2015 08 11 18:00 Kazlų Rūdos Šilas - Palangos Palanga _ : _
2015 08 11 19:30 Gargždų Banga - Kretingos Minija _ : _
2015 08 12 18:30 Panevėžio Panevėžys - Tauragės Tauras _ : _
2015 08 12 18:30 Kelmės Kražantė - Alytaus Auska _ : _
2015 08 12 18:30 Jonavos Lietava - Radviliškio Lokomotyvas _ : _
2015 08 12 20:00 Vilniaus MRU - Telšių Džiugas _ : _
2015 08 12 21:00 Kauno Kaunas - Vilniaus Žalgiris B _ : _
2015 08 12 21:00 Kėdainių Nevėžis - Šilutės Šilutė _ : _

...

Re: XXII (22) turas:

2015 Rgp 12 10:50

„Trakų-2“ sąskaitoje – įtikinama pergalė

LFF Pirmos lygos dvidešimt antrasis turas startavo „Trakų-2“ pergale. Trakiškiai namuose rezultatu 4:0 (1:0) įtikinamai nugalėjo Pakruojo „Kruojos-2“ klubą. Pirmasis šių komandų tarpusavio susitikimas taip pat baigėsi Trakų ekipos pergale. Tą kartą riteriai laimėjo rezultatu 2:0.

Pirmiesiems šiame mače pavyko pasižymėti trakiškiams, kuomet atakos smaigalyje atsidūręs Romualdas Kliukoitis jau 8-ąją rungtynių minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus – 1:0. Nors per pirmąją rungtynių dalį „gaisrų“ kilo prie abiejų komandų vartų, tačiau svečiams rezultato išlyginti nepavyko ir po pirmojo kėlinio priekyje buvo trakiškiai – 1:0.

Vos tik prasidėjus antrajam kėliniui „iššovė“ naudingiausias „Trakų-2“ žaidėjas Povilas Malinauskas. 49-ąją minutę snaiperio pasiųstas kamuolys skrodė pakruojiškių vartų tinklą ir leido šeimininkams persvarą padvigubinti – 2:0. Šia įvartis P.Malinauskui buvo jau dvyliktasis šiame sezone. Šeimininkai ir toliau kūrė progas prie varžovų vartų ir 67-ąją minutę dar vieną progą pavyko realizuoti. Šį kartą įvartį į savo sąskaitą įsirašė Andrius Kazakevičius – 3:0. Per likusį laiką didelės intrigos nebebuvo, tačiau trakiškiai mačo pabaigoje galo dovanelę. Per teisėjo pridėtą laiką, 94-ąją minutę, padarė klaidą bei kamuolį į savo vartus pasiuntė „Kuorjos-2“ žaidėjas Arnas Mikaitis, po kurio įvarčio „Trakai-2“ šventė įtikinamą pergalę – 4:0.

Rungtynių statistika

„Trakai-2“ – Pakruojo „Kruoja-2“ 4:0 (1:0)

Trakų miesto stadionas: 40 žiūrovų

Įvarčiai: 8 min. Romuald Kliukoit (1:0), 49 min. Povilas Malinauskas (2:0), 67 min. Andrius Kazakevičius (3:0), 90+4 min. Arnas Mikaitis – į savus vartus (4:0).

Įspėjimai: 21 min. Rokas Stanulevičius – geltona kortelė („Trakai-2“), 40 min. Lukas Slavinskis – geltona kortelė („Kruoja-2“), 63 min. Andrius Kazakevičius – geltona kortelė („Trakai-2“).

...

2015 Rgp 12 10:52

„Šilo“ ir „Palangos“ aštrioje dvikovoje – pelnytos lygiosios

LFF Pirmos lygos dvidešimt antrojo turo rungtynėse tarp „Šilo“ ir „Palangos“ – pasiektos lygiosios 1:1 (0:0). Pirmasis šių ekipų susitikimas pirmajame rate baigėsi 3:1, tuomet pergalę šventė „Palanga“.

Nuo pirmųjų rungtynių minučių ekipos demonstravo itin aktyvų žaidimą. Kiek daugiau atakų kėlinio pradžioje pavyko sukurti aikštės šeimininkams, 12–ąją minutę atakos smaigalyje atsidūręs Mantas Makutunovičius turėjo puikią progą iš gan netolimos distancijos smūgiuoti į varžovų vartus, deja, kamuolio tiksliai nukreipti į vartų tinklą nepavyko. Kėliniui įpusėjus ekipos demonstravo gan apylygį žaidimą. 28–ąją minutę pavojingą išpuolį aikštės šeimininkams sukūrė „Palangos“ futbolininkai, tąsyk komandą nuo aštraus smūgio gelbėjo Modestas Kulikauskas. 35–ąją minutę svečių vartus šturmuoti mėgino Aurelijus Jakelaitis, vis tik įvartis pasiektas nebuvo. Iki kėlinio pabaigos ypač pavojingų atakų ekipos daugiau nesukūrė, po pirmojo kėlinio rezultatas išliko lygus – 0:0.

Sugrįžus po pertraukos kieta kova bei aukšti perdavimai tęsėsi. 48–ąją minutę „Šilo“ vienuolikė bandė pralaužti varžovų gynybą, tačiau aštri ataka baigėsi nesėkmingai. 51–ąją minutę „Šilą“ į priekį išvedė Gytis Urba, kai 11 metrų baudinio metu užtikrintai pelnė pirmąjį įvartį – 1:0. Vis tik ilgai aikštės šeimininkų džiaugsmas nesitęsė, 53–ąją minutę Rokas Petrikas sugrąžino rungtynių intrigą rezultatą išlygindamas – 1:1. Iki kėlinio pabaigos „Šilui“ pavyko sukurti net keletą „gaisrų“ prie palangiškių vartų, deja, įvarčių padidinti nepasisekė. 94–ąją minutę grėsmė kilo prie „Šilo“ vartų, tačiau Rokui Petrikui dubliu pasižymėti nepavyko. Pasibaigus rungtynių laikui buvo užfiksuotos pelnytos lygiosios – 1:1.

Kazlų Rūdos „Šilas“– „Palanga“ 1:1 (0:0)

Kazlų Rūdos miesto stadionas: 300 žiūrovų

Įvarčiai: 51 min. Gytis Urba (1:0), 53 min. Rokas Petrikas (1:1).

Įspėjimai: 35 min. Mindaugas Bitinas – geltona kortelė („Palanga“), 60 min. Žilvinas Banys – geltona kortelė („Šilas“), 67 min. Rokas Petrikas – geltona kortelė („Palanga“), 81 min. Aurimas Jurgelevičius – geltona kortelė („Palanga“), 81 min. Darius Cibulskas – geltona kortelė („Šilas“), 90+1 min. Tadas Gudauskas – geltona kortelė („Palanga“).

...

2015 Rgp 12 10:53

Užtikrinta pergalė

Antradienį Gargždų miesto stadione "Banga" ramiai ir užtikrintai 4:0 įveikė Kretingos "Miniją".

Banga (Gargždai) - Minija (Kretinga) 4:0 (3:0).
Gargždų m. stadionas, 900 žiūrovų. Teisėjas - L. Gedvila (Šilutė).
Įvarčiai: 5 min. S. Urbys, 30 min. M. Kura, 39 min. K. Urbaitis, 89 min. I. Jurgutis (Banga).
Įspėtas: 34 min. K. Mažionis (Minija).
"Bangos" sudėtis: I.Driomovas, D.Padaigis, A.Ivanauskas (75' T.Dargužas), A.Šlušnys, M.Gudauskas, S.Urbys (56' E.Drąsutis), A.Butkus, K.Urbaitis (60' D.Pačkauskas), M.Kura (72' I.Jurgutis), A.Staponka (79' S.Jurkus), A.Bačanskis. Atsargoje liko: K.Smilingis, M.Eitutis.

"Bangai" dvikovoje su "Minija" pavyko tai, ko nepavyko padaryti ankstesnėse rungtynėse - jau 5 minutę mūsų komanda buvo priekyje. A.Staponka pasiuntė A.Bačanskį vieną prieš kretingiškių vartų sargą M.Galdiką, o "Bangos" puolėjas pamatė atsidengiantį S.Urbį. Šiam beliko pasiųsti kamuolį į tuščius vartus. Netrukus "Banga" turėjo dar keletą galimybių padidinti persvarą, tačiau rezultatyviai užbaigti ataką pavyko tik 30 minutę, kai po M.Gudausko perdavimo iš kairiojo krašto M.Kura iš arti pasiuntė kamuolį į vartus. Besibaigiant pirmajam kėliniui K.Urbaitis smūgiu iš 16 metrų praktiškai nulėmė rungtynių baigtį - 3:0.
Antrajame kėlinyje svečiai pabandė žaisti kiek aktyviau, tačiau "Banga" užtikrintai gynėsi ir praktiškai nesuteikė kretingiškiams didesnių vilčių pakeisti rungtynių eigą. Vienintelę realią progą svečiai sukūrė 69 minutę, kai pakėlus kampinį I.Driomovas tik krisdamas atrėmė pavojingą smūgį galva.
Tuo tarpu "Banga" antrajame kėlinyje neišnaudojo net kelių labai gerų galimybių padidinti rezultatą. Kaip reikia realizuoti progas vyresniems kolegoms parodė I.Jurgutis, išbėgęs vienas prieš M.Galdiką ir šaltakraujiškai įveikęs patyrusį varžovų vartų sargą - 4:0.
Po rungtynių "Bangos" vyr.treneris V.Žutautas džiaugėsi, kad pavyko įgyvendinti rungtynių planą: "Pavyko įgyvendinti sumanymus. Tiek aš, tiek žaidėjai norėjome revanšo po rungtynių Kretingoje. Gana neblogai pavyko. Pirmas kėlinys buvo tikrai geras. Nors buvo labai karšta, žaidėjai atidavė visas jėgas ir pasiekė rezultatą. Antrajame kėlinyje jau pabaiginėjome rungtynes, padarėme daug keitimų, leidome žaidėjams pailsėti, nes laukia kitos rungtynės".

...

2015 Rgp 13 10:41

Kieta kova Jonavoje pasibaigė „Lietavos“ pergale

LFF Pirmos lygos dvidešimt antrajame ture sunkią pergalę iškovojo turnyro lyderė Jonavos „Lietava“, kuri namuose 2:1 (1:0) įveikė Radviliškio „Lokomotyvą“. Pirmasis šių komandų susitikimas pirmajame rate baigėsi taip pat jonaviečių pergale rezultatu 4:1.

Kova aikštelėje vyko nuo pirmųjų minučių, komandos aktyviai žaidė tiek puolime, tiek ir gynyboje. Tiesa, pirmojo įvarčio teko laukti beveik pusę kėlinio. Pirmieji susikurtą progą puolime realizuoti sugebėjo šeimininkai, kurie 22-ąją minutę, po Luko Miščiuko įvarčio išsiveržė į priekį – 1:0. Pirmoje rungtynių pusėje „Lokomotyvui“ „pramušti“ jonaviečių vartininko nepavyko, todėl prieš ilgąją pertrauką priekyje ir toliau buvo „Lietava“ – 1:0.

Antrajame kėlinyje vyko dar atkaklesnė ir kietesnė kova, todėl nemažai darbo teko ir rungtynių teisėjams. Antroje rungtynių dalyje varžovų gynybą ir vėl pirmieji pralaužė jonaviečiai, o antruoju savo įvarčiu atsidūręs atakos smaigalyje pasižymėjo L.Miščiukas bei padvigubino savo ekipos pranašumą – 2:0. Antroje kėlinio pusėje „pasipylė“ raudonos kortelės. 60-ąją minutę už smūgį varžovui buvo pašalintas jonaviečių žaidėjas Marius Ganusauskas, o netrukus „Lokomotyvo“ gretas paliko ir antrąją geltoną kortelę gavęs Tomas Sirevičius. Aistros ir toliau nerimo, todėl viršijus geltonų kortelių limitą buvo pašalintas ir „Lietavos“ žaidėjas Eisvinas Utyra, todėl komandos rungtynes baigė nepilnomis gretomis. Tačiau aistrso „Lokomotyvo“ žaidimo neišderino ir 75-ąją minutę atsilikimą pavyko sušvelninti Mariui Ligeikai – 2:1. Tačiau per likusį laiką „Lietava“ savo vartus apgynė bei po galutinio teisėjo švilpuko galėjo švęsti sunkią ir nervingą pergalę rezultatu 2:1.

Jonavos „Lietava“ – Radviliškio „Lokomotyvas“ 2:1 (1:0)

Jonavos miesto stadionas: 500 žiūrovų

Įvarčiai: 22 min. Lukas Miščiukas (1:0), 53 min. Lukas Miščiukas (2:0), 75 min. Marius Ligeika (2:1).

Įspėjimai: 21 min. Tomas Sirevičius – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 39 min. Edvinas Mučinis – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 46 min. Almantas Vansevičius – geltona kortelė („Lietava“), 60 min. Marius Ganusauskas – raudona kortelė („Lietava“), 67 min. Tomas Sirevičius – raudona kortelė („Lokomotyvas“), 67 min. Eisvinas Utyra – geltona kortelė („Lietava“), 71 min. Eisvinas Utyra – raudona kortelė („Lietava“).

...

2015 Rgp 13 10:49

„Panevėžys“ pranoko „Taurą“ ir šoktelėjo į antrą poziciją

Dvidešimt antrajame LFF Pirmos lygos įtikinamą pergalę iškovojo „Panevėžio“ ekipa, kuri namuose 5:0 (2:0) pranoko Tauragės „Tauro“ vienuolikę. Pirmąjį mačą, kuris vyko Tauragėje rezultatu 4:0 taip pat buvo laimėję panevėžiečiai.Ši pergalė panevėžiečius kilstelėjo į antrąją poziciją, taip aukštai ekipa dar nebuvo šį sezoną pakilusi.

Jau pačioje rungtynių pradžioje šeimininkai pradėjo įrodinėti, kas yra stipresni. 2-ąją susitikimo minutę pirmąjį kamuolį į „Tauro“ vartus pasiuntė Povilas Lukšys ir išvedė „Panevėžį“ į priekį – 1:0. Aktyviai šeimininkai žaidė ir toliau, todėl įpusėjus kėliniui rezultatas panevėžiečių naudai padidėjo. 29-ąją minutę dublį atliko ir vėl P.Lukšys – 2:0. Pirmoje rungtynių dalyje tauragiškiams priartėti prie „Panevėžio“ vartų taip ir nepavyko, todėl komandos ilsėtis po pirmosios rungtynių dalies pirmaujant „Panevėžiui“ – 2:0.

Prasidėjus antrajam kėliniui aikštelėje ir toliau siautėjo P.Lukšys. 47-ąją minutę šeimininkai dar labiau padidino savo atotrūkį, kuomet dar kartą „Tauro“ vartų tinklą skrodė P.Lukšio įvartis – 3:0. Iki kėlinio pabaigos susikurtas progas puolime bandė realizuoti ir tauragiškiai, tačiau tai daryti sekėsi sunkiai. Panevėžiečiai per teisėjo pridėtą laiką tarsi atgavo antrąjį kvėpavimą. 93-ąją minutę dar kartą tauragiškių vartininką pranoko Jonas Skinderis ir „Panevėžys“ pirmavo jau 4:0. Vos po minutės ir Gustavo Varellos pasiųstas kamuolys skrodė „Tauro“ vartų tinklą po kurio „Panevėžys“ šventė įtikinamą pergalę – 5:0.

„Panevėžys“ – Tauragės „Tauras“ 5:0 (2:0)

Aukštaitijos stadionas: 550 žiūrovų

Įvarčiai: 2 min. Povilas Lukšys (1:0), 29 min. Povilas Lukšys (2:0), 47 min. Povilas Lukšys (3:0), 90+3 min. Jonas Skinderis (4:0), 90+4 min. Gustavo Varella (5:0).

Įspėjimai: 19 min. Tautvydas Bracevičius – geltona kortelė („Panevėžys“), 58 min. Giedrius Tomkevičius – geltona kortelė („Panevėžys“), 79 min. Simonas Pilypas – geltona kortelė („Tauras“), 84 min. Jonas Skinderis – geltona kortelė („Panevėžys“

...

2015 Rgp 13 10:50

V.Viktoravičiaus įvartis leido „Kražantei“ įsirašyti pergalę

Pergalę namuose LFF Pirmos lygos dvidešimt antrajame ture iškovojo Kelmės „Kražantė“, kuri rezultatu 1:0 (0:0) įveikė Alytaus „Auskos“ vienuolikę ir atsirevanšavo už pralaimėjimą pirmajame rate. Susitikime Alytuje tą kartą pergalę rezultatu 3:1 šventė „Auska“.

Pirmajame kėlinyje aikštelėje vyko atkakli ir kieta kova, o ekipos kovojo dėl kiekvieno aikštės centimetro. Nors „gaisrų“ kilo prie abiejų komandų vartų, tačiau atkakliai žaidė gynėjai bei įtikinamai saugoję savo vartus vartininkai, neleido nei vienai komandai išsiveržti į priekį. Po pirmųjų keturiasdešimt penkių minučių „Kražantės“ ir „Auskos“ susitikime vyravo lygybė – 0:0.

Antroje rungtynių dalyje ir toliau ekipoms sunkiai sekėsi realizuoti kuriamas progas puolime, tačiau mačo pabaigoje „Auskos“ vartų gynybą pavyko pralaužti kelmiškių puolimo lyderiui Vaidui Viktoravičiui. Atakos smaigalyje atsidūręs puolėjas 82-ąją rungtynių minutę pasiuntė kamuolį į alytiškių vartus ir išvedė savo ekipą į priekį – 1:0. Tai buvo jau septintasis V.Viktoravičiaus įvartis šį sezoną ir pagal šį rodiklį puoljėjas vėl tapo rezultatyviausiu savo komandoje. Per likusį mačo laiką „Auskai“ „nuginkluoti“ kelmiškių vartininko nepavyko, o pasibaigus rungtynių laikui pergalę šventė „Kražantė“ – 1:0.

Kelmės „Kražantė“ – Alytaus „Auska“ 1:0 (0:0)

Kelmės miesto stadionas: 100 žiūrovų

Įvarčiai: 82 min. Vaidas Viktoravičius (1:0).

Įspėjimai: 22 min. Gediminas Čeponkus – geltona kortelė („Kražantė“), 37 min. Tadas Špukas – geltona kortelė („Kražantė“), 40 min. Agnius Juozapaitis – geltona kortelė („Kražantė“), 48 min. Ričardas Padegimas – geltona kortelė („Auska“), 50 min. Dalius Kišla – geltona kortelė („Kražantė“), 67 min. Domas Ivanauskas – geltona kortelė („Auska“), 90+4 min. Artūras Juchno – geltona kortelė („Kražantė“).

...

2015 Rgp 13 10:51

Paskutinę akimirką „Džiugui“ pavyko išplėšti lygiąsias

LFF Pirmos lygos dvidešimt antrojo turo susitikimas tarp vietos MRU ir Telšių „Džiugo“ baigėsi netikėtomis lygiosiomis – 1:1 (1:0), kai paskutinę rungtynių minutę ilgai turėtos persvaros nepavyko išsaugoti MRU. Pirmajame ekipų susitikime Telšiuose užtikrintu rezultatu – 3:0 pergalę šventė „Džiugo“ vienuolikė.

Pirmasis kėlinys prasidėjo aktyvia „Džiugo“ ataka, vis tik pralaužti varžovų vartų nepavyko. 10–ąją kėlinio minutę pavojingą smūgį pasiuntė Tomas Misiūnas, deja, įvartis realizuotas nebuvo. Įpusėjus kėliniui abi ekipos gan aktyviai atakavo, kiek didesnę iniciatyvą demonstravo MRU, tačiau ypač pavojingų progų sukurti nei vienai ekipai nesisekė. 29–ąją minutę 11 metrų baudinio metu Nerijui Astrauskui ekipos į priekį išvesti, deja, nepavyko, tačiau jau 33–ąją minutę po tikslaus Tomo Mickevičiaus perdavimo Ignui Kunickui, buvo pasiektas pirmasis rungtynių įvartis – 1:0. 42–ąją minutę Paulius Osauskas turėjo galimybę ekipos rezultatą padidinti, tačiau išsiveržęs prieš vartininką smūgiuoti į vartus nesuspėjo. Po pirmojo kėlinio pirmavo MRU – 1:0.

Antrajame kėlinyje netrūko kietos ir aktyvios kovos, ekipos turėjo keletą progų, tačiau nesisekė jų realizuoti. 75–ąją minutę pavojinga situaciją sukūrė MRU, kuomet po pakelto kampinio kamuolys vos nekrito į „Džiugo“ vartus, vis tik pritrūko tikslumo. 80–ąją minutę MRU turėjo dar vieną galimybę padvigubinti įvarčius, tačiau kamuolys ir šįkart tikslo nepasiekė. 90–ąją rungtynių minutę“ Džiugo“ futbolininkai greitos atakos metu gerokai išgąsdino varžovus, tačiau kamuolys skriejo virš vartų. Bėgant paskutinėms rungtynių minutėms, kai atrodė, jog rungtynių baigtis aiški, 94–ąją minutę MRU suklydus gynyboje, Rokas Gecevičius tiksliai pasiuntė kamuolį į varžovų vartus ir paskutinę akimirką rezultatą išlygino. Po arbitro švilpuko buvo užfiksuotos netikėtos MRU ir „Džiugo„lygiosios –1:1.

Vilniaus MRU – Telšių „Džiugas“ 0:0

LFF stadionas: 120 žiūrovų

Įvarčiai: 33 min. Ignas Kunickas (1:0), 90+4 min. Rokas Gecevičius (1:1).

Įspėjimai: 29 min. Vitaliy Polyanskyy – geltona kortelė („Džiugas“), 57 min. Rokas Janilionis – geltona kortelė (MRU), 62 min. Marius Šluta – geltona kortelė („Džiugas“), 90+1 min. Vilmantas Bingelis – geltona kortelė (MRU).

...

2015 Rgp 13 10:52

Įveikęs „Šilutę“ – „Nevėžis“ nutraukė pralaimėjimų seriją

LFF Pirmos lygos dvidešimt antrojo turo susitikimas tarp Kėdainių „Nevėžio“ ir „Šilutės“ baigėsi rezultatyvia „Nevėžio“ pergale namuose rezultatu – 3:1 (0:1). Pirmasis komandų susitikimas Šilutėje baigėsi šilutiškių pergale rezultatu– 2:0.

Pirmajame kėlinyje ekipos demonstravo gan kietą bei permainingą žaidimą. Abi komandos turėjo keletą progų pelnyti įvarčius ir išsiveržti į priekį, tačiau pasiekus baudos aikštelę kamuolys vartų tinklo nepasiekdavo. Paskutiniąją kėlinio minutę šilutiškiams „Nevėžio“ gynybą galiausiai pavyko pralaužti ir pelnyti įvartį, kai Andrius Gedgaudas kamuolį pasiuntė tiksliai į vartus – 1:0.

Antrajame kėlinyje žaidimas buvo panašus. Komandos demonstravo gan kietą bei atkaklią kovą, tačiau sukurtų atakų sėkmingais smūgiais kurį laiką pabaigti nepavykdavo. 65–ąją minutę rungtynių intrigą sugrąžino Alisonas E Silva, rezultatą išlyginęs, o ilgai neteko laukti ir antrojo futbolininko įvarčio, po kurio „Nevėžis“ pirmavo – 2:1. Iki kėlinio pabaigos ekipoms rezultatyvias progas kurti sekėsi sunkiai. Vis tik 90–ąją minutę rungtynes kėdainiškiai baigė dar vienu įvarčiu, kurio autoriumi tapo Lukas Sipavičius. Antrajame kėlinyje pranašumo neišsaugoję šilutiškiai privalėjo pripažinti varžovų pranašumą, kurie rezultatu – 3:1 įveikė „Šilutę“.

Kėdainių „Nevėžis“ – „Šilutė“ 3:1 (0:1)

Kėdainių miesto stadionas 350 žiūrovai

Įvarčiai: 45 min. Andrius Gedgaudas (0:1), 65 min. Alisonas E Silva (1:1), 79 min. Alisonas E Silva (2:1), 90 min. Lukas Sipavičius (3:1).

Įspėjimai: 11 min. Andrius Gedgaudas – geltona kortelė („Šilutė“), 49 min. Dovydas Lastauskas – geltona kortelė („Nevėžis“), 57 min. Laimonas Trakšelis – geltona kortelė („Šilutė“), 61 min. Evaldas Kugys – geltona kortelė („Nevėžis“), 72 min. Martynas Juknevičius – geltona kortelė („Nevėžis ), 90 min. Ernestas Pečiulis – geltona kortelė („Nevėžis).

...

2015 Rgp 13 10:55

Žalgiriečiai pademonstravo puikų žaidimą nepalikdami vilčių „Kaunui“

LFF Pirmos lygos dvidešimt antrojo turo mačas tarp „Kauno“ ir „Žalgirio B“ baigėsi užtikrinta Vilniaus ekipos pergale – 4:0 (2:0). Pirmajame šių ekipų susitikime rezultatu – 2:0 pergalę taip pat šventė žalgiriečiai.

Prasidėjus pirmajam kėliniui kamuolio kontrolę valdė „Žalgirio B“ futbolininkai. Jau 15–ąją minutę tiksliu smūgiu pasižymėjo rezultatyviausias „Žalgirio B“ žaidėjas Julius Momkus, ekipą išvesdamas į priekį – 1:0. 23–ąją minutę „Kaunas“ buvo nubaustas dar kartą, žalgiriečiai įvarčius padvigubino, kai kamuolį į vartų tinklą pasiuntė Martinas Morozas 2:0. Aikštės šeimininkams iki kėlinio pabaigos rezultato sušvelninti nepavyko. Po pirmojo kėlinio svečiai pirmavo – 2:0.

Antrajame kėlinyje aikštėje ir toliau dominavo žalgiriečiai, tačiau kurį laiką drausmingai gynęsi „Kauno“ futbolininkai, varžovų atakas sėkmingai nutraukdavo. Vis tik 60–ąją minutę „Žalgirio B“ pranašumą padidinti pavyko Dominykui Barauskui – 3:0. Per antrąją rungtynių dalį kauniečiams taip ir nepavyko suorganizuoti tikslių atakų prie varžovų vartų. Paskutinį tašką rungtynėse padėjo Danielis Romanovskis, kai 91–ąją minutę pralaužė aikštės šeimininkų gynybą ir ekipos pergalę įtvirtino, pelnydamas ketvirtąjį įvartį. Pasibaigus rungtynių laikui buvo užfiksuota rezultatyvi svečių pergalė – 4:0.

„Kaunas“ – Vilniaus „Žalgiris B“ 0:4 (0:2)

NFA stadionas: 100 žiūrovų

Įvarčiai: 15 min. Julius Momkus (0:1), 23 min. Martinas Morozas (0:2), 60 min. Dominykas Barauskas (0:3), 90+1 min. Danielis Romanovskis (0:4).

Įspėjimai: 22min. Tomas Čeliauskas – geltona kortelė („Kaunas“), 46 min. Kristijonas Gedgaudas – geltona kortelė („Kaunas“), 48 min. Tomas Rakauskas – geltona kortelė („Kaunas“), 72 min. Donatas Jokubauskas – geltona kortelė („Žalgiris B“).