Re: XXVI (26) turas;

2015 Rgs 04 11:08

XXVI turo anonsas

Rugpjūčio 6 d. (sekmadienis)

227) 13:00 Palanga (Palanga) - Džiugas (Telšiai), Palangos m. stadionas. Futbolo.tv transliacija

228) 15:00 Minija (Kretinga) - Lokomotyvas (Vilnius), Kretingos m. stadionas

229) 15:00 Šilutė (Šilutė) - Kražantė (Kelmė), Šilutės m. stadionas

231) 15:00 Trakai-2 (Trakai) - Nevėžis (Kėdainiai), Trakų m. stadionas. Futbolo.tv transliacija

226) 17:00 Kaunas (Kaunas) - Panevėžys (Panevėžys), S. Dariaus ir S. Girėno SC stadionas. Futbolo.tv trasliacija

232) 17:00 Auska (Alytus) - Lietava (Jonava), Alytaus m. stadionas

233) 17:00 Šilas (Kazlų Rūda) - Banga (Gargždai)

Rugpjūčio 9 d. (trečiadienis)

234) 19:00 MRU (Vilnius) - Žalgiris B (Vilnius), LFF stadionas
230) neįvyks Tauras (Tauragė) - Kruoja-2 (Pakruojis)

...

2015 Rgs 07 11:14

Ar dvidešimt šeštasis turas bus sėkmingas suklupusiems lyderiams?

Sekmadienis, 09.06, 13:00, Palangos miesto stadionas.
„Palanga“ – Telšių „Džiugas“
Praėjusiame ture pergales į savo sąskaitą įsirašiusios komandos bandys pratęsti pergalių seriją. Šis laimėjimas būtų itin svarbus palangiškiams, norint kovoti dėl vietų ant prizininkų pakylos. Pirmasis šių komandų tarpusavio susitikimas Telšiuose baigėsi lygiu rezultatu 1:1, todėl abi ekipos turės galimybę įrodyti, kuri visgi yra stipresnė šiame sezone. Nors „Palanga“ yra ketvirta, o „Džiugas“ žengia dešimtas, tačiau žemaičiai jau yra įrodę, kad gali mesti iššūkį ir pranašesnėms lygos komandoms. Dviejų Žemaitijos ekipų derbį tiesiogiai bus galima stebėti ir http://www.futbolo.tv" onclick="window.open(this.href);return false;.

Sekmadienis, 09.06, 15:00, Kretingos miesto stadionas.
Kretingos „Minija“ – Radviliškio „Lokomotyvas“
Šiame ture tiek „Minija“, tiek ir „Lokomotyvas“ turės galimybę sugrįžti į pergalių kelią po nesėkmingo praėjusio turo. Kretingiškiai šiam mačui veikiausiai turės daugiau ambicijų, nes pirmajame rate rezultatu 1:0 turėjo pripažinti Radviliškio klubo pranašumą, todėl revanšo siekimas turėtų suteikti dar daugiau motyvacijos kovoti. „Lokomotyvas“ dar turi realius šansus pakovoti dėl vietos dešimtuke, nes radviliškiečius nuo dešimtosios pozicijos skiria vos du taškai. Ar intriga sugrįš kovoje dėl patekimo į dešimtuką – sužinosime jau sekmadienį.

Sekmadienis, 09.06, 15:00, Šilutės miesto stadionas.
„Šilutė“ – Kelmės „Kražantė“
Praėjusią savaitę „Šilutė“ į savo sąskaitą įsirašė pergalę ir tris taškus, tačiau kartu ir turėjo progą pailsėti, nes šilutiškiams buvo įrašyta techninė pergalė prieš pasitraukusią Pakruojo „Kruoją-2“. Tuo tarpu „Kražantė“ iškovojo antrąją pergalę iš eilės ir pašoko net į tryliktąją lentelės poziciją, taip įnešdama sumaišties ir turnyro lentelės pabaigoje. Įdomumo šiai dvikovai suteikia ne tik grėsmingesnis kelmiškių žaidimas, bet ir tai, jog pirmajame šių komandų tarpusavio susitikime buvo užfiksuotas lygus rezultatas (2:2), kuris palieka neatsakytą intrigą ir antram komandų mačui.

Sekmadienis, 09.06, 15:00, Trakų miesto stadionas.
„Trakai-2“ – Kėdainių „Nevėžis“
Dvidešimt penktajame ture trakiškiai pasiekė savo rezultatyvumo rekordą ir įmušę net aštuonis įvarčius iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Taurą“ (8:4). „Nevėžis“ taip pat ne itin atsiliko nuo riterių ir keturių įvarčių skirtumu pranoko „Auskos“ vienuolikę bei pagerino savo pozicijas kovoje dėl aukštesnių vietų. Šiuo metu po keturiasdešimt penkis taškus turi abi komandos ir rikiuojasi greta, todėl pergalė yra reikalinga kaip niekad. Nors pirmajame susitikime 2:0 laimėjo „Nevėžis“, tačiau „Trakai-2“ niekada nestokoja energijos ir kovoja iki paskutinės minutės. Įdomi ir intriguojanti dvikova sekmadienį tiesiogiai ir http://www.futbolo.tv" onclick="window.open(this.href);return false;.

Sekmadienis, 09.06, 17:00, Alytaus d.d. stadionas.
Alytaus „Auska“ – Jonavos „Lietava“
Devynioliktajame ture paskutinį kartą jautusiai pergalės skonį „Auskai“, dvidešimt šeštajame ture nutraukti pralaimėjimų seriją bus daugiau nei iššūkis. Namų aikštėje futbolininkai priims lyderiaujančią „Lietavos“ vienuolikę, kuri po dviejų pralaimėjimų iš eilės, greičiausiai, sau daugiau suklysti neleis. Pirmajame rate ekipų susitikimas Jonavoje baigėsi jonaviškių pergale – 3:1. Ar šįsyk „Auskos“ futbolininkams pavyks atremti „Lietavos“ snaiperių šūvius, paaiškės jau šį sekmadienį.

Sekmadienis, 09.06, 17:00, Kazlų Rūdos miesto stadionas.
Kazlų Rūdos „Šilas“ – Gargždų „Banga“
Vienas iš didžiausią intrigą žadančių susitikimų ateinančiame ture – Kazlų Rūdos ir „Bangos“ akistata. Šiuo metu ekipas turnyrinėje lentelėje skiria du taškai, tad žiūrovų laukia itin atkaklus mačas. Trečioje vietoje esanti „Banga“ pirmojo rato dramatiškose rungtynėse rezultatu 2:1 pranoko svečius, tad, be jokių abejonių, šįsyk „Šilas“ kovos už kiekvieną aikštės centimetrą.

Sekmadienis, 09.06, 17:00, S.Dariaus ir S.Girėno stadionas.
„Kaunas“ – „Panevėžys“
Sekmadienio popietę S.Dariaus ir S.Girėno stadione gausiai besirenkančių futbolo sirgalių laukia „Kauno“ ir „Panevėžio“ dvikova. Pirmasis vienuolikių susitikimas baigėsi užtikrinta panevėžiečių pergale 4:1, tad šįsyk, po skaudaus „Panevėžio“ kluptelėjimo prieš jaunuosius žalgiriečius, „Kaunas“ tikrai mėgins atsirevanšuoti bei parodyti, kas yra aikštės šeimininkai. Ar „Panevėžys“ suspės atsigauti po pralaimėjimo, ar „Kaunui“ pavyks sugrįžti į pergalių kelią – tiesiogiai galėsite stebėti http://www.futbolo.tv" onclick="window.open(this.href);return false;.

Trečiadienis, 09.09, 19:30, LFF stadionas.
Vilniaus MRU – Vilniaus „Žalgiris B“
Dvidešimt penktajame ture pademonstravę gražų žaidimą, tačiau neatsilaikę kovoje prieš „Šilo“ vienuolikę, MRU atsitiesti mėgins vilniečių principinėje dvikovoje. Tiesa, tą padaryti lengva nebus, žalgiriečiai paskutinių dviejų turų metu pelnę net vienuolika įvarčių, į savus vartus praleido tik tris. MRU laukia išties svarbus išmėginimas, kuris galbūt pagaliau leistų susigrąžinti komandinę žaidimo dvasią.

...

2015 Rgs 07 11:30

FK "Palanga" 3 - 0 Telšių "Džiugas''

Žemaičių derbyje – A.Marcinkevičiaus dublis ir „Palangos“ pergalė

LFF Pirmos lygos dvidešimt šeštajame ture pergalę namuose šventė „Palangos“ vienuolikė, kuri rezultatu 3:0 (1:0) nugalėjo Telšių „Džiugą“. Pirmasis šių komandų tarpusavio susitikimas Telšiuose pirmajame rate baigėsi lygiosiomis 1:1.

Pirmajame kėlinyje abi ekipos demonstravo apylygį žaidimą. 15-ąją minutę pavojingą smūgį atliko Clarence‘as Augustusas Warrenas, tačiau „Palangos“ vartus patikimai saugojo Ernestas Grudys. Pavojingai prie palangiškių vartų atakas taip pat kūrė Andrius Lipskis bei Vitalijus Polyanskis. 33-ąją minutę fantastišką perdavimą komandos draugui atliko Gavidas Juška, kurio perdavimą gavęs Andrius Marcinkevičius tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Palangą“ į priekį – 1:0. Kėlinio pabaigoje labiau klysti pradėjo palangiškiai, o tuo pasinaudoję „Džiugo“ futbolininkai perėmė kamuolio kontrolę, tačiau rezultato išlyginti prieš antrąją rungtynių pusę telšiškiams nepavyko.

Antrajame kėlinyje „Palanga“ kūrė progas prie „Džiugo“ vartų ir 53-ąją minutę, po telšiškių klaidos gynyboje, Tadas Gudauskas padvigubino palangiškių pranašumą – 2:0. 65-ąją minutę galimybę sušvelninti rezultatą turėjo „Džiugas“, tačiau „Palangai“ pavyko apginti savo vartus. Antroje rungtynių dalyje itin daug pavojingų progų komandos neturėjo galimybių susikurti, o gynėjai atakas nutraukdavo priartėjus prie baudos aikštelės. 83-ąją minutę meistrišku įvarčiu ir dubliu pasižymėjo A.Marcinkevičius, kuris pergudravo telšiškių vartininką ir padidino „Palangos“ persvarą – 3:0. Per likusį laiką palangiškiams pavyko vartus išlaikyti „sausus“, o galutinis teisėjo švilpukas skelbė šeimininkų pergalę – 3:0.

Rungtynių statistika

„Palanga“ – Telšių „Džiugas“ 3:0 (1:0)

Palangos miesto stadionas: 200 žiūrovų

Įvarčiai: 33 min. Andrius Marcinkevičius (1:0), 53 min. Tadas Gudauskas (2:0), 83 min. Andrius Marcinkevičius (3:0).

Įspėjimai: 36 min. Eimantas Marozas – geltona kortelė („Džiugas“), 36 min. Aurimas Jurgelevičius – geltona kortelė („Palanga“), 57 min. Alexander Bushmin – geltona kortelė („Palanga“), 85 min. Simonas Urbys – geltona kortelė („Palanga“)

...

2015 Rgs 07 11:46

„Lokomotyvas“ įveikė „Miniją“ ir šventė dešimtąją sezono pergalę

Radviliškio „Lokomotyvas“ LFF Pirmos lygos dvidešimt šeštajame ture svečiuose rezultatu 2:0 (0:0) pranoko Kretingos „Miniją“. Pirmajame rate šių komandų tarpusavio mačas taip pat baigėsi „Lokomotyvo“ pergale 1:0.

Pirmajame kėlinyje ekipos demonstravo gan apylygį žaidimą, pavojingų progų susikurti nesisekė nei „Lokomotyvo“, nei „Minijos“ futbolininkams. Ir nors keletas pavojingų atakų buvo sukurta, tačiau vos kamuolys pasiekdavo baudos aikštelę, varžovai atakas nutraukdavo. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo lygus – 0:0.

Antrajame kėlinyje komandoms ir toliau rezultatyvias progas kurti sekėsi sunkiai. 66-ąją minutę antrą geltoną kortelę užsidirbo „Minijos“ žaidėjas Vilius Kazlauskas, todėl kretingiškiams teko verstis be vieno žaidėjo per likusią mačo dalį. Kėliniui įpusėjus „Lokomotyvo“ ekipai galiausiai pavyko pralaužti Kretingos vartų sargo gynybą ir išsiveržti į priekį, kuomet 74-ąją minutę įvarčiu pasižymėjo Marius Ligeika – 1:0. Radviliškiečiai kėlinio pabaigoje ir toliau rungtyniavo aktyviau, o tai pasiteisino paskutinę mačo minutę, kuomet po keitimo antrojo kėlinio pradžioje pasirodęs Jurijus Jeremejevas padvigubino „Lokomotyvo“ persvarą ir leido savo komandai švęsti pergalę – 2:0.

Kretingos „Minija“ – Radviliškio „Lokomotyvas“ 0:2 (0:0)

Kretingos miesto stadionas: 250 žiūrovų

Įvarčiai: 74 min. Marius Ligeika (0:1), 90 min. Jurij Jeremejev (0:2).

Įspėjimai: 12 min. Vilius Kazlauskas – geltona kortelė („Minija“), 58 min. Edvinas Mučinis – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 65 min. Justas Gulbinas – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 66 min. Vilius Kazlauskas – antra geltona kortelė („Minija“), 82 min. Karolis Mikutavičius – geltona kortelė („Lokomotyvas“), 90+2 min. Gražvydas Gujis – geltona kortelė („Minija“).

...

2015 Rgs 07 11:56

„Šilutė“ iškovojo įtikinamą pergalę prieš „Kražantės“ vienuolikę

LFF Pirmos lygos dvidešimt šeštajame ture triuškinančią pergalę iškovojo „Šilutė“, kuri namuose rezultatu 5:1 (3:0) nepasigailėjo Kelmės „Kražantės“ komandos. Pirmasis šių komandų tarpusavio susitikimas baigėsi lygiosiomis 2:2.

Nuo pat pirmųjų minučių šilutiškiai aktyviai žaidė puolime ir jau 5-ąją minutę pirmą kartą pasižymėjo šiame susitikime. Atakos smaigalyje atsidūręs šeimininkų puolimo lyderis Maksimas Lukashevičius pasiuntė tiksliai kamuolį į vartus ir leido „Šilutei“ išsiveržti į priekį – 1:0. Kėlinio pabaigoje, 39-ąją minutę, pasižymėti pavyko ir Donatui Surbliui, kuris padvigubino savo komandos pranašumą – 2:0. Besibaigiant pirmajai rungtynių daliai, varžovus nubaudė ir Laimonas Trakšelis, o prieš ilgąją pertrauką „Šilutė“ įtikinamai pirmavo – 3:0.

Antrajame kėlinyje ir toliau varžovams nesisekė stabdyti šilutiškių lyderį. 67-ąją minutę M.Lukashevičius surengė dar vieną tikslią ataką ir pelnė antrąjį savo įvartį – 4:0. Po mažiau nei dešimties minučių, dar vieną tikslią ataką surengė šeimininkai, o šį kartą dubliu pasižymėjo ir savo komandos pranašumą dar labiau padidino L.Trakšelis – 5:0. 80-ąją minutę „Kražantei“ pavyko pelnyti paguodos įvartį, kurio autoriumi tapo kelmiškių lyderis Vaidas Viktoravičius – 5:1. Galutinis teisėjo švilpukas skelbė įtikinamą „Šilutės“ pergalę – 5:1.

„Šilutė“ – Kelmės „Kražantė“ 5:1 (3:0)

Šilutės miesto stadionas: 50 žiūrovų

Įvarčiai: 5 min. Maksim Lukashevich (1:0), 39 min. Donatas Surblys (2:0), 42 min. Laimonas Trakšelis (3:0), 67 min. Maksim Lukashevich (4:0), 76 min. Laimonas Trakšelis (5:0), 80 min. Vaidas Viktoravičius (5:1).

Įspėjimai: 44 min. Giedrius Viktoravičius – geltona kortelė („Kražantė“), 69 min. Erikas Milašauskas – geltona kortelė („Kražantė“), 90 min. Mantas Bialaglovas – geltona kortelė („Kražantė“).

...

2015 Rgs 07 12:02

„Trakai-2“ įveikė „Nevėžį“ ir iškovojo trečiąją pergalę iš eilės

LFF Pirmos lygos dvidešimt šeštajame ture pergalę namuose iškovojo „Trakų-2“ ekipa, kuri rezultatu 3:1 (2:1) pranoko Kėdainių „Nevėžio“ ekipą. Pirmajame ekipų tarpusavio susitikime stipresni buvo kėdainiškiai, kurie tąkart laimėjo rezultatu 2:0.

Pirmąjį kėlinį aktyviau pradėjo šeimininkai, kurie kūrė pavojingas progas prie kėdainiškių vartų ir nors „Nevėžiui“ pavyko kelis „gaisrus“ sukelti „Trakų-2“ aikštės pusėje, tačiau pirmieji įvarčiu pasižymėjo riteriai. 20-ąją minutę atakos smaigalyje atsidūręs sėkmingai ataką užbaigė Haroldas Vaineikis ir išvedė „Trakus-2“ į priekį – 1:0. Neilgai trukus, 28-ąją minutę, dar vieną įvartį pridėjo ir Ronaldas Solominas bei padvigubino šeimininkų pranašumą – 2:0. Net ir atsilikinėdami kėdainiškiai nepalūžo. 37-ąją minutę pasižymėti bei sumažinti „Nevėžio“ atsilikimą pavyko Aivarui Lyberiui, tačiau po pirmo kėlinio priekyje ir toliau buvo trakiškiai – 2:1.

Antroje mačo dalyje komandos demonstravo apylygį žaidimą ir lengvai progų puolime nesusikūrė. Visgi sėkmingiau ir vėl žaidė šeimininkai, kurie dar kartą padidino savo pranašumą. Šį kartą 76-ąją minutę pasižymėti pradėjo Trakų klubo puolimo lyderiui Povilui Malinauskui, po kurio tikslaus smūgio riteriai pirmavo jau 3:1. Nors per likusį laiką sušvelninti rezultatą galėjo ir „Nevėžis“, tačiau sėkmingai savo vartus apgynę „Trakai-2“ į savo sąskaitą įsirašė pergalę – 3:1.

„Trakai-2“ – Kėdainių „Nevėžis“ 3:1 (2:1)

Trakų miesto stadionas: 70 žiūrovų

Įvarčiai: 20 min. Haroldas Vaineikis (1:0), 28 min. Ronald Solomin (2:0), 37 min. Aivaras Lyberis (2:1), 76 min. Povilas Malinauskas (3:1).

Įspėjimai: 67 min. Andrius Kazakevičius – geltona kortelė („Trakai-2“), 78 min. Povilas Malinauskas – geltona kortelė („Trakai-2“).

...

2015 Rgs 07 12:03

„Kauno“ ir „Panevėžio“ akistatoje – lygiosios

LFF Pirmos lygos dvidešimt šeštajame ture lygiosiomis baigėsi susitikimas Kaune, kur vietos „Kaunas“ ir „Panevėžys“ sužaidė lygiosiomis 1:1. Po pirmojo kėlinio priekyje buvo kauniečiai rezultatu 1:0. Pirmąjį šių komandų tarpusavio susitikimą 4:1 laimėjo „Panevėžys“.

Pirmąjį kėlinį abi ekipos pradėjo vangokai ir lengvai progų puolime susikurti neįstengė. Sužaidus daugiau nei pusę pirmojo kėlinio, 30-ąją minutę, prabilo kauniečių puolimo lyderis, legionierius Josuetlas Hernandezas Rea, kuris pralaužęs priešininkų gynybą išvedė į priekį „Kauną“ – 1:0. Įvartis priverti sunerimti ir panevėžiečius, kurie pradėjo aktyviau žaisti prie šeimininkų vartų, tačiau lengvai pralaužti kauniečių gynybos nepavyko. Prieš antrąją rungtynių dalį priekyje ir toliau buvo „Kaunas“ – 1:0.

Antrajame kėlinyje kamuolio kontrolę perėmė „Panevėžys“ ir pradėjo kurti pavojingas progas prie kauniečių vartų. Nors šeimininkai pusę antrojo kėlinio sugebėjo išlaikyti turimą persvarą, tačiau 72-ąją minutę pavyko pasižymėti patyrusiam panevėžiečių žaidėjui Mantui Savėnui bei išlyginti rezultatą – 1:1. 75-ąją minutę raudona kortelė už ginčus su teisėju buvo parodyta Aivarui Meškiniui ir „Panevėžiui“ per likusią mačo dalį teko verstis mažesne sudėtimi. Per likusį rungtynių laiką komandos turėjo galimybių išsiveržti į priekį, tačiau daugiau įvarčių pelnyta nebuvo, o galutinis teisėjo švilpukas skelbė lygiąsias – 1:1.

„Kaunas“ – „Panevėžys“ 1:1 (1:0)

S.Dariaus ir S.Girėno stadionas: 70 žiūrovų

Įvarčiai: 30 min. Josuetl Hernandez Rea (1:0), 72 min. Mantas Savėnas (1:1).

Įspėjimai: 34 min. Tomas Rakauskas – geltona kortelė („Kaunas“), 38 min. Mantas Savėnas – geltona kortelė („Panevėžys“), 41 min. Lukas Turauskas – geltona kortelė („Kaunas“), 75 min. Aivaras Meškinis – raudona kortelė („Panevėžys“), 90 min. Darius Laugalys – geltona kortelė („Kaunas“).

...

2015 Rgs 07 12:04

„Lietava“ iškovojo pergalę ir reabilitavosi po dviejų pralaimėjimų iš eilės

LFF Pirmos lygos dvidešimt šeštajame ture pergalę iškovojo Jonavos „Lietava“, kuri svečiuose rezultatu 3:2 (3:0) nugalėjo Alytaus „Auską“. Pirmasis šių komandų tarpusavio mačas baigėsi jonaviečių pergale 3:1.

Pirmojo įvarčio ilgai laukti neteko, jau 11-ąją minutę Marius Ganusauskas atsidūręs atakos smaigalyje pelnė pirmąjį ekipos įvartį – 1:0. Ilgai dar kartą vartų nepaliestų „Auskai“ išsaugoti nepavyko. 14-ąją minutę taikliu smūgiu dar kartą pasižymėjo M.Ganusauskas, po kurio įvarčio „Lietava“ išsiveržė į priekį – 2:0. Gerokai įpusėjus kėliniui, 30-ąją minutę, dar vieną taiklų smūgį atliko Eisvinas Utyra, po kurio įvarčio jonaviškiai pirmavo jau 3:0. Per likusį kėlinio laiką „Auskai“ sušvelnintini atsilikimo taip ir nepavyko.

Antroje rungtynių dalyje puolimą pagerino ir alytiškiai ir jau 60-ąją minutę, po Domo Ivanausko įvarčio, sušvelnino atsilikimą – 1:3. Tačiau tuo šeimininkų įvarčiai nesibaigė. Po kelių minučių dar vienu tiksliu smūgiu pasižymėjo Mindaugas Strauka bei dar labiau priartėjo prie varžovų – 2:3. Nors „Auska“ antroje mačo dalyje pademonstravo charakterį ir priartėjo prie varžovų, pergalei iškovoti ar išlyginti rezultatu, to neužteko. Galutinis teisėjo švilpukas skelbė „Lietavos“ pergalę rezultatu 3:2.

Alytaus „Auska“ – Jonavos „Lietava“ 2:3 (0:3)

Alytaus miesto stadionas: 200 žiūrovai

Įvarčiai: 11 min. Marius Ganusauskas (0:1), 14 min. Marius Ganusauskas (0:2), 30 min. Eisvinas Utyra (0:3), 60 min. Domas Ivanauskas (1:3), 64 min. Mindaugas Strauka (2:3).

Įspėjimai: 14 min. Martynas Stirbys – geltona kortelė („Lietava“), 44 min. Modestas Atmanavičius – geltona kortelė („Auska“), 52 min. Lukas Miščiukas – geltona kortelė („Lietava“), 63 min. Aurimas Mockus – geltona kortelė („Lietava“), 69 min. Andrius Sanajevas – geltona kortelė („Auska“), 72 min. Domas Ivanauskas – geltona kortelė („Auska“), 83 min. Giedrius Štreimikis – geltona kortelė („Auska“).

...

2015 Rgs 07 12:06

Per 10 minučių tris įvarčius pelniusi „Banga“ pranoko „Šilą“

LFF Pirmos lygos dvidešimt šeštojo turo rungtynės tarp Kazlų Rūdos „Šilo“ ir Gargždų „Bangos“ baigėsi gargždiškių pergale rezultatu 3:0 (0:0). Pirmasis šių komandų susitikimas Gargžduose baigėsi taip pat „Bangos“ pergale 2:1.

Pirmajame kėlinyje abi ekipos demonstravo atkaklų bei gražų žaidimą, tačiau komandoms rezultatyvias progas kurti sekėsi gan sunkiai. Tiek „Bangos“, tiek „Šilo“ futbolininkai iki kėlinio pabaigos varžovų vartų nepralaužė. Pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis – 0:0.

Antrajame kėlinyje 67-ąją minutę pirmąjį rungtynių įvartį pelnė Karolis Urbaitis, kurio įvartis gargždiškiams leido išsiveržti į priekį – 1:0. Puolimo jėgą pajutę svečiai netrukus savo pranašumą dar labiau padidino, kuomet atakos smaigalyje atsidūrė ir įvartį pelnė Mikas Kura – 2:0. Dar po kelių akimirkų, 77-ąją minutę, dubliu pasižymėjo K.Urbaitis ir „Banga“ tapo sunkiai pavejama – 3:0. „Šilas“ priešnuodžių prieš gargždiškių puolimą taip ir nerado. Nors „Šilas“ kėlinio metu taip pat sukūrė keletą pavojingų situacijų prie „Bangos“ vartų, deja įvarčiai realizuoti nebuvo. Iki kėlinio pabaigos „Šilo“ vienuolikei „Bangos“ vartų šturmuoti taip ir nepavyko. Po antrojo kėlinio rezultatu 3:0 pergalę šventė Gargždų futbolininkai.

Kazlų Rūdos „Šilas“ – Gargždų „Banga“ 0:3 (0:0)

Kazlų Rūdos miesto stadionas: 200 žiūrovų

Įvarčiai: 67 min. Karolis Urbaitis (0:1), 74 min. Mikas Kura (0:2), 77 min. Karolis Urbaitis (0:3).

Įspėjimai: 9 min. Tomas Dargužas – geltona kortelė („Banga“), 15 min. Aurelijus Jakelaitis – geltona kortelė („Šilas“), 43 min. Deividas Padaigis – geltona kortelė („Banga“), 49 min. Karolis Urbaitis – geltona kortelė („Banga“), 76 min. Rokas Simanavičius – geltona kortelė („Šilas“).

...

2015 Rgs 07 12:08

...

2015 Rgs 10 10:58

Sostinės derbyje – įvarčių šou ir įtikinama „Žalgirio B“ pergalė

LFF Pirmos lygos dvidešimt šeštąjį turą vainikavo sostinės derbis. Vilniaus „Žalgirio B“ ekipa rezultatu 6:0 (2:0) pranoko MRU vienuolikę. Pirmasis šių komandų tarpusavio susitikimas taip pat buvo sėkmingesnis „Žalgirio B“ jaunimui. Tuomet pastarieji šventė pergalę rezultatu 4:0.

Jau nuo pirmųjų minučių kamuolį daugiau kontroliavo žalgiriečiai ir jų aktyvus žaidimas pasiteisino 20-ąją minutę, kuomet tiksliai perdavimą atliko Justas Lasickas, o Erikas Motuzas sėkmingai pasiuntė kamuolį į MRU vartus ir išvedė į priekį savo komandą – 1:0. Pirmoje rungtynių dalyje rezultatą išlyginti galėjo Aividas Ruškys, tačiau žalgiriečius nuo įvarčio išgelbėjo skersinis. Praėjus beveik dešimt minučių, dar vieną sėkmingą progą susikūrė „Žalgiris B“ bei pergudravę MRU vartininką pasiuntė kamuolį į vartus. Įvarčio autoriumi tapo J.Lasickas, o žalgiriečiai pirmavo jau 2:0. Per likusį kėlinio laiką rezultatas nebepasikeitė.

Antroje rungtynių dalyje iniciatyva ir toliau priklausė „Žalgiriui B“, kurie kūrė puolime vieną ataką po kitos prie MRU vartų. 52-ąją minutę persvarą padidinti galėjo E.Motuzas, tačiau kamuolys skriejo virš vartų. 58-ąją minutę dar vieną galimybę susikūrė Ernestas Stočkūnas, tačiau MRU vartus gelbėjo vartininkas Arijus Skaržauskas. 59-ąją minutę galimybę sušvelninti atsilikimą turėjo ir MRU ekipa, kuomet įvartį galėjo pelnyti D.Sadovskis, tačiau kamuolys vartų tinklo neskrodė. 73-ąją minutę puikų perdavimą atliko E.Stočkūnas, o E.Motuzas kamuolį galva tiksliai pasiuntė į MRU vartus, pelnė dublį ir dar labiau padidino „Žalgirio B“ persvarą – 3:0. Tuo įvarčiai šiame mače nesibaigė. 77-ąją minutę dar vieną įvartį pelnė Kristis Andreou, po kurio tikslaus smūgio rezultatas tapo jau 4:0. Netrukus dovanėlę žalgiriui padovanojo Ruslanas Kliukoitis, kuris pasiuntė kamuolį į savus vartus ir rezultatas tapo 6:0. 87-ąją minutę 11 metrų baudinį uždirbo K.Andreou, o baudinį sėkmingai realizavęs J.Lasickas leido „Žalgiriui B“ pirmauti net 6:0 bei po galutinio teisėjo švilpuko švęsti įtikinamą pergalę.

Vilniaus MRU – Vilniaus „Žalgiris B“ 0:6 (0:2)

LFF stadionas: 100 žiūrovų

Įvarčiai: 20 min. Erik Motuz (0:1), 31 min. Justas Lasickas (0:2), 73 min. Erik Motuz (0:3), 77 min. Kristis Andreou (0:4), 82 min. Ruslanas Kliukoitis – į savus vartus (0:5), 87 min. Justas Lasickas – 11 m baudinys (0:6).

Įspėjimai: 29 min. Lukas Vaičiūnas – geltona kortelė („Žalgiris B“), 32 min. Nerijus Astrauskas – geltona kortelė (MRU), 72 min. Kęstutis Balčiūnas – geltona kortelė (MRU).