The Miz

Re: XXVI (26) turas:

2012 Rgp 23 17:34

Būsimas varžovas: „Kruoja“

alt„General Financing A lygos“ XXVI turo rungtynėse Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai išvykoje susitiks su komanda, kurios šiame sezone dar nepavyko įveikti - Pakruojo „Kruoja“. Susitikimas vyks rugpjūčio 25 dieną, šeštadienį, 18 valandą.

„Kruoja“ yra vienas iš neparankiausių „Sūduvos“ varžovų Lietuvos čempionate. Pakruojo komanda laimėjo abu tarpusavio susitikimus šiame sezone. Pirmojo rato varžybas išvykoje marijampoliečiai pralaimėjo rezultatu 2-1, o pasiekti revanšo savo aikštėje taip pat nepasisekė – buvo pralaimėta minimaliu rezultatu 0-1. Marijampolės komandai sunkiai sekasi pralaužti „Kruojos“ gynybines užkardas – vienintelį įvartį per du mačus „Sūduva“ pelnė po standartinės situacijos, kai kamuolį į savo vartus įsimušė Pakruojo komandos futbolininkas. Taigi Marijampolės klubo futbolininkai šeštadienį bandys rasti būdų pirmą kartą šiame sezone rasti priešnuodžių neparankiam Pakruojo komandos žaidimo stiliui.

„Kruojos“ ekipa antroje sezono pusėje demonstruoja kur kas prastesnius rezultatus nei iki tol – pakruojiečiai pirmajame rate surinko 16 taškų, antrajame į savo sąskaitą įsirašė dar 18 taškų, tuo tarpu per trečiąjį ratą kol kas surinko tik 9 taškus. Be to, vieną iš trijų pergalių trečiame rate „Kruoja“ „gavo dovanų“ – į rungtynes neatvyko „REO“ futbolininkai.

Po šio nesėkmių periodo Pakruojo komandoje įvyko nemažai permainų. Oficiali klubo svetainė rugpjūčio 22 dieną paskelbė, kad komandą paliko keli ukrainiečiai – gynėjas Maksimas Bilykas, saugas Mykyta Filatovas, puolėjas Rostyslavas Diakivas bei vienas iš trenerių Sergėjus Vorobėjus. Vyriausiojo trenerio pareigas toliau eis Aidas Dambrauskas.

Pavojingiausias „Kruojos“ žaidėjas puolime yra praėjusį sezoną „Sūduvai“ atstovavęs ukrainietis Sergėjus Zhygalovas, kuris jau suspėjo pelnyti 10 įvarčių A lygoje. Sezono eigoje komandos puolimą sustiprino ir patyręs puolėjas Valdas Trakys, tačiau jam įvarčių pelnyti kol kas nepavyko.

Ar „Sūduvai“ pavyks pirmą kartą šiame sezone įveikti Pakruojo komandą? Ar „Kruoja“ nutrauks savo nesėkmių seriją trečiajame rate ir įveiks tiesioginius konkurentus kovoje dėl medalių? Į šiuos klausimus atsakys šeštadienį 18 valandą vyksianti šių komandų akistata Pakruojyje.

Tiesioginius rungtynių komentarus galėsite sekti fksuduva.lt svetainėje, o tiesioginę rungtynių vaizdo transliaciją pasiūlys futbolo.tv svetainė.

The Miz

2012 Rgp 24 16:04

„Sūduvos“ ir „Kruojos“ futbolininkai nusiteikę kovingai

Rugpjūčio 25 dieną, šeštadienį, Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai išvykoje kovos su Pakruojo „Kruojos“ ekipa. Šiame sezone abejose tarpusavio dvikovose pergales iškovojo Pakruojo ekipa.

Vienas iš pagrindinių „Sūduvos“gynėjų ukrainietis Sergėjus Loginovas teigė, kad jo komanda puikiai prisimena skaudžius pralaimėjimus „Kruojai“ ir pabrėžė išskirtinį šios komandos charakterį.

„Šiame sezone jau du kartus buvome susidūrę su Pakruojo komanda. Deja, abu kartus pralaimėjome. Manau, tai labai gera komanda, turinti savo specifinį charakterį ir nebijanti jo demonstruoti“,- kalbėjo S.Loginovas.

„Sūduvos“ vidurio gynėjo manymu, „Sūduva“ yra pajėgi iškovoti pergalę.

„Pakruojo komanda labai pavojinga, bet mes turime šansų laimėti išvykoje. Pastaruoju metu „Kruoja“ demonstruoja ne tokius gerus rezultatus, komandos sudėtyje įvyko permainų. Mano nuomone, mes turime kovoti tik dėl pergalės, nes esame pakankamai stipri komanda“,- kalbėjo legionierius iš Ukrainos.

„Kruojos“ komandos oficiali svetainė pateikė vyriausiojo trenerio Aido Dambrausko paaiškinimus, kodėl komandą paliko legionieriai Maksimas Bilykas, Mykyta Filatovas ir Rotyslavas Diakivas.

„Iš Bilyko, Filatovo ir Diakivo tikėjomės daugiau. Legionieriai turi traukti komandą, o ne trinti atsarginių žaidėjų suolelį ar žaisti dublerių komandoje. Vadovybė priėmė tokį sprendimą ir nemanau, kad rezultatai nukentės“, – išsiskyrimo su legionieriais priežastis aiškino A. Dambrauskas.

Treneris išreiškė tikėjimą, kad jo komanda nutrauks ne itin sėkmingo žaidimo periodą ir šeštadienį iškovos pergalę.

„Papuolėme į duobę. Vyrai nebetikėjo savimi, galbūt ir treneriu, kuris išsisėmė. Bandome pakelti jų nuotaiką ir atvesti į pakilią būseną. Tikiu, kad šeštadienį su „Sūduva“ pasieksime pergalę“, – vylėsi A. Dambrauskas.

Vienas iš „Kruojos“ komandos lyderių gynėjas Alfredas Skroblas taip pat optimistiškai žvelgė į komandos perspektyvas šiame sezone.

„Po atostogų išsimušėme iš ritmo, viskas sugriuvo. Iki tol buvome įsižaidę, puikios formos, džiaugiamės rezultatais, – kalbėjo 28-erių A. Skroblas. – Tačiau kovoje dėl medalių mūsų dar nenurašykite.“

Trečiasias „Sūduvos“ ir „Kruojos“ susitikimas 2012 – ųjų metų sezone įvyks rugpjūčio 25 dieną 18 valandą Pakruojyje. Tiesioginius rungtynių komentarus galėsite sekti fksuduva.lt svetainėje.

...

2012 Rgp 27 10:40

KRUOJA 2 - 1 SŪDUVA
XXVI (26) turas, 2012 08 25

“Kruoja” namuose įveikė “Sūduvą”

Pastaruoju metu nesėkmių persekiojama Pakruojo “Kruoja” namuose 2:1 nugalėjo Marijampolės “Sūduvą”. Pakruojiečiai išsiveržti į priekį galėjo jau pirmosiomis susitikimo minutėmis, bet prieš varžovų vartininką iššokęs Nerijus Mačiulis nesugebėjo pastarojo pergudrauti. Netrukus marijampoliečių vartų sargas savo ekipą išgelbėjo ir po pavojingo Ernesto Veliulio išpuolio. “Kruojos” aktyvumas savo vaisių davė jau gerokai įpusėjus kėliniui ir po 11 metrų baudinio įmušė Tomas Miklinevičius.

Po pertraukos ir vėl kiek geriau žaidė šeimininkai, o “Sūduvai” rengti pavojingus išpuolius sekėsi sunkiai. Baigiantis dvikovai smūgiu galva po kampinio “Kruojos” persvarą padidino Irmantas Zelmikas, o svečiai į tai atsakė tiksliu Rafaelio Ledesmos baudos smūgiu. Suvalkiečiams taip ir nepavyko surengti lemiamo varžovų vartų šturmo ir “Kruoja” iškovojo pelnytą pergalę.

Pakruojo “Kruoja” – Marijampolės “Sūduva” 2:1 (1:0)
Teisėjas: N.Dunauskas (Vilnius), 450 žiūrovų
Įvarčiai: 27 min. (iš 11m.) T.Miklinevičius, 76 min. I.Zelmikas („Kruoja”); 84 min. R.Ledesma („Sūduva”)
Įspėjimai: 63 min. T.Miklinevičius, 90+1 min. S.Žygalovas („Kruoja”); 8 min. V.Borovskis, 26 min. S.Loginoasv, 65 min. P.Lukšys, 67 min. M.Šoblinskas („Sūduva”)
_______________________________________________

...

2012 Rgp 27 10:42

ATLANTAS 1 - 2 EKRANAS
XXVI (26) turas, 2012 08 26

“Ekranas” svečiuose palaužė “Atlantą”

Susitikimas šalies čempionams prasidėjo ir baigėsi sėkmingai. Jau pirmąją rungtynių minutę panevėžiečiai išsiveržė į priekį – tikslus buvo Arsenijaus Buinickio smūgis. Po įvarčio abi ekipos noriai atakavo ir pavojingų momentų kildavo prie abiejų vartų. Jau gerokai įpusėjus kėliniui antrą geltoną kortelę prieš save išvydo panevėžietis Egidijus Varnas ir buvo priverstas palikti aikštę.

Jau baigiantis dvikovai rezultatyvusis “Atlanto” legionierius Tino Lagatoras tiksliai smūgiavo galva ir išlygino rezultatą. Vis tik, “Ekranas” vėl parodė savo čempionišką charakterį ir sugebėjo išplėšti pergalę – taip pat smūgiu galva įmušė Giedrius Tomkevičius.

Klaipėdos “Atlantas” – Panevėžio “Ekranas” 1:2 (0:1)
Teisėjas: J.Paškovskis (Vilnius), 1000 žiūrovų
Įvarčiai: 83 min. T.Lagatoras („Atlantas”); 1 min. A.Buinickis, 90+2 min. G.Tomkevičius („Ekranas”)
Įspėjimai: 60 min. P.Basic, 81 min. E.Žarskis („Atlantas”); 15 min. E.Varnas, 33 min. V.Lukša, 90+3 min. T.Markevičius („Ekranas”)
Pašalinimai: 33 min. E.Varnas (už 2-ą įspėjimą) („Ekranas”)
___________________________________________________________________

...

2012 Rgp 27 10:45

DAINAVA 0 - 2 ŠIAULIAI

“Dainava” namuose nusileido “Šiauliams”

Pirmieji galimybę įmušti turėjo aikštės šeimininkai, bet prieš vartininką iššokęs Paulius Sakalis technišku smūgiu pasiuntė kamuolį virš vartų. Po kelių minučių alytiškiams į nuošalės spąstus nepavyko pagauti Artūro Rimkevičiaus, o šis smūgiu pažeme išvedė “Šiaulius” į priekį. Abi ekipos sunkiai kūrė aštresnes atakas, bet dar iki pertraukos rezultatyvusis svečių puolėjas gavęs varžovų baudos aikštelėje kamuolį padvigubino savo ekipos pergalę.

Po pertraukos komandos ir toliau nedžiugino puikiu futbolu, bet joms pavyko apsikeisti pavojingesniais išpuoliais. Kiek pranašiau žaidusiems “Šiauliams” pavyko išsaugoti persvarą ir iškovoti pergalę.

Alytaus “Dainava” – “Šiauliai” 0:2 (0:2)
Teisėjas: D.Petraška (Ukmergė), 1600 žiūrovų
Įvarčiai: 12 min. ir 36 min. A.Rimkevičius („Šiauliai”)
Įspėjimai: 26 min. D.Cibulskas, 89 min. M.Strauka („Dainava”); 51 min. S.Cesanelli („Šiauliai”)
_____________________________________________________________________________

...

2012 Rgp 27 10:46

BANGA 4 - 0 TAURAS

“Banga” sutriuškino “Taurą”

Šeimininkai aikštėje dominavo nuo pat pirmųjų susitikimo minučių ir įpusėjus pirmajam kėliniui “Tauro” gynėjas vos išgelbėjo savo ekipą atmušdamas kamuolį nuo vartų linijos. Vos po minutės tauragiškiams pasisekė vėl, nes “Bangos” futbolininkas pataikė į virpstą. Baigiantis kėliniui gargždiškių spaudimas davė vaisių ir komandą į priekį išvedė Georgi Alaverdašvili. Prieš pat pertrauką pasižymėjo Žilvinas Banys ir rezultatas tapo 2:0.

Antrajame kėlinyje šeimininkai baigė pradėtą reikalą ir į “Tauro” vartus krito dar du įvarčiai. Antrą kartą rungtynėse pasižymėjo G.Alaverdašvili, o tašką dvikovoje padėjo Andrius Butkus.

Gargždų “Banga” – Tauragės “Tauras” 4:0 (2:0)
Teisėjas: S.Atmanavičius (Klaipėda), 1200 žiūrovų
Įvarčiai: 30 min. ir 67 min. G.Alaverdašvili, 44 min. Ž.Banys, 70 min. A.Butkus („Banga”)
Įspėjimai: 32 min. G.Alaverdašvili, 59 min. R.Borusas („Banga”); 15 min. T.Rimas, 89 min. N.Cutolo („Tauras”)
_____________________________________________________________________

...

2012 Rgp 27 12:21

„Kruoja“ tapo neįkandamu riešutu „Sūduvos“ komandai
lrytas.lt 2012-08-25 http://www.lrytas.lt/-13459164431344890 ... mandai.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

Pakruojo „Kruojos“ klubas tapo didžiausiu galvos skausmu šalies futbolo čempionato trečiosios vietos laimėtojai Marijampolės „Sūduvos“ komandai. Šį sezoną marijampoliečiai tris kartus žaidė su „Kruoja ir tris kartus pralaimėjo. Šeštadienį vykusiame vieninteliame Lietuvos futbolo A lygos 26-ojo turo mače namie kovoję Pakruojo futbolininkai 2:1 (1:0) įveikė „Sūduvą“ ir sumažino atsilikimą nuo marijampoliečių iki 4 tašku.

Pakruojo ekipa į priekį įsiveržė 27-ąją minutę, kai po teisėjo paskirto 11 metrų baudinio įvartį pelnė T. Miklinevičius. Antrame kėlinyje rezultatas padvigubėjo po 76 min. I. Zelmiko pelnyto įvarčio. „Sūduva“ bandė gelbėtis, tačiau sugebėjo tik sušvelninti rezultatą – 84 min. įvartį į šeimininkų vartus pelnė R. Ledesma.

Po 26 mačų trečioje vietoje esanti „Sūduva“ turi 50 taškų, o „Kruoja“ - 46.

Šiemet tarpusavio mačuose abu kartus pergales šventė „Kruoja“. I rate namie ji laimėjo 2:1 (24, 90 minutėmis Artūras Žulpa, 95 min. – Irmantas Zelmikas įsimušė į savuosius vartus), II-ame svečiuose – 1:0 (21 min. įmušė buvęs „Sūduvos“ futbolininkas Sergėjus Žygalovas).

A lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

2012 Rgp 27 12:24

„Ekranas“ paskutinėmis sekundėmis išplėšė pergalę Klaipėdoje, o „Žalgiris“ nesulaukė varžovo

Sekmadienį uostamiestyje „Ekrano“ futbolininkai tik per teisėjo pridėtą laiką sugebėjo iškovoti pergalę 2:1 (1:0) prieš lygos autsaiderį Klaipėdos „Atlantą“.
Po įvartį nugalėtojams, kurie nuo 33 minutės žaidė be pašalinto iš aikštės Egidijaus Varno, pelnė Arsenijus Buinickis (1 min.) ir Giedrius Tomkevičius (90+2 min.).
Šeimininkų gretose įvarčiu pasižymėjo Tino Lagatoras (83 min.).

Po šios pergalės „Ekranas“ turi 60 taškų ir toliau trim taškais lenkia vicečempioną VMFD „Žalgirį“, kuriam sekmadienį įskaityta pergalė techniniu rezultatu 3:0 prieš pasitraukusią ir lygos Vilniaus REO ekipą. Žalgiriečiai pasirodė „Žalgirio“ stadione, pavaikščiojo po veją ir, nesulaukę REO ekipos žaidėjų, nuvyko į „Vingio“ stadioną rengti treniruotę. Trečiojoje pozicijoje lieka praėjusio sezono bronzos medalininkė Marijampolės „Sūduvos“ vienuolik - 50 taškų.

Ir antrąsias sekmadienį vykusias Lietuvos futbolo A lygos XXV turo rungtynes laimėjo svečiai - „Šiaulių“ klubas Alytuje 2:0 (2:0) nugalėjo vietos „Dainavą“. Abu įvarčius į šeimininkų vartus įmušė rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas Artūras Rimkevičius (13 ir 37 min.). Po šios pergalės penktoje vietoje esančios „Šiaulių“ vienuolikės sąskaitoje 42 taškai, o septintojoje pozicijoje likusios „Dainavos“ taupyklėje lieka 25 taškai.

Tik trečiose sekmadienio rungtynėse pasisekė šeimininkams - namie žaidusi Gargždų "Banga" net 4:0 (2:0) sutriuškino Tauragės "Taurą". Pirmame kėlinyje 30 min. G. Alaverdashvili pelnė pirmąjį įvartį, 44 min. - R. Banys pelnė antrąjį. Po pertraukos tas pats G. Alaverdashvili 67-ąją min. įmušė trečiąjį įvartį, o po trijų minučių tašką dvikovoje padėjo A. Butkus.

10.Klaipėdos „Atlantas“ 26 4 4 18 15:59 16

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 21 įvartis - Artūras Rimkevičius („Šiauliai“).

...

44 min. - R. Banys pelnė antrąjį.
R. :mrgreen:

...

2012 Rgp 27 12:32

Paveikslėlis
„Kruoja“ iškovojo šventinę pergalę

Šeštadienį „Kruoja“ Pakruojo miesto šventės metu sirgaliams padovanojo pergalę – 2:1 (1:0) nugalėjo pagrindinę varžovę – Marijampolės „Sūduvą“. Įvarčius mušė Tomas Miklinevičius ir Irmantas Zelmikas.

Ukrainietis išsiskyrė aktyvumu

Šeimininkai rungtynės pradėjo labai aktyviai. Jie pačiomis pirmosiomis minutėmis neišnaudojo kelių puikių galimybių. Arti tikslo buvo vienas prieš „Sūduvos“ vartininką Pavelą Davidovą iššokęs Nerijus Mačiulis. Dvikovą laimėjo vartų sargas. Po poros minučių P. Davidovas atrėmė Ernesto Veliulio galva smūgiuotą kamuolį.

Aktyviai žaidė Sergėjus Žygalovas. Jis ne kartą grasino varžovų vartams. 26-ąją minutę ukrainiečio aktyvumas davė naudos – jis pabėgo nuo varžovų ir buvęs komandos draugas „Sūduvos“ ekipoje Sergėjus Loginovas prieš S. Žygalovą prasižengė baudos aikštelėje. Teisėjas skyrė 11 metrų baudinį, kurį užtikrintai realizavo T. Miklinevičius (1:0).

Įvartį įmušusi „Kruoja“ apsukų nemažino. Ji ir toliau spaudė varžovus, tačiau pasižymėti nepavyko.

„Kruoja“ kontroliavo rungtynes

Po pertraukos Pakruojo komanda kontroliavo situaciją aikštėje. Persvarą pavyko įtvirtinti 76-ąją minutę, kai po kampinio kamuolį galvą į vartus nukreipė gynėjas I. Zelmikas (2:0). Jis, kaip ir T. Miklinevičius, Giedrius Slavickas, Alfredas Skroblas, S. Žygalovas ir Gvidas Juška anksčiau yra žaidę „Sūduvoje“.

Užtikrintai rungtyniavę pakruojiečiai 84-ąją minutę prasižengė savosios baudos aikštelės prieigose. Teisėjas Nerijus Dunauskas skyrė baudinį, o jį realizavo Rafaelis Ledesma (2:1).

Po įvarčio „Sūduva“ atkuto, tačiau kontratakų taktiką pabaigoje pasirinkusi „Kruoja“ atsilaikė.

Šeimininkai labiau norėjo laimėti

„Kruoja“ laimėjo trečiąsias sezono rungtynes su „Sūduva“ (2:1, 1:0, 2:1).

„Šiandien mums reikėjo tik pergalės, tad nusiteikėme šimtu procentų. Išėjome į aikštę, kovojome ir pasiekėme rezultatą. Trauktis nebebuvo kur. Dabar kiekvienos rungtynės tarsi principinės. Visas reikia laimėti“, – mačą komentavo I. Zelmikas.

R. Ledesmos nuomone, rungtynės „Sūduvai“ buvo blogos, komandai trūko koncentracijos: „Kruoja“ – labai gera komanda. Šiandien jai buvo gera diena, o mums bloga. Mačą pradėjome tarsi miegodami.“

„Kruojos“ vyriausiasis treneris Aidas Dambrauskas auklėtinius sveikino su pelnyta pergale. Strategas tikisi, kad pavyko išlipti iš psichologinės duobės. „Sunkiai dirbome visą savaitę ir pasiekėme tikslą“, – kalbėjo A. Dambrauskas.

Pasak „Sūduvos“ vyriausiojo trenerio Darius Gvildžio, „Kruoja“ labiau norėjo laimėti: „Mūsų vaikinai eilinį kartą neatsibunda, kol nepraleidžia įvarčio. Labai nuvylė kai kurių žaidėjų charakteris. Šiandien daugiau vyrų buvo „Kruojoje“. Kol nepadarysime išvadų, turėsime didelių problemų.“

...

2012 Rgp 27 12:38

„Sūduva“ pralaimėjo Pakruojyje

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai trečią kartą šiame sezone pralaimėjo Pakruojo „Kruojos“ komandai. Po šio pralaimėjimo Pakruojo futbolininkai sumažino atsilikimą nuo „Sūduvos“ iki septynių taškų.

Pakruojo miesto stadionas
Rungtynių teisėjas – Nerijus Dunauskas
Pakruojo „Kruoja“ 2 – 1 Marijampolės „Sūduva“
27‘ [ 1 – 0 ] Tomas Miklinevičius ( 11m. )
76‘ [ 2 – 0 ] Irmantas Zelmikas
84‘ [ 2 – 1 ] Rafaelis Ledesma

„Kruoja“: M.Eltermanis, I.Zelmikas, K.Matsion, K.Jarmalavičius, E.Veliulis ( 75‘ V.Čistjakovs ), T.Miklinevičius, D.Petrauskas, G.Slavickas ( 82‘ A.Žulpa ), A.Skroblas, S.Žygalovas, N.Mačiulis.

„Sūduva“: P.Davidovs, S.Loginov ( 31‘ V.Baranovskij ), N.Radžius, V.Borovskij, V.Slavickas, M.Šoblinskas, P.Leimonas, K.Chvedukas, R.Freidgeimas ( 70‘ T.Eliošius ), R.Ledesma, R.Beniušis ( 52‘ P.Lukšys ).

Komandos rungtynes pradėjo aktyviu, atviru žaidimu. „Kruojos“ futbolininkai rungtyniavo kiek atidžiau ir pasinaudodami marijampoliečių klaidomis turėjo ne vieną progą pasižymėti pirmajame kėlinyje.

Jau 4 susitikimo minutę vienas prieš Pavelą Davidovą išbėgo Nerijus Mačiulis. „Kruojos“ saugas nieko nelaukdamas smūgiavo į vartus, bet patikimai sužaidęs „Sūduvos“ latvis jo bandymą atrėmė. Po minutės galimybę įmušti turėjo kairiuoju kraštu „Sūduvos“ gynybą draskęs Ernestas Veliulis. Po jo pavojingo smūgio galva Marijampolės komandos vartus dar kartą išgelbėjo vartininkas.

P. Davidovas 12 minutę atrėmė ir pavojingą Donato Petrausko smūgį iš toli, bet buvo bejėgis prieš Tomo Miklinevičiaus smūgį nuo 11 metrų žymos, atliktą 27 rungtynių minutę. Baudinys į Marijampolės komandos vartus buvo paskirtas po Sergėjaus Loginovo pražangos prieš Sergėjų Žygalovą.

Pirmajame kėlinyje „Sūduvai“ nepavyko sukurti realių progų pasižymėti, todėl marijampoliečių klaidomis pasinaudojusi Pakruojo ekipa įgijo persvarą.

Antroje rungtynių pusėje Marijampolės klubo futbolininkams ir toliau nesisekė kurti pavojingų progų prie aikštės šeimininkų vartų.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti mažiau nei 15 minučių „Kruoja“ sudavė antrąjį smūgį „Sūduvai“. Šįkart po kampinio pasižymėjo aukštaūgis gynėjas Irmantas Zelmikas.

Marijampoliečiams viltį „sugrįžti į rungtynes“ suteikė 84 minutę atliktas rezultatyvus Rafaelio Ledemos baudos smūgis. Po įvarčio „Sūduvos“ futbolininkai suaktyvino žaidimą, bet per likusį laiką nesugebėjo pakeisti šių rungtynių baigties.

Taigi „Sūduva“ jau trečią kartą šiame sezone pralaimėjo „Kruojos“ komandai. Beje, pirmasis šių komandų susitikimas Pakruojyje baigėsi tokiu pat rezultatu kaip ir šiandien – 2-1.

...

2012 Rgp 27 12:39

D.Gvildys: „Mane nuvylė kai kurių vaikinų charakteris“

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai iš Pakruojo grįžta tuščiomis – marijampoliečiai rezultatu 2-1 nusileido „Kruojos“ komandai. Ketvirtoje vietoje žengianti Pakruojo komanda sumažino atsilikimą nuo „Sūduvos“ ir sugrįžo į kovą dėl čempionato apdovanojimų.

Po rungtynių „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Darius Gvildys buvo nusivylęs tuo, ką matė aikštėje: „Varžovai šiandien labiau norėjo laimėti. Eilinį kartą mūsų vaikinai neatsibunda tol, kol nepraleidžia įvarčio, nors prieš rungtynes akcentavau tai. Sakiau, kad rungtynes laimės tikri vyrai, o šiai dienai tokių vyrų „Kruoja“ turi daugiau. Kol nepadarysime išvadų, tol turėsime problemų. Tą patį matėme su „Dainava“ ir su „Atlantu“.„

D.Gvildys stebėjosi klaidomis, kurias darė jo komandos žaidėjai: „Po įmušto įvarčio žaidėme geriau, nes pagerėjimas atsiranda tuomet, kai žmonės pradeda tikėti. Mane labai nustebino S.Loginovo padarytos klaidos. Klystame elementariose vietose. Aš juk negaliu 25 ar 28 metų žaidėjus mokyti stabdyti kamuolį ar atiduoti perdavimą, bet kai kuriems reikėtų pradėti nuo futbolo pradžiamokslio. Keli futbolininkai sužaidė labai geras rungtynes, bet nenorėčiau minėti pavardžių. Vis dėlto mane labai nuvylė kai kurių vaikinų charakteris.“

Kur kas geresnės nuotaikos po rungtynių buvo „Kruojos“ komandos vyriausiasis treneris Aidas Dambrauskas: „Norėčiau pasveikinti vyrus su pelnyta pergale. Pagaliau išlipome iš psichologinės duobės, vyrai patikėjo savo galimybėmis. Pirmajame kėlinyje turėjome progų įmušti, jų nerealizavome, bet mums pavyko įmušti 11 metrų baudinį. Antrame kėlinyje neužleidome pozicijų, stengėmės palaikyti kamuolį. Prieš šias rungtynes savaitę stipriai dirbome ir malonu, kad pasiekėme tikslą. Truputį pailsėsime ir lauksime rungtynių su „Ekranu“.

Trenerio teigimu, „Kruoja“ tikisi iškovoti čempionato apdovanojimus: „Ruošdamiesi šioms rungtynėms truputį pakeitėme treniruočių procesą ir matome, kad tai davė vaisių. „Kruoja“ tikrai tikisi iškovoti medalius. Dėl to vyrai šiandien ir laimėjo. Žinome, kad turnyrinėje lentelėje gali įvykti įvairių variantų. „Sūduvos“ laukia nelengvos rungtynės, todėl mes tikrai stengsimės ir kovosime, kad kiltume aukščiau.“

...

2012 Rgp 27 12:41

Atlanto egzaminas Ekranui

Šiandien, General Financing A lygos XXVI ture Atlantas priėmė Lietuvos čempionus, Panevėžio „Ekrano“ komandą.

Jau pirmąją minutę panevėžiečiai smogė taiklių šūviu į atlantiečių vartus. Pasižymėjo A. Buinickij. Iki 33 minutės vyko lygi kova. teisėjas drausmino žaidėjus geltonomis kortelėmis. 33 min. anrtąją geltoną kortelę prieš save išvydo ir iš aikštės pašalintas buvo „Ekrano“ žaidėjas E. Varnas. Nors Klaipėdos futbolininkai turėjo persvarą, tačiau ilgą laiką išlyginti rezultato nepavyko. Antrame kėlinyje vyko apyligė kova, tačiau „Atlantas“ surezgė ne vieną pavojingą ataką, priversdamas žiūrovus sulaikyti kvėpavimą. Rezultatas buvo išlyginas 83 min. kai taikliu smūgiu pasižymėjo T. Lagator. Tai rezultatyviausias klaipėdiečių ekipos žaidėjas, per trumpą laiką pelnęs net 6 įvarčius. Kai jau atrod, jog klaipėdiečiai turi galimybę įsirašyti vieną tašką, 90+2 min. Taikliu smūgiu pasižymėjo ir į priekį Panevėžio komandą išvedė G. Tomkevičius. Rungtynės baigėsi rezultatu 1:2 „Ekrano“ naudai.
Kitas rungtynes klaipėdiečiai žais šeštadienį, rugsėjo 1 d. 16 val. su Tauragės „Tauro“ komanda. Namuose „Atlantą“ galėsime pamatyti rugsėjo 18 d. 15 val. rungtynėse su Vilniaus „Žalgiriu“.
Atlantiečiai dėkoja gausiai susirinkusiems žiūrovams ir stipriai palaikantiems Vakarų Fronto sirgaliams.

...

2012 Rgp 27 12:44

Ž.Kymantas: "Atlantas" demonstruoja gerą formą, laukia sunkios rungtynės"

Rugpjūčio 26 dieną, sekmadienį, Panevėžio "Ekrano" laukia išvyka į uostamiestį, kur šalies čempionai "General Financing A lyga" XXVI ture susitiks su Klaipėdos "Atlantu".

Vadinti „Atlantą“ pasikeitusiu tikrai galime, lyginant ekipos sudėtį prasidėjus čempionatui ir po II rato, tai akivaizdu. Pavasario pradžioje uostamiesčio ekipa A lygoje startavo kukliai ir ilgą laiką sunkiai sekėsi rinkti taškus.

Vasarą klube įvyko kardinalūs pokyčiai. Vyriausiuoju treneriu paskirtas prancūzas Sebastienas Roquesas, sporto direktorius - italas Giorgio Bissonui. Prie komandos prisijungė daug užsieniečių – kroatų, prancūzų, kanadiečių ir italas.

Buvęs vyriausiasis treneris Romualdas Norkus vadovauja dublerių ekipai. S.Roqueso asistentu bus Mindaugas Jonelys.

Naujoji klubo valdžia nusiteikusi optimistiškai – viliasi pakelti Klaipėdos komandą iš paskutiniosios vietos. Pergalės prieš „Dainavą“, REO, „Kruoją“ leido komandai iki trijų taškų priartėti prie „Tauro“ klubo. "Atlanto" sąskaitoje - 16 taškų. 24 metų puolėjas iš Prancūzijos Tino Lagator per 5 A lygos rungtynes pasižymėjo 5 kartus ir Klaipėdos ekipoje yra rezultatyviausias.

„Ekrano“ puolėjas Žilvinas Kymantas šių metų sezoną pradėjo „Atlante“, o vasarą prisijungė prie Lietuvos čempionų klubo. „Sulaukiau skambučio iš „Ekrano“ atstovų, sužaidžiau dvejas rungtynes, treneriai pasitikėjo manimi ir suteikė šansą atstovauti Lietuvos čempionų ekipai. Jau praėjusiais metais kvietė mane „Ekranas“, tačiau planus sujaukė traumos. Po jų nebelabai tikėjausi kvietimo prisijungti prie ekipos, visgi, susiklostė viskas taip, jog esu čia“, - apie savo atvykimą į daugkartinių šalies čempionų komandą pasakojo Ž. Kymantas, kuris įsiliejęs į ekipą iškart debiutavo tarptautiniuose turnyruose.

„Kolektyvas puikus, su visais sutariu, sekasi neblogai. Kiekvienas sportininkas jaučia didesnį ar mažesnį jaudulį prieš svarbius startus. Debiutuojant UEFA Čempionų lygoje to neišvengiau. Tai įsimintina patirtis.

Komandoje esu jau beveik du mėnesiai, po truputį aikštėje atsiranda bendras supratimas su ekipos draugais, jie žino, kur aš galiu bėgti, kur perduoti kamuolį, aš stengiuosi atsidurti ten, kur to labiausiai reikia. Tačiau, žinoma, būtina gerinti žaidimą, o man tobulėti.

Rungtynių įtemptas grafikas turi įtakos, nespėjame tinkamai atsistatyti, pailsėti. Aš kaip žaidėjas tiek daug varžybų per tokį trumpą laiką nesu žaidęs. Jaučiamas didelis nuovargis, bet sekmadienio rungtynėms spėsime pasiruošti ir, žinoma, kovosime tik dėl pergalės.

Ją pasiekti bus sunku. Pasikeitęs „Atlantas“ šiuo metu demonstruoja gerą formą. Mūsų laukia išties sunki kova, negalime barstyti taškų, tad pergalė Klaipėdoje mums būtina“, - apie sekmadienio būsimą kovą kalbėjo „Ekrano“ puolėjas Žilvinas Kymantas.