Miestas: Vilkaviškio raj.

Re: XXIII (23 turas):

2014 Rgp 17 12:05

SU „EKRANU“ - 3:1, SU ELIVELTO - 0:4 :D

„Žalgirio“ vyriausiasis treneris Marekas Zubas po rungtynių Panevėžyje stebėjosi, kad jo auklėtiniams nepavyko sulaikyti varžovų puolėjo.

„Tai buvo įdomios rungtynės. Mano nuomone, šiandien matėme dvejas rungtynes: „Žalgiris“ - „Ekranas“ 3:1 ir „Žalgiris“ - Elivelto 0:4. Keturi mūsų žaidėjai užsidirbo geltonąsias korteles, ir visas stabdydami tą patį vaikiną. Šiandien jo vienintelio nepajėgėme sustabdyti. Futbolo rungtynėms nebūdinga, kad vienas žaidėjas vis išprovokuoja pražangas ir niekaip nesiseka jį sustabdyti. Vis dėlto mums svarbiausi yra iškovoti 3 taškai“, - po rungtynių kalbėjo M. Zubas.

Pasak futbolo specialisto, žaisti su „Ekranu“ vilniečiams visada sunku.

„Šiandien itin, nes komanda visiškai pasikeitė, buvo sunku nuspėti, kokį futbolą ji pademonstruos. Vis dėlto pažįstame trenerį, jis „Ekrane“ nepasikeitė. Šis treneris žino, kaip žaisti prieš „Žalgirį“, ir šiandien jie bandė mus sustabdyti. Be abejo, tai nebuvo geros rungtynės mums“, - teigė „Žalgirio“ strategas.

M. Zubas tvirtino, kad komandai kilo sunkumų po ilgos pertraukos žaidžiant ne ant dirbtinės dangos.

„Prieš keletą mėnesių Konstantinas Sarsanija pavadino mus parketine komanda. Šiandien manau, kad tie žodžiai turi pagrindą. Po keleto rungtynių ant mūsų dangos šiandien turėjome sunkumų kontroliuodami kamuolį. Vis dėlto tai yra tik vienas rungtynių elementas, - sakė treneris. - „Ekranas“ šiandien praleido 3 lengvus įvarčius paprastose situacijose. Taip pat manau, kad vartininkas šiandien nebuvo stiprioji jų komandos dalis. Kai įmušėme trečiąjį įvartį, jis pavėlavo reaguoti į smūgį. Tas įvartis mums suteikė saugų pranašumą, o „Ekranas“, mano nuomone, po to įvarčio nustojo tikėti, kad gali iškovoti bent tašką.“

Iš karto po mačo Panevėžyje „Žalgirio“ strategas pradėjo galvoti apie po savaitės laukiančias rungtynes su Pakruojo „Kruoja“. Papildoma priežastimi susirūpinimui tapo Lino Pilibaičio trauma.

„Linui prakirstas antakis. Dabar negaliu pasakyti, kokia bus jo padėtis artimiausiomis dienomis. Tai jau trečias mūsų puolėjas, patiriantis traumą. Bet mes vis dar turime Andrių Veličką. Kartais tokie dalykai futbole nutinka, - sakė M. Zubas. - Taip pat nesu tikras, kas turės praleisti rungtynes dėl kortelių, turėsime skaičiuoti. Bet kuriuo atveju, laukiu sunkių rungtynių. Visos komandos stengiasi su mumis kovoti iš visų jėgų, o tai yra gerai futbolo lygiui, aistruoliams ir visai A lygai.“
:mrgreen: Laikas bėga, bet futbolas išlieka tas pats.

Žygutis

2014 Rgp 17 12:07

Jau prasidėjo paskutinė turo dvikova tarp "Bangos" ir "Kruojos". Rungtynes stebėkite čia: http://alyga.smscredit.lt/rungtynes-gyv ... Kruoja/259" onclick="window.open(this.href);return false;

Žygutis

2014 Rgp 17 18:49

A lygoje lyderiai kaupia taškų atsargą

Situacija. 23-iajame ture laimėjo ir pozicijas sutvirtino arba išsaugojo Vilniaus „Žalgirio“, „Trakų“ bei Pakruojo „Kruojos“ futbolininkai. Lyderių trejetas pasinaudojo žemiau esančių Marijampolės „Sūduvos“ ir Klaipėdos „Atlanto“ lygiosiomis tarpusavio dvikovoje.

Aritmetika. „Žalgiris“- „Ekranas“ 3:1, „Žalgiris“ – Elivelto 0:4. Į tokias sudedamąsias dalis rungtynes Panevėžyje su „Ekranu“ išskirstė vilniečių treneris Marekas Zubas, taip pabrėždamas faktą, kad čempionai užsidirbo keturias geltonas korteles. Visas – stabdydami Aukštaitijos klubo legionierių iš Brazilijos Elivelto.

Ruožas. Panevėžiečiai prieš „Žalgirį“ nelaimėjo jau dvyliktųjų tarpusavio rungtynių iš eilės. Pastarąjį kartą „Ekranas“ žaliai baltų pasipriešinimą palaužė daugiau nei prieš dvejus metus.

Lemtis. Likimas šiemet, atrodo, šaiposi iš „Žalgirio“ puolėjų. Traumas patyrus Krisčiui Andreou ir Adi, į puolimo smaigalį buvo pastumtas Linas Pilibaitis. Per dvejas rungtynes jis įmušė tris įvarčius, tačiau Panevėžyje paliko aikštę prakirstu antakiu.

Debiutas. Luko Kochanausko ginklai ėmė šaudyti vos šiam futbolininkui pasirodžius Trakuose. Senosios sostinės riterių treneris Edgaras Jankauskas naująjį puolėją 3:1 laimėtose rungtynėse su „Šiauliais“ į aikštę metė antrajame kėlinyje, o L.Kochanauskas laiko veltui neleido ir įmušė dukart. Iš „Ekrano“ į Trakus atvykęs snaiperis šį sezoną jau siuntė kamuolį į tinklą dešimt kartų.

Rezervas. Kitas „Trakų“ žaidėjas Ronalazdas Solominas, rungtynes irgi pradėjęs ant suolo, spėjo įmušti ir atlikti du rezultatyvius perdavimus L.Kochanauskui. „Per pertrauką sakiau, kad tokių greičių ir atsidavimo neužteks, reikia daugiau“, – sprendimą ieškoti naujų galimybių pasibaigus blankiam pirmajam kėliniui po rungtynių aiškino E.Jankauskas.

Pirmyn. 1:0 Gargžduose prieš „Bangą“ laimėjusi „Kruoja“ po vasaros atostogų iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės. Ši komanda lieka vienintelė, kuri po pertraukos A lygoje neprarado nė taško.

Kontrastas.
Po pirmojo čempionato rato „Banga“ buvo antra turnyro lentelėje. Įpusėjus trečiajam pirmenybių ketvirčiui gargždiškiai irgi antri, tačiau skaičiuojant nuo lentelės dugno – žemiau lieka tik „Dainava“. Pralaimėjimas „Kruojai“, kurį lėmė rungtynių pabaigoje praleistas įvartis, „Bangai“ buvo septintas iš eilės.

Deja vu. Praėjusį sezoną „Sūduvos“ futbolininkai A lygoje dukart pirmavo prieš „Atlantą“ 2:0, bet pranašumo neišsaugojo. Kai kurie dalykai nesikeičia – šįkart Klaipėdoje marijampoliečiai vėl turėjo dviejų įvarčių persvarą, bet per kelias minutes antrojo kėlinio viduryje ją iššvaistė. Rungtynės baigėsi 2:2, o dvikovos pabaigoje „Sūduvai“ teko atmušinėti įnirtingą varžovų šturmą. Marijampolės komanda šalies čempionatuose prieš „Atlantą“ nelaimėjo septintą kartą iš eilės.

Lietus. Laikas, kai A lygoje per rungtynes reikėjo atsigaivinimo pertraukėlių, baigėsi. Klaipėdoje per rungtynes pylė lietus. „Nemanau, kad tai turėjo didelės įtakos žaidimui. Jei futbolininkas techniškas, jis techniškas ir tokioje aikštėje“, – šios aplinkybės nesureikšmino „Sūduvos“ treneris Darius Gvildys.

Taškas. Alytaus „Dainava“ nepraleido. Po to, kai Lietuvos futbolo federacija leido dzūkų komandai registruoti futbolininkus ir komanda pastebimai sustiprėjo, alytiškiai iškovojo pirmąjį tašką, namuose sužaidę 0:0 su „Klaipėdos granitu“.

Tyla. „21 pralaimėjimas – 21 minutė tylos“. Tokiu plakatu, primindami sezono statistiką, „Dainavą“ stadione pasitiko ištikimiausi jos gerbėjai iš „Dzūkų tankų“ grupuotės. Akcijai pasibaigus, pirmojo kėlinio viduryje, tribūnose pasigirdo įprastos alytiškių sirgalių skanduotės ir dainos.

Karas. Viešojoje erdvėje pasirodžius anoniminiais komentarais grįstoje publikacijoje apie prastas sąlygas, kuriomis gyvena Alytaus komandos legionieriai, ir slogią vidinę atmosferą klube, „Dainava“ reagavo audringai. Klubo vadovas Giuseppe Greco pareikalavo viešo atsiprašymo ir pagrasino teismu.

Klumpa. Vasarą sudėtį sustiprinęs „Klaipėdos granitas“ rezultatų kol kas nepagerino – lygiosios Alytuje užfiksuotos po triuškinamo uostamiesčio komandos pralaimėjimo „Kruojai“ praėjusiame čempionato ture.

Žygutis

2014 Rgp 17 18:50

BANGA - KRUOJA 0:1

Santrauka, įvartis, komentarai, rungtynės: http://www.futbolo.tv/rungtynes/1519/banga-kruoja" onclick="window.open(this.href);return false;

...

2014 Rgp 18 10:50

Atsiprašau, už klaidą, "Atlantas" sužaidė su "Sūduva" lygiosiomis 2:2.
Nors ir didelė mano širdis, bet tokių klaidų atleisti negalima.. teks tave bausti... :twisted:

Žygutis

2014 Rgp 18 10:52

O tave teks irgi bausti už tai, kad rašai daug pranešimų. :twisted:

...

2014 Rgp 18 10:53

Objektyviai reaguoji Žyguti, šaunu.Gerbiu
Cezio mokykla :) Vaikams pasirodo patinka jį pamėgdžioti :)
Savamokslis yra, mėgdžiotojas. Vienas iš tų, kur galvoja užlipsiu ant didžiosios scenos, pasakysiu: "oi, kad jūs čia prisibezdėjote" ir visi leips iš juoko.
Liūdna žiūrėti, kokį brukalą matau. neišbaigta ir nefaina.

FYFUŠKA tikriausiai pamatė, kad geriau CEZIS, nei koks freak`as, kuris netraukia iki mano levelio. :P 8-)
Paskutinį kartą redagavo 2 .... Iš viso redaguota 2014 kartus.

2014 Rgp 18 12:56

Žygutis man į separatistus, kur rytų Ukrainoje siautėja, panašus. Atsiranda iš niekur, reiškia pretenzijas į teritoriją, pasiskelbia nepriklausomo 90min.lt forumo administratoriumi, sukuria temose chaosą, perima kitų žmonių atliekamus daugybę metų darbus, daro juos atmestinai, sukuria įvaizdį, kad stipriai dirba, reikalauja dėmesio ir pripažinimo :) Įdomu, kieno paliepimu jis čia atsirado :). Kas Cezi tavo priešai?

...

2014 Rgp 18 14:49

Įdomu, kieno paliepimu jis čia atsirado :). Kas Cezi tavo priešai?
Viską man išaiškinai.. jis sumautas koloradas yra.. :evil: į dujų kamerą jį... :evil:

Ims čia dabar ir prisipažins? putinas irgi nekaltą primeta.. :P

Dvi mano eks yra pikčiausi priešai... diržo gaus bli***dinos. :evil: ir bus spakaina.. :mrgreen:

Behemoth'c
Pranešimai: 812
Užsiregistravo: 2014 Sau 06 08:52
Palaikoma komanda: Žalgiris

2014 Rgp 18 14:51

Tikekimes prasidejus mokslo metams, nebetures laiko cia tas zygutis rasinet.. pamokas reiks ruost.. bet speju perestukinas..

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

2014 Rgp 18 17:04

Vakarykščios rungtynės tarp Kruojos ir Bangos buvo tokios neįdomios, nu tokios neįdomios, kad net nežinau kaip dar labiau išsireikšti, neįdomu buvo žiūrėti, tik, kad intriga ant galo paliko, ar Bangos fanai suvalgys savo trenerį ar ne, bet tęsinio, taip ir nepamatėme per futbolo.tv
Bet rungtynės tai ką žinau nykiausios per visą šį sezoną, tempas toks, kad žaidėjai maždaug vaikščiojo nuo vieno vidurio krašto prie kito, kol Jurevičiui atsibodo ir nusprendė, kad reikia nepagauti kamuolio.

...

2014 Rgp 19 10:28

Nepatiko tasai slankiojimas po aikštę. Atrodo, kad net nesušyla žaidėjai per tas minutes, praleistas aikštėje. :roll: