Re: XXII (22) turas:

2015 Rgp 10 19:35

blin teisėjas galėjo spyriui liepti ir kažkokias skirtingesnes aprangas pasirinkti, bo mirguliuoja viskas vienodai...

2015 Rgp 10 21:21

gaila, kad teisėjas nestabdė žaidimo kai Andro kamuolį išmetinėjo 5 metrais toliau nei, kad jis išėjo.

pirmame kėlinyje porą pasų perėmė :)
dar pabijojo Šemberui kortą duoti, bet šito ne jis pirmas išsigando.

2015 Rgp 10 21:42

O man kažkaip įdomu kodėl Kanclerio nebesimato, ar jau į pensiją išėjo ?

Kampuotas
Pranešimai: 1090
Užsiregistravo: 2015 Kov 01 14:04

2015 Rgp 10 21:57

Rungtynes reikia pripazinti idomios ir intriguojancios gavosi, net neziurint i tai kad Spyris nemazai pagrindo zaideju neregistravo. Spyrio jaunimas antro kelinio pradzioj visai neblogai ziurejosi, jei kitam sezone pavyks siek tiek pasistiprinti visai nebloga komanda gali buti. Jei dar Zalgiriu pataps, turesim bent viena principine dvikova A lygoje, ko jau seniai nera :)

...

2015 Rgp 11 10:17

Progas švaistęs „Žalgiris“ debiutantą palaužė tik rungtynių pabaigoje

Po keitimo aikštėje pasirodęs Serge'as Nyuiadzis tapo Vilniaus „Žalgirio“ gelbėtoju XXII-ojo turo rungtynėse. Prancūzas pelnė du įvarčius bei atliko rezultatyvų perdavimą rungtynių pabaigoje ir labiausiai prisidėjo prie to, kad gausybę progų iššvaistęs A lygos čempionato lyderis palaužtų Kauno „Spyrio“ pasipriešinimą – 3:0 (0:0).

Rungtynes šalies čempionai pradėjo kiek atsipalaidavę ir leido svečiams porą kartų bandyti savo laimę tolimais smūgiais, bet tiek Dmitrijaus Rekišo, tiek Beno Olencevičiaus šūvius Armantas Vitkauskas sugavo be didesnių problemų.

Jau 11-ą minutę „Žalgiris“ privalėjo išsiveržti į priekį, kai standartinės situacijos metu iš poros metrų į vartus galva smūgiavo Semiras Kerla, tačiau jam nepavyko nuginkluoti neįtikėtiną reakciją pademonstravusį Deivido Mikelionį.

Pamažu įsibėgėję vilniečiai užgulė „Spyrio“ vartus. Kėlinio viduryje pavojingai smūgiavo Andro Švrljuga, vėliau galva į vartus nepataikė be priežiūros paliktas Darvydas Šernas, iš toli virš skersinio kamuolį pasiuntė Linas Pilibaitis.

36-ą minutę D.Mikelionis darsyk išgelbėjo svečius nuo didesnių nemalonumų, už galinės linijos nukreipdamas labai pavojingą D.Šerno bandymą pažeme „uždaryti“ Vytauto Lukšos perdavimą greito vilniečių išpuolio metu. Netrukus, kampinio metu „Spyrio“ vartininkas darsyk pademonstravo savo meistriškumą ir šuoliu sugebėjo atremti labai stiprų L.Pilibaičio smūgį galvą.

Prieš pat pertrauką, pakeitęs traumą patyrusį Egidijų Vaitkūną, Elivelto po puikaus reido aikštės viduriu tiksliu perdavimu prieš vartus išvedė D.Šerną. Puolėjo smūgiuotą kamuolį virš skersinio viena ranka nukreipė pagirtinai pirmoje mačo pusėje žaidęs D.Mikelionis.

Antrasis kėlinys prasidėjo labai pavojingu Jevgenijaus Morozo smūgiu. Kaunietis pasiuntė kamuolį šalia virpsto, priversdamas A.Vitkauską pademonstruoti šuolio sugebėjimus. Vėliau jis darsyk privertė lengviau atsidusti stadione susirinkusius žiūrovus, smūgiuodamas visai šalia vartų, Andriui Kšanavičiui puikiai suklaidinus Jurijų Kendyšą.

Svečių vartų sargas vėl turėjo paplušėti iš peties 58-ą minutę. Jis iš pradžių krito po kojomis prieš vartus L.Pilibaičio išvestam V.Lukšai, nutraukdamas pavojingą varžovų ataką, o po to šuoliu atrėmė labai stiprų J.Kendyšo smūgį iš toli.

Kėlinio viduryje mačo nebegalėjo tęsti Elivelto, kuriam atsinaujino trauma. Jį pakeitęs Serge Nyuiadzis tapo „Žalgirio“ vedliu į pergalę.

Vilniečius pažadino labai pavojingas „Spyrio“ išpuolis, kurio metu B.Olencevičius privertė A.Vitkauską šuoliu gelbėti komandą, pasiųsdamas kamuolį į vartu stačiakampį vienu lietimu. Po šio momento progas iki tol švaistę aikštės šeimininkai įjungė antrą pavarą.

Anksčiau į virpstą, S.Nyuiadzis tapo pirmojo vilniečių įvarčio autoriumi 74-ą minutę. Nuo slystelėjusio Roko Sikorskio pabėgusiam prancūzui beliko pasiųsti kamuolį į vartus po aštraus L.Pilibaičio perdavimo žaibiškos sostinės komandos atakos metu.

Jau po trijų minučių suklydo iki tol komandą gelbėjęs D.Mikelionis. Vartininkas nesugebėjo atremti prieš jį nuo žemės atšokusio kamuolio po tolimo L.Pilibaičio smūgio.

Subyrėjusią „Spyrio“ gynybą 81-ą minutę darsyk nubaudė S.Nyuiadzis, vienu lietimu į tolimą vartų kampą nukreipęs V.Lukšos perdavimą. Smūgis nebuvo labai pavojingas, tačiau vienas kitam sutrukdė D.Mikelionis ir kamuolį galva bandęs pasiekti Matas Gavrilovas.

Per likusį laiką žalgiriečiai galėjo įmušti dar bent porą kartų, tačiau labai gerų progų neišnaudojo tiek L.Pilibaitis, tiek Eliandro.