LFF stadionas

CEZIS

Re: XXIX (29) turas:

2015 Rgs 24 11:09

Tie niekšeliai iš Aukštaitijos sostinės pačiam ŽALGIRIUI įkalė tris golus, tai ir mylimam ATLANTUI grasins.. Visai mano numylėtiniai taškų nesusirenka, net kalakutams du kartus prapi*** , o juk uteniškiai su kalakutais ant lygoo varo..

Kadangi šiauliečiams reikia pergalių, tai jie ims už gerklų tuos spirdžius, nes laimio kompanija kažkokia nuvėsusi ir baigėsi jų žygiai A lygoje, jokių sensacijų nebekuria.. geriausia ką gali padaryti, tai pralaimėti.. :P

Stumbras yra sunkiausiai prognozuojama kapela, bet gali sugrajinti ir 1-1.. :D

Pikts vilks turėtų sudaužyti šliužus kaip reikalas 6-0 mažiausiai.. bet jeigu įleis gaučą, tai rezas gali būti 1-1..
Bet kuriuo atveju pranašumą suteikiu vilkams, o ne šliužų padermei..

...

2015 Rgs 26 16:32

Už pusvalandžio prasidės svarbus „Atlantui“ mačas su Utenos „Uteniu“.

Pirmą kartą „Atlanto“ vartus gins Marius Adamonis.

Gynyboje rungtyniaus Rolandas Baravykas, Kazimieras Gnedojus, Aleksas Jepifanovas, Andrius Jokšas.

Saugų grandis: Markas Beneta, Andrius Bartkus, Dovydas Norvilas, Aurimas Jurgelevičius, Ovidijus Verbickas.

Puolėjas: Skirmantas Rakauskas.

Atsarginių žaidėjų legionas: Mindaugas Malinauskas, Erlandas Juška, Justas Raziūnas, Artūras Skuratovičius, Gerardas Žukauskas, Julius Kasparavičius ir Lukas Baranauskas.

...

2015 Rgs 28 10:19

ATLANTAS 1 - 0 UTENIS
2015-09-26 | 29 turas | Klaipėdos centrinis stadionas | Teisėjas: Robertas Valikonis | Žiūrovų: 400

Klaipėdos „Atlanto“ trijų iš eilės pralaimėtų „SMScredit.lt A lygos“ rungtynių serija baigėsi. Uostamiesčio komanda iškovojo svarbius tris taškus kovoje dėl medalių, minimalia persvara įveikusi Utenos „Utenį“ – 1:0 (0:0). Po šios pergalės klaipėdiečiai grįžo į trečiąją turnyro lentelės vietą, aplenkdami rungtynėmis mažiau sužaidusią Marijampolės „Sūduvą“.

Pirmajame kėlinyje į stadioną atėję žiūrovai daug pavojingų momentų neišvydo. Rungtynes kiek aktyviau pradėjo svečiai, kuriems „Atlanto“ futbolininkai leido kontroliuoti kamuolį, laukdami jų klaidų ir progų atakoms.

Kėliniui įpusėjus, aikštės šeimininkų spaudimas aikštės viduryje „Uteniui“ ėmė kelti dideli problemų, pasipylė netaiklūs perdavimai, tačiau be tikro puolėjo rungtyniavusi uostamiesčio komanda dažnai nerasdavo kam perduoti kamuolį. Tolimi perdavimai link Ovidijaus Verbicko ar Skirmanto Rakausko naudos neatnešdavo.

28-ą minutę pirmą kartą į rungtynes teko įsijungti „Atlanto“ pagrindinėje sudėtyje debiutavusiam vartininkui Mariui Adamoniui. Jis atrėmė Roberto Freidgeimo smūgį galva, nesėkmingai kamuolį išmušus Andriui Jokšui.

Nerasdami kelių link varžovų vartų, klaipėdiečiai bandė laimę tolimais smūgiais. Pavojingai mušė, bet į vartus nepataikė Dovydas Norvilas ir O.Verbickas. Svečiai atsakė pavojingu Povilo Krasnovskio smūgiu šalia vartų kėlinio pabaigoje.

Iškart po pertraukos Linas Savastas po tolimo Luko Artimavičiaus perdavimo iššoko prieš vartus, tačiau iš labai aštraus kampo į vartus nepataikė. Netrukus, pakėlus kampinį, laisvas paliktas Jurijus Verščiakas to nesitikėjo ir į kamuolį nepataikė.

Sužaidus 15-a minučių antrajame kėlinyje, „Atlanto“ treneriai į žaidimą metė puolėją Luką Baranauską. Tačiau didesnėmis pajėgomis į priekį nuskubėję klaipėdiečiai galėjo būti nubausti. Tik puikus Kazimiero Gnedojaus žaidimas neleido prieš vartus atsidurti Edgarui Mastianicai. Patyręs gynėjas krisdamas sugebėjo taip išmušti kamuolį, kad jis aikštę paliko būtent nuo uteniškio.

Pavelui Leusui teko šuoliu gaudyti kamuolį po pavojingos varžovų atakos, kai Andrius Bartkus perdavimu surado į baudos aikštelę įkirtusį D.Norvilą. Klaipėdiškis mušė į tolimą vartų kampą, bet „Utenio“ vartininkas tam buvo pasiruošęs.

Įvarčių sausra rungtynėse baigėsi 80-ą minutę. Užsitęsus aikštės šeimininkų atakai, S.Rakauskas atidavė kamuolį D.Norvilui, kuris puikiu smūgiu iš po Gabrieliaus Zagursko kojų nepaliko P.Leusui jokių šansų.

„Utenio“ vartininkas sužaidė labai patikimai už keturių minučių, atremdamas pavojingą Marko Benetos šūvį iš baudos aikštelės krašto, o gynėjai pakartoti smūgį varžovams neleido.

Rungtynių pabaigoje kamuolys atsidūrė „Atlanto“ vartų tinkle. P.Krasnovskio pusiau smūgį, pusiau perdavimą „uždarė“ J.Vereščiakas, tačiau uteniškių džiaugsmas truko vos porą sekundžių, nes arbitro asistentas pakėlė vėliavėlę, fiksuodamas nuošalę.

Martynas Pocius/alyga.lt

...

2015 Rgs 28 10:24

SPYRIS 3 - 2 ŠIAULIAI
2015-09-26 | 29 turas | S.Dariaus ir S.Girėno stadionas | Teisėjas: Donatas Šimėnas | Žiūrovų: 300

Kauno „Spyrio“ futbolininkai nutraukė aštuonerių nelaimėtų rungtynių seriją, ketvirtą sykį šiame „SMScredit.lt A lygos“ sezone nugalėdami „Šiaulius“. Laimio Bičkausko treniruojama ekipa 29-ojo turo dvikovoje turnyro autsaiderius palaužė rezultatu 3:2 (1:1).

Laikinosios sostinės atstovai iškovojo dvyliktą pergalę ir atotrūkį nuo to paties miesto „Stumbro“ komandos padidino iki devynių taškų. Šiauliečiai pralaimėjo dvidešimt pirmą kartą ir šiuo metu savo sąskaitoje turi keturiolika taškų.

Dvikovos pradžioje nė viena vienuolikė nebuvo akivaizdžiai perėmusi iniciatyvos. Visgi kėliniui įpusėjus, kauniečiai prie „Šiaulių“ vartų surengė atakų škvalą, kurio metu pavyko pelnyti įvartį.

Nors po pakelto kampinio Rokas Krušnauskas smūgiavo į virpstą, tačiau jau netrukus „Spyrio“ sirgaliai galėjo džiaugtis savo numylėtinių sėkme. 20-ą minutę Dmitrijus Rekišas, būdamas baudos aikštelėje, sulaukė puikaus Karolio Šilkaičio perdavimo ir vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartus.

Kauniečiai galėjo padvigubinti rezultatą, tačiau tiek R. Krušnausko, tiek Jevgenijaus Morozo smūgiai tikslo nepasiekė. Į „Spyrį“ iš Klaipėdos „Atlanto“ sugrįžęs puolėjas mušė virš vartų, o J. Morozas smūgiavo tiesiai į vartininką Edgarą Mikšėną.

34-ą minutę svečiams pavyko nubausti oponentus už neišnaudotas progas. Edvardas Tamulevičius baudos aikštelėje išprovokavo Mariaus Miškinio pražangą, o prie vienuolikos metrų atžymos stojęs Aleksejus Godinas smūgiavo nepriekaištingai, nepalikdamas vartų sargui jokių vilčių.

Kėlinio pabaigoje teisėjas galėjo skirti dar vieną baudinį, kai Deividas Mikelionis nuvertė E. Tamulevičių. Vis dėlto antrą kartą arbitras tokio sprendimo priimti nesiryžo.

Po pertraukos pirmieji pavojingai varžovų vartams pagrasino šiauliečiai. Po savalaikio perdavimo iš kairiojo krašto A. Godinas smūgiavo visiškai laisvas, bet pasiuntė kamuolį šiek tiek virš vartų.

Savo ruožtu 62-ą minutę „Spyriui“ vėl pavyko išsiveržti į priekį. R. Krušnauskas pamatė link vartų įkertantį D. Rekišą, kuris perkėlė kamuolį per E. Mikšėną ir pelnė antrą įvartį šiame mače.

Tačiau kauniečiams ilgai pranašumo išlaikyti nepavyko: 72-ą minutę graži „Šiaulių“ ataka baigėsi puikiu Adomo Mikos smūgiu į artimąjį vartų kampą. Šiauliečiai atliko keletą tikslių perdavimų arti varžovų baudos aikštelės, o jaunąjį gynėją į puikią poziciją išvedė A. Godinas.

Visgi dar viena svečių klaida savo aikštės pusėje kainavo įvartį. „Šiaulių“ žaidėjai suteikė per daug laisvės Pauliui Daukšai, kuris nedelsdamas smūgiavo iš toli. Gynėjo spirtą kamuolį netoli savęs atmušė vartininkas, o šalia buvęs Lukas Sendžikas 78-ą minutę jį nukreipė į vartus.

Trečią kartą Saulės miesto futbolininkams išlyginti rezultato nepavyko – „Spyris“ dvikovos pabaigoje sužaidė užtikrintai ir šventė svarbią pergalę.

Karolis Tretjakas/alyga.lt

...

2015 Rgs 28 10:36

SŪDUVA 3 - 0 STUMBRAS
2015-09-27 | 29 turas | „Arvi“ arena | Teisėjas: Edmundas Gaigalas | Žiūrovų: 1300

Marijampolės „Sūduva“ džiaugtis trečiąja turnyro lentelės vietą Klaipėdos „Atlantui“ leido vos pusę paros. Suvalkijos komanda, patikrinusi savo sirgalių nervus pirmajame kėlinyje, po pertraukos Kauno „Stumbrui“ įmušė triskart ir pratęsė įspūdingą žygį link „SMScredit.lt A lygos“ medalių – 3:0 (0:0).

Mačo pradžioje „Sūduva“ užgulė varžovų vartus. Aikštės šeimininkai išnaudojo abu aikštės kraštus, link vartų nuolat kėlė kamuolius, bet ypatingo pavojaus Giedriaus Kvedaro ginamiems vartams Ernesto Veliulio, Admiro Kecapo ir Nermino Jamako smūgiai nesukėlė.

Atlaikęs pirmąjį suvalkiečių šturmą, „Stumbras“ atitraukė žaidimą toliau nuo savo vartų. Nors kamuolį daugiau kontroliavo Marijampolės ekipa, tačiau daug darbo svečių vartininkui ji nesuteikė. Patikimai gynę savo vartus laikinosios sostinės futbolininkai kantriai laukė savo šanso. Netrukus, slystelėjus Vaidui Slavickui, į baudos aikštelę įsiveržė Klaudijus Upstas, bet jo smūgis po rikošeto tapo nepavojingu.

28-ą minutę „Sūduva“ surengė pavojingiausią savo ataką pirmoje dvikovos pusėje. Po perdavimo iš krašto smūgiuoti galva nepavyko nei Maximilianui Uggei, nei Mariui Šoblinskui. Atšokusį kamuolį smūgiu pažeme visai šalia virpsto pasiuntė E.Veliulis.

Dar iki pertraukos aikštės šeimininkams teko atlikti priverstinį keitimą, kai po Martyno Dapkaus pražangos metu nesėkmingai krito ir rungtynių tęsti nebegalėjo A.Kecapas. Jį pakeitė ovacijų susilaukęs publikos numylėtinis Valentinas Baranovskis.

Būtent jis pačioje kėlinio pabaigoje įsiveržė į baudos aikštelę ir perdavimu surado netoliese buvusį Tomą Radzinevičių. Rezultatyviausias „Sūduvos“ puolėjas mušė sukdamasis aplink save, bet pasiųsti kamuolio į vartus nesugebėjo.

54-ą minutę už galvos griebėsi N.Jamakas. G.Kvedaras kumščiais krisdamas atmušė perdavimą tiesiai V.Baranovskiui. Saugas nepagailėjo perdavimo komandos draugui, bet legionieriaus į tuščius vartus siųstas kamuolys pataikė į Rimvydą Sadauską.

Po keturių minučių jau Artūras Rimkevičius negalėjo patikėti, kad neišnaudojo puikios progos. Po Dariaus Isodos klaidos du kauniečiai atsidūrė prieš vieną varžovų gynėją, tačiau rezultatyviausio „Stumbro“ žaidėjo smūgis pažeme į tolimą vartų kampą buvo netikslus.

Atsakomosios atakos metu „Sūduva“ išsiveržė į priekį. T.Radzinevičius įsiveržė į baudos aikštelę, išvengė jį pasitikusio G.Kvedaro ir perdavė kamuolį N.Jamakui, kuriam beliko pataikyti į tuščius vartus.

Praleidęs įvartį, „Stumbras“ didesnėmis pajėgomis metėsi į priekį. Pavojingai į vartus iš toli mušė A.Rimkevičius bei po keitimo aikštėje pasirodęs Mohamedas Djabrailovas.

75-ą minutę rungtynių baigtis tapo praktiškai aiški. T.Radzinevičius labai lengvai prasiveržė pro Tomą Snapkauską ir buvo nugriautas baudos aikštelėje. Pats puolėjas realizavo skirtą baudinį ir įsitvirtino lygos snaiperių sąrašo viršuje, aplenkdamas „Atlantą“ jau palikusį Andrejų Paniukovą.

Po penkių minučių „Sūduvos“ pergalę įtvirtino E.Veliulis. Saugui kamuolį tiesiog padovanojo nesėkmingai jį išmušti bandęs Lukas Čerkauskas. Niekieno netrukdomas sūduviškis nepaliko G.Kvedarui jokių vilčių.

Netrukus savo įvartį įmušti galėjo ir M.Ugge. Be priežiūros paliktam italui kamuolys nukrito kampinio metu, bet gynėjas įsigudrino mušti ne į vartus, o į netoliese buvusį varžovą.

...

2015 Rgs 28 10:42

ŽALGIRIS 2 - 0 KLP GRANITAS
2015-09-27 | 29 turas | LFF stadionas | Teisėjas: Vijūnas Vasiliauskas | Žiūrovų: 600

Po pralaimėjimo „Trakams“ titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris“ atsitiesė ir iškovojo pergalę savo žiūrovų akivaizdoje. Žalgiriečiai „SMScredit.lt A lygos“ 29-ojo turo rungtynėse rezultatu 2:0 (0:0) palaužė „Klaipėdos granito“ futbolininkus.

Valdo Dambrausko treniruojama ekipa laimėjo 24-ąjį kartą ir atstatė penkių taškų persvarą prieš antroje vietoje žengiančius „Trakus“. Granitiečiai pralaimėjo penkioliktą kartą ir turnyro lentelėje užima aštuntą poziciją, atsilikdami nuo Utenos „Utenio“ dviem taškais.

Pirmame kėlinyje „Žalgiris“ surengė ne vieną pavojingą ataką, tačiau šeimininkams nepavyko nuginkluoti puikiai žaidusio vartininko.

Po kelių pavojingais smūgiais pasibaigusių vilniečių išpuolių kėlinio pabaigoje ryškiausiai žibėjo Franko Laličius. Vartų sargas puikiai atrėmė Andro Švrljugos bei Darvydo Šerno bandymus išvesti „Žalgirį“ į priekį.

F. Laličius puikiai sužaidė ir po pertraukos, atmušdamas Donovano Slijngardo smūgiuotą kamuolį, tačiau 54-ą minutę puikiai komandą gelbėjęs vartininkas buvo priverstas kapituliuoti. Klaipėdiečiams suklydus savo aikštės pusėje, „Žalgiris“ surengė rezultatyvią ataką, kurios autorius – tiksliai į vartų kampą kaire koja spyręs Mantas Kuklys.

Netrukus „Klaipėdos granitą“ išgelbėjo sėkmė, kai po ilgo Sauliaus Klevinsko perdavimo D. Šernas pabėgo prieš vartininką ir galingu smūgiu sudrebino skersinį. Visgi netrukus svečių vartuose kamuolys atsidūrė dar kartą.

F. Laličius atmušė iš toli varžovo spirtą kamuolį šalia Lino Pilibaičio, kuris 69-ą minutę pasinaudojo varžovų gynėjų pozicine klaida ir be vargo padvigubino rezultatą.

Dvikovos pabaigoje „Klaipėdos granitas“ bene vienintelį kartą pavojingiau pagrasino S. Klevinsko ginamiems vartams, kai Pavle Sušičiaus smūgiuotas kamuolys skriejo arti virpsto.

Svečiai kovojo garbingai ir ne kartą gana užtikrintai rengė atakas aikštės viduriu, tačiau priartėjus prie „Žalgirio“ baudos aikštelės Gedimino Jarmalavičiaus kariaunai gerokai trūkdavo aštrumo.

„Žalgiris“ užtikrintai kontroliavo situaciją, o nuo eilinio smūgio, kurį atliko Deividas Šemberas, uostamiesčio komandą išgelbėjo F. Laličius.