bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: XXIII (23) turas:

2011 Rgp 22 12:59

Rugpjūčio 19 dieną, kai atsijungei, joks A lygos mačas nevyko. Pirmos XXIII turo rungtynės buvo žaidžiamos rugpjūčio 20 d.

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: XXIII (23) turas:

2011 Rgp 22 13:02

Baigti statymus parą prieš rungtynes mano galva yra nelogiška - aš visada laukiu paskutinių žinių iš klubų. Gi gali daug kas pasikeisti - žaidėjų traumos, trenerių kaita, rungtynių vieta ir t.t. Todėl vetuoju tokias taisykles ir skelbiu balsavimą forume iki kada galima daryti statymus.

...

Re: XXIII (23) turas:

2011 Rgp 22 13:03

Rugpjūčio 19 dieną, kai atsijungei, joks A lygos mačas nevyko. Pirmos XXIII turo rungtynės buvo žaidžiamos rugpjūčio 20 d.
Puikiai žinau. Iš ankstesnių turų patirties pasimokiau.

...

Re: XXIII (23) turas:

2011 Rgp 22 13:09

Baigti statymus parą prieš rungtynes mano galva yra nelogiška - aš visada laukiu paskutinių žinių iš klubų. Gi gali daug kas pasikeisti - žaidėjų traumos, trenerių kaita, rungtynių vieta ir t.t. Todėl vetuoju tokias taisykles ir skelbiu balsavimą forume iki kada galima daryti statymus.
Žinau, kad, bronius, lauki iki paskutinės minutės. Kokios dar žaidėjų traumos??? Seki man pasakas :lol: Futbolas yra komandinė sporto šaka ir jeigu žaidėjai keičiasi, tai tik Dainavai nuo to ragas, visiems kitiems klubams dzin kas aikštėje. Tokia logika mane juokina.

Hmmmm.... jeigu postas laiką valanda anksčiau rodo, rungtynės prasideda 18:00.... Paskui matau postą 18:05 parašytą, tai suprantu, kad postas padarytas 19:05.
Ką su tokiu veikėju daryti. Skalpuoti ar pasigailėti??? Štai kur klausimas. :lol: Aš skalpuoju :lol:

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: XXIII (23) turas:

2011 Rgp 22 13:14

Nepradėk, gerai? Iki tavęs Laurenz puikiai totalizatoriuje susitvarkė ir didelių problemų nekildavo. Dabar pradedi drumsti čia vandenį. Bet jei visiems forumo lankytojams tiks tavo pasiūlytas balsavimo laikas (kada tamsta sugalvojate atsijungti nuo forumo), aš sutiksiu ir paklusiu. Jei prabalsuos kitaip, reikės laikytis sprendimo. Hau

bronius
Vyr. diskusijų administratorius
Pranešimai: 11746
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 14:01
Palaikoma komanda: LT rinktinė
Miestas: Vilnius

Re: XXIII (23) turas:

2011 Rgp 22 13:17

Kokios dar žaidėjų traumos??? Seki man pasakas
- Gali būti bet kas - kad ir žarnyno infekcija visai komandai.

...

Re: XXIII (23) turas:

2011 Rgp 22 13:28

Nepradėk, gerai? Iki tavęs Laurenz puikiai totalizatoriuje susitvarkė ir didelių problemų nekildavo.
Nepradėti ko?
Joo, Laurenz tikras šaunuolis, gerbiu šį vaikiną, jis atliko milžinišką darbą. Le bronius, ar žinai kiek laiko užima suskaičiuoti taškelius? Jeigu vienam turui reikia paaukoti 3 valandas, o vieną valandą vertintume pinigine išraiška, tai šitas užsiėmimas yra nuostolingas.
Tobex parodė savo galimybes ir septynių spėjikų rezutatų nesugebėjo apskaičiuoti.
Na, o Aš reikalauju tik vieno... tvarkos :!: daugiau man nieko nereikia.
HAU :lol:

...

Re: XXIII (23) turas:

2011 Rgp 22 13:34

jei visiems forumo lankytojams tiks tavo pasiūlytas balsavimo laikas (kada tamsta sugalvojate atsijungti nuo forumo), aš sutiksiu ir paklusiu. Jei prabalsuos kitaip, reikės laikytis sprendimo. Hau
Kas čia per nesąmonė???
Visiems forumo lankytojams???
Yra tik 29 totalizatorius dalyviai. Už ką toji garbė VISIEMS???
Juk yra tie, kurie dalyvauja, tai tik jų nuomonė ir turi rūpėti.
HAU.

...

Re: XXIII (23) turas:

2011 Rgp 22 13:38

Gali būti bet kas - kad ir žarnyno infekcija visai komandai.
Aha... Choleros protrūkis, masinės savižudynės ir kitos negandos.
Tokiu atveju rungtynės būtų atidėtos ir paskelbtas nacionalinis gedulas.
Rungtynės tokiais atvejais atidedamos. Nematau problemos. Byla baigta.
HAU.

slasher
Pranešimai: 5344
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 13:13
Miestas: Kaunas

Re: XXIII (23) turas:

2011 Rgp 22 13:57

Bet jei visiems forumo lankytojams tiks tavo pasiūlytas balsavimo laikas (kada tamsta sugalvojate atsijungti nuo forumo), aš sutiksiu ir paklusiu. Jei prabalsuos kitaip, reikės laikytis sprendimo. Hau
Tai reikėtų balsavimus rengti , kam dėti baną, o kam ne :)

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: XXIII (23) turas:

2011 Rgp 22 13:58

Tvarka turi būti.

...

Re: XXIII (23) turas:

2011 Rgp 22 14:02

Tai reikėtų balsavimus rengti , kam dėti baną, o kam ne :)
Slasher, tu ne ten pastatei mašiną :lol: Čia totalizatorius, o kiek prisimenu, pats paskelbei demaršą :lol: nebedalyvauji. Sakau, kad ir kiti galėtų pasekti Tavo pavyzdžiu.

mafia7
Pranešimai: 7309
Užsiregistravo: 2010 Vas 10 15:17
Palaikoma komanda: A-lyga
Miestas: Šiauliai

Re: XXIII (23) turas:

2011 Rgp 22 14:07

slasher stebi rezultatus :)

...

Re: XXIII (23) turas:

2011 Rgp 22 14:12

Tvarka turi būti.
Yra suprantančių reikalo esmę.
Naują turą skelbdamas pateikiu visą reikalingą informaciją, seku anonsus, keičiu informaciją. Tipo, 2010 metais totalizatorius buvo aukštame lygyje? Kai atėjo Laurenz, tada padarė tvarką. Laurenz, gal dar karys įsivaizduoja kiek reikia įdėti pastangų, kad viskas būtų "čiki". Pavargo žmogus nuo jūsų bardako, tyliai kentė, o štai aš reikalauju dar daugiau. Pareikalavau tvarkos. Kylame į aukštesnį lygį. Jeigu kažkam tai nepatinka, ne mano bėda.

...

Re: XXIII (23) turas:

2011 Rgp 22 14:15

slasher stebi rezultatus :)
Ir atlieka savo statymus. :lol: Man įdomu, kurio iš spėjikų rezultatus jis neštų į lažybų kontorą. :lol: Aš kažkaip už kariaus rezultatus, atrodo labai patikimas žmogus. :lol:

Grįžti į