2015 08 23 16:00 Trakų Trakai-2 - Palangos Palanga _ : _
2015 08 23 20:00 Vilniaus Žalgiris B - Kėdainių Nevėžis _ : _

Miestas: Karklų gatvė _-_ buto raktas po kilimėliu :) Achtung - pikta ciocė balkone :)

2015 Rgp 20 12:10

Dvidešimt ketvirtajame ture – dar aštresnė kova dėl taškų

Trečiadienis, 08.19, 18:00, Tauro d.d. stadionas.

Tauragės „Tauras“ – Vilniaus MRU

Dviejų pergalės ir Fortūnos neprisijaukinančių komandų dvikova. Tauragiškiai pergalę šventė jau itin seniai, o vilniečiams vis pritrūksta sėkmės norint realizuoti progas puolime. Nors MRU klubas vis dar tikisi būti stipriausių komandų dešimtuke, o gal ir laipteliu aukščiau, vilniečiams būtų pats laikas pagalvoti apie pergales. Nors pirmąjį šių komandų susitikimą net 7:2 laimėjo MRU, tačiau komandos žaidimo kreivė nuo to laiko labai pakito. Ar pavyks „Taurui“ pagaliau pasižymėti pergale, o galbūt vilniečiai pakartos pirmojo rato rezultatą – visi atsakymai trečiadienio vakarą spręsis Tauragėje.

Penktadienis, 08.21, 18:00, Kazlų Rūdos miesto stadionas.

Kazlų Rūdos „Šilas“ – Jonavos „Lietava“

Nuo penkioliktojo turo pergales skinanti „Lietava“ šiame ture galės iškovoti ir jubiliejinę, dešimtąją, pergalę. Tiesa, lengva jonaviškiams nebus, nes jiems teks vykti į Kazlų Rūdą, kur dėl aukščiausių pozicijų kovojantys „Šilo“ futbolininkai neturėtų būti itin svetingi. Pastaruosius du turus „Šilo“ futbolininkai turėjo tenkintis lygiosiomis ir dalintis po tašką, todėl pamėginti „įkasti“ lyderei „Lietavai“ šeimininkai tikrai nepraleis progos. Pirmajame tarpusavio mače 4:0 triumfavo jonaviečiai, bet namuose žaidžiantys Kazlų Rūdos futbolininkai gausiai susirinkusius aistruolius neabejotinai norės nudžiuginti įvarčiais. Negalintiems atvykti į stadioną, gera žinia – mačą tiesiogiai transliuos http://www.futbolo.tv" onclick="window.open(this.href);return false;.

Šeštadienis, 08.22, 14:00, Telšių d.d. stadionas.

Telšių „Džiugas“ – Kelmės „Kražantė“

Pastaruosius tris turus „Džiugas“ demonstravo tokį žaidimą, kuris jiems stabiliai leido išsilaikyti stipriausiųjų dešimtuke, todėl susitikimas su „Kražante“ telšiškiams gali dar leisti savo bagažą papildyti trimis taškais ir kovoti dėl pozicijų. Per paskutinius turus nesėkmes patyrusios „Kražantės“ fronte naujienų nedaug, tačiau žinant tai, kad pirmasis „Džiugo“ ir „Kražantės“ susitikimas baigėsi lygiosiomis 1:1, galime ir antrajame ture tikėtis įdomios kovos. Žemaičių mūšį stebėti galėsite jau šeštadienį Telšiuose.

Šeštadienis, 08.22, 14:00, Šilutės miesto stadionas.

„Šilutė“ – Gargždų „Banga“

Devintoje pozicijoje esanti „Šilutė“ šį kartą namuose priims „Bangos“ vienuolikę, kuri pastaruosius tris turus varžovus paliko už nugaros. Nors gargždiškiai žengia tik septintoje pozicijoje, tačiau yra pavojingas varžovas bet kuriai lygos ekipai. Įdomu tai, kad per pastaruosius tris turus „Bangos“ ekipa į savo vartus praleido vos vieną įvartį, o patys varžovams įmušė net penkiolika. „Šilutės“ laukia sunkus uždavinys, kaip pramušti „Bangos“ vartus ir neleisti varžovams išsivežti taškų.

Šeštadienis, 08.22, 16:00, Radviliškio miesto stadionas.

Radviliškio „Lokomotyvas“ – Alytaus „Auska“

„Lokomotyvas“ šį turą pasitikti turėtų pakiliomis nuotaikomis. Radviliškiečiai praėjusią savaitę rezultatu 3:2 įveikė Trakų riterius ir iškovojo svarbią pergalę. Tuo tarpu „Auskos“ stovykloje nuotaikos ne tokios geros – pralaimėjimas praėjusį turą ir penkiolikta vieta turnyro lentelėje. Pirmajame komandų tarpusavio mače stipresni buvo „Lokomotyvo“ futbolininkai, kurie šventė pergalę 4:0, todėl alytiškiams reikės paplušėti norint pasiekti revanšą svečių aikštelėje.

Sekmadienis, 08.23, 14:00, Aukštaitijos stadionas.

„Panevėžys“ – Kretingos „Minija“

Praėjusiame ture „Panevėžys“ turėjo tenkintis lygiosiomis ir buvo priverstas nutraukti keturių iš eilės pergalių seriją, todėl tikėtina, kad šiame mače mėgins atsigriebti. „Minijai“ praėjusi savaitė irgi nebuvo itin smagi – teko pripažinti „Džiugo“ pranašumą. Panevėžiečiai šiuo metu įsitaisę prizininkų trejete ir lengvos kovos tikrai nežadės, nes lentelės aukštumose kova vyksta kaip niekada atkakli. Kam pavyks iškovoti taškus ir ar „Minija“ atsirevanšuos už pralaimėjimą pirmajame rate, bus galima stebėti ne tik stadione, bet ir http://www.futbolo.tv" onclick="window.open(this.href);return false;

Sekmadienis, 08.23, 16:00, Trakų miesto stadionas.

„Trakai-2“ – „Palanga“

Po netikėto pralaimėjimo „Lokomotyvui“, trakiškių laukia ne ką lengvesnė kova, nes į svečius atvyksta antroje lentelės pozicijoje žengianti „Palanga“, kuri praėjusiame ture tiesiog nušlavė „Kruojos-2“ ekipą rezultatu 9:0. Nors palangiškius nuo pirmosios pozicijos skiria net dešimt taškų, tačiau pasistengti tikrai yra dėl ko, todėl „Trakams-2“ lengva nebus. Nors trakiškiai dabar rungtyniauja banguotai bei patyrė pralaimėjimus prieš lentelės apačioje esančias komandas, tačiau riterių jaunas maksimalizmas žada įnirtingą kovą.

Sekmadienis, 08.23, 20:00, LFF stadionas.

Vilniaus „Žalgiris B“ – Kėdainių „Nevėžis“

Šiame mače išvysime dviejų turnyro lentelės kaimynių poziciją – jaunieji žalgiriečiai rikiuojasi penkti, o „Nevėžis“ – laipteliu žemiau. Komandos yra surinkusios po lygiai taškų, todėl galima tikėtis itin atkaklios kovos dėl vietos po saule. Būtent toks buvo ir pirmasis šių komandų tarpusavio susitikimas bei komandos buvo priverstos taškus dalytis po lygiai, nes mačą baigė rezultatu 2:2. „Nevėžiui“ teks itin kietai darbuotis gynyboje, nes žalgiriečiai pagal pelnytų įvarčių rodiklį kėdainiškius lenkia labiau nei įtikinamai – 61 prieš 49 pelnytus įvarčius. Šį atkaklų mūšį kviečiame tiesiogiai stebėti ir http://www.futbolo.tv" onclick="window.open(this.href);return false;

Taip pat informuojame, kad dvidešimt ketvirtajame ture, rugpjūčio 22 d., turėjęs vykti Pakruojo „Kruojos-2“ ir „Kauno“ susitikimas, LFF Nepaprastų atvejų komiteto sprendimu, yra nukeliamas. Tuo pačiu sprendimu yra atidedamos ir rugpjūčio 19 d. turėjusios vykti atkeltos dešimtojo turo rungtynės tarp „Kruojos-2“ ir Vilniaus „Žalgirio B“.

CEZIS

2015 Rgp 20 12:13

Fortūna atsigręžė į Tauragę – „Tauras“ iškovojo ketvirtą sezono pergalę

LFF Pirmos lygos dvidešimt ketvirtasis turas prasidėjo nemenka sensacija – „Tauro“ futbolininkai namuose 2:1 (0:1) pranoko Vilniaus MRU ekipą. Pirmasis šių komandų tarpusavio susitikimas sostinėje baigėsi triuškinančia MRU pergale rezultatu 7:2.

Pirmoje rungtynių pusėje komandos demonstravo apylygį ir tiek viena, tiek ir kita ekipa turėjo galimybių pasižymėti. Pirmieji tikslią progą puolime surengė svečiai, kurie 22-ąją minutę, vedini Tado Švaikevičiaus nuginklavo „Tauro“ vartininką ir išsiveržė į priekį – 1:0. Nors per likusį kėlinio laiką tauragiškiai turėjo galimybių rezultatą išlyginti, tačiau vilniečių gynyba veikė tiksliai. Prieš ilgąją pertrauką komandos ilsėtis išėjo pirmaujant MRU – 1:0.

Antroje rungtynių dalyje į darbą kilo ir „Tauro“ puolėjai. Aktyviau žaidę tauragiškiai 65-ąją minutę sugebėjo rezultatą išlyginti ir atstatyti pusiausvyrą, kuomet tiksliu smūgiu į sostinės ekipos vartus pasižymėjo Sigitas Taroza – 1:1. Išlyginę rezultatą šeimininkai tarsi atgavo kvėpavimą ir dar atkakliau darbavosi prie varžovų vartų. Nors pasižymėti galimybių turėjo ir vilniečiai, tačiau jų siųstas kamuolys „Tauro“ vartų tinklo neskrodė. Likus žaisti kiek mažiau nei penkias minutes, tauragiškiai suorganizavo dar vieną tikslią ataką, o jos smaigalyje atsidūręs „Tauro“ legionierius Gabrielis Mensah išvedė savo ekipą į priekį – 2:1. Per likusias minutes rezultatas nebepakito, o „Tauras“ šventė labai reikalingą pergalę – 2:1.

Rungtynių statistika

Tauragės „Tauras“ – Vilniaus MRU 2:1 (0:1)

Tauro d.d. stadionas: žiūrovų

Įvarčiai: 22 min. Tadas Švaikevičius (0:1), 65 min. Sigitas Taroza (1:1), 86 min. Gabriel Mensah (2:1).

Įspėjimai: 16 min. Latwayne Anderson – geltona kortelė (MRU), 17 min. Dominykas Norkus – geltona kortelė („Tauras“), 39 min. Gediminas Paberžis – geltona kortelė (MRU), 59 min. Rokas Janilionis – geltona kortelė (MRU), 72 min. Simonas Pilypas – geltona kortelė („Tauras“), 90 min. Simonas Pilypas – antra geltona kortelė („Tauras“).

CEZIS

2015 Rgp 24 10:41

„Šilas“ nutraukė devynių iš eilės „Lietavos“ pergalių seriją

LFF Pirmos lygos dvidešimt ketvirtajame ture Kazlų Rūdos „Šilas“ namuose rezultatu 1:0 (0:0) pranoko Jonavos „Lietavą“ ir nutraukė devynių iš eilės jonaviečių nepralaimėtų rungtynių seriją. Pirmąjį šių komandų susitikimą rezultatu 4:0 buvo laimėjusi „Lietavos“ vienuolikė.

Rungtynės prasidėjo aktyviai ir abi komandos rengė pavojingas atakas prie varžovų vartų. Įpusėjus kėliniui abi ekipos ir toliau demonstravo kibų bei kovingą žaidimą tiek gynyboje, tiek ir puolime, tačiau realizuoti atakų puolime lengva nebuvo. Kėlinio pabaigoje surengti kelias pavojingas atakas pavyko „Šilo“ ekipai, tačiau kamuolys vartų tinklo neskrodė, o „Lietavos“ gynėjai dirbo patikimai. Per pirmąją rungtynių dalį nei vienai komandai taip ir nepavyko pasižymėti tiksliais smūgiais, o prieš ilgąją pertrauką rezultatas išliko taikus – 0:0.

Antrajame kėlinyje pavojingos atakos „pasipylė“ prie abiejų komandų vartų. Tiesa, antroje rungtynių dalyje dar aktyviau pradėjo žaisti šeimininkai, kurie prie jonaviečių vartų sukūrė ne vieną itin pavojingą progą. 53-ąją minutę „Šilas“ turėjo galimybę išsiveržti į priekį, tačiau Aurimo Raginio pasiųstas kamuolys pataikė į virpstą, o „Lietavos“ vartininkas Laurynas Vertelis sėkmingai darbavosi gindamas vartus. 66-ąją minutę dar vieną „Šilo“ susikurtą progą galėjo išnaudoti Mangirdas Radzevičius, tačiau kamuolys skrido į išorinį vartų tinklą. 84-ąją minutę aktyviai žaidusiam „Šilui“ pramušti „Lietavos“ vartus pagaliau pavyko. Po Žilvino Banio perdavimo E.Grigaitis tiksliai pasiuntė kamuolį į jonaviečių vartus ir išvedė „Šilą“ į priekį, sukeldamas tikrą džiaugsmo bangą Kazlų Rūdos stadione – 1:0. Rungtynių pabaigoje emocijos dar labiau pakilo. Raudona kortele už kilusį konfliktą ir nesutarimus su teisėju buvo nubaustas ant suolelio sėdėjęs atsarginis „Šilo“ vartininkas Mindaugas Ragauskas. Nors per teisėjo pridėtą laiką „Lietava“ rungtyniavo aktyviai, tačiau išlyginti rezultato nebepavyko. Galutinis teisėjo švilpukas skelbė iškovotą „Šilo“ pergalę – 1:0.

Kazlų Rūdos „Šilas“ – Jonavos „Lietava“ 1:0 (0:0)

Kazlų Rūdos stadionas: 435 žiūrovai

Įvarčiai: 84 min. Evaldas Grigaitis (1:0).

Įspėjimai: 72 min. Marius Ganusauskas – geltona kortelė („Lietava“), 88 min. Eisvinas Utyra – geltona kortelė („Lietava“), 88 min. Mindaugas Ragauskas – raudona kortelė („Šilas“).

CEZIS

2015 Rgp 24 10:43

„Kražantė“ įsirašė šeštąją sezono pergalę

Kelmės „Kražantės“ klubas LFF Pirmos lygos dvidešimt ketvirtajame ture išvykoje rezultatu 2:1 (2:0) įveikė Telšių „Džiugą“ ir iškovojo šeštąją pergalę šiame sezone. Pirmasis šių komandų mačas baigėsi taikiai – 1:1.

Pirmajame kėlinyje abi komandos turėjo progų pasižymėti puolime, tačiau patikimai dirbo ekipų gynėjai ir vartų sargai. Pirmiesiems pasižymėti 37-ąją minutę pavyko „Kražantės“ futbolininkams, kurie vedini savo komandos puolimo lyderio Vaido Viktoravičiaus surengė tikslią ataką ir išsiveržė į priekį – 1:0. Tuo kelmiškių puolimas pirmajame kėlinyje nesibaigė. 43-ąją minutę dar kartą „Džiugo“ vartininką nuginkluoti pavyko Agniui Juozapaičiui, o prie ilgąją pertrauką komandos ilsėtis išėjo priekyje būnant „Kražantei“ – 2:0.

Antroje rungtynių dalyje aktyviau pradėjo žaisti ir šeimininkai, o kibus žaidimas pasiteisino 60-ąją minutę, kuomet įvarčiu pavyko pasižymėti Vitalijui Polyanskui ir sumažinti „Džiugo“ atsilikimą – 1:2. Tiesa, pergalės skonį pajutusi „Kražantė“ nebuvo linkusi nusileisti ir toliau aktyviai dirbo gynyboje. Per likusį rungtynių laiką kelmiškiams pavyko apsaugoti savo vartus ir neleisti Telšių ekipai daugiau pasižymėti. Galutinis teisėjo švilpukas skelbė „Kražantės“ pergalę rezultatu 2:1.

Telšių „Džiugas“ – Kelmės „Kražantė“ 1:2 (0:2)

Telšių d.d. stadionas: 300 žiūrovų

Įvarčiai: 37 min. Vaidas Viktoravičius (0:1), 43 min. Agnius Juozapaitis (0:2), 60 min. Vitaliy Polyanskyy (1:2).

Įspėjimai: 32 min. Vitaliy Polyanskyy – geltona kortelė („Džiugas“), 59 min. Aivaras Renusas – geltona kortelė („Kražantė“), 75 min. Rokas Gecevičius – geltona kortelė („Džiugas“), 78 min. Mindaugas Čeponas – geltona kortelė („Džiugas“).

CEZIS

2015 Rgp 24 10:45

„Banga“ įveikė „Šilutę“ ir įsirašė ketvirtąją pergalę iš eilės

Dvidešimt ketvirtajame LFF Pirmos lygos ture Gargždų „Bangos“ futbolininkai rezultatu 1:0 (1:0) antrą kartą šį sezoną pranoko „Šilutę“. Pirmąjį komandų susitikimą „Banga“ laimėjo rezultatu 2:1.

Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių gargždiškiai įjungė aukštesnę pavarą ir kontroliavo žaidimo ritmą. Staigus ir kovingas „Bangos“ žaidimas veltui nenuėjo ir jau 5-ąją minutę atakos smaigalyje atsidūręs Aurelijus Staponka išvedė svečius į priekį – 1:0. Per likusį kėlinio laiką šilutiškiams rezultato išlyginti nepavyko ir prieš ilgąją pertrauką priekyje buvo „Banga“ – 1:0.

Antroje rungtynių pusėje į lemiamą šturmą kilo „Šilutė“, tačiau pulti sekėsi nesėkmingai, o gargždiškiai sėkmingai gynė savo vartus. Tiesa, šeimininkams susikurti sėkmingų progų varžovai taip pat neleido. Antrajame kėlinyje buvo galima išvysti žymiai kietesnį žaidimą, todėl teisėjai turėjo nemažai darbo dalindami net šešias geltonas korteles. Tiesa, rungtynių arbitrui teko išsitraukti ir raudoną kortelę, kuri 48-ąją minutę buvo parodyta „Šilutės“ žaidėjui Laimonui Trakšeliui už smūgį varžovui. Per likusį rungtynių laiką komandoms pavyko savo vartus išsaugoti „sausus“, o po devyniasdešimties minučių pergalę rezultatu 1:0 šventė „Banga“.

„Šilutė“ – Gargždų „Banga“ 0:1 (0:1)

Šilutės miesto stadionas: 120 žiūrovų

Įvarčiai: 5 min. Aurelijus Staponka (1:0).

Įspėjimai: 48 min. Aurimas Šlušnys – geltona kortelė („Banga“), 48 min. Laimonas Trakšelis – raudona kortelė („Šilutė“), 53 min. Arvydas Miklovis – geltona kortelė („Šilutė“), 60 min. Justas Milius – geltona kortelė („Šilutė“), 85 min. Algimantas Bačanskis – geltona kortelė („Banga“), 90 min. Mantas Lėkis – geltona kortelė („Šilutė“), 90+2 min. Ignas Driomovas – geltona kortelė („Banga“).

CEZIS

2015 Rgp 24 10:47

„Lokomotyvas“ antrą kartą šiame sezone pranoko „Auską“

LFF Pirmos lygos dvidešimt ketvirtajame ture pergalę namuose šventė Radviliškio „Lokomotyvo“ vienuolikė, kuri rezultatu 3:0 (0:0) nugalėjo Alytaus „Auskos” klubą. Pirmajame šių komandų tarpusavio susitikime radviliškiečiai Alytaus komandą pranoko rezultatu 4:0.

Pirmoje rungtynių dalyje ekipos daugiau dirbo gynyboje ir progas puolime kūrė sunkiai, todėl realizuoti įvarčių nepavyko. Nors buvo progų, kuomet futbolininkams pavykdavo priartėti prie vartų tinklo, tačiau kamuolys tikslo nepasiekdavo. Po pirmųjų keturiasdešimt penkių minučių rezultatas buvo lygus – 0:0.

Antrajame kėlinyje į šturmą liko radviliškiečiai. Sužaidus apie penkias minutes, pirmuoju įvarčiu pavyko pasižymėti „Lokomotyvui“, o jo autoriumi tapo Nikolajus Misiukas – 1:0. Tačiau radviliškiečiai ir toliau nesustojo. 58-ąją minutę dar kartą „nuginkluoti“ alytiškių vartininką pavyko Timurui Balaevui, o „Lokomotyvo“ persvara tapo jau dviguba – 2:0. Dar vieną „dovanėlę“ radviliškiečiams padovanojo ir varžovai, kuomet 85-ąją minutę į savus vartus pataikė Vytenis Ruzgas ir „Lokomotyvas“ gavo galimybę dar labiau atitrūkti – 3:0. Per likusį laiką „Auską“ sėkmingų progų puolime nesurengė ir rezultato nesušvelnino, o „Lokomotyvas“ šventė pergalę savų sirgalių akivaizdoje – 3:0.

Radviliškio „Lokomotyvas“ – Alytaus „Auska“ 3:0 (0:0)

Radviliškio miesto stadionas: 100 žiūrovų

Įvarčiai: 50 min. Nikolaj Misiuk (1:0), 58 min. Timur Balaev (2:0), 85 min. Vytenis Ruzgas – į savus vartus (3:0).

Įspėjimai: 36 min. Edvinas Mučinis – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 45+1 min. Renaldas Stankevičius – geltona kortelė („Auska“), 65 min. Modestas Atmanavičius – geltona kortelė („Auska“), 78 min. Vytenis Ruzgas – geltona kortelė („Auska“), 89 min. Marius Šarkelis – geltona kortelė („Auska“).

CEZIS

2015 Rgp 24 10:48

Du A.Meškinio realizuoti 11 metrų baudiniai padovanojo pergalę „Panevėžiui“

LFF Pirmos lygos dvidešimt ketvirtajame ture pergalę namuose iškovojo “Panevėžys”, kuris namuose 2:1 (1:0) įveikė Kretingos „Minijos“ klubą. Pirmasis komandų susitikimas taip pat baigėsi panevėžiečių pergale rezultatu 2:1.

Pirmajame kėlinyje žymiai aktyviau puolime rungtyniavo šeimininkai, kurie jau 4-ąją rungtynių minutę galėjo išsiveržti į priekį, tačiau „Minijos“ vartininkas Mantas Galdikas sėkmingai apgynė savo komandos vartus. 15-ąją minutę dar vieną galimybę turėjo panevėžiečiai, tačiau ir vėl patikimai prie vartų dirbo M.Galdikas. beveik visą pirmąjį kėlinį aštriau žaidė „Panevėžys“, tačiau kretingiškių gynėjai ir vartininkas žaidė patikimai. 36-ąją minutę progą puolime turėjo ir „Minija“, kuomet atakos smaigalyje atsidūrė legionierius Vitoras Dos Santos, tačiau „Panevėžio“ vartininkas Marius Suvaizdis išgelbėjo savo vartus. 41-ąją minutę tikslumo kiek pritrūko panevėžiečiui Arnui Ribokui, todėl ir jam savo ekipos išvesti į priekį nepavyko. 44-ąją minutę baudos aikštelėje ranka sužaidė „Minijos“ futbolininkas Jurijus Kurbangalijevas ir uždirbo 11 metrų baudinį „Panevėžiui“, kurį realizavo panevėžiečių kapitonas Aivaras Meškinis ir išvedė savo ekipą į priekį – 1:0. Per likusį kėlinio laiką rezultatas nebepasikeitė.

Antroje rungtynių dalyje, 53-ąją minutę, dar kartą „Panevėžys“ bandė atakuoti kretingiškių vartus, tačiau komandą ir vėl gelbėjo „Minijos“ vartininkas. 55-ąją minutę pirmąjį šio mačo kampinį pakėlė „Minija“, tačiau atakos tiksliai pabaigti nepavyko. Visgi „Minija“ turėjo šansą kampinį pakartoti. Nuo kampinio gairelės Viktoro Jefremovo pakeltas kamuolys atsimušė į virpstą ir skrido tiesiai į „Panevėžio“ vartus, o rezultatas tapo lygus – 1:1. Rungtynių pabaigoje, 88-ąją minutę, dar vieną 11 metrų baudinį pavyko uždirbti „Panevėžiui“, kurį antrą kartą šiame mače realizavo A.Meškinis ir vėl išvedė šeimininkus į priekį – 2:1. Per likusį rungtynių laiką „Minijai“ rezultato išlyginti nepavyko, o persvarą išlaikęs „Panevėžys“ šventė pergalę – 2:1.

„Panevėžys“ – Kretingos „Minija“ 2:1 (1:0)

Aukštaitijos stadionas: 530 žiūrovų

Įvarčiai: 44 min. Aivaras Meškinis – 11 m. baudinys (1:0), 57 min. Viktors Jefremovs (1:1), 89 min. Aivaras Meškinis – 11 m. baudinys (2:1).

Įspėjimai: 43 min. Jurijus Kurbangalijevas – geltona kortelė („Minija“), 89 min. Nerijus Jurkaitis – geltona kortelė („Minija“).

CEZIS

2015 Rgp 24 10:50

„Trakai-2“ atsirevanšavo „Palangai“ už pralaimėjimą pirmajame rate

LFF Pirmos lygos dvidešimt ketvirtajame ture pergalę namuose iškovojo „Trakų-2“ ekipa, kuri rezultatu 2:1 (0:1) pranoko „Palangos“ ekipą. Pirmajame ekipų tarpusavio susitikime stipresni buvo palangiškiai, kurie tąkart laimėjo rezultatu 3:1.

Pirmajame kėlinyje pirmiesiems pasižymėti pavyko svečiams, kurie po Aurimo Jurgelevičiaus tikslaus smūgio išsiveržė į priekį – 1:0. Nors pirmoje rungtynių dalyje progų išlyginti rezultatą turėjo ir trakiškiai, tačiau „Palangos“ vartų sargas ir gynėjai darbavosi patikimai bei išlaikė persvarą iki rungtynių ilgosios pertraukos – 1:0.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo „Trakai-2“, kurie kūrė vieną po kitos pavojingas progas prie palangiškių vartų. 50-ąją minutę ataką pavyko sukurti šeimininkams, o Roko Masenzovo pasiųstas kamuolys skrodė „Palangos“ vartus ir leido atstatyti lygybę – 1:1. Neilgai trukus Trakų riteriai suorganizavo ir dar vieną sėkmingą ataką puolime. Šį kartą įvarčio autoriumi tapo Donatas Šėgžda, rezultatas tapo 2:1 trakiškių naudai. Antroje rungtynių dalyje „Palanga“ aktyviai dirbo gynyboje, o už tai teisėjai turėjo parodyti ir ne vieną geltoną kortelę. 66-ąją minutę antrą geltoną kortelę užsidirbo ir iš aikštės buvo pašalintas Mantas Perepliotovas, o „Palanga“ buvo priversta baigti susitikimą nepilna sudėtimi. Per likusį kėlinio laiką rezultatas taip ir nepasikeitė, o galutinis teisėjo švilpukas skelbė „Trakų-2“ pergalę – 2:1.

„Trakai-2“ – „Palanga“ 2:1 (0:1)

Trakų miesto stadionas: 100 žiūrovų

Įvarčiai: 16 min. Aurimas Jurgelevičius (0:1), 50 min. Rokas Masenzovas (1:1), 59 min. Donatas Šėgžda (2:1).

Įspėjimai: 43 min. Aurimas Skurdelis – geltona kortelė („Palanga“), 43 min. Simonas Urbys – geltona kortelė („Palanga“), 43 min. Mantas Leonavičius – geltona kortelė („Trakai-2“), 65 min. Mantas Perepliotovas – geltona kortelė („Palanga“), 66 min. Mantas Perepliotovas – antra geltona kortelė („Palanga“), 90+1 min. Artsem Hurenka – geltona kortelė („Trakai-2“).

CEZIS

2015 Rgp 24 10:53

Antroje mačo dalyje „Žalgiris B“ nepaliko šansų „Nevėžiui“

Dvidešimt ketvirtajame LFF Pirmos lygos ture įtikinamą pergalę iškovojo Vilniaus „Žalgiris B“, kuris namuose rezultatu 5:1 (0:1) įveikė Kėdainių „Nevėžį“. Pirmasis šių komandų susitikimas vykęs Kėdainiuose baigėsi lygiosiomis 2:2.

Rungtynes ekipos pradėjo apylygiai, o pirmąją realesnę progą 8-ąją minutę turėjo „Nevėžis“, kuomet prieš tuščius vartus pabėgęs Alisonas E Silva galėjo pelnyti įvartį, tačiau smūgis buvo netikslus. Pirmoje rungtynių dalyje itin daug realių galimybių išsiveržti į priekį komandos neturėjo, tačiau 38-ąją minutę svečius į priekį išvedė Rokas Mikuckis, kuris pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išveda „Nevėžį“ į priekį – 1:0. Žalgiriečiai pirmoje rungtynių dalyje realių progų puolime turėjo nedaug, baigiantis kėliniui, 41-ąją minutę, dar vieną galimybę padidinti kėdainiškių persvarą turėjo A.E Silva, tačiau patikimai sužaidė „Žalgirio B“ vartininkas Karolis Čirba. Po pirmojo kėlinio priekyje ir toliau buvo „Nevėžis“ – 1:0.

Antrąjį kėlinį aktyviau pradėjo jaunieji žalgiriečiai, kurie kūrė vieną pavojingą progą po kitos prie „Nevėžio“ vartų. 65-ąją minutę rezultatą pavyko išlyginti po keitimo pasirodžiusiam Erikui Motuzui, kuris po Dominyko Barausko tikslaus perdavimo pasiuntė kamuolį į vartus – 1:1. 70-ąją minutę, po sumaišties prie „Nevėžio“ vartų, kamuolį į savus vartus pasiuntė Domantas Nebilevičius ir leido į priekį išsiveržti varžovams – 2:1. 75-ąją minutę puikiai ataką užbaigė vilniečių puolėjas J.Momkus, kuris pabėgęs vienas prieš „Nevėžio“ vartininką atliko tikslų smūgį į vartus – 3:1. Tačiau tuo vilniečiai įvarčių šou nebaigė. 80-ąją minutę dar vieną įvartį į kėdainiškių vartus pasiuntė Danielis Romanovskis ir rezultatas tapo jau 4:1. Per teisėjo pridėtą laiką, 94-ąją minutę, galutinį tašką šiame susitikime padėjo Edgaras Kudzinas, po kurio įvarčio „Žalgiris B“ šventė įtikinamą pergalę prieš „Nevėžį“ rezultatu 5:1.

Vilniaus „Žalgiris B“ – Kėdainių „Nevėžis“ 5:1 (0:1)

LFF stadionas: 120 žiūrovų

Įvarčiai: 38 min. Rokas Mikuckis (0:1), 65 min. Erik Motuz (1:1), 70 min. Domantas Nebilevičius – į savus vartus (2:1), 75 min. Julius Momkus (3:1), 80 min. Daniel Romanovskij (4:1), 90+4 min. Edgar Kudzin (5:1)

Įspėjimai: 58 min. Haroldas Šidlauskas – geltona kortelė („Žalgiris B“).