Užsiregistravo: 2017 Rgs 07 03:35
Palaikoma komanda: Real Madrid

Re: XXV (25) turas:

2017 Rgs 16 04:08

jau į Youtube įkėlė rungtynių įrašą, tai ten pažiūrėjau, kad vis tik pakeitė sprendimą ir užskaitė įvarį.

Dėl nuošalės neaišku, o ranka tai tikrai Trakams ne Vežui buvo.

2017 Rgs 16 10:18

Tamsta apie XXIV (24) turo rungtynes Sūduva vs. Trakai.

Pranešimai: 8574

2017 Rgs 19 19:53

Aš vienintelis nesugebu youtube surasti transliacijų šiandienos?..

2017 Rgs 19 21:01

jau keli mėnesiai kaip dingo iš Youtube

2017 Rgs 19 21:42

Kaip tai dingo, dar praėjusią savaitę viską transliavo... :shock:

2017 Rgs 19 21:53

hm.. aš jau porą mėnesių nerandu youtubėje, gal ne ant tų rungtynių užtaikau.

2017 Rgs 19 21:57

Nežinau man telefonu notificationus išmetinėja ir veikia jie. O vat šiandien nieko nebuvo...

2017 Rgs 20 10:21

A lygos Youtubėje tiesiogiai neberodo, bet po kelių valandų atsiranda įrašas. Tiesiogiai per YT rodo tik taurę ir kitus turnyrus (pvz. W19 ir pan.).

2017 Rgs 20 10:28

Per delfi dabar tenka žiūrėti. O ten reklamas vis rodo. Tai su FB užsiregini, dar reklamų iki pasiškykštėjimo pasižiūri ir galų gale, kai jau norisi išjungti, tada pradeda rodyti rungtynes. :)

Po pirmo kėlinio, kai 0:0 buvo, jau nebesitikėjau, kad "Atlantas" išplėš pergalę.

T.LABUKO ĮVARTIS GRĄŽINO „ATLANTĄ“ Į PIRMĄJĮ KETVERTUKĄ

Tado Labuko įvartis mačo pabaigoje nulėmė Klaipėdos „Atlanto“ pergalę A lygos XXV turo starte. Uostamiesčio ekipa svečiuose įveikė dėl išlikimo stipriausiame šalies čempionate kovojantį „Kauno Žalgirį“ minimaliu rezultatu 1:0 (0:0) ir sugrįžo į ketvirtąją vietą, dėl geresnio tarpusavio rungtynių santykio aplenkdamas Utenos „Utenį“.

Pralaimėjimas stipriai sumažino „Kauno Žalgirio“ šansus ir kitą sezoną rungtyniauti A lygoje. Iki IV rato pabaigos likus žaisti ketverias rungtynes, laikinosios sostinės komandą nuo septintosios vietos skiria 6 taškai.

Abi komandos norėjo pergalės, todėl nuo pirmųjų mačo minučių kamuolys aikštės viduryje praktiškai neužsibuvo. Vis tik, įtampa bei šlapia aikštė kaustė futbolininkus, todėl atakas dažnai sugadindavo netaiklūs perdavimai.

Pirmieji vartininko reakciją patikrino žalgiriečiai. 15-ą minutę Mario Duque puikiu perdavimu prieš vartus išvedė Luką Kochanauską, bet puolėjo smūgis iš aštraus kampo „Atlanto“ gretose debiutavusio vartininko Arkadijaus Želnino neišgąsdino. Netrukus 18-metis legionierius iš Rusijos sugavo ir Aurimo Raginio muštą kamuolį po gražios šeimininkų greitos atakos.

Pusvalandį kone be priekaištų dirbusi „Kauno Žalgirio“ gynybos linija ėmė braškėti artėjant pertraukai. Ypač daug nemalonumų jai kėlė kairiajame krašte siautęs Dmitrijus Germanas. Kėlinio pabaigoje baltarusis griebėsi už galvos, kai, kilus gaisrui kauniečių baudos aikštelėje kampinio metu, jis visiškai laisvas mušė šalia vartų.

Po kelių minučių svečių užsienietis individualiu reidu prasiveržė iki baudos aikštelės prieigų ir dar sykį mušė šalia virpsto. Vėliau D.Germanas ir dar vienas „Atlanto“ debiutantas rungtynėse Simonas Juška surengė gražią ataką flangu, kuri baigėsi labai aštriu, bet adresatų nesuradusiu baltarusio perdavimu.

Paskutinę minutę jau Dmitrijus Mazalevskis negalėjo patikėti, kad laisvas nepataikė į vartus po eilinio D.Germano prasiveržimo link vartų.

Ir po pertraukos vartininkai daug darbo neturėjo. Sužaidus valandą, „Kauno Žalgiris“ į aikštę metė Gratą Sirgėdą, „Atlantas“ – T.Labuką. Komandų atakos pagyvėjo.

G.Sirgėdas vienu pirmųjų prisilietimų prie kamuolio galėjo išvesti šeimininkus į priekį, bet po perdavimo iš gilumos prieš vartus atsidūrusiam saugui įmušti neleido laiku jį pasitikęs vartininkas A.Želninas. T.Labukas atsakė tolimu šūviu virš vartų.

Nuo suolo į žaidimą įsijungęs Donatas Kazlauskas perdavimu link vartų sukėlė nemažą gaisrą šeimininkų baudos aikštelėje, vienam iš gynėjų nepataikius į kamuolį. Netrukus „Kauno Žalgiris“ surengė greitą išpuolį, kurį, po perdavimo per pusę aikštės smūgiu vienu lietimu į vartininką užbaigė Teremas Moffi. Vėliau Edvinas Kloniūnas standartinės situacijos metu efektingu bandymu per save mušė šalia vartų.

85-ą minutę „Atlantas“ išsiveržė į priekį. Greitai gražinus kamuolį iš užribio netoli kauniečių baudos aikštelės, jis atiteko D.Germanui, o šeimininkų gynyba stabtelėjo, signalizuodama arbitrui nuošalės pažeidimą, tačiau ji užfiksuota nebuvo, tuo pasinaudojęs baltarusis atliko perdavimą laisvam T.Labukui, kuriam beliko pataikyti į vartus.

Bandžiusio išlyginti rezultatą „Kauno Žalgiris“ surengė pavojingą išpuolį per pridėtą laiką, tačiau Igorio Jasinskio pavojingą perdavimą lik vartų nutraukė dar kartą patikimai sužaidęs A.Želninas, palikdamas šeimininkus be taškų.

Martynas Pocius, alyga.lt

J. McKinstry: "Futbolas kartais būna neteisingas": https://www.youtube.com/watch?time_cont ... nOxMRtVCpc" onclick="window.open(this.href);return false;

I. Pankratjevas: „Buvo labai nervingos rungtynės“: https://www.youtube.com/watch?v=0p3p4zUfIbY" onclick="window.open(this.href);return false;

VĖL NELAIMĖJĘ „TRAKAI“ DAR LABIAU APSUNKINO SAVO PADĖTĮ

Žinomu Rusijos futbolininku Dinijaru Biljaletdinovu pasipildžiusiam „Trakų“ klubui nepavyko sugrįžti į pergalių kelią A lygoje. 25 turo dvikovoje sostinės LFF stadione „Trakai“ neįveikė „Jonavos“ - 0:0. Per paskutinius tris mačus trakiškiai A lygoje pelnė tik 1 tašką.

Nors „Trakai“ laikyti poros favoritais, rungtynės prasidėjo ramiai, o šeimininkams nelengvai sekėsi atrasti kelių link varžovų vartų. Apsigynę „Jonavos“ futbolininkai regzdavo lėtas pozicines atakas.

Kėlinio viduryje baudos aikštelėje gavęs perdavimą, D. Biljaletdinovas pabandė vienu lietimu nukreipti kamuolį į vartus, bet ruso smūgis buvo netikslus.

Netrukus „Trakų“ treneris Olegas Vasilenka sulaukė nemalonios žinios - dėl kojos traumos rungtynių tęsti negalėjo Aleksandras Byčenokas. Vietoje jo aikštėje pasirodė 17-metis Justinas Marazas.

Pirmas kėlinys taip ir baigėsi, be itin pavojingų progų įvarčiams pelnyti.

Tiesa, ir po pertraukos komandoms sunkiai pavyko įsibėgėti, kamuolys dažniausiai buvo valdomas aikštės viduryje, o žaidėjams atakos smaigalyje trūko „aštrumo“.

60 minutę „Trakų“ futbolininkams neatsakingai sužaidus savo baudos aikštelėje, kamuolys atiteko Tomui Salamanavičiui, bet jonaviečio smūgį į kampinį nukreipė gynėjai.

Po 5 minučių tolimu baudos smūgiu laimę pabandė kitas Trakų komandos naujokas iš Izraelio Alonas Netzeris ir „Jonavos“ vartininkui Tadui Simaičiui teko padirbėti atmušant kamuolį.

Apsukas padidinę trakiškiai 73 minutę turėjo realiausią galimybę išsiveržti į priekį. Kontratakos metu po Oscaro Dorley perdavimo maždaug nuo baudos aikštelės linijos į vartus smūgiavo Valdemaras Borovskis, bet kamuolys atsitrenkė į skersinį.

Aktyvumu išsiskyręs O. Dorley atkakliai ieškojo galimybių išplėšti savo komandai pergalę, bet T. Simaitis savo vartus apgynė. Galiausiai teisėjas užfiksavo lygiąsias 0:0.

Po jų „Trakų“ komanda šansai išsaugoti antrąją poziciją dar labiau sumažėjo, nes 7 taškais atsiliekanti Marijampolės „Sūduva“ yra sužaidusi net 4 rungtynėmis mažiau. Tuo metu „Jonavos“ ekipa pavijo 6-oje vietoje esantį Kauno „Stumbrą“.

Vasienko: "dabar sudėtingas laikotarpis" // D. Biljaletdinovas: „Myliu futbolą ir noriu žaisti“: https://www.youtube.com/watch?v=mXxZTrTwPI8" onclick="window.open(this.href);return false;

M.Čepas: „Turėjome planą ir jo laikėmės“: https://www.youtube.com/watch?time_cont ... xqnoC13Yzc" onclick="window.open(this.href);return false;

2017 Rgs 20 17:08