2012 m. "General Financing A lygos" XXVII turo anonsas

Rugpjūčio mėn. 31 d. (penktadienis)
131) 19:00 Sūduva (Marijampolė) - REO (Vilnius) (bus atskiras sprendimas)

Rugsėjo mėn. 1 d. (šeštadienis)
133) 16:00 Tauras (Tauragė) - Atlantas (Klaipėda) (Tauragės "Vytauto" stadionas)
134) 18:00 Šiauliai (Šiauliai) - Banga (Gargždai) (Šiaulių centrinis stadionas)

Rugsėjo mėn. 2 d. (sekmadienis)
132) 15:00 Ekranas (Panevėžys) - Kruoja (Pakruojis) (nukelta į rugsėjo 3 d.)
135) 18:00 Žalgiris (Vilnius)- Dainava (Alytus) (LFF stadionas)

Rugsėjo mėn. 3 d. (pirmadienis)
132) 19:00 Ekranas (Panevėžys) - Kruoja (Pakruojis) (nukelta iš rugsėjo 2 d.) (Panevėžio "Aukštaitijos" stadionas)

...

2012 Rgs 01 14:38

XXVII turas. Ar „Kruoja“ mes iššūkį „Ekranui“?
Autorius – Giedrius Vaitkevičius

„General financing A lygos“ XXVII turą vainikuos naujasis „Aukštaitijos“ derbis – Panevėžio „Ekrano“ ir Pakruojo „Kruojos“ mačas. Sekmadienį Vilniaus „Žalgiris“ namie priims Alytaus „Dainavą“. Turas startuos šeštadienį turnyrinės lentelės kaimynių dvikovomis – Tauragės „Tauras“ susitiks su Klaipėdos „Atlantu“, o „Šiauliai“ – su Gargždų „Banga“.

„Turas, kaip visada, įdomus. Centrine dvikova turbūt bus pirmąją ir ketvirtąją vietą užimančių „Ekrano“ ir „Kruojos“ rungtynės. Įdomus mačas vyks ir Šiauliuose“, – mano Futbolo.TV turo ekspertas Darius Maciulevičius.

Buvusį Lietuvos rinktinės futbolininką pastaruoju metu stebina „Atlantas“ ir liūdina „Sūduva“. Priežastis – klaipėdiečiai renka taškus, o marijampoliečiai ne.

D. Maciulevičius nesiryžo išskirti A lygoje žaidžiančių futbolininkų. Jo teigimu, vieno lyderio nėra, o atskiras rungtynes puikiai gali sužaisti vis kitas asmuo.

37 kartus į aikštę su Lietuvos rinktinės apranga žengęs D. Maciulevičius spėjo pasižymėti 8 sykius. Prieš kelerius metus futbolininko karjerą baigęs saugas dabar mėgėjiškai rungtyniauja Prienų „Rūdupio“ komandoje. Ją D. Maciulevičius ir treniruoja.

„Visų A lygos mačų pažiūrėti neturiu galimybės, tačiau bent vieną per turą tikrai stebiu. Puikiai sudarytas tvarkaraštis – jei nematai vienerių rungtynių, gali stebėti kitas“, – vertino D. Maciulevičius.

...

Marijampolės „Sūduva“ 3 – 0 Vilniaus „Reo“

Laikas – rugpjūčio 31 diena, 19 valanda.
Vieta – Marijampolės „Arvi“ arena.

Rezultatas – 3:0 („Reo“ įskaitytas techninis pralaimėjimas).
Paskutinį kartą redagavo 1 .... Iš viso redaguota 2012 kartus.

...

2012 Rgs 01 14:40

Tauragės „Tauras“ – Klaipėdos „Atlantas“
Laikas – rugsėjo 1 d., 16 val.
Vieta – Tauragės „Vytauto“ stadionas.
Tiesioginė transliacija per Futbolo.TV

„Tauras“ namie priims svečius iš Klaipėdos – „Atlanto“ futbolininkus. Dvikova abejoms komandoms ypatingai svarbi, nes tauragiškiai (22 taškai) užima aštuntąją, o klaipėdiečiai (19 tšk.) – devintąją vietas.

„Tendencija tokia, kad „Tauras“ nerenka taškų, o „Atlantas“ renka. Manau, taip turėtų būti ir toliau“, – prognozavo kategoriškai nuo spėjimų atsiribojęs D. Maciulevičius.

Tauragės futbolininkai patyrė keturis pralaimėjimus iš eilės – 0:4 nusileido „Šiauliams“, 0:5 „Žalgiriui“, 1:3 „Dainavai“ ir 0:4 „Bangai“.

Klaipėdos ekipa per septynis pastaruosius turus iškovojo devynis taškus. Iki tol per 19 mačų ji turėjo septynis. „Atlantas“ trijuose paskutiniuose mačuose metė rimtą iššūkį lyderėms – „Ekranui“ (1:2), „Sūduvai“ (0:2) ir „Kruojai“ (2:1).

„Atlanto“ legionieriai geresni, nei „Tauro“. Jie ekipai padeda kovoti su visais varžovais. Galbūt sezono pradžioje tų prancūzų ir trūko?, – šypsojosi D. Maciulevičius. – Jau nuo sausio mėnesio buvo girdėti apie Klaipėdos komandos vidines problemas.“

Buvęs „Tauro“, o dabar „Atlanto“, vartininkas Mantas Gintalas rungtynes pavadino Žemaitijos derbiu: „Laukia sunki kova. Jei Tauragės komanda žais pilnos sudėties, nebus lengva. Tai nėra silpna ekipa.“

Pasak Klaipėdos komandos vyriausiojo trenerio Sebastieno Roques, „Atlanto“ žaidėjai po poros sėkmingų mačų yra geros nuotaikos. „Tačiau jei galvosime, kad gerai žaidėme su „Sūduva“ ir „Ekranu“, Tauragėje tikrai nebus lengva“, – svarstė S. Roques.

IX ture Tauragėje „Tauras“ su „Atlantu“ sužaidė be įvarčių – 0:0. XVIII ture tauragiškiai varžovus sutriuškino 5:0 (20 minutę Tomas Vyšniauskas, 33 min. Aleksandras Solovjovas, 38 min. Marius Kižys, 42, 89 min. Vladas Petkevičius).

...

2012 Rgs 01 14:41

„Šiauliai“ – Gargždų „Banga“
Laikas – rugsėjo 1 d., 18 val.
Vieta – Šiaulių miesto savivaldybės stadionas.

Kitos turnyrinės lentelės kaimynės – „Šiauliai“ ir „Banga“ – susikaus Šiauliuose. Šeimininkai (45 tšk.) – penkti, „Banga“ (34 tšk.) – šešta.

„Galima laukti kovos. Bus tikrai įdomu. Gargždų komanda nepralaimi septynerias rungtynes iš eilės“, – pažymėjo D. Maciulevičius.

„Bangos“ nepralaimėtų mačų serija prasidėjo birželio 29-ąją, kai ji 0:0 sužaidė su „Žalgiriu“. Vėliau sekė keturios pergalės – 4:0 sutriuškinta „Dainava“, 2:1 įveiktas „Reo“, 1:0 – „Atlantas“ ir „Kruoja“. Po lygiųjų namie su „Sūduva“ gargždiškiai 4:0 nepasigailėjo „Tauro“.

Buvusio „Žalgirio“, „Kauno“ ir „Sūduvos“ futbolininko D. Maciulevičiaus nuomone, treneriams pavyko atrasti pagrindinius žaidėjus, kurie rungtyniauja nuolat.

„Man Gargždų komandoje patinka Serge Tatiefangas. Nesuprantu, kodėl jo dvi pastarąsias rungtynes nebuvo startinėje sudėtyje“, – svarstė D. Maciulevičius.

„Bangai“ dėl gautos 10-osios geltonos kortelės nepadės kapitonas Andrius Jokšas. Pasak D. Maciulevičiaus, tai bus didelė netektis.

Dėl traumų Gargždų ekipos gretose nebus Deivido Padaigio ir Armando dos Santoso.

„Šiauliai“ renka taškus. Tai gera, įdomi komanda. Joje likęs branduolys. Labai keista, kad ji taip prastai sužaidė pirmąjį ratą“, – stebėjosi D. Maciulevičius.

Šiaulių ekipoje rungtyniauja rezultatyviausias A lygos futbolininkas Artūras Rimkevičius. Jis šiemet pasižymėjęs 21 kartą ir artėja prie Lietuvos čempionato rekordo (27 įvarčiai).

„Nenoriu prognozuoti, ar jis įmuš į „Bangos“ vartus. Nemanau, kad ir pats Artūras galvoja, kad pasižymės būtent tada. Futbolas – komandinis žaidimas – analizavo Futbolo.TV turo ekspertas D. Maciulevičius. – Artūras turi puolėjo uoslę. Be to, komanda jam sukuria daug progų.“

IX ture Šiauliuose „Banga“ buvo pajėgesnė – 2:1 (22 min. Giorgo Nikabadze, 75 min. Evaldas Grigaitis; 68 min. Robertas Vėževičius). Gargždiškiai laimėjo nepaisant to, jog 39-ąją minutę raudoną kortelę prieš save išvydo S. Tatiefangas. E. Grigaičio įvartis išrinktas gražiausiu balandį.

XVIII ture „Šiauliai“ atsirevanšavo – 1:0 (87 min. Santiago Cesanelli).

Iš viso komandos tarpusavyje sužaidė trylika rungtynių. „Šiauliai“ pergalę šventė aštuonis kartus, „Banga“ – penki. Šiauliečių komanda – vienintelė iš dabartinių A lygos ekipų, su kuria gargždiškiai nė karto nesužaidė lygiosiomis.

...

2012 Rgs 01 14:42

Vilniaus „Žalgiris“ – Alytaus „Dainava“
Laikas – rugsėjo 2 d., 18 val.
Vieta – Lietuvos futbolo federacijos stadionas.

Vilčių atsisėsti ant čempionų sosto nepraradęs „Žalgiris“ grumsis su „Dainava“. Namie žaisiantys vilniečiai (60 tšk.) užima antrąją A lygos poziciją. Alytiškiai (28 tšk.) – septinti.

„Galiu drąsiai teigti, kad „Žalgiris“ laimės. Jis nebegali barstyti taškų“, – įsitikinęs D. Maciulevičius.

Žalgiriečiai nepralaimėjo 10 turų iš eilės. Nepaisant to, Futbolo.TV turo ekspertas įsitikinęs, kad vilniečiai „Ekrano“ nebepavyks: „Komandas skiria per daug taškų. Jei būtų vienas ar du, tada įmanoma. Dabar, jei Panevėžio komanda taškų nebarstys, taps čempione.“

D. Maciulevičiaus nuomone, nors „Dainavą“ paliko lyderiai rezultatyviausias komandos futbolininkas Arsenijus Buinickis, Valentinas Baranovskis, Simonas Paulius ir Lukas Kochanauskas, ji nesusilpnėjo. Alytaus ekipa ir toliau žaidžia rezultatyviai.

„Dainava“ į Vilniaus komandos vartus vieną įvartį tikrai įmuš, – mano D. Maciulevičius. – Sėkmingą Alytaus komandos žaidimą lemia trenerio darbas. Startegas labai stiprus, moka išsireikalauti.“

Naujojo direktoriaus ieškanti „Dainava“ balandžio 29-ąją Vilniuje „Žalgiriui“ pralaimėjo 0:4 (21, 56 min. Calumas Elliotas, 38 min. Vaidotas Šilėnas, 84 min. Mario Grgurovičius). Birželio 25-ąją alytiškiai nusileido ir namie – 1:3 (57 min. L. Kochanauskas, 24 min. C. Elliot, 52 min. Paulius Janušauskas, 92 min. Mantas Kuklys).

...

2012 Rgs 01 14:43

Panevėžio „Ekranas“ – Pakruojo „Kruoja“
Laikas – rugsėjo 3 d., 19 val.
Vieta – Panevėžio „Aukštaitijos“ stadionas.

Panevėžyje susitiks dvi pirmojo A lygos ketvertuko komandos – „Ekranas“ (63 tšk.) ir „Kruoja“ (49 tšk.). Panevėžiečiai – pirmi, pakruojiečiai – ketvirti.

D. Maciulevičiaus nuomone, šių rungtynių baigtį prognozuoti sunkiausia. „Ekrano“ ir „Kruojos“ dvikova kitaip vadinama Aukštaitijos derbiu.

„Jų Lietuvoje sugalvota daug. Derbio statusas jaučiasi nebent tada, kai susitinka to paties miesto komandos“, – vertino 38-erių D. Maciulevičius.

Jo nuomone, „Ekranas“ stabiliai žaidžia penkerius metus. Nors ekipai pasitaiko ir duobelių, tačiau jų niekada nebūna sezono pabaigoje. Panevėžiečių startas ir finišas – čempioniškas.

„Ekranas“ komanda, žinanti ką daro. Jie išsikėlę aukščiausius tikslus. Taip yra ir šiemet. Nemanau, kad jiems kas nors gali mesti iššūkį. Nebent „Žalgiris“, – vertino Futbolo.TV turo ekspertas.

Panevėžio futbolininkai ketvirtadienį 0:3 Bukarešte pralaimėjo vietos „Steaua“ ir baigė kovas Europos frontuose. D. Maciulevičius nemano, jog „Ekranas“ bus pavargęs: „Yra daug laiko. Nebus ir psichologinės duobės, nes Panevėžio komanda patyrusi. Ji greitai persiorientuos į A lygą ir nemanau, jog liūdės.“

„Ekranui“ dėl diskvalifikacijos nepadės Egidijus Varnas. D. Maciulevičiaus nuomone, Panevėžio ekipa – puikiai sukomplektuota ir treneriai ras kuo jį pakeisti.

„Kruoją“ kamuoja daugelio komandų bėdos. Tai gera ekipa, tačiau žaisti sekasi sunkiai. Su lyderiais ji rungtyniauja gerai, o su silpnesnėmis komandomis – prasčiau. Pakruojiečiai noro turi daug, bet galbūt yra problemų komandos viduje? Dabar pasikeitė treneris, tad matysime, kaip viskas bus“, – apie Pakruojo komandą kalbėjo D. Maciulevičius.

Svečiai taip pat atvyks ne pajėgiausios sudėties – dėl diskvalifikacijos nebus Tomo Miklinevičiaus. „Kruoja“ turi ilgą atsarginių suolą, bet kiekviena netektis atsiliepia. Juo labiau, kad Tomui nerungtyniaujant, komanda dažnai pralaimi.“

I rate namie „Ekranas“ svečius įveikė 1:0 (31 min. Aurimas Kučys). II rato dvikova Pakruojyje baigėsi lygiosiomis 1:1 (5 min. Andrius Velička, 25 min. Ignas Dedura į savus vartus).

...

2012 Rgs 03 10:30

TAURAS 1 - 1 ATLANTAS
XXVII (27) turas, 2012 09 01

“Tauras” ir “Atlantas” išsiskyrė taikiai

Priešpaskutinėje turnyro lentelės vietoje žengiantis Tauragės “Tauras” priėmė laipteliu žemiau stovintį Klaipėdos “Atlantą” ir sužaidė lygiosiomis 1:1. Pergalės atveju klaipėdiečiai būtų taškais paviję šios dienos varžovus, bet tauragiškiai sugebėjo išnešti sveiką kailį. Visų rungtynių metu abi ekipos žaidė gana atvirą futbolą ir pavojingų momentų netrūko prie abiejų vartų. Svečiai į priekį išsiveržė jau pirmosiomis susitikimo minutėmis, kai pasižymėjo Malikas N’Diaye.

Antrajame kėlinyje kiek aštriau atakavo “Tauras”, ekipos futbolininkai neišnaudojo keleto galimybių įmušti, bet jau paskutinėmis dvikovos minutėmis 11 metrų baudinį šaltakraujiškai realizavo Vladas Petkevičius ir išplėšė lygiąsias.

...

2012 Rgs 03 10:31

ŠIAULIAI 0 - 1 BANGA

“Banga” tęsia sėkmingą seriją: įveikti ir “Šiauliai”

Pastaruoju metu įsibėgėjusi Gargždų “Banga” svečiuose susitiko su “Šiauliais” ir įveikė juos 1:0. Atrodo, kad ekipos pagarbiai žiūrėjo viena į kitą ir žaidė kiek atsargiai. Didesnę teritorinę persvarą turėjo šeimininkai, tačiau aikštėje jie nedominavo. Lemiamą vaidmenį šioje dvikovoje suvaidino ilgos gargždiškių sėkmingų rungtynių serijos suformuotas nugalėtojų mentalitetas. Baigiantis dvikovai geros progos įmušti neišnaudojo Aurelijus Staponka, bet kiek vėliau Georgis Alaverdašvilis išvedė “Bangą” į priekį. Jau per arbitro pridėtą laiką “Šiauliai” galėjo rezultatą išlyginti, bet po kampinio galva smūgiavęs Santiago Cesanelli pataikė į skersinį.

...

2012 Rgs 03 10:33

ŽALGIRIS 3 - 0 DAINAVA
XXVII (27) turas, 2012 09 02

“Žalgiris” be vargo įveikė “Dainavą”

Pirmasis įvartis į svečių vartus krito jau susitikimo pradžioje, kai po standartinės padėties pasižymėjo Algis Jankauskas. Net ir išsiveržę į priekį, vilniečiai toliau dominavo aikštėje, o prie savo vartų varžovams neleido nieko sukurti. Jau gerokai įpusėjus kėliniui iš kairiojo atakos krašto Pavelas Komolovas atliko perdavimą Ramūnui Radavičiui, o pastarasis puikiu smūgiu pasvigubino savo ekipos persvarą.

Po pertraukos vaizdas aikštėje per daug nesikeitė – toliau atakavo “Žalgiris”. Šeimininkai sukūrė daug progų įmušti, bet jų nepavykdavo realizuoti. Ypač momentus švaistė Kamilis Bilinskis, bet dvikovos pabaigoje lenkui vis tik pavyko pasižymėti ir padėti tašką rungtynėse.

...

2012 Rgs 03 10:36

Tauras – Atlantas komentarai prieš rungtynes

Vyriausiasis treneris S. Roques ir buvęs „Tauro“ vartininkas bei dabartinis mūsų vartų sargas M. Gintalas mielai pasidalino mintimis apie būsimas rungtynes tarp Tauragės „Tauro“ bei Klaipėdos „Atlanto“.

S. Roques:
„Mums tai labai svarbios rungtynės. „REO“ pasitraukė iš lygos ir jie liko su 19 taškų, tuo tarpu mes kol kas esame su 16. Taragėje privalome laimėti. Žaidėme gerą žaidimą su „Sūduva“, taip pat su „Ekranu“. Žaidėjai yra geros nuotaikos. Tačiau jei mes galvosime kad sužaidėme gerai su „Sūduva“ bei „Ekranu“ ir mums taragėje bus labai langva, mes nelaimėsime, nes reikia labai susikoncentruoti.

M. Gintalas:
Laukia sunki kova. Jei „Tauras“ žais pilnos sudėties bus nelengva, nes tai nėra silpna komanda. Jiems visada svarbios šios rungtynės, nes tai tarsi žemaitijos derbis. Bus nelengva.

...

2012 Rgs 03 10:38

"Banga" nesustoja

Šeštadienį "Banga" ir "Šiauliai" nesulaužė ilgametės tradicijos - ir keturioliktajame tarpusavio susitikime neužfiksuotos lygiosios. Šįkart sėkmė buvo "Bangos" pusėje - pergalė 1:0.

Iš protokolo. ŠIAULIAI - BANGA 0:1 (0:0).
Teisėjas: A.Žuta (Klaipėda), 100 žiūrovų.
Įvarčiai: 84' G.Alaverdašvili (Banga).
Įspėjimai: 51' A.Staponka (Banga).
"Bangos" sudėtis: V.Myrnyi, R.Borusas, N.Mgeladze, A.Ivanauskas, M.Gudauskas, E.Grigaitis, S.Tatiefang, Ž.Banys, M.Kura, G.Alaverdašvili, A.Staponka (90+2' R.Masiuk). Atsargoje liko: R.Bogužas, M.Bitinas, A.Butkus, A.Marcinkevičius, G.Nikabadze.

Lygiai vykusio pirmojo kėlinio pabaigoje "Bangos" gerbėjams teko išgyventi keletą įtemptų minučių. 38 minutę po grubios klaidos gynyboje vienas prieš V.Myrnyi išbėgo rezultatyviausias A lygos žaidėjas A.Rimkevičius. Laimei, šįkart šiauliečių puolėjo smūgiuotas kamuolys nekliudė ne tik vartininko, bet ir vartų. Dar po minutės jau N.Mgeladze gelbėjo komandą, išmušdamas kamuolį A.Rimkevičiui iš po kojų. Nepavyko A.Rimkevičiui pasiųsti kamuolio į tinklą ir trečiuoju bandymu - 44 minutę po jo baudos smūgio iš 20 metrų V.Myrnyi perkėlė kamuolį per vartus.
Antrąjį kėlinį komandos sužaidė bangomis. Pirmoji pavojingas situacijas prie varžovų vartų kūrė "Banga", tačiau nei G.Alaverdašvili, nei Ž.Baniui nepavyko pasiųsti kamuolio į vartus. Vėliau geras galimybes pasižymėti turėjo šiauliečiai I.Kirchners ir I.Kozlov, tačiau ir po jų smūgių rezultatas nepakito. Artėjant rungtynių pabaigai vėl aktyvesni tapo gargždiškiai. Jei 81 minutę gynėjai dar spėjo aplenkti prieš vartininką išbėgantį A.Staponką ir nukreipti kamuolį už galinės linijos, tai 84 minutę po M.Gudausko perdavimo iš kairiojo krašto "Šiaulių" gynėjas nepataikė į kamuolį ir G.Alaverdašvili iš kelių metrų pasiuntė jį į vartus.
Per pridėtą laiką "Šiauliai" bandė išlyginti rezultatą, tačiau viskas, ką pavyko padaryti, tai tik po kampinio sukirsti kamuoliu į skersinį.

Kitas rungtynes "Banga" žais Vilniuje rugsėjo 14 dieną 19 valandą su "Žalgiriu".

...

2012 Rgs 03 10:40

"Banga" iš Šiaulių išsivežė tris taškus

Šiandien, Rugsėjo pirmąją dieną, Šiauliuose įvyko XXVII "Geberal Financing A lygos" turas. Šiaulių miesto savivaldybės stadione Šiaulių "Šiauliai" priėmė svečius iš Gargždų - "Bangos" futbolininkus. Kaip ir buvo galima tikėtis rungtynės vyko itin atkakliai. Žiūrovai išvydo ne vieną kvapą gniaužiantį epizodą prie abiejų komandų vartų. Visgi pačioje rungtynių pabaigoje į priekį išsiveržė "Banga" ir dideliam susirinkusių žiūrovų liūdesiui išplėšė pergalę 1-0. Tai buvo jau aštuntosios nepralaimėtos rungtynės "Bangos" stovykloje. Tuo tarpu "Šiauliai" ir toliau buksuoja ir per pastarąsias tris rungtynes iškovojo tik vieną pergalę prieš Alytaus "Dainavą".

Startinė "Šiaulių" sudėtis:
Paulius Pocius, Deivydas Lunskis (K), Laurynas RImavičius, Intars Kirhners, Juvenal, Igors Kozlovs, Leonid Mushnikov, Robertas Vėževičius, Andrius Bartkus, Santiago Cesanelli, Artūras Rimkevičius.

Rungtynių pradžioje itin užsivedę atrodė "Šiauliai". Pastarieji sukūrė ne vieną praktiškai šimtaprocentinę progą prie "Bangos" vartų, tačiau smūgiuojant kamuolį vis pritrūkdavo tikslumo. Kamuolys ne kartą praskriejo visai šalia virpsto arba pavojų neutralizuodavo laiku ir vietoje atsidūręs "Bangos" vartininkas. Vienos iš atakų metu po "Šiaulių" smūgio į vartus kamuolys baudos aikštelėje atšoko vienam iš "Bangos" gynėjų. Pastarajam bandant išmušti kamuolį iš baudos aikštelės, kamuolys kliudo žaidėjo ranką, tačiau teisėjo švilpukas tyli ir "Bangos" gynėjas antru mėginimu netrukdomas neutralizuoja pavojų prie savų vartų. Kėliniui einant į pabaigą "Banga" taip pat surezgė keletą pavojingų išpuolių, tačiau kamuolys vartų linijos nekirto. Komandos Po pirmojo kėlinio išėjo ilsėtis esant taikiam rezultatui 0-0.

Antrojo kėlinio pradžioje nei vienas strategas nesiryžo atlikti keitimų ir komandos toliau rungtyniavo startinėmis sudėtimis. Žaidimas tapo apylygis ir kamuolys daugiausia laiko praleisdavo aikštės viduryje. Pirmajame kėlinyje aktyviai rungtyniavę šiauliečiai nebesukuria tiek pavojingų momentų prie "Bangos" vartų. Savo ruožtu "Banga", taip pat savo sėkmę mėgina tolimais nesėkmingais šūviais. Visgi kėliniui pasiekus 84 minutę sėkmė nusišypso "Bangos" futbolininkams, kuomet po perdavimo iš dešiniojo aikštės krašto kamuolys prašoka net du "Šiaulių" gynėjus. Vienam prieš vartus atsidūrusiam George Alaverdashvili nelieka nieko kito kaip tik pasiųsti kamuolį į vartų tinklą ir išvesti savo komandą į priekį 1-0. Per likusį laiką "Šiauliai" surezgė keletą atakų, viena iš jų vos nesibaigė įvarčiu. Po kampinio pirmas prie kamuolio suskubęs komandos kapitonas Deivydas Lunskis galva smūgiuoja kamuolį, tačiau virpstas gelbsti "Bangą" ir tesiėjas fiksuoja minimalią "Bangos" pergalę 1-0.

Po rungtynių "Šiaulių" vyr. treneris Gediminas Jarmalavičius kalbėjo: "Praleidom vieną įvartį, tačiau patys nesugebėjome įmušti turėdami tam bent kelias realias progas. Niekaip negalima daryti tokių klaidų gynyboje. Sėkmė buvo ne mūsų pusėje. Nesiklijavo žaidimas, trūko tikslių perdavimų, tai vieno žingsnio pritrūkdavome tai dar kažkas. Per daug lengvai leidome jiems kontroliuoti kamuolį aikštės viduryje. Kaip ir kalbėjome su treneriais, kas įmuš tas laimės. Taip ir buvo. "Banga" kovojo stengėsi ir susidarė toks įspūdis, kad jie labiau norėjo laimėti. Mums galbūt pritrūko vyriško charakterio ir sportinio pykčio. Nebuvo tos ugnelės, kuri buvo antrame rate".

"Tokia pergalė suteikia daug emocijų. Pirmajame kėlinyje pralošėme aikštės vidurį ir manau "Šiauliai" mums padovanojo pirmąjį kėliny nerealizavę savo susikurtų progų. Antrame kėlinyje žaidimas išsilygino ir momentus pradėjome kurti mes. Vieną pavyko išnaudoti. Galėjome ir praleisti, laimei išgelbėjo virpstas. Aišku mums buvo žaisti sunku ant natūralios vejos, ypač šlapios (Gargžduose yra dirbtinė danga - aut. past.). Visgi džiugu, kad pagal progas pralaimėtose rungtynėse mes švenčiame pergalę, sėkmė buvo mūsų pusėje. Gal būt ir kryptingas darbas davė savo vaisius, nepralošėme jau aštuntų rungtynių iš eilės".

...

2012 Rgs 03 10:44

Karolis Jarmalavičius: „Žaisime su viena stipriausių šalies komandų“

Pirmadienį, 19 valandą, Panevėžyje vyks centrinė XXVII turo dvikova – Pakruojo „Kruoja“ žais su vietos „Ekranu“.
Šeimininkai (63 taškai) pirmauja Lietuvos čempionate, o pakruojiečiai (49 tšk.) užima ketvirtąją poziciją.

Stipriausia vieta – gynyba

„Rungtynėms ruošiamės kaip visuomet. Mums reikalingi taškai. Būtų malonu juos iškovoti. Juo labiau, savame mieste“, – sakė Panevėžyje gyvenantis „Kruojos“ gynėjas Karolis Jarmalavičius.
Futbolininkas varžovams negailėjo komplimentų: „Ekranas“ – viena stipriausių šalies komandų. Ji užima pirmąją vietą ir tai viską pasako. Per žaidėjų perėjimo laikotarpį šiek tiek susilpnėjo Panevėžio komandos puolimas, bet gynyba išliko smogiamąja jėga.“

Buvo verti daugiau nei taško

K. Jarmalavičiaus nuomone, lemiamos rungtynės laukia ketvirtajame rate, tačiau mačas su „Ekranu“ taip pat svarbus.
Iki tol „Kruoja“ su „Ekranu“ susitiko du kartus. Panevėžyje pakruojiečiai nusileido 0:1. Pralaimėjimą lėmė 31-ąją minutę Aurimo Kučio pelnytas įvartis. Pakruojyje „Kruoja“ sužaidė lygiosiomis 1:1 (5 minutė Andrius Velička; 25 min. Ignas Dedura į savuosius vartus).
„Pagal žaidimą galbūt buvome verti daugiau“, – reziumavo 21-erių metų K. Jarmalavičius.
„Kruojai“ dėl diskvalifikacijos negalės padėti Tomas Miklinevičius, „Ekranui“ – Egidijus Varnas. Neaišku, ar rungtyniaus ir traumą besigydantis Pakruojo komandos panevėžietis Donatas Petrauskas.