti savo komandą į priekį turėjo Artūras Rimkevičius. Puolėjas iššoko prieš vartininką ir, jį suklaidinęs, smūgiavo į vartus, kuriuos gynė tik gynėjas Marius Miškinis. „Spyrio“ futbolininkui stebuklingu būdu pavyko atsidurti tinkamoje vietoje ir blokuoti smūgį.

Netrukus darbo turėjo D. Mikelionis: Mindaugas Grigaravičius perdavė kamuolį A. Rimkevičiui, puolėjas pabėgo nuo oponento, bet iš aštraus kampo mušė tiesiai į vartų sargą.

Kėliniui įpusėjus, keletą pavojingų išpuolių surengė ir šeimininkai. Pirmasis „Stumbro“ vartams pavojingai pagrasino Rokas Sikorskis, privertęs Giedrių Kvedarą rodyti savo meistriškumą.

Žaidimas tapo gana atviras, o pirmieji tuo pasinaudojo „Spyrio“ futbolininkai. 35-ąją minutę Dmitrijus Rekišas surado įkertantį Jevgenijų Morozą, kuris įsiveržė į baudos aikštelę ir užtikrintai pasiuntė kamuolį į vartus.

Visgi persvara šeimininkai ilgai džiaugtis negalėjo: vos po trijų minučių Klaudijus Upstas sulaukė Nerijaus Mačiulio perdavimo bei pasižymėjo smūgiu iš arti.

Po pertraukos kurį laiką nė vienai komandai nepavyko perimti iniciatyvos, tačiau maždaug po penkiolikos minučių prie „Spyrio“ vartų kildavo vis didesni gaisrai. Du puikius šansus pasižymėti turėjo „Stumbro“ atakų lyderis A. Rimkevičius.

Pirmame epizode puolėjas smūgiavo tiesiai į gerą poziciją užsiėmusį D. Mikelionį, o antroje situacijoje buvo visiškai laisvas, tačiau mušė gerokai virš vartų. Buvo akivaizdu, jog futbolininkas tądien iš lovos išlipo tikrai ne ta koja.

Netrukus kitoje aikštės pusėje apie save priminė veteranas Andrius Velička. Puolėjas atliko puikų baudos smūgį, kurio metu stipriai smūgiuotas kamuolys skriejo visai šalia vartų. Po kelių minučių A. Velička sulaukė puikaus D. Rekišo perdavimo, bet padarė nesėkmingą pirmą lietimą, o laiku savo poziciją palikęs G. Kvedaras likvidavo kilusią grėsmę.

Dvikovos pabaigoje aktyvesni buvo svečiai, ne kartą vertę iš peties plušėti „Spyrio“ gynybos liniją. Kartą itin grėsmingą A. Rimkevičiaus smūgį blokavo tik po kojomis kritęs šeimininkų gynėjas.

Paskutinę akistatos ataką D. Rekišas atsidūrė baudos aikštelėje, bet varžovų gynėjams pavyko suskubti prie kamuolio ir apsiginti. „Stumbras“ šį kartą atrodė pranašiau, tačiau buvo priverstas tenkintis tik vienu tašku.

...

2015 Lie 31 12:05

Įvartis per pridėtą laiką nutraukė 13-os nelaimėtų „Kruojos“ mačų seriją

Trylika rungtynių iš eilės futbolo A lygoje pergalės skonio neragavusi Pakruojo „Kruoja“ pagaliau nudžiugino savo žiūrovus. Šiaurės Lietuvos komanda T.Salamanavičiaus įvarčio jau per pridėtą laiką dėka palaužė dešimtiese rungtyniavusių Utenos „Utenio“ pasipriešinimą – 2:1 (0:0). Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, bet persvara džiaugėsi neilgai.

Nuolat lijęs lietus neleido komandoms pademonstruoti visų savo sugebėjimų. Teritorinę ir kamuolio kontrolės persvarą nuo mačo pradžioje turėjusi „Kruoja“ pirmoji sukūrė progą sužaidus daugiau nei 10 minučių, kai Donatas Navikas smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pasiuntė kamuolį visai šalia vartų.

Be tikro puolėjo rungtyniavęs „Utenis“ visų pirma rūpinosi savo vartų saugumu. Atlaikiusi pirmąsias varžovų atakos bangas, Utenos komanda kėlinio viduryje surengė aštrų išpuolį. Po perdavimo iš krašto Povilas Krasnovskis nepataikė į kamuolį, tuo tarpu Gabrieliaus Zagursko smūgis po rikošeto kiek pakeitė kryptį ir praskriejo visiškai šalia virpsto. Martynui Matuzui teko šuoliu palydėti kamuolį.

Po kelių minučių „Kruojos“ vartininkas išgelbėjo komandą standartinės situacijos metu, sugebėdamas atremti Juliaus Aleksandravičiaus smūgį galva. Prieš save M.Matuzo atmuštą kamuolį šeimininkų gynėjai išmušė ne be vargo, užgesindami didžiulį gaisrą prie savo vartų.

Artėjant pertraukai, aktyviai žaidęs Aivaras Bagočius puikiu reidu pro kelis gynėjus įsiveržė į baudos aikštelę, bet smūgiuoti jam neleido laiku vartus palikęs ir drąsiai po kojomis kritęs Povilas Leusas. Kitos atakos metu Ričardo Beniušio galva numestą kamuolį krisdamas į vartus pabandė nukreipti Vadimas Barba, bet mušė netiksliai.

40-ą minutę „Utenis“ privalėjo išsiveržti į priekį. P.Krasnovskis sugebėjo iškrapštyti kamuolį iš varžovų gynėjų netoli baudos aikštelės, puikiu perdavimu kulnu prieš vartus išvedė Edgarą Mastianicą, tačiau šis apmaudžiai pataikė į virpstą.

Po pertraukos „Kruoja“ taip pat ėmė žaisti be tikro puolėjo, Tomui Birškiui pakeitus R.Beniušį, tačiau vaizdas aikštėje išliko toks pat, persvara priklausė šeimininkams. Linui Savastui nesėkmingai išmušus kamuolį, D.Navikas darsyk pabandė savo laimę tolimu smūgiu, bet pataikė tiesiai į Pavelą Leusą. Vėliau „Utenio“ vartininkas pirštų galais lietė kamuolį, sutrukdydamas V.Barbai „uždaryti“ labai pavojingą Valdo Pocevičiaus perdavimą iš krašto.

Nepaisant varžovų spaudimo, pirmasis rezultatyvią ataką surengė „Utenis“, 66-ą minutę gražią svečių ataką tiksliai užbaigus E.Mastianicai, kurį idealiu perdavimu vienu lietimu prieš vartus išvedė Valentinas Jeriomenka. Tai buvo pirmasis daugiausiai rezultatyvių perdavimų komandoje atlikusio uteniškio įvartis čempionate.

Persvara svečiai džiaugėsi vos 3 minutes. Gynėjams niekaip nepavykus išmušti kamuolio toliau nuo vartų, kilusiu gaisru pasinaudojo Tomas Birškys, išlyginęs rezultatą labai stipriu šūviu nuo skersinio.

75-ą minutę iš aikštės buvo pašalintas Jurijus Fliakas. Geltoną kortelę dar pirmajame kėlinyje užsidirbęs „Utenio“ gynėjas po pražangos neleido Donatui Strockiui pradėti atakos, todėl prieš save išvydo dar vieną geltoną kortelę ir buvo priverstas anksčiau laiko baigti rungtynes. Nepatenkintas teisėjo sprendimu, į aikštę išbėgo komandos vyr. treneris Mindaugas Čepas. Nuraminęs aistras, arbitras strategą pašalino iš techninės zonos.

Visiškai atsitraukusios į gynybą Utenos komandos viltis namo parsivežti bent tašką nubraukė Tomas Salamanavičius. Po keitimo aikštėje pasirodęs saugas labai gražiai vienu lietimu susistabdė kamuolį, o antruoju pasiuntė jį į tolimą vartų kampą smūgiu nuo virpsto.

Tobex
Pranešimai: 10882
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:14
Palaikoma komanda: Šiauliai

2015 Rgp 02 21:54

atkaklios rungtynės Marijampolėje gavosi, nors nepamenu nei vieno Sūduvos smūgio į vartus, bet įtampa vis tiek iki pat pabaigos išsilaikė. Trakai vėl sužaidė taip, kad pasiekė rezultatą.
Džiugu, kad Trakai laimėjo, nes kova dėl aukso toliau atkakli.

„Sūduvai“ vėl nepavyko perlipti „Trakų“ barjero

​Marijampolės „Sūduvai“ nepavyko savo sirgalių akivaizdoje atsirevanšuoti „Trakams“ už nesėkmę pirmojo A lygos rato rungtynėse. Davido Aršakiano reto grožio įvartis nulėmė Senosios sostinės riterių pergalę minimalia persvara – 1:0 (1:0). Tai buvo dvyliktasis puolėjo taiklus smūgis čempionate. Antrąją vietą čempionate užimantis Trakų klubas Suvalkijos komandą įveikė trečią kartą.

Daugiau 15min.lt sporto naujienų ir diskusijų – mūsų Facebook puslapyje!
Suvalkiečiai nuo pirmųjų minučių paėmė iniciatyvą į savo rankas ir nemažomis pajėgomis nuskubėjo prie varžovų vartų. Progą smūgiui turėjo Karolis Laukžemis, aktyviai kraštuose žaidė tiek Ernestas Veliulis, tiek Admiras Kecapas.

„Sūduvos“ entuziazmą šiek tiek atvėsino pavojingas riterių greitas išpuolis 10-ą minutę, kai Donato Šėgždos pavojingam perdavimui link Davido Aršakiano pritrūko tikslumo ir kamuolį spėjo sugriebti Džiugas Bartkus.

Po šios „Trakų“ kontratakos marijampoliečiai ėmė daugiau dėmesio skirti savo vartų saugumui, tačiau ir toliau skubėjo į priekį. Už penkių minučių tik puikiai sužaidęs Linas Klimavičius išgelbėjo komandą nuo nemalonumų, neleisdamas kamuolio laukusiam K.Laukžemiui uždaryti labai pavojingo Tomo Radzinevičiaus perdavimo iš krašto.

Kėlinio viduryje dusyk savo meistriškumą teko demonstruoti Mariui Rapaliui. Trakų komandos vartininkas iš pradžių šuoliu atrėmė stiprų Marko Živkovičiaus smūgį, o vėliau drąsiai krito po kojomis nutraukdamas labai pavojingą prieš vartus atsidūrusio A.Kecapo prasiveržimą.

Pirmąją realią progą įvarčiui „Trakai“ sukūrė 28-ą minutę, kai smūgiu galva iš geros padėties į vartus nepataikė Vaidotas Šilėnas. Saugo muštas kamuolys iš pradžių atsitrenkė į žemę ir praskriejo visai šalia tolimo virpsto.

Sau palankų rezultatą svečiai pasiekė po individualaus D.Aršakiano blykstelėjimo baigiantis kėliniui. Reto grožio ruso smūgis į tolimą vartų kampą iš baudos aikštelės prieigų nepaliko Džiugui Bartkui jokių šansų.

Iškart po pertraukos kamuolys atsidūrė svečių vartų tinkle. Po aukšto perdavimo jį T.Radzinevičiui numušė gynėjai. Puolėjo labai stiprų smūgį prieš save atrėmė M.Rapalis, antruoju kamuolį į vartus pasiuntė šalia buvęs Nikola Prebiračevičius, bet arbitro asistentas pakėlė vėliavėlę, fiksuodamas nuošalę.

„Trakai“ atsakė labai pavojinga ataka, kurios metu centimetrų iki dublio pritrūko D.Aršakianui. Puolėjas po perdavimo iš aikštės gilumos iššoko prieš vartus, bet labai stipriu smūgiu į vartus nepataikė, priversdamas D.Bartkų šuoliu palydėti kamuolį.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos, aikštėje ir už jos ribų kilo vis daugiau emocijų. A.Kecapas, kurį nuo kamuolio atitvėrė Ronaldas Solominas, krito, bandydamas parodyti, kad varžovas jam sudavė. Netoliese buvęs arbitras „Sūduvos“ legionieriaus aktorinius sugebėjimus įvertino geltona kortele.

Netrukus tokio pat įvertinimo susilaukė ir T.Radzinevičius, kritęs baudos aikštelėje ir laukęs skirto baudinio. Dideliam sūduviškių ir stadione susirinkusių žiūrovų pykčiui, arbitras išsitraukė kortelę, iš tribūnų susilaukdamas ne pačių gražiausių žodžių.

Marijampoliškių nesėkmingos chaotiškos atakos, bandant išlyginti rezultatą, atvėrė erdves riterių greitiems išpuoliams. 81-ą minutę tik D.Bartkus išgelbėjo „Sūduvą“ svečių kampinio metu, neįtikėtinos reakcijos dėka atrėmęs Justino Januševskio smūgį galva iš poros metrų, o vėliau sugavęs pakartotinį D.Aršakiano bandymą.

Vėliau D.Aršakianas pabandė vienu lietimu nukreipti kamuolį į vartus po aštraus R.Solomino perdavimo pažeme, bet į vartus nepataikė.