160) Šilas (Kazlų Rūda) - Spyris (Kaunas) 1:0
Teisėjas - N. Vasiliauskas (Vilnius)
Įvartis: 84 min. A. Urbšys ("Šilas")
Įspėti: 53 min. G. Urba, 64 min. A. Jakelaitis ("Šilas")
Pašalintas: 55 min. K. Gvildys ("Spyris")

Kazlų Rūdos stadione apsilankusių komandų visada laukia kova iki paskutinės minutės - tuo įsitikino ir „Spyrio" klubas. Atsilaikę pirmajame kėlinyje, kauniečiai po pertraukos patyrė tikrą varžovų apsiaustį, o Karolio Gvildžio nusižengimą teisėjas įvertino raudona kortele.

„Šilas" vieno žaidėjo persvara pasinaudojo susitikimo pabaigoje, kuomet ataka kairiuoju kraštu pasibaigė Andriaus Urbšio smūgiu į vartus. Pergalė 1:0 leido „Šilui" pakilti į šeštą pirmenybių vietą.

...

2014 Rgs 13 09:53

2014-09-13 14:10
Žalgirietis - : - Stumbras

FA ims taškus iš "sandėliukų" ir visi Kauno klubai pakris į žemesnes pozicijas. Turiu tokį užmatymą.. :roll:

2014 Rgs 14 20:24

Kad Šilas namie nukovė Spyrį nieko stebuklingo, bet Utenos pralaimėjimas namie Lietavai - tikra staigmena

...

2014 Rgs 15 09:14

158) Žalgirietis (Vilnius) - Stumbras (Kaunas) 1:3 (0:2)
LFF stadionas, 200 žiūrovų
Teisėjas - R. Valikonis (Vilnius)
Įvarčiai: 61 min. E. Baniulis (Žalgirietis); 4 ir 71 min. A. Rimkevičius, 17 min. D. Stradalovas (Stumbras)
Įspėti: 37 min. J. Lasickas, 48 min. G. Narmontas (Žalgirietis); 20 min. A. Bareikis (Stumbras)

Artūro Rimkevičiaus sugrįžimas po diskvalifikacijos į „Stumbro" gretas tapo svarbiu faktoriu, leidusiu švęsti pergalę 3:1 prieš „Žalgirietį". Rezultatyviausias lygos žaidėjas jau 4 rungtynių minutę prasiveržė pro gynėjus ir nuginklavo vartininką. Šeimininkai susikoncentravo puolimui ir buvo skaudžiai nubausti praleidę kontrataką dešiniajame krašte, kurią vainikavo Deivido Stradalovo įvartis.

Sugrįžusio iš Romos Edvino Baniulio pasirodymas antrajame kėlinyje teikė vilčių „Žalgiriečiui" išsigelbėti. Septyniolikmetis sušvelnino rezultatą po šeimininkų kampinio ir vėliau atliko grėsmingą smūgį, kurį atrėmė „Stumbro" vartininkas. Po pastarojo epizodo A. Rimkevičius nurūko į ataką ir pelnė savo 20-ąjį įvartį I lygoje.

159) Nevėžis (Kėdainiai) - MRU (Vilnius) 2:3 (1:2)
Kėdainių m. stadionas, 353 žiūrovai
Teisėjas - A. Dapkus (Kaunas)
Įvarčiai: 38 min. N. Kestenis, 51 min. R. Mikuckis (Nevėžis); 40 ir 74 min. A. P. Moreira E Silva, 45 min. M. Makutunovičius (MRU)
Įspėti: 22 min. A. Montvydas (Nevėžis); 20 min. T. Miklinevičius, 47 min. E. Pšelenskis (MRU)

MRU klubas sužaidė kovingas rungtynes Kėdainiuose. „Nevėžis" pirmasis įsiveržė į priekį po Nerijaus Kestenio įvarčio, tačiau Alisono Silvos ir Manto Makutunovičiaus įvarčiai besibaigus pirmajam kėliniui pakeitė balansą.

Po pertraukos Rokas Mikuckis išlygino rezultatą, tačiau „Nevėžio" gynėjai nepajėgė sulaikyti Alisono Silvos. Brazilas pelnė antrą įvartį, kuris leido MRU švęsti pergalę 3:2.

...

2014 Rgs 15 09:15

157) Utenis (Utena) - Lietava (Jonava) 0:1 (0:0)
"Utenio" stadionas, 700 žiūrovų
Teisėjas - D. Šimėnas (Vilnius)
Įvartis: 90 min. D. Suslavičius (Lietava)
Įspėti: 53 min. A. Naumov, 90+2 min. P. Lukšys, 90+3 min. E. Varnas (Utenis); 16 min. L. Miščiukas (Lietava)
„Utenis" nuo pirmųjų minučių primetė savo žaidimą besisvečiavusiai „Lietavai" ir privertė jonaviškius plušėti gynyboje. Povilas Lukšys ir Linas Savastas buvo dažni svečiai jonaviškių vartų prieigose, tačiau visi smūgiai skriejo pro šalį.

Antroje rungtynių dalyje jonaviškiai užtikrinčiau žaidė gynyboje, praleidę tik netikslius P. Lukšio ir Mykolo Krasnovskio smūgius. Visgi lemiamu tapo Dariaus Suslavičiaus smūgis 90 minutę, padovanojęs „Lietavai" netikėtą pergalę 1:0.

...

2014 Rgs 15 09:18

Dėl 9-13 vietų

185) Palanga (Palanga) - Šilutė (Šilutė) 0:3 (0:1)
Gargždų m. stadionas, 50 žiūrovų
Teisėjas - G. Kuzavas (Plungė)
Įvarčiai: 45 min. G. Juška, 71 min. D. Lukošius, 90 min. A. Skurdelis (Šilutė)
Įspėti: 44 min. M. Perepliotovas, 64 min. A. Paulauskas, 88 min. Ž. Kymantas (Palanga); 52 min. M. Stonkus, 73 min. E. Lukoševičius (Šilutė)
Pašalintas: 60 min. G. Jezerskij (Palanga)

Gvido Juškos, Deivido Lukošiaus ir Aurimo Skurdelio įvarčiai leido „Šilutei" 3:0 įveikti „Palangą" ir įsitvirtinti dešimtoje vietoje.

186) Baltija (Panevėžys) - Tauras (Tauragė) 2:6 (2:2)
Panevėžio FA stadionas, 54 žiūrovai
Teisėjas - J. Butkus (Ukmergė)
Įvarčiai: 17 min. V. Markevičius (Baltija); 19, 56 ir 58 min. M. Lukaševič, 22 min. A. Šteinas (į savo vartus), 78 min. E. Mejeris, 80 min. S. Taroza (Tauras)
Įspėti: 54 min. V. Markevičius (Baltija); 68 min. M. Vaičys (Tauras)

„Tauras" III ratą pradėjo susitikimu su „Baltija". Panevėžiečiai sugebėjo pirmąjį kėlinį baigti lygiosiomis, tačiau jiems pritrūko jėgų antroje rungtynių pusėje. „Tauras" šventė pergalę 6:2, o hetriku išsiskyrė baltarusis Maksimas Lukaševič.