115) 21:00 Dainava (Alytus) – Klaipėdos Granitas (Klaipėda)
Rugpjūčio mėn. 15 d.(penktadienis)
111) 18:00 Trakai (Trakai) – Šiauliai (Šiauliai)
Rugpjūčio mėn. 16 d. (šeštadienis)
112) 16:00 Atlantas (Klaipėda) – Sūduva (Marijampolė)
113) 18:00 Ekranas (Panevėžys) – VMFD Žalgiris (Vilnius) Planuojama televizijos transliacija
Rugpjūčio mėn. 17 d. (sekmadienis)
114) 12:00 Banga (Gargždai) – Kruoja (Pakruojis)
:mrgreen: Laikas bėga, bet futbolas išlieka tas pats.

Žygutis

Re: XXIII (23 turas):

2014 Rgp 13 22:40

Nuo šiol spėliosiu A lygos rungtynių rezultatus. Pirmasis mano bandymas - atspėti bent vieną 23-ojo turo rezultatą.

Alytaus "Dainava" - "Klaipėdos granitas". Rugpjūčio 14 dieną 21 val. Alytus, miesto stadionas. Anksčiau čempionate - 0:5, 0:2. Mano spėjimas - 1:0.

Klaipėdos futbolininkams po vasaros atostogų trūksta žaidimo stabilumo, alytiškiams katastrofiškai stinga taškų. Nors "Dainavos" sudėtis per "SMScredit.lt A lygos" varžybų pertrauką pasikeitė iš pagrindų, o žaidimas pagerėjo, Dzūkijos komanda ir toliau renka pralaimėjimus.

Po trečios iš eilės nesėkmės galima buvo pajusti ir panikos požymių. Turbūt tik taip įmanoma įvertinti trenerio Marco Ragini elgesį, kai po beviltiškai pralaimėtų rungtynių "Šiauliams" jis pažėrė niekinamų komentarų varžovų žaidimui teigdamas, kad futbolą žaidė tik vien komanda - "Dainava".

Rungtynės su septintąją vietą užimančiu "Klaipėdos granitu" - dar viena galimybė Dzūkijos komandai paieškoti sėkmės kelio. Juolab kad po triuškinamai pralaimėtos dvikovos Pakruojo "Kruojai" uostamiesčio futbolininkų treneris Robertas Poškus negailėjo priekaištų savo gynėjams, o klaipėdiečiams šįsyk teks verstis dar ir be praėjusiame ture iš aikštės išvaryto Aivaro Meškinio. Kita vertus, "Dainavai" dėl nuobaudų padėti negalės puolėjas Kęstutis Balčiūnas ir gynėjas Edvardas Gaurilovas.

"Trakai" - "Šiauliai". Rugpjūčio 15 dieną 18 val. Vilnius, LFF stadionas. Anksčiau čempionate - 2:1, 2:0. Mano spėjimas - 1:0.

Ko jau ko, o ambicijų įmušti ir laimėti trakiškiams tikrai nestigs. Po septynių iš eilės pergalių senosios sostinės riteriai per dvejas rungtynes su pagrindiniais varžovais turnyro lentelės viršūnėje Vilniaus "Žalgiriu" ir Marijampolės "Sūduva" kamuolio į vartus pasiųsti nepajėgė bei sukrapštė vos tašką. Komandos puolėjui Dmitrijui Koubui net teko viešai pareikšti, kad į jokią duobę "Trakai" nesmuko ir rezultatai pagerės artimiausiu metu. Ar tai reiškia, kad "Šiauliai" Vilniuje gali atsidurti netinkamu metu? Pažiūrėsime.

Saulės miesto komanda po trijų pralaimėjimų iš eilės praėjusiame ture iškovojo pergalę, o kroatas Niko Tokičius dabar šaudo negailestingai. Rezultatyviausias "SMScredit.lt A lygos" snaiperis po atostogų įmušė tris iš penkių šiauliečių įvarčių.

"Trakams" šįkart neatstovaus vienas tų, prie kurių įvarčių sirgaliai šį sezoną jau įprato - Jurijus Mamajevas praleis rungtynes dėl kortelių. Varžovai prieš mačą skaičiuoja ir kitus nuostolius: "Šiauliams" neatstovaus diskvalifikuotas Justas Raziūnas, "Trakai" antrąsyk iš eilės į aikštę eis be sunkiai traumuoto Besiki Amašukeli.

Klaipėdos "Atlantas" - Marijmpolės "Sūduva". Rugpjūčio 16 dieną 16 val. Klaipėda, centrinis stadionas. Anksčiau čempionate - 1:0, 1:1. Mano spėjimas - 1:2.

Šešių iš eilės "SMScredit.lt A lygos" dvikovų nepralaimėję ir per tas rungtynes vos sykį praleidę marijampoliečiai pagavo smagų žaidimo ritmą, prieš tai triskart laimėjusio "Atlanto" įkarštį praėjusiame ture atvėsino "Žalgiris". Šįkart kova turėtų būti žūtbūtinė, nes "Sūduva" aršiai mušasi dėl vietų pirmajame trejete, o nuo klaipėdiečių, jų pralaimėjimo atveju, net šių komndų keliami dulkių sūkuriai gerokai nutoltų.

"Atlantui" nebus lengva. Ir dėl to, kad varžovai dabar rodo gerą žaidimą, ir todėl, kad geltonai mėlyni turi savų problemų - Edvinas Gertmonas, Dovydas Virkšas, Rokas Krušnauskas dalyvauja peržiūroje Prancūzijoje, Kazimierą Gnedojų, Donatą Kazlauską, Tadą Eliošių užklupo traumos, dėl kurių jie nežaidė su "Žalgiriu".

Klaipėdiečiams stiprybės galbūt galėtų įkvėpti skaičiai - "Sūduvai" jie nepralaimėjo nei pernai, nei šiemet. Kita vertus, noras šią seriją nutraukti gali tapti papildomu motyvacijos šaltiniu Marijampolės futbolininkams.

Panevėžio "Ekranas" - Vilniaus "Žalgiris". Rugpjūčio 16 dieną 18 val. Panevėžys, "Aukštaitijos" stadionas. Anksčiau čempionate - 0:0, 0:1. Mano spėjimas - 0:1.

"Čempionams duosime kovą", - po pergalės prieš Gargždų "Bangą" pažadėjo "Ekrano" treneris Valdas Dambrauskas. Kodėl turėtume netikėti? Žaliai balti į panevėžiečių vartus kamuolį šiemet siuntė mažiau kartų nei į bet kurios lygos komandos - vos vieną per dvejas tarpusavio rungtynes.

"Žalgirio" treneris Marekas Zubas po rungtynių su "Atlantu" irgi kalbėjo, kad akistatos su "Ekranu" - visada išskirtinės. Toks santykis susiklostė dar prieš porą metų, kai panevėžiečiai karaliavo Lietuvos stadionuose, o atgimusi Vilniaus komanda tapo pagrindine jų ramybės drumstėja.

Traumos ir kitos aplinkybės išmušė iš rikiuotės kone visus "Žalgirio" puolėjus, bet neatrodo, kad čempionams tai būtų didelė bėda - "Atlantui" dukart įmušė atakų smaigalyje žaidęs saugas Linas Pilibaitis. Prie nuostolių šįsyk prisidės ir vienintelio visose "Žalgirio" rungtynėse "SMScredit.lt A lygoje" šiemet žaidusio futbolininko - Andro Švrljugos - netektis dėl kortelių, bet "Ekranui" dėl analogiškų priežasčių neatstovaus gynėjai Aleksandras Šušnjaras bei Sigitas Urbys.

Gargždų "Banga" - Pakruojo "Kruoja". Rugpjūčio 17 dieną 12 val. Gargždai, miesto stadionas. Anksčiau čempionate - 1:0, 1:0. Mano spėjimas - 1:0. :D

Antrajame rate gargždiškiai antrą kartą šį sezoną įveikė "Kruoją". Nuo to laiko situacija pasikeitė anaiptol ne "Bangos" naudai. Per setynerias vėliau vykusias rungtynes Gargždų futbolininkai sužvejojo vos vieną tašką, o "Kruoja" laimėjo penkias iš aštuonių dvikovų ir grįžo į pirmąjį turnyro lentelės trejetą. Per trejas laimėtas rungtynes po atostogų Pakruojo komanda įmušė net 13 įvarčių, "Banga" - per trejas pralaimėtas vos vieną.

Gerų emocijų niekam Gargžduose, suprantama, nepridėjo ir sutartų rungtynių skandalas, į kurį klubą įvėlė investuotojai iš Rusijos. "Bangai" teko viešai atsiprašinėti ir įtikinėti, kad su sukčiais klubui nepakeliui.

"Kruoja" lieka vienintelė "SMScredit.lt A lygos" komanda, iš kurios gargždiškiai šiemet atėmė visus įmanomus taškus. Bet tai yra tik faktas, apie kurį futbolininkai žaisdami tikrai negalvos.

Žygutis

2014 Rgp 13 22:43

Visas 23 turo rungtynes transliuos Futbolo.tv.

2014 Rgp 14 14:33

Sutinku su daugeliu Žygučio spėjimu, išskyrus Banga, kuri praloš ir Atlantas netikiu, kad laimės

...

2014 Rgp 14 15:27

mandarinai yra papuvę, juos reikia mesti už borto...

Žygutis

2014 Rgp 14 21:43

Rungtynes iš Alytaus stebėkite čia: http://futbolo.tv/rungtynes/1515/dainava-kl-granitas" onclick="window.open(this.href);return false;.

Žygutis

2014 Rgp 14 22:49

Ką gi, "Dainava" iškovojo pirmąjį tašką, sužaisdama lygiosiomis 0:0 su "Granitu". Sveikinam?

2014 Rgp 14 23:12

Dainava iškovojo 4 tašką.

Žygutis

2014 Rgp 15 11:30

Papildyti taškų kraitį "Dainavai" prireikė daugiau nei 2 mėnesių

Alytaus „Dainava“ nutraukė septynių iš eilės nesėkmių seriją ir pirmą kartą šiame „SMScredit.lt A lygos“ sezone sužaidė lygiosiomis. Be įvarčių 0:0 pasibaigusiose XXIII-ojo turo rungtynėse paskutinę vieną turnyro lentelėje užimančios komandos gynybos nepavyko pralaužti „Klaipėdos granitui“. Tai buvo vos ketvirtasis alytiškių taškas čempionate. Pirmuosius tris „Dainava“ iškovojo XV-ojo turo rungtynėse prieš „Bangą“.

Prieš rungtynes Robertas Poškus teigė, kad jo auklėtiniai į Alytų keliaus tik pergalės. Patvirtindami trenerio žodžius, jo auklėtiniai nuo mačo pradžios nuskubėjo į priekį, tačiau pralaužti sutankintos „Dainavos“ komandos ir sukurti progų svečiams nesisekė. Perdavimus į baudos aikštelę atmušė klaidų nedarę gynėjai bei vartininkas. Tuo tarpu dzūkų atakos baigdavosi vos perėjus vidurio liniją.

Pirmo pavojingo momento stadione gausiai susirinkę žiūrovai turėjo laukti kone pusę kėlinio, kai Aurimo Jurgelevičiaus bandymą smūgiuoti „perėmė“ kamuolio kelyje atsidūręs Dominykas Galkevičius ir pabandė savo laimę smūgiu pažeme, bet gerą reakciją pademonstravusio Kornelijaus Timofejevo neįveikė.

21-ąją minutę stadione pasigirdo „Dzūkų tankų“ dainos. Nuo dvikovos pradžios rungtynes stebėję ištikimiausi Alytaus komandos gerbėjai iki tol savo mėgiamą komandą palaikė tik plakatu „21 pralaimėjimas - 21 minutė tylos“.

„Dainavos“ sirgaliai komandos atakų neįkvėpė. „Klaipėdos granito“ vartininkas Eduardas Kurskis darbo praktiškai neturėjo. Tuo tarpu K.Timofejevui šuoliu teko palydėti pro šalį skriejusį pavojingą tolimą Ernesto Veliulio smūgį.

Alytaus komanda vienintelį aštrų išpuolį surengė kėlinio pabaigoje. Favouras Aniekanas tolimu perdavimu krašte prieš vartus išvedė labai aktyviai rungtyniavusį Antonio Sepę, tačiau italo šūvis iš aštraus kampo buvo netikslus.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštelėje nesikeitė. Iniciatyva priklausė svečiams, aikštės šeimininkai gynėsi didelėmis pajėgomis bei stengėsi kontratakuoti. Greitas „Dainavos“ išpuolis 53-ąją minutę galėjo būti pavojingu, tačiau perdavimo į kraštą sulaukęs A.Sepe nesugebėjo susistabdyti kamuolio ir suskubę gynėjai kamuolį perėmė.

64-ąją minutę individualiu reidu blykstelėjo E.Veliulis. Nusivaręs kamuolį link baudos aikštelės saugas nusprendė ataką užbaigti pats, bet stipriu smūgiu į vartus nepataikė.

Sužaidus pusę kėlinio alytiškiai sukūrė geriausią savo progą rungtynėse. Į baudos aikštelę įsiveržęs F.Aniekanas puikiais klaidinančiais judesiais ant žolės paguldė ne tik jį prižiūrėjusį gynėją, bet ir uostamiesčio komandos vartininką. Beveik nuo galinės linijos jo atliktą aukštą perdavimą smūgiu galva galėjo užbaigti Nerijus Kavaliauskas, tačiau kovodamas su gynėju į vartus nepataikė.

Svečiai atsakė pavojingu kampiniu 77-ąją minutę, po kurio tik ant savęs pykti galėjo Edgaras Baranauskas, technišku smūgiu galva pasiuntęs kamuolį greta virpsto.

Rungtynių pabaigoje „Klaipėdos granitas“ pabandė surengti lemiamą vartų šturmą, tačiau dzūkai gynėsi užtikrintai ir po ilgos pertraukos padidino taškų kraitį turnyro lentelėje.

Žygutis

2014 Rgp 16 13:50

Po keitimų pasirodę „Trakų“ futbolininkai tapo pergalės kalviais

Luko Kochanausko ir Ronaldo Solomino skaudūs kirčiai palaužė Saulės miesto atstovus. Buvęs ekranietis savo debiutiniame mače atliko dublį, o puolėjo naujasis klubas „SMScredit.lt A lygos“ XXIII-iojo turo mače rezultatu 3:1 (0:0) įveikė „Šiaulius“. Šiauliečiai trečią sykį šiame sezone buvo priversti pripažinti senosios sostinės riterių pranašumą.

Šeimininkai aktyviau pradėjo šias rungtynes, tačiau pavojingų epizodų ilgą laiką nesukūrė. Tik kėliniui artėjant link vidurio Vytautas Lukša atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę Dariui Miceikai, kuris vietoje smūgio į vartus nusprendė atlikti perdavimą kulnu komandos draugui. Sprendimas buvo nevykęs ir dėkinga proga patikrinti Andrėjaus Stincos meistriškumą subliuško.

Vienos atakos metu į priekį pasileido „Šiaulių“ žaidėjas Aivaras Renusas. Šiuo bruožu pernelyg nepasižymintis gynėjas atsidūrė gana dėkingoje padėtyje baudos aikštelėje, tačiau jo smūgis buvo blokuotas. Nuo pakartotinio bandymo šeimininkų žaidėjai taip pat apsigynė.

Pirmoji dvikovos pusė išsiskyrė atliktų pražangų kiekiu, o ypač nuo varžovų grubaus žaidimo nukentėjo Dzmitrijus Koubas. Tačiau puolėjas nepasiduodavo skausmui ir vienos atakos metu vos nenubaudė šiauliečių – po aukšto perdavimo į baudos aikštelę baltarusio smūgis buvo šiek tiek netikslus.

Prieš pat pertrauką standartinės padėties metu dėkingos progos pasižymėti neišnaudojo Linas Klimavičius, virš vartų smūgiavo ir kitas gynėjas – gruzinas Nikolozas Apakidze.

Antrojo kėlinio pradžioje „Trakai“ niekaip negalėjo teritorinės persvaros paversti pavojingomis progomis. Kartą senosios sostinės riteriams netgi pasisekė – po keitimo aikštėje pasirodęs Edvinas Jasaitis atliko gerą perdavimą link Niko Tokičiaus, tačiau kroato bandymas smūgiuoti buvo nesėkmingas.

Po kelių akimirkų, kai labiausiai to reikėjo, sužibėjo Edgaro Jankausko į aikštę mestos šviežios pajėgos. R.Solominas prasiveržė dešiniuoju kraštu ir atliko perdavimą link „Šiaulių“ vartų, o ten savo šanso tykojęs L.Kochanauskas juo ir pasinaudojo – 71-ąją minutę buvęs ekranietis iš arti pasiuntė kamuolį į vartus.

Po minutės „Trakai“ padvigubino rezultatą, o įvartį sukūrė vėl tie patys futbolininkai. R.Solominas atliko puikų reidą ir perdavė kamuolį į baudos aikštelę L.Kochanauskui, kuris vėl taip pat užtikrintai pasinaudojo puikiu komandos draugo perdavimu.

Šiauliečiai nepalūžo ir 78-ąją minutę sušvelnino rezultatą. Po aukšto Vyto Gašpuičio perdavimo puikiai kamuolį šalia baudos aikštelės susistabdęs E.Jasaitis prasiveržė link varžovų vartų ir nuginklavo Tadą Kaunecką.

Tačiau svečiai ne tik nesurengė lemiamo šturmo, bet ir buvo priversti kamuolį iš savo vartų tinklo traukti dar sykį. 90-ąją minutę V.Lukša atliko perdavimą R.Solominui, o šis tiksliu smūgiu pelnė trečiąjį savo komandos įvartį.

Maža to, progą turėjo ir Tadas Labukas, tačiau futbolininko smūgiuotas kamuolys atsimušė į vartų konstrukciją.

Žygutis

2014 Rgp 16 13:52

Dėl tikrovės neatitinkančios informacijos paneigimo

Rugpjūčio 15 d. http://www.sportas.info" onclick="window.open(this.href);return false;, kaip straipsnis „Išvarė, nes paprašė pinigų maistui“, o vėliau – įvairiais, klubo garbę ir jos vadovų orumą žeminančiais pavadinimais kitose Lietuvos naujienų agentūrose pasirodė informacija, kurioje skelbiama apie tai, kad FK „Dainava“ laiku nemoka atlyginimų savo žaidėjams, klubo legionieriams nesuteikiamos geros gyvenimo sąlygos, taip pat įžeidinėjamas klubo vadovas, kuris, pasak Ingvaro Butauto vardu pasirašyto publikuoto straipsnio, „visiškai nesirūpina jam priklausančio klubo reikalais“.

Straipsnis grindžiamas gandais ir realybės neatitinkančiais anonimų pasakojimais. Iš pateiktos informacijos suprantame, kad anonimu prisistatantis asmuo - Rusijos pilietybę turintis žaidėjas Evgenii Kapitanov, kurio paslaugų klubo vadovybė nusprendė atsisakyti šiam neatitikus FK „Dainava“ žaidėjams iš užsienio keliamų reikalavimų.

Manome, kad E. Kapitanov spaudoje skleidžiama informacija yra ne kas kita, kaip asmeninis kerštas vyriausiajam komandos treneriui Marco Ragini, komandos vadovams ir visam FK „Dainava“ klubui. Dėl šios melagingos žiniasklaidoje pasirodžiusios informacijos klubo vadovas, norėdamas apsaugoti FK „Dainava“ garbę, nedelsdamas kreipėsi į klubo advokatus.

Norėtume patikinti futbolo bendruomenę, kad straipsnyje pateikiama informacija - ne kas kita, kaip buvusio žaidėjo prasimanymai. FK „Dainava“ klubas buvo įsigytas prieš 6 mėnesius, naujieji klubo savininkai per šį laikotarpį jau padengė dauguma klubo skolų, kurių suma artėja prie 100 tūkst. eurų. Šios skolos buvo padengtos iš asmeninių klubo vadovo lėšų, kurių dėka „Dainavos“ klubui pavyko išvengti bankroto, buvo keista registruoti naujus žaidėjus. Iki šios dienos FK „Dainava“ klubo darbuotojai atlyginimus gauna laiku arba be didesnių vėlavimų, kas, mūsų žiniomis, ankstesniuose sezonuose buvo retenybė.

Klubo legionieriams Alytaus miesto centre nuomojami butai (apartamentai), kurių išlaikymui skiriama apie penkis tūkstančius litų per mėnesį. „Dainavos“ klubo garbę atstovaujantys užsieniečiai - ne tik patenkinti gyvenimo sąlygomis, tačiau ir džiaugiasi turėdami garbės atstovauti klubui, kuris žaidžia aukščiausioje Lietuvos futbolo federacijos (LFF) lygoje.

Norėdami užkirsti kelią melagingai informacijai, kartu su FK „Dainava“ buhalterinę apskaitą vykdančia bendrove esame pasiruošę tai įrodyti viešai. Minėtame straipsnyje skelbiama, kad klubo savininkas labiau rūpinasi šeimos atostogomis Druskininkuose, nors klubo vadovas per visą Lietuvoje praleistą laiką nėra niekur atostogavęs ir to daręs klubo biudžeto sąskaita.

Pareiškiame, kad panašaus pobūdžio informacija yra ne kas kita, kaip noras pakenkti klubo įvaizdžiui, sudarant nuomonę, jog klubo vadovai yra visiškai nekompetetingi, žaidėjų negerbiantys, atlyginimų nemokantys iš užsienio atvykę sukčiail, kurių vadovaujamam klubui esą ne vieta LFF A lygoje.

Taip pat paneigiame kitus straipsnyje išdėstytus „faktus“.

Dėl FK „Dainava“ nesenai palikusį Aly Cisse - šis žaidėjas Alytuje praleido keletą mėnesių, kurių metu nuolat treniravosi su komanda, o per visą šio žaidėjo praleistą laiką Lietuvoje jam buvo mokamas sutartas atlygis, klubas taip pat suteikė gyvenamąją vietą, nepaisant to, kad A. Cisse klubo garbę atstovavo vos dvejose rungtynėse. Sprendimą palikti klubą priėmė pats žaidėjas, priešingai, nei teigiama straipsnyje. Neišlaikęs konkurencijos, A. Cisse nusprendė grįžti į Italiją ir atstovauti šios šalies klubui, žaidžiančiam vne aukščiausiame lygyje.

Tikime, kad etikos principais paremtas klubo plėtojimas yra mūsų raktas į sėkmę, FK „Dainava“ yra atviras, gilias futbolo tradicijas turintis klubas, tad mums visiškai nesvarbu, ar žaidėjas atvyko iš Italijos, Prancūzijos, Nigerijos, Senegalo ar yra lietuvis - savo komandoje, kuri siekia išlikti Lietuvos futbolo elite, norime turėti tik profesionalus, nepriklausomai nuo jų tautybės, religijos ar odos spalvos. Taip pat esame įsitikinę, kad komandos treneriai tiek treniruočių, tiek rungtynių metu privalo turėti galimybę pats nuspręsti, kokia kalba bendrauti su žaidėjas, nepriklausomai nuo to, ką apie tai galvoja aplinkiniai, mūsų klubą stebintys asmenys, o ypač toks „žurnalistas“, kuris net nesivadovauja etikos principais, prieš straipsnį skelbdamas nepakalbino antrosios pusės, neįsitikino faktų tikrumu.

Deja, tai jau ne pirmasis kai kurių Lietuvos žiniasklaidos „reprezentantų“ išpuolis prieš atsinaujinantį, stiprėjantį Alytaus „Dainavos“ klubą. Kadangi šiuo metu FK „Dainava“ yra vadovaujama žmonių, kurie padarė kone viską, kas šiandien įmanoma, kad klubas išgyventų ir stiprėtų, garbingai atstovautų Alytaus miestui bei jo futbolo tradicijoms aukščiausiu lygiu, griežtai pareiškiame, kad neleisime žeminti FK „Dainava“ klubo vardo ir garbės.

Visuomenės informavimo įstatymo nustatyta tvarka reikalaujame paneigti pateiktą neteisingą informaciją ir viešai atsiprašyti. Priešingu atveju - pasiliekame teisę kreiptis į teismą.

Žygutis

2014 Rgp 16 13:53

P. Janušauskas: "Rungtynės su „Ekranu“ - visada išskirtinės"

Vilniaus „Žalgirio“ saugas Paulius Janušauskas teigia, kad Panevėžyje „Žalgiriui“ bus svarbiausia žaisti savo žaidimą.

„Komandoje darbinga nuotaika, visi patenkinti po dviejų gerai sužaistų rungtynių su „Trakais“ ir Klaipėdos „Atlantu“, - sakė „Žalgirio“ saugas.

Pasak futbolininko, mačas su „Ekranu“ vilniečiams vis dar yra ypatingas, prisimenamos poros metų senumo kovos, kai „Žalgiris“ bandė išversti panevėžiečius iš Lietuvos čempionų sosto.

„Kaip sakė mūsų treneris, rungtynės su „Ekranu“ - visada išskirtinės. Be to, tai yra vienintelė komanda, kuriai šį sezoną per dvejas rungtynes įmušėme tik vieną įvartį. Nebuvo lengva žaisti nė Panevėžyje, nė Vilniuje“, - prisiminė P. Janušauskas.

Žalgirietis stebėjo paskutiniąsias būsimų varžovų rungtynes A lygoje („Ekranas“ išvykoje nugalėjo Gargždų „Bangą“ 1:0) ir mano, kad panevėžiečių žaidimas, nepaisant didelių permainų ekipos sudėtyje, nepasikeitė.

„Su mumis jie žaidžia gynybinį futbolą, su kitais - laiko kamuolį, gerai jį perdavinėja. Mačiau „Ekrano“ rungtynes su „Banga“, manau, jų žaidimas nelabai pasikeitė. Komandoje liko tas pats treneris, liko ir žaidimo braižas“, - sakė „Žalgirio“ 16-asis numeris.

Pasak futbolininko, „Žalgiris“ savo žaidime, lyginant su paskutiniaisiais mačais, neturėtų ką nors keisti.

„Mums nereikia nieko keisti, reikai žaisti savo žaidimą, kontroliuoti kamuolį ir progų tikrai sukursime“, - tvirtino P. Janušauskas.