149) 16:00 Nevėžis (Kėdainiai) – Spyris (Kaunas)

153) 12:00 Palanga (Palanga) – Šilutė (Šilutė)

2014 m. LFF I lygos XXII turo rungtynių statistika (2014 08 15)

Rugpjūčio 15 d. (penktadienis)

132) Palanga (Palanga) - Šilutė (Šilutė) 2:5 (1:3)
Šilutės m. stadionas, 100 žiūrovų
Teisėjas - G. Kuzavas (Plungė)
Įvarčiai: 6 min. A. Bačianskis, 88 min. iš 11 m baudinio O. Abramavičius (Palanga); 23 min. A. Skurdelis, 30 min. iš 11 m baudinio ir 36 min. G. Juška, 67 min. D. Paldauskas, 83 min. iš 11 m baudinio M. Stonkus (Šilutė)
Įspėti: 30 min. G. Repšas, 70 min. G. Jezerskij, 82 min. S. Jurkus (Palanga); 39 min. R. Šveikauskas, 49 min. A. Skurdelis, 87 min. E. Lukoševičius (Šilutė)
Pašalinti: 90 min. S. Jurkus (Palanga); 90 min. T. Kazlauskas (Šilutė)

127) Stumbras (Kaunas) - Žalgirietis (Vilnius) 1:3 (1:1)
NFA stadionas, 400 žiūrovų
Teisėjas - D. Bisigirskas (Jonava)
Įvarčiai: 29 min. A. Rimkevičius (Stumbras); 42, 52 ir 90+1 min. D. Kazubovičius (Žalgirietis)
Įspėti: 59 min. E. Skripkinas, 75 min. M. Daunoravičius (Stumbras); 57 min. Stankevič, 59 min. A. Korsakas, 67 min. L. Valvonis, 87 min. D. Romanovskij (Žalgirietis)

128) Tauras (Tauragė) - Lietava (Jonava) 1:0 (1:0)
Tauragės dirbt. dangos stadionas, 200 žiūrovų
Teisėjas - R. Šmitas (Šilutė)
Įvartis: 14 min. L. Trakšelis (Tauras)
Įspėti: 56 min. S. Taroza, 68 min. J. Meištininkas (Tauras); 30 min. A. Kvalkauskas, 51 min. D. Regelskis, 73 min J. Aleksandravičius (Lietava)

129) MRU (Vilnius) - Lokomotyvas (Radviliškis) 4:1 (1:0)
LFF stadionas, 100 žiūrovų
Teisėjas - S. Slyva (Kaunas)
Įvarčiai: 9 min. M. Makutunovičius, 54 min. N. Misiuk, 75 min. G. Kulbis, 86 min. iš 11 m baudinio A. P. Moreira E Silva (MRU); 80 min. M. Ligeika (Lokomotyvas)
Įspėti: 22 min. A. P. Moreira E Silva (MRU); 22 min. D. Paulauskas, 35 min. I. Šapola, 85 min. M. Leonavičius (Lokomotyvas)
Pašalintas: 82 min. I. Šapola (Lokomotyvas)

130) Šilas (Kazlų Rūda) - Utenis (Utena) 1:1 (0:1)
Kazlų Rūdos m. stadionas, 350 žiūrovų
Teisėjas - V. Kazlauskas (Kaunas)
Įvarčiai: 51 min. R. Mačežinskas (Šilas), 29 min. D. Gunevič (Utenis)
Įspėti: 43 min. A. Tamaliūnas, 84 min. A. Veikutis (Šilas); 34 min. D. Gordej, 38 min. D. Gunevič, 64 min. G. Zagurskas (Utenis)

131) Nevėžis (Kėdainiai) - Spyris (Kaunas) 2:0 (1:0)
Kėdainių m. stadionas, 200 žiūrovų
Teisėjas - D. Šimėnas (Vilnius)
Įvarčiai: 11 min. M. Bezykornovas, 78 min. N. Vitorovic (Nevėžis)
Įspėti: 50 min. I. Dedūra, 88 min. T. Bučma (Spyris)

matvaju

2014 Rgp 16 12:39

I lygos XXII turo apžvalga

LFF I lyga šiemet išsiskiria lig tol neregėta konkurencija. Centrinėse XXII turo rungtynėse pirmenybių lyderis „Spyris" (40 taškų) nusileido Kėdainių „Nevėžiui" (37 tšk.), tačiau liko esamoje pozicijoje.
„Spyriui" ant kulnų lipa ambicinga sostinės MRU komanda (39 tšk.), pirmąsyk pakilusi į antrąją I lygos vietą. Kita Vilniaus komanda - „Žalgirietis" (34 tšk.) įveikė ir nubloškė Kauno „Stumbrą" į trečiąją vietą.
Atkaklios kovos vyksta dėl įsitvirtinimo I lygos aštuntuke. Kazlų Rūdos „Šilas" (34 tšk.) ir Utenos „Utenis" (35 tšk.) sužaidė lygiosiomis, o Tauragės „Tauras" (27 tšk.) minimalia persvara įveikė Jonavos „Lietavą" (30 tšk.). Ketvirtąją pergalę sezone šventė „Šilutė" (18 tšk.)

Vilniečiai pasinaudojo kauniečių nesėkmėmis

„Spyrio" ir „Nevėžio" susitikimas Kėdainiuose reiškė, jog vienas iš pretendentų į I lygos medalius praras svarbius taškus. „Nevėžio" futbolininkai įgijo ankstyvą persvarą pasižymėju Mariui Bezykornovui. Kauniečiai nieko nepešė padidinę apsukas puolime pirmajame kėlinyje, o antrojoje rungtynių pusėje žiūrovai pasigedo kombinacinio futbolo elementų. Ši aplinkybė leido Mariui Bezykornovui sulaukti spragos „Spyrio" gynyboje ir perduoti kamuolį pabėgusiam link vartų Nikolai Vitorovičiui - „Nevėžio" legionierius neprašovė ir įtvirtino pergalę 2:0.
Pralaimėjimo kartėlį XXII ture patyrė ir „Stumbras", savo žiūrovų akivaizdoje nusileidę „Žalgiriečiui" rezultatu 1:3. Rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas Artūras Rimkevičius pirmasis pelnė įvartį, o Erikas Skripkinas pirmojo kėlinio pabaigoje galėjo padvigubinti „Stumbro" persvarą. Po pastarojo epizodo „Žalgirietis" prispaudė šeimininkų gynėjus ir sulaukė vartininko Manto Gintalo klaidos, kurios neatleido Darius Kazubovičius. Antroje rungtynių pusėje vyravo abipusis atakų eismas, tačiau fortūna lydėjo tik D. Kazubovičių, atlikusį hetriką.
MRU nesunkiai, rezultatu 4:1 susidorojo su vienu iš I lygos autsaiderių Radviliškio „Lokomotyvu". Mantas Makutunovičius išvedė šeimininkus į priekį, o antrajame kėlinyje savo pozicijas snaiperių įskaitoje pasigerino Nikolaj Misiuk, Gajus Kulbis ir Alison Moreira. Svečių gretose įvarčiu išsiskyrė Marius Ligeika.

Permainų vėjai lentelės viduryje

XXII ture įvyko reikšminga dvikova tarp devintą ir aštuntą vietą užimančių klubų - „Tauro" ir „Lietavos". Laimonas Trakšelis rungtynių pradžioje pelnė įvartį, o per likusį laiką tauragiškiai sėkmingai saugojo minimalią persvarą. Po pergalės 1:0 „Tauras" iki 3 taškų sumažino atsilikimą nuo aštuntoje vietoje likusių varžovų ir per likusias penkias II rato rungtynes sieks žūtbūt jonaviškius aplenkti.
Lygiosios 1:1 tarp „Šilo" ir „Utenio" buvo nenaudingos abiem komandoms, mėginančioms įsiterpti tarp stipriausių I lygos klubų. Daniel Gunevič išvedė „Utenį" į priekį, tačiau antrojo kėlinio pradžioje Ramūnas Mačežinskas atstatė status quo.
Aistros verda ir už I lygos aštuntuko ribų. „Palangos" ir „Šilutės" rungtynėse teisėjas skyrė tris 11 m. baudinius ir parodė po raudoną kortelė abiejų komandų žaidėjams. Brutalioje akistatoje rezultatyvumu išsiskyrė Gvidas Juška, atlikęs dublį ir svariai prisidėjęs prie „Šilutės" pergalės 5:2.

Rezultatyviausi žaidėjai
1. Artūras Rimkevičius („Stumbras") - 16
2-4. Marius Bezykornovas („Nevėžis"), Aivaras Lyberis („Lietava"), Nikolaj Misiuk (MRU) - 12
5-6. Ramūnas Mačežinskas („Šilas"), Aurimas Raginis („Spyris") – 11

matvaju

2014 Rgp 16 12:40

„Tauras“ palaužė „Lietavą“

Pirmos lygos 22–ojo turo rungtynėse Tauragės „Tauras“ įveikė Jonavos „Lietavą“ rezultatu 1:0 (1:0) bei sumažino atotrūkį nuo aštuntoje vietoje esančių jonaviečių iki 3 taškų. Pergalingą įvartį pelnė Laimonas Trakšelis. Tai aštuntas žaidėjo tikslus smūgis šiame sezone.

„Tauras“ (Tauragė) – „Lietava“ (Jonava) 1:0 (1:0)
FK „Tauras“ stadionas, 200 žiūrovų
Įvartis: 14 min. L. Trakšelis („Tauras“)
Įspėti: 56 min. S. Taroza, 68 min. J. Meištininkas („Tauras“); 30 min. A. Kvalkauskas, 51 min. D. Regelskis, 73 min J. Aleksandravičius („Lietava“)

„Tauras“: Osvaldas Kniukšta, Mantas Lėkis, Marius Stanaitis, Simonas Pilypas, Julius Meištininkas, Deividas Malkevičius, Lukas Ankudinovas (92' Jonas Austrevičius), Laimonas Trakšelis, Maksim Lukashevich, Sigitas Taroza (81' Egidijus Savickas), Simonas Babilius (74' Elvinas Bajorinas).

matvaju

2014 Rgp 16 12:41

NERVINGOSE IR ATKAKLIOSE VARŽYBOSE „STUMBRAS“ TURĖJO PRIPAŽINTI „ŽALGIRIEČIO“ PRANAŠUMĄ

Penktadienį Kaune antrą kartą šiame sezone susitiko „Stumbro“ ir Vilniaus „Žalgiriečio“ komandos. Kaip ir pirmajame rate, pergale džiaugėsi Vilniaus komanda. Ketvirtasis šio sezono „Stumbro“ pralaimėjimas buvo patirtas 1:3 (1:1). Po pralaimėjimo kauniečiai nukrito į trečiąją vietą turnyrinėje lentelėje.
Nuo pat pradžių aikštėje įsivyravo aktyvus ir grubus žaidimas, o pavojingai priartėti prie varžovų vartų sunkiai sekėsi abiems komandoms. Tiesa, „Stumbro“ puolimo duetas M. Varanauskas ir A. Rimkevičius sukūrė neblogą progą greitoje atakoje, tačiau iki įvarčio pritrūko tikslumo. 29 – ąją min. ilgą perdavimą gavo ir vienas prieš vartininką liko A. Rimkevičius – taip buvo pelnytas pirmasis įvartis šiose varžybose. Deja, šeimininkų visą kėlinį demonstruota puiki gynyba nuėjo perniek, kuomet suklydus komandos vartininkui M. Gintalui, 42 – ąją min. rezultatą išlygino D. Kozubovičius.
Po petraukos „Stumbrui“ sunkiai sekėsi įsivažiuoti, o „Žalgirietis“ vėl pasinaudojo varžovų aplaidumu gynyboje ir 52 – ąją min. tas pats D. Kozubovičius išvedė svečius į priekį. Praleidęs antrąjį įvartį „Stumbras“ energingai ėmėsi vilniečių vartų šturmo, o realiausią progą išlyginti rezultatą turėjo R. Blaževičius, kurio po baudos smūgio spirtas kamuolys atsimušė į viršutinį vartų virpstą. Tačiau vėliau „Žalgirietis“ greit perėmė iniciatyvą į savo rankas, sėkmingai gynėsi ir per teisėjo pridėtą laiką D. Kozubovičiaus trečiasis įvartis užtvirtino komandos pergalę 3:1. Beje, 3 praleisti įvarčiai yra daugiausiai, kiek šį sezoną varžovams yra leidusi įmušti „Stumbro“ komanda.
„Stumbro“ sudėtis šiose varžybose: M. Gintalas, M. Daunoravičius, A. Račkus, E. Skripkinas, V. Armanavičius (64 min. E. Pečiulis), M. Varanauskas, L. Jurevičius (78 min. A. Bareikis), R. Sadauskas, R. Blaževičius (63 min. D. Stradalovas), A. Rimkevičius ir L. Čerkauskas (32 min. D. Petrauskas). Šios dienos varžybose nerungtyniavo L. Pangonis ir K. Jaškus bei šiuo metu Lietuvos U – 17 rinktinei atstovaujantis L. Mėgelaitis.
„Stumbro“ komandos antradienį, rugpjūčio 19 dieną, laukia išvyka į Panevėžį, kur jų laukia vienas lygos autsaiderių Radviliškio „Lokomotyvas“.

matvaju

2014 Rgp 16 12:43

Su "Uteniu" vėl lygiosios 1:1 (0:1)

Sulig kiekvienu turu auga intriga Lietuvos futbolo I lygos pirmenybėse, kiekvienos rungtynės įgija vis didesnę svarbą. Pakanka vos poros rungtynių ir neiškovojus jose nė taško galima smuktelėti net keliomis pozicijomis turnyrinėje lentelėje. Atitinkama ir pergalės vertė. XXII turo rungtynėse Kazlų Rūdos “Šilo” futbolininkai susitiko su Utenos “Uteniu”. Prieš šią vienuolikę pirmojo rato rungtynėse išvykoje buvo pasiektos lygiosios 1:1. Tokiu pat rezultatu baigėsi ir namų rungtynės. Turnyrinėje lentelėje uteniškiai iki šių rungtynių buvo viena pozicija aukščiau. Šis atstumas iškovotais taškais tarp komandų išliko.
Kazlų Rūdos stadione, palaikomas dabar jau savų sirgalių, „Šilas“ rungtyniauti išėjo šia vienuolike: M.Ragauskas, M.Samusiovas, A.Jakelaitis, G.Urba, D.Cibulskas, A.Urbšys, A.Veikutis, H.Serbenta (90 min D.Plečkaitis), R.Mačežinskas, E.Utyra (75 min M.Dominauskas), A.Tamaliūnas (84 min I.Pačėsa). Komandai padėti negalėjo dėl kortelių M.Atmanavičius, taip pat sirguliavo A.Sanajevas.
Nors abi komandos šiose rungtynėse į varžovų vartus įmušė po įvartį, tačiau standartinių situacijų, kampinių, baudos smūgių, pavojingų atakų tikrai netrūko. Pirmas, galėjęs būti pavojingu, epizodas prie svečių vartų buvo jau 4 rungtynių minutę, kuomet po R.Mačežinsko tikslaus perdavimo iš kairio varžovų baudos aikštės krašto, kamuolio nesiekė joje buvęs D.Cibulskas. Varžovų gynėjas nuskaitė šią situaciją, kamuolį, adresuotą „Šilo“ gynėjui, nukreipė į kampinį. 5 minutę iš kairės „Šilo“ baudos aikštės zonos varžovas pamėgino stipriai smūgiuoti kamuolį, M.Ragauskas su šiuo smūgiu susitvarkė ir kamuolys liko jo rankose. Gana aštrų epizodą uteniškiai turėjo 15 minutę, kuomet iš dešinio Kazlų Rūdos aikštės krašto skersuotą kamuolį P.Lukšys mėgino nukreipti į vartus, tačiau kamuolys į vartų plotą nepataikė. Pirmoje pirmo kėlinio pusėje šiokią tokią teritorinę persvarą turėjo Kazlų Rūdos futbolininkai, jie daugiau lankėsi varžovų aikštės pusėje, tačiau vėliau žaidimas darėsi vis permainingesnis. Neblogą žaidybinį epizodą „Šilo“ futbolininkai turėjo 26 minutę, kuomet Kazlų Rūdos komandos rengiamos atakos metu iš kairio svečių baudos aikštės krašto kamuolį perdavė A.Tamaliūnas į baudos aikštę įkertančiam A.Urbšiui. Šio smūgis buvo netikslus, jis palydėtas per stadiono tribūną nuvilnijusiu sirgalių atodūsiu. Praėjus vos trims minutėms po šio epizodo, netikėtas įvartis krito į „Šilo“ vartus. Dešiniame Kazlų Rūdos aikštės krašte, gana iš aštraus kampo D.Gunevič mėgino skersuoti kamuolį į baudos aikštę. Kamuolio skriejimo trajektorija buvo tokia, kad pasiekė šoninį kairį M.Ragausko ginamų vartų virpstą, atšoko nuo žemės ir įskriejo į vartus. Po šio įvarčio pirmame kėlinyje Utenos futbolininkai dar ne kartą galėjo pasižymėti. Baigiantis pirmajam kėliniui 42 minutę gal kiek nepatogų gautą kamuolį į vartus mėgino nukreipti baudos aikštėje buvęs P.Lukšys. M.Ragauskas sureagavo ir nukreipė kamuolį į kampinį. Po šio epizodo M.Ragauskui iki pirmo kėlinio pabaigos teko gelbėti vartus dar du kartus.
Antrąjį kėlinį agresyviau pradėjo svečiai iš Utenos. Per pirmas penkias minutes „Utenis“ sukūrė net tris pavojingas epizodus: po kelto kampinio 46 minutę nuo kairės gairelės siųstas kamuolys į tolimąjį kampą lietė varžovą ir šis nepataikė tinkamai į kamuolį. Panašaus pavojaus signalai buvo ir 48 minutę, vėl po kampinio smūgiuotas kamuolys vos neatsidūrė M.Ragausko ginamuose vartuose. „Šilo“ futbolininkai vargais negalais apsigynė ir kamuolį nukreipė nuo vartų. Tokią pat standartinę situaciją – kampinį „Šilas“ susikūrė 51 minutę. Nuo kairės jo gairelės kamuolį kėlė A.Tamaliūnas ir baudos aikštėje buvęs R.Mačežinskas kamuolį nukreipė į vartus, ir „Šilas“ rezultatą išlygino. Po šio įvarčio ir toliau dvikovos scenarijus vystėsi permainingai, tai prie vienų tai prie kitų vartų buvo keliami kampiniai, tačiau abi vienuolikės nuo varžovų atakų sėkmingai gynėsi. Vos vieno žingsnio iki lemiamo įvarčio pritrūko „Šilui“ 72 rungtynių minutę, kuomet po A.Tamaliūno perdavimo iš aikštės vidurio varžovų vartų link bėgančiam R.Mačežinskui, už „Šilo“ puolėją anksčiau prie kamuolio atsidūrė iš vartų išbėgęs uteniškis ir kamuolį nukreipė už šoninės linijos. Savo komandos naudai svarstykles galėjo pakreipti ir uteniškiai: 74 minutę rengdami ataką iš dešinio „Šilo“ baudos aikštės krašto pažeme skersuotą kamuolį prie kairės vartų zonos buvęs kitas „Utenio“ futbolininkas vienu lietimu mėgino nukreipti į vartus, tačiau smūgis buvo netikslus. Rungtynėms einant į pabaigą liūdnai galėjo pasibaigti varžovams epizodas 88 minutę, kuomet po skersuoto R.Mačežinsko kamuolio iš dešinio krašto, baudos aikštėje buvęs A.Urbšys vienu lietim, kulnu pamėgino nukreipti kamuolį į Utenos vartus, tačiau pritrūko tikslumo. Pačioje rungtynių pabaigoje smūgiuoti vienu lietimu, būdamas baudos aikštėje, turėjo galimybę ir „Utenio“ vienas iš lyderių P.Lukšys, jo smūgiuotas kamuolys skriejo gerokai virš vartų. Netrukus nuaidėjo aikštės teisėjo švilpukas, skelbiantis, kad abi komandos į turnyrinę lentelę įsirašo po tašką.
Po šių rungtynių kalbintas „Šilo“ strategas S.Vikertas paklaustas, koks didžiausias galvos skausmas buvo prieš šią dvikovą, teigė, kad pirmiausia, kaip iškovoti tris taškus. Na, o kalbant apie komandą, tai be abejo šiose rungtynėse trūko M.Atmanavičiaus ir A.Sanajevo. Paklausus, kieno pusėje fortūna buvo šiose rungtynėse, trenerio manymu, galbūt varžovai ir turėjo daugiau pavojingų epizodų, tačiau „Šilo“ praleistas įvartis buvo gana kuriozinis. Mūsų komanda nenusileido nei kovingumu, nei noru laimėti aikštėje varžovams, todėl rezultatas buvo dėsningas ir atspindėjo įvykius aikštėje.
Nuotraukos iš rungtynių: Šilas- Utenis
Sekanti dvikova, sekantis mūšis dėl taškų laukia jau ateinantį antradienį, rugpjūčio 19 d. Į Kazlų Rūdą atvyksta komanda iš Kėdainių – „Nevėžis“. Rungtynių pradžia – 18 val.

matvaju

2014 Rgp 16 12:44

Sutriuškintas ir dar vienas varžovas

Dar vieną lengvą pergalę Lietuvos futbolo I lygos rungtynėse iškovojo Vilniaus MRU futbolininkai, kurie 4:1 (1:0) sutriuškino Radviliškio „Lokomotyvo“ vienuolikę.

Šeimininkai nuo pat dvikovos pradžios spaudė varžovus ir tai davė vaisių – jau 9-ąją minutę puikiu smūgiu MRU į priekį išvedė naujokas Mantas Makutunovičius – 1:0. Radviliškio ekipa sukoncentravo dėmesį gynybai ir per likusį kėlinio laiką nei pati įmušė, nei leido tai padaryti vilniečiams.

Antrajame kėlinyje prabėgus 9 minutėms Nikolajus Misiukas pasinaudojo sumaištimi baudos aikštelėje ir padvigubino skirtumą – 2:0. Egidijaus Juškos auklėtiniams tokios persvaros neužteko. 75-ąją minutę Gajus Kulbis įspūdingai išnaudojo baudos smūgį, taip pradėdamas „Lokomotyvo“ triuškinimą – 3:0.

Svečių ambicijas šiek tiek sužadino 80-ąją minutę pasižymėjęs Marius Ligeika, tačiau netrukus už antrą geltoną kortelę iš aikštės buvo pašalintas Ignas Šapola ir radviliškiečiai liko mažumoje. 86-ąją minutę baudos aikštelėje buvo nugriautas N.Misiukas ir už tai buvo skirtas vienuolikos metrų baudinys, kurį realizavo brazilas Alisonas Silva – 4:1.

Po šios pergalės MRU savo sąskaitoje turi 39 taškus ir užima trečiąją vietą. Kitą susitikimą vilniečiai žais rugpjūčio 19 dieną, antradienį, Jonavoje su „Lietavos“ klubu.

matvaju

2014 Rgp 16 12:45

2014 08 15 FK "Nevėžis" - FK "Spyris" 2:0

Lietuvos futbolo federacijos I lygos susitikimas tarp Kėdainių “Nevėžio” ir Kauno “Spyrio” baigėsi kėdainiečių pergale rezultatu 2:0.

Įvarčius šiandien įmušė Marius Bezykornovas ir Nikola Vytorovic.

Pergalingai pasibaigus rungtynėms su turnyro lentelės lyderiais “Nevėžio” treneris Saulius Vertelis pastebėjo, kad komandos žaidėjai geriau žaidžia prieš stipresnius varžovus: “Kuo sunkiau, tuo mums geriau sekasi. Keli žaidėjai iš stipriausios sudėties negalėjo žaisti dėl ankstesnėse varžybose gautų kortelių.”

Treneris sakė, kad komandos draugai pergale pasveikino gimtadienius švenčiančius Evaldą Kugį ir Evaldą Petrėną, kuriam šiandien buvo pirmosios rungtynės “Nevėžio” pagrindinėje sudėtyje.

Vis sėkmingiau “Nevėžio” gretose žaidžia legionierius N. Vytorovic, per ketverias rungtynes jau įmušęs keturis įvarčius.

“Nevėžis” yra mano pirmoji komanda užsienyje, iki šiol žaidžiau tik Kipro komandose, – sakė N. Vytorovic. – Turiu Lietuvoje draugų, žinau, kad futbolas čia auga, vystosi, todėl pasirinkau tęsti karjerą čia, Lietuvoje. Jaučiuosi čia puikiai, stengiuosi žaisti kuo geriau ir mušti kuo daugiau įvarčių – toks mano darbas. “Nevėžis” yra gera komanda ir tikiu, kad šiemet mes laimėsime lygos turnyrą.”

Irma Bajorūnė

matvaju

2014 Rgp 16 12:46

LYGIOSIOS SVEČIUOSE NENUDŽIUGINO

"Šiandien tikrai galėjome įveikti varžovą", - po lygiųjų 1:1 Kazlų Rūdoje teigė vienintelio "Utenio" įvarčio autorius Danielis Gunevičius
Per Lietuvos futbolo federacijos pirmosios lygos pirmenybių rungtynes Kazlų Rūdoje su vietos „Šilo“ komanda „Utenio“ futbolininkai, laimėję pirmą kėlinį, nepajėgė išlaikyti persvaros.

„Utenis“ pirmauti ėmė jau sužaidus beveik pusvalandį. Danielis Gunevičius įmušė gana kuriozinį įvartį. Futbolininkas prisipažino, kad jis veikiau ne smūgiavo, o skersavo kaamuolį. „Gavau kamuolį krašte ir bandžiau skersuoti. O kadangi Kazlų Rūdos aikštė nėra geriausia, kamuolys nuo kupsto įskriejo į vartus. Įvartis išėjo fantastinis“, - kalbėjo „Utenio“ futbolininkas.

Šeimininkų saugas Ramūnas Macežinskas išlygino rezultatą netrukus po pertraukos.

Vertinant visą mačą, žaidybinę persvarą jame turėjo uteniškiai, kurie progų sukūrė ir daugiau, ir aštresnių. „Varžovų komanda yra susižaidusi, fiziškai stipri. Tuo jie ir bandė pasinaudoti, žaisdami futbolą, kokį mes pripratę vadinti anglišku. Jie irgi sukūrė progų, bet mūsų buvo pavojingesnės“, - pasakojo D. Gunevičius.

Lygiosios „Utenio“ nepatenkino ir po rungtynių komandos nuotaikos buvo tokios, lyg praradus du taškus, o ne iškovojus vieną.

„Pirmąsias rungtynes su „Šilu“ irgi baigėme 1:1, bet dabar visi mes, mūsų sirgaliai, klubas tikėjosi, kad laimėsime ir pakilsime iš pelenų. Po lygiųjų Panevėžyje su „Baltija“, tikėjomės įrodyti visiems ir sau patiems, kad tas rezultatas – tai tiesiog klaida. Todėl po mačo nuotaikos nebuvo labai geros. Tai antros iš eilės lygiosios, juo labiau, mes šiandien tikrai galėjome įveikti varžovą. Jeigu būtume pasinaudoję bent ketvirtadaliu savo progų, būtume laimėję įtikinamu rezultatu“, - kalbėjo vienintelio „Utenio“ įvarčio autorius.

Kazlų Rūdos „Šilas“ – „Utenis“ 1:1 (0:1)
„Šilas“: M. Ragauskas, D. Cibulskas, A. Veikutis, H. Serbenta (90 min. D. Plečkaitis), A. Tamaliūnas (84 min. I. Pačėsa), A. Jakelaitis, A. Urbšys, R. Macežinskas, M. Samusiovas, E. Utyra (75 min. M. Dominauskas), G. Urba.
„Utenis“: I. Plūkas, A. Tručinskas, L. Savastas, Ž. Banys, G. Zagurskas, V. Kavaliauskas (68 min. E. Daraškevičius), V. Jeriomenko (86 min. A. Breivė), D. Gunevičius, L. Artimavičius, D. Gordejus, P. Lukšys.
Įvarčiai: 29 min. Danielis Gunevičius (0:1), 51 min. Ramūnas Macežinskas (1:1).
Įspėti: A. Veikutis, A. Tamaliūnas, G. Zagurskas, D. Gunevičius, D. Gordejus.

matvaju

2014 Rgp 16 12:49

Sužaista su FK “Šilutė”

Šiandieną Šilutėje vykusios LFF I lygos rungtynės tarp Palangos FK “Palanga” – Šilutės FK “Šilutė”, baigėsi rezultatu 2:5 (po pirmojo kėlinio – 1:3).

Įvarčiai: 6 min. A. Bačianskis, 88 min. iš 11 m baudinio O. Abramavičius (FK “Palanga”); 23 min. A. Skurdelis, 30 min. iš 11 m baudinio ir 36 min. G. Juška, 67 min. D. Paldauskas, 83 min. iš 11 m baudinio M. Stonkus (FK “Šilutė”).