Žalgiris - : - Kauno Žalgiris
LFF stadionas

Re: XXIV (24) turas:

2017 Rgs 13 22:47

Tai Kerlos įvartį įskaitė? Santraukoje sako, kad neįskaitė, o visur rašo 5-1 rezultatą, ir Kerlos įvartis užrašytas 86min.

2017 Rgs 13 22:51

jau į Youtube įkėlė rungtynių įrašą, tai ten pažiūrėjau, kad vis tik pakeitė sprendimą ir užskaitė įvarį.

Dėl nuošalės neaišku, o ranka tai tikrai Trakams ne Vežui buvo.

JONAVOJE – 9 KORTELĖS IR NEBAIGTA KOVA DĖL ŠEŠTOSIOS VIETOS

Kova dėl šeštosios vietos, garantuojančios teisę kitą sezoną žaisti stipriausioje Lietuvos futbolo lygoje, aštrėja. Į ją pretenduojančių turnyro lentelės kaimynių „Jonavos“ ir Kauno „Stumbro“ ketvirtoji šio sezono akistata baigėsi lygiosiomis. Atkakliose ir kovingose rungtynėse, kuriose arbitrui teko net 9 sykius iš kišenės traukti geltoną kortelę, jonaviečiai pirmieji išsiveržė į priekį, bet persvaros neišsaugojo – 1:1 (1:0).

Likus 4 turams iki rato pabaigos, turnyro lentelėje „Stumbras“ ir toliau vienu tašku lenkia „Jonavą“, turinčią rungtynes atsargoje.

Mačą aikštės šeimininkai pradėjo labai sėkmingai ir jau 6-ą minutę išsiveržė į priekį, kai tiksliai mušė Tomas Salamanavičius, po ilgos pertraukos sugrįžęs į komandos starto vienuolikę.

„Stumbras“ jau kitos atakos metu surengė pavojingą išpuolį, bet Alexandre’as Kore nesugebėjo tinkamai pataikyti į kamuolį. Vėliau svečių puolėjas turėjo puikią galimybę išlyginti rezultatą, bet iš krašto pažeme smūgiuotas kamuolys prariedėjo visiškai šalia tolimo virpsto.

Kėlinio viduryje pasijaudinti Rodrigo Josviakį privertė Tadas Eliošius. Vartininkas šuoliu palydėjo pavojingą „Jonavos“ kapitono tolimą smūgį.

Sužaidus pusvalandį, vėl už galvos griebėsi A.Kore. Svečių legionierius kyštelėjo koją ir suklaidino Povilą Valinčių, pakeisdamas Viliaus Armanavičiaus šūvio kryptį. Kamuolys nuskriejo virš skersinio.

Kauno komanda ir toliau perdavimais iš gilumos ieškojo savo puolėjo. Dar vienos greitos atakos metu A.Kore pabandė perkelti kamuolį per vartus palikusį P.Valinčių, bet nukreipti kamuolio į vartus nesugebėjo.

Po pertraukos svečių treneriai į aikštę metė traumą išsigydžiusį Nasro Boucharebą, tačiau dviejų puolėjų taktika norimų permainų „Stumbro“ žaidimui neatnešė. „Jonava“ bandė laimę smūgiais iš toli, tikslumo pritrūko Karolis Šilkaičiui ir Td.Eliošiui.

Būtent Td.Eliošius, sužaidus valandą, dar sykį po gražaus individualus reido link baudos aikštelės privertė R.Josviakį pademonstruoti meistriškumą ir šuoliu sugauti muštą kamuolį.

79-ą minutę „Stumbras“ išlygino rezultatą. Įžaidus kampinį, šeimininkų baudos aikštelėje kilo gaisras. Kamuolys atiteko laisvam Lucasui Villelai, kurio smūgį nuo vartų linijos atmušė gynėjas Artiomas Osipovas, tačiau pakartotinio Tomo Snapkausko bandymo jonaviškiai blokuoti nesugebėjo.

Per likusį laiką abi komandos stengėsi iškovoti pergalę, tačiau pavojingų momentų nekilo nei prie vienų vartų.

Martynas Pocius, alyga.lt

M. Čepas: „Pretenzijų savo komandai neturiu“: https://www.youtube.com/watch?v=gGwenorELXw" onclick="window.open(this.href);return false;

M. Barreto: „Gerai, kad iškovojome tašką“: https://www.youtube.com/watch?v=9xGnR99BPcQ" onclick="window.open(this.href);return false;

PO ĮSPŪDINGOS PERGALĖS „SŪDUVA“ KYLA Į ANTROSIOS VIETOS ŠTURMĄ

A lygos 24 turo rungtynėse Marijampolės „Sūduvos“ komanda savo aikštėje net 5:1 nugalėjo „Trakus“. Ši pergalė sūduviečiams suteikė vilčių kovoti dėl antrosios vietos. Dabar „Sūduva“ nuo Trakų komandos atsilieka 9 taškais, bet yra sužaidusi 3 rungtynėmis mažiau.

Dėl užsitęsusios sėkmingos kelionės UEFA Europos lygos varžybose „Sūduva“ paskutinį kartą A lygoje žaidė dar rugpjūčio 9 dieną, kai Vilniuje atėmė taškus iš „Žalgirio“ (1:1). Tad marijampoliečių sugrįžimas į nacionalines pirmenybes po penkių savaičių pertraukos buvo labai sėkmingas.

Prie „Sūduvos“ pergalės svariai prisidėjo žaidėjai, anksčiau atlikdavę ne pagrindinius vaidmenis - du įvarčius pelnęs Marjanas Altiparmakovskis ir kartą pasižymėjęs Giedrius Matulevičius. Įdomu, kad iki tol A lygoje M. Altiparmakovskis buvo įmušęs vos vieną įvartį, G. Matulevičius įvarčių pelnęs nebuvo.

Dėl traumos „Sūduvos“ komandai padėti negalėjo Vaidas Slavickas, dėl geltonų kortelių - Andro Švrljuga. Be to, treneris Vladimiras Čeburinas į starto sudėtį neįtraukė Ernesto Veliulio, Karolio Chveduko, Ovidijaus Verbicko bei Roberto Vėževičiaus. O „Sūduvos“ komandoje debiutavo brazilas Choco. Legionierius visų rungtynių metu buvo aktyvus ir stengėsi nuolat atsidurti įvykių sūkuryje.

Komandą savavališkai palikus snaiperiui Maksimui Maksimovui, „Trakams“ sunku atrasti naują puolimo lyderį. Tad trakiškiai bandė įvairius puolimo variantus, kai atakos smaigalyje atsidurdavo vis kitas žaidėjas. Būtent taip varžovų gynėjams apsukę galvas, svečiai jau 10 minutę išsiveržė į priekį. Tuomet gavęs Aleksandro Byčenoko perdavimą, Dovydas Norvilas iš arti pergudravo vartininką Ivaną Kardumą.

„Sūduvai“ prireikė laiko susitaikyti su tokia dvikovos pradžia, bet kėlinio viduryje šeimininkai rezultatą išlygino. 27 minutę Choco pakovojo dėl kamuolio ties galine linija, atliko perdavimą į baudos aikštelę, o ten M. Altiparmakovskis tiksliu smūgiu išlygino rezultatą - 1:1.

Po kelių minučių dėkingoje situacijoje į vartus nepataikė marijampolietis Karolis Laukžemis, o netrukus pvojingu galėjęs tapti jo perdavimas nepasiekė Jeremy Manzorro.

Antras kėlinys prasidėjo šeimininkų atakų lavina ir jau 47 minutę jie persvėrė rezultatą. M. Altiparmakovskis atėmė kamuolį iš gynėjo Pavelo Kruko. Ir nors legionierius iš Makedonijos vartininko Igno Plūko neįveikė, bet kamuolį išsaugojo ir po jo perdavimo pasižymėjo G. Matulevičius - 2:1. 54 minutę G. Matulevičius atsidėkojo M. Altiparmakovskiui rezultatyviu perdavimu ir makedonas įmušė efektingu smūgiu galva.

Trečiasis įvartis palaužė „Trakų“ komandą. Vicečempionai gynėsi atsainiai, o marijampoliečiai kūrė vieną progą po kitos, bet jas švaistė Marius Činikas, Povilas Leimonas bei M. Altiparmakovskis.

Skaudus pažeminimas „Trakų“ komandos laukė dvikovos pabaigoje. 78 minutę prie vartų grumdamasis su varžovais, P. Krukas nukreipė kamuolį į savuosius vartus. O 86 min. po kampinio pasižymėjo ir Semiras Kerla, dar labiau įtvirtindamas savo komandos pranašumą. „Sūduvos“ futbolininkai triumfavo 5:1 ir savų sirgalių iš aikštės buvo palydėti plojimais.

Šeštadienį abi komandos dar kartą susitiks Vilniuje. Tai bus atidėtos 18 turo rungtynės.

V. Čeburinas: „Antrajame kėlinyje "pagavome" žaidimo ritmą“: https://www.youtube.com/watch?v=Weg66E1RP2I" onclick="window.open(this.href);return false;

O. Vasilenka: „Darėme klaidas, kurių daryti negalima“: https://www.youtube.com/watch?v=vAkw4OsgNDQ" onclick="window.open(this.href);return false;
Paskutinį kartą redagavo 1 Makenzis. Iš viso redaguota 2017 kartus.

PO TRIUMFO KLAIPĖDOJE „UTENIS“ PAKILO Į KETVIRTĄ VIETĄ

Ketvirtosios vietos A lygoje atkakliai siekiantis Utenos „Utenis“ po truputį artėja link savo tikslo. Ispano Davido Campanos auklėtiniai ketvirtadienį Klaipėdoje 1:0 palaužė vietos „Atlantą“ ir pakilo į trokštamą poziciją.

Pirmą galimybę pasižymėti šiame mače sukūrė „Atlantas“. 4 minutę po Dmitrijaus Germano pakelto baudos smūgio galva į vartus mušė Vytas Gašpuitis, tačiau „Utenio“ vartų sargas Francisco Ramirezas buvo savo vietoje ir pavojų neutralizavo. Po kelių minučių jau Utenos komanda atsakė pavojingu išpuoliu. Klaipėdiečių gynėjai leido prisitaikyti ir smūgiuoti Carlosui Carrasco, vis tik kamuolį atrėmė vartininkas Deividas Mikelionis.

Vėliau kurį laiką iniciatyva priklausė aikštės šeimininkams, o 20 minutę buvo užfiksuota pražanga, nulėmusį dvikovos eigą. „Atlanto“ gynėjas Markas Beneta nespėjo paskui varžovą Aleksandrą Levšiną, ir nenorėdamas leisti jam pabėgti į priekį, pargriovė. Teisėjas Manfredas Lukjančiukas tai traktavo kaip paskutinės vilties pražangą ir M. Benetą nubaudė raudona kortele bei pasiuntė iš aikštės.

Iš baudos smūgio uteniškiai nieko nepešė, tačiau įgyta kiekybinė persvara leido tvirtai perimti iniciatyvą. „Atlantas“ atsitraukė atgal ir tolimais perdavimais ieškojo galimybių kontratakuoti, bet prie savų vartų klaipėdiečių gynėjų veiksmuose nuolat tvyrojo įtampa.

33 minutę „Utenis“ nepasinaudojo puikia proga išsiveržti į priekį. Ali Radjelis suklaidino vartininką D. Mikelionį ir galėjo įmušti į tuščius vartus. Tačiau smūgis buvo nestiprus ir kamuolį spėjęs pavyti V. Gašpuitis išgelbėjo savo komandą.

Igorio Pankratjevo treniruojamas „Atlantas“ po pertraukos dar labiau sutankino gynybą. Vis tik atsilaikyti Klaipėdos komandai pavyko neilgai. 59 minutę Pablo Roca paleido klastingą smūgį iš 20 metrų atstumo, kamuolys prieš pat vartininką D. Mikelionį atsimušė į žemę ir atsidūrė vartuose - 0:1. Tai buvo pirmasis 19-mečio ispano P. Rocos įvartis A lygoje.

Pelnytas įvartis nuramino „Utenio“ futbolininkus, jie ėmė žaisti lėčiau ir branginti kamuolį. Tuo metu padriki „Atlanto“ komandos bandymai išsigelbėti naudos neatnešė.

„Utenis“ išsaugojo minimalią persvarą ir su 29 taškais pakilo į ketvirtąją vietą. „Atlantas“ turi 26 taškus, bet yra sužaidęs vienomis rungtynėmis mažiau.

I. Pankratjevas: „Praleidome kvailą įvartį“: https://www.youtube.com/watch?v=ahuD1g1ZOjE" onclick="window.open(this.href);return false;

D. Campana: „Kai pralaimim, negaliu užmigti - futbolas tai mūsų aistra“: https://www.youtube.com/watch?time_cont ... 5GMRkCNa5Y" onclick="window.open(this.href);return false;

INTRIGĄ VILNIUJE SUKŪRĘS „KAUNO ŽALGIRIS“ TREČIĄ SYKĮ ČEMPIONUI NEĮKANDO

Dusyk atėmęs taškus iš A lygos lyderio, „Kauno Žalgiris“ svečiuose sukūrė intrigą ir paskutinėje šių komandų akistatoje. Nors Vilniaus „Žalgiris“ pelnė du greitus įvarčius, perėmę iniciatyvą ir daug progų sukūrę kauniečiai sušvelnino rezultatą, bet liko be taškų – 1:3 (0:2). Sostinės komandoje dubliu pasižymėjo Bahrudinas Atajičius.

Pasinaudojęs vieneriomis rungtynėmis mažiau sužaidusių „Trakų“ pralaimėjimu, šalies čempionas turnyro lentelėje atstatė dviženklę taškų persvarą.

Nuo mačo pradžios šeimininkai užgulė prie savo vartų atsitraukusio „Kauno Žalgirį“, tačiau darbo Mindaugui Stoniui nesuteikė. Vis tik, pirmasis čempionų smūgis į varžovų vartų stačiakampį 14-ą minutę baigėsi įvarčiu. Perėmęs kamuolį iš neatsargiai savo baudos aikštelės prieigose sužaidusio Olaitano Buraimoh, Matija Ljujičius perdavimu surado Bahrudiną Atajičių, kurio smūgis galva buvo tikslus.

22-ą minutę „Žalgiris“ pasinaudojo dar viena svečių klaida. Klimui Gusočenko nepavyko tinkamai išmušti kamuolio, kurį Liviu Antalis nedelsdamas pasiuntė į vartų tinklą.

Bandžiusi rengti greitas atakas, „Kauno Žalgirio“ ekipa šeimininkų vartams kelis sykius grasino kėlinio viduryje. Iš pradžių tolimu šūviu virš skersinio mušė Edvinas Kloniūnas. Vėliau Armantui Vitkauskui teko demonstruoti reakciją, atremiant labai stiprų Aurimo Raginio smūgį. Įsidrąsinę kauniečiai surengė dar vieną ataką, po kurios A.Vitkauskui buvo priverstas prieš save atremti stiprų Mario Duques smūgį.

38-ą minutę įmušti privalėjo E.Kloniūnas, po komandos draugo laimėtos oro dvikovos atsidūręs prieš vienas prieš vartus. Tačiau saugui įveikti varžovų vartininko nepavyko, A.Vitkauskas sugebėjo smūgį atremti koja.

Netrukus plojimų susilaukė ir čempionato lyderis, kai žaibiškos atakos metu visiškai šalia virpsto mušė M.Ljujičius. Paskutinę kėlinio minutę iš aštraus kampo savo laimę pabandė Vytautas Lukša.

Po pertraukos „Kauno Žalgiris“ vėl buvo arti įvarčio, kai smūgiu galva Teremas Moffi privertė vilniečių vartininką šuoliu nukreipti kamuolį už galinės linijos. Netrukus A.Vitkauskui vėl teko padirbėti ir atremti Luko Kochanausko smūgį.

Trenerio nuolat raginami sostinės futbolininkai surengė retą išpuolį antrajame kėlinyje, jo smaigalyje atsidūręs Donovanas Slijngardas puikų savo reidą užbaigė stipriu, bet netiksliu smūgiu.

„Kauno Žalgiris“ tęsė puikią rungtynėse atkarpą. Sužaidus valandą, sėkme labai nusivylė L.Kochanauskas, smūgiu galva sudrebinęs vartų skersinį. Vėliau prieš vartus iššokęs T.Moffi nesugebėjo pergudrauti patikimai sužaidusio A.Vitkausko ir nepasinaudojo puikia galimybe sušvelninti rezultatą.

Įvartį, kurio nusipelnė, laikinosios sostinės komanda įmušė 74-ą minutę, kai puikiu baudos smūgiu pasižymėjo A.Raginis. Po jo, nepaisant visų pastangų, Kauno komandai išgelbėti rungtynių nepavyko.

Tuo tarpu „Žalgirio“ gerbėjai lengviau atsikvėpti galėjo tik per arbitro pridėtą laiką, nes galutinį tašką padėjo ir kampinio metu galva antrąjį savo įvartį pelnė B.Atajičius. Sostinės komandos puolėjas netrukus galėjo į savo sąskaitą įsirašyti ir hetriką, bet iššokęs prieš vartus įsigudrino smūgiuoti pro šalį.

Šiose rungtynėse A lygos čempionate debiutavo į Lietuvą sugrįžęs ir prie „Kauno Žalgirio“ prisijungęs Gratas Sirgėdas. Aikštėje jis pasirodė 73-ią minutę po keitimo.

A.Skerla: „Turime būti dėkingi Armantui“: https://www.youtube.com/watch?v=B0FBnsTjIXg" onclick="window.open(this.href);return false;

2017 Spa 17 17:15

JONAVA 0 : 5 SŪDUVA

Įvarčiai:
32' Karolis Laukžemis
38' Vaidas Slavickas
44' Aleksandaras Živanovičius
70' Ovidijus Verbickas
91' Ernestas Veliulis

VĖL PENKIS SYKIUS ĮMUŠUSI „SŪDUVA“ PERGALINGĄ ŽYGĮ PRATĘSĖ IR JONAVOJE

Marijampolės „Sūduva“ iškovojo 8-ą pergalę A lygoje iš eilės, nukeltose XXIII turo rungtynėse nepalikdama šansų „Jonavai“. Dar pirmajame kėlinyje išsprendę visus intrigos klausimus, sūduviškiai trečiame mače paeiliui pelnė 5 įvarčius – 5:0 (3:0).

Turnyro lentelėje išsilyginus žaistų rungtynių skaičiui, „Sūduva“ nuo čempiono Vilniaus „Žalgirio“ atsilieka jau tik 2 taškais, o paskutiniajame IV rato ture būtent šios komandos susitiks tarpusavyje. Pergalės atveju, Suvalkijos ekipa V pirmenybių ratą pradėtų lyderės pozicijoje.

Nors svečiai nuo pirmųjų minučių turėjo iniciatyvą savo rankose, tačiau pralaužti didelėmis pajėgomis prie savo vartų atsitraukusių varžovų gynybos bastionų nesisekė. Visi svarbiausi įvykiai kėlinyje prasidėjo komandoms sužaidus pusvalandį. Iki tol ryškių momentų nesukūrę svečiai ėmė mušti įvarčius.

31-ą minutę baudos aikštelėje Tadas Eliošius nuvertė Ernestą Veliulį. Nors „Jonavos“ kapitonas, žaidęs krašto gynėjo pozicijoje, nenorėjo sutikti su teisėjo iš Latvijos sprendimu, pastarasis skyrė baudinį, kurį šaltakraujiškai realizavo Karolis Laukžemis, išvesdamas suvalkiečius į priekį.

Po septynių minučių „Sūduva“ padvigubino persvarą. Jonaviečiams atmušus kamuolį po perdavimo link vartų, fantastiniu šūviu į vartų kampą Tadą Simaitį nuginklavo Vaidas Slavickas.

Prieš pat pertrauką „Jonavos“ vartininkui teko dar sykį išimti kamuolį iš vartų tinklo. Po idealaus V.Slavicko perdavimo pirmąjį savo sezone ir trečią komandos rungtynėse gražiu smūgiu galva pelnė gynėjas Aleksandaras Živanovičius.

Iškart po pertraukos kovodamas dėl kamuolio šeimininkų baudos aikštelėje traumą patyrė jonaviškis Td.Eliošius, kurį pakeitė Laurynas Stonkus, o jo vietą gynyboje užėmė Tomas Salamanavičius.

Komandos kapitono netektis sukrėtė „Jonavą“, kuri ėmė žaisti kur kas aktyviau, tačiau vos nebuvo nubausta 60-ą minutę, kai po rikošeto kamuolys atiteko prieš vartus atsidūrusiam Andro Švrljugai. Kroatas iš aštraus kampo mušė pro šalį.

Saugi persvara leido „Sūduvai“ spręsti savo uždavinius, debiuto A lygoje sulaukė 197 cm ūgio puolėjas Rigino Cicilia.

Vėl susigrąžinusi iniciatyvą Marijampolės ekipa įmušė dar sykį. 70-ą minutę greitos atakos metu A.Švrljuga atmetė kamuolį Ovidijui Verbickui, kuris galingu smūgiu nuo skersinio įrašė savo pavardę į statistikos protokolą.

82-ą minutę už galvos griebėsi E.Veliulis. Greitos atakos metu privalėjo įmušti, bet, iššokęs prieš vartus, nesugebėjo nukreipti kamuolio į vartus. Vėliau jis dar sykį atsidūrė atakos smaigalyje, tačiau bandymas įmušti vienu lietimu taip pat nebuvo sėkmingas.

Vis tik savo įvartį E.Veliuliui pavyko įmušti jau per arbitro pridėtą laiką. R.Cicilia puikiu perdavimu išvedė komandos draugą prieš vartus, kuris prasimetė kamuolį pro varžovų vartininką ir nukreipė jį į tuščius vartus.

Tik tada kone pirmąją progą įmušti turėjo šeimininkai, bet Tautvydo Eliošiaus tolimą smūgį Ivanas Kardumas be didesnių problemų nukreipė virš skersinio.