Re: XXII (22) turas:

2012 Lie 31 16:31

Pranešimas dėl trijų "General Financing A Lygos" rungtynių laiko pakeitimų
2012-07-31 15:48

Lietuvos futbolo federacija informuoja, kad LFF General Financing A lygos čempionato rungtynės Nr. 114 FK „Ekranas' (Panevėžys) - VMFD „Žalgiris" (Vilnius), kurios turėjo būti žaidžiamos 2012 m. rugpjūčio mėn. 12 d. 15.00 val., bus žaidžiamos 2012 m. rugpjūčio mėn. 12 d. 16.00 val. Panevėžio miesto „Aukštaitijos" stadione. Rungtynės nukeltos dėl „Lietuvos ryto" televizijos transliacijos.

LFF General Financing A lygos čempionato rungtynės Nr. 108 VMFD „Žalgiris“ (Vilnius) - FK „Sūduva“ (Marijampolė), kurios turėjo būti žaidžiamos 2012 m. rugpjūčio mėn. 5 d. 15.00 val., bus žaidžiamos 2012 m. rugpjūčio mėn. 5 d. 20.00 val. LFF stadione.

LFF General Financing A lygos čempionato rungtynės Nr. 117 VMFD „Žalgiris“ (Vilnius) - FK „Tauras“ (Tauragė), kurios turėjo būti žaidžiamos 2012 m. rugpjūčio mėn. 19 d. 15.00 val., bus žaidžiamos 2012 m. rugpjūčio mėn. 19 d. 20.00 val. LFF stadione

...

2012 Rgp 03 11:06

Būsimas varžovas: VMFD „Žalgiris“

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkų XXII „General Financing A lygos“ ture laukia šiame sezone sunkiai įveikiama kliūtis – Vilniaus miesto futbolo draugijos klubas „Žalgiris“. Susitikimas vyks rugpjūčio 5 dieną 20 valandą Lietuvos futbolo federacijos ( LFF) stadione.

„Sūduva“ ir „Žalgiris“ 2012 metų sezone susitiko ne tik „General Financing A lygos“, bet ir LFF taurės pusfinalio rungtynėse. Taurės varžybose komandos pasidalino pergalėmis savo aikštėje ( 1-0 Vilniuje ir 2-1 Marijampolėje ), bet į kitą etapą žengė išvykoje įvartį pelnęs Vilniaus klubas.

Dar mažiau teigiamų emocijų „Sūduvos“ gerbėjams kelia A lygos susitikimai su „Žalgirio“ ekipa. Pirmosios rungtynės Vilniuje baigėsi skaudžiu pralaimėjimu 0-4, o antrojo rato mačas Marijampolėje – nulinėmis lygiosiomis. Taigi „Sūduvai“ kol kas tik vienose rungtynėse iš keturių pavyko pralaužti Vilniaus komandos gynybą.

Būtent gynyba yra žalgiriečių vizitinė kortelė šiame sezone. Vilniaus klubas per 21 „General Financing A lygos“ turą praleido tik 10 įvarčių. Daugiau įvarčių į savo vartus praleido ir pirmoje vietoje žengiantis „Ekranas“ ( 13 įvarčių ), ir visos kitos čempionato komandos.

Praėjusiame ture „Žalgiris“, kaip ir „Sūduva“, įveikė kandidatus į čempionato apdovanojimus. Žalgiriečiai išvykoje rezultatu 1-0 įveikė Pakruojo „Kruojos“ vienuolikę. Vienintelį mačo įvartį pelnė gynėjas Andrius Skerla.

Būsimi „Sūduvos“ varžovai prieš keletą dienų atsisveikino su dviem futbolininkais. Liepos 30 dieną oficialioje klubo svetainėje pasirodė pranešimas, kad ekipą palieka 18 – metis puolėjas Donatas Kazlauskas bei saugo pozicijoje žaidžiantis legionierius iš Kroatijos Mario Grgurovičius.

Nors „Žalgirio“ ekipą sezono metu paliko keletas futbolininkų, komanda sulaukė ir pastiprinimo – prie Vilniaus komados prisijungė Lietuvos rinktinės saugas Ramūnas Radavičius ir Lenkijoje gerai užsirekomendavęs puolėjas Kamilis Bilinskis.

Taigi „Sūduvos“ sekmadienį laukia labai sudėtinga išvyka į LFF stadioną, o pergalės kaina - labai didelė. Iškovoję pergalę marijampoliečiai sumažintų atsilikimą nuo „Žalgirio“ iki vieno taško ir viskas kovoje dėl antrosios vietos prasidėtų iš naujo. Tuo tarpu pralaimėjimas nublokštų „Sūduvą“ iki 7 taškų atsilikimo nuo „Žalgirio“ komandos.
_________________________________

...

2012 Rgp 03 11:16

22 turas: Vakarų Lietuvos derbis Nr.3

Penktadienį 18:30 Gargždų miesto stadione "Banga" susitiks su Klaipėdos "Atlantu".

Vakarų Lietuvos derbis. Šiemet tai bus jau trečia kaimyninių Gargždų ir Klaipėdos dvikova. Lietuvoje tai vienas iš seniausių vis dar gyvuojančių derbių. Gargždiškiai ir klaipėdiečiai, pirmą kartą susitikę 1994 metų rudenį, per 1994-2000 metų laikotarpį sužaidė 13 susitikimų - 10 kartų laimėjo "Atlantas", dvejos dvikovos baigėsi taikiai ir vieną kartą pajėgesnė buvo "Banga". Vėliau buvo gana ilga pauzė, per kurią komandos susitiko tik 2007 metų LFF Taurės turnyre (1:0 laimėjo "Atlantas"), o į kasmetinį 3-4 derbių ritmą vėl įsisuko tik 2011 metais. Pernai "Banga" visus tris kartus įveikė "Atlantą" (2:1, 3:0 ir 5:0), o šiemet fortūna jau šypsojosi klaipėdiečiams. Balandžio 1 dieną Gargžduose vykusiame susitikime gargždiškiai neišnaudojo kelių puikių progų, o antrajame praleido įspūdingą E.Razulio "šūvį" iš trisdešimties metrų. Visi bandymai bent jau išlyginti rezultatą buvo bevaisiai ir švieslentėje liko degti nemalonūs skaičiai - 0:1. Gegužės 18 dieną Klaipėdoje vykusioje antrojoje dvikovoje "Banga" pirmavo nuo 15 minutės, tačiau klaipėdiečiai nenuleido rankų ir išlygino rezultatą jau ketvirtą pridėto laiko minutę - 1:1.
Šiai akimirkai bendra komandų tarpusavio dvikovų statistika yra tokia: 19 rungtynių, 12 "Atlanto" pergalių, 4 "Bangos" pergalės ir trejos lygiosios.
Permainos. Jei "Banga" naujų žaidėjų registravimo periodą išgyveno gana ramiai (du nauji žaidėjai ir vienas atsisveikinimas), tai per "Atlantą" praūžė tikra audra. Liepos mėnesį komandoje atsirado net 14 naujų žaidėjų. Patys klaipėdiečiai iš gausybės legionierių kaip svarbų papildymą išskiria kroatą Tino Lagator, kanadietį Nathan Smith ir prancūzą Malik N'diaye. Tarp naujokų yra ir keletas lietuvių. Pagrindiniu vartų sargu tapo "Taurui" atstovavęs Mantas Gintalas, į pagrindinę sudėtį patenka ir iš "Žalgirio" pasiskolinti Edgaras Žarskis ir Markas Beneta. Tarp "Atlanto" vasaros praradimų galima paminėti į "Ekraną" perėjusį puolėją Žilviną Kymantą ir estų Silamėjos "Kalev" pasirinkusį Edgarą Mastianicą.
Permainos įvyko ir "Atlanto" trenerių štabe. Vyriausiuoju treneriu tapo prancūzas Sebastien Roques, sporto direktoriumi italas Giorgio Bisson.
"Bangai" šiose rungtynėse negalės padėti dvikovoje su REO traumą patyręs Mantas Gudauskas.
____________________________

...

2012 Rgp 06 10:22

XXII turo statistika

2012 08 03

110. Banga (Gargždai) - Atlantas (Klaipėda) 1:0 (1:0)
Teisėjas: V.Vasiliauskas (Telšiai), 1000 žiūrovų
Įvarčiai: 11 min. A.Staponka („Banga")
Įspėjimai: 4 min. A.Staponka, 35 min. Ž.Banys, 58 min. A. dos Santos („Banga"); 9 min. M.Nidiaye („Atlantas")

2012 08 04

106. REO (Vilnius) - Tauras (Tauragė) 2:3 (1:2)
Teisėjas: D.Petraška (Ukmergė), 100 žiūrovų
Įvarčiai: 17 min. J.Moroz, 74 min. M.Makutinovič („REO"); 26 min. R.Kuzin, 28 min. ir 68 min. (iš 11m.) T.Sirevičius („Tauras")
Įspėjimai: 66 min. G.Kulbis („REO"); 11 min. L.Marougiu, 63 min. M.Eiza („Tauras")

109. Dainava (Alytus) - Kruoja (Pakruojis) 1:2 (1:0)
Teisėjas: G.Mažeika (Kaunas), 700 žiūrovų
Įvarčiai: 28 min. P.Sakalis („Dainava"); 65 min. V.Rutkauskas („Dainava" į savo vartus), 90 min. A.Žulpa („Kruoja")
Įspėjimai: 27 min. D.Cibulskas, 38 min. M.Strauka, 54 min. R.Blinovas („Dainava"); 30 min. M.Filatov, 90+2 min. D.Petrauskas, 90+4 min. A.Žulpa („Kruoja")

2012 08 05

107. Šiauliai (Šiauliai) - Ekranas (Panevėžys) 3:4 (1:0)
Teisėjas: J.Paškovskis (Vilnius), 1400 žiūrovų
Įvarčiai: 2 min. ir 56 min. A.Rimkevičius, 75 min. R.Vėževičius („Šiauliai"); 60 min. A.Vertelis, 68 min. I.Dedura, 88 min. ir 90+3 min. A.Buinickij („Ekranas")
Įspėjimai: 38 min. J.Gomes da Silva, 90+3 min. I.Kirchners („Šiauliai"); 25 min. D.Gleveckas, 29 min. M.Andelkovič, 45+1 min. I.Dedura, 90 min. A.Vertelis („Ekranas")

108. Žalgiris (Vilnius) - Sūduva (Marijampolė) 2:2 (0:2)
Teisėjas: S.Slyva (Kaunas), 500 žiūrovų
Įvarčiai: 81 min. ir 90+2 min. K.Bilinski („Žalgiris"); 35 min. ir 45+1 min. R.Beniušis („Sūduva")
Įspėjimai: 34 min. C.Elliot, 38 min. A.Skerla, 60 min. M.Kuklys, 76 min. T.Pek („Žalgiris"); 26 min. V.Borovskij, 85 min. T.Eliošius („Sūduva")
Pašalinimai: 90+3 min. L.Perič („Žalgiris"); 90+3 min. S.Loginov („Sūduva")

...

2012 Rgp 06 10:25

BANGA 1 - 0 ATLANTAS
XXII (22) turas, 2012 08 03

“Banga” žengia pergalingai – įveiktas ir “Atlantas”

Penktadienį sužaistos vienerios Lietuvos futbolo A lygos rungtynės, kuriose Gargždų “Banga” namuose 1:0 įveikė Klaipėdos “Atlantą”.

Šeimininkai aktyviau pradėjo rungtynes ir jau susitikimo pradžioje sukūrė neblogą galimybę įmušti. Kiek aštresnį išpuolį pavyko ir klaipėdiečiams, bet jis nebuvo sėkmingas. Praėjus nedaug laiko gargždiškių aktyvumas davė vaisių ir smūgiu galva po kampinio įmušė Aurelijus Staponka. Iš karto po įvarčio “Banga” sukūrė dar dvi progas įmušti, bet futbolininkams pritrūko tikslumo. Įpusėjus kėliniui puikiai svečių baudos aikštelėje sužaidė Georgis Alaverdašvili, bet techniškai smūgiavęs gruzinas pataikė į skersinį. “Atlanto” futbolininkams palaipsniui pavyko atitraukti žaidimą nuo savo vartų, bet prieš pat pertrauką vos Gargždų klubo persvaros nepadvigubino Andrius Jokšas.

Antrąjį dvikovos kėlinį ir vėl aktyviau pradėjo “Banga”, bet pralaiminėjantys varžovai laikui bėgant tapo drąsesni ir vis daugiau atakavo. Ekipos ėmė žaisti ganėtinai atvirą futbolą, tačiau kažko pavojingo joms sukurti nepavyko. Klaipėdiečiai taip ir nesurengė šeimininkų vartų šturmo ir “Banga” iškovojo pergalę.

Gargždų “Banga” – Klaipėdos “Atlantas” 1:0 (1:0)
Įvarčiai: 11 min. A.Staponka („Banga”)
Įspėjimai: 4 min. A.Staponka, 35 min. Ž.Banys, 58 min. A. dos Santos („Banga”); 9 min. M.Nidiaye („Atlantas”)
___________________________________________________

...

2012 Rgp 06 10:27

REO 2 - 3 TAURAS
XXII (22) turas, 2012 08 04

Rezultatyvioje dvikovoje – “Tauro” pergalė Vilniuje

Vilniaus REO namuose priėmė Tauragės “Taurą” ir pralaimėjo 1:3. Svečiai aktyviau pradėjo susitikimą ir nuo pat pradžių perėmė iniciatyvą į savo rankas. Nors tauragiškiai ir kontroliavo žaidimą, pirmiesiems įmušti pavyko vilniečiams – tikslus buvo Jevgenijaus Morozo smūgis. Nepaisant to, svečiams netrukus pavyko ne tik išlyginti rezultatą, bet ir persverti savo naudai. Pirmiausia po puikaus Mariaus Kižio perdavimo jau beveik į tuščius vartus kamuolį pasiuntė Romanas Kuzinas. Vėliau “Tauro” futbolininkai svečių baudos aikštelėje sužaidė sienelę ir Tomas Sirevičius smūgiavo tiksliai.

Jau antrajame kėlinyje tas pats T.Sirevičius smūgiu nuo 11 metrų žymos padidino svečių persvarą. Vėliau ekipos apsikeitė keliais aštresniais išpuoliais, bet daugiau progų įmušti sukūrė “Tauras”. Nepausant to, baigiantis dvikovai rezultatą sušvelnino Mantas Makutinovičius, bet svečiams pavyko išsaugoti pergalę.

Vilniaus REO – Tauragės “Tauras” 2:3 (1:2)
Įvarčiai: 17 min. J.Morozas, 74 min. M.Makutinovičius („REO”); 26 min. R.Kuzinas, 28 min. ir 68 min. (iš 11m.) T.Sirevičius („Tauras”)
Įspėjimai: 66 min. G.Kulbis („REO”); 11 min. L.Marongiu, 63 min. M.Eiza („Tauras”)
__________________________________________

...

2012 Rgp 06 10:29

DAINAVA 1 - 2 KRUOJA

“Kruoja” svečiuose palaužė “Dainavą”

Dvikovos favoritai buvo pakruojiečiai, bet pirmajame kėlinyje jie atakavo kiek vangiai. Nors “Kruoja” ir daugiau kontroliavo kamuolį, bet kažko įsimintino prie varžovų vartų taip ir nesukūrė. Alytiškiai patikimai gynėsi ir neblogai kontratakavo. Įpusėjus kėliniui puikiai kairiuoju atakos kraštu prasiveržė Mindaugas Strauka, perdavė kamuolį Pauliui Sakaliui, o pastarasis iš arti pasiuntė jį į vartus. Įmušusi įvartį “Dainava” kiek atsitraukė ir iki pertraukos svečiams neleido nieko pavojingo sukurti.

Antrajame kėlinyje vėl aktyvesni buvo “Kruojos” futbolininkai, bet jų atakoms ir toliau trūko aštrumo. Nepaisant to, Sergejui Žigalovui beveik nuo vartų linijos pavyko įstumti kamuolį į tinklą ir rezultatas tapo lygus. Baigiantis susitikimui svečiai apgulė “Dainavos” vartus ir jiems pavyko pasiekti savo tikslą – įmušė aikštėje po keitimo pasirodęs Artūras Žulpa.

Alytaus “Dainava” – Pakruojo “Kruoja” 1:2 (1:0)
Įvarčiai: 28 min. P.Sakalis („Dainava”); 65 min. V.Rutkauskas („Dainava” į savo vartus), 90 min. A.Žulpa („Kruoja”)
Įspėjimai: 27 min. D.Cibulskas, 38 min. M.Strauka, 54 min. R.Blinovas („Dainava”); 30 min. M.Filatovas, 90+2 min. D.Petrauskas, 90+4 min. A.Žulpa („Kruoja”)
______________________________________________

...

2012 Rgp 06 10:32

FC ŠIAULIAI 3 - 4 EKRANAS
XXII (22) turas, 2012 08 05

Ekranas svečiuose tik po dramatiškos kovos palaužė FC ŠIAULIAI.

Žiauriai skaudus pralaimėjimas paskutinėmis sekundėmis prieš Panevėžio "Ekraną" 3-4. Dramatiškai baigėsi ir kitas A lygos lyderių susitikimas Vilniuje. "Sūduva" - "Žalgiris" 2-2. Tobulas turas Pakruojo "Kruojos" ekipai.

Šiauliai - Ekranas 3:4
Įkėlė FC Šiauliai (Albumai) ·

Čempionato lyderis Panevėžio “Ekranas” svečiuose laikė “Šiaulių” egzaminą, o Vilniuje “Žalgiris” priėmė Marijampolės “Sūduvą”. Pirmoji dvikova vyko Šiauliuose ir šeimininkai po Artūro Rimkevičiaus tikslaus smūgio išsiveržė į priekį. Prasidėjus antrajam kėliniui tas pats futbolininkas padvigubino rezultatą ir čempionų viltys išsivežti taškus pakibo ant plauko. Tačiau panevėžiečiai nenuleido rankų ir netrukus rezultatą sušvelnino Aurimas Vertelis. Vėliau savo žodį tarė “Ekrano” kapitonas Ignas Dedura ir rezultatas tapo lygus. Iki susitikimo pabaigos likus maždaug 15 minučių prieš vartininką iššoko Robertas Vėževičius ir šiauliečiai vėl išsiveržė į priekį. Paskutiniosios susitikimo minutės virto tikru trileriu. Naujasis panevėžiečių pirkinys Arsenijus Buinickis du kartus sugebėjo nuginkluoti šeimininkų vartininką ir išplėšė “Ekranui” pergalę.

Statistika:
“Šiauliai” – Panevėžio “Ekranas” 3:4 (1:0)
Įvarčiai: 2 min. ir 56 min. A.Rimkevičius, 75 min. R.Vėževičius („Šiauliai”); 60 min. A.Vertelis, 68 min. I.Dedura, 88 min. ir 90+3 min. A.Buinickis („Ekranas”)
Įspėjimai: 38 min. J.Gomes da Silva, 90+3 min. I.Kirchners („Šiauliai”); 25 min. D.Gleveckas, 29 min. M.Andelkovičius, 45+1 min. I.Dedura, 90 min. A.Vertelis („Ekranas”)
Paskutinį kartą redagavo 5 .... Iš viso redaguota 2012 kartus.

...

2012 Rgp 06 10:33

ŽALGIRIS 2 - 2 SŪDUVA

Futbolo trileris Vilniuje baigėsi lygiosiomis

Dramatiškose „General Financing A lygos“ XXII turo rungtynėse VMFD „Žalgiris“ ir Marijampolės „Sūduva“ sužaidė lygiosiomis 2:2 (0:2).

Po pirmajame kėlinyje dviejų pelnytų Ričardo Beniušio įvarčių didžiąją rungtynių dalį pirmavusi Marijampolės „Sūduva“ susitikimo pabaigoje neatlaikė žalgiriečių šturmo, kurį įkvėpė du fantastiški Kamilio Bilinskio įvarčiai.

Ramiai prasidėjusiose rungtynėse abi ekipos pirmosiomis minutėmis didžiausią dėmesį skyrė gynybai ir varžovų žvalgybai. Aktyvesnių veiksmų puolime buvo imtasi tik prabėgus trečdaliui kėlinio laiko.Pavojingą ataką 15-ąją minutę galėjo sukurti Rafaelis Ledesma, kuris puikiu reidu prasiveržė pro kelis žalgiriečių gynėjus, tačiau puolėjas iš Brazilijos priėmė nevykusį sprendimą ir atliko labai netikslų tolimą smūgį. „Žalgiris“ savo pirmąją progą pasižymėti turėjo 26-ąją minutę. Į baudos aikštelę įbėgęs Andro Švrljuga gavo puikų perdavimą iš komandos draugo, bet iš smailaus kampo „Sūduvos“ vartininko Pavelo Davidovo nuginkluoti jam nepavyko. Aikštės šeimininkai ir toliau aktyviai ieškojo kelių varžovų vartų link, surengė dar kelis pavojingus išpuolius. Vis tik pirmieji į priekį išsiveržė svečiai. 35-ąją minutę Rafaelis Ledesma atliko tolimą, stiprų smūgį. Žalgiriečių vartininkas Armantas Vitkauskas jį atrėmė tiesiai priešais save. Prie atšokusio kamuolio laiku suskubęs Ričardas Beniušis nukreipė jį į vartus. Po praleisto įvarčio „Žalgirio“ ekipos futbolininkai Ramūnas Radavičius ir Calumas Elliotas turėjo geras progas išlyginti rezultatą. Deja, jų labai pavojingi smūgiai galva iš artimų distancijų tikslo nepasiekė. Dar vieno savo šanso sulaukę „Sūduvos“ žaidėjai pačioje kėlinio pabaigoje, 45 minutę, užklupo nepasiruošusius žalgiriečius. Atakos smaigalyje vėl atsidūręs Rafaelis Ledesma iš krašto atliko puikų perdavimą gerą poziciją baudos aikštelėje užsiėmusiam Ričardui Beniušiui, kuris antrą kartą nukreipė kamuolį į likusius tuščius vartus.

Antroje rungtynių pusėje „Sūduva“ nuo pat pirmųjų minučių atidavė iniciatyvą žalgiriečiams. Ja bandę pasinaudoti aikštės šeimininkai rezgė daug atakų. Savo ruožtu marijampoliečiai visą dėmesį sutelkę gynybai ir kontratakoms, kurios buvo gausios ir pavojingos. Jų epicentre, kaip įprasta, dažniausiai atsidurdavo puolėjas Rafaelis Ledesma. Vis tik, kaip paaiškėjo vėliau, „Sūduvos“ pasirinkta taktika nepasiteisino. Dramatiškoje rungtynių pabaigoje vedami komandos naujoko Kamilio Bilinskio dar aktyvesnį varžovų vartų šturmą surengę žalgiriečiai sugebėjo rezultatą išlyginti. Legionierius iš Lenkijos tiksliu smūgiu atsilikimą sumažino 82-ąją minutę. Trapią persvarą bandę išsaugoti „Sūduvos“ futbolininkai susitikimo pabaigoje dažniau gulėjo ant stadiono dangos nei stengėsi priešintis įsisiautėjusiems žaliai baltiems. Tuo pasinaudojęs Lietuvos vicečempionų puolėjas jau per pridėtą rungtynių laiką antrą kartą galingu smūgiu iš baudos aikštelės pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą. Po įmušto įvarčio abiejų ekipų žaidėjai per likusias kelias minutes dar spėjo ir susitumdyti. Labiausiai savo emocijas reiškę Sergejus Loginovas ir Luka Peričius užsidirbo raudonas korteles.

VMFD „Žalgiris“ 2:2 (0:2) Marijampolės „Sūduva“

Įvarčiai: Kamilis Bilinskis (82 min., 90 min.); Ričardas Beniušis (35 min., 45 min.)
Kortelės: Calumas Elliotas (33 min.), Andrius Skerla (38 min.), Mantas Kuklys (60 min.), Tomislavas Pekas (76 min.), Luka Peričius (raudona, 90 min.); Valdemaras Borovskis (26 min.), Tadas Eliošius (85 min.), Sergejus Loginovas (raudona, 90 min.).

VMFD „Žalgiris“: Armantas Vitkauskas, Andrius Skerla, Luka Peričius, Georgas Freidgeimas (61′ Egidijus Vaitkūnas), Vaidotas Šilėnas, Andrejus Nagumanovas, Andro Švrljuga (46’ Kamilis Bilinskis), Mantas Kuklys, Pavelas Komolovas (46‘ Tomislavas Pekas), Ramūnas Radavičius, Calumas Elliotas.

Marijampolės „Sūduva“: Pavels Davidovs, Karolis Chvedukas, Nerijus Radžius, Valentinas Baranovskis, Robertas Freidgeimas, Marius Šoblinskas, Valdemaras Borovskis, Vaidas Slavickas, Ričardas Beniušis (78′ Tadas Eliošius), Sergejus Loginovas, Rafaelis Ledesma (87′ Povilas Leimonas).

„Banga“ namuose buvo pranašesnė

Šiandien, rugpjūčio 3 dieną, „Atlantas“ Gargžduose su vietos „Bangos“ komanda pradėjo XXII General Financing A lygos turą.

Rungtynės prasidėjo geriau gargždiškiams. Jau 4 min. kamuolys krito į atlantiečių vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę. Po 7 min. gargždiškiai vėl siuntė kamuolį į klaipėdiečių vartus. 11 min. pasižymėjo Aurelijus Staponka. Vėliau atlantiečiai suaktyvėjo. Tačiau kėlinys baigėsi minimalia „Bangos“ persvara. Antrame kėlinyje žaidimo tempas buvo sėdęs, tad abiejų komandų treneriai keitimais bandė suaktyvinti savo komandas. „Atlantas“ po kelių keitimų gerokai suaktyvėjo, tačiau įvarčio taip ir nepavyko įmušti. Rungtynės baigėsi rezultatu 1:0 Gargždų naudai.
Kitas dvi rungtynes „Atlantas“ žais namuose. Artimiausios rungtynės įvyks rugpjūčio 11 d. 16 val. Priimsime Vilniaus „REO“ ekipą. Laukiame visų jūsų stadione.

...

2012 Rgp 06 12:06

Vaidotas Rutkauskas ir Aivaras Bražinskas – Pakruojo „Kruoja” 1:2

„Kur Makštutis?“, – prieš „Dainavos“ ir Pakruojo „Kruojos“ rungtynes Alytaus miesto stadione klausė ne vienas, alytiškių futbolininkus pažįstantys iš arčiau. „Išvažiavo į peržiūrą“, – beveik su kiekvienu turu mažėjančios „Dainavos“ sudėties tema juokauti mėgino aistruoliai. Direktorius Antanas Makštutis buvo ne vienintelis šeštadienį neatstovavęs oficialus Alytaus klubo narys. Registracijos lape nebuvo ir administratoriaus Rimanto Bačinsko, o vyriausiajam „Dainavos“ treneriui Rimvydui Kochanauskui iš komandos štabo asistavo tik kineziterapeutas Gintas Buteikis. Nebuvo sąraše ir pirmąją sezono pusę beveik be pamainos alytiškių vartus saugojusio Aurimo Dubicko bei puolėjo Luko Baranausko, išvykusių į kitus klubus.

V. Rutkauskas ir A. Bražinskas – Pakruojo „Kruoja” 1:2

Po „Dainavos“ vartininko Aivaro Bražinsko klaidos Pakruojo komanda įmušė pergalingą įvartį. 90 min. tai padarė po keitimo pasirodęs Artūras Žulpa. Fausto Augustino nuotr.

Pirmas rimtesnis „Kruojos“ mėginimas atakuoti „Dainavos“ vartus buvo 7 min. Alytiškių atakų smaigalį sudarė Paulius Sakalis ir Mindaugas Strauka. Po pastarojo vieno iš prasiveržimų kairia aikštės puse ir perdavimo į varžovų baudos aikštelės vidurį, kamuolį „Kruojos“ vartus 28 min. įrideno P. Sakalis. Antrame kėlinyje svečių atakos tapo aštresnėmis, tačiau greitais spurtais atsakydavo tas pats P. Sakalis, tai nuošalė, tai kitos priežastys vis sutrukdydavo jo išsiveržimui vienam prieš vartininką. „Neįmuši tu – muša tau“, – kalba futbolo dėsnis. 1:1 – rezultatas 66 min. buvo išlygintas daugiausia „Kruojos“ legionieriaus Sergi Žygalovo pastangomis. Įvartis savižudis buvo įskaitytas Vaidotui Rutkauskui. Po „Dainavos“ vartininko Aivaro Bražinsko klaidos Pakruojo komanda įmušė pergalingą įvartį. 90 min. tai padarė po keitimo pasirodęs Artūras Žulpa. A. Bražinskas – „Kruoja” 1:2.

„Dainavos“ gretose be minėtų futbolininkų žaidė Ruslanas Kliukoitis, Darius Cibulskas, Aurimas Miniauskas, Ruslanas Blinovas, Nerijus Bartkevičius, Nerijus Kavaliauskas (pakeitė Aurimas Botyrius), Martynas Biržinis (pakeitė Ervinas Chvesko). Dėl kojos traumos rungtynėms nebuvo registruotas alytiškių puolėjas renaldas Stankevičius. Rungtynėms teisėjavo FIFA kategorijos arbitras Gediminas Mažeika, kurio ir brigados darbą Alytaus stadione stebėjo UEFA atstovas.
„Dainava“ – „Kruoja“

Teisėjas: G. Mažeika (Kaunas), 700 žiūrovų. Įvarčiai: 28 min. P. Sakalis („Dainava”); 65 min. V. Rutkauskas („Dainava” į savo vartus), 90 min. A. Žulpa („Kruoja”). Įspėjimai: 27 min. D. Cibulskas, 38 min. M. Strauka, 54 min. R. Blinovas („Dainava”); 30 min. M. Filatov, 90+2 min. D. Petrauskas, 90 + 4 min. A. Žulpa („Kruoja”).
__________________________

...

2012 Rgp 06 12:11

Dar viena pergalė

"Banga" pratęsė pergalingą žygį antroje sezono pusėje - šįkart 1:0 įveiktas Klaipėdos "Atlantas".

Iš protokolo. Banga (Gargždai) – Atlantas (Klaipėda) 1:0 (1:0).
Teisėjas: V.Vasiliauskas (Telšiai), 1000 žiūrovų.
Įvarčiai: 11 min. A.Staponka (Banga).
Įspėjimai: 4 min. A.Staponka, 35 min. Ž.Banys, 58 min. A. dos Santos (Banga); 9 min. M.N'diaye (Atlantas).
"Bangos" sudėtis: V.Myrnyi, A.Jokšas, N.Mgeladze, A.Ivanauskas, D.Padaigis, M.Kura, A.Dos Santos (59' S.Tatiefang), Ž.Banys, E.Grigaitis, G.Alaverdašvili (65' A.Butkus), A.Staponka (77' G.Nikabadze). Atsargoje liko: R.Bogužas, M.Bitinas, R.Borusas, R.Masiuk.

Kaip po rungtynių sakė "Bangos" vyriausias treneris V.Žutautas, "Bangos" tikslas šiuo metu vienas - "išeiti į aikštę ir laimėti". Dvikovos su "Atlantu" pirmoje pusėje atrodė, kad tas uždavinys bus lengvai įgyvendinamas. Jau 11 minutę po kampinio A.Staponka galva nukreipė kamuolį į svečių vartus, o netrukus E.Grigaitis neišnaudojo net dviejų progų persvarai padidinti. Iš pradžių "Bangos" saugas iš toli smūgiavo greta virpsto, o dar po minutės, kai A.Staponka įveikė baudos aikštelėje kelis varžovus ir atidavė puikų perdavimą, įsigudrino nepataikyti į vartus iš kelių metrų. Įpusėjus kėliniui G.Alaverdašvili sukirto į klaipėdiečių vartų skersinį. Baigiantis pirmajam kėliniui arti tikslo buvo A.Jokšas, bet jo smūgį iš baudos aikštelės atrėmė "Atlanto" vartininkas M.Gintalas. Svečiai laimę bandė tolimais smūgiais, bet šie didesnių problemų V.Myrnyi nesukėlė.
Visgi po pertraukos vaizdas aikštėje kiek pasikeitė ir "Bangai" teko gerokai paplušėti, norint išsaugoti tris taškus. Ypač karšta prie mūsų komandos vartų buvo kėlinio viduryje, kai po klaipėdiečių smūgių komandą tris kartus gelbėjo V.Myrnyi. V.Žutautas keitimais pakoregavo komandos žaidimą ir paskutines dvidešimt rungtynių minučių jau "Banga" kontroliavo situaciją ir galėjo savo persvarą padvigubinti. Tačiau iš pradžių tikslumo pritrūko M.Kurai, o vėliau A.Staponkai. Galiausiai aikštės teisėjo švilpukas užfiksavo pirmąją šį sezoną pergalę prieš "Atlantą".

Kitas rungtynes "Banga" žais Gargždų miesto stadione rugpjūčio 10 dieną 18:30 su Pakruojo "Kruoja".

...

2012 Rgp 06 12:13

Pergalė! "Tauras" išvykoje 2:3 palaužė Vilniaus REO

Vilniaus REO 2-3 Taurages Tauras

Šeštadienį Tauragės "Tauras" išvykoje, Vilniaus "Žalgirio" stadione, rezultatu 2:3 įveikė Vilniaus REO komandą. Įvarčius pelnė Roman Kuzin bei Tomas Sirevičius.

Nors įvartį jau 16 minutę pirmiejį praleido būtent tauragiškiai, Giovanni Scanu auklėtiniai pasiduoti nė neketino ir netrukus perėmė žaidimo kontrolę. Perėmus žaidimą į savo rankas, netrukus sekė ir pirmasis įvartis, kurio autoriumi tapo legionierius iš Rusijos Roman Kuzin. Vos po dviejų minučių, rezultatą svečių naudai, po gražios atakos ir Mariaus Kižio perdavimo, persvėrė į REO baudos aikštelę įsiveržęs "Tauro" kapitonas Tomas Sirevičius. Artėjant kėlinio pabaigai "Tauras" turėjo dar bent dvi, tris realias progas pasižymėti, tačiau vis pritrūkdavo tikslumo, sėkmės.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje iš pradžių pernelyg nesikeitė, "Tauras" ir toliau dominavo ir 68 minutę puikiai šiandien rungtyniavęs Tomas Sirevičius padvigubino savo komandos persvarą.

Po dar vieno praleisto įvarčio REO futbolininkai kurį laiką atrodė sutrikę, tačiau ilgainiui sustygavo savo žaidimą bei prie Karolio Kuliešiaus ginamų vartų sukūrė keletą labai pavojingų momentų. Po vieno iš jų Mantas Makutunovič sušvelnino rezultatą iki 2:3. Vis dėlto per likusį laiką tauragiškiai persvarą išsaugojo ir šventė labai svarbią pergalę, leidusią pagal taškus (19) pasivyti Vilniaus REO, bei iki 2 taškų sumažinti atsilikimą nuo septintąją vietą "A lygoje" užimančios Alytaus "Dainavos".

"General Financing A lyga", XXII turas

Vilniaus REO 2-3 Tauragės "Tauras"

16' [1-0] J.Moroz
26' [1-1] R.Kuzin
28' [1-2] T.Sirevičius
68' [1-3] T.Sirevičius
84' [2-3] M.Makutunovič