Utenis čia gerą fuksą paskutinėmis sekundėmis šovė :)

Anbo
Pranešimai: 9593
Užsiregistravo: 2010 Vas 12 19:59

2016 Spa 02 15:23

Utenis jau beveik užsitikrinęs 7 vietą. KŽ dar turi šansą, bet jis labai nedidelis

karys

2016 Spa 02 15:41

Vilniau Žalgiris turi nepralošt ir viskas, kas po fiasko su Atlantu dar mažiau tikėtina.

2016 Spa 02 16:00

Nuobodžiausios varžybos kurias in live žiūrėjau šiemet. Atlantui pliusas, jiems taškai reikalingi, Žalgiriui gal nelabai kiek matėsi iš žaidimo. Nei noro nei užsidėgimo.

Anbo

2016 Spa 02 18:43

tuo tarpu Lietava 2:0 pirmauja prieš Trakus :)

karys

2016 Spa 02 19:53

Vietoj intrigos dėl pirmos vietos, Trakai intrigą dėl antros sugrąžino :)

Anbo

2016 Spa 02 20:07

Taip nutinka, kai konkurentų žaidimu imi rūpintis labiau nei savo reikalais :)

Žalgiris gavęs forą dabar galės toliau dinderį mušti, o tai nėra labai gerai

karys

2016 Spa 02 20:20

na jei Žalgiris su kauniečiais ir Lietava laimės, o Trakai nuo Atlanto gaus, viskas tuo ir baigsis

Makenzis

2016 Spa 03 13:08

Sūduva 2 - 0 Kauno Žalgiris
BE ATAKŲ LYDERIO ŽAIDUSI „SŪDUVA“ PAKILO Į TREČIĄ VIETĄ
2016-10-01 | Karolis Tretjakas

Be vyriausiojo trenerio Vladimiro Čeburino kuriam laikui likusi Marijampolės „Sūduva“ iškovojo antrą pergalę iš eilės ir pakilo į trečią vietą.

27-ajame „SMScredit.lt A lygos“ ture marijampoliečiai 2:0 (0:0) nugalėjo dėl išlikimo kovojantį „Kauno Žalgirį“.

Šeimininkų sudėtyje įvyko keletas pokyčių: centro gynyboje su Algiu Jankausku rungtyniavo Darių Isodą pakeitęs Povilas Leimonas, o vietoje Tomo Radzinevičiaus, praleidusio šį mačą, starto sudėtyje pirmą kartą pasirodė puolėjas Leonidas Akulininas.

Dvikova prasidėjo Andriaus Veličkos bandymu iš toli, privertusiu Ivaną Kardumą gaudyti nuo žemės atšokusį kamuolį. „Sūduva“ atakavo aštriau, tačiau realizuoti savo progų po varžovų klaidų nepavyko, o kartais ir fortūna atsukdavo nugarą.

„Kauno Žalgirio“ gynėjas Marius Miškinis apsigynė nuo pavojingo L. Akulinino smūgio, netrukus, suklydus Deividui Mikelioniui, A. Jankauskas efektingu bandymu galva iš arti nepataikė į tuščius vartus. Net du kartus marijampoliečiai sudrebino vartų konstrukciją: kartą įspūdingu tolimu šūviu į virpstą pataikė Vaidas Slavickas, o Pauliaus Janušausko taip pat stipriai spirtas kamuolys atsimušė į skersinį.

Svečiai atsakė pavojinga ataka, kurios metu aktyviai žaidęs Andrejus Liasiukas perdavė kamuolį link Roko Sikorskio. „Kauno Žalgirio“ atstovui beliko smūgiuoti į tuščius vartus, bet laiku suskubęs A. Jankauskas išgelbėjo komandą nuo įvarčio.

Kėlinio pabaigoje „Sūduvai“ vėl nepasisekė: po pakelto kampinio D. Mikelionis vėl neapdairiai paliko vartus, tačiau šalia vartų buvęs Tomas Bučma likvidavo pavojų.

Po pertraukos žaidimas aprimo – sirgaliai pirmą pavojingą išpuolį pamatė 65-ąją minutę. Po perdavimo į baudos aikštelę A. Liasiukas atitrūko nuo varžovo, bet laiku vartus palikęs I. Kardumas baltarusio smūgį atrėmė.

Netrukus gynyboje užmigę žalgiriečiai buvo nubausti. 67-ąją minutę po Andro Švrljugos perdavimo iš dešiniojo krašto į baudos aikštelę įsiveržęs Predragas Pavlovičius nepriekaištingai smūgiavo galva.

Per likusį susitikimo laiką marijampoliečiai akivaizdžiai perėmė rungtynių kontrolę ir naudojosi varžovų paliktomis erdvėmis. 75-ąją minutę po keitimo aikštėje pasirodęs Eligijus Jankauskas prasiveržė arčiau vartų ir technišku smūgiu pergudravo vartininką.

Dar kartą varžovų vartus tolimais smūgiais atakavo L. Akulininas, sykį kontratakos metu į vartininką smūgiavo A. Švrljuga.

2016-10-01 | Martynas Pocius

Ovidijaus Verbicko realizuotas baudinys atnešė tris svarbius taškus Klaipėdos „Atlantui“ Vilniuje. Trečioje vietoje įsikūrusi uostamiesčio ekipa antrą sykį sezone įveikė čempionato lyderį „Žalgirį“ ir vėl atitrūko nuo persekiojančios Marijampolės „Sūduvos“ bei sumažino atsilikimą nuo rungtynėmis mažiau sužaidusių „Trakų“ – 1:0 (0:0).

„Žalgirio“ pralaimėjimas padidino intrigą kovoje dėl „SMScredit.lt A lygos“ čempionų titulo. Riteriams šiame ture iškovojus pergalę, jų atsilikimas nuo pirmosios vietos sumažėtų iki penkių taškų.

Ketverias rungtynes įvarčio neįmušęs Andrija Kaludjerovičius pirmasis dusyk atsidūrė pavojingų žalgiriečių atakų smaigalyje. Kartą kampinio metu jo smūgį nuo vartų linijos atmušė Andrius Bartkus, vėliau palikęs vartus Povilas Valinčius krito puolėjui po kojomis ir išmušė kamuolį.

Iki tol progų nesukūręs „Atlantas“ kėlinio viduryje galėjo išsiveržti į priekį. Po kampinio prie vilniečių vartų kilo gaisras, bet svečius anksčiau išgelbėjusio A.Bartkaus nestiprų smūgį į tuščius likusius vartus atmušė šalia buvęs gynėjas Linas Klimavičius.

Aštriau atakavęs „Žalgiris“ toliau grasino svečių tvirtovei. Galva virš skersinio mušė Mantas Kuklys, visai šalia virpsto kamuolį pasiuntė Marija Ljujičius, po puikaus Vytauto Lukšos perdavimo į vartus apmaudžiai nepataikė prieš juos iššokęs A.Kaludjerovičius.

Dar pirmajame kėlinyje vietoje Skirmanto Rakausko „Atlanto“ treneriai į aikštę metė Roką Gedminą. Po taktinių perstatymų jo pabaigoje pavojingiau atakavo svečiai. Du kartus pavojingai smūgiavo Maksimas Maksimovas, kartą puikiai išvengęs Egidijaus Vaitkūno priežiūros, taip pat virš vartų šovė O.Verbickas.

Po pertraukos dominavo gynyba. Nors žalgiriečiai ėmė žaisti kur kas aktyviau, vieną po kito kėlė kampinius prie varžovų vartų, bet P.Valinčiui padirbėti neteko, uostamiesčio komandos gynybos linija neklydo. Lygiai taip pat patikimai darbavosi ir aikštės šeimininkai, labai atidžiai prižiūrėję kontratakas bandžiusius rengti varžovus.

Pirmą tikrai pavojingą epizodą antrajame kėlinyje žiūrovai išvydo tik jo viduryje. Po keitimo aikštėje pasirodęs Elivelto už nugaros paliko Marką Benetą, iššoko prieš vartus, bet smūgis iš aštraus kampo buvo netikslus.

Likus žaisti 8 minutes, puikus Domanto Šimkaus reidas aikštės viduriu baigėsi Mamadou Mbodjio pražanga baudos aikštelėje prieš M.Maksimovą ir skirtu baudiniu į „Žalgirio“ vartus. Prie kamuolio stojęs O.Verbickas išvedė klaipėdiečius į priekį.

Sostinės komandos bandymai išlyginti rezultatą sėkmės neatnešė. Paskutinę minutę vilniečiai privalėjo išlyginti rezultatą, tačiau A.Kaludjerovičiaus ir Marino Matošo smūgius vienos atakos metu nuo vartų linijos atmušė Kazimieras Gnedojus ir Vytas Gašpuitis.

Makenzis

2016 Spa 03 13:29

PASKUTINĖJE ATAKOJE ĮMUŠTAS G.ZAGURSKO ĮVARTIS PRIARTINO „UTENĮ“ PRIE IŠLIKIMO
2016-10-02 | Karolis Tretjakas

Charakterį parodęs Utenos „Utenis“ prieš paskutiniąsias „SMScredit.lt A lygos“ ketvirto rato rungtynes turi kur kas geresnius šansus išlikti čempionate nei „Kauno Žalgiris“.

Uteniškiai po paskutinėje atakoje įmušto įvarčio 27-ojo turo mače svečiuose išplėšė svarbias lygiąsias su Kauno „Stumbru“ – 1:1 (0:1).

Pirmoje kėlinio pusėje uteniškiai ilgiau kontroliavo kamuolį, o labiausiai „Utenio“ ekipoje pastebimas buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas Jurijus Vereščiakas. Ukrainietis kartą netiksliai pabandė laimę smūgiu iš toli ir sykį pabėgo nuo varžovo baudos aikštelėje bei smūgiavo nesėkmingai.

Po šių epizodų „Stumbras“ perėmė iniciatyvą. Aktyviai rungtyniavo Robertas Vėževičius, Cristianas Alexas bei puolėjo pozicijoje šį kartą žaidęs Giorgio Russo.

R. Vėževičius po atakos kairiuoju kraštu smūgiavo į vartininką, netrukus tas pats saugas baudos aikštelėje surado C. Alexą, kuris iš labai dėkingos padėties nepataikė į vartus. Vis dėlto 28-ąją minutę dar viena „Stumbro“ ataka pasibaigė pirmuoju įvarčiu.

Maksimas Jermakovas perdavė kamuolį G. Russo, šis pasiuntė jį C. Alexui, kuris baudos aikštelėje aplenkė varžovą ir tiksliu smūgiu iš arti pelnė antrą įvartį šiame sezone.

Kėlinio pabaigoje tiek Lukui Žukauskui, tiek Rafaeliui Broetto teko įsitraukti į žaidimą po to, kai varžovai patikrindavo vartininkų budrumą smūgiais iš toli.

Iš karto po pertraukos abi komandos apsikeitė pavojingais išpuoliais. Po C. Alexo perdavimo vienu lietimu kaire koja visiškai šalia vartų smūgiavo G. Russo, o po minutės „Utenis“ surengė pavyzdinę ataką, kurios pabaigoje Danielio Romanovskio spirtą kamuolį atmušė R. Broetto.

Antroje kėlinio dalyje „Stumbras“ vėl perėmė iniciatyvą: arti antro pelnyto įvarčio buvo Tomas Snapkauskas, efektingai smūgiavęs ir netrukus pamatęs, kaip varžovas išmuša kamuolį beveik nuo vartų linijos. Kauniečių žaidimą taip pat pagyvino po keitimo pasirodęs saugas Oumaras Sissoko.

Savo ruožtu „Utenio“ komandoje „SMScredit.lt A lygoje“ debiutavo 16-metis Gabrielius Petuchovas, netrukus smūgiavęs į artimąjį vartų kampą, kurį apgynė R. Broetto.

Savo ruožtu ketvirtą pridėto laiko minutę G. Petuchovas perdavė kamuolį link bendravardžio Gabrieliaus Zagursko, kuris puikiu smūgiu į tolimąjį vartų kampą išplėšė savo komandai itin svarbų tašką.

Norint „Kauno Žalgiriui“ pakovoti pereinamosiose rungtynėse, kauniečiams reikalinga pergalė prieš Vilniaus „Žalgirį“ ir beliks tikėtis, jog „Utenis“ pralaimės arba sužais lygiosiomis su Marijampolės „Sūduva“.

Makenzis

2016 Spa 03 13:31

„LIETAVA“ NUBAUDĖ „TRAKUS“ IR PRIGESINO SUŽIBUSIĄ INTRIGĄ ČEMPIONATE
2016-10-02 | Martynas Pocius

Jonavos „Lietava“ pristabdė blankiai rungtyniavusių „Trakų“ viltis kovoti dėl „SMScredit.lt A lygos“ čempionato titulo. Puikias rungtynes sužaidusi Aukštaitijos komanda dar pirmajame kėlinyje įmušė du įvarčius ir pergalės iš rankų nepaleido – 2:0 (2:0).

Pergalės atveju trakiškiai būtų sumažinę atsilikimą nuo Vilniaus „Žalgirio“ iki penkių taškų. Riterių kluptelėjimu labiausiai džiaugtis turėtų Klaipėdos „Atlantas“, nuo antrosios vietos atsiliekantis keturiais taškais.

Dvikova prasidėjo greitu ir netikėtu svečių įvarčiu. Po Eisvino Utyros perdavimo iš krašto Tomas Salamanavičius pasinaudojo atsainia varžovų gynyba, puikiai krūtine susistabdė kamuolį ir netrukdomas pasiuntė jį į tinklą.

Šaltas dušas pažadino „Trakus“. Jie įsikūrė svečių aikštės pusėje ir ėmė grasinti jų vartams. Po gražios atakos kraštu kamuolio po aštraus perdavimo nepasiekė Oscaras Dorley, vėliau Artiomo Gurenkos smūgį po įspūdingo reido į baudos aikštelę sugavo Giedrius Kvedaras. Vartininkas atmušė ir stiprų Aleksandro Byčenoko šūvį.

Savo progų kantriai laukusi „Lietava“ dar sykį pasiuntė riterius į nokdauną. Arnas Paškevičius prieš vartus išvedė Tadą Eliošių, kuris ramiai išvengė jo pasitikusio Igno Plūko ir padvigubino persvarą 37-ą minutę.

Dar pirmajame kėlinyje, sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį, „Lietavos“ treneriui Robertui Poškui teko atlikti priverstinį keitimą, nes mačo tęsti nebegalėjo traumą patyręs Gytis Vasylius. Tuo tarpu nepatenkintas rungtynių eiga riterių strategas Sergejus Kovalecas per pertrauką į aikštę metė iš kart du naujus žaidėjus – Deividą Česnauskį ir Tadą Labuką.

Nepaisant didžiulio kamuolio kontrolės pranašumo, „Trakų“ puolimo traukinys buksavo. Svečių gynybos linija dirbo labai susikaupusi, atmušdavo visus perdavimus, blokuodavo smūgius, todėl vartininkui G.Kvedarui darbo praktiškai nebuvo.

Vis didesnėmis pajėgomis į priekį skubėję aikštės šeimininkai atvėrė erdves savo aikštės pusėje. Todėl iki tol retai į varžovų pusę pereidavusi „Lietava“ ėmė rengti pavojingas greitas atakas. Vienas jų baigėsi T.Salamanavičiaus smūgiu, kurį blokavo Arūnas Klimavičius. Jonaviškis bandė įrodyti arbitrui, kad varžovas tai padarė ranka, tačiau švilpukas tylėjo.

„Trakai“ taip pat sukūrė keletą progų. Oro dvikovą po perdavimo iš krašto laimėjęs Nerijus Valskis galva mušė šalia vartų. Dar po kelių atakų rezultatyviausio lygos futbolininko smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į virpstą.

Likus žaisti 10 minučių, virpstas išgelbėjo ir „Trakus“, iš toli pažeme šovus Dominykui Galkevičiui. Pirmasis prie atšokusio kamuolio suskubo Rokas Krušnauskas ir surado į baudos aikštelę įkirtusį M.Ganusauską, bet saugas apmaudžiai mušė aukštai virš vartų.

Paskutinę minutę už galvos griebėsi D.Česnauskis, nes jo aštraus perdavimo nepasiekė link vartų išbėgęs Rokas Masenzovas. Pratęsus ataką, virš skersinio mušė A.Byčenokas. Paskutinį rungtynėse T.Labuko bandymą sugavo G.Kvedaras.