Pamiršai čia pažiūrėti - http://www.lff.lt/lt/article/pakeistas_ ... niu_laikas" onclick="window.open(this.href);return false;

CEZIS

2015 Rgp 24 11:31

Dar nebuvau atsidaręs.. ;)
Pakeistas dviejų I lygos 25 turo rungtynių laikas

Lietuvos futbolo federacija informuoja, kad LFF I lygos pirmenybių rungtynės nr. 222 FK „Kruoja-2" (Pakruojis) - FK „Šilutė" (Šilutė), kurios turėjo būti žaidžiamos 2015 m. rugpjūčio 29 d., bus žaidžiamos 2015 m. rugpjūčio 30 d. 15:00 val. Pakruojo miesto stadione.

LFF I lygos pirmenybių rungtynės nr. 60 FK „Banga" (Gargždai) - FK „Lietava" (Jonava), kurios turėjo būti žaidžiamos 2015 m. rugpjūčio 30 d. 15:00 val., dėl stadiono užimtumo bus žaidžiamos 2015 m. rugpjūčio 30 d. 18:00 val. Gargždų miesto stadione.

...

2015 Rgp 27 13:25

Paankstinamos FBK "Kauno" ir "Džiugo" rungtynės

Lietuvos futbolo federacija informuoja, kad LFF I lygos pirmenybių rungtynės nr. 225 FBK „Kaunas" (Kaunas) - FK „Džiugas" (Telšiai), kurios turėjo būti žaidžiamos 2015 m. rugpjūčio 28 d. 18:00 val., dėl stadiono užimtumo bus žaidžiamos 2015 m. rugpjūčio 28 d. 17:00 val. S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro stadione.

...

2015 Rgp 27 13:26

Kruoja-2 VS. Šilutė 0 : 3

0 - 3 ir trys taškai šilitiškiams be kovos..

šiaip

2015 Rgp 27 13:32

Formaliai, kol LFF nepatvirtino, niekam nieko su kava ar be kavos ;)

...

2015 Rgp 27 13:34

- blin, koks tu baisus žmuo.. neleidi man užbėgti įvykiams už akių..

;)

...

2015 Rgp 28 10:36

Pirma lyga vasarą palydės dvidešimt penktuoju turu

Penktadienis, 08.28, 17:00, S.Dariaus ir S.Girėno stadionas.

„Kaunas“ – Telšių „Džiugas“

Praėjusią savaitę kauniečiai turėjo progą pailsėti dėl nukelto mačo su „Kruoja-2“, o „Džiugui“ dvidešimt ketvirtajame ture teko „nusvilti“ nuo turnyrinės lentelės apačioje esančios „Kražantės“. Šiame mače penktadienio vakarą laukia dviejų kaimynių mūšis, nes „Kaunas“ rikiuojasi dvyliktoje pozicijoje, o „Džiugas“ – laipteliu aukščiau. Telšiškiai laikinosios sostinės ekipą lenkia pagal pelnytų įvarčių rodiklį – 33 prieš 29 įvarčius, o pagal praleistus smūgius – visiška lygybė (40 įvarčių). Galima teigti, kad dvidešimt penktasis turas prasidės atkaklia apylygių komandų dvikova.

Šeštadienis, 08.29, 13:00, Kelmės miesto stadionas.

Kelmės „Kražantė“ – Radviliškio „Lokomotyvas“

Dvidešimt ketvirtajame ture abi komandos sėkmingai į savo sąskaitą įsirašė pergales, o radviliškiečiai pelnę tris taškus net įšoko į stipriausiųjų dešimtuką. Ketvirtąją sezono pergalę iškovojusi „Kražantė“, veikiausiai, vėl įgavo optimizmo tolesnėms kovoms, o radviliškiečiai turi galimybę pakonkuruoti su devintoje vietoje esančia „Šilute“, todėl savo sąskaitą papildyti dar trimis taškais „Lokomotyvui“ būtų pats geriausias scenarijus. Pirmąjį tarpusavio mačą radviliškiečiai namuose laimėjo 3:0, tačiau tikėtina, kad Kelmėje „Kražantė“ pademonstruos atkaklesnę kovą.

Šeštadienis, 08.29, 14:00, LFF stadionas.

Vilniaus „Žalgiris B“ – „Panevėžys“

Šią dvikovą galima pavadinti viena žadančia didžiausią intrigą šiame ture. Praėjusiame ture abi komandos šventė pergales ir papildė savo taškų bagažą. Ekipas turnyro lentelėje skiria vos du taškai, todėl dabar kiekviena pergalė arba pralaimėjimas klubams gali kainuoti labai daug. „Žalgiris B“ kupinas jaunatviško maksimalizmo ir yra pasiruošęs kovoti iki galo, „Panevėžio“ koziris – patyrę žaidėjai, kurių patirtis panevėžiečiams itin padeda. Šiuo metu aukštaičiai šoktelėjo į aukštumas ir šiuo metu rikiuojasi trečioje pozicijoje, o jaunieji žalgiriečiai, po įskaitytos techninės pergalės prieš „Kruoją-2“ – kol kas antri. Intriguojantį susitikimą jus tiesiogiai šeštadienį pakvies stebėti ir http://www.futbolo.tv" onclick="window.open(this.href);return false;.

Šeštadienis, 08.29, 18:00, Kėdainių miesto stadionas.

Kėdainių „Nevėžis“ – Alytaus „Auska“

„Nevėžis“ praėjusiame ture patyrė skaudų pralaimėjimą prieš „Žalgirį B“, todėl kova su „Auska“ kėdainiškiams turėtų būti tam tikra reabilitacija. Alytiškiai praėjusią savaitę išvykoje nepasipriešino „Lokomotyvui“, todėl taip pat norės bent kiek pagerinti sau nuotaiką. Nors dėl aukštesnių pozicijų alytiškiams kovoti jau sunku, tačiau šansų prasibrauti iki dešimtuko vilčių dar yra. Pirmasis šių komandų tarpusavio susitikimas baigėsi „Nevėžio“ pergale 2:1, todėl pamatysime, ar išvykoje alytiškiai sugebės pasiekti revanšą.

Sekmadienis, 08.30, 13:00, Kretingos miesto stadionas.

Kretingos „Minija“ – „Palanga“

Praėjęs turas „Minijai“ baigėsi apmaudžiu pralaimėjimu, kuomet du 11 metrų baudinius realizavęs „Panevėžys“ šventė pergalę 2:1, lygiai tokiu pačiu rezultatu nesėkmę patyrė ir „Palanga“. Pirmajame šių komandų tarpusavio mače stipresni buvo palangiškiai, kurie Kretingos klubą įveikė net 4:2. Nors ekipas turnyro lentelėje skiria net dešimt pozicijų – „Palanga“ yra trečia, o „Minija“ tik trylikta – tačiau Pirmoje lygoje netikėtumų būna dažnai. „Palangai“ ši pergalė gyvybiškai svarbi, kadangi kova dėl antros – trečios vietos labai atkakli.

Sekmadienis, 08.30, 17:00, Trakų miesto stadionas.

„Trakai-2“ – Tauragės „Tauras“

Trakų riteriai praėjusiame ture į savo sąskaitą įsirašė tris taškus, tačiau šiuo metu užimama aštunta pozicija, veikiausiai, trakiškių netenkina. Trakų varžovai, „Tauro“ futbolininkai, praėjusią savaitę pateikė nemažą staigmeną ir rezultatu 2:1 pranoko MRU vienuolikę. Įdomu tai, kad šiuo metu tik septynioliktąją poziciją užimantys tauragiškiai pirmajame rate buvo stipresni už „Trakus-2“ ir šventė tuo metu namuose pergalę 2:1. Ar šį kartą Trakų klubui pavyks revanšuotis ir savų žiūrovų akivaizdoje iškovoti pergalę prieš „Taurą“, bus galima stebėti ne tik Trakų miesto stadione, bet ir tiesiogiai per http://www.futbolo.tv" onclick="window.open(this.href);return false;.

Sekmadienis, 08.30, 18:00, Gargždų miesto stadionas.

Gargždų „Banga“ – Jonavos „Lietava“

„Šilutės“ ekipą praėjusią savaitę pranokusių gargždiškių laukia rimtas iššūkis – atvyksta turnyro lyderė „Lietava“. Tiesa, praėjusiame ture jonaviškius sustabdė „Šilo“ futbolininkai ir nutraukė devynių pergalių iš eilės „Lietavos“ seriją. „Banga“ namuose visada žaidžia užtikrintai ir labai atkakliai, o varžovams rungtynes dar labiau apsunkina gausiai Gargžduose susirenkantys sirgaliai. Žinoma, „Lietava“ turėtų atvykti pikta ir vėl alkana pergalių, todėl janoviškiai padarys viską, kad sugrįžtų į pergalių kelią. Tokio susitikimo praleisti tiesiog neįmanoma, todėl kas negalės atvykti į stadioną, būtinai įsijunkite http://www.futbolo.tv" onclick="window.open(this.href);return false;.

Sekmadienis, 08.30, 18:00, Kazlų Rūdos miesto stadionas.

Kazlų Rūdos „Šilas“ – Vilniaus MRU

„Šilo“ vienuolikės gretose nuotaikos turėtų būti pačios geriausios. Praėjusią savaitę lyderius įveikę Kazlų Rūdos futbolininkai neabejotinai pakėlė savo kartelę. MRU stovykloje nuotaikos turėtų būti priešingos – netikėtas pralaimėjimas „Taurui“ ir vis neprisijaukinama sėkmė bei nepasiekiamos pergalės. Namuose „Šilas“ visada žaidžia kovingai ir gausiai susirinkusiems žiūrovams bet kokia kaina stengiasi padovanoti pergales, o užimama ketvirta pozicija dar labiau įpareigoja. Ar antrą kartą „Šilui“ pavyks pranokti MRU – visi atsakymai sekmadienį.

...

2015 Rgp 28 10:41

:D
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2015 kartus.

šiaip

2015 Rgp 28 10:45

Nuo pirmųjų rungtynių minučių aktyvus ekipų žaidimas garantavo atkaklią ir įdomią kovą. Kėlinio metu abi vienuolikės žaidė greitą bei kietą futbolą, netrūko pavojingų situacijų abejose aikštės pusėse, tačiau susikurtų progų ekipoms realizuoti nesisekė. Kibi gynyba ir geras vartininkų žaidimas lėmė, jog po pirmojo kėlinio rezultatas išliko nepasikeitęs – 0:0.
Galima į kelnes pridėti iš juoko. Kas būna, kai rašai pagal statistiką, o tą statistiką neteisingą turi :) Banga įmušė jau 10 minutę :)

...

2015 Rgp 31 12:22

A.Lipskio įvartis leido „Džiugui“ parsivežti pergalę

LFF Pirmos lygos dvidešimt penktajame ture pergalę išvykoje šventė Telšių „Džiugo“ futbolininkai, kurie laikinojoje sostinėje rezultatu 1:0 (0:0) pranoko „Kauno“ vienuolikę. Pirmasis šių komandų tarpusavio susitikimas Telšiuose tą kartą baigėsi kauniečių pergale 2:0.

Pirmajame kėlinyje ekipos demonstravo gana apylygį žaidimą, pavojingų progų susikurti nesisekė nei „Kauno“, nei „Džiugo“ futbolininkams. Ir nors keletas pavojingų atakų buvo sukurta, tačiau vos kamuolys pasiekdavo baudos aikštelę, varžovai atakas nutraukdavo. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus – 0:0.

Antrajame kėlinyje komandoms ir toliau rezultatyvias progas kurti sekėsi sunkiai. 65–ąją minutę už grubų žaidimą geltona kortele buvo įspėtas Darius Laugalys. Kėliniui įpusėjus „Džiugo“ ekipai galiausiai pavyko pralaužti kauniečių vartų sargo gynybą ir išsiveržti į priekį. 74-ąją minutę įvarčiu pasižymėjo Andrius Lipskis ir išvedė „Džiugą“ į priekį – 1:0. Antroje kėlinio pusėje šeimininkams taip ir nepavyko susikurti rezultatyvių progų puolime, o telšiškiai gynėsi patikimai. Per teisėjo pridėtą laiką, 93-ąją minutę, už nesportišką žaidimą geltona kortele buvo sudrausmintas ir „Džiugo“ žaidėjas Artūras Rudokas. Iki antrojo kėlinio pabaigos daugiau įvarčių pelnyta nebuvo. Pasibaigus rungtynių laikui pergalę ir tris taškus į savo sąskaitą įsirašė „Džiugas“ – 1:0.

Rungtynių statistika

„Kaunas“ – Telšių „Džiugas“ 0:1 (0:0)

S.Dariaus ir S.Girėno stadionas: 130 žiūrovų

Įvarčiai: 74 min. Andrius Lipskis (0:1).

Įspėjimai: 65 min. Darius Laugalys – geltona kortelė („Kaunas“), 90+3 min. Artūras Rudokas – geltona kortelė („Džiugas“).

...

2015 Rgp 31 12:24

Pasiekusi revanšą prieš „Lokomotyvą“ – „Kražantė“ pratęsė pergalių seriją

LFF Pirmos lygos dvidešimt penktojo turo susitikime tarp „Kražantės“ ir Radviliškio „Lokomotyvo“ kelmiškiai iškovojo pergalę rezultatu – 1:0. Pirmasis šių ekipų susitikimas baigėsi „Lokomotyvo“ laimėjimu – 3:0.

Pirmajame kėlinyje ekipos demonstravo kietą bei permainingą žaidimą, aktyviai atakavo, tačiau susikurtų progų komandoms realizuoti nesisekė. Iki kėlinio pabaigos kibiai gynyboje žaidusios ekipos rungtynių rezultato sau naudinga linkme nepakreipė. Po pirmojo kėlinio komandos tenkinosi lygiosiomis – 0:0.

Sugrįžus po pertraukos ir šeimininkai, ir svečiai, intensyviai kūrė progas, bandydami pralaužti varžovų gynybą, tačiau kurį laiką kamuolys nekrito nei vienai ekipai į vartus. Visgi 64–ąją rungtynių minutę pirmąjį rungtynių įvartį pelnė atakos smaigalyje puikiai sužaidęs Vaidas Viktoravičius, po kurio tikslaus smūgio „Kražantė“ išsiveržė į priekį–1:0. Iki kėlinio pabaigos „Lokomotyvo“ vienuolikei garbės įvarčio pelnyti taip ir nepavyko. Pasibaigus rungtynių laikui arbitras užfiksavo Kelmės „Kražantės“ pergalę rezultatu – 1:0.

Kelmės „Kražantė“ – Radviliškio „Lokomotyvas“ 1:0 (0:0)

Kelmės miesto stadionas: 150 žiūrovų

Įvarčiai: 64 min. Vaidas Viktoravičius (1:0).

Įspėjimai: 49 min. Aivaras Renusas – geltona kortelė („Kražantė“), 71 min. Dalius Kišla – geltona kortelė („Kražantė“),75 min. Mantas Štankelis – geltona kortelė („Kražantė“), 88 Elvinas Indrišiūnas– geltona kortelė („Kražantė“).

...

„Žalgiris B“ užtikrintu rezultatu palaužė „Panevėžio“ vienuolikę

LFF Pirmos lygos dvidešimt penktojo turo „Žalgirio B“ ir „Panevėžio“ susitikime vilniečiai įveikė Panevėžio futbolininkus bei šventė pergalę rezultatu – 6:2 (2:0). Pirmasis šių ekipų susitikimas baigėsi lygiosiomis – 4:4.

Pirmosiomis susitikimo minutėmis aikštėje vyko savotiška komandų žvalgyba, nei viena iš ekipų kurti atakų neskubėjo. Kėlinio metu didesnę iniciatyvą demonstravo aikštės šeimininkai. 16–ąją minutę žalgiriečius į priekį išvedė tikslus Eliandro smūgis, kamuolys skriejo į artimąjį vartų tinklą – 1:0. 22–ąją minutę po dar vieno Eliandro mėginimo pralaužti varžovų vartus, kamuolį vartininkui atrėmus, Justas Lasickas nuo vartų sargo atšokusį kamuolį sėkmingai pasiuntė į vartus – 2:0. 32–ąją minutę pavojingą ataką surengė „Panevėžys“, tačiau įvarčio nepelnė. 43–ąją minutę pavojus kilo prie svečių vartų, tačiau laiku ir vietoje atsiradęs komandos kapitonas Aivaras Meškinis komandą nuo varžovų smūgio išgelbėjo. Po pirmojo kėlinio rezultatu – 2:0 pirmavo aikštės šeimininkai.

Sužaidus vos kelias antrojo kėlinio minutes pavojingą ataką sukūrė Panevėžio vienuolikė, vis tik kamuolys vartų sėkmingai nepasiekė. 64–ąją minutę po Pauliaus Obolevičiaus pražangos 11 metrų baudinį sėkmingai realizavo Danielis Romanovskis – 3:0. Kėlinio metu „Panevėžys“ demonstravo kur kas gyvesnį žaidimas. 65–ąją minutę Arno Riboko iniciatyva sukurta proga Mantui Savėnui leido pralaužti žalgiriečių vartus ir varžovų pranašumą sumažinti – 1:3. 67–ąją minutę dar vieną pavojingą išpuolį sukūrė M. Savėnas, tačiau Sauliui Klevinskui smūgį pavyko atremti. 68–ąją kėlinio minutę į aikštę išėjęs po keitimo sėkmingai pasižymėjo Julius Momkus, komandos pranašumą didindamas – 4:1, o 77–ąją minutę dubliu pasižymėjęs Danielis Romanovskis komandos rezultatą užtvirtino – 5:1. Bėgant paskutinėms kėlinio minutėms „Panevėžio“ padėtį kiek sušvelnino Martynas Vasiliauskas, tačiau ekipai ilgai pasidžiaugti nepavyko, po keleto akimirkų Julius Momkus perdavė rezultatyvų perdavimą Edgarui Kudzinui, kuris tiksliu smūgiu rungtynėse padėjo tašką. Triuškinančiu rezultatu – 6:2 pergalę ir tris taškus įsirašė žalgiriečiai.

Vilniaus „Žalgiris B“ – „Panevėžys“ 6:2 (2:0)

LFF stadionas: 350 žiūrovų

Įvarčiai: 15 min. Eliandro Dos Santos Gonzaga (1:0), 22 min. Justas Lasickas (2:0), 64 min. Danielis Romanovskis (3:0), 65 min. Mantas Savėnas (3:1), 68 min. Julius Momkus (4:1), 77 min. Danielis Romanovskis (5:1), 90 min. Martynas Vasiliauskas (5:2), 90+3 min. Edgaras Kudzins (6:2).

Įspėjimai: 64 min. Paulius Obolevičius – geltona kortelė („Panevėžys“), 79 min. Martynas Vasiliauskas – geltona kortelė („Panevėžys“), 90+1 min. Dominykas Donėla – geltona kortelė („Panevėžys“).

...

2015 Rgp 31 12:26

Antrą kartą sezone pranokęs „Auskos“ vienuolikę – „Nevėžis“ sugrįžo į pergalių kelią

LFF Pirmos lygos dvidešimt penktojo turo mačas tarp „Nevėžio“ ir „Auskos“ baigėsi užtikrinta kėdainiškių pergale rezultatu 4:0 (0:0). Pirmajame šių ekipų susitikime pergalę rezultatu – 2:1 taip pat šventė „Nevėžis“.

Kėlinys prasidėjo žvalgyba bei siekiu varžovams primesti savo žaidimo braižą. Žaidimui įsibėgėjus abi ekipos demonstravo atkaklų ir kietą futbolą, išlaikydamos aukštą žaidimo tempą. Nors komandos pakankamai aktyviai atakavo varžovus, tačiau, kibiai žaisdamos gynyboje, sukurtas atakas sėkmingai nutraukdavo. Kėlinio metu galimybių pasižymėti turėjo tiek viena, tiek kita vienuolikė, tačiau realizuoti susikurtas progas komandoms nepavykdavo. Iki kėlinio pabaigos rezultatas išliko nepasikeitęs.

Antrajame kėlinyje aukštesnę pavarą įjungė „Nevėžio“ futbolininkai, 52–ąją rungtynių minutę aikštės šeimininkus į priekį išvedė tikslus Arnoldo Trakšelio smūgis – 1:0, o jau po keleto akimirkų komandos įvarčius padvigubino Rokas Mikuckis – 2:0. 72–ąją minutę dubliu pasižymėjo ir ekipos pranašumą padidino Rokas Mikuckis, po kurio įvarčio kėdainiškių pranašumas padidėjo – 3:0. Nors kamuolio kontrolė dažniau priklausė aikštės šeimininkams, progų pasižymėti turėjo ir alytiškiai, deja, kamuolys varžovų vartų tinklo nepasiekė. Bėgant paskutinėms pridėto laiko minutėms „Auska“ buvo nubausta dar vienu įvarčiu, kai 93–ąją minutę „Nevėžio“ pergalę užtvirtino taiklus Simono Babiliaus smūgis. Rungtynėse savo vartus išsaugoję „sausus“ kėdainiškiai užtikrintu rezultatu – 4:0 šventė pergalę namuose.

Kėdainių „Nevėžis“ – Alytaus „Auska“ 4:0 (0:0)

Kėdainių miesto stadionas: 170 žiūrovų

Įvarčiai: 52 min. Arnoldas Trakšelis (1:0), 54 min. Rokas Mikuckis (2:0), 72 min. Rokas Mikuckis (3:0), 90+3 min. Simonas Babilius (4:0).

Įspėjimai: 6 min. Giedrius Štreimikis – geltona kortelė („Auska“), 45 min. Povilas Gavėnas – geltona kortelė („Auska“), 58 min. Deividas Skaržauskas – geltona kortelė („Nevėžis“), Martynas Šležys– geltona kortelė („Nevėžis“).

...

2015 Rgp 31 12:30

Kretingiškiams vėl nepavyko perlipti „Palangos“ barjero

LFF Pirmos lygos dvidešimt penktojo turo susitikime „Minijai“ prieš „Palangą“ revanšo pasiekti nepavyko. Rungtynės baigėsi svečių pergale rezultatu 2:0 (2:0). Pirmajame rate ekipų susitikimas baigėsi rezultatu – 4:2, tuomet pergalę taip pat šventė „Palanga“.

Pirmajame kėlinyje aikštėje dominavo bei kamuolio kontrolę valdė „Palangos“ futbolininkai. Kietai žaidusiems gynyboje kretingiškiams kurį laiką varžovų atakas pavyko atremti, tačiau 24–ąją minutę Erlandas Juška pralaužė varžovų vartus bei „Palangą“ išvedė į priekį – 1:0. Kėliniui įsibėgėjus abi ekipos demonstravo atkaklią kovą, išlaikydamos aukštą žaidimo tempą. 35–ąją minutę, po Viktoro Jefremovo pražangos, 11 metrų baudinio metu įvarčiu pasižymėjo Gvidas Juška, komandos pranašumą padidindamas – 2:0. Iki kėlinio pabaigos daugiau kamuolys nepasiekė nei vienos vienuolikės vartų, „Palanga“ pirmavo – 2:0.

Antrajame kėlinyje ekipoms rezultatyvias progas kurti sekėsi gan sunkiai. Nors komandos pakankamai aktyviai atakavo varžovus, tačiau kibiai žaisdamos gynyboje atakas sugebėdavo laiku nutraukti. Kėlinio metu galimybių pasižymėti turėjo tiek viena, tiek kita vienuolikė, tačiau abi komandos strigo su atakų realizacija. Iki kėlinio pabaigos pirmajame kėlinyje pasiektas rezultatas – 0:2 išliko nepasikeitęs. Rungtynėse savo vartus išsaugoję nepaliestus pergalę ir tris taškus svečiai išsivežė į Palangą.

Kretingos „Minija“ – „Palanga“ 0:2 (0:2)

Kretingos miesto stadionas: 300 žiūrovų

Įvarčiai: 24 min. Erlandas Juška (0:1), 35 min. Gvidas Juška (0:2).

Įspėjimai: 16 min. Vilius Kazlauskas – geltona kortelė („Minija“), 34 min. Viktoras Jefremovas – geltona kortelė („Minija“), 37 min. Rokas Urbelis – geltona kortelė („Minija“), 46 min. Erlandas Juška – geltona kortelė („Palanga“), 75 min. Gediminas Strikys – geltona kortelė („Minija“), 79 min. Mantas Galdikas – geltona kortelė („Minija“).