LFF stadionas

2017-08-17 18:00
Kauno Žalgiris - : - Stumbras
S.Dariaus ir S.Girėno stadionas

Įdomiausios turėtų būti taškų dalybos Kauno derbyje. KŽ pergalės atveju abu kauno klubai turės po 17 taškų.
Utenis galės įrodinėti savo vertę su "Trakais". O "Jonava" svečiuose galės pasikandžioti su čempionais. :roll:

Re: XXII (22) turas:

2017 Rgp 17 10:27

UTENIS 0 : 4 TRAKAI

Įvarčiai:
41' Maksimas Maksimovas
56' Oscaras Dorley
80' Svajūnas Čyžas
82' Svajūnas Čyžas

„TRAKAI“ SUNKUMŲ UTENOJE NETURĖJO

Šalies vicečempionai „Trakai“ be didesnių sunkumų pratęsė nepralaimėtų A lygoje rungtynių seriją Utenoje. Nesėkmės išvengę jau 12-oje rungtynių, riteriai čempionato IV ratą pradėjo užtikrinta pergale prieš „Utenį“ – 4:0 (1:0). Dusyk svečių gretose pasižymėjo Svajūnas Čyžas.

Aikštės šeimininkai drąsiai pradėjo rungtynes ir grasino riterių vartams standartinių situacijų metu. Sykį visiškai šalia vartų galva mušė Guillermo Smitarello, vėliau į juos nepataikė ir Yassine’as Kharbouchas.

Pamažu įsibėgėjusių „Trakų“ gretose progas švaistė Maksimas Maksimovas. Iš pradžių rusas visiškai laisvas galva mušė tiesiai į Luką Paukštę. Vėliau kampinio metu jis vienu lietimu nesugebėjo pataikyti į vartų stačiakampį.

Kėlinio viduryje M.Maksimovas pats nesuprato, kaip neišvedė riterių į priekį. Po labai gražios, kurioje futbolininkai perdavimus atliko vienu lietimu, rezultatyviausias „Trakų“ žaidėjas iš poros metrų atstumo įsigudrino pataikyti į virpstą.

Į stadioną susirinkę žiūrovai liko nepatenkinti arbitro sprendimu už pražangos simuliaciją įspėti link vartų prasiveržusį G.Smitarello. „Utenio“ kapitonas galėjo lengviau atsikvėpti, kai varžovų atakos metu jis šalia baudos aikštelės nugriovė M.Maksimovą, bet antrosios geltonos kortelės išvengė.

Vis tik „Trakų“ legionierius tarė savo žodį 40-ą minutę, kai greitos atakos Justinas Marazas jam nukreipė kamuolį. Puolėjas šia proga pasinaudojo tinkamai ir pelnė 10-ąjį čempionate savo įvartį.

Kėliniui baigiantis, kamuolį į vartus pasiuntė ir Utenis“, bet Y.Kharbouchui beliko skėsčioti rankomis, kai jam buvo užfiksuota nuošalė.

Antrąją mačo pusę aikštės šeimininkai vėl pradėjo labai aktyviai, bet 56-ą minutę praleido antrąjį įvartį. Po perdavimo iš krašto M.Maksimovas kovoje su pora varžovų sugebėjo atiduoti kamuolį Oscarui, kuris nesunkiai laimėjo akistatą su L.Paukšte.

Nepaisant „Utenio“ pastangų, jiems pavyko sukurti tik vieną pavojingą ataką, kai, sužaidus daugiau nei valandą, Ignui Plūkui teko šuoliu palydėti visiškai šalia virpsto skriejusį kamuolį po Jose Ruzo tolimo šūvio.

Svečiai 80-ą minutę surengė dar vieną rezultatyvų išpuolį. Aleksandras Byčenokas krisdamas išsaugojo kamuolį varžovų baudos aikštelėje, atsidūrė prieš vartininką ir nepagailėjo perdavimo antrajame kėlinyje į žaidimą įsijungusiam S.Čyžui, kuriam beliko įmušti į tuščius vartus.

Po poros minučių jau pats S.Čyžas gražiu smūgiu galva po Valdemaro Borovskio perdavimo į savo sąskaitą įsirašė dublį, pelnydamas ketvirtąjį komandos įvartį.

„Utenio“ nuotaikas mačo pabaigoje puikiai iliustravo Pablo Roca, be ceremonijų „nušienavęs“ nuo jo atitrūkusį A.Byčenoką ir prieš save išvydęs raudoną kortelę.

Jau per arbitro pridėtą laiką uteniškiai surengė pavojingą ataką, bet prieš vartininką atsidūręs Johnas Hernandezas pergudrauti I.Plūko nesugebėjo.

Martynas Pocius, alyga.lt

O.Vasilenko: „Čia ne Ispanija, o Lietuva. Mes privalome gerbti jos futbolą": https://www.youtube.com/watch?v=Ymg-0x5Rcg4" onclick="window.open(this.href);return false;

D.Campana: „Vyrai stengėsi ir atidavė visas jėgas“: https://www.youtube.com/watch?v=a0XvlXHkRQQ" onclick="window.open(this.href);return false;

2017 Rgp 17 10:35

ŽALGIRIS 5 : 0 JONAVA

Įvarčiai:
8' Darvydas Šernas
14' Matija Ljujičius
22' Matija Ljujičius
59' Liviu Antalis
72' Liviu Antalis

VISAS RUNGTYNES DOMINAVĘS „ŽALGIRIS“ NEPALIKO VILČIŲ „JONAVAI“

Trečiadienį vykusiose A lygos 22 turo rungtynėse abu lyderiai iškovojo užtikrintas pergales. Jei „Trakai“ Utenoje įmušė keturis įvarčius į vietos „Utenio“ vartus, tai čempionas Vilniaus „Žalgiris“ namie net 5:0 sutriuškino „Jonavos“ komandą.

Žalgiriečiai labai aktyviai pradėjo rungtynes ir svečių vartininkas Tadas Simaitis kelis kartus buvo priverstas įsitraukti į žaidimą. Pirmo įvarčio ilgai laukti neteko. 8 minutę šeimininkai surezgė žaibišką kombinaciją, kurią tiksliu smūgiu iš arti pabaigė rezultatyviausias čempionato žaidėjas Darvydas Šernas.

14 minutę D. Šernas pabandė pergudrauti T. Simaitį, o nepavykus, atliko perdavimą atgal. Jonaviečių gynėjas Maksimas Žučikovas neišmušė kamuolio ir Matija Ljujičius galingu smūgiu pelnė įvartį - 2:0.

Neilgai trukus „Žalgirio“ serbas pasižymėjo dar kartą. 21 minutę jis vėl įmušė iš baudos aikštelės, gavęs gerą brazilo Elivelto perdavimą.

Jonavos komandos futbolininkai šiose rungtynėse čempionams suteikė labai daug erdvės. Pastarieji tuo naudojosi, atakuodami abiem aikštės kraštais ir puolime nevengdami improvizacijų. Svečiai retose atakose ieškojo savo puolėjo Maksimo Marusičiaus, bet šiam ukrainiečiui niekaip nesisekė suvaldyti kamuolio.

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. Žalgiriečiai toliau dominavo, o jų gerbėjus pradžiugino rezultatyvus Liviu Antalio žaidimas. Po keitimo aikštėje pasirodęs rumunas pasižymėjo du kartus. 59 minutę jis realizavo 11 metrų baudinį, kurį uždirbo Linas Klimavičius. 72 minutę L. Antalis pasižymėjo nestipriu smūgiu pažeme po Danieliaus Romanovskio perdavimo - 5:0.

Jonaviečiai per likusias minutes dar surengė porą pavojingų atakų, bet nuo gėdingo pralaimėjimo Mindaugo Čepo auklėtinių tai neišgelbėjo.

Pergalę rezultatu 5:0 „Žalgiris“ iškovojo antrą kartą šį mėnesį – prieš dvi savaites tokiu būdu buvo sutriuškintas ir „Utenis“.

V. Dambrauskas: „Smagu sugrįžti į pergalių kelią“: https://www.youtube.com/watch?v=83g2mPLLDF8" onclick="window.open(this.href);return false;

M. Čepas: „Turime pasižiūrėti į veidrodį“: https://www.youtube.com/watch?v=XCGTEABrxwA" onclick="window.open(this.href);return false;

2017 Rgp 18 10:39

KAUNO ŽALGIRIS 0 : 2 STUMBRAS

Įvarčiai:
59' Dominykas Barauskas
72' Lucas Villela

* 8 min. - 'Stumbras' Rimvydas Sadauskas - Raudona kortelė

KAUNO DERBYJE NUGALĖJO MAŽUMOJE ŽAIDĘS „STUMBRAS“

A lygos 22 ture ketvirtadienį susitiko dvi Laikinosios sostinės komandos – „Kauno Žalgiris“ ir „Stumbras“. Atkakliame derbyje rezultatu 2:0 triumfavęs „Stumbras“ nutraukė septynerių nelaimėtų rungtynių seriją ir pasivijo šeštoje vietoje buvusią „Jonavos“ komandą.

Tačiau rungtynių pradžioje neatrodė, kad „Stumbras“ sugebės iškovoti tris taškus. 7 minutę „Stumbro“ futbolininkai suteikė varžovams dovanėlę, praradę kamuolį aikštės viduryje. Jį perėmęs „Kauno Žalgirio“ puolėjas Lukas Kochanauskas spurtavo į priekį, o gelbėdamas padėtį „Stumbro“ gynėjas Rimvydas Sadauskas pargriovė varžovą. Teisėjas Edmundas Gaigalas šį epizodą traktavo kaip paskutinės vilties pražangą ir „Stumbro“ kapitoną pašalino iš aikštės.

Kauno žalgiriečiams iš baudos smūgio nieko išpešti nepavyko. Nors staiga įgyta kiekybinė persvara leido jiems užvaldyti aikštės vidurį, tuo pasinaudoti sekėsi sunkiai. Ilgose pozicinėse atakose mačo šeimininkams stigo aštrumo. Pirmame kėlinyje įsiminė tik tolimas Aurimo Raginio šūvis greta virpsto.

„Stumbro“ futbolininkai daugiau laiko praleido savo aikštės pusėje ir stengėsi kontratakuoti. Staigių išpuolių metu pavojingi buvo greitieji Jardelis Nazare ir Alexandre'as Kore.

Gerokai įdomesnius įvykius žiūrovai pamatė po pertraukos. Iš pradžių gerą progą turėjo L. Kochanauskas - puolėjui baudos aikštelėje atšoko kamuolys, bet savo komandą spėjo išgelbėti „Stumbro“ vartų sargas Rodrigo Josviakis.

Nors „Kauno Žalgirio“ žaidėjų spaudimas vis didėjo, netrukus jie praleido kiek kuriozinį įvartį. Po keitimo aikštėje pasirodęs Dominykas Barauskas 60 minutę baudos aikštelėje pakovojo dėl kamuolio ir po jo smūgio galva kamuolys klastinga trajektorija įsisuko į vartus.

72 minutę „Stumbro“ ekipa padidino savo persvarą po greitos atakos. Andre Almeida puikiu perdavimu išvedė į priekį Lucasą Villelą, šis brazilas akimirką prisitaikė ir technišku smūgiu pasiuntė kamuolį į vartus - 0:2.

L. Villela 86 minutę galėjo pasižymėti dar kartą. Kontratakos metu jis nusprendė tiesiog iš aikštės vidurio nuginkluoti savo valdas palikusį „Kauno Žalgirio“ vartininką Modestą Stonį, bet brazilo smūgis nebuvo tikslus. Po minutės puikią galimybę iššvaistė žalgirietis Klimas Gusočenko, iš arti smūgiavęs pro šalį.

Daugiau įvarčių nebuvo įmušta – „Stumbras“ nugalėjo rezultatu 2:0. „Kauno Žalgirio“ komandai šis pralaimėjimas stipriai apsunkino padėtį kovoje dėl išlikimo - dabar juos nuo septintosios vietos jau skiria 6 taškai.

M.Barreto: „Tai yra geros sezono pabaigos pradžia“: https://www.youtube.com/watch?v=mBkRxxteEiE" onclick="window.open(this.href);return false;

J.McKinstry: „Raudona kortelė mums davė pranašumą, bet taip pat ir pakenkė“: https://www.youtube.com/watch?v=0w51Lszb698" onclick="window.open(this.href);return false;

„ATLANTAS“ NEPRISTABDĖ ĮSIBĖGĖJUSIOS „SŪDUVOS“

Pirmadienį įvyko vienos atidėtos A lygos 22 turo rungtynės. Jose Klaipėdos „Atlanto“ futbolininkai namie po atkaklios kovos 1:2 pralaimėjo pastaruoju metu vien pergales skinančiai Marijampolės „Sūduvos“ komandai.

Įdomu, kad tai buvo tik pirmoji sūduviečių pergalė prieš „Atlantą“ šį sezoną - anksčiau visi trys tarpusavio susitikimai baigėsi lygiosiomis.

Pirmame kėlinyje komandos epizodiškai perimdavo iniciatyvą ir keisdavosi pavojingų atakų bangomis. Rungtynių pradžioje aktyvesni buvo marijampoliečiai, o Karolis Laukžemis turėjo gerą galimybę, bet jo smūgį iš baudos aikštelės atrėmė vartininkas Arkadijus Želninas. 15 minutę K. Laukžemis jau džiaugėsi įvarčiu - gavęs Jeremy Manzorro perdavimą, jis klaidinančiu judesiu prasprūdo pro gynėjus ir nukreipė kamuolį į vartus.

Po praleisto įvarčio klaipėdiečiai karštligiškai metėsi į puolimą. Gerą galimybę turėjo Nemanja Ivanovas, bet jo galva siųstą kamuolį į kampinį nukreipė vartininkas Ivanas Kardumas. Vis tik 25 minutę I. Kardumas neišgelbėjo savo komandos, kai Davidas Andronikas tolimu stipriu smūgiu į vartus pasiuntė jam atšokusį kamuolį.

Vėliau jau „Sūduva“ susigrąžino iniciatyvą, bet daugiau įvarčių iki pertraukos nebuvo pelnyta.

Antro kėlinio pradžioje dėkingą galimybę įmušti antrą įvartį turėjo „Atlantas“. Šeimininkų nusivylimui, Dmitrijaus Mazalevskio smūgiuotą kamuolį nuo vartų linijos išmušė „Sūduvos“ gynėjas Algis Jankauskas.

Rungtynėms artėjant prie pabaigos, marijampoliečiai vis didino spaudimą ir rezgė vieną grėsmingą ataką po kitos. Tuo metu Klaipėdos futbolininkai šį kartą demonstravo išskirtinį kovingumą ir atsakydavo kontrišpuoliais. Po vieno iš jų į vartus skriejusį kamuolį vėl atmušė „Sūduvos“ gynėjai.

Vis dėlto, Marijampolės komanda šiame mače sugebėjo išplėšti tris taškus. 86 minutę šeimininkų vartų sargas A. Želninas nesėkmingai atmušė Andro Švrljugos smūgį ir tuo pasinaudojęs Giedrius Matulevičius iš kelių metrų atstumo pelnė pergalingą įvartį svečiams.

„Sūduva“ A lygoje iškovojo jau 5-ąją pergalę iš eilės ir tęsią kovą dėl aukščiausių pozicijų.

I.Pankratjevas: „Nusipelnėme daugiau, nei gavome“: https://www.youtube.com/watch?v=MCPQDq1uLso" onclick="window.open(this.href);return false;

V.Čeburinas: „Pergalę iškovojome kovingose rungtynėse“: https://www.youtube.com/watch?v=bSKx1JXvDW8" onclick="window.open(this.href);return false;