Re: XXVI (26) turas:

2016 Rgs 19 17:39

XXVI TURO ANONSAS: AR IŠSILAIKYS „LIETAVOS“ „SAUSŲ“ RUNGTYNIŲ SERIJA?
2016-09-19 | Karolis Tretjakas

Keturiuose mačuose iš eilės nepraleidžianti Jonavos „Lietava“ 26-ajame „SMScredit.lt A lygos“ ture susigrums su čempionu – Vilniaus „Žalgiriu“.

„Trakų“ ir Klaipėdos „Atlanto“ laukia nelengvos išvykos į dėl išlikimo kovojančių ekipų stadionus, savo ruožtu, Marijampolės „Sūduva“ priims Kauno „Stumbrą“.

Utenos „Utenis“ – „Trakai“. Rugsėjo 19 dieną 16.30 val. Utena, „Utenio“ stadionas. Ankstesnės rungtynės: 1:0, 2:0, 4:3

Devyniuose mačuose iš eilės pergalės neiškovojęs „Utenis“ priims varžovus, iš kurių šiais metais taškų dar neatėmė.

Uteniškiams praėjęs turas sukėlė dvejopas nuotaikas: „Kauno Žalgiris“ praleido įvartį paskutinę minutę ir neišnaudojo progos aplenkti „Utenio“, o kiek vėliau Olego Boičyšino kariauna neiškovojo svarbaus taško, praleisdama įvartį pačioje akistatos su čempionais pabaigoje. Utenos klubas, namuose žaisdamas su „Trakais“, jau ne kartą įrodė savo galimybes. Iškovota pergalė prie savo sienų „Uteniui“ leistų žengti itin svarų žingsnį link to, jog būtų žaidžiamas mačas dėl išlikimo čempionate su antra Pirmos lygos komanda.

„Riteriai“ įsismarkavo ir, panašu, jog išlipo iš emocinės bei žaidybinės krizės. Prie to labai prisidėjo net šešiuose mačuose iš eilės įvarčius pelnęs rezultatyviausias čempionato žaidėjas Nerijus Valskis. Treneriui Sergejui Kovalecui šį kartą teks ieškoti, kuo bus galima pakeisti trejose rungtynėse efektingus smūgius atlikusį Jevgenijų Zasavickį. Saugas šiam mačui yra diskvalifikuotas, o kairiojo krašto gynėjas Alma Wakili taip pat yra pasitempęs raumenį.

Jonavos „Lietava“ – Vilniaus „Žalgiris“. Rugsėjo 20 dieną 16.30 val. Jonava, KKSC stadionas. Ankstesnės rungtynės: 2:2, 0:1, 1:4

Jonavoje – šventė. Bus atidarytas naujas dirbtinės dangos stadionas, o sirgaliai į rungtynes galės įeiti nemokamai.

Jonaviečiai, rungtyniavę be Lauryno Stonkaus, Juliaus Aleksandravičiaus ir taip pat iš rikiuotės iškritusio Tautvydo Eliošiaus, atsilaikė savo bastionuose ir ketvirtame mače iš eilės nepraleido įvarčio. Pagerėjusi gynyba leido „Lietavai“ įsitvirtinti penktoje vietoje bei trimis taškais atitrūkti nuo „Stumbro“. Jonavoje tikėtinas nemenkas sirgalių antplūdis, tad palaikymas iš tribūnų turėtų šeimininkus dar labiau motyvuoti. Tuo žalgiriečiai įsitikino antrojo rato akistatoje, kurioje pergalė buvo iškovota minimaliu rezultatu.

„Žalgiris“ sužaidė išties blankias rungtynes praėjusiame ture – tą pripažino tiek strategas Valdas Dambrauskas, tiek pergalingą įvartį „Uteniui“ įmušęs Mantas Kuklys. Likus aštuoniems mačams iki čempionato pabaigos, vilniečiai antroje vietoje žengiančius „Trakus“ lenkia aštuoniais taškais ir apie galimą intrigos įsiplieskimą net negalvoja. Žinoma, čempionų mintyse jau šmėkščioja artėjantis Lietuvos futbolo federacijos (LFF) taurės finalas su „Sūduva“, tačiau „Žalgiris“ su kiek prigesusiu Andrija Kaludžerovičiumi į Jonavą vyks pasiimti tik trijų taškų.

Marijampolės „Sūduva“ – Kauno „Stumbras“. Rugsėjo 20 dieną 18.30 val. Marijampolė, „Arvi“ arena. Ankstesnės rungtynės: 3:2, 0:1, 3:2

Nors savaitgalį marijampoliečiai grumsis LFF taurės finale, tačiau situacija turnyro lentelėje verčia į šį mačą taip pat sutelkti didelį dėmesį.

„Sūduva“ „SMScredit.lt A lygoje“ nelaimi jau net penkeriose rungtynėse iš eilės bei pralaimėjo visiems tiesioginiais konkurentams kovoje dėl medalių. Komandos puolimas akivaizdžiai stringa: Marijampolės ekipa per šią penkių mačų atkarpą įmušė tik du įvarčius. Mače su „Trakais“ buvo akivaizdūs „Sūduvos“ namų darbai standartinių padėčių metu – būtent tai, treniruodamas Pakruojo „Kruoją“, akcentavo naujasis treneris Vladimiras Čeburinas.

„Stumbras“, net ir turėdamas pakankamai aukštus futbolininkus, neretai praleidžia įvarčius po standartinių padėčių, kuo po kelių mačų treneris Mariano Barreto buvo labai nepatenkintas. Kauniečiai šiuo metu kovoja dėl penktos turnyro lentelės vietos ir didesnių tikslų šiam sezonui nepuoselėja. Trenerių štabas jau mąsto apie kitą sezoną, tačiau itin didelio spaudimo nejaučiantys kauniečiai gali parodyti, ko yra verti ir dar kartą šiais iš Marijampolės išsivežti pergalę, tokiu būdu atsirevanšuodami už nesėkmę LFF taurės pusfinalyje.

„Kauno Žalgiris“ – Klaipėdos „Atlantas“. Rugsėjo 21 dieną 18 val. Kaunas, S. Dariaus ir S. Girėno stadionas. Ankstesnės rungtynės: 1:3, 0:2, 1:1

Itin apmaudžiai Kauno derbyje pergalę iš rankų paleidęs „Kauno Žalgiris“ žais dar vieną žūtbūtinį mačą.

Kauniečiai, pastaruosiuose dviejuose turuose iškovoję vos vieną tašką, likus trejoms rungtynėms, nuo „Utenio“ atsilieka vos tašku. Žalgiriečių žaidimas puolime tapo akivaizdžiai kokybiškesnis, kai į komandą atvyko du legionieriai iš Baltarusijos – Andrejus Čuchlejus bei Andrejus Liasiukas. Jei atakuojančiose grandyse Laimis Bičkauskas didelių rebusų nespręs, tai gynyboje teks perstatyti turimas pajėgas. Šį mačą dėl diskvalifikacijų turės praleisti du futbolininkai – Marius Miškinis ir Tomas Bučma.

Dviejuose mačuose paeiliui antrojo ketverto atstovų neįveikęs „Atlantas“ leido „Trakams“ pabėgti penkiais taškais. Treneris Konstantinas Sarsanija akcentavo, jog komandai trūksta „žudiko instinktų“ turinčio puolėjo, tokio, koks praėjusiame sezone buvo Andrejus Paniukovas. Traumų kamuojamas „Atlantas“ kituose dviejuose ketvirto rato mačuose kovos su čempionato lyderiais, tad dar kartą barstyti taškus su turnyro autsaideriais klaipėdiečiams, siekiantiems pakovoti dėl antros vietos, gali būti pragaištinga.

Vyksta rungtynės
- Kai tokie rungtynių aprašymai, tai nėra ko stebėtis, kad labai populiarus futbolas Lietuvoje. :)

2016 Rgs 20 11:05

„TRAKAI“ – IŠKOVOJO PERGALĘ

Antroje turnyro lentelės vietoje žengiantys „riteriai“ išvykoje 1:0 (1:0) įveikė „Utenį“, užimantį septintą poziciją.

Nors pačioje rungtynių pradžioje Jevgenijus Morozas tolimu smūgiu vienu lietimu smūgiavo tiesiai į vartininką, tačiau kamuolio kontrolės persvara akivaizdžiai priklausė svečiams iš senosios sostinės.

Po pakelto kampinio kamuolys atsimušė į baudos aikštelėje buvusio J. Morozo ranką, o prie 11 metrų atžymos 15-ąją minutę stojo N. Valskis. Visgi šį kartą rezultatyviausias čempionato futbolininkas smūgiavo pro šalį.

Tačiau netrukus aikštės viduryje dominavę „riteriai“ išsiveržė į priekį. 19-ąją minutę baudos aikštelėje buvęs Tadas Labukas surado Michailą Šišką, kurio spirtas kamuolys kiek kliudė varžovą ir tarsi parašiutu nusileido už Luko Žukausko nugaros.

„Utenis“ toliau didelėmis pajėgomis gynėsi ir tai jiems sekėsi pakankamai neblogai. Vis dėlto, išskyrus vieną aštrų, bet adresatų neradusį Danielio Romanovskio perdavimą, šeimininkai daugiau nieko nesukūrė.

Antrame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė: „Trakai“ – kontroliavo kamuolį, „Utenis“ – ieškojo savo šansų kontratakose.

61-ąją minutę virš vartų galva smūgiavo Oscaras Dorley, o kitos atakos metu legionierius iš Liberijos perdavė kamuolį Artiomas Gurenkai, kurio smūgis į tolimąjį kampą sudrebino vartų konstrukciją.

Artėjant mačui į pabaigą, progos įtvirtinti rezultatą neišnaudojo Justinas Januševskis. „Trakų“ gynėjas smūgiavo galva, o kamuolys atsimušė į virpstą.

Uteniškių išpuoliai pagyvėjo po to, kai į aikštę buvo išleistas Robertas Freidgeimas. Dažniausiai gynybos krašte rungtyniaujantis futbolininkas šį kartą buvo pastumtas į priekį bei vertė nemenkai plušėti svečių gynėjus.

Būtent po R. Freidgeimo smūgio kamuolys skriejo šalia vartų, tačiau lemiamo šturmo „Uteniui“ surengti nepavyko. „Trakai“ iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės, sumažino deficitą nuo Vilniaus „Žalgirio“ iki penkių taškų ir tarpusavio akistatoje su uteniškiais neprarado nė vieno taško.

O.BOIČYŠINAS: „Į REZULTATĄ NEŽIŪRIU. MAN NEPATIKO, KAIP ŽAIDĖME“

Viso sezono metu žaidžia labai jau nepatikimai gynyboje ir beviltiškai atrodo puolime.

***

S.KOVALETSAS: „STENGSIMĖS SURINKTI KIEK ĮMANOMA DAUGIAU TAŠKŲ“

Iš duobės išlipo beveik sausi, tai dabar galima ir taškus rinktis ramiai be panikos kažkokios.

XXVI TURAS, 2016 09 20, 16:30, JONAVA

Rungtynėms teisėjauja Gediminas Mažeika, jam talkina Vytautas Šimkus ir Vytenis Kazlauskas. Rezervinis arbitras – Ingrida Siliūnienė. Teisėjų inspektorius – Romas Elsneris.
Vilniaus „Žalgirio“ sudėtis:
Armantas Vitkauskas, Egidijus Vaitkūnas, Linas Klimavičius, Mamadou Mbodjis, Donovanas Slijngardas, Marinas Matošas, Mantas Kuklys, Elivelto, Saulius Mikoliūnas, Bahrudinas Atajičius, Andrija Kaludjerovičius

"Lietavos" sudėtis:
Babenko, Borovskis, Utyra, Salamanavičius, Miščiukas, Paškevičius, Žarskis, Carandasovas, Galkevičius, Rocys, Tadas Eliošius
12' Už pavojingą žaidimą Elivelto yra baudžiamas geltona kortele

15' Elivelto akimirką lieka laisvas baudos aikštelės prieigose, bando smūgiuoti, bet yra blokuojamas. Vos po kelių akimirkų iš tolimos distancijos smūgiuoja ir Kuklys, bet pataiko į vartininką

16' Dar vienas Elivelto smūgis, jis skrieja šalia vartų

21' Klimavičius galva atmeta kamuolį arčiau vartų, Kaludjerovičius smūgiuoja klastingai, bet vartininkas sugeba numušti kamuolį į užribį

42' Ilgas perdavimas į baudos aikštelę Atajičiui, šis nestabdęs kamuolio smūgiuoja į vartus, tačiau vartininkas o šūvį atremia

45' Pirmojo kėlinio pabaiga. Po jo rezultatas lygus - 0:0

***

48' Žalgiriečiai perima kamuolį aikštės viduryje, Matošas bando perduoti kamuolį Elivelto, šis jį pameta Mikoliūnui. Saugas apgauna Miščiuką, įsiveržia į baudos aikštelę ir lengvai siunčia kamuolį į vartų tinklą - 1:0!!!! MIKOLIŪNAS

56' Sumaištis varžovų baudos aikštelėje, o po Kaludjerovičiaus perdavimo dar vieną įvartį siunčia Atajičius 2:0!!!!

66' Puikus Lukšos perdavimas perskrodžia visą "Lietavos" gynybos liniją, Atajičius lieka vienas prieš vartus ir didina rezultatą iki 3:0!!!

78' Atajičius ir vėl greitos atakos smaigalyje, pabėga vienas prieš vartus ir siunčia įvartį. Legionieriaus hetrikas ir rezultatas jau 4:0!!!

LIETAVA 0 - 4 ŽALGIRIS!!!!!!!!!!! Pergalė!!!!!!!

2016 Rgs 20 18:34

B.ATAJIČIUS ANTRAME KĖLINYJE SUTRYPĖ „LIETAVOS“ GYNYBĄ
2016-09-20 | Karolis Tretjakas

Ketveriose „SMScredit.lt A lygos“ rungtynėse įvarčio nepraleidusi bei naujo dirbtinės dangos stadiono atidarymą atšventusi Jonavos „Lietava“ buvo sutriuškinta.

26-ajame čempionato ture Vilniaus „Žalgirio“ futbolininkai, vedami „hetriką“ įmušusio Bahrudino Atajičiaus, išvykoje net 4:0 (0:0) sutriuškino penktoje vietoje žengiantį Jonavos klubą.

Svečiai nuo pat susitikimo pradžios perėmė iniciatyvą ir dažniausiai atakuodavo kairiuoju kraštu, kuriame rungtyniavo brazilas Elivelto. Visgi jonaviečiai taip pat perkeldavo veiksmą į varžovų aikštės pusę ir kėlė keletą kampinių.

Kėliniui artėjant link vidurio, „Žalgirio“ kamuolio kontrolė dar labiau išaugo, tad nieko keisto, jog gynėjų linija ir vartininkas Dmitrijus Babenka turėjo vis dažniau įsitraukti į žaidimą ir gelbėti komandą nuo pirmo įvarčio.

Mantas Kuklys iš toli smūgiavo tiesiai į legionierių iš Ukrainos, o dar po kelių minučių vartų sargas buvo priverstas nukreipti virš vartų kamuolį, kurį galva mušė Andrija Kaludžerovičius. Netrukus tas pats serbas netiksliai smūgiavo greitos atakos metu.

Prieš pertrauką žalgiriečiai surengė dar vieną išpuolį, kurio smaigalyje atsidūręs B. Atajičius smūgiavo tiesiai į vartininką.

Visgi devynis kėlinius nė vieno įvarčio nepraleidusi „Lietavos“ gynyba antroje susitikimo dalyje buvo priversta kapituliuoti. 49-ąją minutę Saulius Mikoliūnas baudos aikštelėje suklaidino Luką Miščiuką ir kaire koja puikiai smūgiavo į artimąjį vartų kampą.

„Lietava“ metė į priekį gausesnes pajėgas, aikštėje pasirodė puolėjas Rokas Krušnauskas, tačiau tai apčiuopiamų dividendų neatnešė. „Žalgiris“ pasinaudojo šeimininkų suteiktomis erdvėmis, o antrame kėlinyje išaušo tikra B. Atajičiaus šlovės valanda – žalgirietis vos per 22 minutes įformino „hetriką“.

56-ąją, 66-ąją bei 78-ąją minutę futbolininkas pasinaudojo puikiais komandų draugų perdavimais ir labiausiai prisidėjo prie „Lietavos“ sutriuškinimo. Maža to, B. Atajičius kartą sudrebino vartų konstrukciją.

Su pralaimėjimu susitaikęs Robertas Poškus suteikė progą debiutuoti „SMScredit.lt A lygoje“ 17-mečiui Gyčiui Vasyliui. „Žalgiris“ iškovojo antrą pergalę iš eilės ir atstatė persvarą nuo „Trakų“ iki aštuonių taškų.

2016 Rgs 20 18:43

O.BOIČYŠINAS: „GERIAU PRALAIMĖTUME DIDESNIU REZULTATU, BET PARODYTUME ŽAIDIMĄ, KOKĮ ESU PRIPRATĘS MATYTI“

Utenos „Utenis“ neiškovojo pergalės jau dešimtame „SMScredit.lt A lygos“ mače iš eilės, šį kartą namuose 26-ojo turo susitikime nusileisdamas „Trakams“.

Po pralaimėjimo treneris Olegas Boičyšinas liko nepatenkintas futbolininkų pademonstruotu žaidimu.

„Nepasakysiu, kad buvo taip, kaip Vilniuje. Pirmiausia, pralaimėjimas yra pralaimėjimas, bet šiandien mūsų žaidimu esu nepatenkintas. Mes negalime taip žaisti. Nežaidėme su širdimi, pralaimėjome daug dvikovų, mažai judėjome. Galbūt daug emocinių ir fizinių jėgų buvo iššvaistyta mače su „Žalgiriu“.

Po rungtynių vaikinams pasakiau, kad taip žaisti negalime. Tai kelias į niekur. Jeigu mes išėjome į aikštę, reiškia, turime parodyti žaidimą. Šiandien mums absoliučiai niekas nesigavo, vienareikšmiškai, žaidėme prieš gerą komandą. Nėra pasitenkinimo mūsų veiksmais. Tas rezultatas neturi reikšmės, geriau mes pralaimėtume didesniu rezultatu, bet parodytume žaidimą, kurį aš iš vaikinų esu pripratęs matyti ir ko iš jų reikalaujame“, – kalbėjo treneris.

O. Boičyšinas po keitimo į aikštę išleido Robertą Freidgeimą, kuris šį kartą svariai prisidėjo prie veiksmų atakose: „Pirmame kėlinyje sunkiai rengėme atakas, negalėjome į trečią zoną perduoti kamuolio. Yra saugų linija, kuri turėjo perdavimais maitinti atakuojančius žaidėjus. Šiame plane mums nieko nesigavo. Robertas Freidgeimas praleido ilgą laiką dėl traumos ir tai buvo keitimas į poziciją. Žaidė puolime, gal pas jį nėra puolėjo įgūdžių, bet jis neblogai įsiliejo į žaidimą ir nors šiokį tokį aštrumą mes pradėjome kurti.“

2016 Rgs 20 18:44

S.KOVALECAS: „STENGSIMĖS SURINKTI MAKSIMALŲ TAŠKŲ SKAIČIŲ“

Antroje vietoje žengiantys „Trakai“, vedami naujojo trenerio Sergejaus Kovaleco, ir toliau tęsia pergalingą seriją „SMScredit.lt A lygoje“.

Po pergalės 26-ajame ture prieš Utenos „Utenį“ specialistas iš Ukrainos konstatavo, jog mačas buvo sudėtingas, o komanda parodė charakterį.

„Buvo sunkios rungtynės. „Utenio“ komanda yra pavojingoje zonoje, didelė motyvacija. Matėme, kad rungtynės buvo nelengvos. Būtų lengviau, jei įmuštume vieną–du įvarčius pirmame kėlinyje, o antrame – būtų psichologiškai lengviau.

Iš kitos pusės, „Trakų“ komanda parodė charakterį, nes 1:0 – toks rezultatas, kai reikia kentėti. Malonu, jog prieš pertrauką komanda laimėjo ir laisvos dienos bus su gera nuotaika“, – kalbėjo S. Kovalecas.

Per likusias septynerias čempionato rungtynes „riteriai“ sieks surinkti kuo daugiau taškų ir pabandys atgaivinti kovą dėl pirmosios vietos. Treneris taip pat pasidžiaugė keliais futbolininkais, kurie pakeitė negalėjusius žaisti lyderius.

„Kairiuoju gynėju gerai sužaidė Georgios Pelagias, viduryje – Oscaras. Rokas Masenzovas gerai išėjo po keitimo. Pas mus yra komanda ir mes pasakėme futbolininkams, kad aikštėje matėsi viena komanda, kaip ir puolime, taip ir gynyboje.

Kapitonas Deividas Česnauskis susirgo, Jevgenijus Zasavickis praleido rungtynes. Lyderiai negalėjo žaisti, gerai, kad juos pakeitė tie, kas žaidė. Liko septyni turai, tad stengsimės surinkti maksimalų taškų skaičių ir parodyti gerą žaidimą“, – pasakojo naujasis „Trakų“ strategas.

Pranešimai: 8573

2016 Rgs 20 22:17

Įdomus pastebėjimas prieš rytojaus rungtynes - jeigu Atlantas įveikia Kauno Žalgirį bus pirmasis(ir paskutinysis) turas šiais metais, kai visi 4 pirmojo ketvertuko klubai bus įveikę likusio ketvertuko ekipas :D

2016 Rgs 21 10:36

„SŪDUVA“ SUMUŠĖ „STUMBRĄ“ IR LIPA ANT KULNŲ „ATLANTUI“
2016-09-20 | Martynas Pocius

Marijampolės „Sūduva“ nutraukė daugiau nei mėnesį trukusią nelaimėtų rungtynių „SMScredit.lt A lygoje“ seriją. Ketvirtą vietą čempionate užimantis Suvalkijos klubas namuose 2:0 (0:0) įveikė Kauno „Stumbrą“ ir sumažino atsilikimą nuo vieneriomis rungtynėmis mažiau sužaidusio Klaipėdos „Atlanto“ iki dviejų taškų.

Tai – pirmoji „Sūduvos“ pergalė lygoje, vadovaujant naujajam komandos vyr. treneriui Vladimirui Čeburinui.

Daugiau kontroliavę kamuolį aikštės šeimininkai pirmieji sukūrė progą įvarčiui. Ernestas Veliulis puikiu reidu pro kelis varžovus iššoko prieš vartus, tačiau paskutiniu momentu jam po kojomis kritęs Rimvydas Sadauskas kamuolį sugebėjo išmušti.

Sulaukęs varžovų klaidos aikštės viduryje „Stumbras“ surengė greitą išpuolį, kurio smaigalyje atsidūrusiam Cristianui Alexui pasižymėti neleido puikiai sužaidęs Ivanas Kardumas.

Kėlinio viduryje po pražangos ir perdavimo link vartų Tomas Radzinevičius puikiai parideno kamuolį visiškai laisvam Predragui Pavlovičiui, tačiau serbui smūgis visiškai nepavyko.

Artėjant pertraukai, „Stumbro“ trenerių štabui teko atlikti privestinį keitimą. Traumą patyrusį C.Alexą pakeitė savo debiuto Lietuvos čempionate sulaukęs Oumaras Sissoko.

Puikią galimybę įmušti turėjo sūduviškis Paulius Janušauskas. Saugas prasimetė kamuolį pro varžovą, įsiveržė į baudos aikštelę, bet mušė šalia vartų. Vėliau po perdavimo iš krašto Rafaeliui Broetto teko gaudyti Admiro Kecapo smūgį galva.

Po pertraukos turėjusiai iniciatyvą „Sūduvai“ ir toliau nesisekė pralaužti geležinės svečių gynybos. R.Broetto darbo kauniečių gynėjai nesuteikė. Tuo tarpu I.Kardumui teko padirbėti gaudant Naurio Petkevičiaus smūgį. Suvalkiečių vartininkas susitvarkė ir su Roberto Vėževičiaus stipriu šūviu greito išpuolio metu.

Kėlinio viduryje žodį tarė T.Radzinevičius. Aikštės šeimininkų kapitonas greitos atakos metu įsiveržė į baudos aikštelę, išvengė Tomo Snapkausko priežiūros ir tarsi ant lėkštutės padėjo kamuolį Povilui Leimonui, kuriam beliko pataikyti į vartus ir išvesti „Sūduvą“ į priekį. Tai – pirmasis saugo įvartis čempionate.

Po įvarčio sūduviškiai kiek atsitraukė link savo vartų, tačiau jokio pavojaus prie varžovų vartų „Stumbrui“ surengti nepavyko. Aikštės šeimininkai kėlė nemalonumus kauniečiams standartinėmis situacijomis. Po vienos jų kamuolys atšoko Vaidui Slavickui, kurio stiprų tolimą smūgį pažeme R.Broetto ne be vargo.

Tašką paskutinę mačo minutę padėjo E.Veliulis. Eligijaus Jankausko perdavimu prieš vartus iššokusio saugo smūgiuotas kamuolys po rikošeto nuo gynėjo perskriejo vartininką ir atsidūrė tinkle.

Jau per arbitro pridėtą laiką dar sykį pasižymėti galėjo P.Leimonas, bet smūgiu į baudos aikštelės prieigų suvalkietis kamuolį pasiuntė šalia vartų.

2016 Rgs 21 10:41

SŪDUVA 2 : 0 STUMBRAS

Įvarčiai:
69' Povilas Leimonas
89' Ernestas Veliulis

LIETAVA 0 : 4 ŽALGIRIS

48' Saulius Mikoliūnas
56' Bahrudinas Atajičius
66' Bahrudinas Atajičius
78' Bahrudinas Atajičius