Po pirmo kėlinio 0:0.

...

2015 Rgs 26 16:05

TRAKAI-2 vs. LIETAVA

45' Įvartis Marius Ganusauskas 0 -1..

dabar vyksta antrasis kėlinys

...

2015 Rgs 28 12:40

Nuo pirmųjų rungtynių minučių apylygę kovą demonstravusioms ekipoms rezultatyvias progas kurti sekėsi gan sunkiai. Kamuolio kontrolė rungtynių metu kiek labiau priklausė svečiams, kurių aštrios atakos net kelis kartus gerokai „patampė“ nervus žalgiriečiams. Nors daugiau realių progų pelnyti įvarčius turėjo „Bangos“ futbolininkai, tačiau jų išnaudoti nepavyko, drausmingai gindamiesi vilniečiai iki kėlinio pabaigos savo vartus išsaugojo „sausus“, tiesa, rungtynėse puikiu žaidimu pasižymėjo žalgiriečių vartų sargas Karolis Čirba, kuris net keletą kartų ekipą gelbėjo gargždiškių atakų metu.

Antrajame kėlinyje ekipos tęsė apylygį žaidimą, tačiau aikštėje kiek labiau dominavo svečių vienuolikė. Kėlinio metu netrūko emocijų bei kietos kovos. Abi ekipos varžovams gan aktyviai kūrė atakas, tačiau jų realizuoti nesisekė. Vis tik 79–ąją minutę pasinaudojęs susiklosčiusia proga „Bangos“ gynybą pralaužė bei įvarčiu pasižymėjo Justas Lasickas, žalgiriečius išvesdamas į priekį – 1:0. Po varžovų pelnyto įvarčio „Banga“ žaidimo tempą padidino, dar aktyviau atakuodama vilniečių vartus. 91–ąją pridėto laiko minutę antra geltona kortele buvo nubaustas ir aikštę paliko Gargždų žaidėjas Aurelijus Staponka, ekipai likus mažumoje daugiau įvarčių praleista nebuvo. Pasibaigus rungtynių laikui pergalę – 1:0 šventė „Žalgiris B“.

Rungtynių statistika

Vilniaus „Žalgiris B“ 1 – 0 Gargždų „Banga“

LFF stadionas: 362 žiūrovai

Įvarčiai: 79 min. Justas Lasickas (1:0).

Įspėjimai: 16min. Karolis Urbaitis – geltona kortelė („Banga“), 24 min. Dovydas Pačkauskas – geltona kortelė („Banga“), 37 min. Justas Lasickas – geltona kortelė („Žalgiris B“), 45+1 min. Edgar Kudzin – geltona kortelė („Žalgiris B“), 84 min. Jokūbas Kasparas Budrys – geltona kortelė („Žalgiris B“), 90 min. Aurelijus Staponka – geltona kortelė („Banga“), 90+1min. Aurelijus Staponka – geltona–raudona kortelė („Banga“).

...

2015 Rgs 28 12:41

Aktyviai kėlinį pradėjusios ekipos turėjo ne vieną progą atsidaryti įvarčių sąskaitą ir pelnyti pirmąjį rungtynių įvartį, tačiau strigusios su įvarčių realizacija ekipos susikurtų progų neišnaudojo. Kibią gynybą demonstravusios komandos pirmoje rungtynių dalyje susirinkusių žiūrovų įvarčiais nepradžiugino ir prieš ilgąją pertrauką išsiskyrė taikiai – 0:0.

Sugrįžus po pertraukos ekipos padidino žaidimo tempą, demonstruodamos permainingą bei įnirtingą futbolą. Ir nors abi ekipos turėjo ne vieną šansą rungtynių rezultatą pakeisti, tačiau tiek „Lokomotyvo“, tiek „Džiugo“ ekipai susikurtų progų realizuoti nesisekė. Iki kėlinio pabaigos išlaikiusios aukštą žaidimo tempą komandos įvarčių rungtynių metu nepelnė. Pasibaigus rungtynių laikui arbitras užfiksavo lygiasias – 0:0.

Radviliškio„Lokomotyvas“ – Telšių „Džiugas“ 0:0

Radviliškio miesto stadionas: 150 žiūrovų

Įspėjimai: 5 min. Giedrius Barevičius – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 67 min. Clarence Augustus Warrenas – geltona kortelė („Džiugas“), 90+2 min. Eduard Serbul – geltona kortelė („Džiugas“).

...

2015 Rgs 28 12:42

Aktyviai pradėjusios kėlinį ekipos, demonstravo kietą bei atkaklų žaidimą, tačiau tiek vienai, tiek kitai komandai realizuoti susikurtų progų nesisekė. Kibiai žaidusioms gynyboje vienuolikėms varžovų pavojingas atakas pavykdavo atremti. Kėliniui įsibėgėjus abi ekipos demonstravo įnirtingą žaidimą, išlaikydamos aukštą žaidimo tempą, tačiau iki kėlinio pabaigos kamuolys nepasiekė nei vienos ekipos vartų. Po pirmojo kėlinio rezultatas išliko lygus – 0:0.

Sugrįžusios po pertraukos ekipos žaidimo tempo nemažino. Nors abi komandos pakankamai aktyviai atakavo varžovus, tačiau kamuolys varžovų vartų nepasiekdavo. Vis tik 73–ąją minutę į priekį išsiveržti pavyko aikštės šeimininkams, kai atakos metu, mėgindamas nutraukti varžovų išpuolį, kamuolį į savus vartus pasiuntė Gražvydas Gujis – 1:0. Skaičiuojant paskutines rungtynių minutes tiksliu smūgiu pasižymėjo Andrius Gedgaudas „Šilutės“ įvarčius padvigubindamas – 2:0. Nors kėlinio metu „Minija“ turėjo progų rezultatą sušvelninti, tačiau ekipa strigo su progų realizacija. Iki kėlinio pabaigos aštriai gynęsi Šilutės futbolininkai savo vartus išsaugojo „sausus“, o nuaidėjus arbitro švilpukui šventė pergalę rezultatu – 2:0.

„Šilutė“ – Kretingos „Minija“ 2:0 (0:0)

Šilutės miesto stadionas: 100 žiūrovų

Įvarčiai: 73 min. Gražvydas Gujis Į.S.V. (1:0), 89 min. Andrius Gedgaudas (2:0).

Įspėjimai: 43 min. Edgaras Lukoševičius – geltona kortelė („Šilutė“), 78 min. Vilius Kazlauskas – geltona kortelė („Minija“).

...

Pirmieji rungtynėse į priekį išsiveržė aikštės šeimininkai, kai 15–ąją minutę po tikslaus Andriaus Urbšio smūgio kamuolys atsidūrė „Auskos“ vartuose – 1:0. Ilgai varžovų atsako ekipai laukti neteko, rungtynių rezultatą išlygino „Auskos“ žaidėjas Renaldas Stankevičius – 1:1. 21–ąją kėlinio minutę už grubų žaidimą antrą geltoną kortelę rungtynių metu prieš save išvydęs Evaldas Grigaitis privalėjo palikti aikštelę, „Šilą“ palikdamas žaisti mažumoje. Kurį laiką ekipoms rezultatyvias progas kurti sekėsi gan sunkiai, tačiau 42–ąją minutę Renaldas Stankevičius pasižymėjo dubliu, alytiškiams leisdamas išsiveržti į priekį – 2:1. Po pirmojo kėlinio rezultatu – 2:1 pirmavo „Auska“.

Sugrįžus po pertraukos aktyviai kėlinį pradėję aikštės šeimininkai jau 48–ąją minutę rezultatą išlygino, kai atakos smaigalyje atsidūręs Ramūnas Mačežinskas kamuolį pasiuntė į varžovų vartų tinklą – 2:2. Dar didesnė rungtynių intriga kilo 53–ąją rungtynių minutę, kuomet „Auskos“ komandos gretos praretėjo dėl raudonos kortelės parodytos Povilui Gavėnui – abi ekipos žaidimą tęsė dešimtyje. „Auskos“ nesėkmės tęsėsi, 55–ąją minutę įvarčiu ekipą nubaudė „Šilo“ ekipoje debiutavęs Ričardas Beniušis, po kurio aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį – 3:2. Kėlinio metu ekipos demonstravo kietą bei įnirtingą kovą. Rungtynėse galutinį tašką padėjo Vaidotas Rutkauskas, kuris 85–ąją minutę kamuolį tiksliai pasiuntė į varžovų tinklą, rezultatą išlygindamas – 3:3. Daugiau įvarčių rungtynių metu pasiekta nebuvo. Po itin kovingo mačo mažumoje žaidusios ekipos pasiekė rezultatyvias lygiąsias – 3:3.

Kazlų Rūdos „Šilas“ – Alytaus „Auska“ 3:3 (1:2)

Kazlų Rūdos miesto stadionas: 520 žiūrovų

Įvarčiai: 15 min. Andrius Urbšys (1:0), 21 min. Renaldas Stankevičius (1:1), 42min. Renaldas Stankevičius (1:2), 48 min. Ramūnas Mačežinskas (2:2), 55 min. Ričardas Beniušis (3:2), 85 min. Vaidotas Rutkauskas (3:3).

Įspėjimai: 7 min. Evaldas Grigaitis – geltona kortelė („Šilas“), 21 min. Evaldas Grigaitis – geltona–raudona kortelė („Šilas“), 38 min. Mindaugas Strauka – geltona kortelė („Auska“), 53 min. Povilas Gavėnas – raudona kortelė („Auska“), 53 min. Modestas Atmanavičius – geltona kortelė („Auska“), 90 min. Artiomas Spelmanas – geltona kortelė („Auska“), 90+3 min. Aurelijus Jakelaitis – geltona kortelė („Šilas“).

...

2015 Rgs 28 12:44

Pirmąjį kėlinį ekipos pradėjo žvalgyba, pirmosiomis minutėmis neskubėdamos atakuoti varžovų. 10–ąją minutę pavojingą išpuolį prieš varžovus surengė Eisvinas Utyra, tačiau įspūdingai sužaidęs varžovų vartų sargas Marius Šalkauskas apsigynė sėkmingai. 20–ąją kėlinio minutę pavojingą ataką jonaviškių baudos aikštelėje sukūrė Donatas Šėgžda, tačiau mėginimas pralaužti varžovų vartus nebuvo sėkmingas. 25–ąją minutę dar vieną progą išnaudoti mėgino D.Šėgžda, deja, kamuolys skriejo virš vartų. 28–ąją kėlinio minutę pavojus kilo „Trakams–2“, tačiau greitą ataką surengusiems „Lietavos“ futbolininkams jos rezultatyviai užbaigti nepavyko. 30–ąją minutę puikią progą pelnyti pirmąjį įvartį sukūrė Rokas Masenzovas, tačiau po tikslaus perdavimo ekipos draugui Romualdui Kliukoičiui atakos įvarčiu užbaigti nepavyko. 32–ąją minutę pavojingą išpuolį varžovams surengė „Lietava“, tačiau ir šįkart trakiškiams pavyko apsiginti. Vis dėlto skaičiuojant paskutines pirmojo kėlinio minutes Mariui Ganusauskui pavyko pelnyti „įvartį į rūbinę“ ir „Lietavą“ išvesti į priekį – 1:0.

Sugrįžus po pertraukos pirmaujanti „Lietava“ žaidimo tempą kiek sumažino. 59–ąją minutę Lukas Miščiukas sukūrė pavojingą ataką trakiškių aikštės pusėje, tačiau ekipos pranašumo padidinti nepavyko, M.Šalkauskas smūgį atrėmė sėkmingai. Kėliniui įpusėjus Jonavos ekipą nuo pavojingo „Trakų–2“ išpuolio apsaugoti pavyko Laurynui Verteliui, kai pavojingos atakos metu vartininkas sėkmingai atrėmė pavojingą varžovų smūgį. O jau 72–ąją minutę M.Ganusauskas pasižymėjo dubliu, po kurio „Lietava“ įtvirtino savo pranašumą – 2:0. Aikštės šeimininkai pasiduoti neketino, 75–ąją rungtynių minutę greitos atakos smaigalyje atsidūręs Povilas Malinauskas turėjo puikią progą rezultatą sušvelninti, deja, progos išnaudoti nepavyko. Iki kėlinio pabaigos abi ekipos turėjo keletą realių galimybių rezultatą pasukti sau naudinga linkme, tačiau kamuolys daugiau nepasiekė nei vienos ekipos vartų. Pasibaigus rungtynių laikui arbitras užfiksavo Jonavos „Lietavos“ pergalę rezultatu – 2:0.

„Trakai–2“ – Jonavos „Lietava“ 0:2 (0:1)

Trakų miesto stadionas: 84 žiūrovai

Įvarčiai: 45+2 min. Marius Ganusauskas (0:1), 72 min. Marius Ganusauskas (0:2).

Įspėjimai: 24 min. Aretas Gėgžna – geltona kortelė („Lietava“), 44 min. Arnas Paškevičius – geltona kortelė („Lietava“), 57 min. Andrius Kazakevičius – geltona kortelė („Trakai–2“), 60 min. Nikoloz Apakidze – geltona kortelė („Trakai–2“).

...

Pirmieji į priekį išsiveržė „Panevėžio“ futbolininkai, kai 12–ąją kėlinio minutę taikliu smūgiu pasižymėjo Svajūnas Čyžas – 1:0. Nors varžovai aktyviai mėgino rezultatą išlyginti, kibiai gynyboje žaidę panevėžiečiai varžovų atakas nutraukdavo. Visgi 35–ąją kėlinio minutę vilniečiams „Panevėžio“ vartus pralaužti pavyko, po taiklaus Kęstučio Balčiūno įvarčio rezultatas tapo lygus – 1:1. Netrukus rungtynių intrigą padidino Dariušas Zachaževskis, kai 40–ąją kėlinio minutę kamuolį pasiuntė varžovams į vartus bei MRU išvedė į priekį – 2:1. Iki kėlinio pabaigos daugiau įvarčių pelnyta nebuvo, po pirmojo kėlinio pirmavo svečiai.

Sugrįžus po pertraukos ekipos žaidimo tempo nemažino. Ir nors komandos aktyviai kūrė išpuolius varžovų aikštės pusėje, tačiau surengtų progų nei vienai ekipai iki galo realizuoti nesisekė. Vis tik 78–ąją minutę varžovų gynybą pralaužė ir rungtynių įtampą padidino rezultatą išlyginęs Vilius Giedraitis – 2:2. Likusį kėlinio laiką kietą ir atkaklią kovą demonstravusios vienuolikės daugiau įvarčių nepasiekė. Nuaidėjus arbitro švilpukui buvo užfiksuotos lygiosios – 2:2.

„Panevėžys“ – Vilniaus MRU 2:2 (1:2)

Aukštaitijos stadionas: 150 žiūrovų

Įvarčiai: 12 min. Svajūnas Čyžas (1:0), 35 min. Kęstutis Balčiūnas (1:1), 40 min. Dariušas Zachaževskis (1:2), 78 min. Vilius Giedraitis (2:2).

Įspėjimai: 68 min. Dominykas Stankevičius – geltona kortelė (MRU), 75 min. Rokas Janilionis – geltona kortelė (MRU), 80 min. Paulius Osauskas – geltona kortelė (MRU), 87 min. Tomas Misiūnas – geltona kortelė (MRU).

...

2015 Rgs 28 12:45

Rungtynių pradžioje kamuolio kontrolė priklausė Palangos futbolininkams, kurie nuo pirmųjų kėlinio minučių aktyviai kūrė išpuolius savo varžovams, vis tik „Kaunui“ apsiginti pavyko. 11–ąją minutę greitą ataką sukurti mėgino Kristijonas Gedgaudas, tačiau netrukus „Palanga“ šią ataką nutraukė. 21–ąją minutę vieną realesnių progų pralaužti „Palangos“ gynybą turėjo Josuetl Hernandez Rea, kuris išsiveržė į priekį ir varžovus atakavo pavojingu smūgiu, visgi Ernestui Grūdžiui vartus pavyko išsaugoti „sausus“. 26–ąją kėlinio minutę dar vienas pavojus kilo kauniečiams, kai Julius Kasparavičius pasiuntė pavojingą smūgį, šįsyk „Kauną“ gelbėjo Nemanja Bjelanas. 31–ąją minutę „gaisras“ kilo prie „Palangos“ vartų, tačiau pavojingam smūgiui pritrūko tikslumo. 33–ąją minutę, prasižengus Kauno vartų sargui, 11 metrų baudinio metu realizavęs smūgį „Palangą“ į priekį išvedė Gvidas Juška – 1:0. 40–ąją kėlinio minutę standartinės situacijos metu progą rezultatą išlyginti turėjo „Kaunas“, tačiau kamuolys vartų tinklo nepasiekė. Po pirmojo kėlinio pirmavo svečiai – 1:0.

Antrajame kėlinyje aikštėje ir toliau dominavo iniciatyviai žaidusi „Palanga“. 59-ąją minutę „Kaunui“ išpuolį surengė Simonas Urbys, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų. Kėlinio metu „Palanga“ turėjo dar keletą progų rezultatą padvigubinti, tačiau jų realizuoti nepavyko. 73-ąją minutę Simonas Urbys dar kartą mėgino pralaužti varžovų vartus, vis tik smūgį N. Bjelanas atrėmė sėkmingai. Kėlinio metu „Kauno“ ekipai kurti pavojingas progas sekėsi sunkiai. 87–ąją minutę po tikslaus Simono Urbio perdavimo Gvido Juškos dublis „Palangai“ leido įtvirtinti savo pranašumą – 2:0. Ilgai netrukus pavojus iškilo ir „Palangai“, kai J. H. Rea pasiuntė kamuolį varžovams į vartus, tačiau kamuolys vartų tinklo nepasiekė. Pridėto laiko metu ekipos tempo nemažino, tačiau daugiau įvarčių pasiekta nebuvo. Rezultatu – 2:0 „Palanga“ šventė antrąją pergalę prieš „Kauną“.

„Kaunas“ – „Palanga“ 0:2 (0:1)

S. Dariaus ir S. Girėno stadionas: 50 žiūrovų

Įvarčiai: 33 min. Gvidas Juška (0:1), 89 min. Gvidas Juška (0:2).

Įspėjimai: 32 min. Nemanja Bjelan – geltona kortelė („Kaunas“), 36 min. Alexanderis Bushminas – geltona kortelė („Palanga“), 40 min. Erlandas Juška – geltona kortelė („Palanga“), 81 min. Edgaras Ditmonas – geltona kortelė („Palanga“), 83 min. Aurimas Lipnevičius – geltona kortelė („Kaunas“).

...

2015 Rgs 28 12:47

KRAŽANTĖ 4 - 3 TAURAS

Pirmasis kėlinys prasidėjo pavojinga „Kražantės“ ataka, tačiau kamuolys skriejo virš vartų. 6–ąją minutę pavojų tauragiškiams mėgino kelti Agnius Juozapaitis,tačiau atakos rezultatyviai užbaigti nepavyko. 9–ąją kėlinio minutę pavojus kilo prie „Tauro“ vartų, kuomet ekipa vos neįsimušė įvarčio į savus vartus. 11–ąją kėlinio minutę Vaidas Viktoravičius kamuolį tiksliai pasiuntė tauragiškiams į vartus, tačiau dėl nuošalės įvartis įskaitytas nebuvo. Rungtynėms įpusėjus aikštės šeimininkai iniciatyvą prarado, o Tauragės „Tauro“ ekipa žaidė aktyviau, kurdama pavojingus išpuolius varžovams. 29–ąją rungtynių minutę „Tauro“ kapitonas Sigitas Taroza svečių ekipą išvedė į priekį – 1:0. Vos po keleto akimirkų kilo dar viena tauragiškių pavojinga ataka, kurios metu, suklydus „Kražantės“ vartų sargui, kamuolys pasiųstas Gabrielio Mensah skriejo tiesiai į aikštės šeimininkų vartus – 2:0. 33–ąją minutę progą rungtynių rezultatą sušvelninti turėjo Mantas Štankelis, tačiau kamuolys varžovų vartų nepasiekė, o jau 35–ąją minutę Sergėjus Gurovas po rezultatyvaus Gabrielio Mensah perdavimo tauragiškių persvarą padidino – 3:0. 41–ąją minutę kelmiškiams galiausiai pavyko pralaužti „Tauro“ vartus, kai po tikslaus Vaido Viktoravičiaus įvarčio rezultatas tapo – 1:3. Rungtynių intrigą sugrąžino Vaidas Viktoravičius, kai skaičiuojant paskutines kėlinio minutes pasižymėjo dubliu ir rezultatą sušvelnino – 2:3.

Antrajame kėlinyje įvarčio teko palaukti. 62–ąją minutę po Ovidijaus Barkausko pražangos bei raudonos kortelės „Tauras“ liko kovoti mažumoje. „Kražantė“ susiklosčiusią situaciją išnaudojo ir jau 64–ąją minutę Rolandas Leščius rezultatą išlygino – 3:3. 72–ąją minutę pavojų kelmiškiams sukėlė Sigito Tarozos pavojingas smūgis, tačiau vartų tinklo kamuolys nepasiekė. Po Giedriaus Viktoravičiaus pražangos „Tauras“ turėjo dar vieną progą pelnyti įvartį, deja, jo neišnaudojo. 79–ąją minutę po tikslaus R.Leščiaus perdavimo Aivaras Renusas rezultatą mėgino pakreipti ekipai naudinga linkme, tačiau įvartis pasiektas nebuvo. 84–ąją minutę dar vienos progos išsiveržti į priekį neišnaudojo aikštės šeimininkai, kai V.Viktoravičiui atsidūrus vienam prieš vartus kamuolio tiksliai nukreipti nepavyko. Skaičiuojant paskutines pridėto laiko minutes V.Viktoravius greito išpuolio metu atakavo tauragiškių vartus ir „Kražantei“ leido išplėšti pergalę rezultatu – 4:3.

Kelmės „Kražantė“ – Tauragės „Tauras“ 4:3 (2:3)

Kelmės miesto stadionas: 80 žiūrovų

Įvarčiai: 29 min. Sigitas Taroza (0:1), 30 min. Gabrielis Mensah (0:2), 34 min. Sergėjus Gurovas (0:3), 41 min. Vaidas Viktoravičius (1:3), 45 min. Vaidas Viktoravičius (2:3), 64 min. Rolandas Leščius (3:3), 90+2 min. Vaidas Viktoravičius (4:3).

Įspėjimai: 9 min. Agnius Juozapaitis – geltona kortelė („Kražantė“), 23 min. Kornelijus Petrauskas – geltona kortelė („Kražantė“), 26 min. Ovidijus Barkauskas – geltona kortelė („Tauras“), 51 min. Elvinas Indrišiūnas – geltona kortelė („Kražantė“), 63 min. Ovidijus Barkauskas – geltona–raudona kortelė („Tauras“), 68 min. Dovydas Jurkšaitis – geltona kortelė („Tauras“), 74 min. Giedrius Viktoravičius – geltona kortelė („Kražantė“), 84 min. Dalius Kišla – geltona kortelė („Kražantė“), 85 min. Paulius Auryla – geltona kortelė („Tauras“).